Dostihový program

Dostihový program

     

Jméno:

Heslo:


Pošta
Pošta

Dostihový program

 9 249 775 
Počet přístupů od 5.3.2001
TOPlist

Konta:
DresJménoTipySázkyDražbaDotaceSuma
1DresProgression24,800,000-4,622,200-20,574,2004,293,1503,896,750
2Dresafro21,050,000-582,180-13,044,5553,166,85010,590,115
3Dresszabkos12,600,000-308,430-13,593,9502,858,1001,555,720
4Dresnikos25,100,000-4,153,232-22,233,6892,837,5001,550,579
5Dresmash15,750,000-1,410,250-15,188,4002,468,9501,620,300
6DresVlcek24,100,000678,150-24,579,0002,458,4002,657,550
7DresRoddenberry21,400,0002,972,000-23,873,1922,239,0502,737,858
8DresMaravilla10,100,000-742,000-8,921,4962,112,2602,548,764
9Dreskozo23,000,000-1,515,837-19,086,5002,077,8504,475,513
10DresStaj Mongol11,300,000-105,500-11,424,0012,031,8001,802,299
11DresVabank19,200,0002,124,016-10,942,1281,941,25012,323,138
12Dresmaxolon18,000,000-336,250-16,678,5011,924,8502,910,099
13DresAndysekAndysek16,150,000-2,109,955-9,956,0021,915,1005,999,143
14DresPalkac8,250,000-410,300-5,644,2501,751,7503,947,200
15DresLaki12,750,000-339,450-11,796,6011,691,9302,305,879
16DresSnoopy18,700,000-2,997,750-15,520,1891,690,0501,872,111
17Dresdom-lb12,550,000-692,670-9,215,5001,614,2004,256,030
18Dresstaj Tabera4,150,000-777,000-3,552,1561,593,3001,414,144
19DresLibor Apel.7,150,000-1,895,950-4,317,0001,508,1002,445,150
20DresRoman17,700,000-874,500-16,207,0121,425,7002,044,188
21DresNeklan13,200,000-692,100-9,838,0011,404,7504,074,649
22DresBony 16 5,300,000-36,250-4,113,7501,397,0002,547,000
23Dreserik15,700,000418,700-14,329,1131,395,1503,184,737
24DresLaBella10,450,000298,750-5,814,5001,383,1506,317,400
25Dresvkmoch2,150,00024,500-1,000,0001,286,5502,461,050
26DresMirecek15,850,000-2,542,475-10,043,9301,284,0504,547,645
27Drestriglav13,100,000-1,029,868-9,890,0021,252,9003,433,030
28DresVeronika14,250,000-1,141,380-9,588,4491,216,1004,736,271
29DresCOME WHITE10,300,000-563,325-9,196,1711,188,4501,728,954
30DresVlastina16,800,000-2,271,750-13,443,3281,138,0502,222,972
31Dresastary13,150,000-1,231,130-9,828,4581,134,5003,224,912
32DresStana15,300,000-2,908,300-12,584,9501,131,000937,750
33DresZoltan17,200,000-753,649-12,533,0001,089,0105,002,361
34DresAxelka5,300,0007,417-3,860,0001,058,0752,505,492
35DresKubista13,200,000-1,464,418-10,225,8621,041,2002,550,920
36Dresanonim.cheb12,200,000-1,356,600-8,972,1361,040,8502,912,114
37DresROBI15,200,000-1,766,310-9,470,0001,036,4005,000,090
38Dresbezabara11,350,000-421,051-8,298,0001,029,0503,659,999
39Drespasina6,350,000-333,250-4,933,000996,1002,079,850
40DresJana-Elina10,600,000-313,782-5,760,500995,9505,521,668
41DresGalapiat du Mesnil19,850,000-232,157-5,829,820944,46014,732,483
42Dresvalentina21,300,000-108,837-16,876,227900,1005,215,036
43Dresgeza16,300,000-1,956,950-10,721,000892,0004,514,050
44DresMisanek6,250,000-315,850-5,153,150875,9001,656,900
45DresTroska14,200,000-1,242,175-9,964,705850,7003,843,820
46DresBARTOSml11,750,000-828,700-3,200,000840,0008,561,300
47Drescathys7,500,000-382,000-2,856,975804,1505,065,175
48Dresvindobona22,050,000-1,566,833-3,338,600803,90017,948,467
49DresJayAre18,000,000-514,750-15,954,004791,7502,322,996
50Dreslexus12,900,000-1,863,788-3,968,000762,7507,830,962
51DresTomas7,950,000-1,306,500-3,950,000759,7003,453,200
52DresArva15,650,000-291,850-2,837,400750,75013,271,500
53DresMarvel8,750,000-696,650-7,832,001735,550956,899
54DresGortys19,250,000-1,471,000-7,057,015712,30011,434,285
55DresPharlap18,900,000-615,300-2,254,422709,35016,739,628
56DresSantos7,550,000-575,455-5,553,401699,1502,120,294
57DresAles6,000,000-1,737,260-2,924,000672,3002,011,040
58Drespavelko3013,700,000-1,082,150-10,524,500668,5502,761,900
59Drestemirkanov20,350,000-6,500-4,426,520667,00016,583,980
60DresGoGo17,350,000-1,221,400-15,117,050666,4501,678,000
61Dresnimaima24,400,0001,584,075-7,412,669626,55019,197,956
62DresRed Rum19,600,000-1,742,135-6,544,000621,20011,935,065
63Dresharykk10,700,000-2,480,750-7,959,000618,350878,600
64DresBigred13,250,000-65,750-12,190,067610,6501,604,833
65DresZemfira13,650,000-428,221-7,602,500598,5506,217,829
66Drespedro7,450,0001,011,650-7,130,250590,5501,921,950
67DresStaj Godlet4,600,000-550,250-3,400,000588,0001,237,750
68DresMarii9,350,000-1,532,175-5,430,003560,3502,948,172
69DresAlice14,950,000-2,726,250-6,085,033560,2006,698,917
70Drespedro1211,350,000-87,500-7,005,955535,8504,792,395
71Dreshanacka8,750,0000-5,921,000528,8003,357,800
72DresFocusak6,450,000-46,605-4,799,800513,1502,116,745
73DresCassidka4,000,000-177,500-1,200,000494,9003,117,400
74Dresprkenac10,350,0002,035,500-6,297,000454,5006,543,000
75DresBIANKA6,650,000-488,000-6,148,502449,850463,348
76DresLivree8,750,000-860,248-4,685,002440,2503,645,000
77Drespetan16,350,000-3,003,250-10,108,000434,7003,673,450
78Dresjanom8,250,000385,010-3,371,666417,4505,680,794
79Drestomstall5,900,000-545,000-5,551,000405,600209,600
80DresMatony9,900,000-647,251-4,240,000393,5505,406,299
81DresLily6,150,000-50,310-1,486,000391,8005,005,490
82DresMaroma4,600,000-150,600-4,110,150388,500727,750
83DresNumerodix8,350,000-636,000-7,438,000381,550657,550
84DresGuy Ray Gluant4,400,000-21,320-1,687,780378,7503,069,650
85DresMirza6,000,000-665,520-4,636,000370,9501,069,430
86Dresdixinela5,450,0004,150-4,460,200340,8001,334,750
87Drescage13,200,000-515,500-7,426,000337,7505,596,250
88DresKrokodyl18,150,000-6,754,500-3,810,125335,2007,920,575
89Dressončo pončo6,500,000-65,000-4,775,001331,1501,991,149
90DresBarad-dur18,350,000-1,493,255-8,107,100326,7009,076,345
91DresAnelka6,200,000-125,650-1,940,500325,7004,459,550
92DresMishana5,050,000-20,740-4,100,000309,4001,238,660
93DresVincentvega11,800,000-428,000-5,420,000287,9506,239,950
94DresTadeas17,350,000-311,750-1,100,000286,39016,224,640
95Dresmrkef2,900,000-445,000-1,800,000285,850940,850
96Dresalcca5,150,000-642,010-4,265,700280,550522,840
97DresMaxwellL.G.5,850,000-874,500-3,310,000269,5501,935,050
98Dresurban13,050,000-108,000-1,600,000267,70011,609,700
99DresVita24,850,000794,363-4,590,113261,30021,315,550
100DresOndra5,000,000-659,500-2,245,000256,1502,351,650
101DresJosef17,350,000-2,369,075-301,000250,55014,930,475
102DresLalu Zica21,650,000306,099-300,000250,20021,906,299
103Dresjanica6,250,000-462,500-1,800,001247,2004,234,699
104DresRAY RAYCING3,300,000-1,308,750-981,250240,8501,250,850
105Dresdekret2,300,0000-443,000235,8502,092,850
106Dresbobik5,050,000-785,800-1,200,000232,0003,296,200
107Dreskapicka.rosi3,400,000-113,700-500,000222,4503,008,750
108Drespinda7,550,000-500-2,000,000219,6005,769,100
109Dresholybull4,550,000-396,650-1,500,000206,9002,860,250
110DresMartin114,050,000-2,304,810-6,800,000205,7505,150,940
111DresNaguiba15,600,000-175,708-1,806,100205,05013,823,242
112Dreshanina9,650,000-724,480-4,524,443200,7004,601,777
113DresLucipisek2,200,000470,850-2,000,000194,700865,550
114DresAndrea11,950,000-115,010-1,200,000188,50010,823,490
115DresMichelangelo4,750,000-1,322,500-3,225,000181,350383,850
116DresTomáš Schühler5,050,000-1,312,500-3,590,000176,000323,500
117Dresoverdose7,200,000-343,200-4,223,000175,8002,809,600
118DresXenon Q4,200,000-20,545-1,329,055175,2003,025,600
119DresEva13,700,0001,825,750-5,300,000170,55010,396,300
120Drescestmirkames14,100,000-443,985-2,560,023161,20011,257,192
121DresStajMonello2,550,000185-1,993,113160,350717,422
122Drespetr045,450,000-434,102-4,451,010157,250722,138
123DresAlma12,800,000-200,000-900,000152,00011,852,000
124DresBoro7,850,000-795,000-5,406,200149,0001,797,800
125DresPavla4,400,000-300,000-1,300,000146,9002,946,900
126Dresjanaka1,250,000128,750-535,000145,000988,750
127DresSoundofSaturn5,700,000-1,087,850-3,177,802145,0001,579,348
128DresMaki1,500,000-1,650-1,215,005141,500424,845
129Dreslapo2,050,000-47,130-920,000140,6501,223,520
130DresCarotida9,500,00015,500-1,285,475140,0508,370,075
131DresAndilek3,000,000-224,000-1,660,100135,7501,251,650
132Dresperuan3,600,000-155,000-3,084,750134,810495,060
133Dresbartman5,350,000-1,079,500-2,270,000132,1502,132,650
134Dresdownunder12,550,000-327,100-5,845,500127,2006,504,600
135Dresjunior6,050,000-150,250-2,059,000120,9003,961,650
136Drespepino10,100,000-885,950-6,577,000120,4502,757,500
137DresNella6,550,000-324,000-4,021,006114,2502,319,244
138Drespetar15,350,000-708,000-580,000113,0004,175,000
139DresHonzic250,00069,592-310,000110,800120,392
140DresRosela17,600,000-4,747,000-5,676,503109,5007,285,997
141Dreschalko4,600,000-1,059,400-580,000103,8503,064,450
142DresWerena1,100,000-6,500-400,000103,550797,050
143DresFrana9,550,000-1,124,000-2,914,95099,9505,611,000
144Dreshippodamie24,400,000-50,125-3,711,00099,400738,275
145Dreswinner4,100,000-489,500-2,700,00097,9501,008,450
146DresTomasso6,750,000-845,750-1,606,26394,6504,392,637
147DresMiitaa16,250,000-3,656,650-9,160,00091,5003,524,850
148Dresstáj-gabriela1,400,00086,750-1,162,00086,050410,800
149DresMartin Vávra3,700,000-34,000-2,200,00084,9001,550,900
150DresAlex6,400,000-223,000-765,10074,0505,485,950
151DresPythia5,600,000-1,561,500-2,350,00071,9001,760,400
152Dresagro18,500,000-909,414-4,550,49470,8003,110,892
153DresVik5,850,000-1,577,577-587,66662,0003,746,757
154Drespepa4,700,000-861,750-827,00061,1003,072,350
155DresHyphen5,450,000-171,180-1,687,00060,3503,652,170
156Dresturfman1,000,000-77,800-193,00059,750788,950
157Dresmorbid6,600,000-956,265-1,699,25055,5003,999,985
158DresTITITKO400,000-195,000-205,00051,25051,250
159Dresmartas5,150,000-975,500-3,744,10048,000478,400
160Dresmirda3,300,000-3,400-400,00047,5002,944,100
161Drestallis1,250,00016,750-246,60046,7001,066,850
162DressisterD3,650,000-459,000-400,00045,0002,836,000
163Dresvaneronika4,850,000-32,030-2,700,00042,5502,160,520
164DresKata BDW1,800,000-387,833-200,00042,0001,254,167
165Dresmistrr750,000-385,500-152,00039,950252,450
166DresSpeedy Diamond1,250,00071,800-450,00037,000908,800
167DresKamila B1,200,000-10-100,00036,0001,135,990
168DresSafi4,500,000-111,250-1,700,00035,2502,724,000
169Dresstolo9,450,000-385,000-3,466,20035,1505,633,950
170Dresaluna1,850,000-220,000-951,00034,150713,150
171Dresbarbarrosa750,000-228,300-270,00033,900285,600
172Dresmartinka1,700,000-239,250-230,00033,7501,264,500
173DresVikita2,100,000-16,500-1,600,00031,450514,950
174Dresdasakabat1,150,000-95,000-50,00029,8001,034,800
175DresEARLY4,100,000-765,250-280,00028,9003,083,650
176DresZambo4,150,000-1,726,250-120,00027,2002,330,950
177DresDarsalam4,050,000-372,000-2,220,00026,0001,484,000
178Dressarkaperuan2,500,000-149,850-1,200,00025,4501,175,600
179Dreszvjed2,850,000-360,500-818,00023,8001,695,300
180Dresrene meinthe2,300,000-488,400-333,33322,2501,500,517
181Dresmoon ballad1,300,000-347,500-410,00018,600561,100
182DresMarty3,200,000-879,300-136,00518,3502,203,045
183DresStaj Tony9,150,000-538,300-2,625,00018,0006,004,700
184DresDS MILLI2,650,000-376,500-500,00016,7501,790,250
185DresLlanito1,000,00072,500-820,00016,750269,250
186DresEwulka1,200,00033,500-100,00016,2501,149,750
187DresRybarM2,850,000-1,128,750-1,500,00015,000236,250
188DresTobby550,000-2,780-49,65014,550512,120
189Dresdon6,750,000-7,500-660,00014,4506,096,950
190DresLiman2,000,000-608,500-1,092,05112,800312,249
191DresMartina23,650,000-1,000,488-1,621,75012,1001,039,862
192DresEvizna6,100,000-215,000-3,370,00011,7002,526,700
193Dresgrusa1,000,0000-271,0008,550737,550
194Dresgaso zlin4,300,000-1,638,625-500,0008,0502,169,425
195DresKomteska1,950,000-208,153-261,0037,5001,488,344
196Dreszzzuzka3,450,0000-191,0005,1003,264,100
197 1.FC ČENON50,00000050,000
198Dres11RADIM11100,000000100,000
199Dres1234550,00000050,000
200 1271076850,00000050,000
201Dres1stein150,000000150,000
202Dres68hacek2,000,0000002,000,000
203Dres8marek900,000-46000899,540
204Dresaabbcc150,000-1600149,984
205DresAdela+H50,00000050,000
206DresAdelaFel150,000000150,000
207Dresadelafelixova500,000000500,000
208DresAdelka9250,00000050,000
209DresAdraj300,000000300,000
210Dresadyn100,000-10,0000090,000
211DresAirin800,000-92,45000707,550
212Dresajvnajvn800,00045,65000845,650
213Dresakrij547,400,0000007,400,000
214DresAlena3,400,0000003,400,000
215Dresalenastra4,200,0000004,200,000
216DresAles Jakub1,450,000-66,250001,383,750
217Dresales532,300,000-18,475002,281,525
218Dresalfonsi3,000,000-828,653002,171,347
219Dresalinesa5,600,0000005,600,000
220Dresalois9,550,000-196,538009,353,462
221DresAmamarf6,150,000-84,900006,065,100
222DresAmazonka2,050,00048,500002,098,500
223Dresambersand50,00000050,000
224Dresamigo50,00000050,000
225Dresandreaamilan450,000-134,00000316,000
226Dresandrew9,950,000-2,385-244,20009,703,415
227DresAndulka50,00000050,000
228Dresanela6,450,0000006,450,000
229Dresanetka baletka50,00000050,000
230Dresanicka50,00000050,000
231Dresanicka2350,00000050,000
232Dresanka100,00010,00000110,000
233Dresanmi racing3,800,000-43,000003,757,000
234DresAnna13,350,00000013,350,000
235DresAnnabella*600,00010-49,0000551,010
236Dresantonin6,450,0000006,450,000
237DresAnys1,050,0000001,050,000
238DresAnýsek50,00000050,000
239DresAprilia750,000-181,15000568,850
240Dresarcaro50,00000050,000
241Dresarcenciel50,00000050,000
242DresArganta2,150,000-234,500001,915,500
243DresArgo50,00000050,000
244Dresarpuska1,050,0000001,050,000
245Dresartan951,000,000-47,00000953,000
246Dresartur50,00000050,000
247DresAsprava50,00000050,000
248Dresataman1,350,000-130,000001,220,000
249Dresattacante6500,000000500,000
250DresAvolidaren1,000,000-109,55000890,450
251DresBaacinka650,000-22,95000627,050
252Dresbabicka150,000000150,000
253DresBag6,600,0000006,600,000
254DresBAGGIO100,000000100,000
255DresBAJA50,00000050,000
256DresBara13800,000-123,95000676,050
257Dresbaronial50,00000050,000
258DresBaronsks200,000-125,2500074,750
259DresBartys50,00000050,000
260DresBarulinesZz1,550,000-43,900-455,10101,050,999
261DresbarunaP50,00000050,000
262DresBarvinek150,000000150,000
263DresBaty50,000-1,5180048,482
264 bazant50,00000050,000
265DresBea50,000-3,5000046,500
266DresBecky200,000000200,000
267DresBecky12150,000000150,000
268Dresbellaboy400,000-29,20000370,800
269DresBendakova50,00000050,000
270Dresberan50,00000050,000
271Dresberry50,00000050,000
272Dresbertikjo10,150,000-156,050009,993,950
273DresBertina2,150,0000002,150,000
274DresBERTY RYCATEJ2,000,000-642,762-100,00001,257,238
275Dresberunka.150,00000050,000
276Dresberuska50,00000050,000
277 Beruška50,00000050,000
278DresBESTMATE1,050,000132,500001,182,500
279Dresbetyna200,000-85,00000115,000
280Dresbillyeliot150,000000150,000
281Dresbingo50,00000050,000
282Dresbjunt2,950,000-14,250002,935,750
283DresBjunta2,800,000-657,804002,142,196
284DresBlack Caviar300,000-134,68800165,312
285DresBLACK DAHLIA2,450,000-653,500001,796,500
286DresBlanka2,850,0000002,850,000
287Dresblankajane50,00000050,000
288DresBlas400,000-80,00000320,000
289Dresblb550,000-234,55000315,450
290DresBleekota1,750,0000001,750,000
291Dresbobis50,00000050,000
292Dresboda.dostal350,000000350,000
293Dresbodl50,00000050,000
294DresBodoko450,000000450,000
295Dresbohous150,000000150,000
296DresBohumil Kos100,000-1,7500098,250
297Dresbolad6,450,0000006,450,000
298DresBony1,000,00015,000001,015,000
299Dresbookmaker400,000000400,000
300Dresbookmaker81100,000000100,000
301Dresborgio150,000000150,000
302DresBoris100,000-2,6000097,400
303DresBorovak900,000-402,50000497,500
304 BranyM450,000000450,000
305DresBroz2,450,0000002,450,000
306Dresbruder50,00000050,000
307Dresbrundi50,00000050,000
308Dresbrunetka.k450,0005,50000455,500
309Dresbrutus50,00000050,000
310 Bubnova50,00000050,000
311DresBubo450,000000450,000
312DresBumba50,00000050,000
313Dresbybop200,000000200,000
314DresBzumkaa100,000-7000099,300
315Drescaalipsa50,000-23,5000026,500
316DresCandie200,000000200,000
317Drescap150,000000150,000
318DresCatherine50,00000050,000
319DresCenda4,650,0000004,650,000
320DresCentirolka950,000-10,25000939,750
321Drescereus250,000-3,12500246,875
322Drescermag950,000000950,000
323Drescerruti1,900,0000001,900,000
324Drescesta500,000000500,000
325DresChachar3,500,000-937,650002,562,350
326Dreschamber350,000000350,000
327DresChanda50,00000050,000
328Dreschantal50,00000050,000
329Drescharon50,00000050,000
330Dreschico4,500,0006,000004,506,000
331 chleba100,000000100,000
332DresChose650,000-320,50000329,500
333Dreschristian550,000000550,000
334Drescica5,850,000-649,000005,201,000
335Drescicuska1,850,000-14,000001,836,000
336DresCihelna10,100,000-2,984,100007,115,900
337Drescipis50,00018,0000068,000
338Dresciprof8,600,0000008,600,000
339DresCisar50,00000050,000
340Drescmelda5,150,000-332,200004,817,800
341Drescolorado50,00000050,000
342Drescomedy50,00000050,000
343Drescommissaire4,050,000-565004,049,435
344DresCorveta950,000000950,000
345DresCreola50,00000050,000
346Drescuketka2,450,0000002,450,000
347Dresczesion150,000000150,000
348 d6a6c6o50,00000050,000
349DresD@avids50,00000050,000
350DresDada800,000000800,000
351Dresdada080950,00000050,000
352DresDAGI50,00000050,000
353 Dalibor100,000000100,000
354DresDalisek100,000000100,000
355DresDAN50,00000050,000
356DresDan11900,000000900,000
357DresDana250,000000250,000
358Dresdandys150,000000150,000
359DresDanndy32,500,00039,585002,539,585
360Dresdannemm100,000000100,000
361Dresdanula750,00000050,000
362DresDARINA200,000-150,0000050,000
363Dresdarja3,950,0000003,950,000
364DresDarley911350,000000350,000
365Dresdavec6250,00000050,000
366DresDavid359150,000-8,00000142,000
367DresDavpavek50,000-22,0000028,000
368DresDDD200,000-27,25000172,750
369Dresdedecek1,800,000-75,700001,724,300
370DresDegro200,000134,62500334,625
371DresdeMerteuil5,550,000-2,500005,547,500
372Dresdemon9,500,00093,650-267,00009,326,650
373DresDemon 250,00000050,000
374DresDemon250,00000050,000
375Dresdenis50,00000050,000
376Dresdenisa200,000000200,000
377DresDENULLE50,00000050,000
378DresDENULLIINKA_02100,000000100,000
379DresDenzule2550,00000050,000
380DresDettori50,00000050,000
381Dresdiana-r550,000-32,95000517,050
382Dresdimi650,000-5000649,950
383Dresdimína500,000000500,000
384Dresdizzy5,150,000-1,019,750004,130,250
385DresDobrovolny200,000000200,000
386DresDobyvatel13,100,000-471,9990012,628,001
387DresDoctor50,00000050,000
388Dresdoggerr500,000000500,000
389Dresdolfi9,050,000-986,400008,063,600
390Dresdolinak1,350,0000001,350,000
391DresDomkar950,000-200,25000749,750
392DresDomkar2007450,000-144,00000306,000
393DresDoňa Mimoňa650,000-169,65000480,350
394Dresdonda50,00000050,000
395DresDonna16300,000000300,000
396Dresdopamin1,850,000-65001,849,935
397Dresdostihak2,000,000-99,500001,900,500
398Dresdraace800,000-50,00000750,000
399Dresdrb4,350,0000004,350,000
400Dresdubl3,300,000-50,200003,249,800
401DresDUDO20100,000-1200099,880
402DresDvur.Zahornice400,000000400,000
403DresDzudzu150,000-80,0000070,000
404DresEddie14202450,00000050,000
405DresEfix300,000000300,000
406Dresekrazit5,050,0000005,050,000
407Dreselenka50,00000050,000
408Dreseliot50,00000050,000
409DresEliska198050,00000050,000
410Dresemiba50,000-50,000000
411DresEmiliano144,900,0000004,900,000
412Dresemperor800,000-212,50000587,500
413Dresempress650,000-212,50000437,500
414DresEnigma100,000000100,000
415Dresenjoi400,000000400,000
416Dresernando1,200,0000001,200,000
417Dreset.caetera100,000000100,000
418Dresevicka123550,000-1000549,990
419DresEvina3,600,0000003,600,000
420Dresf.mikes50,00000050,000
421 fabian50,00000050,000
422Dresfabianjiri10,850,00000010,850,000
423Dresfabregas1,150,000-358,50000791,500
424Dresfafa2,450,0000002,450,000
425DresFaja50,000-14,5000035,500
426DresFantome850,00010000850,100
427Dresfb300,000000300,000
428DresFechtner7,750,0000007,750,000
429DresFergana150,000000150,000
430DresFéro´Di Péro Cémbálo400,000-365,0000035,000
431Dresfesoj200,000000200,000
432Dresfifo50,000-4000049,600
433DresFikjunior50,00000050,000
434DresFilip50,000-41,000009,000
435DresFILIP185450,000000450,000
436DresFlare13550,000-1,30000548,700
437Dresflash850,000115,00000965,000
438Dresfore150,000000150,000
439Dresforlind100,000000100,000
440DresFormula700,000000700,000
441Dresfp.elektro50,000-80049,992
442DresFrantisek300,000000300,000
443DresFrantisek Broz200,000000200,000
444DresFrantisek1450,000000450,000
445DresFunana100,0007,00000107,000
446DresGabana17,300,000-1,013,2500016,286,750
447DresGabina1,250,000-104,500-40,00001,105,500
448Dresgabip3,050,000-220,000002,830,000
449Dresgabrhela700,000-8,45000691,550
450DresGALUP350,000000350,000
451Dresgapa550,000000550,000
452Dresgary1,400,000-151,550001,248,450
453DresGary Stevens600,000-286,25000313,750
454DresGavča50,000-1500049,850
455DresGenevelle600,0007,00000607,000
456DresGenevile9,800,000-43,035009,756,965
457DresGenius500,000131,95000631,950
458Dresgeorg1,700,000-660,500001,039,500
459Dresgerman50,00000050,000
460Dresggs50,00000050,000
461DresGoForWand50,00000050,000
462DresGold yellow50,00000050,000
463Dresgraham550,000-500549,995
464DresGreta4,000,0000004,000,000
465DresGrim Fei Y Los Lobos2,750,000-62,500002,687,500
466Dresgsf600s100,000000100,000
467Dresgullap50,00000050,000
468Dresgumitek50,00000050,000
469Dresgumitekk450,000000450,000
470Dreshaanka5,950,000-309,310005,640,690
471Dreshaha50,00000050,000
472Dreshajtra300,000000300,000
473DresHAKKINEN7,800,0000007,800,000
474Dreshakym50,000-20,0000030,000
475DresHana50,00000050,000
476Dreshanej50,00000050,000
477DresHanigan100,00050,00000150,000
478 HANINI50,00000050,000
479Dreshap.na50,00000050,000
480Dreshapy.na50,0002,0000052,000
481DresHarry150,000000150,000
482Dreshatom10,550,00000010,550,000
483DresHavlik50,00000050,000
484DresHekra900,000-275,00000625,000
485Dreshelena900,000-179,90000720,100
486Dreshelenav50,00000050,000
487DresHenrinho1,700,000-235001,699,765
488DresHHonza4,300,0000004,300,000
489DresHighheat123200,000-49,00000151,000
490Dreshlavicka3,550,000-856,000002,694,000
491Dreshojak10,000,00000010,000,000
492DresHolis150,000000150,000
493Dreshollant50,00000050,000
494Dreshollybull1,100,000-131,25000968,750
495 holubarova50,00000050,000
496Dresholy bull700,000-122,00000578,000
497DresHonza400,000-80,25000319,750
498DresHonza Beneš50,00000050,000
499Dreshonza92,200,0000002,200,000
500Dreshopesolo50,00000050,000
501DresHornik1,250,000-2,500001,247,500
502Dreshorsefreak8,500,000396,700008,896,700
503DresHorváth1,500,000-356,400001,143,600
504Dreshrabar50,00000050,000
505Dreshraběnka50,00000050,000
506DresHucko15,950,00000015,950,000
507Dreshugo700,000-300699,997
508Dreshuhlal500,000000500,000
509Dreshurt50,000-1,9000048,100
510DresIberia200,000-30,00000170,000
511DresIdunn3,400,000-54,500-820,00002,525,500
512DresIfka1,400,0000001,400,000
513DresIjik1,650,000-5,310001,644,690
514Dresil capitano200,000-57,00000143,000
515Dresilussion150,00000050,000
516DresiMY_a.Ne.Th.Ka50,00000050,000
517Dresinnsbridge1,550,0000001,550,000
518Dresirena3,050,0000003,050,000
519DresIrena.Rosenfeld50,00000050,000
520DresIshat50,00000050,000
521DresIvan450,000000450,000
522Dresivan47200,000000200,000
523DresIvana Lukaskova4,450,000-429,500-2,145,00001,875,500
524DresIvana.K3,350,000-927,325002,422,675
525DresIvanka50,00000050,000
526DresIwka1,450,000-67,500001,382,500
527Dresjackdan1,500,000-6,437001,493,563
528Dresjackdan1350,00000050,000
529Dresjackie150,000000150,000
530Dresjakobin15,750,00043,7500015,793,750
531DresJan Moravec1,600,00010,500001,610,500
532Dresjan.havel700,000000700,000
533DresJana Doktorova100,000000100,000
534Dresjana lenomarova100,000000100,000
535Dresjana7650,00000050,000
536 JanaN50,00000050,000
537Dresjancaaa150,000-7,81000142,190
538Dresjandejsek1,500,0000001,500,000
539Dresjanek58100,000-15,2250084,775
540Dresjanka.blaza50,00000050,000
541DresJanosik100,000110,00000210,000
542DresJansou9050,00000050,000
543DresJanulka50,00000050,000
544DresJanzid250,000-1,00000249,000
545Dresjara900,000000900,000
546Dresjara541,900,0000001,900,000
547DresJaras50,000-10,0000040,000
548Dresjarda3,450,000-443,000003,007,000
549DresJasná50,00000050,000
550Dresjberger150,000000150,000
551Dresjedna150,00000050,000
552DresJedovachyse450,000-17000449,830
553Dresjelen11,450,00000011,450,000
554DresJelenovitej100,000000100,000
555Dresjenik3100,000000100,000
556Dresjenson700,000-20,55000679,450
557DresJessica150,000-60000149,400
558DresJezis50,000-1,1000048,900
559DresJHolis600,000-40,00000560,000
560DresJiraJ50,00000050,000
561DresJiří Berger350,000000350,000
562Dresjirikov200,000000200,000
563Dresjirikovas200,000000200,000
564Dresjirisind4,800,000755004,800,755
565Dresjiristrejc200,000000200,000
566Dresjirka h50,00000050,000
567Dresjirkac1,600,0000001,600,000
568Dresjirkada2,650,000-1,130,500001,519,500
569Dresjituska350,000-219,85000130,150
570Dresjofr1,200,0000001,200,000
571Dresjohnson.kofola50,00000050,000
572DresJohny50,000-40,0000010,000
573DresJohnyHans50,00000050,000
574Dresjojo50,00000050,000
575Dresjokerit350,000-80,00000270,000
576Dresjokr350,000000350,000
577DresJolca100,000000100,000
578DresJosef Vana200,000000200,000
579Dresjosestan150,000-4,75000145,250
580DresJoshua450,000000450,000
581Dresjosi850,000-240,00000610,000
582Dresjozef1,350,0000001,350,000
583Dresjozeff200,000000200,000
584DresJubikman50,000-10,0000040,000
585DresJulcis1,050,000187,500001,237,500
586Dresjulian50,00000050,000
587Dresjulie500,000-90,25000409,750
588 jura50,000-50,000000
589Dresjuraj4,900,0000004,900,000
590Dresjuve250,000-25000249,750
591Dreska.117150,000000150,000
592Dreskaccmud2,650,000-77,577-550,00002,022,423
593DresKačenka1,300,000-133,000001,167,000
594DresKamil Kelimek1,400,0000001,400,000
595Dreskamil7750,00000050,000
596 Kamila50,00000050,000
597Dreskantkova katerina50,00000050,000
598Dreskapricek50,00000050,000
599Dreskarel maca50,00000050,000
600Dreskarel2332,650,000-250,000002,400,000
601Dreskarel69850,000-62,70000787,300
602Dreskarelr50,00000050,000
603Dreskarlos300,000-30,00000270,000
604DresKašpárek Karel300,000-120,00000180,000
605DresKate50,00000050,000
606DresKaterina650,00041,50000691,500
607 Katka50,00000050,000
608DresKatkaS250,000000250,000
609Dreskenny007200,000000200,000
610Dreskenzi5,850,000-50,000005,800,000
611DresKetlin100,000-5,0000095,000
612Dreskett50,00000050,000
613Dreskeydee50,00000050,000
614DresKeytlin.com50,0001550050,155
615DresKiirten250,000000250,000
616Dreskiki5,300,0000005,300,000
617Dreskiki13100,000000100,000
618Dreskikihary50,00000050,000
619Dreskingo72150,000000150,000
620Dreskirasjer50,00000050,000
621DresKirung Girl550,000000550,000
622Dreskkmotr300,000000300,000
623DresKlarcaTrousilova150,0007600150,076
624DresKlarinaTrousilova150,000-6300149,937
625DresKlariska50,00000050,000
626DresKLÁTIVEJ TONDA2,150,000510,750002,660,750
627Dresklaudie11,700,000-639,0000011,061,000
628DresKlecka50,00000050,000
629Dresklukes1,150,0000001,150,000
630Dreskmonda150,000000150,000
631DresKocour50,00000050,000
632 kokot50,00000050,000
633Dreskokotek550,000000550,000
634Dreskolousek50,00000050,000
635Dreskoniceks450,000000450,000
636DresKonigsohn400,000000400,000
637DresKonrad350,000000350,000
638Dreskooon50,00000050,000
639Dreskope100,000000100,000
640DresKopejtko2,750,0001,294,375004,044,375
641Dreskorida11114,400,000-174,599004,225,401
642DresKory 1750,000-100049,990
643Dreskosdidi1,250,000-40,625001,209,375
644Dreskosorak200,000000200,000
645Dreskoty50,00000050,000
646Dreskouda3,150,0000003,150,000
647Dreskoukynka4250,00000050,000
648Dreskovanmar650,000000650,000
649DresKozakevic50,00000050,000
650Dreskrek800,000-279,25000520,750
651Dreskristla50,00000050,000
652Dreskrizan50,00000050,000
653Dreskrulik200,000000200,000
654DresKRUND350,000000350,000
655DresKruspe50,00000050,000
656Dresku1ky50,000-5,0000045,000
657DresKub2,500,0000002,500,000
658DresKubaJ100,000000100,000
659DresKubino50,00000050,000
660DresKudla50,00000050,000
661Dreskule700,000-81,25000618,750
662Dreskulisek50,00000050,000
663DresKwak50,000-4600049,540
664Dreskwake50,00000050,000
665Dreskwakers300,000000300,000
666Dreskypr50,00000050,000
667Dresk_lukes3,450,0000003,450,000
668Dresl-chu2,450,000-690,000001,760,000
669DresLadavyskocilova100,000000100,000
670DresLadik50,00000050,000
671Dresladyanne250,000000250,000
672DresLadySavignon150,000-22000149,780
673DresLahy50,00000050,000
674Dreslaibach250,000-2800249,972
675Dreslala50,00000050,000
676DresLancelot450,00017,89800467,898
677DresLandaluce550,000-20,00000530,000
678Dreslanger150,000000150,000
679Dreslanna700,000-243,75000456,250
680 Lanner50,00000050,000
681Dreslaskonka400,000000400,000
682Dreslatmon100,000000100,000
683Dreslatwing500,000-151,50000348,500
684Dreslautaro14,750,000-1,813,2500012,936,750
685Dreslegosz950,000-177,950-37,5000734,550
686DresLejci600,000100,00000700,000
687DresLekvar150,00000050,000
688Dreslenin550,000-13,59600536,404
689DresLenka3,500,000-50,000003,450,000
690 lenka jenikova100,000000100,000
691DresLENNEY50,00075,00000125,000
692Dreslentilka.2250,00000050,000
693Dresleos.miler5,100,0000005,100,000
694DresLeoš1,900,0000001,900,000
695Dresleoš miler450,000000450,000
696Dreslianhel50,00000050,000
697Dreslibchavy50,00000050,000
698DresLibint100,000000100,000
699 libor50,00000050,000
700Dresliborziegl100,000000100,000
701DresLibry400,000-286,00000114,000
702DresLibuse6,050,000-157,500005,892,500
703DresLider Lady50,00000050,000
704DresLider Racing900,000000900,000
705DresLider Racing Stable450,000000450,000
706DresLiduska150,000000150,000
707DresLili3,550,000-150,100003,399,900
708DresLincoln16,950,000-854,3500016,095,650
709DresLinekkarel50,000-50,000000
710Dreslinos350,000000350,000
711Dreslojzanek100,000000100,000
712Dreslojzik50,00000050,000
713Dreslopata1,750,000-287,000001,463,000
714Dreslopius1,000,0000001,000,000
715Dreslubmour1,900,000-1,000001,899,000
716DresLubosch4,050,00010,000004,060,000
717DresLuboš100,000-45,0000055,000
718DresLucia50,00000050,000
719Dreslucie350,000000350,000
720Dresluciev2,050,000-190,940001,859,060
721Dreslucka2,350,000-606,800001,743,200
722Dreslucka zemanova1,950,000-750,918001,199,082
723DresLuckyBoy500,000000500,000
724Dresludvatemel50,00000050,000
725Dreslukas50,000-33,5000016,500
726Dreslukas 199450,00000050,000
727DresLukas Vitek1,200,000-45,750001,154,250
728Dresluky500,000184,00000684,000
729DresLukyn2,000,000109,250002,109,250
730DresLulan550,000125,00000675,000
731DresLulinka.....100,000000100,000
732Dreslumpik01200,000000200,000
733Dreslze50,00000050,000
734DresL_Fifi1,200,000-43,000001,157,000
735DresM-iri100,000000100,000
736DresM.Pekarek5,250,000-326,910004,923,090
737Dresmachek3,000,0000003,000,000
738DresMachL150,000000150,000
739Dresmafiam50,00000050,000
740Dresmafik2550,00000050,000
741Dresmaftynka1,550,0000001,550,000
742DresMagdalena1,450,0000001,450,000
743DresMaggie2150,00000050,000
744DresMagic Light150,00040,70000190,700
745DresMagnifica250,000-27500249,725
746DresMairin100,000-3,5000096,500
747Dresmajitelka1,000,000-265,00000735,000
748 Majk2,350,0000002,350,000
749Dresmajorzeman50,00013,4380063,438
750Dresmajuso100,000000100,000
751 makynka100,000000100,000
752Dresmala50,00000050,000
753Dresmalba1500,000-34,75000465,250
754Dresmalemimino450,000-56,75000393,250
755Dresmalmaz3,000,000-55,000002,945,000
756Dresmamlas2,700,000-84,000002,616,000
757Dresmandysova50,00000050,000
758Dresmanola6,550,0000006,550,000
759Dresmar-bel150,000000150,000
760DresMára2,650,000-30,600002,619,400
761Dresmarbela2,400,000-825,530001,574,470
762Dresmarbell600,000-26,90000573,100
763Dresmarcel50,00000050,000
764Dresmarci1731,400,0000001,400,000
765Dresmarcon50,00000050,000
766DresMarcos222,500,000-82,700002,417,300
767Dresmaresova600,000000600,000
768 marian50,00000050,000
769Dresmarian packa1,750,0000001,750,000
770DresMarie100,000000100,000
771DresMarieC2850,00000050,000
772Dresmarkota2,500,0000002,500,000
773Dresmarkse600,000000600,000
774Dresmarquis400,000000400,000
775DresMars5750,00000050,000
776DresMartan850,000-42,50000807,500
777DresMartiani50,000-22,0000028,000
778DresMartin jockey Laube50,00000050,000
779DresMartin Kotáb750,000-30000749,700
780DresMartin0250,00000050,000
781Dresmartina1,300,000-44,075001,255,925
782Dresmartineso 07100,000-15,0000085,000
783Dresmartinh200,000000200,000
784DresMartinZ500,000-40,00000460,000
785DresMaru50,000-9,0000041,000
786Dresmaruska50,00000050,000
787Dresmaruska22,550,000-153,550002,396,450
788Dresmaruu50,00000050,000
789DresMary50,00000050,000
790DresMary Anne1,100,000-52,000001,048,000
791DresMaryshka50,000-19,3000030,700
792Dresmaser50,000-4,0000046,000
793Dresmaska10,900,000-29,5000010,870,500
794Dresmatouskova50,00000050,000
795Dresmatyas50,000-50,000000
796Dresmavis50,00000050,000
797Dresma_la550,000000550,000
798Dresmckoza1,050,000-57,10000992,900
799Dresmdluis50,00000050,000
800DresMechanika3,200,000-176,000003,024,000
801Dresmedor3,200,0000003,200,000
802Dresmegc50,000-3500049,650
803Dresmejla50,00000050,000
804DresMelina2,350,00041,500002,391,500
805Dresmeopta50,00000050,000
806DresMerlin5,850,000-56,797005,793,203
807DresMetér150,000-25000149,750
808DresMexičan200,000-63,39000136,610
809DresMF50,00000050,000
810DresMic50,00000050,000
811DresMICHAEL50,000-50,000000
812DresMichal2,250,0000002,250,000
813DresMICHAL JIRECEK1,150,000-3,501001,146,499
814DresMichal Kreidl50,000125,00000175,000
815Dresmichal3350,00000050,000
816 Michala.Senkova50,00000050,000
817 michaljockey100,000000100,000
818Dresmichinn50,00000050,000
819Dresmicka350,000-170,00000180,000
820 micunek100,000000100,000
821Dresmikeš10,550,00000010,550,000
822DresMiki50,00000050,000
823Dresmikikiki50,00000050,000
824 mikiw50,00000050,000
825DresMiKKC50,00092,50000142,500
826Dresmilan1,200,000-208,25000991,750
827Dresmilan brany250,000000250,000
828Dresmilan1250,00000050,000
829Dresmilan2250,00000050,000
830Dresmilanb50,00000050,000
831Dresmilanek50,00000050,000
832Dresmilanholub150,000000150,000
833Dresmilano11100,000000100,000
834Dresmilano111150,00000050,000
835Dresmilous50,00000050,000
836Dresmilousek50,00000050,000
837DresMilunka100,000000100,000
838DresMimi1,600,0000001,600,000
839Dresmino3400100,000000100,000
840Dresminovskazuzana50,00000050,000
841Dresmiras100,000000100,000
842DresMiras1050,000-1600049,840
843Dresmirek1,300,0000001,300,000
844Dresmiri250,000000250,000
845DresMiroslav TOMASEK7,500,0000007,500,000
846Dresmiroslava450,00010000450,100
847DresMisa.L3,000,0004,979003,004,979
848DresMisa7350,00000050,000
849Dresmisha250,000000250,000
850Dresmistery150,000000150,000
851Dresmisulka850,000-50,00000800,000
852Dresmobydick1,300,0000001,300,000
853DresMojito7371,000,0000001,000,000
854 Monchiii100,000000100,000
855Dresmoniga50,00000050,000
856DresMonik100,000000100,000
857DresMonika Kantkova1,100,0000001,100,000
858Dresmonikao300,000000300,000
859Dresmoniole50,00000050,000
860DresMonk3,300,000-13,000003,287,000
861Dresmonolex550,000000550,000
862DresMonopoly500,000205,00000705,000
863DresMORY1,200,0000001,200,000
864DresMrkackova350,00067,00000417,000
865DresMrkáčková750,000000750,000
866 MSD50,000-2,5000047,500
867 mtoto100,000000100,000
868Dresmucha4,750,00092,500004,842,500
869DresMučaču50,00000050,000
870Dresmufik0071,300,000-56,250-50,00001,193,750
871DresMUFTI250,000000250,000
872Dresmys150,000-1,46000148,540
873DresMysak150,000-42,00000108,000
874DresNaja500,000-57,96000442,040
875Dresnajulinka5,200,000-927,370004,272,630
876Dresnamornik50,000-70049,993
877Dresnamornikk50,00000050,000
878Dresnamornikkkkkkkkkkkkk100,000000100,000
879Dresnaslase150,000000150,000
880DresNATALIJA50,00000050,000
881Dresneele1,650,000-285,000001,365,000
882Dresnejpa4,050,00054,260004,104,260
883Dresnelson300,000000300,000
884DresNemka350,000000350,000
885DresNeptune300,000000300,000
886Dresnerabus50,00000050,000
887Dresneznalek50,00000050,000
888Dresnia29914,550,000-2,079,6000012,470,400
889Dresnica2,100,000-6,000002,094,000
890DresNicocola50,00000050,000
891DresNicole50,00000050,000
892DresNicole9150,00000050,000
893DresNiCooLka650,00036,40800686,408
894Dresnik1,200,0000001,200,000
895DresNikca350,000000350,000
896Dresnikita00750,000-1,0000049,000
897DresNikki-Oesch50,000-6000049,400
898DresNikol100,000000100,000
899DresNinetales650,000-293,82000356,180
900Dresnirlucky1,150,0000001,150,000
901Dresnitram1,850,0000001,850,000
902Dresnora12,800,00000012,800,000
903DresNora Jeane1,050,0000001,050,000
904Dresnova100,000000100,000
905Dresnovak1,000,000-10000999,900
906DresNumbersixvalverde800,00049,95000849,950
907Dresodchy4,100,000364,500004,464,500
908DresOhne Sorge6,200,000-1,410,000004,790,000
909Dresoldik3,200,000-795,800002,404,200
910Dresolga77100,000000100,000
911Dresolgaflxv50,00000050,000
912Dresondhor1,150,000-198,00000952,000
913Dresondra4450,00000050,000
914Dresondrej3,950,000-1,337,750002,612,250
915Dresondrejvanura3,950,000-1,385,500002,564,500
916Dresoooooo50,00000050,000
917DresOskar1,350,000-827,50000522,500
918Drespaja1979150,000-5,00000145,000
919DresPalic1,950,000-526,000001,424,000
920Drespalinak50,00000050,000
921Drespanchopan50,00000050,000
922DresPaolinka700,000000700,000
923Drespapo100,000000100,000
924Dresparamessi3,250,000645,000003,895,000
925Drespatek50,00000050,000
926Drespatrikuk50,00000050,000
927Drespavel1,350,000-367,50000982,500
928Drespavel12100,000000100,000
929Drespavlina kacerova100,000000100,000
930Drespavovi5,050,0000005,050,000
931DresPecka100,000000100,000
932DresPEETRS50,00000050,000
933Drespegudo50,000-5000049,500
934Drespegudos150,000000150,000
935DresPejpal50,00000050,000
936Drespejskova100,000000100,000
937Drespekac50,000-450049,955
938Drespepicek50,000-50,000000
939Drespepik700,000-100,00000600,000
940Drespepik la1,350,00095,000001,445,000
941Drespepos2,300,0000002,300,000
942Drespepoš450,000000450,000
943DresPera400,000000400,000
944DresPerca50,00000050,000
945Drespernikar4,050,000-24,000004,026,000
946Drespessoa50,00000050,000
947DresPetan1991400,00034,90000434,900
948Drespetept200,000000200,000
949Drespeter6,000,0000006,000,000
950DresPetka412200,000000200,000
951Drespetr150,000000150,000
952DresPetr Dostal400,000000400,000
953Drespetr jirasek200,000000200,000
954DresPetr2323100,000000100,000
955Drespetra50,00000050,000
956DresPetrela250,00000050,000
957Drespetruska50,0002900050,290
958 Peťule50,00000050,000
959Drespetulka4250,00000050,000
960DresPEZOT16,150,00000016,150,000
961DresPILÁT3,200,000-667,250002,532,750
962DrespingmasteR300,000000300,000
963 piska100,00012,25000112,250
964DresPivokrevnik3,250,0008,000003,258,000
965Drespkpf250,000-32,77000217,230
966Dresplanoaxius400,000000400,000
967Dresplaylist138450,00000050,000
968Dresplazer4,900,0000004,900,000
969Drespmatejka650,000000650,000
970Drespocahontas750,000000750,000
971DresPohanka50,00000050,000
972DresPokorna100,000000100,000
973DresPolárka850,000000850,000
974DresPollas50,00000050,000
975Drespondeli50,00000050,000
976DresPontos50,000-50,000000
977DresPonytail650,000-10,00000640,000
978DresPop50,00000050,000
979Dresposledni150,00000050,000
980Drespravejkonak50,00000050,000
981Dresprinc1,100,0000001,100,000
982DresPRINCIPESSA800,000-210,00000590,000
983Dresprokupek100,000000100,000
984Dresprosek50,00000050,000
985DresQueenmery50,00000050,000
986Dresqwerty50,00000050,000
987Dresqwertzuiop500,000000500,000
988DresRadbuk450,00043,00000493,000
989Dresrades4,050,0000004,050,000
990Dresrades5400,000000400,000
991DresRadim100,000-2,0000098,000
992Dresradka50,00000050,000
993Dresradonice1,500,0000001,500,000
994DresRadovan100,000-44,0000056,000
995Dresrafael50,00000050,000
996DresRalfoo200,000000200,000
997Dresrandolf200,000000200,000
998Dresranitidin50,000-400049,960
999DresRankaBaraDra600,000-25,00000575,000
1000Dresrasto50,00000050,000
1001Dresreadynka50,00000050,000
1002Dresrebi50,00000050,000
1003DresRed Riot950,000245,000001,195,000
1004Dresredakles500,000000500,000
1005Dresrefik100,000000100,000
1006Dresrehor200,000000200,000
1007Dresreich900,000-40,00000860,000
1008Dresremeva250,000000250,000
1009DresRenca Voky450,000-33,57500416,425
1010DresRendy97450,000000450,000
1011DresReneySolo50,00000050,000
1012Dresrevin500,00011,35000511,350
1013Dresrfrolo500,000000500,000
1014DresRianna50,00000050,000
1015DresRios100,000000100,000
1016Dresrizecek250,000000250,000
1017Dresrk.seznam150,000000150,000
1018Dresrodb450,000-100449,999
1019Dresromanmoge650,000-52,75000597,250
1020Dresroot1,050,0000001,050,000
1021Dresros1750,000-500049,950
1022Dresrosendorf250,000-154,0000096,000
1023 ross50,00000050,000
1024Dresrotan1,850,000-325,000001,525,000
1025Dresroupec1,150,0000001,150,000
1026Dresroupec150,00000050,000
1027Dresrubio50,00000050,000
1028Dresrudkaj4,800,000-1,674,750003,125,250
1029DresRudy6,200,000-1,135006,198,865
1030DresRusty50,00000050,000
1031DresRyaN2,150,0000002,150,000
1032Dressaarka50,00000050,000
1033Dressabatini100,000-8,0000092,000
1034Dressabotage5,000,0000-1,100,00003,900,000
1035DresSabrina900,000-100,00000800,000
1036DresSaggit6,100,00023,454006,123,454
1037DresSahara50,00000050,000
1038Dressaintly200,000000200,000
1039DresSajdl250,000000250,000
1040Dressalac50,000-16,0000034,000
1041DresSaldo300,00043500300,435
1042Dressallyk350,000-9,25000340,750
1043DresSamanta2,950,000-110,500-170,00002,669,500
1044Dressamby150,000-95000149,050
1045Dressamout700,000000700,000
1046DresSanan200,000000200,000
1047DresSandipan50,000-2,0000048,000
1048DresSANDOKAN250,000-34,00000216,000
1049DresSarka50,00041,2500091,250
1050Dressarka.s1,600,000-138,800001,461,200
1051DresSarkaperuan150,00000050,000
1052Dressatan300,000000300,000
1053Dressavana13150,0005,50000155,500
1054Dressavio9950,0006,4000056,400
1055Dressberatel50,00000050,000
1056Dresscamp_billy100,000000100,000
1057Dresschiergen8,150,000-599,500-590,00206,960,498
1058 schulmann150,000000150,000
1059DresSeamus50,00000050,000
1060DresSecret Star50,000-2900049,710
1061Dressemanik400,000000400,000
1062Dressemeles50,000-50,000000
1063Dressh2176412,850,0000002,850,000
1064DresShaakey50,00000050,000
1065Dresshakira150,000000150,000
1066Dressharlote50,00000050,000
1067Dresshell11,150,000-22,5000011,127,500
1068DresSherardo50,00000050,000
1069Dressheyba50,00000050,000
1070Dresshhorty50,00000050,000
1071Dresshortgeorg950,000-87,45000862,550
1072DresShorty.50,00000050,000
1073Dressibil50,00000050,000
1074 Sideshek50,00000050,000
1075DresSikVTS50,00000050,000
1076DresSilubon1,450,000-11,600001,438,400
1077Dressilvas50,00000050,000
1078DresSilver1,050,000-80,50000969,500
1079Dressimi7350,00000050,000
1080Dression5,200,000-384,950004,815,050
1081DresSionek2150,00000050,000
1082DresSkippka200,000-60,50000139,500
1083Dressklamarek50,00000050,000
1084Dresskobis1,700,0000001,700,000
1085DresSlavek7150,0001,2100051,210
1086Dresslavka50,00000050,000
1087DresSlavoj7,250,000-701,750006,548,250
1088Dresslechtis300,000000300,000
1089Dresslunecnice100,0003,50000103,500
1090DresSmarty2,000,000-829,000001,171,000
1091Dressmolivec50,00000050,000
1092DresSmoothy50,00000050,000
1093Dressmudla50,00000050,000
1094Dressnipp50,00029,0900079,090
1095Dressolomon1,150,0000001,150,000
1096Dressoninka50,00000050,000
1097Dressonny100,000000100,000
1098Dressouckova.janina100,000000100,000
1099Dressportchov-rezacova100,000000100,000
1100Dresstaj bartos50,00000050,000
1101Dresstaj pavlik50,000-50,000000
1102Dresstaj piskot900,000-520,00000380,000
1103DresSTAJ-GAJUS200,000-150,0000050,000
1104DresStajňa MALTINETTO300,000000300,000
1105Dresstanda6,150,0000006,150,000
1106Dresstarfighter200,000-72,60000127,400
1107Dresstejskal3,900,0000003,900,000
1108Dressten357150,000000150,000
1109Dresstepanka250,000000250,000
1110Dresstepanka.vodrazkova100,000000100,000
1111DresStovajs18200,000-18,70000181,300
1112DresStrejc500,000000500,000
1113DresStrnad50,00000050,000
1114DresStrnadova50,00000050,000
1115DresStruhovsky2,900,0000002,900,000
1116DresSupp50,0005,0000055,000
1117Dressvatos504,300,000-88,250004,211,750
1118Dressvatosm2,750,0005,750-2,250,0000505,750
1119Dressvobodak50,00000050,000
1120Dresswain600,000-163,98000436,020
1121Dressylvina50,000-550049,945
1122Dressymbol300,000-100,00000200,000
1123Dressyrucek.jindrich2,150,000-78002,149,922
1124DresTanice50,00000050,000
1125DresTaranka500,000-11,75000488,250
1126Drestatanka50,00000050,000
1127Drestera600,000-25,00000575,000
1128DresTerezaKuzelakova300,000-111,00000189,000
1129Dresterezkagalliova50,00000050,000
1130Dresterka50,00000050,000
1131DresTerminala100,000-1220099,878
1132DresTerracon100,000000100,000
1133DresTertulian550,000000550,000
1134Dresterush13150,000000150,000
1135 tesarova100,000000100,000
1136Drestesiov50,00000050,000
1137Drestgumi550,000-30000549,700
1138Drestheoden100,000000100,000
1139Dresthe_carrion1,550,0000001,550,000
1140DresTipar700,000000700,000
1141 Tipps50,00000050,000
1142DresTiumen50,00000050,000
1143Drestlusty3,350,0000003,350,000
1144Drestoiletspider50,00000050,000
1145Drestoivonen4,100,000-5,500004,094,500
1146Drestomas.dur300,000-13,55000286,450
1147Drestomashurt700,000-95,00000605,000
1148DresTomas_Pce50,000-400049,960
1149DresTomík15,450,000-2,393,4000013,056,600
1150Drestommmmy50,00000050,000
1151 tondaherzog350,000000350,000
1152Drestonher17,650,00048,9950017,698,995
1153Drestory12,350,00000012,350,000
1154Drestrake2,850,000-122,500002,727,500
1155DresTrebor2250,00000050,000
1156Drestrejtnarova900,000000900,000
1157Drestribal750,00055,00000805,000
1158DresTRIBAL INSTINCT250,000-60,00000190,000
1159Drestrifecta400,00051,00000451,000
1160 triglav2100,000-50,0000050,000
1161Dresturdas100,000-10,0000090,000
1162Drestuszka1,250,000-55,000001,195,000
1163Drestutovka50,0001,5000051,500
1164DresTWIGGY50,00000050,000
1165Drestyna100,000000100,000
1166DresUlrika250,000000250,000
1167Dresupc85150,000000150,000
1168DresUrsa200,000-200,000000
1169Dresvachamarian50,00000050,000
1170Dresvaclav12,350,000-632,4000011,717,600
1171Dresvalasek4,700,000-374,500004,325,500
1172Dresvalášek10,350,000-1,737,000008,613,000
1173Dresvalentinik1,350,000-58,780001,291,220
1174DresVandalio3,950,000-117,500003,832,500
1175DresVandik50,00000050,000
1176DresVandual50,00000050,000
1177DresVanerova Ivana200,000000200,000
1178Dresvanerovaivana50,00000050,000
1179DresVanessa100,00029,000-101,050027,950
1180Dresvanous5,450,0000005,450,000
1181Dresvanova50,00000050,000
1182DresVasa300,000000300,000
1183Dresvaza3,400,000-4,800003,395,200
1184 vdamec50,00000050,000
1185Dresvdede50,00000050,000
1186Dresvecherka450,000-130,00000320,000
1187Dresveka1,250,000-40,000001,210,000
1188DresVelkova750,000000750,000
1189DresVencano2,200,000-50,000002,150,000
1190Dresvencapunk50,00000050,000
1191DresVendy7,050,0000007,050,000
1192Dresvendy-p50,00000050,000
1193Dresvendys9912,350,000845,2030013,195,203
1194DresVenina50,00000050,000
1195DresVera a Ruda6,350,000-1,487,352004,862,648
1196Dresverca200,000-196,100003,900
1197Dresverdandi3,750,0000003,750,000
1198DresVeru123150,00000050,000
1199DresVerunka400,000000400,000
1200DresVeselá bída100,000000100,000
1201DresViazma50,00000050,000
1202DresViki1,050,000-66,25000983,750
1203Dresvinklarek2,050,000-205,500001,844,500
1204Dresvinny50,00000050,000
1205Dresviren50,00000050,000
1206Dresvitada50,00000050,000
1207DresVítězslav Felix100,000000100,000
1208Dresviunka50,00000050,000
1209DresVLADKO DOBROVSKÝ50,000-50,000000
1210Dresvlasta50,00000050,000
1211Dresvlawal350,000000350,000
1212Dresvlmaceska850,000000850,000
1213Dresvocar2,350,0000002,350,000
1214DresVojta13100,000000100,000
1215Dresvojtisek100,000000100,000
1216Dresvondris91,450,000-36,250001,413,750
1217DresVondrova100,000000100,000
1218Dresvordonka3,050,0000003,050,000
1219Dresvorogue1,450,0000001,450,000
1220Dresvulin50,00000050,000
1221DresWasabi2,650,000-270,000002,380,000
1222DresWBR400,000000400,000
1223Dresweismuler100,000000100,000
1224Dreswendy800,000-439,00000361,000
1225Dreswhaler2,350,000-106,000002,244,000
1226DreswhalerF400,000000400,000
1227 Wild50,000-50,000000
1228DresWildfire50,00000050,000
1229DresWinx3,700,000438,950004,138,950
1230DresWlck1,300,000-188,000001,112,000
1231Dreswondrash550,00071,50000621,500
1232Dreswr50,000-50,000000
1233Dreswraja350,00024,00000374,000
1234Dresxanadu50,00031,2500081,250
1235Dresxenofoul200,000000200,000
1236Dresxjabii50,00000050,000
1237Dresxkola200150,000-3,25000146,750
1238Dresxmanda100,000000100,000
1239Dresxmmmail450,000-40000449,600
1240 X_X_X_m.pekarek200,000000200,000
1241 X_X_X_omar150,000000150,000
1242 X_X_X_vikita50,00000050,000
1243DresYennefer50,000150050,015
1244Dresyloveiou2,000,00012,535002,012,535
1245Dreszakma5,300,0000005,300,000
1246Dreszantara50,00000050,000
1247Dreszdarsky3,250,00012,000003,262,000
1248Dreszdena650,00050,00000700,000
1249Dreszdendik3,550,0000003,550,000
1250DresZdenek200,000000200,000
1251Dreszdenekz200,000000200,000
1252Dreszdenii2,400,00014,878002,414,878
1253Dreszdenka1,500,000-540001,499,460
1254Dreszdenka tureckova50,00000050,000
1255DresZELDA7,100,000-2,461,400004,638,600
1256Dreszeli50,00000050,000
1257Dreszeman50,00000050,000
1258Dreszenyatta7,850,000-2,277,000005,573,000
1259DresZimmerova50,00000050,000
1260DresZizej50,00000050,000
1261 Zoja Sediva500,000000500,000
1262Dreszuza3,150,0000003,150,000
1263Dreszuzana1,850,0000001,850,000
1264DresZuzanka2,150,0000002,150,000
1265DresZuzanka1150,00000050,000
1266DresZuzik50,00000050,000
1267Dreszuzina50,00000050,000
1268DresZuzka=)3,000,000-679,200002,320,800
1269DresZuzu1150,00000050,000
1270DresZuzu750,00000050,000
1271 Železník50,000-50,000000
1272 _Ohne Sorge50,00000050,000
DosTipy
2021Neklan66
2020tonher55
2019Lalu Zica69
2018vendys9975
2017Dobyvatel65
2013Martin170
2012Vabank67
2011Vincentvega94
2010Lalu Zica88
2009sončo pončo79
2008Lalu Zica75
2007Lalu Zica78
2006vindobona71
2005vindobona70
2004maxolon86
2003nimaima55
2002Libuse62
2001Rebeka52
Kurzové sázky
2021Roddenberry2,602,500
2020Vlcek2,160,700
2019klaudie2,442,500
2018Winx2,312,700
2017jakobin1,850,000
2013Lincoln2,282,500
2012Eva1,592,500
2011Troska2,344,250
2010paramessi2,455,000
2009Rosela2,080,000
2008Vabank2,237,373
2007nimaima2,181,250
2006Kopejtko2,656,875
2005nimaima2,106,500
2004kozo1,885,713
2003nimaima1,566,000
2002Palkac1,686,250
Dražba
2021Progression1,331,450
2020valentina811,100
2019Roman1,069,000
2018dom-lb624,900
2017mash1,121,500
2013afro1,391,100
2012pavelko30438,650
2011Snoopy730,350
2010Staj Mongol1,662,100
2009BARTOSml840,000
2008Libor Apel.936,150
2007staj Tabera1,578,300
2006kozo533,250
2005szabkos1,828,000
2004Maravilla771,310
2003vkmoch1,286,550
5 hvězd
2021Galapiat du Mesnil94
2020ROBI104
2019Tomík105
2018geza110
2017sisterD103
2013Vlcek119
2012temirkanov96
2011kapicka.rosi93
2010Tomík110
2009Naguiba125
2008petan112
2007janica96
2006Safi46
2005Vita181
2004peruan129
2003urban175
2002pasina158
Bookmaker
2021jakobin2,694,449
2020JayAre2,460,393
2019pedro125,550,232
2018JayAre3,102,927
2017Dobyvatel2,715,167
2013horsefreak5,465,272
2012horsefreak10,513,605
2011jakobin6,169,599
Vyhledání pedigree:

Kůň měsíce:
Kůň
srpen 2022VIGNETTA
červenec 2022REX OF THUNDER
červen 2022QUEEN OF BEAUFAY
květen 2022ZAMICO
duben 2022JIR SUN
říjen 2021LADY IN PINK
září 2021WELLUNCA
srpen 2021PONNTOS
červenec 2021DAKOTA
červen 2021HAZARDER
květen 2021HAZARDER
duben 2021MR RIGHT
listopad 2020VIVIENNE WELLS
září 2020OPASAN
srpen 2020MR RIGHT
červenec 2020OPASAN
červen 2020RATE
květen 2020IGNACIUS REILLY
říjen 2019MR RIGHT
září 2019WIRELESS
srpen 2019SWEETICON
červenec 2019FALCON BABY
červen 2019PACIFIC HILL
květen 2019IGNACIUS REILLY
duben 2019BLACK CANYON
říjen 2018MR RIGHT
září 2018TROIZILET
srpen 2018NEAR TO BE RICH
červenec 2018DYLANKA
červen 2018BLESSED KISS
květen 2018SAGAR
duben 2018SAGAR
říjen 2017DALLY HIT
září 2017VENILLIA
srpen 2017VENILLIA
červenec 2017POLYANTA
červen 2017JOSEPH
květen 2017ALDAR
duben 2017POLYANTA
říjen 2016DALLY HIT
září 2016DALLY HIT
srpen 2016DALLY HIT
červenec 2016SEDMIKRASKA
červen 2016GONTCHAR
květen 2016LAGARO
duben 2016MONTJEU THIRD
říjen 2015AZTEK
září 2015TOUCH OF GENIUS
srpen 2015SANOK
červenec 2015AMGA RIVER
červen 2015TOUCH OF GENIUS
květen 2015DUMNONIA
duben 2015ALDAR
říjen 2014AZTEK
září 2014AZTEK
srpen 2014CHEEKY CHAPPIE
červenec 2014MARY YEATS
červen 2014CHEEKY CHAPPIE
květen 2014HONZIK CHIPERA
duben 2014ROCHES CROSS
říjen 2013TRIP TO RHODOS
září 2013DUX SCHOLAR
srpen 2013ROCHES CROSS
červenec 2013SALTANAT
červen 2013OMNIBUS
květen 2013MIKESH
duben 2013LYSYAN
říjen 2012TRIP TO RHODOS
září 2012LEO GALI
srpen 2012PEGAS
červenec 2012MERLYP
červen 2012KADYNY
květen 2012MYSTIC SWING
duben 2012ROCHES CROSS
říjen 2011GREEK WEDDING
září 2011WALLISTO
srpen 2011IRYKLON
červenec 2011STARFIGHTER
červen 2011ROCHES CROSS
květen 2011BRITTANY
duben 2011SHAMALGAN
říjen 2010MARIYDI
září 2010CORCOVADA
srpen 2010TARO
červenec 2010SHAMAL SALLY
červen 2010TALGADO
květen 2010IRYKLON
duben 2010FALCOHILL
říjen 2009MARIYDI
září 2009SHARPOUR
srpen 2009AGE OF JAPE
červenec 2009RABBIT ZAMINDAR
červen 2009AGE OF JAPE
květen 2009PUMPKIN
duben 2009IRYKLON
říjen 2008VADEONA
září 2008BLUE CORAL
srpen 2008URODOS
červenec 2008DETERMINACJA
červen 2008TULLAMORE
květen 2008KEVIN THE KNIGHT
duben 2008CERTUS
říjen 2007SCYRIS
září 2007SCYRIS
srpen 2007SAVIGNON
červenec 2007MARY LOU
červen 2007MEDEO
květen 2007H. RESERVATION
duben 2007STORMY JAIL
říjen 2006BABIE LATO
září 2006TEMPELTÄNZER
srpen 2006SCYRIS
červenec 2006VLTAVA
červen 2006LAUREAT
květen 2006DE ROBERTO
duben 2006TORLUS
říjen 2005LOUISE RAYNER
září 2005TORLUS
srpen 2005READY FOR LIFE
červenec 2005READY FOR LIFE
červen 2005READY FOR LIFE
květen 2005ECOLOGICALLY R.
duben 2005DJIBOUTI
říjen 2004ROSENSTURM
září 2004SCYRIS
srpen 2004DARSALAM
červenec 2004LLANITO
červen 2004DARSALAM
květen 2004DARSALAM
duben 2004ZAMBESI
říjen 2003ZAGON
září 2003KIFAAB
srpen 2003MONOLIT
červenec 2003KIFAAB
červen 2003OHNE SORGE
květen 2003YOKOM
duben 2003KIFAAB
říjen 2002ZAGON
září 2002PODEROSO
srpen 2002VAPETA
červenec 2002LARRIMAH
červen 2002PODEROSO
květen 2002LARRIMAH
duben 2002IXOS
říjen 2001VAPETA
září 2001BELLABOY
srpen 2001TRIBAL INSTINCT
červenec 2001VAPETA
červen 2001TRIBAL INSTINCT
květen 2001TRIBAL INSTINCT
duben 2001VAPETA
Kůň měsíce
září 2022
Gasparini
66% (10)
Ideal Approach
0% (0)
Salt Mix
6% (1)
Vert Liberte
20% (3)
Willemine
6% (1)
15
Jezdec měsíce
září 2022
Foret P.
20% (2)
Janáček V.
0% (0)
Laube M.
0% (0)
Palík Ji.
80% (8)
10
Prosíme hlasující v anketách, aby hlasovali každý POUZE JEDNOU V KAŽDÉ KATEGORII. V případě více hlasů ze stejné IP adresy může být přístup na stránky DosTipy z této adresy zakázán! Děkujeme.
Jezdec měsíce:
Jezdec
srpen 2022Liška D.
červenec 2022Demo M.
červen 2022Foret P.
květen 2022Foret P.
duben 2022Foret P.
září 2021Fialová L.
září 2021Fresu A.
srpen 2021Línek J.
červenec 2021Chaloupka J.
červen 2021Janáček V.
květen 2021Verner J.
duben 2021Verner J.
listopad 2020Pietsch A.
září 2020Koplík Ra.
srpen 2020Verner J.
červenec 2020Havelková M.
červen 2020Zatloukal M.
květen 2020Lukášek T.
říjen 2019Verner J.
září 2019Soumillon C.
srpen 2019Janáček V.
červenec 2019Liška D.
červen 2019Palík Ji.
květen 2019Šafář J.
duben 2019Verner J.
říjen 2018Janáček V.
září 2018Murzabayev B.
srpen 2018Laube M.
červenec 2018Ferhanov B.
červen 2018Ferhanov B.
květen 2018Mitchell J.
duben 2018Liška D.
říjen 2017Liška D.
září 2017Foret P.
srpen 2017Hlubučková K.
červenec 2017Foret P.
červen 2017Palík Ji.
květen 2017Šafář J.
duben 2017Foret P.
říjen 2016Havelková M..
září 2016Murzabayev B.
srpen 2016Palík Ji.
červenec 2016Foret P.
červen 2016Verner J.
květen 2016Verner J.
duben 2016Foret P.
říjen 2015Verner J.
září 2015Demuro C.
srpen 2015Janáček V.
červenec 2015Murzabayev B.
červen 2015Murzabayev B.
květen 2015Línek J.
duben 2015Murzabayev B.
říjen 2014Murzabayev B.
září 2014Foret P.
říjen 2014Chaloupka J.
červenec 2014Rája J.
červen 2014Haveková M.
květen 2014Foret P.
duben 2014Foret P.
říjen 2013Chaloupka J.
září 2013Murzabayev B.
srpen 2013Verner J.
červenec 2013Koplík Ra.
červen 2013Chaloupka J.
květen 2013Chaloupka J.
duben 2013Šafář J.
říjen 2012Korečková V.
září 2012Šafář J.
srpen 2012Foret P.
červenec 2012Foret P.
červen 2012Chaloupka J.
květen 2012Zatloukal M.
duben 2012Foret P.
říjen 2011Šafář J.
září 2011Chaloupka J.
srpen 2011Rája J.
červenec 2011Rája J.
červen 2011Rája J.
květen 2011Zatloukal M.
duben 2011Lukášek T.
říjen 2010Janáček V.
září 2010Lukášek T.
srpen 2010Lukášek T.
červenec 2010Janáček V.
červen 2010Minařík Fi.
květen 2010Lukášek T.
duben 2010Srnec M.
říjen 2009Janáček V.
září 2009Janáček V.
srpen 2009Lopez J.P.
červenec 2009Andrés D.
červen 2009Verner J.
květen 2009Andrés D.
duben 2009Janáček V.
říjen 2008Chaloupka J.
září 2008Janáček V.
srpen 2008Srnec M.
červenec 2008Juráček R.
červen 2008Janáček V.
květen 2008Minařík Fe.
duben 2008Bartoš J.
říjen 2007Chaloupka J.
září 2007Miličková I.
srpen 2007Lukášek T.
červenec 2007Srnec M.
červen 2007Eddery P.
květen 2007Chaloupka J.
duben 2007Lukášek T.
říjen 2006Havelková M.
září 2006Havelková M.
srpen 2006Rája J.
červenec 2006Rája J.
červen 2006Janáček V.
květen 2006Rája J.
duben 2006Chaloupka J.
říjen 2005Kobzarev K.
září 2005Resulov A.
srpen 2005Rája J.
červenec 2005Rája J.
červen 2005Andrés D.
květen 2005Rája J.
duben 2005Janáček V.