Dostihový program

Dostihový program

     

Jméno:

Heslo:

Pošta
Pošta

Dostihový program

 4 501 169 
Počet přístupů od 5.3.2001
TOPlist

Výsledky:

Dostih1.2.3.4.5.6.7.8.Počet
vítěz1149161116
Greta15711011165
Stana1139110111115
astary158110111114
prkenac1128110111124
Vabank1117110111114
pedro1119910111124
Winx1118110111114
Martin112191011164
Zemfira1128110111124
Eva1136110111114
Pharlap157110111114
Progression1118110111114
vaclav11111101864
mash11711041164
Red Rum1131110111114
Snoopy1132110111114
Lubosch1128110111114
tonher1118110111114
nikos117610111113
lexus111811015113
bezabara1136161011123
verdandi112891011153
Roman11121510111123
pedro121118610111123
kenzi1112910111123
downunder113211017113
GoGo1136153111113
nimaima1138610111113
sabotage15211017113
vindobona156910111123
temirkanov158910111113
Miitaa146161011113
Misanek1711101813
akrij54111811018123
Arva156910111113
Dobyvatel1132610111123
Mirecek1589614163
Veronika1116910111113
Hucko1128910111113
Vendy158910111113
nia299112611101763
Anna11378111113
hatom1136910111123
Troska131191243
hojak15864111123
Alma113793111123
Gortys127910111113
valášek112111110111123
Genevile1118910111113
andrew1571315113
JayAre113611013113
deMerteuil116153111123
Bigred1116910111113
pavelko301116910111113
fabianjiri111215311113
Vita113311015113
agro1151910111113
Lincoln111711017113
kozo411121011163
overdose11119371163
Roddenberry111661011173
Lalu Zica111811018113
Rudy1116910111113
ROBI1129910711113
dolfi151910111123
Neklan1111910111113
shell1116910111113
Marvel113611018113
vendys991116910111113
triglav1136610111113
bertikjo1118610111113
klaudie1011111011113
Lili1213611311163
Vlcek1111910111113
anonim.cheb1138910111113
Krokodyl11227314112
bolad1221410112112
Bony 16113691018112
tory14361015122
manola17861015122
PEZOT113108361112
geza111781018122
Slavoj1566101111112
Kubista111811115122
Lekvar112841911152
Vlastina111191017112
Galapiat du Mesnil113211075112
nora1118931111122
mikeš1118910611112
Naguiba1112111015112
Lily111661019112
COME WHITE11111111013111
Jana-Elina10136831411
cage42691121191
Alena9477816161
Saggit1113314391131
demon1053941811
Tomík110341073111
hanacka175536671
maska112691011321
hanina10269101111111
pegudos1111148105101
lautaro1011791041111
alinesa11111110114121
bookmaker81494238261
Vencano51714108210
afroxxxxxxxx0
valentina586486340
AndysekAndysek55821045110
Cihelna1246758370
innsbridge51361610122130
zdeniixxxxxxxx0
Alice93697510110
zzzuzka258436940
jelenxxxxxxxx0
DanielJonesxxxxxxxx0
DosTipy
2019Lalu Zica69
2018vendys9975
2017Dobyvatel65
2013Martin170
2012Vabank67
2011Vincentvega94
2010Lalu Zica88
2009sončo pončo79
2008Lalu Zica75
2007Lalu Zica78
2006vindobona71
2005vindobona70
2004maxolon86
2003nimaima55
2002Libuse62
2001Rebeka52
Kurzové sázky
2019klaudie2,442,500
2018Winx2,312,700
2017jakobin1,850,000
2013Lincoln2,282,500
2012Eva1,592,500
2011Troska2,344,250
2010paramessi2,455,000
2009Rosela2,080,000
2008Vabank2,237,373
2007nimaima2,181,250
2006Kopejtko2,656,875
2005nimaima2,106,500
2004kozo1,885,713
2003nimaima1,566,000
2002Palkac1,686,250
Dražba
2019Roman1,069,000
2018dom-lb624,900
2017mash1,121,500
2013afro1,391,100
2012pavelko30438,650
2011Snoopy730,350
2010Staj Mongol1,662,100
2009BARTOSml840,000
2008Libor Apel.936,150
2007staj Tabera1,578,300
2006kozo533,250
2005szabkos1,828,000
2004Maravilla771,310
2003vkmoch1,286,550
5 hvězd
2019Tomík105
2018geza110
2017sisterD103
2013Vlcek119
2012temirkanov96
2011kapicka.rosi93
2010Tomík110
2009Naguiba125
2008petan112
2007janica96
2006Safi46
2005Vita181
2004peruan129
2003urban175
2002pasina158
Bookmaker
2019pedro125,550,232
2018JayAre3,102,927
2017Dobyvatel2,715,167
2013horsefreak5,465,272
2012horsefreak10,513,605
2011jakobin6,169,599
Vyhledání pedigree:

Kůň měsíce:
Kůň
květen 2020IGNACIUS REILLY
říjen 2019MR RIGHT
září 2019WIRELESS
srpen 2019SWEETICON
červenec 2019FALCON BABY
červen 2019PACIFIC HILL
květen 2019IGNACIUS REILLY
duben 2019BLACK CANYON
říjen 2018MR RIGHT
září 2018TROIZILET
srpen 2018NEAR TO BE RICH
červenec 2018DYLANKA
červen 2018BLESSED KISS
květen 2018SAGAR
duben 2018SAGAR
říjen 2017DALLY HIT
září 2017VENILLIA
srpen 2017VENILLIA
červenec 2017POLYANTA
červen 2017JOSEPH
květen 2017ALDAR
duben 2017POLYANTA
říjen 2016DALLY HIT
září 2016DALLY HIT
srpen 2016DALLY HIT
červenec 2016SEDMIKRASKA
červen 2016GONTCHAR
květen 2016LAGARO
duben 2016MONTJEU THIRD
říjen 2015AZTEK
září 2015TOUCH OF GENIUS
srpen 2015SANOK
červenec 2015AMGA RIVER
červen 2015TOUCH OF GENIUS
květen 2015DUMNONIA
duben 2015ALDAR
říjen 2014AZTEK
září 2014AZTEK
srpen 2014CHEEKY CHAPPIE
červenec 2014MARY YEATS
červen 2014CHEEKY CHAPPIE
květen 2014HONZIK CHIPERA
duben 2014ROCHES CROSS
říjen 2013TRIP TO RHODOS
září 2013DUX SCHOLAR
srpen 2013ROCHES CROSS
červenec 2013SALTANAT
červen 2013OMNIBUS
květen 2013MIKESH
duben 2013LYSYAN
říjen 2012TRIP TO RHODOS
září 2012LEO GALI
srpen 2012PEGAS
červenec 2012MERLYP
červen 2012KADYNY
květen 2012MYSTIC SWING
duben 2012ROCHES CROSS
říjen 2011GREEK WEDDING
září 2011WALLISTO
srpen 2011IRYKLON
červenec 2011STARFIGHTER
červen 2011ROCHES CROSS
květen 2011BRITTANY
duben 2011SHAMALGAN
říjen 2010MARIYDI
září 2010CORCOVADA
srpen 2010TARO
červenec 2010SHAMAL SALLY
červen 2010TALGADO
květen 2010IRYKLON
duben 2010FALCOHILL
říjen 2009MARIYDI
září 2009SHARPOUR
srpen 2009AGE OF JAPE
červenec 2009RABBIT ZAMINDAR
červen 2009AGE OF JAPE
květen 2009PUMPKIN
duben 2009IRYKLON
říjen 2008VADEONA
září 2008BLUE CORAL
srpen 2008URODOS
červenec 2008DETERMINACJA
červen 2008TULLAMORE
květen 2008KEVIN THE KNIGHT
duben 2008CERTUS
říjen 2007SCYRIS
září 2007SCYRIS
srpen 2007SAVIGNON
červenec 2007MARY LOU
červen 2007MEDEO
květen 2007H. RESERVATION
duben 2007STORMY JAIL
říjen 2006BABIE LATO
září 2006TEMPELTÄNZER
srpen 2006SCYRIS
červenec 2006VLTAVA
červen 2006LAUREAT
květen 2006DE ROBERTO
duben 2006TORLUS
říjen 2005LOUISE RAYNER
září 2005TORLUS
srpen 2005READY FOR LIFE
červenec 2005READY FOR LIFE
červen 2005READY FOR LIFE
květen 2005ECOLOGICALLY R.
duben 2005DJIBOUTI
říjen 2004ROSENSTURM
září 2004SCYRIS
srpen 2004DARSALAM
červenec 2004LLANITO
červen 2004DARSALAM
květen 2004DARSALAM
duben 2004ZAMBESI
říjen 2003ZAGON
září 2003KIFAAB
srpen 2003MONOLIT
červenec 2003KIFAAB
červen 2003OHNE SORGE
květen 2003YOKOM
duben 2003KIFAAB
říjen 2002ZAGON
září 2002PODEROSO
srpen 2002VAPETA
červenec 2002LARRIMAH
červen 2002PODEROSO
květen 2002LARRIMAH
duben 2002IXOS
říjen 2001VAPETA
září 2001BELLABOY
srpen 2001TRIBAL INSTINCT
červenec 2001VAPETA
červen 2001TRIBAL INSTINCT
květen 2001TRIBAL INSTINCT
duben 2001VAPETA
Kůň měsíce
červen 2020
Black Canyon
50% (9)
Eternity
0% (0)
Chilli Chocolate
11% (2)
Portorikos
0% (0)
Rate
38% (7)
18
Jezdec měsíce
červen 2020
Florian A.
12% (2)
Lukášek T.
6% (1)
Murzabayev B.
6% (1)
Zatloukal M.
75% (12)
16
Prosíme hlasující v anketách, aby hlasovali každý POUZE JEDNOU V KAŽDÉ KATEGORII. V případě více hlasů ze stejné IP adresy může být přístup na stránky DosTipy z této adresy zakázán! Děkujeme.
Jezdec měsíce:
Jezdec
květen 2020Lukášek T.
říjen 2019Verner J.
září 2019Soumillon C.
srpen 2019Janáček V.
červenec 2019Liška D.
červen 2019Palík Ji.
květen 2019Šafář J.
duben 2019Verner J.
říjen 2018Janáček V.
září 2018Murzabayev B.
srpen 2018Laube M.
červenec 2018Ferhanov B.
červen 2018Ferhanov B.
květen 2018Mitchell J.
duben 2018Liška D.
říjen 2017Liška D.
září 2017Foret P.
srpen 2017Hlubučková K.
červenec 2017Foret P.
červen 2017Palík Ji.
květen 2017Šafář J.
duben 2017Foret P.
říjen 2016Havelková M..
září 2016Murzabayev B.
srpen 2016Palík Ji.
červenec 2016Foret P.
červen 2016Verner J.
květen 2016Verner J.
duben 2016Foret P.
říjen 2015Verner J.
září 2015Demuro C.
srpen 2015Janáček V.
červenec 2015Murzabayev B.
červen 2015Murzabayev B.
květen 2015Línek J.
duben 2015Murzabayev B.
říjen 2014Murzabayev B.
září 2014Foret P.
říjen 2014Chaloupka J.
červenec 2014Rája J.
červen 2014Haveková M.
květen 2014Foret P.
duben 2014Foret P.
říjen 2013Chaloupka J.
září 2013Murzabayev B.
srpen 2013Verner J.
červenec 2013Koplík Ra.
červen 2013Chaloupka J.
květen 2013Chaloupka J.
duben 2013Šafář J.
říjen 2012Korečková V.
září 2012Šafář J.
srpen 2012Foret P.
červenec 2012Foret P.
červen 2012Chaloupka J.
květen 2012Zatloukal M.
duben 2012Foret P.
říjen 2011Šafář J.
září 2011Chaloupka J.
srpen 2011Rája J.
červenec 2011Rája J.
červen 2011Rája J.
květen 2011Zatloukal M.
duben 2011Lukášek T.
říjen 2010Janáček V.
září 2010Lukášek T.
srpen 2010Lukášek T.
červenec 2010Janáček V.
červen 2010Minařík Fi.
květen 2010Lukášek T.
duben 2010Srnec M.
říjen 2009Janáček V.
září 2009Janáček V.
srpen 2009Lopez J.P.
červenec 2009Andrés D.
červen 2009Verner J.
květen 2009Andrés D.
duben 2009Janáček V.
říjen 2008Chaloupka J.
září 2008Janáček V.
srpen 2008Srnec M.
červenec 2008Juráček R.
červen 2008Janáček V.
květen 2008Minařík Fe.
duben 2008Bartoš J.
říjen 2007Chaloupka J.
září 2007Miličková I.
srpen 2007Lukášek T.
červenec 2007Srnec M.
červen 2007Eddery P.
květen 2007Chaloupka J.
duben 2007Lukášek T.
říjen 2006Havelková M.
září 2006Havelková M.
srpen 2006Rája J.
červenec 2006Rája J.
červen 2006Janáček V.
květen 2006Rája J.
duben 2006Chaloupka J.
říjen 2005Kobzarev K.
září 2005Resulov A.
srpen 2005Rája J.
červenec 2005Rája J.
červen 2005Andrés D.
květen 2005Rája J.
duben 2005Janáček V.