Dostihový program Vendabar

Dostihový program

     

Jméno:

Heslo:


Pošta
Pošta

Dostihový program

 14 704 707 
Počet přístupů od 5.3.2001
TOPlist

Konta:
DresJménoTipySázkyDražbaDotaceSuma
1DresLalu Zica23,750,000261,099-300,000250,20023,961,299
2DresVita26,900,000903,863-4,590,113261,30023,475,050
3Dresnimaima26,450,0001,584,075-7,412,669626,55021,247,956
4Dresvindobona24,150,000-1,601,833-3,338,600803,90020,013,467
5Drestonher19,750,00038,9950019,788,995
6DresPharlap21,000,000-665,300-2,254,422709,35018,789,628
7DresPEZOT18,000,00000018,000,000
8DresHucko17,800,00000017,800,000
9Drestemirkanov22,450,000-6,500-5,539,522693,50017,597,478
10Dresjakobin17,700,000-256,2500017,443,750
11DresLincoln19,050,000-1,909,3500017,140,650
12DresGabana17,300,000-1,013,2500016,286,750
13DresTadeas17,350,000-311,750-1,100,000286,39016,224,640
14DresNaguiba17,650,000-175,708-1,806,100205,05015,873,242
15Dreslautaro16,850,000-1,341,2500015,508,750
16Dresvendys9914,300,000856,6030015,156,603
17DresJosef17,350,000-2,369,075-301,000250,55014,930,475
18Dresnora14,900,00000014,900,000
19DresArva17,050,000-264,350-2,837,400750,75014,699,000
20DresDobyvatel15,050,000-446,9990014,603,001
21DresTomík17,500,000-3,011,1100014,488,890
22Drestory14,450,00000014,450,000
23Dresnia29916,550,000-2,327,4000014,222,600
24DresRed Rum21,650,000-1,933,795-6,544,000621,20013,793,405
25Dresklaudie13,800,000-253,0000013,547,000
26DresGortys21,350,000-1,471,000-7,057,015712,30013,534,285
27DresAnna13,350,00000013,350,000
28Dresvaclav14,400,000-1,082,2500013,317,750
29Dresshell13,200,000-22,5000013,177,500
30Dresfabianjiri12,950,00000012,950,000
31Dresmikeš12,650,00000012,650,000
32Dreshatom12,600,00000012,600,000
33DresEva15,250,0002,340,250-5,300,000170,55012,460,800
34DresVabank20,950,0002,124,016-13,053,1302,088,25012,109,136
35Dresbertikjo12,250,000-156,0500012,093,950
36DresGenevile11,900,00028,5650011,928,565
37Dresjelen11,750,00000011,750,000
38Dresurban13,050,000-108,000-1,600,000267,70011,609,700
39DresAlma14,900,000-200,000-3,500,000215,07511,415,075
40Drescestmirkames14,100,000-443,985-2,560,023161,20011,257,192
41Dresandrew11,850,0008,183-606,200011,251,983
42Dresmaska10,900,000-29,5000010,870,500
43DresAndrea11,950,000-115,010-1,200,000188,50010,823,490
44Dreshojak10,200,00000010,200,000
45Dresvalášek11,800,000-2,037,000009,763,000
46Dresakrij549,500,0000009,500,000
47Dresalois9,550,000-196,538009,353,462
48Dreshorsefreak8,950,000396,700009,346,700
49DresRosela19,650,000-4,827,000-5,676,503109,5009,255,997
50DresVendy9,150,0000009,150,000
51Dresafro21,300,000-582,180-15,004,5553,217,9508,931,215
52Dresciprof8,600,0000008,600,000
53DresAlice16,850,000-2,726,250-6,085,033560,2008,598,917
54DresBARTOSml11,750,000-828,700-3,200,000840,0008,561,300
55Dresbolad8,500,0000008,500,000
56Dreslexus13,750,000-2,052,788-3,968,000762,7508,491,962
57DresCarotida9,500,00015,500-1,285,475140,0508,370,075
58Dresmanola8,350,0000008,350,000
59Dresdemon11,200,000-717,715-2,217,00014,4008,279,685
60DresKrokodyl18,600,000-6,924,500-3,810,125335,2008,200,575
61Dresantonin8,200,0000008,200,000
62DresSaggit8,200,000-17,481008,182,519
63DresCihelna11,350,000-3,239,100008,110,900
64Dresdolfi9,050,000-986,400008,063,600
65Dreskenzi7,950,000-50,000007,900,000
66DresGalapiat du Mesnil21,900,000-418,657-14,937,8201,332,9607,876,483
67DresHAKKINEN7,850,0000007,850,000
68DresFechtner7,750,0000007,750,000
69DresBarad-dur19,950,000-1,565,755-11,167,100456,7007,673,845
70DresMiroslav TOMASEK7,500,0000007,500,000
71DresdeMerteuil7,500,000-2,500007,497,500
72Dresschiergen8,150,000-599,500-590,00206,960,498
73Dreskozo25,100,000-1,244,337-19,187,0012,107,7506,776,412
74Dresalinesa6,700,0000006,700,000
75Dreshaanka7,000,000-397,010006,602,990
76DresBag6,600,0000006,600,000
77DresSlavoj7,250,000-701,750006,548,250
78Dresdownunder12,550,000-327,100-5,845,500127,2006,504,600
79Dresanela6,450,0000006,450,000
80DresLaBella10,450,000298,750-5,814,5001,383,1506,317,400
81Dresprkenac12,250,0001,953,000-8,498,000586,0006,291,000
82DresRudy6,250,000-1,135006,248,865
83DresVincentvega11,800,000-428,000-5,420,000287,9506,239,950
84Dresgeza18,150,000-1,703,950-11,232,0001,005,9506,220,000
85Dresstanda6,150,0000006,150,000
86Dresdon6,750,000-7,500-660,00014,4506,096,950
87DresZELDA8,300,000-2,231,750006,068,250
88DresAmamarf6,150,000-84,900006,065,100
89DresLily7,150,000-50,310-1,486,000391,8006,005,490
90DresStaj Tony9,150,000-538,300-2,625,00018,0006,004,700
91Drespeter6,000,0000006,000,000
92DresLibuse6,050,000-157,500005,892,500
93Drescage13,450,000-515,500-7,426,000337,7505,846,250
94DresMerlin5,850,000-56,797005,793,203
95Drespinda7,550,000-500-2,000,000219,6005,769,100
96Dresjanom8,250,000385,010-3,371,666417,4505,680,794
97Dresstolo9,450,000-385,000-3,466,20035,1505,633,950
98DresFrana9,550,000-1,124,000-2,914,95099,9505,611,000
99Dreszenyatta7,850,000-2,277,000005,573,000
100Dresdom-lb13,800,000-642,170-9,215,5001,614,2005,556,530
101DresGreta6,050,00032,050-570,00027,4505,539,500
102DresAlex6,400,000-223,000-765,10074,0505,485,950
103DresMatony9,900,000-647,251-4,240,000393,5505,406,299
104DresZemfira15,700,000-614,721-10,402,502651,1505,333,927
105Dreskiki5,300,0000005,300,000
106Dreszakma5,300,0000005,300,000
107Drescica5,850,000-649,000005,201,000
108DresHyphen7,150,000-350,080-1,687,00060,3505,173,270
109Dresleos.miler5,100,0000005,100,000
110Drescathys7,500,000-382,000-2,856,975804,1505,065,175
111Dresekrazit5,050,0000005,050,000
112Drespavovi5,050,0000005,050,000
113DresZoltan17,200,000-753,649-12,533,0001,089,0105,002,361
114DresROBI15,200,000-1,766,310-9,470,0001,036,4005,000,090
115DresM.Pekarek5,250,000-326,910004,923,090
116Drespedro1213,200,000-187,500-9,118,8421,016,8504,910,508
117DresEmiliano144,900,0000004,900,000
118Dresjuraj4,900,0000004,900,000
119Dresplazer4,900,0000004,900,000
120DresVera a Ruda6,350,000-1,487,352004,862,648
121DresMartin115,000,000-2,833,810-7,550,000227,8504,844,040
122Dresmucha4,750,00092,500004,842,500
123Drescmelda5,150,000-332,200004,817,800
124Dression5,200,000-384,950004,815,050
125Dressabotage7,100,0000-2,300,0006,0004,806,000
126Dresjirisind4,800,000755004,800,755
127DresOhne Sorge6,200,000-1,410,000004,790,000
128Drestriglav14,900,000-1,548,883-9,890,0021,252,9004,714,015
129DresProgression26,900,000-4,716,200-22,053,2004,532,2504,662,850
130DresCenda4,650,0000004,650,000
131Drespavelko3015,450,000-1,090,550-10,524,500743,5504,578,500
132DresRoman19,800,000-409,500-16,268,0121,443,7504,566,238
133Dreschico4,500,0006,000004,506,000
134Dresodchy4,100,000364,500004,464,500
135DresAnelka6,200,000-125,650-1,940,500325,7004,459,550
136DresTomasso6,750,000-845,750-1,606,26394,6504,392,637
137DresNeklan15,300,000-892,100-11,538,0011,504,9004,374,799
138Dresdrb4,350,0000004,350,000
139Dresvalasek4,700,000-374,500004,325,500
140Dreszdenii4,350,000-25,123004,324,877
141DresHHonza4,300,0000004,300,000
142Dresnajulinka5,200,000-927,370004,272,630
143Dresjanica6,250,000-462,500-1,800,001247,2004,234,699
144Dreskorida11114,400,000-174,599004,225,401
145Dressvatos504,300,000-88,250004,211,750
146Dresalenastra4,200,0000004,200,000
147Drespetar15,350,000-708,000-580,000113,0004,175,000
148DresWinx3,700,000438,950004,138,950
149Dresdizzy5,150,000-1,019,750004,130,250
150Dresagro19,500,000-909,414-4,550,49470,8004,110,892
151Dresnejpa4,050,00054,260004,104,260
152Drestoivonen4,100,000-5,500004,094,500
153DresLubosch4,050,00010,000004,060,000
154Dresrades4,050,0000004,050,000
155Drescommissaire4,050,000-565004,049,435
156DresKopejtko2,750,0001,294,375004,044,375
157Drespernikar4,050,000-24,000004,026,000
158Dresmorbid6,600,000-956,265-1,699,25055,5003,999,985
159Dresastary15,050,000-1,466,050-10,808,4581,204,4003,979,892
160DresVeronika14,350,000-1,241,380-10,358,4491,222,1003,972,271
161Dresjunior6,050,000-150,250-2,059,000120,9003,961,650
162Dresdarja3,950,0000003,950,000
163DresPalkac8,250,000-410,300-5,644,2501,751,7503,947,200
164Dresstejskal3,900,0000003,900,000
165Dresparamessi3,250,000645,000003,895,000
166DresVandalio3,950,000-117,500003,832,500
167Dresanmi racing3,800,000-43,000003,757,000
168Dresverdandi3,750,0000003,750,000
169DresVik5,850,000-1,577,577-587,66662,0003,746,757
170DresJana-Elina12,650,000-313,782-9,760,5001,143,7003,719,418
171Drespetan16,400,000-3,053,250-10,108,000434,7003,673,450
172DresLivree8,750,000-860,248-4,685,002440,2503,645,000
173DresEvina3,600,0000003,600,000
174Dreszdendik3,550,0000003,550,000
175Dreszzzuzka3,800,0000-302,11134,1003,531,989
176Dresdubl3,550,000-50,200003,499,800
177Dresoverdose7,700,000-169,250-4,223,000175,8003,483,550
178DresSilubon3,350,000133,500003,483,500
179DresTomas7,950,000-1,306,500-3,950,000759,7003,453,200
180Dresk_lukes3,450,0000003,450,000
181DresLenka3,500,000-50,000003,450,000
182DresAlena3,400,0000003,400,000
183Drestlusty3,400,0000003,400,000
184DresLili3,550,000-150,100003,399,900
185Dresvaza3,400,000-4,800003,395,200
186Dresbobik5,050,000-785,800-1,200,000232,0003,296,200
187DresMonk3,300,000-13,000003,287,000
188Dreszdarsky3,250,00012,000003,262,000
189DresPivokrevnik3,250,0008,000003,258,000
190Dresmedor3,200,0000003,200,000
191Dreserik15,700,000418,700-14,329,1131,395,1503,184,737
192Dreskouda3,150,0000003,150,000
193Dreszuza3,150,0000003,150,000
194Dresrudkaj4,800,000-1,674,750003,125,250
195DresCassidka4,000,000-177,500-1,200,000494,9003,117,400
196DresEARLY4,100,000-765,250-280,00028,9003,083,650
197Drespepa4,700,000-861,750-827,00061,1003,072,350
198DresGuy Ray Gluant4,400,000-21,320-1,687,780378,7503,069,650
199Dreschalko4,600,000-1,059,400-580,000103,8503,064,450
200Dresirena3,050,0000003,050,000
201Dresvordonka3,050,0000003,050,000
202DresXenon Q4,200,000-20,545-1,329,055175,2003,025,600
203DresMechanika3,200,000-176,000003,024,000
204Dreskapicka.rosi3,400,000-113,700-500,000222,4503,008,750
205Dresjarda3,450,000-443,000003,007,000
206DresMisa.L3,000,0004,979003,004,979
207Dresmachek3,000,0000003,000,000
208DresMarii9,350,000-1,532,175-5,430,003560,3502,948,172
209DresPavla4,400,000-300,000-1,300,000146,9002,946,900
210Dresmalmaz3,000,000-55,000002,945,000
211Dresmirda3,300,000-3,400-400,00047,5002,944,100
212Dresbjunt2,950,000-14,250002,935,750
213Dresholybull4,700,000-471,650-1,500,000206,9002,935,250
214Dresanonim.cheb12,200,000-1,356,600-8,972,1361,040,8502,912,114
215Dresmaxolon18,000,000-336,250-16,678,5011,924,8502,910,099
216DresStruhovsky2,900,0000002,900,000
217DresBlanka2,850,0000002,850,000
218Dressh2176412,850,0000002,850,000
219DresBigred15,300,00096,150-13,190,072640,4002,846,478
220DressisterD3,650,000-459,000-400,00045,0002,836,000
221Dresgabip3,050,000-220,000002,830,000
222Dresvalentina22,850,000-108,837-21,231,8911,268,5002,777,772
223Drespepino10,100,000-885,950-6,577,000120,4502,757,500
224Dreshanina11,100,000-724,480-7,844,494225,5502,756,576
225Drestrake2,850,000-122,500002,727,500
226DresSafi4,500,000-111,250-1,700,00035,2502,724,000
227Dreshlavicka3,550,000-856,000002,694,000
228DresGrim Fei Y Los Lobos2,750,000-62,500002,687,500
229DresSamanta2,950,000-110,500-170,00002,669,500
230DresKLÁTIVEJ TONDA2,150,000510,750002,660,750
231DresMára2,650,000-30,600002,619,400
232Dresmamlas2,700,000-84,000002,616,000
233Dresondrej3,950,000-1,337,750002,612,250
234DresAndysekAndysek18,150,000-2,217,355-15,766,0022,440,0502,606,693
235DresNella6,950,000-472,250-4,021,006124,8502,581,594
236Dresondrejvanura3,950,000-1,385,500002,564,500
237DresChachar3,500,000-937,650002,562,350
238DresMaravilla10,100,000-742,000-8,921,4962,112,2602,548,764
239Dreshanacka10,700,0000-8,921,000763,0502,542,050
240DresDanndy32,500,00039,585002,539,585
241DresPILÁT3,200,000-667,250002,532,750
242DresEvizna6,100,000-215,000-3,370,00011,7002,526,700
243DresIdunn3,400,000-54,500-820,00002,525,500
244DresAxelka5,300,0007,417-3,860,0001,058,0752,505,492
245DresKub2,500,0000002,500,000
246Dresmarkota2,500,0000002,500,000
247DresMary Anne3,200,000-155,770-550,00002,494,230
248Dresvkmoch2,150,00024,500-1,000,0001,286,5502,461,050
249DresBroz2,450,0000002,450,000
250Drescuketka2,450,0000002,450,000
251Dresfafa2,450,0000002,450,000
252DresLibor Apel.7,150,000-1,895,950-4,317,0001,508,1002,445,150
253DresMirecek17,750,000-2,758,555-14,207,4301,650,3002,434,315
254DresIvana.K3,350,000-927,325002,422,675
255DresMarcos222,500,000-82,700002,417,300
256Dresoldik3,200,000-795,800002,404,200
257Dresmash17,850,000-2,037,750-15,883,7002,472,8002,401,350
258Dreskarel2332,650,000-250,000002,400,000
259Dresmaruska22,550,000-153,550002,396,450
260DresMelina2,350,00041,500002,391,500
261DresWasabi2,650,000-270,000002,380,000
262DresOndra5,000,000-659,500-2,245,000256,1502,351,650
263 Majk2,350,0000002,350,000
264Dresvocar2,350,0000002,350,000
265DresZambo4,150,000-1,726,250-120,00027,2002,330,950
266DresZuzka=)3,000,000-679,200002,320,800
267DresLaki12,750,000-339,450-11,796,6011,691,9302,305,879
268Drespepos2,300,0000002,300,000
269DresVencano2,800,000-50,000-455,00002,295,000
270Dresales532,300,000-18,475002,281,525
271DresMiitaa18,250,000-4,605,150-11,516,520132,2002,260,530
272DresMichal2,250,0000002,250,000
273Dreswhaler2,350,000-106,000002,244,000
274DresMarty3,200,000-879,300-136,00518,3502,203,045
275Dreshonza92,200,0000002,200,000
276Dresalfonsi3,000,000-828,653002,171,347
277DresBony 16 7,150,000-36,250-6,583,7501,640,0002,170,000
278Dresgaso zlin4,300,000-1,638,625-500,0008,0502,169,425
279Dresvaneronika4,850,000-32,030-2,700,00042,5502,160,520
280DresBertina2,150,0000002,150,000
281DresRyaN2,150,0000002,150,000
282DresZuzanka2,150,0000002,150,000
283Dressyrucek.jindrich2,150,000-78002,149,922
284DresBjunta2,800,000-657,804002,142,196
285Dresbartman5,350,000-1,079,500-2,270,000132,1502,132,650
286DresSantos7,550,000-575,455-5,553,401699,1502,120,294
287DresLukyn2,000,000109,250002,109,250
288DresAmazonka2,050,00048,500002,098,500
289Dresnica2,100,000-6,000002,094,000
290Dresdekret2,300,0000-443,000235,8502,092,850
291Drespasina6,350,000-333,250-4,933,000996,1002,079,850
292Dreskaccmud2,650,000-77,577-550,00002,022,423
293Dresyloveiou2,000,00012,535002,012,535
294DresAles6,000,000-1,737,260-2,924,000672,3002,011,040
295Dres68hacek2,000,0000002,000,000
296Dressončo pončo6,500,000-65,000-4,775,001331,1501,991,149
297DresJayAre20,100,000-519,250-18,477,000883,2501,987,000
298DresMaxwellL.G.5,850,000-874,500-3,310,000269,5501,935,050
299DresArganta2,150,000-234,500001,915,500
300Dresdostihak2,000,000-99,500001,900,500
301Drescerruti1,900,0000001,900,000
302Dresjara541,900,0000001,900,000
303DresLeoš1,900,0000001,900,000
304Dreslubmour1,900,000-1,000001,899,000
305DresIvana Lukaskova4,450,000-429,500-2,145,00001,875,500
306Dresluciev2,050,000-190,940001,859,060
307Dresnitram1,850,0000001,850,000
308Dreszuzana1,850,0000001,850,000
309Dresdopamin1,850,000-65001,849,935
310Dresvinklarek2,050,000-205,500001,844,500
311DresStaj Mongol11,300,000-105,500-11,424,0012,031,8001,802,299
312DresFocusak6,500,000-96,605-5,120,800516,2501,798,845
313DresBoro7,850,000-795,000-5,406,200149,0001,797,800
314DresBLACK DAHLIA2,450,000-653,500001,796,500
315DresDS MILLI2,650,000-376,500-500,00016,7501,790,250
316DresPythia5,600,000-1,561,500-2,350,00071,9001,760,400
317Dresl-chu2,450,000-690,000001,760,000
318DresBleekota1,750,0000001,750,000
319Dresmarian packa1,750,0000001,750,000
320Dresnikos27,200,000-4,343,232-24,026,9262,914,1001,743,942
321Dreslucka2,350,000-606,800001,743,200
322Dresdedecek1,800,000-75,700001,724,300
323Dresskobis1,700,0000001,700,000
324DresHenrinho1,700,000-235001,699,765
325Dreszvjed2,850,000-360,500-818,00023,8001,695,300
326DresSnoopy20,550,000-3,747,750-16,866,3471,723,6501,659,553
327DresMimi1,650,0000001,650,000
328DresIjik1,650,000-5,310001,644,690
329DresJan Moravec1,600,00010,500001,610,500
330Dresjirkac1,600,0000001,600,000
331DresSoundofSaturn5,700,000-1,087,850-3,177,802145,0001,579,348
332Dresmarbela2,400,000-825,530001,574,470
333Dresszabkos12,600,000-308,430-13,593,9502,858,1001,555,720
334DresMartin Vávra3,700,000-34,000-2,200,00084,9001,550,900
335Dresinnsbridge1,550,0000001,550,000
336Dresmaftynka1,550,0000001,550,000
337Dresthe_carrion1,550,0000001,550,000
338Dresrotan1,850,000-325,000001,525,000
339Dresjirkada2,650,000-1,130,500001,519,500
340Dresrene meinthe2,300,000-488,400-333,33322,2501,500,517
341Dresjandejsek1,500,0000001,500,000
342Dresradonice1,500,0000001,500,000
343Dreszdenka1,500,000-540001,499,460
344Dresjackdan1,500,000-6,437001,493,563
345DresKomteska1,950,000-208,153-261,0037,5001,488,344
346DresDarsalam4,050,000-372,000-2,220,00026,0001,484,000
347Dresondhor1,450,00027,000001,477,000
348DresZIMZALABIM1,750,000-285,050001,464,950
349Dreslopata1,750,000-287,000001,463,000
350Dressarka.s1,600,000-138,800001,461,200
351DresMagdalena1,450,0000001,450,000
352Dresvorogue1,450,0000001,450,000
353Drespepik la1,350,00095,000001,445,000
354DresPalic1,950,000-526,000001,424,000
355DresRoddenberry23,500,0003,147,000-27,741,8772,511,5501,416,673
356Dresstaj Tabera4,150,000-777,000-3,552,1561,593,3001,414,144
357Dresvondris91,450,000-36,250001,413,750
358DresIfka1,400,0000001,400,000
359DresKamil Kelimek1,400,0000001,400,000
360Dresmarci1731,400,0000001,400,000
361DresAles Jakub1,450,000-66,250001,383,750
362DresIwka1,450,000-67,500001,382,500
363Dresneele1,650,000-285,000001,365,000
364Dresdolinak1,350,0000001,350,000
365Dresjozef1,350,0000001,350,000
366DresTroska14,850,000-1,217,175-13,264,705978,7001,346,820
367DresKubista13,600,000-1,539,418-11,825,8621,109,6001,344,320
368Dresdixinela5,450,0004,150-4,460,200340,8001,334,750
369DresKačenka1,450,000-133,000001,317,000
370Dresmirek1,300,0000001,300,000
371Dresmobydick1,300,0000001,300,000
372Dresvalentinik1,350,000-58,780001,291,220
373DresJulcis1,100,000187,500001,287,500
374Dresmartinka1,700,000-239,250-230,00033,7501,264,500
375DresBERTY RYCATEJ2,000,000-642,762-100,00001,257,238
376Dresmartina1,300,000-44,075001,255,925
377DresKata BDW1,800,000-387,833-200,00042,0001,254,167
378DresAndilek3,000,000-224,000-1,660,100135,7501,251,650
379DresRAY RAYCING3,300,000-1,308,750-981,250240,8501,250,850
380Dresgary1,400,000-151,550001,248,450
381DresHornik1,250,000-2,500001,247,500
382DresMishana5,050,000-20,740-4,100,000309,4001,238,660
383DresStaj Godlet4,600,000-550,250-3,400,000588,0001,237,750
384Dreslapo2,050,000-47,130-920,000140,6501,223,520
385Dresataman1,350,000-130,000001,220,000
386Dresveka1,250,000-40,000001,210,000
387Dreskosdidi1,250,000-40,625001,209,375
388Dresernando1,200,0000001,200,000
389Dresjofr1,200,0000001,200,000
390DresMORY1,200,0000001,200,000
391Dresnik1,200,0000001,200,000
392Dreslucka zemanova1,950,000-750,918001,199,082
393DresRed Riot950,000245,000001,195,000
394Drestuszka1,250,000-55,000001,195,000
395Dresmufik0071,300,000-56,250-50,00001,193,750
396DresBESTMATE1,050,000132,500001,182,500
397Dressarkaperuan2,500,000-149,850-1,200,00025,4501,175,600
398DresSmarty2,000,000-829,000001,171,000
399DresL_Fifi1,200,000-43,000001,157,000
400DresLukas Vitek1,200,000-45,750001,154,250
401Dresklukes1,150,0000001,150,000
402Dresnirlucky1,150,0000001,150,000
403Dresroupec1,150,0000001,150,000
404Dressolomon1,150,0000001,150,000
405DresEwulka1,200,00033,500-100,00016,2501,149,750
406DresMICHAL JIRECEK1,150,000-3,501001,146,499
407Dresmartas6,450,000-1,278,750-4,084,10057,4001,144,550
408DresHorváth1,500,000-356,400001,143,600
409DresKamila B1,200,000-10-100,00036,0001,135,990
410Dresbezabara12,450,000-426,051-12,048,0001,139,6001,115,549
411DresWlck1,300,000-188,000001,112,000
412DresGabina1,250,000-104,500-40,00001,105,500
413DresMonika Kantkova1,100,0000001,100,000
414Dresprinc1,100,0000001,100,000
415DresVlastina18,900,000-1,750,500-17,244,3301,169,5501,074,720
416DresMirza6,000,000-665,520-4,636,000370,9501,069,430
417Drestallis1,250,00016,750-246,60046,7001,066,850
418DresBarulinesZz1,550,000-43,900-455,10101,050,999
419DresAnys1,050,0000001,050,000
420Dresarpuska1,050,0000001,050,000
421DresNora Jeane1,050,0000001,050,000
422Dresroot1,050,0000001,050,000
423DresMartina23,650,000-1,000,488-1,621,75012,1001,039,862
424Dresgeorg1,700,000-660,500001,039,500
425Dresvanous7,300,0000-6,440,000175,8001,035,800
426Dresdasakabat1,150,000-95,000-50,00029,8001,034,800
427DresBony1,000,00015,000001,015,000
428Dreswinner4,100,000-489,500-2,700,00097,9501,008,450
429Dreslopius1,000,0000001,000,000
430DresMojito7371,000,0000001,000,000
431Dresnovak1,000,000-10000999,900
432Dresmalvy1,000,000-36000999,640
433DresMarvel9,250,000-655,750-8,362,001760,850993,099
434Dresmckoza1,050,000-57,10000992,900
435Dresmilan1,200,000-208,25000991,750
436Dresjanaka1,250,000128,750-535,000145,000988,750
437DresViki1,050,000-66,25000983,750
438Drespavel1,350,000-367,50000982,500
439DresCOME WHITE10,700,000-643,775-10,307,1711,222,950972,004
440DresSilver1,050,000-80,50000969,500
441Dreshollybull1,100,000-131,25000968,750
442Dresflash850,000115,00000965,000
443Dresartan951,000,000-47,00000953,000
444Drescermag950,000000950,000
445DresCorveta950,000000950,000
446Dresmrkef2,900,000-445,000-1,800,000285,850940,850
447DresCentirolka950,000-10,25000939,750
448DresStana15,300,000-2,908,300-12,584,9501,131,000937,750
449DresSpeedy Diamond1,250,00071,800-450,00037,000908,800
450DresDan11900,000000900,000
451Dresjara900,000000900,000
452DresLider Racing900,000000900,000
453Drestrejtnarova900,000000900,000
454Dres8marek900,000-46000899,540
455DresAvolidaren1,000,000-109,55000890,450
456Dresharykk10,700,000-2,480,750-7,959,000618,350878,600
457DresLucipisek2,200,000470,850-2,000,000194,700865,550
458Dresshortgeorg950,000-87,45000862,550
459Dresreich900,000-40,00000860,000
460DresFantome850,00010000850,100
461DresPolárka850,000000850,000
462Dresvlmaceska850,000000850,000
463DresNumbersixvalverde800,00049,95000849,950
464DresMartin Kotáb850,000-30000849,700
465Dresajvnajvn800,00045,65000845,650
466Drescicuska2,300,000-14,000-1,590,000125,200821,200
467DresMartan850,000-42,50000807,500
468Drestribal750,00055,00000805,000
469DresDada800,000000800,000
470Dresmisulka850,000-50,00000800,000
471DresSabrina900,000-100,00000800,000
472DresWerena1,100,000-6,500-400,000103,550797,050
473Dresfabregas1,150,000-358,50000791,500
474Dresturfman1,000,000-77,800-193,00059,750788,950
475Dreskarel69850,000-62,70000787,300
476Dresdraace800,000-50,00000750,000
477DresMrkáčková750,000000750,000
478Drespocahontas750,000000750,000
479DresVelkova750,000000750,000
480DresDomkar950,000-200,25000749,750
481Dreshippodamie24,400,000-50,125-3,711,00099,400738,275
482Dresgrusa1,000,0000-271,0008,550737,550
483Dresmajitelka1,000,000-265,00000735,000
484Dreslegosz950,000-177,950-37,5000734,550
485DresMaroma4,600,000-150,600-4,110,150388,500727,750
486Drespetr045,450,000-434,102-4,451,010157,250722,138
487Dreshelena900,000-179,90000720,100
488DresStajMonello2,550,000185-1,993,113160,350717,422
489Dresaluna1,850,000-220,000-951,00034,150713,150
490DresAirin800,000-92,45000707,550
491DresMonopoly500,000205,00000705,000
492DresFormula700,000000700,000
493Dresjan.havel700,000000700,000
494DresLejci600,000100,00000700,000
495DresPaolinka700,000000700,000
496Dressamout700,000000700,000
497DresTipar700,000000700,000
498Dreszdena650,00050,00000700,000
499Dreshugo700,000-300699,997
500Dresgabrhela700,000-8,45000691,550
501DresKaterina650,00041,50000691,500
502DresNiCooLka650,00036,40800686,408
503Dresluky500,000184,00000684,000
504Dresjenson700,000-20,55000679,450
505DresBara13800,000-123,95000676,050
506DresLulan550,000125,00000675,000
507DresNumerodix8,350,000-636,000-7,438,000381,550657,550
508Dreskovanmar650,000000650,000
509Drespmatejka650,000000650,000
510Dresdimi650,000-5000649,950
511DresLuckyDan750,000-102,62500647,375
512DresMairin550,00095,20000645,200
513DresPonytail650,000-10,00000640,000
514DresGenius500,000131,95000631,950
515DresGoGo19,450,000-1,285,100-18,217,050681,950629,800
516DresBaacinka650,000-22,95000627,050
517DresHekra900,000-275,00000625,000
518Dreswondrash550,00071,50000621,500
519Dreskule700,000-81,25000618,750
520Dresjosi850,000-240,00000610,000
521DresGenevelle600,0007,00000607,000
522Drestomashurt700,000-95,00000605,000
523DresKRUND600,000000600,000
524Dresmaresova600,000000600,000
525Dresmarkse600,000000600,000
526Drespepik700,000-100,00000600,000
527Dresromanmoge650,000-52,75000597,250
528DresDomiNat550,00042,50000592,500
529DresPRINCIPESSA800,000-210,00000590,000
530Dresemperor800,000-212,50000587,500
531Dresholy bull700,000-122,00000578,000
532DresRankaBaraDra600,000-25,00000575,000
533Drestera600,000-25,00000575,000
534Dresmarbell600,000-26,90000573,100
535DresAprilia750,000-181,15000568,850
536Dreskatharina600,0006,300-42,0002,000566,300
537Dresmoon ballad1,300,000-347,500-410,00018,600561,100
538DresJHolis600,000-40,00000560,000
539DresAnnabella*600,00010-49,0000551,010
540Dreschristian550,000000550,000
541Dresgapa550,000000550,000
542DresKirung Girl550,000000550,000
543Dreskokotek550,000000550,000
544Dresma_la550,000000550,000
545Dresmonolex550,000000550,000
546DresTertulian550,000000550,000
547Dresgraham550,000-500549,995
548Dresevicka123550,000-1000549,990
549Drestgumi550,000-30000549,700
550DresFlare13550,000-1,30000548,700
551Dreslenin550,000-13,59600536,404
552DresLandaluce550,000-20,00000530,000
553Dresalcca5,150,000-642,010-4,265,700280,550522,840
554DresOskar1,350,000-827,50000522,500
555Dreskrek800,000-279,25000520,750
556Dresdiana-r550,000-32,95000517,050
557DresVikita2,100,000-16,500-1,600,00031,450514,950
558DresTobby550,000-2,780-49,65014,550512,120
559Dresrevin500,00011,35000511,350
560Dressvatosm2,750,0005,750-2,250,0000505,750
561Dresadelafelixova500,000000500,000
562Dresattacante6500,000000500,000
563Drescesta500,000000500,000
564Dresdimína500,000000500,000
565Dresdoggerr500,000000500,000
566Dreshuhlal500,000000500,000
567DresLuckyBoy500,000000500,000
568Dresqwertzuiop500,000000500,000
569Dresredakles500,000000500,000
570Dresrfrolo500,000000500,000
571DresStrejc500,000000500,000
572 Zoja Sediva500,000000500,000
573DresBorovak900,000-402,50000497,500
574Dresperuan3,600,000-155,000-3,084,750134,810495,060
575DresRadbuk450,00043,00000493,000
576DresTaranka500,000-11,75000488,250
577DresDoňa Mimoňa650,000-169,65000480,350
578Drespedro9,550,0001,047,950-10,745,000615,350468,300
579DresLancelot450,00017,89800467,898
580Dresmalba1500,000-34,75000465,250
581DresBIANKA6,650,000-488,000-6,148,502449,850463,348
582DresMartinZ500,000-40,00000460,000
583Dreslanna700,000-243,75000456,250
584Dresbrunetka.k450,0005,50000455,500
585Drestrifecta400,00051,00000451,000
586Dresmiroslava450,00010000450,100
587Dresadvice450,000000450,000
588DresBodoko450,000000450,000
589 BranyM450,000000450,000
590DresBubo450,000000450,000
591DresFILIP185450,000000450,000
592DresFrantisek1450,000000450,000
593Dresgumitekk450,000000450,000
594DresIvan450,000000450,000
595DresJoshua450,000000450,000
596Dreskoniceks450,000000450,000
597Dresleoš miler450,000000450,000
598DresLider Racing Stable450,000000450,000
599Drespepoš450,000000450,000
600DresRendy97450,000000450,000
601Dresrodb450,000-100449,999
602DresJedovachyse450,000-17000449,830
603Dresxmmmail450,000-40000449,600
604DresNaja500,000-57,96000442,040
605Dresempress650,000-212,50000437,500
606Dresswain600,000-163,98000436,020
607DresPetan1991400,00034,90000434,900
608DresMaki1,500,000-1,650-1,215,005141,500424,845
609DresMrkackova350,00067,00000417,000
610DresRenca Voky450,000-33,57500416,425
611Dresstáj-gabriela1,400,00086,750-1,162,00086,050410,800
612Dresjulie500,000-90,25000409,750
613Dresbookmaker400,000000400,000
614DresDvur.Zahornice400,000000400,000
615Dresenjoi400,000000400,000
616DresKonigsohn400,000000400,000
617Dreslaskonka400,000000400,000
618Dresmarquis400,000000400,000
619DresPera400,000000400,000
620DresPetr Dostal400,000000400,000
621Dresplanoaxius400,000000400,000
622Dresrades5400,000000400,000
623Dressemanik400,000000400,000
624DresVerunka400,000000400,000
625DresWBR400,000000400,000
626DreswhalerF400,000000400,000
627Dresmalemimino450,000-56,75000393,250
628DresMichelangelo4,750,000-1,322,500-3,225,000181,350383,850
629Dresstaj piskot900,000-520,00000380,000
630Dreswraja350,00024,00000374,000
631Dresbellaboy400,000-29,20000370,800
632Dreswendy800,000-439,00000361,000
633DresNinetales650,000-293,82000356,180
634Dresboda.dostal350,000000350,000
635Dreschamber350,000000350,000
636DresDarley911350,000000350,000
637DresGALUP350,000000350,000
638DresJiří Berger350,000000350,000
639Dresjokr350,000000350,000
640DresKonrad350,000000350,000
641Dreslinos350,000000350,000
642Dreslucie350,000000350,000
643DresNemka350,000000350,000
644DresNikca350,000000350,000
645 tondaherzog350,000000350,000
646Dresvlawal350,000000350,000
647Dreslatwing500,000-151,50000348,500
648Dressallyk350,000-9,25000340,750
649DresDegro200,000134,62500334,625
650DresChose650,000-320,50000329,500
651DresTomáš Schühler5,050,000-1,312,500-3,590,000176,000323,500
652DresBlas400,000-80,00000320,000
653Dresvecherka450,000-130,00000320,000
654DresHonza400,000-80,25000319,750
655Dresandreaamilan450,000-134,00000316,000
656Dresblb550,000-234,55000315,450
657DresGary Stevens600,000-286,25000313,750
658DresLiman2,000,000-608,500-1,092,05112,800312,249
659DresDomkar2007450,000-144,00000306,000
660DresSaldo300,00043500300,435
661DresAdraj300,000000300,000
662DresDonna16300,000000300,000
663DresEfix300,000000300,000
664Dresfb300,000000300,000
665DresFrantisek300,000000300,000
666Dreshajtra300,000000300,000
667Dreskkmotr300,000000300,000
668Dreskwakers300,000000300,000
669Dresmonikao300,000000300,000
670Dresnelson300,000000300,000
671DresNeptune300,000000300,000
672DrespingmasteR300,000000300,000
673Dressatan300,000000300,000
674Dresslechtis300,000000300,000
675DresStajňa MALTINETTO300,000000300,000
676DresVasa300,000000300,000
677Drestomas.dur300,000-13,55000286,450
678Dresbarbarrosa750,000-228,300-270,00033,900285,600
679Dresjokerit350,000-80,00000270,000
680Dreskarlos300,000-30,00000270,000
681DresLlanito1,000,00072,500-820,00016,750269,250
682DresVlcek26,200,000-244,350-28,429,0002,737,600264,250
683Dresmistrr750,000-385,500-152,00039,950252,450
684DresDana250,000000250,000
685DresKatkaS250,000000250,000
686DresKiirten250,000000250,000
687Dresladyanne250,000000250,000
688Dresmilan brany250,000000250,000
689Dresmiri250,000000250,000
690Dresmisha250,000000250,000
691DresMUFTI250,000000250,000
692Dresremeva250,000000250,000
693Dresrizecek250,000000250,000
694DresSajdl250,000000250,000
695Dresstepanka250,000000250,000
696DresUlrika250,000000250,000
697Dreslaibach250,000-2800249,972
698Dresjuve250,000-25000249,750
699DresMagnifica250,000-27500249,725
700DresJanzid250,000-1,00000249,000
701Drescereus250,000-3,12500246,875
702DresRybarM2,850,000-1,128,750-1,500,00015,000236,250
703Drespkpf250,000-32,77000217,230
704DresSANDOKAN250,000-34,00000216,000
705DresMisanek8,350,000-473,300-8,556,400891,750212,050
706DresJanosik100,000110,00000210,000
707Drestomstall5,900,000-545,000-5,551,000405,600209,600
708DresBecky200,000000200,000
709Dresbybop200,000000200,000
710DresCandie200,000000200,000
711Dresdenisa200,000000200,000
712DresDobrovolny200,000000200,000
713Dresfesoj200,000000200,000
714DresFrantisek Broz200,000000200,000
715Dresivan47200,000000200,000
716Dresjirikov200,000000200,000
717Dresjirikovas200,000000200,000
718Dresjiristrejc200,000000200,000
719DresJosef Vana200,000000200,000
720Dresjozeff200,000000200,000
721Dreskenny007200,000000200,000
722Dreskosorak200,000000200,000
723Dreskrulik200,000000200,000
724Dreslumpik01200,000000200,000
725Dresmartinh200,000000200,000
726Drespetept200,000000200,000
727DresPetka412200,000000200,000
728Drespetr jirasek200,000000200,000
729DresRalfoo200,000000200,000
730Dresrandolf200,000000200,000
731Dresrehor200,000000200,000
732Dressaintly200,000000200,000
733DresSanan200,000000200,000
734Dressymbol300,000-100,00000200,000
735DresVanerova Ivana200,000000200,000
736Dresxenofoul200,000000200,000
737 X_X_X_m.pekarek200,000000200,000
738DresZdenek200,000000200,000
739Dreszdenekz200,000000200,000
740DresMagic Light150,00040,70000190,700
741DresTRIBAL INSTINCT250,000-60,00000190,000
742DresTerezaKuzelakova300,000-111,00000189,000
743DresStovajs18200,000-18,70000181,300
744DresKašpárek Karel300,000-120,00000180,000
745Dresmicka350,000-170,00000180,000
746DresMichal Kreidl50,000125,00000175,000
747DresDDD200,000-27,25000172,750
748DresIberia200,000-30,00000170,000
749DresBlack Caviar300,000-134,68800165,312
750Dressavana13150,0005,50000155,500
751DresHighheat123200,000-49,00000151,000
752DresKlarcaTrousilova150,0007600150,076
753Dres1stein150,000000150,000
754DresAdelaFel150,000000150,000
755Dresbabicka150,000000150,000
756DresBarvinek150,000000150,000
757DresBecky12150,000000150,000
758Dresbillyeliot150,000000150,000
759Dresbohous150,000000150,000
760Dresborgio150,000000150,000
761Drescap150,000000150,000
762Dresczesion150,000000150,000
763Dresdandys150,000000150,000
764DresFergana150,000000150,000
765Dresfore150,000000150,000
766DresHanigan100,00050,00000150,000
767DresHarry150,000000150,000
768DresHolis150,000000150,000
769Dresjackie150,000000150,000
770Dresjberger150,000000150,000
771Dreska.117150,000000150,000
772Dreskingo72150,000000150,000
773Dreskmonda150,000000150,000
774Dreslanger150,000000150,000
775DresLiduska150,000000150,000
776DresMachL150,000000150,000
777Dresmar-bel150,000000150,000
778Dresmilanholub150,000000150,000
779Dresmistery150,000000150,000
780Dresnaslase150,000000150,000
781Drespegudos150,000000150,000
782Drespetr150,000000150,000
783Dresrk.seznam150,000000150,000
784 schulmann150,000000150,000
785Dresshakira150,000000150,000
786Dressten357150,000000150,000
787Dresterush13150,000000150,000
788Dresupc85150,000000150,000
789DresVítězslav Felix150,000000150,000
790 X_X_X_omar150,000000150,000
791Dresaabbcc150,000-1600149,984
792DresKlarinaTrousilova150,000-6300149,937
793DresLadySavignon150,000-22000149,780
794DresMetér150,000-25000149,750
795DresJessica150,000-60000149,400
796Dressamby150,000-95000149,050
797Dresmys150,000-1,46000148,540
798Dresxkola200150,000-3,25000146,750
799Dresjosestan150,000-4,75000145,250
800Drespaja1979150,000-5,00000145,000
801Dresil capitano200,000-57,00000143,000
802DresMiKKC50,00092,50000142,500
803Dresjancaaa150,000-7,81000142,190
804DresDavid359150,000-8,00000142,000
805DresSkippka200,000-60,50000139,500
806DresMexičan200,000-63,39000136,610
807Dresjituska350,000-219,85000130,150
808Dresstarfighter200,000-72,60000127,400
809DresLENNEY50,00075,00000125,000
810DresHonzic250,00069,592-310,000110,800120,392
811Dresbetyna200,000-85,00000115,000
812DresLibry400,000-286,00000114,000
813 piska100,00012,25000112,250
814Dresanka100,00010,00000110,000
815DresMysak150,000-42,00000108,000
816DresFunana100,0007,00000107,000
817Dresslunecnice100,0003,50000103,500
818Dres11RADIM11100,000000100,000
819DresBAGGIO100,000000100,000
820Dresbookmaker81100,000000100,000
821 chleba100,000000100,000
822 Dalibor100,000000100,000
823DresDalisek100,000000100,000
824Dresdannemm100,000000100,000
825DresDENULLIINKA_02100,000000100,000
826DresEnigma100,000000100,000
827Dreset.caetera100,000000100,000
828Dresforlind100,000000100,000
829Dresgsf600s100,000000100,000
830DresJana Doktorova100,000000100,000
831Dresjana lenomarova100,000000100,000
832DresJelenovitej100,000000100,000
833Dresjenik3100,000000100,000
834DresJolca100,000000100,000
835Dreskiki13100,000000100,000
836Dreskope100,000000100,000
837DresKubaJ100,000000100,000
838DresLadavyskocilova100,000000100,000
839Dreslatmon100,000000100,000
840 lenka jenikova100,000000100,000
841DresLibint100,000000100,000
842Dresliborziegl100,000000100,000
843Dreslojzanek100,000000100,000
844DresLulinka.....100,000000100,000
845DresM-iri100,000000100,000
846Dresmajuso100,000000100,000
847 makynka100,000000100,000
848DresMarie100,000000100,000
849 michaljockey100,000000100,000
850 micunek100,000000100,000
851Dresmilano11100,000000100,000
852DresMilunka100,000000100,000
853Dresmino3400100,000000100,000
854Dresmiras100,000000100,000
855 Monchiii100,000000100,000
856DresMonik100,000000100,000
857 mtoto100,000000100,000
858Dresnamornikkkkkkkkkkkkk100,000000100,000
859DresNikol100,000000100,000
860Dresnova100,000000100,000
861Dresolga77100,000000100,000
862Drespapo100,000000100,000
863Drespavel12100,000000100,000
864Drespavlina kacerova100,000000100,000
865DresPecka100,000000100,000
866Drespejskova100,000000100,000
867DresPetr2323100,000000100,000
868DresPokorna100,000000100,000
869Dresprokupek100,000000100,000
870Dresrefik100,000000100,000
871DresRios100,000000100,000
872Dresscamp_billy100,000000100,000
873Dressonny100,000000100,000
874Dressouckova.janina100,000000100,000
875Dressportchov-rezacova100,000000100,000
876Dresstepanka.vodrazkova100,000000100,000
877DresTerracon100,000000100,000
878 tesarova100,000000100,000
879Drestheoden100,000000100,000
880Drestyna100,000000100,000
881DresVeselá bída100,000000100,000
882DresVojta13100,000000100,000
883Dresvojtisek100,000000100,000
884DresVondrova100,000000100,000
885Dresweismuler100,000000100,000
886Dresxmanda100,000000100,000
887DresDUDO20100,000-1200099,880
888DresTerminala100,000-1220099,878
889DresBzumkaa100,000-7000099,300
890DresBohumil Kos100,000-1,7500098,250
891DresRadim100,000-2,0000098,000
892DresBoris100,000-2,6000097,400
893Dresrosendorf250,000-154,0000096,000
894DresKetlin100,000-5,0000095,000
895Dressabatini100,000-8,0000092,000
896DresSarka50,00041,2500091,250
897Dresadyn100,000-10,0000090,000
898Dresturdas100,000-10,0000090,000
899Dresmartineso 07100,000-15,0000085,000
900Dresjanek58100,000-15,2250084,775
901Dresxanadu50,00031,2500081,250
902Dressnipp50,00029,0900079,090
903DresBaronsks200,000-125,2500074,750
904DresDzudzu150,000-80,0000070,000
905Drescipis50,00018,0000068,000
906Dresmajorzeman50,00013,4380063,438
907Dressavio9950,0006,4000056,400
908DresRadovan100,000-44,0000056,000
909DresLuboš100,000-45,0000055,000
910DresSupp50,0005,0000055,000
911Dreshapy.na50,0002,0000052,000
912Drestutovka50,0001,5000051,500
913DresTITITKO400,000-195,000-205,00051,25051,250
914DresSlavek7150,0001,2100051,210
915Drespetruska50,0002900050,290
916DresKeytlin.com50,0001550050,155
917DresYennefer50,000150050,015
918 1.FC ČENON50,00000050,000
919Dres1234550,00000050,000
920 1271076850,00000050,000
921DresAdela+H50,00000050,000
922DresAdelka9250,00000050,000
923Dresadematmar22950,00000050,000
924Dresambersand50,00000050,000
925Dresamigo50,00000050,000
926DresAndulka50,00000050,000
927Dresanetka baletka50,00000050,000
928Dresanicka50,00000050,000
929Dresanicka2350,00000050,000
930DresAnýsek50,00000050,000
931Dresarcaro50,00000050,000
932Dresarcenciel50,00000050,000
933DresArgo50,00000050,000
934Dresartur50,00000050,000
935DresAsprava50,00000050,000
936DresBAJA50,00000050,000
937Dresbaronial50,00000050,000
938DresBartys50,00000050,000
939DresbarunaP50,00000050,000
940 bazant50,00000050,000
941DresBendakova50,00000050,000
942Dresberan50,00000050,000
943Dresberry50,00000050,000
944Dresberunka.150,00000050,000
945Dresberuska50,00000050,000
946 Beruška50,00000050,000
947Dresbingo50,00000050,000
948Dresblankajane50,00000050,000
949Dresbobis50,00000050,000
950Dresbodl50,00000050,000
951Dresbruder50,00000050,000
952Dresbrundi50,00000050,000
953Dresbrutus50,00000050,000
954 Bubnova50,00000050,000
955DresBumba50,00000050,000
956DresCatherine50,00000050,000
957DresChanda50,00000050,000
958Dreschantal50,00000050,000
959Drescharon50,00000050,000
960DresCisar50,00000050,000
961Drescolorado50,00000050,000
962Drescomedy50,00000050,000
963DresCreola50,00000050,000
964 d6a6c6o50,00000050,000
965DresD@avids50,00000050,000
966Dresdada080950,00000050,000
967DresDAGI50,00000050,000
968DresDAN50,00000050,000
969Dresdanula750,00000050,000
970DresDARINA200,000-150,0000050,000
971Dresdavec6250,00000050,000
972DresDemon 250,00000050,000
973DresDemon250,00000050,000
974Dresdenis50,00000050,000
975DresDENULLE50,00000050,000
976DresDenzule2550,00000050,000
977DresDettori50,00000050,000
978DresDoctor50,00000050,000
979Dresdonda50,00000050,000
980DresEddie14202450,00000050,000
981Dreselenka50,00000050,000
982Dreseliot50,00000050,000
983DresEliska198050,00000050,000
984Dresf.mikes50,00000050,000
985 fabian50,00000050,000
986DresFikjunior50,00000050,000
987Dresgerman50,00000050,000
988Dresggs50,00000050,000
989DresGoForWand50,00000050,000
990DresGold yellow50,00000050,000
991Dresgullap50,00000050,000
992Dresgumitek50,00000050,000
993Dreshaha50,00000050,000
994DresHana50,00000050,000
995Dreshanej50,00000050,000
996 HANINI50,00000050,000
997Dreshap.na50,00000050,000
998DresHavlik50,00000050,000
999Dreshelenav50,00000050,000
1000Dreshollant50,00000050,000
1001 holubarova50,00000050,000
1002DresHonza Beneš50,00000050,000
1003Dreshopesolo50,00000050,000
1004Dreshrabar50,00000050,000
1005Dreshraběnka50,00000050,000
1006Dresilussion150,00000050,000
1007DresiMY_a.Ne.Th.Ka50,00000050,000
1008DresIrena.Rosenfeld50,00000050,000
1009DresIshat50,00000050,000
1010DresIvanka50,00000050,000
1011Dresjackdan1350,00000050,000
1012Dresjana7650,00000050,000
1013 JanaN50,00000050,000
1014Dresjanka.blaza50,00000050,000
1015DresJansou9050,00000050,000
1016DresJanulka50,00000050,000
1017DresJasná50,00000050,000
1018Dresjedna150,00000050,000
1019DresJiraJ50,00000050,000
1020Dresjirka h50,00000050,000
1021Dresjohnson.kofola50,00000050,000
1022DresJohnyHans50,00000050,000
1023Dresjojo50,00000050,000
1024DresJudva50,00000050,000
1025Dresjulian50,00000050,000
1026Dreskamil7750,00000050,000
1027 Kamila50,00000050,000
1028Dreskantkova katerina50,00000050,000
1029Dreskapricek50,00000050,000
1030Dreskarel maca50,00000050,000
1031Dreskarelr50,00000050,000
1032DresKate50,00000050,000
1033 Katka50,00000050,000
1034Dreskett50,00000050,000
1035Dreskeydee50,00000050,000
1036Dreskikihary50,00000050,000
1037Dreskirasjer50,00000050,000
1038DresKlariska50,00000050,000
1039DresKlecka50,00000050,000
1040DresKocour50,00000050,000
1041 kokot50,00000050,000
1042Dreskolousek50,00000050,000
1043Dreskooon50,00000050,000
1044Dreskoty50,00000050,000
1045Dreskoukynka4250,00000050,000
1046DresKozakevic50,00000050,000
1047Dreskristla50,00000050,000
1048Dreskrizan50,00000050,000
1049DresKruspe50,00000050,000
1050DresKubino50,00000050,000
1051DresKudla50,00000050,000
1052Dreskulisek50,00000050,000
1053Dreskwake50,00000050,000
1054Dreskypr50,00000050,000
1055DresLadik50,00000050,000
1056DresLahy50,00000050,000
1057Dreslala50,00000050,000
1058 Lanner50,00000050,000
1059DresLekvar150,00000050,000
1060Dreslentilka.2250,00000050,000
1061Dreslianhel50,00000050,000
1062Dreslibchavy50,00000050,000
1063 libor50,00000050,000
1064DresLider Lady50,00000050,000
1065Dreslojzik50,00000050,000
1066DresLucia50,00000050,000
1067Dresludvatemel50,00000050,000
1068Dreslukas 199450,00000050,000
1069Dreslze50,00000050,000
1070Dresmafiam50,00000050,000
1071Dresmafik2550,00000050,000
1072DresMaggie2150,00000050,000
1073Dresmala50,00000050,000
1074Dresmandysova50,00000050,000
1075Dresmarcel50,00000050,000
1076Dresmarcon50,00000050,000
1077 marian50,00000050,000
1078DresMarieC2850,00000050,000
1079DresMars5750,00000050,000
1080DresMartin jockey Laube50,00000050,000
1081DresMartin0250,00000050,000
1082Dresmaruska50,00000050,000
1083Dresmaruu50,00000050,000
1084DresMary50,00000050,000
1085Dresmaskac_balony50,00000050,000
1086Dresmatouskova50,00000050,000
1087Dresmavis50,00000050,000
1088Dresmdluis50,00000050,000
1089Dresmejla50,00000050,000
1090Dresmeopta50,00000050,000
1091DresMF50,00000050,000
1092DresMic50,00000050,000
1093Dresmichal3350,00000050,000
1094 Michala.Senkova50,00000050,000
1095Dresmichinn50,00000050,000
1096DresMiki50,00000050,000
1097Dresmikikiki50,00000050,000
1098 mikiw50,00000050,000
1099Dresmilan1250,00000050,000
1100Dresmilan2250,00000050,000
1101Dresmilanb50,00000050,000
1102Dresmilanek50,00000050,000
1103Dresmilano111150,00000050,000
1104Dresmilous50,00000050,000
1105Dresmilousek50,00000050,000
1106Dresminovskazuzana50,00000050,000
1107DresMisa7350,00000050,000
1108Dresmoniga50,00000050,000
1109Dresmoniole50,00000050,000
1110DresMučaču50,00000050,000
1111Dresnamornikk50,00000050,000
1112DresNATALIJA50,00000050,000
1113Dresnerabus50,00000050,000
1114Dresneznalek50,00000050,000
1115DresNicocola50,00000050,000
1116DresNicole50,00000050,000
1117DresNicole9150,00000050,000
1118Dresolgaflxv50,00000050,000
1119Dresondra4450,00000050,000
1120Dresoooooo50,00000050,000
1121Dresopasan50,00000050,000
1122Drespalinak50,00000050,000
1123Drespanchopan50,00000050,000
1124Drespatek50,00000050,000
1125Drespatrikuk50,00000050,000
1126DresPEETRS50,00000050,000
1127DresPejpal50,00000050,000
1128DresPerca50,00000050,000
1129Drespessoa50,00000050,000
1130Drespetra50,00000050,000
1131DresPetrela250,00000050,000
1132 Peťule50,00000050,000
1133Drespetulka4250,00000050,000
1134Dresplaylist138450,00000050,000
1135DresPohanka50,00000050,000
1136DresPollas50,00000050,000
1137Drespondeli50,00000050,000
1138DresPop50,00000050,000
1139Dresposledni150,00000050,000
1140Drespravejkonak50,00000050,000
1141Dresprosek50,00000050,000
1142DresQueenmery50,00000050,000
1143Dresqwerty50,00000050,000
1144Dresradka50,00000050,000
1145Dresrafael50,00000050,000
1146Dresrasto50,00000050,000
1147Dresreadynka50,00000050,000
1148Dresrebi50,00000050,000
1149DresReneySolo50,00000050,000
1150DresRianna50,00000050,000
1151 ross50,00000050,000
1152Dresroupec150,00000050,000
1153Dresrubio50,00000050,000
1154DresRusty50,00000050,000
1155Dressaarka50,00000050,000
1156DresSahara50,00000050,000
1157DresSarkaperuan150,00000050,000
1158Dressberatel50,00000050,000
1159DresSeamus50,00000050,000
1160DresShaakey50,00000050,000
1161Dressharlote50,00000050,000
1162DresSherardo50,00000050,000
1163Dressheyba50,00000050,000
1164Dresshhorty50,00000050,000
1165DresShorty.50,00000050,000
1166Dressibil50,00000050,000
1167 Sideshek50,00000050,000
1168DresSikVTS50,00000050,000
1169Dressilvas50,00000050,000
1170Dressimi7350,00000050,000
1171DresSionek2150,00000050,000
1172Dressklamarek50,00000050,000
1173Dresslavka50,00000050,000
1174Dressmolivec50,00000050,000
1175DresSmoothy50,00000050,000
1176Dressmudla50,00000050,000
1177Dressoninka50,00000050,000
1178Dresstaj bartos50,00000050,000
1179DresSTAJ-GAJUS200,000-150,0000050,000
1180DresStrnad50,00000050,000
1181DresStrnadova50,00000050,000
1182Dressvobodak50,00000050,000
1183DresTanice50,00000050,000
1184Drestatanka50,00000050,000
1185Dresterezkagalliova50,00000050,000
1186Dresterka50,00000050,000
1187Drestesiov50,00000050,000
1188 Tipps50,00000050,000
1189DresTiumen50,00000050,000
1190Drestoiletspider50,00000050,000
1191Drestommmmy50,00000050,000
1192DresTrebor2250,00000050,000
1193 triglav2100,000-50,0000050,000
1194DresTWIGGY50,00000050,000
1195Dresvachamarian50,00000050,000
1196DresVandik50,00000050,000
1197DresVandual50,00000050,000
1198Dresvanerovaivana50,00000050,000
1199Dresvanova50,00000050,000
1200 vdamec50,00000050,000
1201Dresvdede50,00000050,000
1202Dresvencapunk50,00000050,000
1203Dresvendy-p50,00000050,000
1204DresVenina50,00000050,000
1205DresVeru123150,00000050,000
1206DresViazma50,00000050,000
1207Dresvinny50,00000050,000
1208Dresviren50,00000050,000
1209Dresvitada50,00000050,000
1210Dresviunka50,00000050,000
1211Dresvlasta50,00000050,000
1212Dresvulin50,00000050,000
1213DresWildfire50,00000050,000
1214Dresxjabii50,00000050,000
1215 X_X_X_vikita50,00000050,000
1216Dreszantara50,00000050,000
1217Dreszdenka tureckova50,00000050,000
1218Dreszeli50,00000050,000
1219Dreszeman50,00000050,000
1220DresZimmerova50,00000050,000
1221DresZizej50,00000050,000
1222DresZuzanka1150,00000050,000
1223DresZuzik50,00000050,000
1224Dreszuzina50,00000050,000
1225DresZuzu1150,00000050,000
1226DresZuzu750,00000050,000
1227 _Ohne Sorge50,00000050,000
1228Dresnamornik50,000-70049,993
1229Dresfp.elektro50,000-80049,992
1230DresKory 1750,000-100049,990
1231Dresranitidin50,000-400049,960
1232DresTomas_Pce50,000-400049,960
1233Drespekac50,000-450049,955
1234Dresros1750,000-500049,950
1235Dressylvina50,000-550049,945
1236DresGavča50,000-1500049,850
1237DresMiras1050,000-1600049,840
1238DresSecret Star50,000-2900049,710
1239Dresmegc50,000-3500049,650
1240Dresfifo50,000-4000049,600
1241DresKwak50,000-4600049,540
1242Drespegudo50,000-5000049,500
1243DresNikki-Oesch50,000-6000049,400
1244Dresnikita00750,000-1,0000049,000
1245DresJezis50,000-1,1000048,900
1246DresBaty50,000-1,5180048,482
1247Dreshurt50,000-1,9000048,100
1248DresSandipan50,000-2,0000048,000
1249 MSD50,000-2,5000047,500
1250DresBea50,000-3,5000046,500
1251Dresmaser50,000-4,0000046,000
1252Dresku1ky50,000-5,0000045,000
1253DresMaru50,000-9,0000041,000
1254DresJaras50,000-10,0000040,000
1255DresJubikman50,000-10,0000040,000
1256DresFaja50,000-14,5000035,500
1257DresFéro´Di Péro Cémbálo400,000-365,0000035,000
1258Dressalac50,000-16,0000034,000
1259DresMaryshka50,000-19,3000030,700
1260Dreshakym50,000-20,0000030,000
1261DresDavpavek50,000-22,0000028,000
1262DresMartiani50,000-22,0000028,000
1263DresVanessa100,00029,000-101,050027,950
1264Drescaalipsa50,000-23,5000026,500
1265Dreslukas50,000-33,5000016,500
1266DresJohny50,000-40,0000010,000
1267DresFilip50,000-41,000009,000
1268Dresverca200,000-196,100003,900
1269Dresemiba50,000-50,000000
1270 jura50,000-50,000000
1271DresLinekkarel50,000-50,000000
1272Dresmatyas50,000-50,000000
1273DresMICHAEL50,000-50,000000
1274Drespepicek50,000-50,000000
1275DresPontos50,000-50,000000
1276Dressemeles50,000-50,000000
1277Dresstaj pavlik50,000-50,000000
1278DresUrsa200,000-200,000000
1279DresVLADKO DOBROVSKÝ50,000-50,000000
1280 Wild50,000-50,000000
1281Dreswr50,000-50,000000
1282 Železník50,000-50,000000
DosTipy
2023pedro67
2022vendys9982
2021Neklan66
2020tonher55
2019Lalu Zica69
2018vendys9975
2017Dobyvatel65
2013Martin170
2012Vabank67
2011Vincentvega94
2010Lalu Zica88
2009sončo pončo79
2008Lalu Zica75
2007Lalu Zica78
2006vindobona71
2005vindobona70
2004maxolon86
2003nimaima55
2002Libuse62
2001Rebeka52
Kurzové sázky
2023Vlastina1,949,750
2022pedro2,207,200
2021Roddenberry2,602,500
2020Vlcek2,160,700
2019klaudie2,442,500
2018Winx2,312,700
2017jakobin1,850,000
2013Lincoln2,282,500
2012Eva1,592,500
2011Troska2,344,250
2010paramessi2,455,000
2009Rosela2,080,000
2008Vabank2,237,373
2007nimaima2,181,250
2006Kopejtko2,656,875
2005nimaima2,106,500
2004kozo1,885,713
2003nimaima1,566,000
2002Palkac1,686,250
Dražba
2023AndysekAndysek449,150
2022Bony 16 1,397,000
2021Progression1,331,450
2020valentina811,100
2019Roman1,069,000
2018dom-lb624,900
2017mash1,121,500
2013afro1,391,100
2012pavelko30438,650
2011Snoopy730,350
2010Staj Mongol1,662,100
2009BARTOSml840,000
2008Libor Apel.936,150
2007staj Tabera1,578,300
2006kozo533,250
2005szabkos1,828,000
2004Maravilla771,310
2003vkmoch1,286,550
5 hvězd
2023temirkanov66
2022kozo151
2021Galapiat du Mesnil94
2020ROBI104
2019Tomík105
2018geza110
2017sisterD103
2013Vlcek119
2012temirkanov96
2011kapicka.rosi93
2010Tomík110
2009Naguiba125
2008petan112
2007janica96
2006Safi46
2005Vita181
2004peruan129
2003urban175
2002pasina158
Bookmaker
2023JayAre3,712,500
2022JayAre2,669,100
2021jakobin2,694,449
2020JayAre2,460,393
2019pedro125,550,232
2018JayAre3,102,927
2017Dobyvatel2,715,167
2013horsefreak5,465,272
2012horsefreak10,513,605
2011jakobin6,169,599
Vyhledání pedigree:

Kůň měsíce:
Kůň
duben 2024HIDDENCOLONY
říjen 2023MAGIC MERLIN
září 2023CLASSA
srpen 2023PONNTOS
červenec 2023CLASSA
červen 2023ABHA
květen 2023JARDIN MICHELET
duben 2023ZARIYANNKA
říjen 2022VERT LIBERTE
září 2022GASPARINI
srpen 2022VIGNETTA
červenec 2022REX OF THUNDER
červen 2022QUEEN OF BEAUFAY
květen 2022ZAMICO
duben 2022JIR SUN
říjen 2021LADY IN PINK
září 2021WELLUNCA
srpen 2021PONNTOS
červenec 2021DAKOTA
červen 2021HAZARDER
květen 2021HAZARDER
duben 2021MR RIGHT
listopad 2020VIVIENNE WELLS
září 2020OPASAN
srpen 2020MR RIGHT
červenec 2020OPASAN
červen 2020RATE
květen 2020IGNACIUS REILLY
říjen 2019MR RIGHT
září 2019WIRELESS
srpen 2019SWEETICON
červenec 2019FALCON BABY
červen 2019PACIFIC HILL
květen 2019IGNACIUS REILLY
duben 2019BLACK CANYON
říjen 2018MR RIGHT
září 2018TROIZILET
srpen 2018NEAR TO BE RICH
červenec 2018DYLANKA
červen 2018BLESSED KISS
květen 2018SAGAR
duben 2018SAGAR
říjen 2017DALLY HIT
září 2017VENILLIA
srpen 2017VENILLIA
červenec 2017POLYANTA
červen 2017JOSEPH
květen 2017ALDAR
duben 2017POLYANTA
říjen 2016DALLY HIT
září 2016DALLY HIT
srpen 2016DALLY HIT
červenec 2016SEDMIKRASKA
červen 2016GONTCHAR
květen 2016LAGARO
duben 2016MONTJEU THIRD
říjen 2015AZTEK
září 2015TOUCH OF GENIUS
srpen 2015SANOK
červenec 2015AMGA RIVER
červen 2015TOUCH OF GENIUS
květen 2015DUMNONIA
duben 2015ALDAR
říjen 2014AZTEK
září 2014AZTEK
srpen 2014CHEEKY CHAPPIE
červenec 2014MARY YEATS
červen 2014CHEEKY CHAPPIE
květen 2014HONZIK CHIPERA
duben 2014ROCHES CROSS
říjen 2013TRIP TO RHODOS
září 2013DUX SCHOLAR
srpen 2013ROCHES CROSS
červenec 2013SALTANAT
červen 2013OMNIBUS
květen 2013MIKESH
duben 2013LYSYAN
říjen 2012TRIP TO RHODOS
září 2012LEO GALI
srpen 2012PEGAS
červenec 2012MERLYP
červen 2012KADYNY
květen 2012MYSTIC SWING
duben 2012ROCHES CROSS
říjen 2011GREEK WEDDING
září 2011WALLISTO
srpen 2011IRYKLON
červenec 2011STARFIGHTER
červen 2011ROCHES CROSS
květen 2011BRITTANY
duben 2011SHAMALGAN
říjen 2010MARIYDI
září 2010CORCOVADA
srpen 2010TARO
červenec 2010SHAMAL SALLY
červen 2010TALGADO
květen 2010IRYKLON
duben 2010FALCOHILL
říjen 2009MARIYDI
září 2009SHARPOUR
srpen 2009AGE OF JAPE
červenec 2009RABBIT ZAMINDAR
červen 2009AGE OF JAPE
květen 2009PUMPKIN
duben 2009IRYKLON
říjen 2008VADEONA
září 2008BLUE CORAL
srpen 2008URODOS
červenec 2008DETERMINACJA
červen 2008TULLAMORE
květen 2008KEVIN THE KNIGHT
duben 2008CERTUS
říjen 2007SCYRIS
září 2007SCYRIS
srpen 2007SAVIGNON
červenec 2007MARY LOU
červen 2007MEDEO
květen 2007H. RESERVATION
duben 2007STORMY JAIL
říjen 2006BABIE LATO
září 2006TEMPELTÄNZER
srpen 2006SCYRIS
červenec 2006VLTAVA
červen 2006LAUREAT
květen 2006DE ROBERTO
duben 2006TORLUS
říjen 2005LOUISE RAYNER
září 2005TORLUS
srpen 2005READY FOR LIFE
červenec 2005READY FOR LIFE
červen 2005READY FOR LIFE
květen 2005ECOLOGICALLY R.
duben 2005DJIBOUTI
říjen 2004ROSENSTURM
září 2004SCYRIS
srpen 2004DARSALAM
červenec 2004LLANITO
červen 2004DARSALAM
květen 2004DARSALAM
duben 2004ZAMBESI
říjen 2003ZAGON
září 2003KIFAAB
srpen 2003MONOLIT
červenec 2003KIFAAB
červen 2003OHNE SORGE
květen 2003YOKOM
duben 2003KIFAAB
říjen 2002ZAGON
září 2002PODEROSO
srpen 2002VAPETA
červenec 2002LARRIMAH
červen 2002PODEROSO
květen 2002LARRIMAH
duben 2002IXOS
říjen 2001VAPETA
září 2001BELLABOY
srpen 2001TRIBAL INSTINCT
červenec 2001VAPETA
červen 2001TRIBAL INSTINCT
květen 2001TRIBAL INSTINCT
duben 2001VAPETA
Kůň měsíce
květen 2024
Cheeky Boy
4% (1)
Ignacius Reilly
63% (14)
Napajev
4% (1)
San Sebastian
22% (5)
Totally Gold
0% (0)
Vermelho
4% (1)
22
Jezdec měsíce
květen 2024
Andrésová J.
0% (0)
Demo M.
10% (2)
Laube M.
5% (1)
Liška D.
35% (7)
Lukášek T.
50% (10)
20
Prosíme hlasující v anketách, aby hlasovali každý POUZE JEDNOU V KAŽDÉ KATEGORII. V případě více hlasů ze stejné IP adresy může být přístup na stránky DosTipy z této adresy zakázán! Děkujeme.
Jezdec měsíce:
Jezdec
duben 2024Lukášek T.
říjen 2023Laube M.
září 2023Fialová L.
srpen 2023Foret P.
červenec 2023Fialová L.
červen 2023Liška D.
květen 2023Foret P.
duben 2023Foret P.
říjen 2022Foret P.
září 2022Palík J.
srpen 2022Liška D.
červenec 2022Demo M.
červen 2022Foret P.
květen 2022Foret P.
duben 2022Foret P.
září 2021Fialová L.
září 2021Fresu A.
srpen 2021Línek J.
červenec 2021Chaloupka J.
červen 2021Janáček V.
květen 2021Verner J.
duben 2021Verner J.
listopad 2020Pietsch A.
září 2020Koplík Ra.
srpen 2020Verner J.
červenec 2020Havelková M.
červen 2020Zatloukal M.
květen 2020Lukášek T.
říjen 2019Verner J.
září 2019Soumillon C.
srpen 2019Janáček V.
červenec 2019Liška D.
červen 2019Palík Ji.
květen 2019Šafář J.
duben 2019Verner J.
říjen 2018Janáček V.
září 2018Murzabayev B.
srpen 2018Laube M.
červenec 2018Ferhanov B.
červen 2018Ferhanov B.
květen 2018Mitchell J.
duben 2018Liška D.
říjen 2017Liška D.
září 2017Foret P.
srpen 2017Hlubučková K.
červenec 2017Foret P.
červen 2017Palík Ji.
květen 2017Šafář J.
duben 2017Foret P.
říjen 2016Havelková M..
září 2016Murzabayev B.
srpen 2016Palík Ji.
červenec 2016Foret P.
červen 2016Verner J.
květen 2016Verner J.
duben 2016Foret P.
říjen 2015Verner J.
září 2015Demuro C.
srpen 2015Janáček V.
červenec 2015Murzabayev B.
červen 2015Murzabayev B.
květen 2015Línek J.
duben 2015Murzabayev B.
říjen 2014Murzabayev B.
září 2014Foret P.
říjen 2014Chaloupka J.
červenec 2014Rája J.
červen 2014Haveková M.
květen 2014Foret P.
duben 2014Foret P.
říjen 2013Chaloupka J.
září 2013Murzabayev B.
srpen 2013Verner J.
červenec 2013Koplík Ra.
červen 2013Chaloupka J.
květen 2013Chaloupka J.
duben 2013Šafář J.
říjen 2012Korečková V.
září 2012Šafář J.
srpen 2012Foret P.
červenec 2012Foret P.
červen 2012Chaloupka J.
květen 2012Zatloukal M.
duben 2012Foret P.
říjen 2011Šafář J.
září 2011Chaloupka J.
srpen 2011Rája J.
červenec 2011Rája J.
červen 2011Rája J.
květen 2011Zatloukal M.
duben 2011Lukášek T.
říjen 2010Janáček V.
září 2010Lukášek T.
srpen 2010Lukášek T.
červenec 2010Janáček V.
červen 2010Minařík Fi.
květen 2010Lukášek T.
duben 2010Srnec M.
říjen 2009Janáček V.
září 2009Janáček V.
srpen 2009Lopez J.P.
červenec 2009Andrés D.
červen 2009Verner J.
květen 2009Andrés D.
duben 2009Janáček V.
říjen 2008Chaloupka J.
září 2008Janáček V.
srpen 2008Srnec M.
červenec 2008Juráček R.
červen 2008Janáček V.
květen 2008Minařík Fe.
duben 2008Bartoš J.
říjen 2007Chaloupka J.
září 2007Miličková I.
srpen 2007Lukášek T.
červenec 2007Srnec M.
červen 2007Eddery P.
květen 2007Chaloupka J.
duben 2007Lukášek T.
říjen 2006Havelková M.
září 2006Havelková M.
srpen 2006Rája J.
červenec 2006Rája J.
červen 2006Janáček V.
květen 2006Rája J.
duben 2006Chaloupka J.
říjen 2005Kobzarev K.
září 2005Resulov A.
srpen 2005Rája J.
červenec 2005Rája J.
červen 2005Andrés D.
květen 2005Rája J.
duben 2005Janáček V.