Dostihový program

Dostihový program

Jméno:

Heslo:

Pošta
Pošta

Dostihový program


Počet přístupů od 5.3.2001
TOPlist

Konta:
DresJménoTipySázkyDražbaDotaceSuma
1DresLalu Zica16,550,000-3,901-300,000250,20016,496,299
2DresGabana17,300,000-1,013,2500016,286,750
3DresTadeas17,350,000-311,750-1,100,000286,39016,224,640
4DresVita19,750,000555,363-4,590,113261,30015,976,550
5DresJosef17,350,000-2,369,075-301,000250,55014,930,475
6Dresnimaima19,700,0001,691,575-7,412,669626,55014,605,456
7Dresvindobona16,950,000-559,333-3,338,600803,90013,855,967
8Drestonher12,500,000-504,5050011,995,495
9Drestemirkanov15,350,000-6,500-3,877,520436,00011,901,980
10DresPharlap13,750,000-412,800-2,254,422709,35011,792,128
11DresAnna11,650,00000011,650,000
12Dresurban13,050,000-108,000-1,600,000267,70011,609,700
13Dresjakobin12,100,000-556,2500011,543,750
14DresPEZOT11,350,00000011,350,000
15DresHucko10,950,00000010,950,000
16DresLincoln11,850,000-1,210,0000010,640,000
17DresGalapiat du Mesnil14,950,000248,918-5,829,820944,46010,313,558
18Drescestmirkames12,950,000-443,985-2,560,023161,20010,107,192
19Dresvalentina16,600,000-108,837-6,634,30354,0009,910,860
20DresNaguiba11,500,000-178,708-1,806,100205,0509,720,242
21DresAndrea10,800,000-221,010-1,200,000188,5009,567,490
22Dresjelen9,450,0000009,450,000
23Dresalois9,550,000-196,538009,353,462
24Dresnia29910,100,000-1,104,500008,995,500
25Dresafro18,550,000-582,180-12,244,5553,080,3508,803,615
26DresArva10,900,000-86,950-2,837,400745,6508,721,300
27DresTomík10,350,000-1,681,250008,668,750
28Dreshojak8,650,0000008,650,000
29Dresciprof8,600,0000008,600,000
30DresBARTOSml11,750,000-828,700-3,200,000840,0008,561,300
31DresCarotida9,500,00015,500-1,285,475140,0508,370,075
32DresRoman12,550,000-1,260,000-3,200,000125,0008,215,000
33Dreslautaro9,600,000-1,732,250007,867,750
34DresFechtner7,700,0000007,700,000
35Dresnora7,700,0000007,700,000
36DresBarad-dur16,750,000-1,334,850-8,107,100326,7007,634,750
37Drestory7,600,0000007,600,000
38DresDobyvatel8,000,000-473,000007,527,000
39DresMiroslav TOMASEK7,500,0000007,500,000
40DresVabank14,550,0001,324,416-10,331,0171,941,2507,484,649
41Dresmaska7,350,0000007,350,000
42Dreshorsefreak6,900,000396,700007,296,700
43Dresvendys997,350,000-337,848007,012,152
44DresRed Rum14,750,000-1,831,915-6,544,000621,2006,995,285
45Dresdolfi7,800,000-808,500006,991,500
46Dresschiergen8,150,000-599,500-590,00206,960,498
47DresAlma7,700,000-120,000-900,000152,0006,832,000
48DresGortys14,200,000-1,171,000-7,057,015712,3006,684,285
49Dresvaclav7,250,000-576,150006,673,850
50DresBag6,600,0000006,600,000
51Dresanela6,450,0000006,450,000
52DresLaBella10,450,000298,750-5,814,5001,383,1506,317,400
53DresHAKKINEN6,200,0000006,200,000
54Dresshell6,200,000-22,500006,177,500
55DresVincentvega11,600,000-428,000-5,420,000287,9506,039,950
56DresKrokodyl15,650,000-6,199,500-3,810,125350,2005,990,575
57DresAmamarf6,050,000-84,900005,965,100
58Dresbertikjo6,050,000-156,050005,893,950
59DresLibuse6,050,000-157,500005,892,500
60Dresfabianjiri5,850,0000005,850,000
61Drespinda7,550,000-500-2,000,000219,6005,769,100
62Dresmikeš5,700,0000005,700,000
63DresMerlin5,750,000-56,797005,693,203
64Dresvalášek6,000,000-317,000005,683,000
65Dresjanom8,250,000385,010-3,371,666417,4505,680,794
66Dresstanda5,650,0000005,650,000
67DresFrana9,550,000-1,124,000-2,914,95099,9505,611,000
68Dreshatom5,600,0000005,600,000
69Dresdon6,250,000-7,500-660,00013,0505,595,550
70Dreszenyatta7,750,000-2,177,000005,573,000
71Dresklaudie6,550,000-1,035,000005,515,000
72DresAlex6,400,000-223,000-765,10074,0505,485,950
73DresMatony9,900,000-647,251-4,240,000393,5505,406,299
74Dreskiki5,300,0000005,300,000
75Dreszakma5,300,0000005,300,000
76Drescica5,850,000-649,000005,201,000
77Drespeter5,200,0000005,200,000
78DresStaj Tony8,250,000-480,500-2,625,00018,0005,162,500
79Dresleos.miler5,100,0000005,100,000
80Drescathys7,500,000-382,000-2,856,975804,1505,065,175
81Drespavovi5,050,0000005,050,000
82DresZoltan17,200,000-753,649-12,533,0001,089,0105,002,361
83DresEmiliano144,900,0000004,900,000
84Dresjuraj4,900,0000004,900,000
85Dresplazer4,900,0000004,900,000
86DresVera a Ruda6,350,000-1,487,352004,862,648
87Dresprkenac5,600,000352,000-1,100,00004,852,000
88Drescmelda5,150,000-332,200004,817,800
89Dression5,200,000-384,950004,815,050
90Dresjirisind4,800,000755004,800,755
91Dresstolo8,550,000-330,000-3,466,20035,1504,788,950
92Dresgeza11,300,000-1,592,450-5,572,000652,6004,788,150
93DresGenevile4,750,000-8,035004,741,965
94DresOhne Sorge5,950,000-1,260,000004,690,000
95DresM.Pekarek5,000,000-326,910004,673,090
96Dresdemon5,050,000-131,150-267,00004,651,850
97DresCenda4,650,0000004,650,000
98Dresandrew4,850,0000-244,20004,605,800
99Dresoverdose5,850,000-288,000-1,000,00012,7504,574,750
100DresEva9,250,000399,750-5,300,000170,5504,520,300
101Dresmucha4,450,00035,000004,485,000
102Dresodchy4,100,000364,500004,464,500
103DresAnelka6,200,000-125,650-1,940,500325,7004,459,550
104Dresdrb4,350,0000004,350,000
105DresSlavoj5,400,000-1,074,000004,326,000
106Dresvalasek4,700,000-374,500004,325,500
107Dresekrazit4,300,0000004,300,000
108DresHHonza4,300,0000004,300,000
109Dresnajulinka5,200,000-927,370004,272,630
110Drescage11,800,000-458,000-7,426,000337,7504,253,750
111DresMartin110,900,000-1,657,310-5,200,000205,7504,248,440
112Dresjanica6,250,000-462,500-1,800,001247,2004,234,699
113Dreskorida11114,400,000-174,599004,225,401
114DresCihelna7,250,000-3,034,100004,215,900
115Dressvatos504,300,000-88,250004,211,750
116Dresalenastra4,200,0000004,200,000
117Drespetar15,350,000-708,000-580,000113,0004,175,000
118Dresantonin4,150,0000004,150,000
119Dresdizzy5,150,000-1,019,750004,130,250
120Dresnejpa4,050,00054,260004,104,260
121Drestoivonen4,100,000-5,500004,094,500
122Dresrades4,050,0000004,050,000
123Drescommissaire4,050,000-565004,049,435
124DresKopejtko2,750,0001,294,375004,044,375
125Drespernikar4,050,000-24,000004,026,000
126Dresmorbid6,600,000-956,265-1,699,25055,5003,999,985
127Dresjunior6,050,000-150,250-2,059,000120,9003,961,650
128Dresdarja3,950,0000003,950,000
129Dreslexus8,050,000-2,344,188-1,938,000161,7003,929,512
130Dresbezabara7,400,000-387,301-3,216,000120,7503,917,449
131Dresstejskal3,900,0000003,900,000
132DresRudy3,900,000-1,135003,898,865
133Dresparamessi3,250,000645,000003,895,000
134DresStana11,650,000-3,034,650-5,576,500837,0503,875,900
135DresPalkac8,150,000-410,300-5,644,2501,751,7503,847,200
136DresTomasso6,200,000-845,750-1,606,26394,6503,842,637
137DresVandalio3,950,000-117,500003,832,500
138Drespedro128,000,000-87,500-4,281,955178,0503,808,595
139Dresanmi racing3,800,000-43,000003,757,000
140Dresdownunder9,800,000-327,100-5,845,500127,2003,754,600
141DresVik5,850,000-1,577,577-587,66662,0003,746,757
142Dreserik13,550,000493,700-11,261,111954,3503,736,939
143Dresagro14,500,000-779,825003,720,175
144Dreshaanka3,950,000-238,010003,711,990
145DresRosela13,650,000-4,384,500-5,676,503109,5003,698,497
146DresProgression19,650,000-4,499,000-14,098,2002,606,9503,659,750
147DresZemfira8,800,000-90,596-5,575,500512,8503,646,754
148DresLivree8,750,000-860,248-4,685,002440,2503,645,000
149DresEvina3,600,0000003,600,000
150Dreszdendik3,550,0000003,550,000
151DresTomas7,950,000-1,306,500-3,950,000759,7003,453,200
152Dresk_lukes3,450,0000003,450,000
153DresLenka3,500,000-50,000003,450,000
154Drestriglav9,800,000-1,078,398-6,080,002775,4003,417,000
155Dresvaza3,400,000-4,800003,395,200
156Drespavelko309,350,000-1,009,650-5,524,500563,5503,379,400
157Dresholybull3,800,000-446,250003,353,750
158Drestlusty3,350,0000003,350,000
159DresZELDA4,050,000-714,950003,335,050
160Dreschico3,300,0006,000003,306,000
161Dresbobik5,050,000-785,800-1,200,000232,0003,296,200
162DresMonk3,300,000-13,000003,287,000
163DresVlastina11,750,000-2,372,750-6,622,500512,2003,266,950
164Dreszdarsky3,250,00012,000003,262,000
165Dresmedor3,200,0000003,200,000
166DresPivokrevnik3,150,0008,000003,158,000
167Dreskouda3,150,0000003,150,000
168Dreszuza3,150,0000003,150,000
169Dresrudkaj4,800,000-1,674,750003,125,250
170DresCassidka4,000,000-177,500-1,200,000494,9003,117,400
171Dresmash10,750,000573,750-10,390,0012,177,1503,110,899
172DresAlena3,100,0000003,100,000
173DresEARLY4,100,000-765,250-280,00028,9003,083,650
174Drespepa4,700,000-861,750-827,00061,1003,072,350
175DresGuy Ray Gluant4,400,000-21,320-1,687,780378,7503,069,650
176Dreschalko4,600,000-1,059,400-580,000103,8503,064,450
177Dresirena3,050,0000003,050,000
178Dresvordonka3,050,0000003,050,000
179DresXenon Q4,200,000-20,545-1,329,055175,2003,025,600
180DresMechanika3,200,000-176,000003,024,000
181Dreskapicka.rosi3,400,000-113,700-500,000222,4503,008,750
182DresMisa.L3,000,0004,979003,004,979
183Dresmachek3,000,0000003,000,000
184DresMirecek11,150,000-2,502,975-6,572,730900,2502,974,545
185DresLubosch2,950,00010,000002,960,000
186DresMarii9,350,000-1,532,175-5,430,003560,3502,948,172
187DresPavla4,400,000-300,000-1,300,000146,9002,946,900
188Dresmalmaz3,000,000-55,000002,945,000
189Dresmirda3,300,000-3,400-400,00047,5002,944,100
190Dresbjunt2,950,000-14,250002,935,750
191Dresastary8,550,000-971,000-5,386,438742,5502,935,112
192DresVlcek19,150,000-1,471,050-17,151,0002,406,1502,934,100
193DresROBI13,000,000-1,639,850-9,470,0001,036,4002,926,550
194Dresjarda3,350,000-443,000002,907,000
195Dresmartas4,600,000-1,024,550-674,10002,901,350
196DresJana-Elina6,300,000-263,782-3,960,500810,4502,886,168
197DresMiitaa11,600,000-2,414,650-6,360,00050,5002,875,850
198DresBlanka2,850,0000002,850,000
199Dressh2176412,850,0000002,850,000
200Dresgabip3,050,000-220,000002,830,000
201Dreszzzuzka3,000,0000-191,0005,1002,814,100
202DresRoddenberry16,400,0001,096,000-16,307,4221,621,5502,810,128
203Dresmaxolon17,900,000-336,250-16,678,5011,924,8502,810,099
204DresNeklan8,150,000-702,100-4,960,000278,4502,766,350
205Drespepino10,100,000-885,950-6,577,000120,4502,757,500
206Dresanonim.cheb9,550,000-660,350-6,810,369676,3002,755,581
207Drestrake2,850,000-122,500002,727,500
208Drespedro2,400,000302,000002,702,000
209Dreshlavicka3,550,000-856,000002,694,000
210DresGrim Fei Y Los Lobos2,750,000-62,500002,687,500
211DresSamanta2,950,000-110,500-170,00002,669,500
212DresKLÁTIVEJ TONDA2,150,000510,750002,660,750
213DresMára2,650,000-30,600002,619,400
214Dresmamlas2,700,000-84,000002,616,000
215DresCOME WHITE9,150,000-573,325-6,617,171637,2002,596,704
216DresAlice10,900,000-2,808,750-6,085,033560,2002,566,417
217Dresondrejvanura3,950,000-1,385,500002,564,500
218DresChachar3,500,000-937,650002,562,350
219Dresondrej3,800,000-1,237,750002,562,250
220DresMaravilla10,100,000-742,000-8,921,4962,112,2602,548,764
221DresDanndy32,500,00039,585002,539,585
222DressisterD3,350,000-459,000-400,00045,0002,536,000
223DresPILÁT3,200,000-667,250002,532,750
224DresNella6,550,000-324,000-3,791,00594,9002,529,895
225DresEvizna6,100,000-215,000-3,370,00011,7002,526,700
226DresIdunn3,400,000-54,500-820,00002,525,500
227DresAxelka5,300,0007,417-3,860,0001,058,0752,505,492
228DresKub2,500,0000002,500,000
229Dresvkmoch2,150,00024,500-1,000,0001,286,5502,461,050
230DresBroz2,450,0000002,450,000
231Drescuketka2,450,0000002,450,000
232Dresfafa2,450,0000002,450,000
233Dresmarkota2,450,0000002,450,000
234DresLibor Apel.7,150,000-1,895,950-4,317,0001,508,1002,445,150
235Dreshanacka4,050,0000-1,650,00035,5502,435,550
236DresIvana.K3,350,000-927,325002,422,675
237DresMarcos222,500,000-82,700002,417,300
238Dresoldik3,200,000-795,800002,404,200
239Dresakrij542,400,0000002,400,000
240Dresbolad2,400,0000002,400,000
241Dreskarel2332,650,000-250,000002,400,000
242DresAndysekAndysek11,050,000-2,029,955-8,017,0021,395,3502,398,393
243Dresmaruska22,550,000-153,550002,396,450
244DresMelina2,350,00041,500002,391,500
245DresWasabi2,650,000-270,000002,380,000
246DresOndra5,000,000-659,500-2,245,000256,1502,351,650
247 Majk2,350,0000002,350,000
248DresZambo4,150,000-1,726,250-120,00027,2002,330,950
249Dresdixinela4,700,00030,150-2,630,200224,5502,324,500
250DresZuzka=)3,000,000-679,200002,320,800
251DresLaki12,750,000-339,450-11,796,6011,691,9302,305,879
252Drespepos2,300,0000002,300,000
253Dresales532,300,000-18,475002,281,525
254Dresdubl2,300,000-50,000002,250,000
255DresMichal2,250,0000002,250,000
256DresVeronika12,550,000-1,931,380-9,588,4491,216,1002,246,271
257Dreswhaler2,350,000-106,000002,244,000
258Dreshanina6,500,000-724,480-3,744,443200,7002,231,777
259DresMarty3,200,000-879,300-136,00518,3502,203,045
260Dreshonza92,200,0000002,200,000
261Dresalfonsi3,000,000-828,653002,171,347
262Dresgaso zlin4,300,000-1,638,625-500,0008,0502,169,425
263Dresvaneronika4,850,000-32,030-2,700,00042,5502,160,520
264DresBertina2,150,0000002,150,000
265DresRyaN2,150,0000002,150,000
266DresZuzanka2,150,0000002,150,000
267DresBjunta2,800,000-657,804002,142,196
268Dresbartman5,350,000-1,079,500-2,270,000132,1502,132,650
269DresLukyn2,000,000109,250002,109,250
270DresGoGo12,300,000-1,235,000-9,477,000518,4502,106,450
271DresSafi4,000,000-231,250-1,700,00035,2502,104,000
272DresAmazonka2,050,00048,500002,098,500
273Dresnica2,100,000-6,000002,094,000
274Dresdekret2,300,0000-443,000235,8502,092,850
275Drespasina6,350,000-333,250-4,933,000996,1002,079,850
276Dreskozo18,000,000-101,537-17,805,5001,962,4502,055,413
277Dresvocar2,050,0000002,050,000
278Dreskaccmud2,650,000-77,577-550,00002,022,423
279Dresyloveiou2,000,00012,535002,012,535
280DresAles6,000,000-1,737,260-2,924,000672,3002,011,040
281Dres68hacek2,000,0000002,000,000
282Dressončo pončo6,500,000-65,000-4,775,001331,1501,991,149
283DresHyphen3,750,000-172,380-1,687,00060,3501,950,970
284Dresmanola1,950,0000001,950,000
285DresVendy1,950,0000001,950,000
286DresMaxwellL.G.5,850,000-874,500-3,310,000269,5501,935,050
287DresArganta2,150,000-234,500001,915,500
288Dresdostihak2,000,000-99,500001,900,500
289Drescerruti1,900,0000001,900,000
290Dresjara541,900,0000001,900,000
291DresJayAre12,850,000-2,187,750-9,101,450338,2001,899,000
292Dreslubmour1,900,000-1,000001,899,000
293DresIvana Lukaskova4,450,000-429,500-2,145,00001,875,500
294Dresluciev2,050,000-190,940001,859,060
295Dresnitram1,850,0000001,850,000
296Dreszuzana1,850,0000001,850,000
297Dresdopamin1,850,000-65001,849,935
298Dressyrucek.jindrich1,850,000-78001,849,922
299Dresvinklarek2,050,000-205,500001,844,500
300DresBoro7,850,000-795,000-5,406,200149,0001,797,800
301DresBLACK DAHLIA2,450,000-653,500001,796,500
302DresDS MILLI2,650,000-376,500-500,00016,7501,790,250
303Dresdom-lb9,600,000-133,720-9,215,5001,519,2001,769,980
304DresPythia5,600,000-1,561,500-2,350,00071,9001,760,400
305Dresl-chu2,450,000-690,000001,760,000
306DresBleekota1,750,0000001,750,000
307Dresmarian packa1,750,0000001,750,000
308Dreslucka2,350,000-606,800001,743,200
309Dresdedecek1,800,000-75,700001,724,300
310DresWinx1,200,000512,700001,712,700
311Dresskobis1,700,0000001,700,000
312DresHenrinho1,700,000-235001,699,765
313Dreszvjed2,850,000-360,500-818,00023,8001,695,300
314Drespetan14,250,000-2,918,250-10,108,000434,7001,658,450
315DresStaj Mongol11,150,000-105,500-11,424,0012,031,8001,652,299
316DresJan Moravec1,600,00010,500001,610,500
317Dresjirkac1,600,0000001,600,000
318DresSoundofSaturn5,700,000-1,087,850-3,177,802145,0001,579,348
319Dresmarbela2,400,000-825,530001,574,470
320Dresszabkos12,600,000-308,430-13,593,9502,858,1001,555,720
321DresBigred8,200,000-110,850-6,834,017297,9501,553,083
322DresMartin Vávra3,700,000-34,000-2,200,00084,9001,550,900
323Dresmaftynka1,550,0000001,550,000
324Dresthe_carrion1,550,0000001,550,000
325Dresrotan1,850,000-325,000001,525,000
326Dresjirkada2,650,000-1,130,500001,519,500
327Dresrene meinthe2,300,000-488,400-333,33322,2501,500,517
328Dresjandejsek1,500,0000001,500,000
329Dresradonice1,500,0000001,500,000
330Dreszdenka1,500,000-540001,499,460
331Dresjackdan1,500,000-6,437001,493,563
332DresMarvel7,200,000-701,100-5,604,001591,0001,485,899
333DresDarsalam4,050,000-372,000-2,220,00026,0001,484,000
334Dreslopata1,750,000-287,000001,463,000
335Dressarka.s1,600,000-138,800001,461,200
336DresSnoopy13,950,000-3,483,750-10,509,9061,498,8501,455,194
337DresMagdalena1,450,0000001,450,000
338Drespepik la1,350,00095,000001,445,000
339DresPalic1,950,000-526,000001,424,000
340Dresstaj Tabera4,150,000-777,000-3,552,1561,593,3001,414,144
341Dresvondris91,450,000-36,250001,413,750
342DresKomteska1,800,000-143,853-261,0037,5001,402,644
343DresIfka1,400,0000001,400,000
344DresKamil Kelimek1,400,0000001,400,000
345Dresmarci1731,400,0000001,400,000
346DresAles Jakub1,450,000-66,250001,383,750
347DresIwka1,450,000-67,500001,382,500
348Dresneele1,650,000-285,000001,365,000
349Dresdolinak1,350,0000001,350,000
350Dresjozef1,350,0000001,350,000
351Dresmirek1,300,0000001,300,000
352Dresmobydick1,300,0000001,300,000
353Dresvalentinik1,350,000-58,780001,291,220
354Dresmartinka1,700,000-239,250-230,00033,7501,264,500
355DresBERTY RYCATEJ2,000,000-642,762-100,00001,257,238
356Dresmartina1,300,000-44,075001,255,925
357DresKata BDW1,800,000-387,833-200,00042,0001,254,167
358DresAndilek3,000,000-224,000-1,660,100135,7501,251,650
359DresRAY RAYCING3,300,000-1,308,750-981,250240,8501,250,850
360DresLeoš1,250,0000001,250,000
361Dresgary1,400,000-151,550001,248,450
362DresHornik1,250,000-2,500001,247,500
363DresFocusak5,500,000-234,505-4,478,800458,7501,245,445
364DresMishana5,050,000-20,740-4,100,000309,4001,238,660
365DresStaj Godlet4,600,000-550,250-3,400,000588,0001,237,750
366Dreslapo2,050,000-47,130-920,000140,6501,223,520
367Dresataman1,350,000-130,000001,220,000
368Dresveka1,250,000-40,000001,210,000
369Dreskosdidi1,250,000-40,625001,209,375
370Dresernando1,200,0000001,200,000
371Dresjofr1,200,0000001,200,000
372Dresnik1,200,0000001,200,000
373Dreslucka zemanova1,950,000-750,918001,199,082
374Dresnikos20,000,000-3,211,139-18,221,0102,630,5001,198,351
375DresIjik1,200,000-3,450001,196,550
376DresRed Riot950,000245,000001,195,000
377Drestuszka1,250,000-55,000001,195,000
378Dresmufik0071,300,000-56,250-50,00001,193,750
379DresBESTMATE1,050,000132,500001,182,500
380Dressarkaperuan2,500,000-149,850-1,200,00025,4501,175,600
381DresSmarty2,000,000-829,000001,171,000
382DresKačenka1,300,000-133,000001,167,000
383DresBony 16 1,200,000-36,250001,163,750
384DresL_Fifi1,200,000-43,000001,157,000
385DresLukas Vitek1,200,000-45,750001,154,250
386Dresklukes1,150,0000001,150,000
387DresMimi1,150,0000001,150,000
388DresMORY1,150,0000001,150,000
389Dresnirlucky1,150,0000001,150,000
390Dresroupec1,150,0000001,150,000
391Dressolomon1,150,0000001,150,000
392Dresvorogue1,150,0000001,150,000
393DresEwulka1,200,00033,500-100,00016,2501,149,750
394DresMICHAL JIRECEK1,150,000-3,501001,146,499
395DresMisanek1,300,000-154,750001,145,250
396DresHorváth1,500,000-356,400001,143,600
397DresKamila B1,200,000-10-100,00036,0001,135,990
398DresKubista10,450,000-1,456,318-8,700,502825,6501,118,830
399DresWlck1,300,000-188,000001,112,000
400DresLily1,100,0006,500001,106,500
401DresGabina1,250,000-104,500-40,00001,105,500
402Dresalinesa1,100,0000001,100,000
403DresMonika Kantkova1,100,0000001,100,000
404Dresprinc1,100,0000001,100,000
405DresStruhovsky1,100,0000001,100,000
406DresSaggit1,100,000-3,620001,096,380
407DresMirza6,000,000-665,520-4,636,000370,9501,069,430
408Drestallis1,250,00016,750-246,60046,7001,066,850
409DresBarulinesZz1,550,000-43,900-455,10101,050,999
410DresAnys1,050,0000001,050,000
411Dresarpuska1,050,0000001,050,000
412DresNora Jeane1,050,0000001,050,000
413Dresroot1,050,0000001,050,000
414DresMartina23,650,000-1,000,488-1,621,75012,1001,039,862
415Dresgeorg1,700,000-660,500001,039,500
416Dresdasakabat1,150,000-95,000-50,00029,8001,034,800
417DresBony1,000,00015,000001,015,000
418Dreswinner4,100,000-489,500-2,700,00097,9501,008,450
419Dreslopius1,000,0000001,000,000
420DresMojito7371,000,0000001,000,000
421Dresnovak1,000,000-10000999,900
422Dresmckoza1,050,000-57,10000992,900
423Dresmilan1,200,000-208,25000991,750
424Dresjanaka1,250,000128,750-535,000145,000988,750
425DresViki1,050,000-66,25000983,750
426Drespavel1,350,000-367,50000982,500
427DresSilver1,050,000-80,50000969,500
428Dreshollybull1,100,000-131,25000968,750
429Dresflash850,000115,00000965,000
430Dresartan951,000,000-47,00000953,000
431Drescermag950,000000950,000
432DresCorveta950,000000950,000
433Dresmrkef2,900,000-445,000-1,800,000285,850940,850
434DresCentirolka950,000-10,25000939,750
435DresSpeedy Diamond1,250,00071,800-450,00037,000908,800
436DresDan11900,000000900,000
437DresdeMerteuil900,000000900,000
438Dresjara900,000000900,000
439DresLider Racing900,000000900,000
440Drestrejtnarova900,000000900,000
441Dres8marek900,000-46000899,540
442DresLucipisek2,200,000470,850-2,000,000194,700865,550
443Dresshortgeorg950,000-87,45000862,550
444Dresreich900,000-40,00000860,000
445DresFantome850,00010000850,100
446DresPolárka850,000000850,000
447Dresvanous850,000000850,000
448Dresverdandi850,000000850,000
449Dresvlmaceska850,000000850,000
450DresNumbersixvalverde800,00049,95000849,950
451Dreszdenii850,000-12300849,877
452Dresajvnajvn800,00045,65000845,650
453DresMartan850,000-42,50000807,500
454DresSantos6,350,000-689,455-5,553,401699,150806,294
455Drestribal750,00055,00000805,000
456DresDada800,000000800,000
457Dresmisulka850,000-50,00000800,000
458DresSabrina900,000-100,00000800,000
459DresWerena1,100,000-6,500-400,000103,550797,050
460Dresfabregas1,150,000-358,50000791,500
461Dresturfman1,000,000-77,800-193,00059,750788,950
462Dreskarel69850,000-62,70000787,300
463Dresdraace800,000-50,00000750,000
464Dreskenzi750,000000750,000
465DresMrkáčková750,000000750,000
466Drespocahontas750,000000750,000
467DresVelkova750,000000750,000
468DresDomkar950,000-200,25000749,750
469DresTroska10,450,000-1,109,675-9,372,405779,700747,620
470Dreshippodamie24,400,000-50,125-3,711,00099,400738,275
471Dresgrusa1,000,0000-271,0008,550737,550
472Dresmajitelka1,000,000-265,00000735,000
473Dreslegosz950,000-177,950-37,5000734,550
474DresMaroma4,600,000-150,600-4,110,150388,500727,750
475Dreshelena900,000-179,90000720,100
476DresStajMonello2,550,000185-1,993,113160,350717,422
477Dresaluna1,850,000-220,000-951,00034,150713,150
478DresAirin800,000-92,45000707,550
479DresMonopoly500,000205,00000705,000
480DresFormula700,000000700,000
481Dresjan.havel700,000000700,000
482DresLejci600,000100,00000700,000
483DresPaolinka700,000000700,000
484Dressamout700,000000700,000
485DresTipar700,000000700,000
486Dreszdena650,00050,00000700,000
487Dreshugo700,000-300699,997
488Dresgabrhela700,000-8,45000691,550
489DresKaterina650,00041,50000691,500
490DresNiCooLka650,00036,40800686,408
491Dresluky500,000184,00000684,000
492Dresharykk10,200,000-2,176,750-7,959,000618,350682,600
493Dresjenson700,000-20,55000679,450
494DresBara13800,000-123,95000676,050
495DresLulan550,000125,00000675,000
496DresNumerodix8,350,000-636,000-7,438,000381,550657,550
497DresAvolidaren750,000-92,55000657,450
498Dreskovanmar650,000000650,000
499Drespmatejka650,000000650,000
500Dresdimi650,000-5000649,950
501DresPonytail650,000-10,00000640,000
502DresGenius500,000131,95000631,950
503DresBaacinka650,000-22,95000627,050
504DresHekra900,000-275,00000625,000
505Dreswondrash550,00071,50000621,500
506Dreskule700,000-81,25000618,750
507Dresjosi850,000-240,00000610,000
508DresGenevelle600,0007,00000607,000
509Drestomashurt700,000-95,00000605,000
510Dresmaresova600,000000600,000
511Dresromanmoge650,000-52,75000597,250
512DresPRINCIPESSA800,000-210,00000590,000
513Dresemperor800,000-212,50000587,500
514Dresholy bull700,000-122,00000578,000
515DresRankaBaraDra600,000-25,00000575,000
516Drestera600,000-25,00000575,000
517Dresmarbell600,000-26,90000573,100
518DresAprilia750,000-181,15000568,850
519Dresmoon ballad1,300,000-347,500-410,00018,600561,100
520DresJHolis600,000-40,00000560,000
521DresAnnabella*600,00010-49,0000551,010
522Dreschristian550,000000550,000
523Dresgapa550,000000550,000
524DresKirung Girl550,000000550,000
525Dreskokotek550,000000550,000
526Dresmonolex550,000000550,000
527DresTertulian550,000000550,000
528Dresgraham550,000-500549,995
529Dresevicka123550,000-1000549,990
530Drestgumi550,000-30000549,700
531DresFlare13550,000-1,30000548,700
532Dreslenin550,000-13,59600536,404
533Dresperuan3,600,000-155,000-3,084,750174,810535,060
534DresLandaluce550,000-20,00000530,000
535Dresalcca5,150,000-642,010-4,265,700280,550522,840
536DresOskar1,350,000-827,50000522,500
537Dreskrek800,000-279,25000520,750
538Dresdiana-r550,000-32,95000517,050
539DresVikita2,100,000-16,500-1,600,00031,450514,950
540DresTobby550,000-2,780-49,65014,550512,120
541Dresrevin500,00011,35000511,350
542Dressvatosm2,750,0005,750-2,250,0000505,750
543Dresadelafelixova500,000000500,000
544Dresattacante6500,000000500,000
545Drescesta500,000000500,000
546Dresdimína500,000000500,000
547Dresdoggerr500,000000500,000
548Dreshuhlal500,000000500,000
549DresLuckyBoy500,000000500,000
550Dresma_la500,000000500,000
551Drespepik600,000-100,00000500,000
552Dresqwertzuiop500,000000500,000
553Dresredakles500,000000500,000
554Dresrfrolo500,000000500,000
555DresStrejc500,000000500,000
556 Zoja Sediva500,000000500,000
557DresBorovak900,000-402,50000497,500
558DresRadbuk450,00043,00000493,000
559DresTaranka500,000-11,75000488,250
560DresDoňa Mimoňa650,000-169,65000480,350
561DresLancelot450,00017,89800467,898
562Dresmalba1500,000-34,75000465,250
563DresBIANKA6,650,000-488,000-6,148,502449,850463,348
564DresMartinZ500,000-40,00000460,000
565Dreslanna700,000-243,75000456,250
566Dresbrunetka.k450,0005,50000455,500
567Drestrifecta400,00051,00000451,000
568Dresmiroslava450,00010000450,100
569DresBodoko450,000000450,000
570 BranyM450,000000450,000
571DresBubo450,000000450,000
572DresFILIP185450,000000450,000
573DresFrantisek1450,000000450,000
574Dresgumitekk450,000000450,000
575DresIvan450,000000450,000
576DresJoshua450,000000450,000
577Dreskoniceks450,000000450,000
578Dresleoš miler450,000000450,000
579DresLider Racing Stable450,000000450,000
580Drespepoš450,000000450,000
581DresRendy97450,000000450,000
582Dresrodb450,000-100449,999
583DresJedovachyse450,000-17000449,830
584Dresxmmmail450,000-40000449,600
585Dresempress650,000-212,50000437,500
586Dresswain600,000-163,98000436,020
587DresPetan1991400,00034,90000434,900
588DresMaki1,500,000-1,650-1,215,005141,500424,845
589DresMrkackova350,00067,00000417,000
590DresRenca Voky450,000-33,57500416,425
591Dresstáj-gabriela1,400,00086,750-1,162,00086,050410,800
592Dresjulie500,000-90,25000409,750
593Dresbookmaker400,000000400,000
594DresDvur.Zahornice400,000000400,000
595Dresenjoi400,000000400,000
596DresKonigsohn400,000000400,000
597Dreslaskonka400,000000400,000
598Dresmarquis400,000000400,000
599DresPera400,000000400,000
600DresPetr Dostal400,000000400,000
601Dresplanoaxius400,000000400,000
602Dresrades5400,000000400,000
603Dressemanik400,000000400,000
604DresVerunka400,000000400,000
605DresWBR400,000000400,000
606DreswhalerF400,000000400,000
607Dresmalemimino450,000-56,75000393,250
608DresMichelangelo4,750,000-1,322,500-3,225,000181,350383,850
609Dresstaj piskot900,000-520,00000380,000
610Dreswraja350,00024,00000374,000
611Dresbellaboy400,000-29,20000370,800
612Dreswendy800,000-439,00000361,000
613DresNinetales650,000-293,82000356,180
614Dresboda.dostal350,000000350,000
615Dreschamber350,000000350,000
616DresDarley911350,000000350,000
617DresGALUP350,000000350,000
618DresJiří Berger350,000000350,000
619Dresjokr350,000000350,000
620DresKonrad350,000000350,000
621DresKRUND350,000000350,000
622Dreslinos350,000000350,000
623Dreslucie350,000000350,000
624DresNemka350,000000350,000
625DresNikca350,000000350,000
626 tondaherzog350,000000350,000
627Dresvlawal350,000000350,000
628Dreslatwing500,000-151,50000348,500
629Dressallyk350,000-9,25000340,750
630DresDegro200,000134,62500334,625
631DresChose650,000-320,50000329,500
632DresTomáš Schühler5,050,000-1,312,500-3,590,000176,000323,500
633DresBlas400,000-80,00000320,000
634Dresvecherka450,000-130,00000320,000
635DresHonza400,000-80,25000319,750
636Dresandreaamilan450,000-134,00000316,000
637Dresblb550,000-234,55000315,450
638DresGary Stevens600,000-286,25000313,750
639DresLiman2,000,000-608,500-1,092,05112,800312,249
640DresDomkar2007450,000-144,00000306,000
641DresSaldo300,00043500300,435
642DresAdraj300,000000300,000
643DresEfix300,000000300,000
644Dresfb300,000000300,000
645DresFrantisek300,000000300,000
646Dreskkmotr300,000000300,000
647Dreskwakers300,000000300,000
648Dresmonikao300,000000300,000
649Dresnelson300,000000300,000
650DrespingmasteR300,000000300,000
651Dressatan300,000000300,000
652Dresslechtis300,000000300,000
653DresStajňa MALTINETTO300,000000300,000
654DresVasa300,000000300,000
655Drestomas.dur300,000-13,55000286,450
656Dresbarbarrosa750,000-228,300-270,00033,900285,600
657Drespetr045,000,000-431,207-4,451,010157,250275,033
658Dresjokerit350,000-80,00000270,000
659Dreskarlos300,000-30,00000270,000
660DresLlanito1,000,00072,500-820,00016,750269,250
661Dresmistrr750,000-385,500-152,00039,950252,450
662DresDana250,000000250,000
663DresDonna16250,000000250,000
664DresKatkaS250,000000250,000
665DresKiirten250,000000250,000
666Dresladyanne250,000000250,000
667Dresmarkse250,000000250,000
668Dresmilan brany250,000000250,000
669Dresmiri250,000000250,000
670Dresmisha250,000000250,000
671DresMUFTI250,000000250,000
672DresNeptune250,000000250,000
673Dresremeva250,000000250,000
674Dresrizecek250,000000250,000
675DresSajdl250,000000250,000
676Dresstepanka250,000000250,000
677DresUlrika250,000000250,000
678Dreslaibach250,000-2800249,972
679DresMagnifica250,000-27500249,725
680DresJanzid250,000-1,00000249,000
681Drescereus250,000-3,12500246,875
682DresRybarM2,850,000-1,128,750-1,500,00015,000236,250
683Drespkpf250,000-32,77000217,230
684DresJanosik100,000110,00000210,000
685Drestomstall5,900,000-545,000-5,551,000405,600209,600
686DresBecky200,000000200,000
687Dresbybop200,000000200,000
688DresCandie200,000000200,000
689Dresdenisa200,000000200,000
690DresDobrovolny200,000000200,000
691Dresfesoj200,000000200,000
692DresFrantisek Broz200,000000200,000
693Dresivan47200,000000200,000
694Dresjirikov200,000000200,000
695Dresjirikovas200,000000200,000
696Dresjiristrejc200,000000200,000
697DresJosef Vana200,000000200,000
698Dresjozeff200,000000200,000
699Dreskenny007200,000000200,000
700Dreskosorak200,000000200,000
701Dreskrulik200,000000200,000
702Dreslumpik01200,000000200,000
703Dresmartinh200,000000200,000
704Drespetept200,000000200,000
705DresPetka412200,000000200,000
706Drespetr jirasek200,000000200,000
707Dresrandolf200,000000200,000
708Dresrehor200,000000200,000
709Dressaintly200,000000200,000
710DresSanan200,000000200,000
711Dressymbol300,000-100,00000200,000
712DresVanerova Ivana200,000000200,000
713Dresxenofoul200,000000200,000
714 X_X_X_m.pekarek200,000000200,000
715DresZdenek200,000000200,000
716Dreszdenekz200,000000200,000
717DresMagic Light150,00040,70000190,700
718DresTRIBAL INSTINCT250,000-60,00000190,000
719DresTerezaKuzelakova300,000-111,00000189,000
720DresKašpárek Karel300,000-120,00000180,000
721Dresmicka350,000-170,00000180,000
722DresMichal Kreidl50,000125,00000175,000
723DresDDD200,000-27,25000172,750
724DresIberia200,000-30,00000170,000
725DresBlack Caviar300,000-134,68800165,312
726Dressavana13150,0005,50000155,500
727DresHighheat123200,000-49,00000151,000
728DresKlarcaTrousilova150,0007600150,076
729Dres1stein150,000000150,000
730DresAdelaFel150,000000150,000
731Dresbabicka150,000000150,000
732DresBarvinek150,000000150,000
733DresBecky12150,000000150,000
734Dresbillyeliot150,000000150,000
735Dresbohous150,000000150,000
736Dresborgio150,000000150,000
737Drescap150,000000150,000
738Dresczesion150,000000150,000
739Dresdandys150,000000150,000
740DresFergana150,000000150,000
741Dresfore150,000000150,000
742DresHarry150,000000150,000
743DresHolis150,000000150,000
744Dresjackie150,000000150,000
745Dresjberger150,000000150,000
746Dreska.117150,000000150,000
747Dreskingo72150,000000150,000
748Dreskmonda150,000000150,000
749Dreslanger150,000000150,000
750DresLiduska150,000000150,000
751DresMachL150,000000150,000
752Dresmar-bel150,000000150,000
753Dresmilanholub150,000000150,000
754Dresmistery150,000000150,000
755Dresnaslase150,000000150,000
756Drespetr150,000000150,000
757Dresrk.seznam150,000000150,000
758 schulmann150,000000150,000
759Dresshakira150,000000150,000
760Dressten357150,000000150,000
761Dresterush13150,000000150,000
762Dresupc85150,000000150,000
763 X_X_X_omar150,000000150,000
764Dresaabbcc150,000-1600149,984
765DresKlarinaTrousilova150,000-6300149,937
766DresLadySavignon150,000-22000149,780
767DresJessica150,000-60000149,400
768Dressamby150,000-95000149,050
769Dresmys150,000-1,46000148,540
770Dresxkola200150,000-3,25000146,750
771Dresjosestan150,000-4,75000145,250
772Drespaja1979150,000-5,00000145,000
773DresMiKKC50,00092,50000142,500
774Dresjancaaa150,000-7,81000142,190
775DresDavid359150,000-8,00000142,000
776DresSkippka200,000-60,50000139,500
777Dresjituska350,000-219,85000130,150
778Dresstarfighter200,000-72,60000127,400
779DresLENNEY50,00075,00000125,000
780DresHonzic250,00069,592-310,000110,800120,392
781Dresbetyna200,000-85,00000115,000
782DresLibry400,000-286,00000114,000
783 piska100,00012,25000112,250
784Dresanka100,00010,00000110,000
785DresMysak150,000-42,00000108,000
786DresFunana100,0007,00000107,000
787Dres11RADIM11100,000000100,000
788DresBAGGIO100,000000100,000
789 chleba100,000000100,000
790 Dalibor100,000000100,000
791DresDalisek100,000000100,000
792Dresdannemm100,000000100,000
793DresDENULLIINKA_02100,000000100,000
794Dreset.caetera100,000000100,000
795Dresforlind100,000000100,000
796Dresgsf600s100,000000100,000
797DresJana Doktorova100,000000100,000
798Dresjana lenomarova100,000000100,000
799DresJelenovitej100,000000100,000
800Dresjenik3100,000000100,000
801DresJolca100,000000100,000
802Dreskiki13100,000000100,000
803Dreskope100,000000100,000
804DresKubaJ100,000000100,000
805DresLadavyskocilova100,000000100,000
806Dreslatmon100,000000100,000
807 lenka jenikova100,000000100,000
808DresLibint100,000000100,000
809Dresliborziegl100,000000100,000
810Dreslojzanek100,000000100,000
811DresLulinka.....100,000000100,000
812DresM-iri100,000000100,000
813Dresmajuso100,000000100,000
814 makynka100,000000100,000
815DresMarie100,000000100,000
816DresMetér100,000000100,000
817 michaljockey100,000000100,000
818 micunek100,000000100,000
819Dresmilano11100,000000100,000
820DresMilunka100,000000100,000
821Dresmino3400100,000000100,000
822Dresmiras100,000000100,000
823 Monchiii100,000000100,000
824DresMonik100,000000100,000
825 mtoto100,000000100,000
826Dresnamornikkkkkkkkkkkkk100,000000100,000
827DresNikol100,000000100,000
828Dresnova100,000000100,000
829Dresolga77100,000000100,000
830Drespapo100,000000100,000
831Drespavel12100,000000100,000
832Drespavlina kacerova100,000000100,000
833DresPecka100,000000100,000
834Drespejskova100,000000100,000
835DresPetr2323100,000000100,000
836DresPokorna100,000000100,000
837Dresprokupek100,000000100,000
838Dresrefik100,000000100,000
839DresRios100,000000100,000
840DresSANDOKAN150,000-50,00000100,000
841Dresscamp_billy100,000000100,000
842Dressonny100,000000100,000
843Dressouckova.janina100,000000100,000
844Dressportchov-rezacova100,000000100,000
845Dresstepanka.vodrazkova100,000000100,000
846DresStovajs18100,000000100,000
847DresTerracon100,000000100,000
848 tesarova100,000000100,000
849Drestheoden100,000000100,000
850Drestyna100,000000100,000
851DresVeselá bída100,000000100,000
852DresVítězslav Felix100,000000100,000
853DresVojta13100,000000100,000
854Dresvojtisek100,000000100,000
855DresVondrova100,000000100,000
856Dresweismuler100,000000100,000
857Dresxmanda100,000000100,000
858DresDUDO20100,000-1200099,880
859DresTerminala100,000-1220099,878
860DresBzumkaa100,000-7000099,300
861DresBohumil Kos100,000-1,7500098,250
862DresRadim100,000-2,0000098,000
863DresBoris100,000-2,6000097,400
864DresMairin100,000-3,5000096,500
865Dresrosendorf250,000-154,0000096,000
866DresKetlin100,000-5,0000095,000
867Dressabatini100,000-8,0000092,000
868DresSarka50,00041,2500091,250
869Dresadyn100,000-10,0000090,000
870Dresturdas100,000-10,0000090,000
871Dresmartineso 07100,000-15,0000085,000
872Dresjanek58100,000-15,2250084,775
873Dresxanadu50,00031,2500081,250
874Dressnipp50,00029,0900079,090
875DresBaronsks200,000-125,2500074,750
876DresDzudzu150,000-80,0000070,000
877Drescipis50,00018,0000068,000
878Dresmajorzeman50,00013,4380063,438
879Dressavio9950,0006,4000056,400
880DresRadovan100,000-44,0000056,000
881DresLuboš100,000-45,0000055,000
882DresSupp50,0005,0000055,000
883Dreshapy.na50,0002,0000052,000
884Drestutovka50,0001,5000051,500
885DresTITITKO400,000-195,000-205,00051,25051,250
886Drespetruska50,0002900050,290
887DresKeytlin.com50,0001550050,155
888DresYennefer50,000150050,015
889 1.FC ČENON50,00000050,000
890Dres1234550,00000050,000
891 1271076850,00000050,000
892DresAdela+H50,00000050,000
893DresAdelka9250,00000050,000
894Dresambersand50,00000050,000
895Dresamigo50,00000050,000
896DresAndulka50,00000050,000
897Dresanetka baletka50,00000050,000
898Dresanicka50,00000050,000
899Dresanicka2350,00000050,000
900DresAnýsek50,00000050,000
901Dresarcaro50,00000050,000
902Dresarcenciel50,00000050,000
903DresArgo50,00000050,000
904Dresartur50,00000050,000
905DresAsprava50,00000050,000
906DresBAJA50,00000050,000
907Dresbaronial50,00000050,000
908DresbarunaP50,00000050,000
909 bazant50,00000050,000
910DresBendakova50,00000050,000
911Dresberan50,00000050,000
912Dresberry50,00000050,000
913Dresberunka.150,00000050,000
914Dresberuska50,00000050,000
915 Beruška50,00000050,000
916Dresbingo50,00000050,000
917Dresblankajane50,00000050,000
918Dresbobis50,00000050,000
919Dresbodl50,00000050,000
920Dresbruder50,00000050,000
921Dresbrundi50,00000050,000
922Dresbrutus50,00000050,000
923 Bubnova50,00000050,000
924DresBumba50,00000050,000
925DresCatherine50,00000050,000
926DresChanda50,00000050,000
927Dreschantal50,00000050,000
928Drescharon50,00000050,000
929DresCisar50,00000050,000
930Drescolorado50,00000050,000
931Drescomedy50,00000050,000
932DresCreola50,00000050,000
933 d6a6c6o50,00000050,000
934DresD@avids50,00000050,000
935Dresdada080950,00000050,000
936DresDAGI50,00000050,000
937DresDAN50,00000050,000
938Dresdanula750,00000050,000
939DresDARINA200,000-150,0000050,000
940Dresdavec6250,00000050,000
941DresDemon 250,00000050,000
942DresDemon250,00000050,000
943Dresdenis50,00000050,000
944DresDENULLE50,00000050,000
945DresDenzule2550,00000050,000
946DresDettori50,00000050,000
947DresDoctor50,00000050,000
948Dresdonda50,00000050,000
949DresEddie14202450,00000050,000
950Dreselenka50,00000050,000
951Dreseliot50,00000050,000
952DresEliska198050,00000050,000
953DresEnigma50,00000050,000
954Dresf.mikes50,00000050,000
955 fabian50,00000050,000
956DresFikjunior50,00000050,000
957Dresgerman50,00000050,000
958Dresggs50,00000050,000
959DresGoForWand50,00000050,000
960DresGold yellow50,00000050,000
961Dresgullap50,00000050,000
962Dresgumitek50,00000050,000
963Dreshaha50,00000050,000
964Dreshajtra50,00000050,000
965DresHana50,00000050,000
966Dreshanej50,00000050,000
967DresHanigan50,00000050,000
968 HANINI50,00000050,000
969Dreshap.na50,00000050,000
970DresHavlik50,00000050,000
971Dreshelenav50,00000050,000
972Dreshollant50,00000050,000
973 holubarova50,00000050,000
974DresHonza Beneš50,00000050,000
975Dreshopesolo50,00000050,000
976Dreshrabar50,00000050,000
977Dreshraběnka50,00000050,000
978Dresilussion150,00000050,000
979DresiMY_a.Ne.Th.Ka50,00000050,000
980DresIrena.Rosenfeld50,00000050,000
981DresIshat50,00000050,000
982DresIvanka50,00000050,000
983Dresjackdan1350,00000050,000
984Dresjana7650,00000050,000
985 JanaN50,00000050,000
986Dresjanka.blaza50,00000050,000
987DresJanulka50,00000050,000
988DresJasná50,00000050,000
989Dresjedna150,00000050,000
990DresJiraJ50,00000050,000
991Dresjirka h50,00000050,000
992Dresjohnson.kofola50,00000050,000
993DresJohnyHans50,00000050,000
994Dresjojo50,00000050,000
995Dresjulian50,00000050,000
996Dreskamil7750,00000050,000
997 Kamila50,00000050,000
998Dreskantkova katerina50,00000050,000
999Dreskapricek50,00000050,000
1000Dreskarel maca50,00000050,000
1001Dreskarelr50,00000050,000
1002DresKate50,00000050,000
1003 Katka50,00000050,000
1004Dreskett50,00000050,000
1005Dreskeydee50,00000050,000
1006Dreskikihary50,00000050,000
1007Dreskirasjer50,00000050,000
1008DresKlariska50,00000050,000
1009DresKlecka50,00000050,000
1010DresKocour50,00000050,000
1011 kokot50,00000050,000
1012Dreskolousek50,00000050,000
1013Dreskooon50,00000050,000
1014Dreskoty50,00000050,000
1015Dreskoukynka4250,00000050,000
1016DresKozakevic50,00000050,000
1017Dreskristla50,00000050,000
1018Dreskrizan50,00000050,000
1019DresKruspe50,00000050,000
1020DresKubino50,00000050,000
1021DresKudla50,00000050,000
1022Dreskulisek50,00000050,000
1023Dreskwake50,00000050,000
1024Dreskypr50,00000050,000
1025DresLadik50,00000050,000
1026DresLahy50,00000050,000
1027Dreslala50,00000050,000
1028 Lanner50,00000050,000
1029Dreslentilka.2250,00000050,000
1030Dreslianhel50,00000050,000
1031Dreslibchavy50,00000050,000
1032 libor50,00000050,000
1033DresLider Lady50,00000050,000
1034Dreslojzik50,00000050,000
1035DresLucia50,00000050,000
1036Dresludvatemel50,00000050,000
1037Dreslukas 199450,00000050,000
1038Dreslze50,00000050,000
1039Dresmafiam50,00000050,000
1040Dresmafik2550,00000050,000
1041DresMaggie2150,00000050,000
1042Dresmala50,00000050,000
1043Dresmandysova50,00000050,000
1044Dresmarcel50,00000050,000
1045Dresmarcon50,00000050,000
1046 marian50,00000050,000
1047DresMarieC2850,00000050,000
1048DresMars5750,00000050,000
1049DresMartin jockey Laube50,00000050,000
1050DresMartin0250,00000050,000
1051Dresmaruska50,00000050,000
1052Dresmaruu50,00000050,000
1053DresMary50,00000050,000
1054Dresmatouskova50,00000050,000
1055Dresmavis50,00000050,000
1056Dresmdluis50,00000050,000
1057Dresmejla50,00000050,000
1058Dresmeopta50,00000050,000
1059DresMF50,00000050,000
1060DresMic50,00000050,000
1061Dresmichal3350,00000050,000
1062 Michala.Senkova50,00000050,000
1063Dresmichinn50,00000050,000
1064DresMiki50,00000050,000
1065Dresmikikiki50,00000050,000
1066 mikiw50,00000050,000
1067Dresmilan1250,00000050,000
1068Dresmilan2250,00000050,000
1069Dresmilanb50,00000050,000
1070Dresmilanek50,00000050,000
1071Dresmilano111150,00000050,000
1072Dresmilous50,00000050,000
1073Dresmilousek50,00000050,000
1074Dresminovskazuzana50,00000050,000
1075DresMisa7350,00000050,000
1076Dresmoniga50,00000050,000
1077Dresmoniole50,00000050,000
1078DresMučaču50,00000050,000
1079Dresnamornikk50,00000050,000
1080DresNATALIJA50,00000050,000
1081Dresnerabus50,00000050,000
1082Dresneznalek50,00000050,000
1083DresNicocola50,00000050,000
1084DresNicole50,00000050,000
1085DresNicole9150,00000050,000
1086Dresolgaflxv50,00000050,000
1087Dresondra4450,00000050,000
1088Dresoooooo50,00000050,000
1089Drespalinak50,00000050,000
1090Drespatek50,00000050,000
1091Drespatrikuk50,00000050,000
1092DresPEETRS50,00000050,000
1093DresPejpal50,00000050,000
1094DresPerca50,00000050,000
1095Drespessoa50,00000050,000
1096Drespetra50,00000050,000
1097DresPetrela250,00000050,000
1098 Peťule50,00000050,000
1099Drespetulka4250,00000050,000
1100Dresplaylist138450,00000050,000
1101DresPohanka50,00000050,000
1102DresPollas50,00000050,000
1103Drespondeli50,00000050,000
1104DresPop50,00000050,000
1105Dresposledni150,00000050,000
1106Drespravejkonak50,00000050,000
1107Dresprosek50,00000050,000
1108Dresqwerty50,00000050,000
1109Dresradka50,00000050,000
1110Dresrafael50,00000050,000
1111Dresrasto50,00000050,000
1112Dresreadynka50,00000050,000
1113Dresrebi50,00000050,000
1114DresReneySolo50,00000050,000
1115DresRianna50,00000050,000
1116 ross50,00000050,000
1117Dresroupec150,00000050,000
1118Dresrubio50,00000050,000
1119DresRusty50,00000050,000
1120Dressaarka50,00000050,000
1121DresSahara50,00000050,000
1122DresSarkaperuan150,00000050,000
1123Dressberatel50,00000050,000
1124DresSeamus50,00000050,000
1125DresShaakey50,00000050,000
1126Dressharlote50,00000050,000
1127DresSherardo50,00000050,000
1128Dressheyba50,00000050,000
1129Dresshhorty50,00000050,000
1130DresShorty.50,00000050,000
1131Dressibil50,00000050,000
1132 Sideshek50,00000050,000
1133DresSikVTS50,00000050,000
1134Dressilvas50,00000050,000
1135Dressimi7350,00000050,000
1136DresSionek2150,00000050,000
1137Dressklamarek50,00000050,000
1138Dresslavka50,00000050,000
1139Dressmolivec50,00000050,000
1140DresSmoothy50,00000050,000
1141Dressmudla50,00000050,000
1142Dressoninka50,00000050,000
1143Dresstaj bartos50,00000050,000
1144DresSTAJ-GAJUS200,000-150,0000050,000
1145DresStrnad50,00000050,000
1146DresStrnadova50,00000050,000
1147Dressvobodak50,00000050,000
1148DresTanice50,00000050,000
1149Drestatanka50,00000050,000
1150Dresterezkagalliova50,00000050,000
1151Drestesiov50,00000050,000
1152 Tipps50,00000050,000
1153DresTiumen50,00000050,000
1154Drestoiletspider50,00000050,000
1155Drestommmmy50,00000050,000
1156DresTrebor2250,00000050,000
1157 triglav2100,000-50,0000050,000
1158DresTWIGGY50,00000050,000
1159Dresvachamarian50,00000050,000
1160DresVandik50,00000050,000
1161DresVandual50,00000050,000
1162Dresvanerovaivana50,00000050,000
1163Dresvanova50,00000050,000
1164 vdamec50,00000050,000
1165Dresvdede50,00000050,000
1166Dresvencapunk50,00000050,000
1167Dresvendy-p50,00000050,000
1168DresVenina50,00000050,000
1169DresVeru123150,00000050,000
1170DresViazma50,00000050,000
1171Dresvinny50,00000050,000
1172Dresviren50,00000050,000
1173Dresvitada50,00000050,000
1174Dresviunka50,00000050,000
1175Dresvlasta50,00000050,000
1176Dresvulin50,00000050,000
1177DresWildfire50,00000050,000
1178Dresxjabii50,00000050,000
1179 X_X_X_vikita50,00000050,000
1180Dreszantara50,00000050,000
1181Dreszdenka tureckova50,00000050,000
1182Dreszeli50,00000050,000
1183Dreszeman50,00000050,000
1184DresZimmerova50,00000050,000
1185DresZizej50,00000050,000
1186DresZuzanka1150,00000050,000
1187DresZuzik50,00000050,000
1188Dreszuzina50,00000050,000
1189DresZuzu1150,00000050,000
1190DresZuzu750,00000050,000
1191 _Ohne Sorge50,00000050,000
1192Dresnamornik50,000-70049,993
1193DresKory 1750,000-100049,990
1194Dresranitidin50,000-400049,960
1195DresTomas_Pce50,000-400049,960
1196Drespekac50,000-450049,955
1197Dresros1750,000-500049,950
1198Dressylvina50,000-550049,945
1199DresGavča50,000-1500049,850
1200DresMiras1050,000-1600049,840
1201DresSecret Star50,000-2900049,710
1202Dresmegc50,000-3500049,650
1203Dresfifo50,000-4000049,600
1204DresKwak50,000-4600049,540
1205Drespegudo50,000-5000049,500
1206DresNikki-Oesch50,000-6000049,400
1207Dresnikita00750,000-1,0000049,000
1208DresJezis50,000-1,1000048,900
1209Dreshurt50,000-1,9000048,100
1210DresSandipan50,000-2,0000048,000
1211 MSD50,000-2,5000047,500
1212DresBea50,000-3,5000046,500
1213Dresmaser50,000-4,0000046,000
1214 00045,25045,250
1215Dresku1ky50,000-5,0000045,000
1216DresMaru50,000-9,0000041,000
1217DresJaras50,000-10,0000040,000
1218DresJubikman50,000-10,0000040,000
1219DresFaja50,000-14,5000035,500
1220DresFéro´Di Péro Cémbálo400,000-365,0000035,000
1221Dressalac50,000-16,0000034,000
1222DresMaryshka50,000-19,3000030,700
1223Dreshakym50,000-20,0000030,000
1224DresDavpavek50,000-22,0000028,000
1225DresMartiani50,000-22,0000028,000
1226DresVanessa100,00029,000-101,050027,950
1227Drescaalipsa50,000-23,5000026,500
1228Dreslukas50,000-33,5000016,500
1229DresJohny50,000-40,0000010,000
1230DresFilip50,000-41,000009,000
1231Dresverca200,000-196,100003,900
1232Dresemiba50,000-50,000000
1233 jura50,000-50,000000
1234DresLinekkarel50,000-50,000000
1235DresMICHAEL50,000-50,000000
1236Drespepicek50,000-50,000000
1237Dressemeles50,000-50,000000
1238Dresstaj pavlik50,000-50,000000
1239DresUrsa200,000-200,000000
1240DresVLADKO DOBROVSKÝ50,000-50,000000
1241 Wild50,000-50,000000
1242Dreswr50,000-50,000000
1243 Železník50,000-50,000000
DosTipy
2017Dobyvatel65
2013Martin170
2012Vabank67
2011Vincentvega94
2010Lalu Zica88
2009sončo pončo79
2008Lalu Zica75
2007Lalu Zica78
2006vindobona71
2005vindobona70
2004maxolon86
2003nimaima55
2002Libuse62
2001Rebeka52
Kurzové sázky
2017jakobin1,850,000
2013Lincoln2,282,500
2012Eva1,592,500
2011Troska2,344,250
2010paramessi2,455,000
2009Rosela2,080,000
2008Vabank2,237,373
2007nimaima2,181,250
2006Kopejtko2,656,875
2005nimaima2,106,500
2004kozo1,885,713
2003nimaima1,566,000
2002Palkac1,686,250
Dražba
2017mash1,121,500
2013afro1,391,100
2012pavelko30438,650
2011Snoopy730,350
2010Staj Mongol1,662,100
2009BARTOSml840,000
2008Libor Apel.936,150
2007staj Tabera1,578,300
2006kozo533,250
2005szabkos1,828,000
2004Maravilla771,310
2003vkmoch1,286,550
5 hvězd
2017sisterD103
2013Vlcek119
2012temirkanov96
2011kapicka.rosi93
2010Tomík110
2009Naguiba125
2008petan112
2007janica96
2006Safi46
2005Vita181
2004peruan129
2003urban175
2002pasina158
Bookmaker
2017Dobyvatel2,715,167
2013horsefreak5,465,272
2012horsefreak10,513,605
2011jakobin6,169,599
Vyhledání pedigree:


Kůň měsíce:
Kůň
srpen 2018NEAR TO BE RICH
červenec 2018DYLANKA
červen 2018BLESSED KISS
květen 2018SAGAR
duben 2018SAGAR
říjen 2017DALLY HIT
září 2017VENILLIA
srpen 2017VENILLIA
červenec 2017POLYANTA
červen 2017JOSEPH
květen 2017ALDAR
duben 2017POLYANTA
říjen 2016DALLY HIT
září 2016DALLY HIT
srpen 2016DALLY HIT
červenec 2016SEDMIKRASKA
červen 2016GONTCHAR
květen 2016LAGARO
duben 2016MONTJEU THIRD
říjen 2015AZTEK
září 2015TOUCH OF GENIUS
srpen 2015SANOK
červenec 2015AMGA RIVER
červen 2015TOUCH OF GENIUS
květen 2015DUMNONIA
duben 2015ALDAR
říjen 2014AZTEK
září 2014AZTEK
srpen 2014CHEEKY CHAPPIE
červenec 2014MARY YEATS
červen 2014CHEEKY CHAPPIE
květen 2014HONZIK CHIPERA
duben 2014ROCHES CROSS
říjen 2013TRIP TO RHODOS
září 2013DUX SCHOLAR
srpen 2013ROCHES CROSS
červenec 2013SALTANAT
červen 2013OMNIBUS
květen 2013MIKESH
duben 2013LYSYAN
říjen 2012TRIP TO RHODOS
září 2012LEO GALI
srpen 2012PEGAS
červenec 2012MERLYP
červen 2012KADYNY
květen 2012MYSTIC SWING
duben 2012ROCHES CROSS
říjen 2011GREEK WEDDING
září 2011WALLISTO
srpen 2011IRYKLON
červenec 2011STARFIGHTER
červen 2011ROCHES CROSS
květen 2011BRITTANY
duben 2011SHAMALGAN
říjen 2010MARIYDI
září 2010CORCOVADA
srpen 2010TARO
červenec 2010SHAMAL SALLY
červen 2010TALGADO
květen 2010IRYKLON
duben 2010FALCOHILL
říjen 2009MARIYDI
září 2009SHARPOUR
srpen 2009AGE OF JAPE
červenec 2009RABBIT ZAMINDAR
červen 2009AGE OF JAPE
květen 2009PUMPKIN
duben 2009IRYKLON
říjen 2008VADEONA
září 2008BLUE CORAL
srpen 2008URODOS
červenec 2008DETERMINACJA
červen 2008TULLAMORE
květen 2008KEVIN THE KNIGHT
duben 2008CERTUS
říjen 2007SCYRIS
září 2007SCYRIS
srpen 2007SAVIGNON
červenec 2007MARY LOU
červen 2007MEDEO
květen 2007H. RESERVATION
duben 2007STORMY JAIL
říjen 2006BABIE LATO
září 2006TEMPELTÄNZER
srpen 2006SCYRIS
červenec 2006VLTAVA
červen 2006LAUREAT
květen 2006DE ROBERTO
duben 2006TORLUS
říjen 2005LOUISE RAYNER
září 2005TORLUS
srpen 2005READY FOR LIFE
červenec 2005READY FOR LIFE
červen 2005READY FOR LIFE
květen 2005ECOLOGICALLY R.
duben 2005DJIBOUTI
říjen 2004ROSENSTURM
září 2004SCYRIS
srpen 2004DARSALAM
červenec 2004LLANITO
červen 2004DARSALAM
květen 2004DARSALAM
duben 2004ZAMBESI
říjen 2003ZAGON
září 2003KIFAAB
srpen 2003MONOLIT
červenec 2003KIFAAB
červen 2003OHNE SORGE
květen 2003YOKOM
duben 2003KIFAAB
říjen 2002ZAGON
září 2002PODEROSO
srpen 2002VAPETA
červenec 2002LARRIMAH
červen 2002PODEROSO
květen 2002LARRIMAH
duben 2002IXOS
říjen 2001VAPETA
září 2001BELLABOY
srpen 2001TRIBAL INSTINCT
červenec 2001VAPETA
červen 2001TRIBAL INSTINCT
květen 2001TRIBAL INSTINCT
duben 2001VAPETA
Kůň měsíce
září 2018
Blessed Kiss
8% (3)
Dark Absolu
8% (3)
King Archie
0% (0)
Rousse
5% (2)
Saša
26% (9)
Troizilet
44% (15)
Wireless
5% (2)
34
Jezdec měsíce
září 2018
Eyquem J.
13% (4)
Janáček V.
3% (1)
Korečková V.
10% (3)
Línek J.
3% (1)
Murzabayev B.
68% (20)
29
Prosíme hlasující v anketách, aby hlasovali každý POUZE JEDNOU V KAŽDÉ KATEGORII. V případě více hlasů ze stejné IP adresy může být přístup na stránky DosTipy z této adresy zakázán! Děkujeme.
Jezdec měsíce:
Jezdec
srpen 2018Laube M.
červenec 2018Ferhanov B.
červen 2018Ferhanov B.
květen 2018Mitchell J.
duben 2018Liška D.
říjen 2017Liška D.
září 2017Foret P.
srpen 2017Hlubučková K.
červenec 2017Foret P.
červen 2017Palík Ji.
květen 2017Šafář J.
duben 2017Foret P.
říjen 2016Havelková M..
září 2016Murzabayev B.
srpen 2016Palík Ji.
červenec 2016Foret P.
červen 2016Verner J.
květen 2016Verner J.
duben 2016Foret P.
říjen 2015Verner J.
září 2015Demuro C.
srpen 2015Janáček V.
červenec 2015Murzabayev B.
červen 2015Murzabayev B.
květen 2015Línek J.
duben 2015Murzabayev B.
říjen 2014Murzabayev B.
září 2014Foret P.
říjen 2014Chaloupka J.
červenec 2014Rája J.
červen 2014Haveková M.
květen 2014Foret P.
duben 2014Foret P.
říjen 2013Chaloupka J.
září 2013Murzabayev B.
srpen 2013Verner J.
červenec 2013Koplík Ra.
červen 2013Chaloupka J.
květen 2013Chaloupka J.
duben 2013Šafář J.
říjen 2012Korečková V.
září 2012Šafář J.
srpen 2012Foret P.
červenec 2012Foret P.
červen 2012Chaloupka J.
květen 2012Zatloukal M.
duben 2012Foret P.
říjen 2011Šafář J.
září 2011Chaloupka J.
srpen 2011Rája J.
červenec 2011Rája J.
červen 2011Rája J.
květen 2011Zatloukal M.
duben 2011Lukášek T.
říjen 2010Janáček V.
září 2010Lukášek T.
srpen 2010Lukášek T.
červenec 2010Janáček V.
červen 2010Minařík Fi.
květen 2010Lukášek T.
duben 2010Srnec M.
říjen 2009Janáček V.
září 2009Janáček V.
srpen 2009Lopez J.P.
červenec 2009Andrés D.
červen 2009Verner J.
květen 2009Andrés D.
duben 2009Janáček V.
říjen 2008Chaloupka J.
září 2008Janáček V.
srpen 2008Srnec M.
červenec 2008Juráček R.
červen 2008Janáček V.
květen 2008Minařík Fe.
duben 2008Bartoš J.
říjen 2007Chaloupka J.
září 2007Miličková I.
srpen 2007Lukášek T.
červenec 2007Srnec M.
červen 2007Eddery P.
květen 2007Chaloupka J.
duben 2007Lukášek T.
říjen 2006Havelková M.
září 2006Havelková M.
srpen 2006Rája J.
červenec 2006Rája J.
červen 2006Janáček V.
květen 2006Rája J.
duben 2006Chaloupka J.
říjen 2005Kobzarev K.
září 2005Resulov A.
srpen 2005Rája J.
červenec 2005Rája J.
červen 2005Andrés D.
květen 2005Rája J.
duben 2005Janáček V.