Dostihový program

Dostihový program

     

Jméno:

Heslo:


Pošta
Pošta

Dostihový program

 9 249 856 
Počet přístupů od 5.3.2001
TOPlist

Konta:
DresJménoTipySázkyDražbaDotaceSuma
1DresLalu Zica21,650,000306,099-300,000250,20021,906,299
2DresVita24,850,000794,363-4,590,113261,30021,315,550
3Dresnimaima24,400,0001,584,075-7,412,669626,55019,197,956
4Dresvindobona22,050,000-1,566,833-3,338,600803,90017,948,467
5Drestonher17,650,00048,9950017,698,995
6DresPharlap18,900,000-615,300-2,254,422709,35016,739,628
7Drestemirkanov20,350,000-6,500-4,426,520667,00016,583,980
8DresGabana17,300,000-1,013,2500016,286,750
9DresTadeas17,350,000-311,750-1,100,000286,39016,224,640
10DresPEZOT16,150,00000016,150,000
11DresLincoln16,950,000-854,3500016,095,650
12DresHucko15,950,00000015,950,000
13Dresjakobin15,750,00043,7500015,793,750
14DresJosef17,350,000-2,369,075-301,000250,55014,930,475
15DresGalapiat du Mesnil19,850,000-232,157-5,829,820944,46014,732,483
16DresNaguiba15,600,000-175,708-1,806,100205,05013,823,242
17DresAnna13,350,00000013,350,000
18DresArva15,650,000-291,850-2,837,400750,75013,271,500
19Dresvendys9912,350,000845,2030013,195,203
20DresTomík15,450,000-2,393,4000013,056,600
21Dreslautaro14,750,000-1,813,2500012,936,750
22Dresnora12,800,00000012,800,000
23DresDobyvatel13,100,000-471,9990012,628,001
24Dresnia29914,550,000-2,079,6000012,470,400
25Drestory12,350,00000012,350,000
26DresVabank19,200,0002,124,016-10,942,1281,941,25012,323,138
27DresRed Rum19,600,000-1,742,135-6,544,000621,20011,935,065
28DresAlma12,800,000-200,000-900,000152,00011,852,000
29Dresvaclav12,350,000-632,4000011,717,600
30Dresurban13,050,000-108,000-1,600,000267,70011,609,700
31Dresjelen11,450,00000011,450,000
32DresGortys19,250,000-1,471,000-7,057,015712,30011,434,285
33Drescestmirkames14,100,000-443,985-2,560,023161,20011,257,192
34Dresshell11,150,000-22,5000011,127,500
35Dresklaudie11,700,000-639,0000011,061,000
36Dresmaska10,900,000-29,5000010,870,500
37Dresfabianjiri10,850,00000010,850,000
38DresAndrea11,950,000-115,010-1,200,000188,50010,823,490
39Dresafro21,050,000-582,180-13,044,5553,166,85010,590,115
40Dreshatom10,550,00000010,550,000
41Dresmikeš10,550,00000010,550,000
42DresEva13,700,0001,825,750-5,300,000170,55010,396,300
43Dreshojak10,000,00000010,000,000
44Dresbertikjo10,150,000-156,050009,993,950
45DresGenevile9,800,000-43,035009,756,965
46Dresandrew9,950,000-2,385-244,20009,703,415
47Dresalois9,550,000-196,538009,353,462
48Dresdemon9,500,00093,650-267,00009,326,650
49DresBarad-dur18,350,000-1,493,255-8,107,100326,7009,076,345
50Dreshorsefreak8,500,000396,700008,896,700
51Dresvalášek10,350,000-1,737,000008,613,000
52Dresciprof8,600,0000008,600,000
53DresBARTOSml11,750,000-828,700-3,200,000840,0008,561,300
54DresCarotida9,500,00015,500-1,285,475140,0508,370,075
55Dresdolfi9,050,000-986,400008,063,600
56DresKrokodyl18,150,000-6,754,500-3,810,125335,2007,920,575
57Dreslexus12,900,000-1,863,788-3,968,000762,7507,830,962
58DresHAKKINEN7,800,0000007,800,000
59DresFechtner7,750,0000007,750,000
60DresMiroslav TOMASEK7,500,0000007,500,000
61Dresakrij547,400,0000007,400,000
62DresRosela17,600,000-4,747,000-5,676,503109,5007,285,997
63DresCihelna10,100,000-2,984,100007,115,900
64DresVendy7,050,0000007,050,000
65Dresschiergen8,150,000-599,500-590,00206,960,498
66DresAlice14,950,000-2,726,250-6,085,033560,2006,698,917
67DresBag6,600,0000006,600,000
68Dresmanola6,550,0000006,550,000
69DresSlavoj7,250,000-701,750006,548,250
70Dresprkenac10,350,0002,035,500-6,297,000454,5006,543,000
71Dresdownunder12,550,000-327,100-5,845,500127,2006,504,600
72Dresanela6,450,0000006,450,000
73Dresantonin6,450,0000006,450,000
74Dresbolad6,450,0000006,450,000
75DresLaBella10,450,000298,750-5,814,5001,383,1506,317,400
76DresVincentvega11,800,000-428,000-5,420,000287,9506,239,950
77DresZemfira13,650,000-428,221-7,602,500598,5506,217,829
78DresRudy6,200,000-1,135006,198,865
79Dresstanda6,150,0000006,150,000
80DresSaggit6,100,00023,454006,123,454
81Dresdon6,750,000-7,500-660,00014,4506,096,950
82DresAmamarf6,150,000-84,900006,065,100
83DresStaj Tony9,150,000-538,300-2,625,00018,0006,004,700
84Drespeter6,000,0000006,000,000
85DresAndysekAndysek16,150,000-2,109,955-9,956,0021,915,1005,999,143
86DresLibuse6,050,000-157,500005,892,500
87Dreskenzi5,850,000-50,000005,800,000
88DresMerlin5,850,000-56,797005,793,203
89Drespinda7,550,000-500-2,000,000219,6005,769,100
90Dresjanom8,250,000385,010-3,371,666417,4505,680,794
91Dreshaanka5,950,000-309,310005,640,690
92Dresstolo9,450,000-385,000-3,466,20035,1505,633,950
93DresFrana9,550,000-1,124,000-2,914,95099,9505,611,000
94Dresalinesa5,600,0000005,600,000
95Drescage13,200,000-515,500-7,426,000337,7505,596,250
96Dreszenyatta7,850,000-2,277,000005,573,000
97DresdeMerteuil5,550,000-2,500005,547,500
98DresJana-Elina10,600,000-313,782-5,760,500995,9505,521,668
99DresAlex6,400,000-223,000-765,10074,0505,485,950
100Dresvanous5,450,0000005,450,000
101DresMatony9,900,000-647,251-4,240,000393,5505,406,299
102Dreskiki5,300,0000005,300,000
103Dreszakma5,300,0000005,300,000
104Dresvalentina21,300,000-108,837-16,876,227900,1005,215,036
105Drescica5,850,000-649,000005,201,000
106DresMartin114,050,000-2,304,810-6,800,000205,7505,150,940
107Dresleos.miler5,100,0000005,100,000
108Drescathys7,500,000-382,000-2,856,975804,1505,065,175
109Dresekrazit5,050,0000005,050,000
110Drespavovi5,050,0000005,050,000
111DresLily6,150,000-50,310-1,486,000391,8005,005,490
112DresZoltan17,200,000-753,649-12,533,0001,089,0105,002,361
113DresROBI15,200,000-1,766,310-9,470,0001,036,4005,000,090
114DresM.Pekarek5,250,000-326,910004,923,090
115DresEmiliano144,900,0000004,900,000
116Dresjuraj4,900,0000004,900,000
117Dresplazer4,900,0000004,900,000
118DresVera a Ruda6,350,000-1,487,352004,862,648
119Dresmucha4,750,00092,500004,842,500
120Drescmelda5,150,000-332,200004,817,800
121Dression5,200,000-384,950004,815,050
122Dresjirisind4,800,000755004,800,755
123Drespedro1211,350,000-87,500-7,005,955535,8504,792,395
124DresOhne Sorge6,200,000-1,410,000004,790,000
125DresVeronika14,250,000-1,141,380-9,588,4491,216,1004,736,271
126DresCenda4,650,0000004,650,000
127DresZELDA7,100,000-2,461,400004,638,600
128Dreshanina9,650,000-724,480-4,524,443200,7004,601,777
129DresMirecek15,850,000-2,542,475-10,043,9301,284,0504,547,645
130Dresgeza16,300,000-1,956,950-10,721,000892,0004,514,050
131Dreschico4,500,0006,000004,506,000
132Dreskozo23,000,000-1,515,837-19,086,5002,077,8504,475,513
133Dresodchy4,100,000364,500004,464,500
134DresAnelka6,200,000-125,650-1,940,500325,7004,459,550
135DresTomasso6,750,000-845,750-1,606,26394,6504,392,637
136Dresdrb4,350,0000004,350,000
137Dresvalasek4,700,000-374,500004,325,500
138DresHHonza4,300,0000004,300,000
139Dresnajulinka5,200,000-927,370004,272,630
140Dresdom-lb12,550,000-692,670-9,215,5001,614,2004,256,030
141Dresjanica6,250,000-462,500-1,800,001247,2004,234,699
142Dreskorida11114,400,000-174,599004,225,401
143Dressvatos504,300,000-88,250004,211,750
144Dresalenastra4,200,0000004,200,000
145Drespetar15,350,000-708,000-580,000113,0004,175,000
146DresWinx3,700,000438,950004,138,950
147Dresdizzy5,150,000-1,019,750004,130,250
148Dresnejpa4,050,00054,260004,104,260
149Drestoivonen4,100,000-5,500004,094,500
150DresNeklan13,200,000-692,100-9,838,0011,404,7504,074,649
151DresLubosch4,050,00010,000004,060,000
152Dresrades4,050,0000004,050,000
153Drescommissaire4,050,000-565004,049,435
154DresKopejtko2,750,0001,294,375004,044,375
155Drespernikar4,050,000-24,000004,026,000
156DresGreta4,000,0000004,000,000
157Dresmorbid6,600,000-956,265-1,699,25055,5003,999,985
158Dresjunior6,050,000-150,250-2,059,000120,9003,961,650
159Dresdarja3,950,0000003,950,000
160DresPalkac8,250,000-410,300-5,644,2501,751,7503,947,200
161Dressabotage5,000,0000-1,100,00003,900,000
162Dresstejskal3,900,0000003,900,000
163DresProgression24,800,000-4,622,200-20,574,2004,293,1503,896,750
164Dresparamessi3,250,000645,000003,895,000
165DresTroska14,200,000-1,242,175-9,964,705850,7003,843,820
166DresVandalio3,950,000-117,500003,832,500
167Dresanmi racing3,800,000-43,000003,757,000
168Dresverdandi3,750,0000003,750,000
169DresVik5,850,000-1,577,577-587,66662,0003,746,757
170Drespetan16,350,000-3,003,250-10,108,000434,7003,673,450
171Dresbezabara11,350,000-421,051-8,298,0001,029,0503,659,999
172DresHyphen5,450,000-171,180-1,687,00060,3503,652,170
173DresLivree8,750,000-860,248-4,685,002440,2503,645,000
174DresEvina3,600,0000003,600,000
175Dreszdendik3,550,0000003,550,000
176DresMiitaa16,250,000-3,656,650-9,160,00091,5003,524,850
177DresTomas7,950,000-1,306,500-3,950,000759,7003,453,200
178Dresk_lukes3,450,0000003,450,000
179DresLenka3,500,000-50,000003,450,000
180Drestriglav13,100,000-1,029,868-9,890,0021,252,9003,433,030
181DresAlena3,400,0000003,400,000
182DresLili3,550,000-150,100003,399,900
183Dresvaza3,400,000-4,800003,395,200
184Dreshanacka8,750,0000-5,921,000528,8003,357,800
185Drestlusty3,350,0000003,350,000
186Dresbobik5,050,000-785,800-1,200,000232,0003,296,200
187DresMonk3,300,000-13,000003,287,000
188Dreszzzuzka3,450,0000-191,0005,1003,264,100
189Dreszdarsky3,250,00012,000003,262,000
190DresPivokrevnik3,250,0008,000003,258,000
191Dresdubl3,300,000-50,200003,249,800
192Dresastary13,150,000-1,231,130-9,828,4581,134,5003,224,912
193Dresmedor3,200,0000003,200,000
194Dreserik15,700,000418,700-14,329,1131,395,1503,184,737
195Dreskouda3,150,0000003,150,000
196Dreszuza3,150,0000003,150,000
197Dresrudkaj4,800,000-1,674,750003,125,250
198DresCassidka4,000,000-177,500-1,200,000494,9003,117,400
199Dresagro18,500,000-909,414-4,550,49470,8003,110,892
200DresEARLY4,100,000-765,250-280,00028,9003,083,650
201Drespepa4,700,000-861,750-827,00061,1003,072,350
202DresGuy Ray Gluant4,400,000-21,320-1,687,780378,7503,069,650
203Dreschalko4,600,000-1,059,400-580,000103,8503,064,450
204Dresirena3,050,0000003,050,000
205Dresvordonka3,050,0000003,050,000
206DresXenon Q4,200,000-20,545-1,329,055175,2003,025,600
207DresMechanika3,200,000-176,000003,024,000
208Dreskapicka.rosi3,400,000-113,700-500,000222,4503,008,750
209Dresjarda3,450,000-443,000003,007,000
210DresMisa.L3,000,0004,979003,004,979
211Dresmachek3,000,0000003,000,000
212DresMarii9,350,000-1,532,175-5,430,003560,3502,948,172
213DresPavla4,400,000-300,000-1,300,000146,9002,946,900
214Dresmalmaz3,000,000-55,000002,945,000
215Dresmirda3,300,000-3,400-400,00047,5002,944,100
216Dresbjunt2,950,000-14,250002,935,750
217Dresanonim.cheb12,200,000-1,356,600-8,972,1361,040,8502,912,114
218Dresmaxolon18,000,000-336,250-16,678,5011,924,8502,910,099
219DresStruhovsky2,900,0000002,900,000
220Dresholybull4,550,000-396,650-1,500,000206,9002,860,250
221DresBlanka2,850,0000002,850,000
222Dressh2176412,850,0000002,850,000
223DressisterD3,650,000-459,000-400,00045,0002,836,000
224Dresgabip3,050,000-220,000002,830,000
225Dresoverdose7,200,000-343,200-4,223,000175,8002,809,600
226Drespavelko3013,700,000-1,082,150-10,524,500668,5502,761,900
227Drespepino10,100,000-885,950-6,577,000120,4502,757,500
228DresRoddenberry21,400,0002,972,000-23,873,1922,239,0502,737,858
229Drestrake2,850,000-122,500002,727,500
230DresSafi4,500,000-111,250-1,700,00035,2502,724,000
231Dreshlavicka3,550,000-856,000002,694,000
232DresGrim Fei Y Los Lobos2,750,000-62,500002,687,500
233DresSamanta2,950,000-110,500-170,00002,669,500
234DresKLÁTIVEJ TONDA2,150,000510,750002,660,750
235DresVlcek24,100,000678,150-24,579,0002,458,4002,657,550
236DresMára2,650,000-30,600002,619,400
237Dresmamlas2,700,000-84,000002,616,000
238Dresondrej3,950,000-1,337,750002,612,250
239Dresondrejvanura3,950,000-1,385,500002,564,500
240DresChachar3,500,000-937,650002,562,350
241DresKubista13,200,000-1,464,418-10,225,8621,041,2002,550,920
242DresMaravilla10,100,000-742,000-8,921,4962,112,2602,548,764
243DresBony 16 5,300,000-36,250-4,113,7501,397,0002,547,000
244DresDanndy32,500,00039,585002,539,585
245DresPILÁT3,200,000-667,250002,532,750
246DresEvizna6,100,000-215,000-3,370,00011,7002,526,700
247DresIdunn3,400,000-54,500-820,00002,525,500
248DresAxelka5,300,0007,417-3,860,0001,058,0752,505,492
249DresKub2,500,0000002,500,000
250Dresmarkota2,500,0000002,500,000
251Dresvkmoch2,150,00024,500-1,000,0001,286,5502,461,050
252DresBroz2,450,0000002,450,000
253Drescuketka2,450,0000002,450,000
254Dresfafa2,450,0000002,450,000
255DresLibor Apel.7,150,000-1,895,950-4,317,0001,508,1002,445,150
256DresIvana.K3,350,000-927,325002,422,675
257DresMarcos222,500,000-82,700002,417,300
258Dreszdenii2,400,00014,878002,414,878
259Dresoldik3,200,000-795,800002,404,200
260Dreskarel2332,650,000-250,000002,400,000
261Dresmaruska22,550,000-153,550002,396,450
262DresMelina2,350,00041,500002,391,500
263DresWasabi2,650,000-270,000002,380,000
264DresOndra5,000,000-659,500-2,245,000256,1502,351,650
265 Majk2,350,0000002,350,000
266Dresvocar2,350,0000002,350,000
267DresZambo4,150,000-1,726,250-120,00027,2002,330,950
268DresJayAre18,000,000-514,750-15,954,004791,7502,322,996
269DresZuzka=)3,000,000-679,200002,320,800
270DresNella6,550,000-324,000-4,021,006114,2502,319,244
271DresLaki12,750,000-339,450-11,796,6011,691,9302,305,879
272Drespepos2,300,0000002,300,000
273Dresales532,300,000-18,475002,281,525
274DresMichal2,250,0000002,250,000
275Dreswhaler2,350,000-106,000002,244,000
276DresVlastina16,800,000-2,271,750-13,443,3281,138,0502,222,972
277DresMarty3,200,000-879,300-136,00518,3502,203,045
278Dreshonza92,200,0000002,200,000
279Dresalfonsi3,000,000-828,653002,171,347
280Dresgaso zlin4,300,000-1,638,625-500,0008,0502,169,425
281Dresvaneronika4,850,000-32,030-2,700,00042,5502,160,520
282DresBertina2,150,0000002,150,000
283DresRyaN2,150,0000002,150,000
284DresVencano2,200,000-50,000002,150,000
285DresZuzanka2,150,0000002,150,000
286Dressyrucek.jindrich2,150,000-78002,149,922
287DresBjunta2,800,000-657,804002,142,196
288Dresbartman5,350,000-1,079,500-2,270,000132,1502,132,650
289DresSantos7,550,000-575,455-5,553,401699,1502,120,294
290DresFocusak6,450,000-46,605-4,799,800513,1502,116,745
291DresLukyn2,000,000109,250002,109,250
292DresAmazonka2,050,00048,500002,098,500
293Dresnica2,100,000-6,000002,094,000
294Dresdekret2,300,0000-443,000235,8502,092,850
295Drespasina6,350,000-333,250-4,933,000996,1002,079,850
296DresRoman17,700,000-874,500-16,207,0121,425,7002,044,188
297Dreskaccmud2,650,000-77,577-550,00002,022,423
298Dresyloveiou2,000,00012,535002,012,535
299DresAles6,000,000-1,737,260-2,924,000672,3002,011,040
300Dres68hacek2,000,0000002,000,000
301Dressončo pončo6,500,000-65,000-4,775,001331,1501,991,149
302DresMaxwellL.G.5,850,000-874,500-3,310,000269,5501,935,050
303Drespedro7,450,0001,011,650-7,130,250590,5501,921,950
304DresArganta2,150,000-234,500001,915,500
305Dresdostihak2,000,000-99,500001,900,500
306Drescerruti1,900,0000001,900,000
307Dresjara541,900,0000001,900,000
308DresLeoš1,900,0000001,900,000
309Dreslubmour1,900,000-1,000001,899,000
310DresIvana Lukaskova4,450,000-429,500-2,145,00001,875,500
311DresSnoopy18,700,000-2,997,750-15,520,1891,690,0501,872,111
312Dresluciev2,050,000-190,940001,859,060
313Dresnitram1,850,0000001,850,000
314Dreszuzana1,850,0000001,850,000
315Dresdopamin1,850,000-65001,849,935
316Dresvinklarek2,050,000-205,500001,844,500
317Drescicuska1,850,000-14,000001,836,000
318DresStaj Mongol11,300,000-105,500-11,424,0012,031,8001,802,299
319DresBoro7,850,000-795,000-5,406,200149,0001,797,800
320DresBLACK DAHLIA2,450,000-653,500001,796,500
321DresDS MILLI2,650,000-376,500-500,00016,7501,790,250
322DresPythia5,600,000-1,561,500-2,350,00071,9001,760,400
323Dresl-chu2,450,000-690,000001,760,000
324DresBleekota1,750,0000001,750,000
325Dresmarian packa1,750,0000001,750,000
326Dreslucka2,350,000-606,800001,743,200
327DresCOME WHITE10,300,000-563,325-9,196,1711,188,4501,728,954
328Dresdedecek1,800,000-75,700001,724,300
329Dresskobis1,700,0000001,700,000
330DresHenrinho1,700,000-235001,699,765
331Dreszvjed2,850,000-360,500-818,00023,8001,695,300
332DresGoGo17,350,000-1,221,400-15,117,050666,4501,678,000
333DresMisanek6,250,000-315,850-5,153,150875,9001,656,900
334DresIjik1,650,000-5,310001,644,690
335Dresmash15,750,000-1,410,250-15,188,4002,468,9501,620,300
336DresJan Moravec1,600,00010,500001,610,500
337DresBigred13,250,000-65,750-12,190,067610,6501,604,833
338Dresjirkac1,600,0000001,600,000
339DresMimi1,600,0000001,600,000
340DresSoundofSaturn5,700,000-1,087,850-3,177,802145,0001,579,348
341Dresmarbela2,400,000-825,530001,574,470
342Dresszabkos12,600,000-308,430-13,593,9502,858,1001,555,720
343DresMartin Vávra3,700,000-34,000-2,200,00084,9001,550,900
344Dresnikos25,100,000-4,153,232-22,233,6892,837,5001,550,579
345Dresinnsbridge1,550,0000001,550,000
346Dresmaftynka1,550,0000001,550,000
347Dresthe_carrion1,550,0000001,550,000
348Dresrotan1,850,000-325,000001,525,000
349Dresjirkada2,650,000-1,130,500001,519,500
350Dresrene meinthe2,300,000-488,400-333,33322,2501,500,517
351Dresjandejsek1,500,0000001,500,000
352Dresradonice1,500,0000001,500,000
353Dreszdenka1,500,000-540001,499,460
354Dresjackdan1,500,000-6,437001,493,563
355DresKomteska1,950,000-208,153-261,0037,5001,488,344
356DresDarsalam4,050,000-372,000-2,220,00026,0001,484,000
357Dreslopata1,750,000-287,000001,463,000
358Dressarka.s1,600,000-138,800001,461,200
359DresMagdalena1,450,0000001,450,000
360Dresvorogue1,450,0000001,450,000
361Drespepik la1,350,00095,000001,445,000
362DresSilubon1,450,000-11,600001,438,400
363DresPalic1,950,000-526,000001,424,000
364Dresstaj Tabera4,150,000-777,000-3,552,1561,593,3001,414,144
365Dresvondris91,450,000-36,250001,413,750
366DresIfka1,400,0000001,400,000
367DresKamil Kelimek1,400,0000001,400,000
368Dresmarci1731,400,0000001,400,000
369DresAles Jakub1,450,000-66,250001,383,750
370DresIwka1,450,000-67,500001,382,500
371Dresneele1,650,000-285,000001,365,000
372Dresdolinak1,350,0000001,350,000
373Dresjozef1,350,0000001,350,000
374Dresdixinela5,450,0004,150-4,460,200340,8001,334,750
375Dresmirek1,300,0000001,300,000
376Dresmobydick1,300,0000001,300,000
377Dresvalentinik1,350,000-58,780001,291,220
378Dresmartinka1,700,000-239,250-230,00033,7501,264,500
379DresBERTY RYCATEJ2,000,000-642,762-100,00001,257,238
380Dresmartina1,300,000-44,075001,255,925
381DresKata BDW1,800,000-387,833-200,00042,0001,254,167
382DresAndilek3,000,000-224,000-1,660,100135,7501,251,650
383DresRAY RAYCING3,300,000-1,308,750-981,250240,8501,250,850
384Dresgary1,400,000-151,550001,248,450
385DresHornik1,250,000-2,500001,247,500
386DresMishana5,050,000-20,740-4,100,000309,4001,238,660
387DresStaj Godlet4,600,000-550,250-3,400,000588,0001,237,750
388DresJulcis1,050,000187,500001,237,500
389Dreslapo2,050,000-47,130-920,000140,6501,223,520
390Dresataman1,350,000-130,000001,220,000
391Dresveka1,250,000-40,000001,210,000
392Dreskosdidi1,250,000-40,625001,209,375
393Dresernando1,200,0000001,200,000
394Dresjofr1,200,0000001,200,000
395DresMORY1,200,0000001,200,000
396Dresnik1,200,0000001,200,000
397Dreslucka zemanova1,950,000-750,918001,199,082
398DresRed Riot950,000245,000001,195,000
399Drestuszka1,250,000-55,000001,195,000
400Dresmufik0071,300,000-56,250-50,00001,193,750
401DresBESTMATE1,050,000132,500001,182,500
402Dressarkaperuan2,500,000-149,850-1,200,00025,4501,175,600
403DresSmarty2,000,000-829,000001,171,000
404DresKačenka1,300,000-133,000001,167,000
405DresL_Fifi1,200,000-43,000001,157,000
406DresLukas Vitek1,200,000-45,750001,154,250
407Dresklukes1,150,0000001,150,000
408Dresnirlucky1,150,0000001,150,000
409Dresroupec1,150,0000001,150,000
410Dressolomon1,150,0000001,150,000
411DresEwulka1,200,00033,500-100,00016,2501,149,750
412DresMICHAL JIRECEK1,150,000-3,501001,146,499
413DresHorváth1,500,000-356,400001,143,600
414DresKamila B1,200,000-10-100,00036,0001,135,990
415DresWlck1,300,000-188,000001,112,000
416DresGabina1,250,000-104,500-40,00001,105,500
417DresMonika Kantkova1,100,0000001,100,000
418Dresprinc1,100,0000001,100,000
419DresMirza6,000,000-665,520-4,636,000370,9501,069,430
420Drestallis1,250,00016,750-246,60046,7001,066,850
421DresBarulinesZz1,550,000-43,900-455,10101,050,999
422DresAnys1,050,0000001,050,000
423Dresarpuska1,050,0000001,050,000
424DresNora Jeane1,050,0000001,050,000
425Dresroot1,050,0000001,050,000
426DresMary Anne1,100,000-52,000001,048,000
427DresMartina23,650,000-1,000,488-1,621,75012,1001,039,862
428Dresgeorg1,700,000-660,500001,039,500
429Dresdasakabat1,150,000-95,000-50,00029,8001,034,800
430DresBony1,000,00015,000001,015,000
431Dreswinner4,100,000-489,500-2,700,00097,9501,008,450
432Dreslopius1,000,0000001,000,000
433DresMojito7371,000,0000001,000,000
434Dresnovak1,000,000-10000999,900
435Dresmckoza1,050,000-57,10000992,900
436Dresmilan1,200,000-208,25000991,750
437Dresjanaka1,250,000128,750-535,000145,000988,750
438DresViki1,050,000-66,25000983,750
439Drespavel1,350,000-367,50000982,500
440DresSilver1,050,000-80,50000969,500
441Dreshollybull1,100,000-131,25000968,750
442Dresflash850,000115,00000965,000
443DresMarvel8,750,000-696,650-7,832,001735,550956,899
444Dresartan951,000,000-47,00000953,000
445Dresondhor1,150,000-198,00000952,000
446Drescermag950,000000950,000
447DresCorveta950,000000950,000
448Dresmrkef2,900,000-445,000-1,800,000285,850940,850
449DresCentirolka950,000-10,25000939,750
450DresStana15,300,000-2,908,300-12,584,9501,131,000937,750
451DresSpeedy Diamond1,250,00071,800-450,00037,000908,800
452DresDan11900,000000900,000
453Dresjara900,000000900,000
454DresLider Racing900,000000900,000
455Drestrejtnarova900,000000900,000
456Dres8marek900,000-46000899,540
457DresAvolidaren1,000,000-109,55000890,450
458Dresharykk10,700,000-2,480,750-7,959,000618,350878,600
459DresLucipisek2,200,000470,850-2,000,000194,700865,550
460Dresshortgeorg950,000-87,45000862,550
461Dresreich900,000-40,00000860,000
462DresFantome850,00010000850,100
463DresPolárka850,000000850,000
464Dresvlmaceska850,000000850,000
465DresNumbersixvalverde800,00049,95000849,950
466Dresajvnajvn800,00045,65000845,650
467DresMartan850,000-42,50000807,500
468Drestribal750,00055,00000805,000
469DresDada800,000000800,000
470Dresmisulka850,000-50,00000800,000
471DresSabrina900,000-100,00000800,000
472DresWerena1,100,000-6,500-400,000103,550797,050
473Dresfabregas1,150,000-358,50000791,500
474Dresturfman1,000,000-77,800-193,00059,750788,950
475Dreskarel69850,000-62,70000787,300
476Dresdraace800,000-50,00000750,000
477DresMrkáčková750,000000750,000
478Drespocahontas750,000000750,000
479DresVelkova750,000000750,000
480DresDomkar950,000-200,25000749,750
481DresMartin Kotáb750,000-30000749,700
482Dreshippodamie24,400,000-50,125-3,711,00099,400738,275
483Dresgrusa1,000,0000-271,0008,550737,550
484Dresmajitelka1,000,000-265,00000735,000
485Dreslegosz950,000-177,950-37,5000734,550
486DresMaroma4,600,000-150,600-4,110,150388,500727,750
487Drespetr045,450,000-434,102-4,451,010157,250722,138
488Dreshelena900,000-179,90000720,100
489DresStajMonello2,550,000185-1,993,113160,350717,422
490Dresaluna1,850,000-220,000-951,00034,150713,150
491DresAirin800,000-92,45000707,550
492DresMonopoly500,000205,00000705,000
493DresFormula700,000000700,000
494Dresjan.havel700,000000700,000
495DresLejci600,000100,00000700,000
496DresPaolinka700,000000700,000
497Dressamout700,000000700,000
498DresTipar700,000000700,000
499Dreszdena650,00050,00000700,000
500Dreshugo700,000-300699,997
501Dresgabrhela700,000-8,45000691,550
502DresKaterina650,00041,50000691,500
503DresNiCooLka650,00036,40800686,408
504Dresluky500,000184,00000684,000
505Dresjenson700,000-20,55000679,450
506DresBara13800,000-123,95000676,050
507DresLulan550,000125,00000675,000
508DresNumerodix8,350,000-636,000-7,438,000381,550657,550
509Dreskovanmar650,000000650,000
510Drespmatejka650,000000650,000
511Dresdimi650,000-5000649,950
512DresPonytail650,000-10,00000640,000
513DresGenius500,000131,95000631,950
514DresBaacinka650,000-22,95000627,050
515DresHekra900,000-275,00000625,000
516Dreswondrash550,00071,50000621,500
517Dreskule700,000-81,25000618,750
518Dresjosi850,000-240,00000610,000
519DresGenevelle600,0007,00000607,000
520Drestomashurt700,000-95,00000605,000
521Dresmaresova600,000000600,000
522Dresmarkse600,000000600,000
523Drespepik700,000-100,00000600,000
524Dresromanmoge650,000-52,75000597,250
525DresPRINCIPESSA800,000-210,00000590,000
526Dresemperor800,000-212,50000587,500
527Dresholy bull700,000-122,00000578,000
528DresRankaBaraDra600,000-25,00000575,000
529Drestera600,000-25,00000575,000
530Dresmarbell600,000-26,90000573,100
531DresAprilia750,000-181,15000568,850
532Dresmoon ballad1,300,000-347,500-410,00018,600561,100
533DresJHolis600,000-40,00000560,000
534DresAnnabella*600,00010-49,0000551,010
535Dreschristian550,000000550,000
536Dresgapa550,000000550,000
537DresKirung Girl550,000000550,000
538Dreskokotek550,000000550,000
539Dresma_la550,000000550,000
540Dresmonolex550,000000550,000
541DresTertulian550,000000550,000
542Dresgraham550,000-500549,995
543Dresevicka123550,000-1000549,990
544Drestgumi550,000-30000549,700
545DresFlare13550,000-1,30000548,700
546Dreslenin550,000-13,59600536,404
547DresLandaluce550,000-20,00000530,000
548Dresalcca5,150,000-642,010-4,265,700280,550522,840
549DresOskar1,350,000-827,50000522,500
550Dreskrek800,000-279,25000520,750
551Dresdiana-r550,000-32,95000517,050
552DresVikita2,100,000-16,500-1,600,00031,450514,950
553DresTobby550,000-2,780-49,65014,550512,120
554Dresrevin500,00011,35000511,350
555Dressvatosm2,750,0005,750-2,250,0000505,750
556Dresadelafelixova500,000000500,000
557Dresattacante6500,000000500,000
558Drescesta500,000000500,000
559Dresdimína500,000000500,000
560Dresdoggerr500,000000500,000
561Dreshuhlal500,000000500,000
562DresLuckyBoy500,000000500,000
563Dresqwertzuiop500,000000500,000
564Dresredakles500,000000500,000
565Dresrfrolo500,000000500,000
566DresStrejc500,000000500,000
567 Zoja Sediva500,000000500,000
568DresBorovak900,000-402,50000497,500
569Dresperuan3,600,000-155,000-3,084,750134,810495,060
570DresRadbuk450,00043,00000493,000
571DresTaranka500,000-11,75000488,250
572DresDoňa Mimoňa650,000-169,65000480,350
573Dresmartas5,150,000-975,500-3,744,10048,000478,400
574DresLancelot450,00017,89800467,898
575Dresmalba1500,000-34,75000465,250
576DresBIANKA6,650,000-488,000-6,148,502449,850463,348
577DresMartinZ500,000-40,00000460,000
578Dreslanna700,000-243,75000456,250
579Dresbrunetka.k450,0005,50000455,500
580Drestrifecta400,00051,00000451,000
581Dresmiroslava450,00010000450,100
582DresBodoko450,000000450,000
583 BranyM450,000000450,000
584DresBubo450,000000450,000
585DresFILIP185450,000000450,000
586DresFrantisek1450,000000450,000
587Dresgumitekk450,000000450,000
588DresIvan450,000000450,000
589DresJoshua450,000000450,000
590Dreskoniceks450,000000450,000
591Dresleoš miler450,000000450,000
592DresLider Racing Stable450,000000450,000
593Drespepoš450,000000450,000
594DresRendy97450,000000450,000
595Dresrodb450,000-100449,999
596DresJedovachyse450,000-17000449,830
597Dresxmmmail450,000-40000449,600
598DresNaja500,000-57,96000442,040
599Dresempress650,000-212,50000437,500
600Dresswain600,000-163,98000436,020
601DresPetan1991400,00034,90000434,900
602DresMaki1,500,000-1,650-1,215,005141,500424,845
603DresMrkackova350,00067,00000417,000
604DresRenca Voky450,000-33,57500416,425
605Dresstáj-gabriela1,400,00086,750-1,162,00086,050410,800
606Dresjulie500,000-90,25000409,750
607Dresbookmaker400,000000400,000
608DresDvur.Zahornice400,000000400,000
609Dresenjoi400,000000400,000
610DresKonigsohn400,000000400,000
611Dreslaskonka400,000000400,000
612Dresmarquis400,000000400,000
613DresPera400,000000400,000
614DresPetr Dostal400,000000400,000
615Dresplanoaxius400,000000400,000
616Dresrades5400,000000400,000
617Dressemanik400,000000400,000
618DresVerunka400,000000400,000
619DresWBR400,000000400,000
620DreswhalerF400,000000400,000
621Dresmalemimino450,000-56,75000393,250
622DresMichelangelo4,750,000-1,322,500-3,225,000181,350383,850
623Dresstaj piskot900,000-520,00000380,000
624Dreswraja350,00024,00000374,000
625Dresbellaboy400,000-29,20000370,800
626Dreswendy800,000-439,00000361,000
627DresNinetales650,000-293,82000356,180
628Dresboda.dostal350,000000350,000
629Dreschamber350,000000350,000
630DresDarley911350,000000350,000
631DresGALUP350,000000350,000
632DresJiří Berger350,000000350,000
633Dresjokr350,000000350,000
634DresKonrad350,000000350,000
635DresKRUND350,000000350,000
636Dreslinos350,000000350,000
637Dreslucie350,000000350,000
638DresNemka350,000000350,000
639DresNikca350,000000350,000
640 tondaherzog350,000000350,000
641Dresvlawal350,000000350,000
642Dreslatwing500,000-151,50000348,500
643Dressallyk350,000-9,25000340,750
644DresDegro200,000134,62500334,625
645DresChose650,000-320,50000329,500
646DresTomáš Schühler5,050,000-1,312,500-3,590,000176,000323,500
647DresBlas400,000-80,00000320,000
648Dresvecherka450,000-130,00000320,000
649DresHonza400,000-80,25000319,750
650Dresandreaamilan450,000-134,00000316,000
651Dresblb550,000-234,55000315,450
652DresGary Stevens600,000-286,25000313,750
653DresLiman2,000,000-608,500-1,092,05112,800312,249
654DresDomkar2007450,000-144,00000306,000
655DresSaldo300,00043500300,435
656DresAdraj300,000000300,000
657DresDonna16300,000000300,000
658DresEfix300,000000300,000
659Dresfb300,000000300,000
660DresFrantisek300,000000300,000
661Dreshajtra300,000000300,000
662Dreskkmotr300,000000300,000
663Dreskwakers300,000000300,000
664Dresmonikao300,000000300,000
665Dresnelson300,000000300,000
666DresNeptune300,000000300,000
667DrespingmasteR300,000000300,000
668Dressatan300,000000300,000
669Dresslechtis300,000000300,000
670DresStajňa MALTINETTO300,000000300,000
671DresVasa300,000000300,000
672Drestomas.dur300,000-13,55000286,450
673Dresbarbarrosa750,000-228,300-270,00033,900285,600
674Dresjokerit350,000-80,00000270,000
675Dreskarlos300,000-30,00000270,000
676DresLlanito1,000,00072,500-820,00016,750269,250
677Dresmistrr750,000-385,500-152,00039,950252,450
678DresDana250,000000250,000
679DresKatkaS250,000000250,000
680DresKiirten250,000000250,000
681Dresladyanne250,000000250,000
682Dresmilan brany250,000000250,000
683Dresmiri250,000000250,000
684Dresmisha250,000000250,000
685DresMUFTI250,000000250,000
686Dresremeva250,000000250,000
687Dresrizecek250,000000250,000
688DresSajdl250,000000250,000
689Dresstepanka250,000000250,000
690DresUlrika250,000000250,000
691Dreslaibach250,000-2800249,972
692Dresjuve250,000-25000249,750
693DresMagnifica250,000-27500249,725
694DresJanzid250,000-1,00000249,000
695Drescereus250,000-3,12500246,875
696DresRybarM2,850,000-1,128,750-1,500,00015,000236,250
697Drespkpf250,000-32,77000217,230
698DresSANDOKAN250,000-34,00000216,000
699DresJanosik100,000110,00000210,000
700Drestomstall5,900,000-545,000-5,551,000405,600209,600
701DresBecky200,000000200,000
702Dresbybop200,000000200,000
703DresCandie200,000000200,000
704Dresdenisa200,000000200,000
705DresDobrovolny200,000000200,000
706Dresfesoj200,000000200,000
707DresFrantisek Broz200,000000200,000
708Dresivan47200,000000200,000
709Dresjirikov200,000000200,000
710Dresjirikovas200,000000200,000
711Dresjiristrejc200,000000200,000
712DresJosef Vana200,000000200,000
713Dresjozeff200,000000200,000
714Dreskenny007200,000000200,000
715Dreskosorak200,000000200,000
716Dreskrulik200,000000200,000
717Dreslumpik01200,000000200,000
718Dresmartinh200,000000200,000
719Drespetept200,000000200,000
720DresPetka412200,000000200,000
721Drespetr jirasek200,000000200,000
722DresRalfoo200,000000200,000
723Dresrandolf200,000000200,000
724Dresrehor200,000000200,000
725Dressaintly200,000000200,000
726DresSanan200,000000200,000
727Dressymbol300,000-100,00000200,000
728DresVanerova Ivana200,000000200,000
729Dresxenofoul200,000000200,000
730 X_X_X_m.pekarek200,000000200,000
731DresZdenek200,000000200,000
732Dreszdenekz200,000000200,000
733DresMagic Light150,00040,70000190,700
734DresTRIBAL INSTINCT250,000-60,00000190,000
735DresTerezaKuzelakova300,000-111,00000189,000
736DresStovajs18200,000-18,70000181,300
737DresKašpárek Karel300,000-120,00000180,000
738Dresmicka350,000-170,00000180,000
739DresMichal Kreidl50,000125,00000175,000
740DresDDD200,000-27,25000172,750
741DresIberia200,000-30,00000170,000
742DresBlack Caviar300,000-134,68800165,312
743Dressavana13150,0005,50000155,500
744DresHighheat123200,000-49,00000151,000
745DresKlarcaTrousilova150,0007600150,076
746Dres1stein150,000000150,000
747DresAdelaFel150,000000150,000
748Dresbabicka150,000000150,000
749DresBarvinek150,000000150,000
750DresBecky12150,000000150,000
751Dresbillyeliot150,000000150,000
752Dresbohous150,000000150,000
753Dresborgio150,000000150,000
754Drescap150,000000150,000
755Dresczesion150,000000150,000
756Dresdandys150,000000150,000
757DresFergana150,000000150,000
758Dresfore150,000000150,000
759DresHanigan100,00050,00000150,000
760DresHarry150,000000150,000
761DresHolis150,000000150,000
762Dresjackie150,000000150,000
763Dresjberger150,000000150,000
764Dreska.117150,000000150,000
765Dreskingo72150,000000150,000
766Dreskmonda150,000000150,000
767Dreslanger150,000000150,000
768DresLiduska150,000000150,000
769DresMachL150,000000150,000
770Dresmar-bel150,000000150,000
771Dresmilanholub150,000000150,000
772Dresmistery150,000000150,000
773Dresnaslase150,000000150,000
774Drespegudos150,000000150,000
775Drespetr150,000000150,000
776Dresrk.seznam150,000000150,000
777 schulmann150,000000150,000
778Dresshakira150,000000150,000
779Dressten357150,000000150,000
780Dresterush13150,000000150,000
781Dresupc85150,000000150,000
782 X_X_X_omar150,000000150,000
783Dresaabbcc150,000-1600149,984
784DresKlarinaTrousilova150,000-6300149,937
785DresLadySavignon150,000-22000149,780
786DresMetér150,000-25000149,750
787DresJessica150,000-60000149,400
788Dressamby150,000-95000149,050
789Dresmys150,000-1,46000148,540
790Dresxkola200150,000-3,25000146,750
791Dresjosestan150,000-4,75000145,250
792Drespaja1979150,000-5,00000145,000
793Dresil capitano200,000-57,00000143,000
794DresMiKKC50,00092,50000142,500
795Dresjancaaa150,000-7,81000142,190
796DresDavid359150,000-8,00000142,000
797DresSkippka200,000-60,50000139,500
798DresMexičan200,000-63,39000136,610
799Dresjituska350,000-219,85000130,150
800Dresstarfighter200,000-72,60000127,400
801DresLENNEY50,00075,00000125,000
802DresHonzic250,00069,592-310,000110,800120,392
803Dresbetyna200,000-85,00000115,000
804DresLibry400,000-286,00000114,000
805 piska100,00012,25000112,250
806Dresanka100,00010,00000110,000
807DresMysak150,000-42,00000108,000
808DresFunana100,0007,00000107,000
809Dresslunecnice100,0003,50000103,500
810Dres11RADIM11100,000000100,000
811DresBAGGIO100,000000100,000
812Dresbookmaker81100,000000100,000
813 chleba100,000000100,000
814 Dalibor100,000000100,000
815DresDalisek100,000000100,000
816Dresdannemm100,000000100,000
817DresDENULLIINKA_02100,000000100,000
818DresEnigma100,000000100,000
819Dreset.caetera100,000000100,000
820Dresforlind100,000000100,000
821Dresgsf600s100,000000100,000
822DresJana Doktorova100,000000100,000
823Dresjana lenomarova100,000000100,000
824DresJelenovitej100,000000100,000
825Dresjenik3100,000000100,000
826DresJolca100,000000100,000
827Dreskiki13100,000000100,000
828Dreskope100,000000100,000
829DresKubaJ100,000000100,000
830DresLadavyskocilova100,000000100,000
831Dreslatmon100,000000100,000
832 lenka jenikova100,000000100,000
833DresLibint100,000000100,000
834Dresliborziegl100,000000100,000
835Dreslojzanek100,000000100,000
836DresLulinka.....100,000000100,000
837DresM-iri100,000000100,000
838Dresmajuso100,000000100,000
839 makynka100,000000100,000
840DresMarie100,000000100,000
841 michaljockey100,000000100,000
842 micunek100,000000100,000
843Dresmilano11100,000000100,000
844DresMilunka100,000000100,000
845Dresmino3400100,000000100,000
846Dresmiras100,000000100,000
847 Monchiii100,000000100,000
848DresMonik100,000000100,000
849 mtoto100,000000100,000
850Dresnamornikkkkkkkkkkkkk100,000000100,000
851DresNikol100,000000100,000
852Dresnova100,000000100,000
853Dresolga77100,000000100,000
854Drespapo100,000000100,000
855Drespavel12100,000000100,000
856Drespavlina kacerova100,000000100,000
857DresPecka100,000000100,000
858Drespejskova100,000000100,000
859DresPetr2323100,000000100,000
860DresPokorna100,000000100,000
861Dresprokupek100,000000100,000
862Dresrefik100,000000100,000
863DresRios100,000000100,000
864Dresscamp_billy100,000000100,000
865Dressonny100,000000100,000
866Dressouckova.janina100,000000100,000
867Dressportchov-rezacova100,000000100,000
868Dresstepanka.vodrazkova100,000000100,000
869DresTerracon100,000000100,000
870 tesarova100,000000100,000
871Drestheoden100,000000100,000
872Drestyna100,000000100,000
873DresVeselá bída100,000000100,000
874DresVítězslav Felix100,000000100,000
875DresVojta13100,000000100,000
876Dresvojtisek100,000000100,000
877DresVondrova100,000000100,000
878Dresweismuler100,000000100,000
879Dresxmanda100,000000100,000
880DresDUDO20100,000-1200099,880
881DresTerminala100,000-1220099,878
882DresBzumkaa100,000-7000099,300
883DresBohumil Kos100,000-1,7500098,250
884DresRadim100,000-2,0000098,000
885DresBoris100,000-2,6000097,400
886DresMairin100,000-3,5000096,500
887Dresrosendorf250,000-154,0000096,000
888DresKetlin100,000-5,0000095,000
889Dressabatini100,000-8,0000092,000
890DresSarka50,00041,2500091,250
891Dresadyn100,000-10,0000090,000
892Dresturdas100,000-10,0000090,000
893Dresmartineso 07100,000-15,0000085,000
894Dresjanek58100,000-15,2250084,775
895Dresxanadu50,00031,2500081,250
896Dressnipp50,00029,0900079,090
897DresBaronsks200,000-125,2500074,750
898DresDzudzu150,000-80,0000070,000
899Drescipis50,00018,0000068,000
900Dresmajorzeman50,00013,4380063,438
901Dressavio9950,0006,4000056,400
902DresRadovan100,000-44,0000056,000
903DresLuboš100,000-45,0000055,000
904DresSupp50,0005,0000055,000
905Dreshapy.na50,0002,0000052,000
906Drestutovka50,0001,5000051,500
907DresTITITKO400,000-195,000-205,00051,25051,250
908DresSlavek7150,0001,2100051,210
909Drespetruska50,0002900050,290
910DresKeytlin.com50,0001550050,155
911DresYennefer50,000150050,015
912 1.FC ČENON50,00000050,000
913Dres1234550,00000050,000
914 1271076850,00000050,000
915DresAdela+H50,00000050,000
916DresAdelka9250,00000050,000
917Dresambersand50,00000050,000
918Dresamigo50,00000050,000
919DresAndulka50,00000050,000
920Dresanetka baletka50,00000050,000
921Dresanicka50,00000050,000
922Dresanicka2350,00000050,000
923DresAnýsek50,00000050,000
924Dresarcaro50,00000050,000
925Dresarcenciel50,00000050,000
926DresArgo50,00000050,000
927Dresartur50,00000050,000
928DresAsprava50,00000050,000
929DresBAJA50,00000050,000
930Dresbaronial50,00000050,000
931DresBartys50,00000050,000
932DresbarunaP50,00000050,000
933 bazant50,00000050,000
934DresBendakova50,00000050,000
935Dresberan50,00000050,000
936Dresberry50,00000050,000
937Dresberunka.150,00000050,000
938Dresberuska50,00000050,000
939 Beruška50,00000050,000
940Dresbingo50,00000050,000
941Dresblankajane50,00000050,000
942Dresbobis50,00000050,000
943Dresbodl50,00000050,000
944Dresbruder50,00000050,000
945Dresbrundi50,00000050,000
946Dresbrutus50,00000050,000
947 Bubnova50,00000050,000
948DresBumba50,00000050,000
949DresCatherine50,00000050,000
950DresChanda50,00000050,000
951Dreschantal50,00000050,000
952Drescharon50,00000050,000
953DresCisar50,00000050,000
954Drescolorado50,00000050,000
955Drescomedy50,00000050,000
956DresCreola50,00000050,000
957 d6a6c6o50,00000050,000
958DresD@avids50,00000050,000
959Dresdada080950,00000050,000
960DresDAGI50,00000050,000
961DresDAN50,00000050,000
962Dresdanula750,00000050,000
963DresDARINA200,000-150,0000050,000
964Dresdavec6250,00000050,000
965DresDemon 250,00000050,000
966DresDemon250,00000050,000
967Dresdenis50,00000050,000
968DresDENULLE50,00000050,000
969DresDenzule2550,00000050,000
970DresDettori50,00000050,000
971DresDoctor50,00000050,000
972Dresdonda50,00000050,000
973DresEddie14202450,00000050,000
974Dreselenka50,00000050,000
975Dreseliot50,00000050,000
976DresEliska198050,00000050,000
977Dresf.mikes50,00000050,000
978 fabian50,00000050,000
979DresFikjunior50,00000050,000
980Dresgerman50,00000050,000
981Dresggs50,00000050,000
982DresGoForWand50,00000050,000
983DresGold yellow50,00000050,000
984Dresgullap50,00000050,000
985Dresgumitek50,00000050,000
986Dreshaha50,00000050,000
987DresHana50,00000050,000
988Dreshanej50,00000050,000
989 HANINI50,00000050,000
990Dreshap.na50,00000050,000
991DresHavlik50,00000050,000
992Dreshelenav50,00000050,000
993Dreshollant50,00000050,000
994 holubarova50,00000050,000
995DresHonza Beneš50,00000050,000
996Dreshopesolo50,00000050,000
997Dreshrabar50,00000050,000
998Dreshraběnka50,00000050,000
999Dresilussion150,00000050,000
1000DresiMY_a.Ne.Th.Ka50,00000050,000
1001DresIrena.Rosenfeld50,00000050,000
1002DresIshat50,00000050,000
1003DresIvanka50,00000050,000
1004Dresjackdan1350,00000050,000
1005Dresjana7650,00000050,000
1006 JanaN50,00000050,000
1007Dresjanka.blaza50,00000050,000
1008DresJansou9050,00000050,000
1009DresJanulka50,00000050,000
1010DresJasná50,00000050,000
1011Dresjedna150,00000050,000
1012DresJiraJ50,00000050,000
1013Dresjirka h50,00000050,000
1014Dresjohnson.kofola50,00000050,000
1015DresJohnyHans50,00000050,000
1016Dresjojo50,00000050,000
1017Dresjulian50,00000050,000
1018Dreskamil7750,00000050,000
1019 Kamila50,00000050,000
1020Dreskantkova katerina50,00000050,000
1021Dreskapricek50,00000050,000
1022Dreskarel maca50,00000050,000
1023Dreskarelr50,00000050,000
1024DresKate50,00000050,000
1025 Katka50,00000050,000
1026Dreskett50,00000050,000
1027Dreskeydee50,00000050,000
1028Dreskikihary50,00000050,000
1029Dreskirasjer50,00000050,000
1030DresKlariska50,00000050,000
1031DresKlecka50,00000050,000
1032DresKocour50,00000050,000
1033 kokot50,00000050,000
1034Dreskolousek50,00000050,000
1035Dreskooon50,00000050,000
1036Dreskoty50,00000050,000
1037Dreskoukynka4250,00000050,000
1038DresKozakevic50,00000050,000
1039Dreskristla50,00000050,000
1040Dreskrizan50,00000050,000
1041DresKruspe50,00000050,000
1042DresKubino50,00000050,000
1043DresKudla50,00000050,000
1044Dreskulisek50,00000050,000
1045Dreskwake50,00000050,000
1046Dreskypr50,00000050,000
1047DresLadik50,00000050,000
1048DresLahy50,00000050,000
1049Dreslala50,00000050,000
1050 Lanner50,00000050,000
1051DresLekvar150,00000050,000
1052Dreslentilka.2250,00000050,000
1053Dreslianhel50,00000050,000
1054Dreslibchavy50,00000050,000
1055 libor50,00000050,000
1056DresLider Lady50,00000050,000
1057Dreslojzik50,00000050,000
1058DresLucia50,00000050,000
1059Dresludvatemel50,00000050,000
1060Dreslukas 199450,00000050,000
1061Dreslze50,00000050,000
1062Dresmafiam50,00000050,000
1063Dresmafik2550,00000050,000
1064DresMaggie2150,00000050,000
1065Dresmala50,00000050,000
1066Dresmandysova50,00000050,000
1067Dresmarcel50,00000050,000
1068Dresmarcon50,00000050,000
1069 marian50,00000050,000
1070DresMarieC2850,00000050,000
1071DresMars5750,00000050,000
1072DresMartin jockey Laube50,00000050,000
1073DresMartin0250,00000050,000
1074Dresmaruska50,00000050,000
1075Dresmaruu50,00000050,000
1076DresMary50,00000050,000
1077Dresmatouskova50,00000050,000
1078Dresmavis50,00000050,000
1079Dresmdluis50,00000050,000
1080Dresmejla50,00000050,000
1081Dresmeopta50,00000050,000
1082DresMF50,00000050,000
1083DresMic50,00000050,000
1084Dresmichal3350,00000050,000
1085 Michala.Senkova50,00000050,000
1086Dresmichinn50,00000050,000
1087DresMiki50,00000050,000
1088Dresmikikiki50,00000050,000
1089 mikiw50,00000050,000
1090Dresmilan1250,00000050,000
1091Dresmilan2250,00000050,000
1092Dresmilanb50,00000050,000
1093Dresmilanek50,00000050,000
1094Dresmilano111150,00000050,000
1095Dresmilous50,00000050,000
1096Dresmilousek50,00000050,000
1097Dresminovskazuzana50,00000050,000
1098DresMisa7350,00000050,000
1099Dresmoniga50,00000050,000
1100Dresmoniole50,00000050,000
1101DresMučaču50,00000050,000
1102Dresnamornikk50,00000050,000
1103DresNATALIJA50,00000050,000
1104Dresnerabus50,00000050,000
1105Dresneznalek50,00000050,000
1106DresNicocola50,00000050,000
1107DresNicole50,00000050,000
1108DresNicole9150,00000050,000
1109Dresolgaflxv50,00000050,000
1110Dresondra4450,00000050,000
1111Dresoooooo50,00000050,000
1112Drespalinak50,00000050,000
1113Drespanchopan50,00000050,000
1114Drespatek50,00000050,000
1115Drespatrikuk50,00000050,000
1116DresPEETRS50,00000050,000
1117DresPejpal50,00000050,000
1118DresPerca50,00000050,000
1119Drespessoa50,00000050,000
1120Drespetra50,00000050,000
1121DresPetrela250,00000050,000
1122 Peťule50,00000050,000
1123Drespetulka4250,00000050,000
1124Dresplaylist138450,00000050,000
1125DresPohanka50,00000050,000
1126DresPollas50,00000050,000
1127Drespondeli50,00000050,000
1128DresPop50,00000050,000
1129Dresposledni150,00000050,000
1130Drespravejkonak50,00000050,000
1131Dresprosek50,00000050,000
1132DresQueenmery50,00000050,000
1133Dresqwerty50,00000050,000
1134Dresradka50,00000050,000
1135Dresrafael50,00000050,000
1136Dresrasto50,00000050,000
1137Dresreadynka50,00000050,000
1138Dresrebi50,00000050,000
1139DresReneySolo50,00000050,000
1140DresRianna50,00000050,000
1141 ross50,00000050,000
1142Dresroupec150,00000050,000
1143Dresrubio50,00000050,000
1144DresRusty50,00000050,000
1145Dressaarka50,00000050,000
1146DresSahara50,00000050,000
1147DresSarkaperuan150,00000050,000
1148Dressberatel50,00000050,000
1149DresSeamus50,00000050,000
1150DresShaakey50,00000050,000
1151Dressharlote50,00000050,000
1152DresSherardo50,00000050,000
1153Dressheyba50,00000050,000
1154Dresshhorty50,00000050,000
1155DresShorty.50,00000050,000
1156Dressibil50,00000050,000
1157 Sideshek50,00000050,000
1158DresSikVTS50,00000050,000
1159Dressilvas50,00000050,000
1160Dressimi7350,00000050,000
1161DresSionek2150,00000050,000
1162Dressklamarek50,00000050,000
1163Dresslavka50,00000050,000
1164Dressmolivec50,00000050,000
1165DresSmoothy50,00000050,000
1166Dressmudla50,00000050,000
1167Dressoninka50,00000050,000
1168Dresstaj bartos50,00000050,000
1169DresSTAJ-GAJUS200,000-150,0000050,000
1170DresStrnad50,00000050,000
1171DresStrnadova50,00000050,000
1172Dressvobodak50,00000050,000
1173DresTanice50,00000050,000
1174Drestatanka50,00000050,000
1175Dresterezkagalliova50,00000050,000
1176Dresterka50,00000050,000
1177Drestesiov50,00000050,000
1178 Tipps50,00000050,000
1179DresTiumen50,00000050,000
1180Drestoiletspider50,00000050,000
1181Drestommmmy50,00000050,000
1182DresTrebor2250,00000050,000
1183 triglav2100,000-50,0000050,000
1184DresTWIGGY50,00000050,000
1185Dresvachamarian50,00000050,000
1186DresVandik50,00000050,000
1187DresVandual50,00000050,000
1188Dresvanerovaivana50,00000050,000
1189Dresvanova50,00000050,000
1190 vdamec50,00000050,000
1191Dresvdede50,00000050,000
1192Dresvencapunk50,00000050,000
1193Dresvendy-p50,00000050,000
1194DresVenina50,00000050,000
1195DresVeru123150,00000050,000
1196DresViazma50,00000050,000
1197Dresvinny50,00000050,000
1198Dresviren50,00000050,000
1199Dresvitada50,00000050,000
1200Dresviunka50,00000050,000
1201Dresvlasta50,00000050,000
1202Dresvulin50,00000050,000
1203DresWildfire50,00000050,000
1204Dresxjabii50,00000050,000
1205 X_X_X_vikita50,00000050,000
1206Dreszantara50,00000050,000
1207Dreszdenka tureckova50,00000050,000
1208Dreszeli50,00000050,000
1209Dreszeman50,00000050,000
1210DresZimmerova50,00000050,000
1211DresZizej50,00000050,000
1212DresZuzanka1150,00000050,000
1213DresZuzik50,00000050,000
1214Dreszuzina50,00000050,000
1215DresZuzu1150,00000050,000
1216DresZuzu750,00000050,000
1217 _Ohne Sorge50,00000050,000
1218Dresnamornik50,000-70049,993
1219Dresfp.elektro50,000-80049,992
1220DresKory 1750,000-100049,990
1221Dresranitidin50,000-400049,960
1222DresTomas_Pce50,000-400049,960
1223Drespekac50,000-450049,955
1224Dresros1750,000-500049,950
1225Dressylvina50,000-550049,945
1226DresGavča50,000-1500049,850
1227DresMiras1050,000-1600049,840
1228DresSecret Star50,000-2900049,710
1229Dresmegc50,000-3500049,650
1230Dresfifo50,000-4000049,600
1231DresKwak50,000-4600049,540
1232Drespegudo50,000-5000049,500
1233DresNikki-Oesch50,000-6000049,400
1234Dresnikita00750,000-1,0000049,000
1235DresJezis50,000-1,1000048,900
1236DresBaty50,000-1,5180048,482
1237Dreshurt50,000-1,9000048,100
1238DresSandipan50,000-2,0000048,000
1239 MSD50,000-2,5000047,500
1240DresBea50,000-3,5000046,500
1241Dresmaser50,000-4,0000046,000
1242Dresku1ky50,000-5,0000045,000
1243DresMaru50,000-9,0000041,000
1244DresJaras50,000-10,0000040,000
1245DresJubikman50,000-10,0000040,000
1246DresFaja50,000-14,5000035,500
1247DresFéro´Di Péro Cémbálo400,000-365,0000035,000
1248Dressalac50,000-16,0000034,000
1249DresMaryshka50,000-19,3000030,700
1250Dreshakym50,000-20,0000030,000
1251DresDavpavek50,000-22,0000028,000
1252DresMartiani50,000-22,0000028,000
1253DresVanessa100,00029,000-101,050027,950
1254Drescaalipsa50,000-23,5000026,500
1255Dreslukas50,000-33,5000016,500
1256DresJohny50,000-40,0000010,000
1257DresFilip50,000-41,000009,000
1258Dresverca200,000-196,100003,900
1259Dresemiba50,000-50,000000
1260 jura50,000-50,000000
1261DresLinekkarel50,000-50,000000
1262Dresmatyas50,000-50,000000
1263DresMICHAEL50,000-50,000000
1264Drespepicek50,000-50,000000
1265DresPontos50,000-50,000000
1266Dressemeles50,000-50,000000
1267Dresstaj pavlik50,000-50,000000
1268DresUrsa200,000-200,000000
1269DresVLADKO DOBROVSKÝ50,000-50,000000
1270 Wild50,000-50,000000
1271Dreswr50,000-50,000000
1272 Železník50,000-50,000000
DosTipy
2021andrew44
2020Bigred23
2019Vlastina38
Kurzové sázky
2021nikos36,660
2020pedro18,640
2019lautaro36,580
Dražba
2021nikos25,985
2020erik10,045
5 hvězd
2021andrew64
2020Lily73
2019temirkanov74
Bookmaker
2021nikos20,799
2020nikos27,966
2019pedro1218,714
Vyhledání pedigree:

Kůň měsíce:
Kůň
srpen 2022SHABANA
červenec 2022GASPARINI
červen 2022SHABANA
květen 2022DARLING IN PINK
duben 2022PETARDA
říjen 2021BESTHON
září 2021CLASSA
srpen 2021LADY MAZIE
červenec 2021IDEAL APPROACH
červen 2021OPASAN
květen 2021PETARDA
duben 2021IDEAL APPROACH
říjen 2020TROOP COMMNDER
září 2020BARTHESA
srpen 2020ETERNITY
červenec 2020KILWORD
červen 2020QUEEN OPERA
říjen 2019O'FFENSIVE
září 2019ARCTURUS
srpen 2019PALMERA
červenec 2019ARCTURUS
červen 2019RYONY
květen 2019ARCTURUS
duben 2019MOOREEN
Kůň měsíce
září 2022
Gasparini
66% (10)
Ideal Approach
0% (0)
Salt Mix
6% (1)
Vert Liberte
20% (3)
Willemine
6% (1)
15
Jezdec měsíce
září 2022
Foret P.
20% (2)
Janáček V.
0% (0)
Laube M.
0% (0)
Palík Ji.
80% (8)
10
Prosíme hlasující v anketách, aby hlasovali každý POUZE JEDNOU V KAŽDÉ KATEGORII. V případě více hlasů ze stejné IP adresy může být přístup na stránky DosTipy z této adresy zakázán! Děkujeme.
Jezdec měsíce:
Jezdec
srpen 2022Laube M.
červenec 2022Janáček V.
červen 2022Laube M.
květen 2022Laube M.
duben 2022Verner J.
říjen 2021Laube M.
září 2021Verner J.
srpen 2021Šmida Z.
červenec 2021Línek J.
červen 2021Laube M.
květen 2021Janáček V.
duben 2021Havelková M.
říjen 2020Lukášek T.
září 2020Janáček V.
srpen 2020Lukášek T.
červenec 2020Palík J.
červen 2020Filipová P.
říjen 2019Krowicki P.
září 2019Florian A.
srpen 2019Florian A.
červenec 2019Šmída Z.
červen 2019Línek J.
květen 2019Mazur S.
duben 2019Línek J.