Dostihový program

Dostihový program

Jméno:

Heslo:

Pošta
Pošta

Dostihový program


Počet přístupů od 5.3.2001
TOPlist

Konta:
DresJménoTipySázkyDražbaDotaceSuma
1Dresnikos20,000,000-3,211,139-18,221,0102,630,5001,198,351
2DresVita19,750,000555,363-4,590,113261,30015,976,550
3Dresnimaima19,700,0001,691,575-7,412,669626,55014,605,456
4DresProgression19,650,000-4,499,000-14,098,2002,606,9503,659,750
5DresVlcek19,150,000-1,471,050-17,151,0002,406,1502,934,100
6Dresafro18,550,000-582,180-12,244,5553,080,3508,803,615
7Dreskozo18,000,000-101,537-17,805,5001,962,4502,055,413
8Dresmaxolon17,900,000-336,250-16,678,5011,924,8502,810,099
9DresJosef17,350,000-2,369,075-301,000250,55014,930,475
10DresTadeas17,350,000-311,750-1,100,000286,39016,224,640
11DresGabana17,300,000-1,013,2500016,286,750
12DresZoltan17,200,000-753,649-12,533,0001,089,0105,002,361
13Dresvindobona16,950,000-559,333-3,338,600803,90013,855,967
14DresBarad-dur16,750,000-1,334,850-8,107,100326,7007,634,750
15Dresvalentina16,600,000-108,837-6,634,30354,0009,910,860
16DresLalu Zica16,550,000-3,901-300,000250,20016,496,299
17DresRoddenberry16,400,0001,096,000-16,307,4221,621,5502,810,128
18DresKrokodyl15,650,000-6,199,500-3,810,125350,2005,990,575
19Drestemirkanov15,350,000-6,500-3,877,520436,00011,901,980
20DresGalapiat du Mesnil14,950,000248,918-5,829,820944,46010,313,558
21DresRed Rum14,750,000-1,831,915-6,544,000621,2006,995,285
22DresVabank14,550,0001,324,416-10,331,0171,941,2507,484,649
23Drespetan14,250,000-2,918,250-10,108,000434,7001,658,450
24DresGortys14,200,000-1,171,000-7,057,015712,3006,684,285
25DresSnoopy13,950,000-3,483,750-10,509,9061,498,8501,455,194
26DresPharlap13,750,000-412,800-2,254,422709,35011,792,128
27DresRosela13,650,000-4,384,500-5,676,503109,5003,698,497
28Dreserik13,550,000493,700-11,261,111954,3503,736,939
29Dresurban13,050,000-108,000-1,600,000267,70011,609,700
30DresROBI13,000,000-1,639,850-9,470,0001,036,4002,926,550
31Drescestmirkames12,950,000-443,985-2,560,023161,20010,107,192
32DresJayAre12,850,000-2,187,750-9,101,450338,2001,899,000
33DresLaki12,750,000-339,450-11,796,6011,691,9302,305,879
34Dresszabkos12,600,000-308,430-13,593,9502,858,1001,555,720
35DresRoman12,550,000-1,260,000-3,200,000125,0008,215,000
36DresVeronika12,550,000-1,931,380-9,588,4491,216,1002,246,271
37Drestonher12,500,000-504,5050011,995,495
38DresGoGo12,300,000-1,235,000-9,477,000518,4502,106,450
39Dresjakobin12,100,000-556,2500011,543,750
40DresLincoln11,850,000-1,210,0000010,640,000
41Drescage11,800,000-458,000-7,426,000337,7504,253,750
42DresBARTOSml11,750,000-828,700-3,200,000840,0008,561,300
43DresVlastina11,750,000-2,372,750-6,622,500512,2003,266,950
44DresAnna11,650,00000011,650,000
45DresStana11,650,000-3,034,650-5,576,500837,0503,875,900
46DresMiitaa11,600,000-2,414,650-6,360,00050,5002,875,850
47DresVincentvega11,600,000-428,000-5,420,000287,9506,039,950
48DresNaguiba11,500,000-178,708-1,806,100205,0509,720,242
49DresPEZOT11,350,00000011,350,000
50Dresgeza11,300,000-1,592,450-5,572,000652,6004,788,150
51DresMirecek11,150,000-2,502,975-6,572,730900,2502,974,545
52DresStaj Mongol11,150,000-105,500-11,424,0012,031,8001,652,299
53DresAndysekAndysek11,050,000-2,029,955-8,017,0021,395,3502,398,393
54DresHucko10,950,00000010,950,000
55DresAlice10,900,000-2,808,750-6,085,033560,2002,566,417
56DresArva10,900,000-86,950-2,837,400745,6508,721,300
57DresMartin110,900,000-1,657,310-5,200,000205,7504,248,440
58DresAndrea10,800,000-221,010-1,200,000188,5009,567,490
59Dresmash10,750,000573,750-10,390,0012,177,1503,110,899
60DresKubista10,450,000-1,456,318-8,700,502825,6501,118,830
61DresLaBella10,450,000298,750-5,814,5001,383,1506,317,400
62DresTroska10,450,000-1,109,675-9,372,405779,700747,620
63DresTomík10,350,000-1,681,250008,668,750
64Dresharykk10,200,000-2,176,750-7,959,000618,350682,600
65DresMaravilla10,100,000-742,000-8,921,4962,112,2602,548,764
66Dresnia29910,100,000-1,104,500008,995,500
67Drespepino10,100,000-885,950-6,577,000120,4502,757,500
68DresMatony9,900,000-647,251-4,240,000393,5505,406,299
69Dresdownunder9,800,000-327,100-5,845,500127,2003,754,600
70Drestriglav9,800,000-1,078,398-6,080,002775,4003,417,000
71Dresdom-lb9,600,000-133,720-9,215,5001,519,2001,769,980
72Dreslautaro9,600,000-1,732,250007,867,750
73Dresalois9,550,000-196,538009,353,462
74Dresanonim.cheb9,550,000-660,350-6,810,369676,3002,755,581
75DresFrana9,550,000-1,124,000-2,914,95099,9505,611,000
76DresCarotida9,500,00015,500-1,285,475140,0508,370,075
77Dresjelen9,450,0000009,450,000
78DresMarii9,350,000-1,532,175-5,430,003560,3502,948,172
79Drespavelko309,350,000-1,009,650-5,524,500563,5503,379,400
80DresEva9,250,000399,750-5,300,000170,5504,520,300
81DresCOME WHITE9,150,000-573,325-6,617,171637,2002,596,704
82DresZemfira8,800,000-90,596-5,575,500512,8503,646,754
83DresLivree8,750,000-860,248-4,685,002440,2503,645,000
84Dreshojak8,650,0000008,650,000
85Dresciprof8,600,0000008,600,000
86Dresastary8,550,000-971,000-5,386,438742,5502,935,112
87Dresstolo8,550,000-330,000-3,466,20035,1504,788,950
88DresNumerodix8,350,000-636,000-7,438,000381,550657,550
89Dresjanom8,250,000385,010-3,371,666417,4505,680,794
90DresStaj Tony8,250,000-480,500-2,625,00018,0005,162,500
91DresBigred8,200,000-110,850-6,834,017297,9501,553,083
92DresNeklan8,150,000-702,100-4,960,000278,4502,766,350
93DresPalkac8,150,000-410,300-5,644,2501,751,7503,847,200
94Dresschiergen8,150,000-599,500-590,00206,960,498
95Dreslexus8,050,000-2,344,188-1,938,000161,7003,929,512
96DresDobyvatel8,000,000-473,000007,527,000
97Drespedro128,000,000-87,500-4,281,955178,0503,808,595
98DresTomas7,950,000-1,306,500-3,950,000759,7003,453,200
99DresBoro7,850,000-795,000-5,406,200149,0001,797,800
100Dresdolfi7,800,000-808,500006,991,500
101Dreszenyatta7,750,000-2,177,000005,573,000
102DresAlma7,700,000-120,000-900,000152,0006,832,000
103DresFechtner7,700,0000007,700,000
104Dresnora7,700,0000007,700,000
105Drestory7,600,0000007,600,000
106Drespinda7,550,000-500-2,000,000219,6005,769,100
107Drescathys7,500,000-382,000-2,856,975804,1505,065,175
108DresMiroslav TOMASEK7,500,0000007,500,000
109Dresbezabara7,400,000-387,301-3,216,000120,7503,917,449
110Dresmaska7,350,0000007,350,000
111Dresvendys997,350,000-337,848007,012,152
112DresCihelna7,250,000-3,034,100004,215,900
113Dresvaclav7,250,000-576,150006,673,850
114DresMarvel7,200,000-701,100-5,604,001591,0001,485,899
115DresLibor Apel.7,150,000-1,895,950-4,317,0001,508,1002,445,150
116Dreshorsefreak6,900,000396,700007,296,700
117DresBIANKA6,650,000-488,000-6,148,502449,850463,348
118DresBag6,600,0000006,600,000
119Dresmorbid6,600,000-956,265-1,699,25055,5003,999,985
120Dresklaudie6,550,000-1,035,000005,515,000
121DresNella6,550,000-324,000-3,791,00594,9002,529,895
122Dreshanina6,500,000-724,480-3,744,443200,7002,231,777
123Dressončo pončo6,500,000-65,000-4,775,001331,1501,991,149
124Dresanela6,450,0000006,450,000
125DresAlex6,400,000-223,000-765,10074,0505,485,950
126Drespasina6,350,000-333,250-4,933,000996,1002,079,850
127DresSantos6,350,000-689,455-5,553,401699,150806,294
128DresVera a Ruda6,350,000-1,487,352004,862,648
129DresJana-Elina6,300,000-263,782-3,960,500810,4502,886,168
130Dresdon6,250,000-7,500-660,00013,0505,595,550
131Dresjanica6,250,000-462,500-1,800,001247,2004,234,699
132DresAnelka6,200,000-125,650-1,940,500325,7004,459,550
133DresHAKKINEN6,200,0000006,200,000
134Dresshell6,200,000-22,500006,177,500
135DresTomasso6,200,000-845,750-1,606,26394,6503,842,637
136DresEvizna6,100,000-215,000-3,370,00011,7002,526,700
137DresAmamarf6,050,000-84,900005,965,100
138Dresbertikjo6,050,000-156,050005,893,950
139Dresjunior6,050,000-150,250-2,059,000120,9003,961,650
140DresLibuse6,050,000-157,500005,892,500
141DresAles6,000,000-1,737,260-2,924,000672,3002,011,040
142DresMirza6,000,000-665,520-4,636,000370,9501,069,430
143Dresvalášek6,000,000-317,000005,683,000
144DresOhne Sorge5,950,000-1,260,000004,690,000
145Drestomstall5,900,000-545,000-5,551,000405,600209,600
146Drescica5,850,000-649,000005,201,000
147Dresfabianjiri5,850,0000005,850,000
148DresMaxwellL.G.5,850,000-874,500-3,310,000269,5501,935,050
149Dresoverdose5,850,000-288,000-1,000,00012,7504,574,750
150DresVik5,850,000-1,577,577-587,66662,0003,746,757
151DresMerlin5,750,000-56,797005,693,203
152Dresmikeš5,700,0000005,700,000
153DresSoundofSaturn5,700,000-1,087,850-3,177,802145,0001,579,348
154Dresstanda5,650,0000005,650,000
155Dreshatom5,600,0000005,600,000
156Dresprkenac5,600,000352,000-1,100,00004,852,000
157DresPythia5,600,000-1,561,500-2,350,00071,9001,760,400
158DresFocusak5,500,000-234,505-4,478,800458,7501,245,445
159DresSlavoj5,400,000-1,074,000004,326,000
160Dresbartman5,350,000-1,079,500-2,270,000132,1502,132,650
161Drespetar15,350,000-708,000-580,000113,0004,175,000
162DresAxelka5,300,0007,417-3,860,0001,058,0752,505,492
163Dreskiki5,300,0000005,300,000
164Dreszakma5,300,0000005,300,000
165Dresnajulinka5,200,000-927,370004,272,630
166Drespeter5,200,0000005,200,000
167Dression5,200,000-384,950004,815,050
168Dresalcca5,150,000-642,010-4,265,700280,550522,840
169Drescmelda5,150,000-332,200004,817,800
170Dresdizzy5,150,000-1,019,750004,130,250
171Dresleos.miler5,100,0000005,100,000
172Dresbobik5,050,000-785,800-1,200,000232,0003,296,200
173Dresdemon5,050,000-131,150-267,00004,651,850
174DresMishana5,050,000-20,740-4,100,000309,4001,238,660
175Drespavovi5,050,0000005,050,000
176DresTomáš Schühler5,050,000-1,312,500-3,590,000176,000323,500
177DresM.Pekarek5,000,000-326,910004,673,090
178DresOndra5,000,000-659,500-2,245,000256,1502,351,650
179Drespetr045,000,000-431,207-4,451,010157,250275,033
180DresEmiliano144,900,0000004,900,000
181Dresjuraj4,900,0000004,900,000
182Dresplazer4,900,0000004,900,000
183Dresandrew4,850,0000-244,20004,605,800
184Dresvaneronika4,850,000-32,030-2,700,00042,5502,160,520
185Dresjirisind4,800,000755004,800,755
186Dresrudkaj4,800,000-1,674,750003,125,250
187DresGenevile4,750,000-8,035004,741,965
188DresMichelangelo4,750,000-1,322,500-3,225,000181,350383,850
189Dresdixinela4,700,00030,150-2,630,200224,5502,324,500
190Drespepa4,700,000-861,750-827,00061,1003,072,350
191Dresvalasek4,700,000-374,500004,325,500
192DresCenda4,650,0000004,650,000
193Dreschalko4,600,000-1,059,400-580,000103,8503,064,450
194DresMaroma4,600,000-150,600-4,110,150388,500727,750
195Dresmartas4,600,000-1,024,550-674,10002,901,350
196DresStaj Godlet4,600,000-550,250-3,400,000588,0001,237,750
197Dresagro14,500,000-779,825003,720,175
198DresIvana Lukaskova4,450,000-429,500-2,145,00001,875,500
199Dresmucha4,450,00035,000004,485,000
200DresGuy Ray Gluant4,400,000-21,320-1,687,780378,7503,069,650
201Dreshippodamie24,400,000-50,125-3,711,00099,400738,275
202Dreskorida11114,400,000-174,599004,225,401
203DresPavla4,400,000-300,000-1,300,000146,9002,946,900
204Dresdrb4,350,0000004,350,000
205Dresekrazit4,300,0000004,300,000
206Dresgaso zlin4,300,000-1,638,625-500,0008,0502,169,425
207DresHHonza4,300,0000004,300,000
208Dressvatos504,300,000-88,250004,211,750
209Dresalenastra4,200,0000004,200,000
210DresXenon Q4,200,000-20,545-1,329,055175,2003,025,600
211Dresantonin4,150,0000004,150,000
212Dresstaj Tabera4,150,000-777,000-3,552,1561,593,3001,414,144
213DresZambo4,150,000-1,726,250-120,00027,2002,330,950
214DresEARLY4,100,000-765,250-280,00028,9003,083,650
215Dresodchy4,100,000364,500004,464,500
216Drestoivonen4,100,000-5,500004,094,500
217Dreswinner4,100,000-489,500-2,700,00097,9501,008,450
218Drescommissaire4,050,000-565004,049,435
219DresDarsalam4,050,000-372,000-2,220,00026,0001,484,000
220Dreshanacka4,050,0000-1,650,00035,5502,435,550
221Dresnejpa4,050,00054,260004,104,260
222Drespernikar4,050,000-24,000004,026,000
223Dresrades4,050,0000004,050,000
224DresZELDA4,050,000-714,950003,335,050
225DresCassidka4,000,000-177,500-1,200,000494,9003,117,400
226DresSafi4,000,000-231,250-1,700,00035,2502,104,000
227Dresdarja3,950,0000003,950,000
228Dreshaanka3,950,000-238,010003,711,990
229Dresondrejvanura3,950,000-1,385,500002,564,500
230DresVandalio3,950,000-117,500003,832,500
231DresRudy3,900,000-1,135003,898,865
232Dresstejskal3,900,0000003,900,000
233Dresanmi racing3,800,000-43,000003,757,000
234Dresholybull3,800,000-446,250003,353,750
235Dresondrej3,800,000-1,237,750002,562,250
236DresHyphen3,750,000-172,380-1,687,00060,3501,950,970
237DresMartin Vávra3,700,000-34,000-2,200,00084,9001,550,900
238DresMartina23,650,000-1,000,488-1,621,75012,1001,039,862
239DresEvina3,600,0000003,600,000
240Dresperuan3,600,000-155,000-3,084,750174,810535,060
241Dreshlavicka3,550,000-856,000002,694,000
242Dreszdendik3,550,0000003,550,000
243DresChachar3,500,000-937,650002,562,350
244DresLenka3,500,000-50,000003,450,000
245Dresk_lukes3,450,0000003,450,000
246DresIdunn3,400,000-54,500-820,00002,525,500
247Dreskapicka.rosi3,400,000-113,700-500,000222,4503,008,750
248Dresvaza3,400,000-4,800003,395,200
249DresIvana.K3,350,000-927,325002,422,675
250Dresjarda3,350,000-443,000002,907,000
251DressisterD3,350,000-459,000-400,00045,0002,536,000
252Drestlusty3,350,0000003,350,000
253Dreschico3,300,0006,000003,306,000
254Dresmirda3,300,000-3,400-400,00047,5002,944,100
255DresMonk3,300,000-13,000003,287,000
256DresRAY RAYCING3,300,000-1,308,750-981,250240,8501,250,850
257Dresparamessi3,250,000645,000003,895,000
258Dreszdarsky3,250,00012,000003,262,000
259DresMarty3,200,000-879,300-136,00518,3502,203,045
260DresMechanika3,200,000-176,000003,024,000
261Dresmedor3,200,0000003,200,000
262Dresoldik3,200,000-795,800002,404,200
263DresPILÁT3,200,000-667,250002,532,750
264Dreskouda3,150,0000003,150,000
265DresPivokrevnik3,150,0008,000003,158,000
266Dreszuza3,150,0000003,150,000
267DresAlena3,100,0000003,100,000
268Dresgabip3,050,000-220,000002,830,000
269Dresirena3,050,0000003,050,000
270Dresvordonka3,050,0000003,050,000
271Dresalfonsi3,000,000-828,653002,171,347
272DresAndilek3,000,000-224,000-1,660,100135,7501,251,650
273Dresmachek3,000,0000003,000,000
274Dresmalmaz3,000,000-55,000002,945,000
275DresMisa.L3,000,0004,979003,004,979
276DresZuzka=)3,000,000-679,200002,320,800
277Dreszzzuzka3,000,0000-191,0005,1002,814,100
278Dresbjunt2,950,000-14,250002,935,750
279DresLubosch2,950,00010,000002,960,000
280DresSamanta2,950,000-110,500-170,00002,669,500
281Dresmrkef2,900,000-445,000-1,800,000285,850940,850
282DresBlanka2,850,0000002,850,000
283DresRybarM2,850,000-1,128,750-1,500,00015,000236,250
284Dressh2176412,850,0000002,850,000
285Drestrake2,850,000-122,500002,727,500
286Dreszvjed2,850,000-360,500-818,00023,8001,695,300
287DresBjunta2,800,000-657,804002,142,196
288DresGrim Fei Y Los Lobos2,750,000-62,500002,687,500
289DresKopejtko2,750,0001,294,375004,044,375
290Dressvatosm2,750,0005,750-2,250,0000505,750
291Dresmamlas2,700,000-84,000002,616,000
292DresDS MILLI2,650,000-376,500-500,00016,7501,790,250
293Dresjirkada2,650,000-1,130,500001,519,500
294Dreskaccmud2,650,000-77,577-550,00002,022,423
295Dreskarel2332,650,000-250,000002,400,000
296DresMára2,650,000-30,600002,619,400
297DresWasabi2,650,000-270,000002,380,000
298Dresmaruska22,550,000-153,550002,396,450
299DresStajMonello2,550,000185-1,993,113160,350717,422
300DresDanndy32,500,00039,585002,539,585
301DresKub2,500,0000002,500,000
302DresMarcos222,500,000-82,700002,417,300
303Dressarkaperuan2,500,000-149,850-1,200,00025,4501,175,600
304DresBLACK DAHLIA2,450,000-653,500001,796,500
305DresBroz2,450,0000002,450,000
306Drescuketka2,450,0000002,450,000
307Dresfafa2,450,0000002,450,000
308Dresl-chu2,450,000-690,000001,760,000
309Dresmarkota2,450,0000002,450,000
310Dresakrij542,400,0000002,400,000
311Dresbolad2,400,0000002,400,000
312Dresmarbela2,400,000-825,530001,574,470
313Drespedro2,400,000302,000002,702,000
314Dreslucka2,350,000-606,800001,743,200
315 Majk2,350,0000002,350,000
316DresMelina2,350,00041,500002,391,500
317Dreswhaler2,350,000-106,000002,244,000
318Dresales532,300,000-18,475002,281,525
319Dresdekret2,300,0000-443,000235,8502,092,850
320Dresdubl2,300,000-50,000002,250,000
321Drespepos2,300,0000002,300,000
322Dresrene meinthe2,300,000-488,400-333,33322,2501,500,517
323DresMichal2,250,0000002,250,000
324Dreshonza92,200,0000002,200,000
325DresLucipisek2,200,000470,850-2,000,000194,700865,550
326DresArganta2,150,000-234,500001,915,500
327DresBertina2,150,0000002,150,000
328DresKLÁTIVEJ TONDA2,150,000510,750002,660,750
329DresRyaN2,150,0000002,150,000
330Dresvkmoch2,150,00024,500-1,000,0001,286,5502,461,050
331DresZuzanka2,150,0000002,150,000
332Dresnica2,100,000-6,000002,094,000
333DresVikita2,100,000-16,500-1,600,00031,450514,950
334DresAmazonka2,050,00048,500002,098,500
335Dreslapo2,050,000-47,130-920,000140,6501,223,520
336Dresluciev2,050,000-190,940001,859,060
337Dresvinklarek2,050,000-205,500001,844,500
338Dresvocar2,050,0000002,050,000
339Dres68hacek2,000,0000002,000,000
340DresBERTY RYCATEJ2,000,000-642,762-100,00001,257,238
341Dresdostihak2,000,000-99,500001,900,500
342DresLiman2,000,000-608,500-1,092,05112,800312,249
343DresLukyn2,000,000109,250002,109,250
344DresSmarty2,000,000-829,000001,171,000
345Dresyloveiou2,000,00012,535002,012,535
346Dreslucka zemanova1,950,000-750,918001,199,082
347Dresmanola1,950,0000001,950,000
348DresPalic1,950,000-526,000001,424,000
349DresVendy1,950,0000001,950,000
350Drescerruti1,900,0000001,900,000
351Dresjara541,900,0000001,900,000
352Dreslubmour1,900,000-1,000001,899,000
353Dresaluna1,850,000-220,000-951,00034,150713,150
354Dresdopamin1,850,000-65001,849,935
355Dresnitram1,850,0000001,850,000
356Dresrotan1,850,000-325,000001,525,000
357Dressyrucek.jindrich1,850,000-78001,849,922
358Dreszuzana1,850,0000001,850,000
359Dresdedecek1,800,000-75,700001,724,300
360DresKata BDW1,800,000-387,833-200,00042,0001,254,167
361DresKomteska1,800,000-143,853-261,0037,5001,402,644
362DresBleekota1,750,0000001,750,000
363Dreslopata1,750,000-287,000001,463,000
364Dresmarian packa1,750,0000001,750,000
365Dresgeorg1,700,000-660,500001,039,500
366DresHenrinho1,700,000-235001,699,765
367Dresmartinka1,700,000-239,250-230,00033,7501,264,500
368Dresskobis1,700,0000001,700,000
369Dresneele1,650,000-285,000001,365,000
370DresJan Moravec1,600,00010,500001,610,500
371Dresjirkac1,600,0000001,600,000
372Dressarka.s1,600,000-138,800001,461,200
373DresBarulinesZz1,550,000-43,900-455,10101,050,999
374Dresmaftynka1,550,0000001,550,000
375Dresthe_carrion1,550,0000001,550,000
376DresHorváth1,500,000-356,400001,143,600
377Dresjackdan1,500,000-6,437001,493,563
378Dresjandejsek1,500,0000001,500,000
379DresMaki1,500,000-1,650-1,215,005141,500424,845
380Dresradonice1,500,0000001,500,000
381Dreszdenka1,500,000-540001,499,460
382DresAles Jakub1,450,000-66,250001,383,750
383DresIwka1,450,000-67,500001,382,500
384DresMagdalena1,450,0000001,450,000
385Dresvondris91,450,000-36,250001,413,750
386Dresgary1,400,000-151,550001,248,450
387DresIfka1,400,0000001,400,000
388DresKamil Kelimek1,400,0000001,400,000
389Dresmarci1731,400,0000001,400,000
390Dresstáj-gabriela1,400,00086,750-1,162,00086,050410,800
391Dresataman1,350,000-130,000001,220,000
392Dresdolinak1,350,0000001,350,000
393Dresjozef1,350,0000001,350,000
394DresOskar1,350,000-827,50000522,500
395Drespavel1,350,000-367,50000982,500
396Drespepik la1,350,00095,000001,445,000
397Dresvalentinik1,350,000-58,780001,291,220
398DresKačenka1,300,000-133,000001,167,000
399Dresmartina1,300,000-44,075001,255,925
400Dresmirek1,300,0000001,300,000
401DresMisanek1,300,000-154,750001,145,250
402Dresmobydick1,300,0000001,300,000
403Dresmoon ballad1,300,000-347,500-410,00018,600561,100
404Dresmufik0071,300,000-56,250-50,00001,193,750
405DresWlck1,300,000-188,000001,112,000
406DresGabina1,250,000-104,500-40,00001,105,500
407DresHornik1,250,000-2,500001,247,500
408Dresjanaka1,250,000128,750-535,000145,000988,750
409Dreskosdidi1,250,000-40,625001,209,375
410DresLeoš1,250,0000001,250,000
411DresSpeedy Diamond1,250,00071,800-450,00037,000908,800
412Drestallis1,250,00016,750-246,60046,7001,066,850
413Drestuszka1,250,000-55,000001,195,000
414Dresveka1,250,000-40,000001,210,000
415DresBony 16 1,200,000-36,250001,163,750
416Dresernando1,200,0000001,200,000
417DresEwulka1,200,00033,500-100,00016,2501,149,750
418DresIjik1,200,000-3,450001,196,550
419Dresjofr1,200,0000001,200,000
420DresKamila B1,200,000-10-100,00036,0001,135,990
421DresLukas Vitek1,200,000-45,750001,154,250
422DresL_Fifi1,200,000-43,000001,157,000
423Dresmilan1,200,000-208,25000991,750
424Dresnik1,200,0000001,200,000
425DresWinx1,200,000512,700001,712,700
426Dresdasakabat1,150,000-95,000-50,00029,8001,034,800
427Dresfabregas1,150,000-358,50000791,500
428Dresklukes1,150,0000001,150,000
429DresMICHAL JIRECEK1,150,000-3,501001,146,499
430DresMimi1,150,0000001,150,000
431DresMORY1,150,0000001,150,000
432Dresnirlucky1,150,0000001,150,000
433Dresroupec1,150,0000001,150,000
434Dressolomon1,150,0000001,150,000
435Dresvorogue1,150,0000001,150,000
436Dresalinesa1,100,0000001,100,000
437Dreshollybull1,100,000-131,25000968,750
438DresLily1,100,0006,500001,106,500
439DresMonika Kantkova1,100,0000001,100,000
440Dresprinc1,100,0000001,100,000
441DresSaggit1,100,000-3,620001,096,380
442DresStruhovsky1,100,0000001,100,000
443DresWerena1,100,000-6,500-400,000103,550797,050
444DresAnys1,050,0000001,050,000
445Dresarpuska1,050,0000001,050,000
446DresBESTMATE1,050,000132,500001,182,500
447Dresmckoza1,050,000-57,10000992,900
448DresNora Jeane1,050,0000001,050,000
449Dresroot1,050,0000001,050,000
450DresSilver1,050,000-80,50000969,500
451DresViki1,050,000-66,25000983,750
452Dresartan951,000,000-47,00000953,000
453DresBony1,000,00015,000001,015,000
454Dresgrusa1,000,0000-271,0008,550737,550
455DresLlanito1,000,00072,500-820,00016,750269,250
456Dreslopius1,000,0000001,000,000
457Dresmajitelka1,000,000-265,00000735,000
458DresMojito7371,000,0000001,000,000
459Dresnovak1,000,000-10000999,900
460Dresturfman1,000,000-77,800-193,00059,750788,950
461DresCentirolka950,000-10,25000939,750
462Drescermag950,000000950,000
463DresCorveta950,000000950,000
464DresDomkar950,000-200,25000749,750
465Dreslegosz950,000-177,950-37,5000734,550
466DresRed Riot950,000245,000001,195,000
467Dresshortgeorg950,000-87,45000862,550
468Dres8marek900,000-46000899,540
469DresBorovak900,000-402,50000497,500
470DresDan11900,000000900,000
471DresdeMerteuil900,000000900,000
472DresHekra900,000-275,00000625,000
473Dreshelena900,000-179,90000720,100
474Dresjara900,000000900,000
475DresLider Racing900,000000900,000
476Dresreich900,000-40,00000860,000
477DresSabrina900,000-100,00000800,000
478Dresstaj piskot900,000-520,00000380,000
479Drestrejtnarova900,000000900,000
480DresFantome850,00010000850,100
481Dresflash850,000115,00000965,000
482Dresjosi850,000-240,00000610,000
483Dreskarel69850,000-62,70000787,300
484DresMartan850,000-42,50000807,500
485Dresmisulka850,000-50,00000800,000
486DresPolárka850,000000850,000
487Dresvanous850,000000850,000
488Dresverdandi850,000000850,000
489Dresvlmaceska850,000000850,000
490Dreszdenii850,000-12300849,877
491DresAirin800,000-92,45000707,550
492Dresajvnajvn800,00045,65000845,650
493DresBara13800,000-123,95000676,050
494DresDada800,000000800,000
495Dresdraace800,000-50,00000750,000
496Dresemperor800,000-212,50000587,500
497Dreskrek800,000-279,25000520,750
498DresNumbersixvalverde800,00049,95000849,950
499DresPRINCIPESSA800,000-210,00000590,000
500Dreswendy800,000-439,00000361,000
501DresAprilia750,000-181,15000568,850
502DresAvolidaren750,000-92,55000657,450
503Dresbarbarrosa750,000-228,300-270,00033,900285,600
504Dreskenzi750,000000750,000
505Dresmistrr750,000-385,500-152,00039,950252,450
506DresMrkáčková750,000000750,000
507Drespocahontas750,000000750,000
508Drestribal750,00055,00000805,000
509DresVelkova750,000000750,000
510DresFormula700,000000700,000
511Dresgabrhela700,000-8,45000691,550
512Dresholy bull700,000-122,00000578,000
513Dreshugo700,000-300699,997
514Dresjan.havel700,000000700,000
515Dresjenson700,000-20,55000679,450
516Dreskule700,000-81,25000618,750
517Dreslanna700,000-243,75000456,250
518DresPaolinka700,000000700,000
519Dressamout700,000000700,000
520DresTipar700,000000700,000
521Drestomashurt700,000-95,00000605,000
522DresBaacinka650,000-22,95000627,050
523DresChose650,000-320,50000329,500
524Dresdimi650,000-5000649,950
525DresDoňa Mimoňa650,000-169,65000480,350
526Dresempress650,000-212,50000437,500
527DresKaterina650,00041,50000691,500
528Dreskovanmar650,000000650,000
529DresNiCooLka650,00036,40800686,408
530DresNinetales650,000-293,82000356,180
531Drespmatejka650,000000650,000
532DresPonytail650,000-10,00000640,000
533Dresromanmoge650,000-52,75000597,250
534Dreszdena650,00050,00000700,000
535DresAnnabella*600,00010-49,0000551,010
536DresGary Stevens600,000-286,25000313,750
537DresGenevelle600,0007,00000607,000
538DresJHolis600,000-40,00000560,000
539DresLejci600,000100,00000700,000
540Dresmarbell600,000-26,90000573,100
541Dresmaresova600,000000600,000
542Drespepik600,000-100,00000500,000
543DresRankaBaraDra600,000-25,00000575,000
544Dresswain600,000-163,98000436,020
545Drestera600,000-25,00000575,000
546Dresblb550,000-234,55000315,450
547Dreschristian550,000000550,000
548Dresdiana-r550,000-32,95000517,050
549Dresevicka123550,000-1000549,990
550DresFlare13550,000-1,30000548,700
551Dresgapa550,000000550,000
552Dresgraham550,000-500549,995
553DresKirung Girl550,000000550,000
554Dreskokotek550,000000550,000
555DresLandaluce550,000-20,00000530,000
556Dreslenin550,000-13,59600536,404
557DresLulan550,000125,00000675,000
558Dresmonolex550,000000550,000
559DresTertulian550,000000550,000
560Drestgumi550,000-30000549,700
561DresTobby550,000-2,780-49,65014,550512,120
562Dreswondrash550,00071,50000621,500
563Dresadelafelixova500,000000500,000
564Dresattacante6500,000000500,000
565Drescesta500,000000500,000
566Dresdimína500,000000500,000
567Dresdoggerr500,000000500,000
568DresGenius500,000131,95000631,950
569Dreshuhlal500,000000500,000
570Dresjulie500,000-90,25000409,750
571Dreslatwing500,000-151,50000348,500
572DresLuckyBoy500,000000500,000
573Dresluky500,000184,00000684,000
574Dresmalba1500,000-34,75000465,250
575DresMartinZ500,000-40,00000460,000
576Dresma_la500,000000500,000
577DresMonopoly500,000205,00000705,000
578Dresqwertzuiop500,000000500,000
579Dresredakles500,000000500,000
580Dresrevin500,00011,35000511,350
581Dresrfrolo500,000000500,000
582DresStrejc500,000000500,000
583DresTaranka500,000-11,75000488,250
584 Zoja Sediva500,000000500,000
585Dresandreaamilan450,000-134,00000316,000
586DresBodoko450,000000450,000
587 BranyM450,000000450,000
588Dresbrunetka.k450,0005,50000455,500
589DresBubo450,000000450,000
590DresDomkar2007450,000-144,00000306,000
591DresFILIP185450,000000450,000
592DresFrantisek1450,000000450,000
593Dresgumitekk450,000000450,000
594DresIvan450,000000450,000
595DresJedovachyse450,000-17000449,830
596DresJoshua450,000000450,000
597Dreskoniceks450,000000450,000
598DresLancelot450,00017,89800467,898
599Dresleoš miler450,000000450,000
600DresLider Racing Stable450,000000450,000
601Dresmalemimino450,000-56,75000393,250
602Dresmiroslava450,00010000450,100
603Drespepoš450,000000450,000
604DresRadbuk450,00043,00000493,000
605DresRenca Voky450,000-33,57500416,425
606DresRendy97450,000000450,000
607Dresrodb450,000-100449,999
608Dresvecherka450,000-130,00000320,000
609Dresxmmmail450,000-40000449,600
610Dresbellaboy400,000-29,20000370,800
611DresBlas400,000-80,00000320,000
612Dresbookmaker400,000000400,000
613DresDvur.Zahornice400,000000400,000
614Dresenjoi400,000000400,000
615DresFéro´Di Péro Cémbálo400,000-365,0000035,000
616DresHonza400,000-80,25000319,750
617DresKonigsohn400,000000400,000
618Dreslaskonka400,000000400,000
619DresLibry400,000-286,00000114,000
620Dresmarquis400,000000400,000
621DresPera400,000000400,000
622DresPetan1991400,00034,90000434,900
623DresPetr Dostal400,000000400,000
624Dresplanoaxius400,000000400,000
625Dresrades5400,000000400,000
626Dressemanik400,000000400,000
627DresTITITKO400,000-195,000-205,00051,25051,250
628Drestrifecta400,00051,00000451,000
629DresVerunka400,000000400,000
630DresWBR400,000000400,000
631DreswhalerF400,000000400,000
632Dresboda.dostal350,000000350,000
633Dreschamber350,000000350,000
634DresDarley911350,000000350,000
635DresGALUP350,000000350,000
636DresJiří Berger350,000000350,000
637Dresjituska350,000-219,85000130,150
638Dresjokerit350,000-80,00000270,000
639Dresjokr350,000000350,000
640DresKonrad350,000000350,000
641DresKRUND350,000000350,000
642Dreslinos350,000000350,000
643Dreslucie350,000000350,000
644Dresmicka350,000-170,00000180,000
645DresMrkackova350,00067,00000417,000
646DresNemka350,000000350,000
647DresNikca350,000000350,000
648Dressallyk350,000-9,25000340,750
649 tondaherzog350,000000350,000
650Dresvlawal350,000000350,000
651Dreswraja350,00024,00000374,000
652DresAdraj300,000000300,000
653DresBlack Caviar300,000-134,68800165,312
654DresEfix300,000000300,000
655Dresfb300,000000300,000
656DresFrantisek300,000000300,000
657Dreskarlos300,000-30,00000270,000
658DresKašpárek Karel300,000-120,00000180,000
659Dreskkmotr300,000000300,000
660Dreskwakers300,000000300,000
661Dresmonikao300,000000300,000
662Dresnelson300,000000300,000
663DrespingmasteR300,000000300,000
664DresSaldo300,00043500300,435
665Dressatan300,000000300,000
666Dresslechtis300,000000300,000
667DresStajňa MALTINETTO300,000000300,000
668Dressymbol300,000-100,00000200,000
669DresTerezaKuzelakova300,000-111,00000189,000
670Drestomas.dur300,000-13,55000286,450
671DresVasa300,000000300,000
672Drescereus250,000-3,12500246,875
673DresDana250,000000250,000
674DresDonna16250,000000250,000
675DresHonzic250,00069,592-310,000110,800120,392
676DresJanzid250,000-1,00000249,000
677DresKatkaS250,000000250,000
678DresKiirten250,000000250,000
679Dresladyanne250,000000250,000
680Dreslaibach250,000-2800249,972
681DresMagnifica250,000-27500249,725
682Dresmarkse250,000000250,000
683Dresmilan brany250,000000250,000
684Dresmiri250,000000250,000
685Dresmisha250,000000250,000
686DresMUFTI250,000000250,000
687DresNeptune250,000000250,000
688Drespkpf250,000-32,77000217,230
689Dresremeva250,000000250,000
690Dresrizecek250,000000250,000
691Dresrosendorf250,000-154,0000096,000
692DresSajdl250,000000250,000
693Dresstepanka250,000000250,000
694DresTRIBAL INSTINCT250,000-60,00000190,000
695DresUlrika250,000000250,000
696DresBaronsks200,000-125,2500074,750
697DresBecky200,000000200,000
698Dresbetyna200,000-85,00000115,000
699Dresbybop200,000000200,000
700DresCandie200,000000200,000
701DresDARINA200,000-150,0000050,000
702DresDDD200,000-27,25000172,750
703DresDegro200,000134,62500334,625
704Dresdenisa200,000000200,000
705DresDobrovolny200,000000200,000
706Dresfesoj200,000000200,000
707DresFrantisek Broz200,000000200,000
708DresHighheat123200,000-49,00000151,000
709DresIberia200,000-30,00000170,000
710Dresivan47200,000000200,000
711Dresjirikov200,000000200,000
712Dresjirikovas200,000000200,000
713Dresjiristrejc200,000000200,000
714DresJosef Vana200,000000200,000
715Dresjozeff200,000000200,000
716Dreskenny007200,000000200,000
717Dreskosorak200,000000200,000
718Dreskrulik200,000000200,000
719Dreslumpik01200,000000200,000
720Dresmartinh200,000000200,000
721Drespetept200,000000200,000
722DresPetka412200,000000200,000
723Drespetr jirasek200,000000200,000
724Dresrandolf200,000000200,000
725Dresrehor200,000000200,000
726Dressaintly200,000000200,000
727DresSanan200,000000200,000
728DresSkippka200,000-60,50000139,500
729DresSTAJ-GAJUS200,000-150,0000050,000
730Dresstarfighter200,000-72,60000127,400
731DresUrsa200,000-200,000000
732DresVanerova Ivana200,000000200,000
733Dresverca200,000-196,100003,900
734Dresxenofoul200,000000200,000
735 X_X_X_m.pekarek200,000000200,000
736DresZdenek200,000000200,000
737Dreszdenekz200,000000200,000
738Dres1stein150,000000150,000
739Dresaabbcc150,000-1600149,984
740DresAdelaFel150,000000150,000
741Dresbabicka150,000000150,000
742DresBarvinek150,000000150,000
743DresBecky12150,000000150,000
744Dresbillyeliot150,000000150,000
745Dresbohous150,000000150,000
746Dresborgio150,000000150,000
747Drescap150,000000150,000
748Dresczesion150,000000150,000
749Dresdandys150,000000150,000
750DresDavid359150,000-8,00000142,000
751DresDzudzu150,000-80,0000070,000
752DresFergana150,000000150,000
753Dresfore150,000000150,000
754DresHarry150,000000150,000
755DresHolis150,000000150,000
756Dresjackie150,000000150,000
757Dresjancaaa150,000-7,81000142,190
758Dresjberger150,000000150,000
759DresJessica150,000-60000149,400
760Dresjosestan150,000-4,75000145,250
761Dreska.117150,000000150,000
762Dreskingo72150,000000150,000
763DresKlarcaTrousilova150,0007600150,076
764DresKlarinaTrousilova150,000-6300149,937
765Dreskmonda150,000000150,000
766DresLadySavignon150,000-22000149,780
767Dreslanger150,000000150,000
768DresLiduska150,000000150,000
769DresMachL150,000000150,000
770DresMagic Light150,00040,70000190,700
771Dresmar-bel150,000000150,000
772Dresmilanholub150,000000150,000
773Dresmistery150,000000150,000
774Dresmys150,000-1,46000148,540
775DresMysak150,000-42,00000108,000
776Dresnaslase150,000000150,000
777Drespaja1979150,000-5,00000145,000
778Drespetr150,000000150,000
779Dresrk.seznam150,000000150,000
780Dressamby150,000-95000149,050
781DresSANDOKAN150,000-50,00000100,000
782Dressavana13150,0005,50000155,500
783 schulmann150,000000150,000
784Dresshakira150,000000150,000
785Dressten357150,000000150,000
786Dresterush13150,000000150,000
787Dresupc85150,000000150,000
788Dresxkola200150,000-3,25000146,750
789 X_X_X_omar150,000000150,000
790Dres11RADIM11100,000000100,000
791Dresadyn100,000-10,0000090,000
792Dresanka100,00010,00000110,000
793DresBAGGIO100,000000100,000
794DresBohumil Kos100,000-1,7500098,250
795DresBoris100,000-2,6000097,400
796DresBzumkaa100,000-7000099,300
797 chleba100,000000100,000
798 Dalibor100,000000100,000
799DresDalisek100,000000100,000
800Dresdannemm100,000000100,000
801DresDENULLIINKA_02100,000000100,000
802DresDUDO20100,000-1200099,880
803Dreset.caetera100,000000100,000
804Dresforlind100,000000100,000
805DresFunana100,0007,00000107,000
806Dresgsf600s100,000000100,000
807DresJana Doktorova100,000000100,000
808Dresjana lenomarova100,000000100,000
809Dresjanek58100,000-15,2250084,775
810DresJanosik100,000110,00000210,000
811DresJelenovitej100,000000100,000
812Dresjenik3100,000000100,000
813DresJolca100,000000100,000
814DresKetlin100,000-5,0000095,000
815Dreskiki13100,000000100,000
816Dreskope100,000000100,000
817DresKubaJ100,000000100,000
818DresLadavyskocilova100,000000100,000
819Dreslatmon100,000000100,000
820 lenka jenikova100,000000100,000
821DresLibint100,000000100,000
822Dresliborziegl100,000000100,000
823Dreslojzanek100,000000100,000
824DresLuboš100,000-45,0000055,000
825DresLulinka.....100,000000100,000
826DresM-iri100,000000100,000
827DresMairin100,000-3,5000096,500
828Dresmajuso100,000000100,000
829 makynka100,000000100,000
830DresMarie100,000000100,000
831Dresmartineso 07100,000-15,0000085,000
832DresMetér100,000000100,000
833 michaljockey100,000000100,000
834 micunek100,000000100,000
835Dresmilano11100,000000100,000
836DresMilunka100,000000100,000
837Dresmino3400100,000000100,000
838Dresmiras100,000000100,000
839 Monchiii100,000000100,000
840DresMonik100,000000100,000
841 mtoto100,000000100,000
842Dresnamornikkkkkkkkkkkkk100,000000100,000
843DresNikol100,000000100,000
844Dresnova100,000000100,000
845Dresolga77100,000000100,000
846Drespapo100,000000100,000
847Drespavel12100,000000100,000
848Drespavlina kacerova100,000000100,000
849DresPecka100,000000100,000
850Drespejskova100,000000100,000
851DresPetr2323100,000000100,000
852 piska100,00012,25000112,250
853DresPokorna100,000000100,000
854Dresprokupek100,000000100,000
855DresRadim100,000-2,0000098,000
856DresRadovan100,000-44,0000056,000
857Dresrefik100,000000100,000
858DresRios100,000000100,000
859Dressabatini100,000-8,0000092,000
860Dresscamp_billy100,000000100,000
861Dressonny100,000000100,000
862Dressouckova.janina100,000000100,000
863Dressportchov-rezacova100,000000100,000
864Dresstepanka.vodrazkova100,000000100,000
865DresStovajs18100,000000100,000
866DresTerminala100,000-1220099,878
867DresTerracon100,000000100,000
868 tesarova100,000000100,000
869Drestheoden100,000000100,000
870 triglav2100,000-50,0000050,000
871Dresturdas100,000-10,0000090,000
872Drestyna100,000000100,000
873DresVanessa100,00029,000-101,050027,950
874DresVeselá bída100,000000100,000
875DresVítězslav Felix100,000000100,000
876DresVojta13100,000000100,000
877Dresvojtisek100,000000100,000
878DresVondrova100,000000100,000
879Dresweismuler100,000000100,000
880Dresxmanda100,000000100,000
881 1.FC ČENON50,00000050,000
882Dres1234550,00000050,000
883 1271076850,00000050,000
884DresAdela+H50,00000050,000
885DresAdelka9250,00000050,000
886Dresambersand50,00000050,000
887Dresamigo50,00000050,000
888DresAndulka50,00000050,000
889Dresanetka baletka50,00000050,000
890Dresanicka50,00000050,000
891Dresanicka2350,00000050,000
892DresAnýsek50,00000050,000
893Dresarcaro50,00000050,000
894Dresarcenciel50,00000050,000
895DresArgo50,00000050,000
896Dresartur50,00000050,000
897DresAsprava50,00000050,000
898DresBAJA50,00000050,000
899Dresbaronial50,00000050,000
900DresbarunaP50,00000050,000
901 bazant50,00000050,000
902DresBea50,000-3,5000046,500
903DresBendakova50,00000050,000
904Dresberan50,00000050,000
905Dresberry50,00000050,000
906Dresberunka.150,00000050,000
907Dresberuska50,00000050,000
908 Beruška50,00000050,000
909Dresbingo50,00000050,000
910Dresblankajane50,00000050,000
911Dresbobis50,00000050,000
912Dresbodl50,00000050,000
913Dresbruder50,00000050,000
914Dresbrundi50,00000050,000
915Dresbrutus50,00000050,000
916 Bubnova50,00000050,000
917DresBumba50,00000050,000
918Drescaalipsa50,000-23,5000026,500
919DresCatherine50,00000050,000
920DresChanda50,00000050,000
921Dreschantal50,00000050,000
922Drescharon50,00000050,000
923Drescipis50,00018,0000068,000
924DresCisar50,00000050,000
925Drescolorado50,00000050,000
926Drescomedy50,00000050,000
927DresCreola50,00000050,000
928 d6a6c6o50,00000050,000
929DresD@avids50,00000050,000
930Dresdada080950,00000050,000
931DresDAGI50,00000050,000
932DresDAN50,00000050,000
933Dresdanula750,00000050,000
934Dresdavec6250,00000050,000
935DresDavpavek50,000-22,0000028,000
936DresDemon 250,00000050,000
937DresDemon250,00000050,000
938Dresdenis50,00000050,000
939DresDENULLE50,00000050,000
940DresDenzule2550,00000050,000
941DresDettori50,00000050,000
942DresDoctor50,00000050,000
943Dresdonda50,00000050,000
944DresEddie14202450,00000050,000
945Dreselenka50,00000050,000
946Dreseliot50,00000050,000
947DresEliska198050,00000050,000
948Dresemiba50,000-50,000000
949DresEnigma50,00000050,000
950Dresf.mikes50,00000050,000
951 fabian50,00000050,000
952DresFaja50,000-14,5000035,500
953Dresfifo50,000-4000049,600
954DresFikjunior50,00000050,000
955DresFilip50,000-41,000009,000
956DresGavča50,000-1500049,850
957Dresgerman50,00000050,000
958Dresggs50,00000050,000
959DresGoForWand50,00000050,000
960DresGold yellow50,00000050,000
961Dresgullap50,00000050,000
962Dresgumitek50,00000050,000
963Dreshaha50,00000050,000
964Dreshajtra50,00000050,000
965Dreshakym50,000-20,0000030,000
966DresHana50,00000050,000
967Dreshanej50,00000050,000
968DresHanigan50,00000050,000
969 HANINI50,00000050,000
970Dreshap.na50,00000050,000
971Dreshapy.na50,0002,0000052,000
972DresHavlik50,00000050,000
973Dreshelenav50,00000050,000
974Dreshollant50,00000050,000
975 holubarova50,00000050,000
976DresHonza Beneš50,00000050,000
977Dreshopesolo50,00000050,000
978Dreshrabar50,00000050,000
979Dreshraběnka50,00000050,000
980Dreshurt50,000-1,9000048,100
981Dresilussion150,00000050,000
982DresiMY_a.Ne.Th.Ka50,00000050,000
983DresIrena.Rosenfeld50,00000050,000
984DresIshat50,00000050,000
985DresIvanka50,00000050,000
986Dresjackdan1350,00000050,000
987Dresjana7650,00000050,000
988 JanaN50,00000050,000
989Dresjanka.blaza50,00000050,000
990DresJanulka50,00000050,000
991DresJaras50,000-10,0000040,000
992DresJasná50,00000050,000
993Dresjedna150,00000050,000
994DresJezis50,000-1,1000048,900
995DresJiraJ50,00000050,000
996Dresjirka h50,00000050,000
997Dresjohnson.kofola50,00000050,000
998DresJohny50,000-40,0000010,000
999DresJohnyHans50,00000050,000
1000Dresjojo50,00000050,000
1001DresJubikman50,000-10,0000040,000
1002Dresjulian50,00000050,000
1003 jura50,000-50,000000
1004Dreskamil7750,00000050,000
1005 Kamila50,00000050,000
1006Dreskantkova katerina50,00000050,000
1007Dreskapricek50,00000050,000
1008Dreskarel maca50,00000050,000
1009Dreskarelr50,00000050,000
1010DresKate50,00000050,000
1011 Katka50,00000050,000
1012Dreskett50,00000050,000
1013Dreskeydee50,00000050,000
1014DresKeytlin.com50,0001550050,155
1015Dreskikihary50,00000050,000
1016Dreskirasjer50,00000050,000
1017DresKlariska50,00000050,000
1018DresKlecka50,00000050,000
1019DresKocour50,00000050,000
1020 kokot50,00000050,000
1021Dreskolousek50,00000050,000
1022Dreskooon50,00000050,000
1023DresKory 1750,000-100049,990
1024Dreskoty50,00000050,000
1025Dreskoukynka4250,00000050,000
1026DresKozakevic50,00000050,000
1027Dreskristla50,00000050,000
1028Dreskrizan50,00000050,000
1029DresKruspe50,00000050,000
1030Dresku1ky50,000-5,0000045,000
1031DresKubino50,00000050,000
1032DresKudla50,00000050,000
1033Dreskulisek50,00000050,000
1034DresKwak50,000-4600049,540
1035Dreskwake50,00000050,000
1036Dreskypr50,00000050,000
1037DresLadik50,00000050,000
1038DresLahy50,00000050,000
1039Dreslala50,00000050,000
1040 Lanner50,00000050,000
1041DresLENNEY50,00075,00000125,000
1042Dreslentilka.2250,00000050,000
1043Dreslianhel50,00000050,000
1044Dreslibchavy50,00000050,000
1045 libor50,00000050,000
1046DresLider Lady50,00000050,000
1047DresLinekkarel50,000-50,000000
1048Dreslojzik50,00000050,000
1049DresLucia50,00000050,000
1050Dresludvatemel50,00000050,000
1051Dreslukas50,000-33,5000016,500
1052Dreslukas 199450,00000050,000
1053Dreslze50,00000050,000
1054Dresmafiam50,00000050,000
1055Dresmafik2550,00000050,000
1056DresMaggie2150,00000050,000
1057Dresmajorzeman50,00013,4380063,438
1058Dresmala50,00000050,000
1059Dresmandysova50,00000050,000
1060Dresmarcel50,00000050,000
1061Dresmarcon50,00000050,000
1062 marian50,00000050,000
1063DresMarieC2850,00000050,000
1064DresMars5750,00000050,000
1065DresMartiani50,000-22,0000028,000
1066DresMartin jockey Laube50,00000050,000
1067DresMartin0250,00000050,000
1068DresMaru50,000-9,0000041,000
1069Dresmaruska50,00000050,000
1070Dresmaruu50,00000050,000
1071DresMary50,00000050,000
1072DresMaryshka50,000-19,3000030,700
1073Dresmaser50,000-4,0000046,000
1074Dresmatouskova50,00000050,000
1075Dresmavis50,00000050,000
1076Dresmdluis50,00000050,000
1077Dresmegc50,000-3500049,650
1078Dresmejla50,00000050,000
1079Dresmeopta50,00000050,000
1080DresMF50,00000050,000
1081DresMic50,00000050,000
1082DresMICHAEL50,000-50,000000
1083DresMichal Kreidl50,000125,00000175,000
1084Dresmichal3350,00000050,000
1085 Michala.Senkova50,00000050,000
1086Dresmichinn50,00000050,000
1087DresMiki50,00000050,000
1088Dresmikikiki50,00000050,000
1089 mikiw50,00000050,000
1090DresMiKKC50,00092,50000142,500
1091Dresmilan1250,00000050,000
1092Dresmilan2250,00000050,000
1093Dresmilanb50,00000050,000
1094Dresmilanek50,00000050,000
1095Dresmilano111150,00000050,000
1096Dresmilous50,00000050,000
1097Dresmilousek50,00000050,000
1098Dresminovskazuzana50,00000050,000
1099DresMiras1050,000-1600049,840
1100DresMisa7350,00000050,000
1101Dresmoniga50,00000050,000
1102Dresmoniole50,00000050,000
1103 MSD50,000-2,5000047,500
1104DresMučaču50,00000050,000
1105Dresnamornik50,000-70049,993
1106Dresnamornikk50,00000050,000
1107DresNATALIJA50,00000050,000
1108Dresnerabus50,00000050,000
1109Dresneznalek50,00000050,000
1110DresNicocola50,00000050,000
1111DresNicole50,00000050,000
1112DresNicole9150,00000050,000
1113Dresnikita00750,000-1,0000049,000
1114DresNikki-Oesch50,000-6000049,400
1115Dresolgaflxv50,00000050,000
1116Dresondra4450,00000050,000
1117Dresoooooo50,00000050,000
1118Drespalinak50,00000050,000
1119Drespatek50,00000050,000
1120Drespatrikuk50,00000050,000
1121DresPEETRS50,00000050,000
1122Drespegudo50,000-5000049,500
1123DresPejpal50,00000050,000
1124Drespekac50,000-450049,955
1125Drespepicek50,000-50,000000
1126DresPerca50,00000050,000
1127Drespessoa50,00000050,000
1128Drespetra50,00000050,000
1129DresPetrela250,00000050,000
1130Drespetruska50,0002900050,290
1131 Peťule50,00000050,000
1132Drespetulka4250,00000050,000
1133Dresplaylist138450,00000050,000
1134DresPohanka50,00000050,000
1135DresPollas50,00000050,000
1136Drespondeli50,00000050,000
1137DresPop50,00000050,000
1138Dresposledni150,00000050,000
1139Drespravejkonak50,00000050,000
1140Dresprosek50,00000050,000
1141Dresqwerty50,00000050,000
1142Dresradka50,00000050,000
1143Dresrafael50,00000050,000
1144Dresranitidin50,000-400049,960
1145Dresrasto50,00000050,000
1146Dresreadynka50,00000050,000
1147Dresrebi50,00000050,000
1148DresReneySolo50,00000050,000
1149DresRianna50,00000050,000
1150Dresros1750,000-500049,950
1151 ross50,00000050,000
1152Dresroupec150,00000050,000
1153Dresrubio50,00000050,000
1154DresRusty50,00000050,000
1155Dressaarka50,00000050,000
1156DresSahara50,00000050,000
1157Dressalac50,000-16,0000034,000
1158DresSandipan50,000-2,0000048,000
1159DresSarka50,00041,2500091,250
1160DresSarkaperuan150,00000050,000
1161Dressavio9950,0006,4000056,400
1162Dressberatel50,00000050,000
1163DresSeamus50,00000050,000
1164DresSecret Star50,000-2900049,710
1165Dressemeles50,000-50,000000
1166DresShaakey50,00000050,000
1167Dressharlote50,00000050,000
1168DresSherardo50,00000050,000
1169Dressheyba50,00000050,000
1170Dresshhorty50,00000050,000
1171DresShorty.50,00000050,000
1172Dressibil50,00000050,000
1173 Sideshek50,00000050,000
1174DresSikVTS50,00000050,000
1175Dressilvas50,00000050,000
1176Dressimi7350,00000050,000
1177DresSionek2150,00000050,000
1178Dressklamarek50,00000050,000
1179Dresslavka50,00000050,000
1180Dressmolivec50,00000050,000
1181DresSmoothy50,00000050,000
1182Dressmudla50,00000050,000
1183Dressnipp50,00029,0900079,090
1184Dressoninka50,00000050,000
1185Dresstaj bartos50,00000050,000
1186Dresstaj pavlik50,000-50,000000
1187DresStrnad50,00000050,000
1188DresStrnadova50,00000050,000
1189DresSupp50,0005,0000055,000
1190Dressvobodak50,00000050,000
1191Dressylvina50,000-550049,945
1192DresTanice50,00000050,000
1193Drestatanka50,00000050,000
1194Dresterezkagalliova50,00000050,000
1195Drestesiov50,00000050,000
1196 Tipps50,00000050,000
1197DresTiumen50,00000050,000
1198Drestoiletspider50,00000050,000
1199DresTomas_Pce50,000-400049,960
1200Drestommmmy50,00000050,000
1201DresTrebor2250,00000050,000
1202Drestutovka50,0001,5000051,500
1203DresTWIGGY50,00000050,000
1204Dresvachamarian50,00000050,000
1205DresVandik50,00000050,000
1206DresVandual50,00000050,000
1207Dresvanerovaivana50,00000050,000
1208Dresvanova50,00000050,000
1209 vdamec50,00000050,000
1210Dresvdede50,00000050,000
1211Dresvencapunk50,00000050,000
1212Dresvendy-p50,00000050,000
1213DresVenina50,00000050,000
1214DresVeru123150,00000050,000
1215DresViazma50,00000050,000
1216Dresvinny50,00000050,000
1217Dresviren50,00000050,000
1218Dresvitada50,00000050,000
1219Dresviunka50,00000050,000
1220DresVLADKO DOBROVSKÝ50,000-50,000000
1221Dresvlasta50,00000050,000
1222Dresvulin50,00000050,000
1223 Wild50,000-50,000000
1224DresWildfire50,00000050,000
1225Dreswr50,000-50,000000
1226Dresxanadu50,00031,2500081,250
1227Dresxjabii50,00000050,000
1228 X_X_X_vikita50,00000050,000
1229DresYennefer50,000150050,015
1230Dreszantara50,00000050,000
1231Dreszdenka tureckova50,00000050,000
1232Dreszeli50,00000050,000
1233Dreszeman50,00000050,000
1234DresZimmerova50,00000050,000
1235DresZizej50,00000050,000
1236DresZuzanka1150,00000050,000
1237DresZuzik50,00000050,000
1238Dreszuzina50,00000050,000
1239DresZuzu1150,00000050,000
1240DresZuzu750,00000050,000
1241 Železník50,000-50,000000
1242 _Ohne Sorge50,00000050,000
1243 00045,25045,250
DosTipy
2017Dobyvatel65
2013Martin170
2012Vabank67
2011Vincentvega94
2010Lalu Zica88
2009sončo pončo79
2008Lalu Zica75
2007Lalu Zica78
2006vindobona71
2005vindobona70
2004maxolon86
2003nimaima55
2002Libuse62
2001Rebeka52
Kurzové sázky
2017jakobin1,850,000
2013Lincoln2,282,500
2012Eva1,592,500
2011Troska2,344,250
2010paramessi2,455,000
2009Rosela2,080,000
2008Vabank2,237,373
2007nimaima2,181,250
2006Kopejtko2,656,875
2005nimaima2,106,500
2004kozo1,885,713
2003nimaima1,566,000
2002Palkac1,686,250
Dražba
2017mash1,121,500
2013afro1,391,100
2012pavelko30438,650
2011Snoopy730,350
2010Staj Mongol1,662,100
2009BARTOSml840,000
2008Libor Apel.936,150
2007staj Tabera1,578,300
2006kozo533,250
2005szabkos1,828,000
2004Maravilla771,310
2003vkmoch1,286,550
5 hvězd
2017sisterD103
2013Vlcek119
2012temirkanov96
2011kapicka.rosi93
2010Tomík110
2009Naguiba125
2008petan112
2007janica96
2006Safi46
2005Vita181
2004peruan129
2003urban175
2002pasina158
Bookmaker
2017Dobyvatel2,715,167
2013horsefreak5,465,272
2012horsefreak10,513,605
2011jakobin6,169,599
Vyhledání pedigree:


Kůň měsíce:
Kůň
srpen 2018NEAR TO BE RICH
červenec 2018DYLANKA
červen 2018BLESSED KISS
květen 2018SAGAR
duben 2018SAGAR
říjen 2017DALLY HIT
září 2017VENILLIA
srpen 2017VENILLIA
červenec 2017POLYANTA
červen 2017JOSEPH
květen 2017ALDAR
duben 2017POLYANTA
říjen 2016DALLY HIT
září 2016DALLY HIT
srpen 2016DALLY HIT
červenec 2016SEDMIKRASKA
červen 2016GONTCHAR
květen 2016LAGARO
duben 2016MONTJEU THIRD
říjen 2015AZTEK
září 2015TOUCH OF GENIUS
srpen 2015SANOK
červenec 2015AMGA RIVER
červen 2015TOUCH OF GENIUS
květen 2015DUMNONIA
duben 2015ALDAR
říjen 2014AZTEK
září 2014AZTEK
srpen 2014CHEEKY CHAPPIE
červenec 2014MARY YEATS
červen 2014CHEEKY CHAPPIE
květen 2014HONZIK CHIPERA
duben 2014ROCHES CROSS
říjen 2013TRIP TO RHODOS
září 2013DUX SCHOLAR
srpen 2013ROCHES CROSS
červenec 2013SALTANAT
červen 2013OMNIBUS
květen 2013MIKESH
duben 2013LYSYAN
říjen 2012TRIP TO RHODOS
září 2012LEO GALI
srpen 2012PEGAS
červenec 2012MERLYP
červen 2012KADYNY
květen 2012MYSTIC SWING
duben 2012ROCHES CROSS
říjen 2011GREEK WEDDING
září 2011WALLISTO
srpen 2011IRYKLON
červenec 2011STARFIGHTER
červen 2011ROCHES CROSS
květen 2011BRITTANY
duben 2011SHAMALGAN
říjen 2010MARIYDI
září 2010CORCOVADA
srpen 2010TARO
červenec 2010SHAMAL SALLY
červen 2010TALGADO
květen 2010IRYKLON
duben 2010FALCOHILL
říjen 2009MARIYDI
září 2009SHARPOUR
srpen 2009AGE OF JAPE
červenec 2009RABBIT ZAMINDAR
červen 2009AGE OF JAPE
květen 2009PUMPKIN
duben 2009IRYKLON
říjen 2008VADEONA
září 2008BLUE CORAL
srpen 2008URODOS
červenec 2008DETERMINACJA
červen 2008TULLAMORE
květen 2008KEVIN THE KNIGHT
duben 2008CERTUS
říjen 2007SCYRIS
září 2007SCYRIS
srpen 2007SAVIGNON
červenec 2007MARY LOU
červen 2007MEDEO
květen 2007H. RESERVATION
duben 2007STORMY JAIL
říjen 2006BABIE LATO
září 2006TEMPELTÄNZER
srpen 2006SCYRIS
červenec 2006VLTAVA
červen 2006LAUREAT
květen 2006DE ROBERTO
duben 2006TORLUS
říjen 2005LOUISE RAYNER
září 2005TORLUS
srpen 2005READY FOR LIFE
červenec 2005READY FOR LIFE
červen 2005READY FOR LIFE
květen 2005ECOLOGICALLY R.
duben 2005DJIBOUTI
říjen 2004ROSENSTURM
září 2004SCYRIS
srpen 2004DARSALAM
červenec 2004LLANITO
červen 2004DARSALAM
květen 2004DARSALAM
duben 2004ZAMBESI
říjen 2003ZAGON
září 2003KIFAAB
srpen 2003MONOLIT
červenec 2003KIFAAB
červen 2003OHNE SORGE
květen 2003YOKOM
duben 2003KIFAAB
říjen 2002ZAGON
září 2002PODEROSO
srpen 2002VAPETA
červenec 2002LARRIMAH
červen 2002PODEROSO
květen 2002LARRIMAH
duben 2002IXOS
říjen 2001VAPETA
září 2001BELLABOY
srpen 2001TRIBAL INSTINCT
červenec 2001VAPETA
červen 2001TRIBAL INSTINCT
květen 2001TRIBAL INSTINCT
duben 2001VAPETA
Kůň měsíce
září 2018
Blessed Kiss
8% (3)
Dark Absolu
8% (3)
King Archie
0% (0)
Rousse
5% (2)
Saša
26% (9)
Troizilet
44% (15)
Wireless
5% (2)
34
Jezdec měsíce
září 2018
Eyquem J.
13% (4)
Janáček V.
3% (1)
Korečková V.
10% (3)
Línek J.
3% (1)
Murzabayev B.
68% (20)
29
Prosíme hlasující v anketách, aby hlasovali každý POUZE JEDNOU V KAŽDÉ KATEGORII. V případě více hlasů ze stejné IP adresy může být přístup na stránky DosTipy z této adresy zakázán! Děkujeme.
Jezdec měsíce:
Jezdec
srpen 2018Laube M.
červenec 2018Ferhanov B.
červen 2018Ferhanov B.
květen 2018Mitchell J.
duben 2018Liška D.
říjen 2017Liška D.
září 2017Foret P.
srpen 2017Hlubučková K.
červenec 2017Foret P.
červen 2017Palík Ji.
květen 2017Šafář J.
duben 2017Foret P.
říjen 2016Havelková M..
září 2016Murzabayev B.
srpen 2016Palík Ji.
červenec 2016Foret P.
červen 2016Verner J.
květen 2016Verner J.
duben 2016Foret P.
říjen 2015Verner J.
září 2015Demuro C.
srpen 2015Janáček V.
červenec 2015Murzabayev B.
červen 2015Murzabayev B.
květen 2015Línek J.
duben 2015Murzabayev B.
říjen 2014Murzabayev B.
září 2014Foret P.
říjen 2014Chaloupka J.
červenec 2014Rája J.
červen 2014Haveková M.
květen 2014Foret P.
duben 2014Foret P.
říjen 2013Chaloupka J.
září 2013Murzabayev B.
srpen 2013Verner J.
červenec 2013Koplík Ra.
červen 2013Chaloupka J.
květen 2013Chaloupka J.
duben 2013Šafář J.
říjen 2012Korečková V.
září 2012Šafář J.
srpen 2012Foret P.
červenec 2012Foret P.
červen 2012Chaloupka J.
květen 2012Zatloukal M.
duben 2012Foret P.
říjen 2011Šafář J.
září 2011Chaloupka J.
srpen 2011Rája J.
červenec 2011Rája J.
červen 2011Rája J.
květen 2011Zatloukal M.
duben 2011Lukášek T.
říjen 2010Janáček V.
září 2010Lukášek T.
srpen 2010Lukášek T.
červenec 2010Janáček V.
červen 2010Minařík Fi.
květen 2010Lukášek T.
duben 2010Srnec M.
říjen 2009Janáček V.
září 2009Janáček V.
srpen 2009Lopez J.P.
červenec 2009Andrés D.
červen 2009Verner J.
květen 2009Andrés D.
duben 2009Janáček V.
říjen 2008Chaloupka J.
září 2008Janáček V.
srpen 2008Srnec M.
červenec 2008Juráček R.
červen 2008Janáček V.
květen 2008Minařík Fe.
duben 2008Bartoš J.
říjen 2007Chaloupka J.
září 2007Miličková I.
srpen 2007Lukášek T.
červenec 2007Srnec M.
červen 2007Eddery P.
květen 2007Chaloupka J.
duben 2007Lukášek T.
říjen 2006Havelková M.
září 2006Havelková M.
srpen 2006Rája J.
červenec 2006Rája J.
červen 2006Janáček V.
květen 2006Rája J.
duben 2006Chaloupka J.
říjen 2005Kobzarev K.
září 2005Resulov A.
srpen 2005Rája J.
červenec 2005Rája J.
červen 2005Andrés D.
květen 2005Rája J.
duben 2005Janáček V.