Dostihový program

Dostihový program

     

Jméno:

Heslo:

Pošta
Pošta

Dostihový program


Počet přístupů od 5.3.2001
TOPlist

Konta:
DresJménoTipySázkyDražbaDotaceSuma
1DresLalu Zica17,650,000-257,901-300,000250,20017,342,299
2DresVita20,850,000649,363-4,590,113261,30017,170,550
3DresGabana17,300,000-1,013,2500016,286,750
4DresTadeas17,350,000-311,750-1,100,000286,39016,224,640
5Dresnimaima20,700,0001,484,075-7,412,669626,55015,397,956
6DresJosef17,350,000-2,369,075-301,000250,55014,930,475
7Dresvindobona18,050,000-856,833-3,338,600803,90014,658,467
8Drestonher13,650,000-217,0050013,432,995
9Drestemirkanov16,350,000-6,500-3,877,520436,00012,901,980
10DresPharlap14,850,000-412,800-2,254,422709,35012,892,128
11DresAnna12,600,00000012,600,000
12Dresjakobin13,200,000-606,2500012,593,750
13DresPEZOT12,350,00000012,350,000
14DresHucko12,050,00000012,050,000
15Dresurban13,050,000-108,000-1,600,000267,70011,609,700
16DresGalapiat du Mesnil16,100,000264,268-5,829,820944,46011,478,908
17Drescestmirkames13,900,000-443,985-2,560,023161,20011,057,192
18Dresvalentina17,650,000-108,837-6,634,30354,00010,960,860
19DresLincoln12,950,000-2,310,0000010,640,000
20DresAndrea11,750,000-115,010-1,200,000188,50010,623,490
21DresNaguiba12,350,000-178,708-1,806,100205,05010,570,242
22Dresjelen10,300,00000010,300,000
23DresTomík11,450,000-1,574,950009,875,050
24DresArva11,950,000-190,950-2,837,400750,7509,672,400
25Dresnia29911,050,000-1,434,100009,615,900
26Dresalois9,550,000-196,538009,353,462
27Dreshojak9,300,0000009,300,000
28Dresafro19,450,000-582,180-12,789,5553,128,5509,206,815
29Dresnora8,800,0000008,800,000
30Dreslautaro10,700,000-1,934,750008,765,250
31DresDobyvatel9,100,000-472,999008,627,001
32Dresciprof8,600,0000008,600,000
33Drestory8,600,0000008,600,000
34DresBARTOSml11,750,000-828,700-3,200,000840,0008,561,300
35Dresvendys998,450,00043,303008,493,303
36DresCarotida9,500,00015,500-1,285,475140,0508,370,075
37DresVabank15,400,0001,280,016-10,331,0171,941,2508,290,249
38Dresmaska8,250,0000008,250,000
39DresRed Rum15,850,000-1,903,975-6,544,000621,2008,023,225
40Dreshorsefreak7,600,000396,700007,996,700
41DresAlma8,750,000-120,000-900,000152,0007,882,000
42Dresvaclav8,350,000-588,050007,761,950
43DresFechtner7,750,0000007,750,000
44DresBarad-dur16,800,000-1,288,850-8,107,100326,7007,730,750
45Dresdolfi8,650,000-919,500007,730,500
46DresGortys15,200,000-1,221,000-7,057,015712,3007,634,285
47DresMiroslav TOMASEK7,500,0000007,500,000
48Dresshell7,150,000-22,500007,127,500
49DresHAKKINEN7,050,0000007,050,000
50Dresschiergen8,150,000-599,500-590,00206,960,498
51Dresfabianjiri6,900,0000006,900,000
52Dresklaudie7,650,000-760,000006,890,000
53Dresmikeš6,800,0000006,800,000
54Dreshatom6,700,0000006,700,000
55DresBag6,600,0000006,600,000
56DresEva10,200,0001,461,250-5,300,000170,5506,531,800
57Dresanela6,450,0000006,450,000
58Dresbertikjo6,600,000-156,050006,443,950
59DresKrokodyl16,750,000-6,874,500-3,810,125335,2006,400,575
60DresLaBella10,450,000298,750-5,814,5001,383,1506,317,400
61DresVincentvega11,750,000-428,000-5,420,000287,9506,189,950
62Dresstanda6,150,0000006,150,000
63DresAmamarf6,150,000-84,900006,065,100
64Dresvalášek7,050,000-1,072,000005,978,000
65Drespeter5,950,0000005,950,000
66Dresdon6,550,000-7,500-660,00014,4505,896,950
67DresLibuse6,050,000-157,500005,892,500
68DresSlavoj6,500,000-684,000005,816,000
69DresGenevile5,850,000-43,035005,806,965
70Drespinda7,550,000-500-2,000,000219,6005,769,100
71DresStaj Tony8,900,000-536,300-2,625,00018,0005,756,700
72DresMerlin5,750,000-56,797005,693,203
73Dresjanom8,250,000385,010-3,371,666417,4505,680,794
74Dresandrew5,900,0008,500-244,20005,664,300
75Dresstolo9,450,000-385,000-3,466,20035,1505,633,950
76DresFrana9,550,000-1,124,000-2,914,95099,9505,611,000
77Dreszenyatta7,850,000-2,277,000005,573,000
78DresAlex6,400,000-223,000-765,10074,0505,485,950
79DresMartin111,950,000-1,494,810-5,200,000205,7505,460,940
80Dreslexus9,150,000-1,648,188-2,348,000267,7505,421,562
81DresMatony9,900,000-647,251-4,240,000393,5505,406,299
82Dreskiki5,300,0000005,300,000
83Dreszakma5,300,0000005,300,000
84Dresdemon5,950,000-425,600-267,00005,257,400
85DresCihelna8,250,000-3,034,100005,215,900
86Drescica5,850,000-649,000005,201,000
87Dresleos.miler5,100,0000005,100,000
88Drescathys7,500,000-382,000-2,856,975804,1505,065,175
89Drespavovi5,050,0000005,050,000
90DresZoltan17,200,000-753,649-12,533,0001,089,0105,002,361
91Dresantonin5,000,0000005,000,000
92Dresekrazit4,950,0000004,950,000
93DresEmiliano144,900,0000004,900,000
94Dresjuraj4,900,0000004,900,000
95Dresplazer4,900,0000004,900,000
96DresRudy4,900,000-1,135004,898,865
97DresVera a Ruda6,350,000-1,487,352004,862,648
98Dresdownunder10,900,000-327,100-5,845,500127,2004,854,600
99Drescmelda5,150,000-332,200004,817,800
100Dression5,200,000-384,950004,815,050
101Dresjirisind4,800,000755004,800,755
102Dresmucha4,700,00092,500004,792,500
103DresM.Pekarek5,100,000-326,910004,773,090
104DresOhne Sorge6,050,000-1,310,000004,740,000
105DresCenda4,650,0000004,650,000
106Drespavelko3010,350,000-764,150-5,524,500563,5504,624,900
107DresRosela14,600,000-4,472,000-5,676,503109,5004,560,997
108Dresagro15,550,000-1,063,887004,486,113
109Dresodchy4,100,000364,500004,464,500
110DresAnelka6,200,000-125,650-1,940,500325,7004,459,550
111Drescage12,000,000-508,000-7,426,000337,7504,403,750
112Dresdrb4,350,0000004,350,000
113Dresvalasek4,700,000-374,500004,325,500
114DresHHonza4,300,0000004,300,000
115Dresnajulinka5,200,000-927,370004,272,630
116Dresjanica6,250,000-462,500-1,800,001247,2004,234,699
117Dreskorida11114,400,000-174,599004,225,401
118Dressvatos504,300,000-88,250004,211,750
119Dresalenastra4,200,0000004,200,000
120Drespetar15,350,000-708,000-580,000113,0004,175,000
121Dresgeza12,400,000-1,603,450-7,317,000694,6004,174,150
122DresTomasso6,500,000-845,750-1,606,26394,6504,142,637
123Dresdizzy5,150,000-1,019,750004,130,250
124Dresnejpa4,050,00054,260004,104,260
125Drestoivonen4,100,000-5,500004,094,500
126Dreschico4,050,0006,000004,056,000
127Dresrades4,050,0000004,050,000
128Drescommissaire4,050,000-565004,049,435
129DresKopejtko2,750,0001,294,375004,044,375
130DresProgression20,750,000-4,355,000-15,105,2002,738,8504,028,650
131Drespernikar4,050,000-24,000004,026,000
132Dreserik14,550,000393,700-12,080,1111,148,0504,011,639
133Dresmorbid6,600,000-956,265-1,699,25055,5003,999,985
134Dresjunior6,050,000-150,250-2,059,000120,9003,961,650
135Dresdarja3,950,0000003,950,000
136DresPalkac8,250,000-410,300-5,644,2501,751,7503,947,200
137DresROBI14,000,000-1,665,310-9,470,0001,036,4003,901,090
138Dresstejskal3,900,0000003,900,000
139Dresparamessi3,250,000645,000003,895,000
140DresVandalio3,950,000-117,500003,832,500
141Dresanmi racing3,800,000-43,000003,757,000
142DresVik5,850,000-1,577,577-587,66662,0003,746,757
143Dreshaanka3,950,000-238,010003,711,990
144DresLubosch3,700,00010,000003,710,000
145DresLivree8,750,000-860,248-4,685,002440,2503,645,000
146DresJana-Elina7,050,000-263,782-3,960,500810,4503,636,168
147Dresprkenac6,600,000559,500-3,595,00038,5003,603,000
148DresEvina3,600,0000003,600,000
149Drestriglav10,050,000-1,157,148-6,080,002775,4003,588,250
150DresZELDA4,800,000-1,222,100003,577,900
151Dresanonim.cheb10,550,000-854,100-6,810,369676,3003,561,831
152Dreszdendik3,550,0000003,550,000
153Dresakrij543,500,0000003,500,000
154DresNeklan9,250,000-672,850-6,277,0001,199,5503,499,700
155DresAlice11,800,000-2,808,750-6,085,033560,2003,466,417
156DresTomas7,950,000-1,306,500-3,950,000759,7003,453,200
157Dresk_lukes3,450,0000003,450,000
158DresLenka3,500,000-50,000003,450,000
159Dreshanacka5,050,0000-1,650,00035,5503,435,550
160Dresvaza3,400,000-4,800003,395,200
161DresVeronika13,300,000-1,566,380-9,588,4491,216,1003,361,271
162Dresholybull3,800,000-446,250003,353,750
163Drestlusty3,350,0000003,350,000
164Dresbezabara8,300,000-361,551-4,998,000400,7503,341,199
165Dresbobik5,050,000-785,800-1,200,000232,0003,296,200
166DresMonk3,300,000-13,000003,287,000
167Dreszdarsky3,250,00012,000003,262,000
168DresPivokrevnik3,250,0008,000003,258,000
169DresWinx2,300,000946,450003,246,450
170DresAlena3,200,0000003,200,000
171Dresmedor3,200,0000003,200,000
172Dreskouda3,150,0000003,150,000
173Dreszuza3,150,0000003,150,000
174Drespedro129,150,000-87,500-6,144,955230,5503,148,095
175DresRoman13,650,000-1,510,000-10,200,0011,194,0003,133,999
176Dresrudkaj4,800,000-1,674,750003,125,250
177DresCassidka4,000,000-177,500-1,200,000494,9003,117,400
178DresEARLY4,100,000-765,250-280,00028,9003,083,650
179Drespepa4,700,000-861,750-827,00061,1003,072,350
180DresGuy Ray Gluant4,400,000-21,320-1,687,780378,7503,069,650
181Dreschalko4,600,000-1,059,400-580,000103,8503,064,450
182Dresirena3,050,0000003,050,000
183DresVendy3,050,0000003,050,000
184Dresvordonka3,050,0000003,050,000
185DresStana12,750,000-3,088,800-7,562,400934,0503,032,850
186DresXenon Q4,200,000-20,545-1,329,055175,2003,025,600
187DresMechanika3,200,000-176,000003,024,000
188Dreskapicka.rosi3,400,000-113,700-500,000222,4503,008,750
189Dresjarda3,450,000-443,000003,007,000
190DresMisa.L3,000,0004,979003,004,979
191Dresmachek3,000,0000003,000,000
192Dresmanola3,000,0000003,000,000
193DresAndysekAndysek12,100,000-2,042,455-8,525,0021,459,4502,991,993
194DresVlastina12,800,000-1,965,750-8,939,4501,063,8002,958,600
195DresMarii9,350,000-1,532,175-5,430,003560,3502,948,172
196DresPavla4,400,000-300,000-1,300,000146,9002,946,900
197Dresmalmaz3,000,000-55,000002,945,000
198Dresmirda3,300,000-3,400-400,00047,5002,944,100
199Dresbjunt2,950,000-14,250002,935,750
200Dresmaxolon18,000,000-336,250-16,678,5011,924,8502,910,099
201DresBlanka2,850,0000002,850,000
202Dressh2176412,850,0000002,850,000
203Dresgabip3,050,000-220,000002,830,000
204DresJayAre13,950,000-2,370,750-9,101,450338,2002,816,000
205Dreszzzuzka3,000,0000-191,0005,1002,814,100
206Dresbolad2,800,0000002,800,000
207DressisterD3,600,000-459,000-400,00045,0002,786,000
208DresZemfira9,850,000-60,796-7,602,500583,5502,770,254
209Drespepino10,100,000-885,950-6,577,000120,4502,757,500
210Drestrake2,850,000-122,500002,727,500
211DresSafi4,500,000-111,250-1,700,00035,2502,724,000
212Dreshlavicka3,550,000-856,000002,694,000
213DresGrim Fei Y Los Lobos2,750,000-62,500002,687,500
214DresSamanta2,950,000-110,500-170,00002,669,500
215DresKLÁTIVEJ TONDA2,150,000510,750002,660,750
216Dresastary9,450,000-1,006,100-6,554,438744,5502,634,012
217DresMára2,650,000-30,600002,619,400
218Dresmamlas2,700,000-84,000002,616,000
219Dresondrej3,900,000-1,287,750002,612,250
220DresMirecek12,250,000-2,512,475-8,092,730964,4002,609,195
221DresBigred9,250,000-105,850-6,834,017297,9502,608,083
222Dresdom-lb10,550,000-366,220-9,215,5001,614,2002,582,480
223Dresondrejvanura3,950,000-1,385,500002,564,500
224DresChachar3,500,000-937,650002,562,350
225Dreshanina7,600,000-724,480-4,524,443200,7002,551,777
226DresMaravilla10,100,000-742,000-8,921,4962,112,2602,548,764
227DresDanndy32,500,00039,585002,539,585
228DresPILÁT3,200,000-667,250002,532,750
229DresNella6,550,000-324,000-3,791,00594,9002,529,895
230DresEvizna6,100,000-215,000-3,370,00011,7002,526,700
231DresIdunn3,400,000-54,500-820,00002,525,500
232DresAxelka5,300,0007,417-3,860,0001,058,0752,505,492
233Drespedro3,550,000955,650-2,550,000546,1002,501,750
234DresKub2,500,0000002,500,000
235Dresmarkota2,500,0000002,500,000
236Dresvkmoch2,150,00024,500-1,000,0001,286,5502,461,050
237DresBroz2,450,0000002,450,000
238Drescuketka2,450,0000002,450,000
239Dresfafa2,450,0000002,450,000
240DresLibor Apel.7,150,000-1,895,950-4,317,0001,508,1002,445,150
241DresIvana.K3,350,000-927,325002,422,675
242DresMarcos222,500,000-82,700002,417,300
243Dresoldik3,200,000-795,800002,404,200
244Dreskarel2332,650,000-250,000002,400,000
245Dresmaruska22,550,000-153,550002,396,450
246DresMelina2,350,00041,500002,391,500
247DresWasabi2,650,000-270,000002,380,000
248DresOndra5,000,000-659,500-2,245,000256,1502,351,650
249 Majk2,350,0000002,350,000
250Drespetan14,950,000-2,943,250-10,108,000434,7002,333,450
251DresZambo4,150,000-1,726,250-120,00027,2002,330,950
252DresHyphen4,200,000-249,380-1,687,00060,3502,323,970
253DresZuzka=)3,000,000-679,200002,320,800
254DresLaki12,750,000-339,450-11,796,6011,691,9302,305,879
255Drespepos2,300,0000002,300,000
256Dresales532,300,000-18,475002,281,525
257Dresdubl2,300,000-50,000002,250,000
258DresMichal2,250,0000002,250,000
259Dresvocar2,250,0000002,250,000
260Dreswhaler2,350,000-106,000002,244,000
261DresSaggit2,200,00030,685002,230,685
262DresKubista11,450,000-1,345,918-8,700,502825,6502,229,230
263DresMarty3,200,000-879,300-136,00518,3502,203,045
264Dreshonza92,200,0000002,200,000
265DresLily2,200,000-22,410002,177,590
266Dresalfonsi3,000,000-828,653002,171,347
267Dresgaso zlin4,300,000-1,638,625-500,0008,0502,169,425
268DresBony 16 2,200,000-36,250002,163,750
269Dresvaneronika4,850,000-32,030-2,700,00042,5502,160,520
270DresBertina2,150,0000002,150,000
271DresRyaN2,150,0000002,150,000
272DresZuzanka2,150,0000002,150,000
273Dressyrucek.jindrich2,150,000-78002,149,922
274DresFocusak6,150,00097,395-4,589,800487,8502,145,445
275DresBjunta2,800,000-657,804002,142,196
276Dresbartman5,350,000-1,079,500-2,270,000132,1502,132,650
277DresMisanek2,250,000-123,350002,126,650
278DresLukyn2,000,000109,250002,109,250
279Dresalinesa2,100,0000002,100,000
280DresAmazonka2,050,00048,500002,098,500
281Dresnica2,100,000-6,000002,094,000
282Dresdekret2,300,0000-443,000235,8502,092,850
283Drespasina6,350,000-333,250-4,933,000996,1002,079,850
284DresStruhovsky2,050,0000002,050,000
285Dresdixinela4,850,00090,150-3,160,200256,5002,036,450
286Dreskaccmud2,650,000-77,577-550,00002,022,423
287Dresyloveiou2,000,00012,535002,012,535
288DresAles6,000,000-1,737,260-2,924,000672,3002,011,040
289Dres68hacek2,000,0000002,000,000
290Dressončo pončo6,500,000-65,000-4,775,001331,1501,991,149
291DresMaxwellL.G.5,850,000-874,500-3,310,000269,5501,935,050
292DresArganta2,150,000-234,500001,915,500
293Dresdostihak2,000,000-99,500001,900,500
294Drescerruti1,900,0000001,900,000
295DresdeMerteuil1,900,0000001,900,000
296Dresjara541,900,0000001,900,000
297Dreskenzi1,900,0000001,900,000
298Dreslubmour1,900,000-1,000001,899,000
299DresIvana Lukaskova4,450,000-429,500-2,145,00001,875,500
300Dresluciev2,050,000-190,940001,859,060
301Dresnitram1,850,0000001,850,000
302Dresvanous1,850,0000001,850,000
303Dresverdandi1,850,0000001,850,000
304Dreszuzana1,850,0000001,850,000
305Dresdopamin1,850,000-65001,849,935
306Dresvinklarek2,050,000-205,500001,844,500
307DresLeoš1,800,0000001,800,000
308DresBoro7,850,000-795,000-5,406,200149,0001,797,800
309DresBLACK DAHLIA2,450,000-653,500001,796,500
310DresDS MILLI2,650,000-376,500-500,00016,7501,790,250
311DresPythia5,600,000-1,561,500-2,350,00071,9001,760,400
312Dresl-chu2,450,000-690,000001,760,000
313DresStaj Mongol11,250,000-105,500-11,424,0012,031,8001,752,299
314DresBleekota1,750,0000001,750,000
315Dresmarian packa1,750,0000001,750,000
316Dreslucka2,350,000-606,800001,743,200
317Dresdedecek1,800,000-75,700001,724,300
318Dresskobis1,700,0000001,700,000
319DresHenrinho1,700,000-235001,699,765
320Dreszvjed2,850,000-360,500-818,00023,8001,695,300
321Dresnikos21,100,000-2,956,111-19,186,1222,697,5001,655,267
322DresIjik1,650,000-5,310001,644,690
323Dreskozo19,100,000-959,037-18,586,5002,071,8501,626,313
324DresJan Moravec1,600,00010,500001,610,500
325Dresjirkac1,600,0000001,600,000
326DresSoundofSaturn5,700,000-1,087,850-3,177,802145,0001,579,348
327DresSnoopy14,900,000-3,038,750-11,860,0631,575,7501,576,937
328Dresmarbela2,400,000-825,530001,574,470
329Dresoverdose5,900,000-288,000-4,223,000175,8001,564,800
330Dresmash11,900,000157,250-12,688,4002,191,2501,560,100
331Dresszabkos12,600,000-308,430-13,593,9502,858,1001,555,720
332DresMartin Vávra3,700,000-34,000-2,200,00084,9001,550,900
333Dresmaftynka1,550,0000001,550,000
334Dresthe_carrion1,550,0000001,550,000
335DresVlcek20,250,000-476,850-20,651,0002,406,1501,528,300
336Dresrotan1,850,000-325,000001,525,000
337DresTroska11,300,000-1,109,675-9,472,405802,2001,520,120
338Dresjirkada2,650,000-1,130,500001,519,500
339Dresrene meinthe2,300,000-488,400-333,33322,2501,500,517
340Dresjandejsek1,500,0000001,500,000
341DresMimi1,500,0000001,500,000
342Dresradonice1,500,0000001,500,000
343Dreszdenka1,500,000-540001,499,460
344Dresjackdan1,500,000-6,437001,493,563
345DresMarvel7,700,000-630,850-6,254,001678,2001,493,349
346DresKomteska1,950,000-208,153-261,0037,5001,488,344
347DresDarsalam4,050,000-372,000-2,220,00026,0001,484,000
348Dreslopata1,750,000-287,000001,463,000
349Dressarka.s1,600,000-138,800001,461,200
350DresMagdalena1,450,0000001,450,000
351Drespepik la1,350,00095,000001,445,000
352DresPalic1,950,000-526,000001,424,000
353Dresstaj Tabera4,150,000-777,000-3,552,1561,593,3001,414,144
354Dresvondris91,450,000-36,250001,413,750
355DresIfka1,400,0000001,400,000
356DresKamil Kelimek1,400,0000001,400,000
357Dresmarci1731,400,0000001,400,000
358Dresvorogue1,400,0000001,400,000
359DresAles Jakub1,450,000-66,250001,383,750
360DresIwka1,450,000-67,500001,382,500
361Dresneele1,650,000-285,000001,365,000
362DresGoGo13,400,000-1,559,000-11,082,000601,8501,360,850
363Dresdolinak1,350,0000001,350,000
364Dresjozef1,350,0000001,350,000
365Dresmirek1,300,0000001,300,000
366Dresmobydick1,300,0000001,300,000
367DresRoddenberry17,450,000843,500-18,648,7621,649,0501,293,788
368Dresvalentinik1,350,000-58,780001,291,220
369Dresmartinka1,700,000-239,250-230,00033,7501,264,500
370DresBERTY RYCATEJ2,000,000-642,762-100,00001,257,238
371Dresmartina1,300,000-44,075001,255,925
372DresKata BDW1,800,000-387,833-200,00042,0001,254,167
373DresAndilek3,000,000-224,000-1,660,100135,7501,251,650
374DresRAY RAYCING3,300,000-1,308,750-981,250240,8501,250,850
375Dreszdenii1,250,000-123001,249,877
376Dresgary1,400,000-151,550001,248,450
377DresHornik1,250,000-2,500001,247,500
378DresMishana5,050,000-20,740-4,100,000309,4001,238,660
379DresStaj Godlet4,600,000-550,250-3,400,000588,0001,237,750
380Dreslapo2,050,000-47,130-920,000140,6501,223,520
381Dresataman1,350,000-130,000001,220,000
382Dresveka1,250,000-40,000001,210,000
383Dreskosdidi1,250,000-40,625001,209,375
384Dresernando1,200,0000001,200,000
385Dresjofr1,200,0000001,200,000
386DresMORY1,200,0000001,200,000
387Dresnik1,200,0000001,200,000
388Dreslucka zemanova1,950,000-750,918001,199,082
389DresRed Riot950,000245,000001,195,000
390Drestuszka1,250,000-55,000001,195,000
391Dresmufik0071,300,000-56,250-50,00001,193,750
392DresBESTMATE1,050,000132,500001,182,500
393Dressarkaperuan2,500,000-149,850-1,200,00025,4501,175,600
394DresSmarty2,000,000-829,000001,171,000
395DresKačenka1,300,000-133,000001,167,000
396DresL_Fifi1,200,000-43,000001,157,000
397DresLukas Vitek1,200,000-45,750001,154,250
398Dresklukes1,150,0000001,150,000
399Dresnirlucky1,150,0000001,150,000
400Dresroupec1,150,0000001,150,000
401Dressolomon1,150,0000001,150,000
402DresEwulka1,200,00033,500-100,00016,2501,149,750
403DresMICHAL JIRECEK1,150,000-3,501001,146,499
404DresHorváth1,500,000-356,400001,143,600
405DresKamila B1,200,000-10-100,00036,0001,135,990
406DresWlck1,300,000-188,000001,112,000
407DresGabina1,250,000-104,500-40,00001,105,500
408DresMonika Kantkova1,100,0000001,100,000
409Dresprinc1,100,0000001,100,000
410DresMirza6,000,000-665,520-4,636,000370,9501,069,430
411Drestallis1,250,00016,750-246,60046,7001,066,850
412DresBarulinesZz1,550,000-43,900-455,10101,050,999
413DresAnys1,050,0000001,050,000
414Dresarpuska1,050,0000001,050,000
415DresNora Jeane1,050,0000001,050,000
416Dresroot1,050,0000001,050,000
417DresMartina23,650,000-1,000,488-1,621,75012,1001,039,862
418Dresgeorg1,700,000-660,500001,039,500
419Dresdasakabat1,150,000-95,000-50,00029,8001,034,800
420DresBony1,000,00015,000001,015,000
421Dreswinner4,100,000-489,500-2,700,00097,9501,008,450
422Dreslopius1,000,0000001,000,000
423DresMojito7371,000,0000001,000,000
424Dresnovak1,000,000-10000999,900
425Dresmckoza1,050,000-57,10000992,900
426Dresmilan1,200,000-208,25000991,750
427Dresjanaka1,250,000128,750-535,000145,000988,750
428DresViki1,050,000-66,25000983,750
429Drespavel1,350,000-367,50000982,500
430DresSilver1,050,000-80,50000969,500
431Dreshollybull1,100,000-131,25000968,750
432Dresflash850,000115,00000965,000
433Dresartan951,000,000-47,00000953,000
434DresCOME WHITE9,700,000-563,325-9,141,171956,250951,754
435Drescermag950,000000950,000
436DresCorveta950,000000950,000
437Dressabotage950,000000950,000
438Dresmrkef2,900,000-445,000-1,800,000285,850940,850
439DresCentirolka950,000-10,25000939,750
440DresSpeedy Diamond1,250,00071,800-450,00037,000908,800
441DresDan11900,000000900,000
442Dresjara900,000000900,000
443DresLider Racing900,000000900,000
444Drestrejtnarova900,000000900,000
445Dres8marek900,000-46000899,540
446DresLucipisek2,200,000470,850-2,000,000194,700865,550
447Dresshortgeorg950,000-87,45000862,550
448Dresreich900,000-40,00000860,000
449DresFantome850,00010000850,100
450DresPolárka850,000000850,000
451DresVencano900,000-50,00000850,000
452Dresvlmaceska850,000000850,000
453DresNumbersixvalverde800,00049,95000849,950
454Dresajvnajvn800,00045,65000845,650
455DresMartan850,000-42,50000807,500
456DresSantos6,350,000-689,455-5,553,401699,150806,294
457Drestribal750,00055,00000805,000
458DresDada800,000000800,000
459Dresmisulka850,000-50,00000800,000
460DresSabrina900,000-100,00000800,000
461DresWerena1,100,000-6,500-400,000103,550797,050
462Dresfabregas1,150,000-358,50000791,500
463Dresturfman1,000,000-77,800-193,00059,750788,950
464Dreskarel69850,000-62,70000787,300
465Dresharykk10,500,000-2,380,750-7,959,000618,350778,600
466Dresdraace800,000-50,00000750,000
467DresMrkáčková750,000000750,000
468Drespocahontas750,000000750,000
469DresVelkova750,000000750,000
470DresDomkar950,000-200,25000749,750
471DresMiitaa12,650,000-2,832,150-9,160,00091,500749,350
472DresLili800,000-57,10000742,900
473DresAvolidaren850,000-109,55000740,450
474Dreshippodamie24,400,000-50,125-3,711,00099,400738,275
475Dresgrusa1,000,0000-271,0008,550737,550
476Dresmajitelka1,000,000-265,00000735,000
477Dreslegosz950,000-177,950-37,5000734,550
478DresMaroma4,600,000-150,600-4,110,150388,500727,750
479Dreshelena900,000-179,90000720,100
480DresStajMonello2,550,000185-1,993,113160,350717,422
481Dresaluna1,850,000-220,000-951,00034,150713,150
482DresAirin800,000-92,45000707,550
483DresMonopoly500,000205,00000705,000
484DresFormula700,000000700,000
485Dresjan.havel700,000000700,000
486DresLejci600,000100,00000700,000
487DresPaolinka700,000000700,000
488Dressamout700,000000700,000
489DresTipar700,000000700,000
490Dreszdena650,00050,00000700,000
491Dreshugo700,000-300699,997
492Dresgabrhela700,000-8,45000691,550
493DresKaterina650,00041,50000691,500
494DresNiCooLka650,00036,40800686,408
495Dresluky500,000184,00000684,000
496Dresjenson700,000-20,55000679,450
497DresBara13800,000-123,95000676,050
498DresLulan550,000125,00000675,000
499DresNumerodix8,350,000-636,000-7,438,000381,550657,550
500Dreskovanmar650,000000650,000
501Drespmatejka650,000000650,000
502Dresdimi650,000-5000649,950
503DresPonytail650,000-10,00000640,000
504DresGenius500,000131,95000631,950
505DresBaacinka650,000-22,95000627,050
506DresHekra900,000-275,00000625,000
507Dreswondrash550,00071,50000621,500
508Dreskule700,000-81,25000618,750
509Dresjosi850,000-240,00000610,000
510DresGenevelle600,0007,00000607,000
511Drestomashurt700,000-95,00000605,000
512Dresmaresova600,000000600,000
513Dresmarkse600,000000600,000
514Drespepik700,000-100,00000600,000
515Dresromanmoge650,000-52,75000597,250
516DresPRINCIPESSA800,000-210,00000590,000
517Dresemperor800,000-212,50000587,500
518Dresholy bull700,000-122,00000578,000
519DresRankaBaraDra600,000-25,00000575,000
520Drestera600,000-25,00000575,000
521Dresmarbell600,000-26,90000573,100
522DresAprilia750,000-181,15000568,850
523Dresmoon ballad1,300,000-347,500-410,00018,600561,100
524DresJHolis600,000-40,00000560,000
525DresAnnabella*600,00010-49,0000551,010
526Dreschristian550,000000550,000
527Dresgapa550,000000550,000
528DresKirung Girl550,000000550,000
529Dreskokotek550,000000550,000
530Dresma_la550,000000550,000
531Dresmonolex550,000000550,000
532DresTertulian550,000000550,000
533Dresgraham550,000-500549,995
534Dresevicka123550,000-1000549,990
535Drestgumi550,000-30000549,700
536DresFlare13550,000-1,30000548,700
537Dreslenin550,000-13,59600536,404
538DresLandaluce550,000-20,00000530,000
539Dresalcca5,150,000-642,010-4,265,700280,550522,840
540DresOskar1,350,000-827,50000522,500
541Dreskrek800,000-279,25000520,750
542Dresdiana-r550,000-32,95000517,050
543DresVikita2,100,000-16,500-1,600,00031,450514,950
544DresTobby550,000-2,780-49,65014,550512,120
545Dresrevin500,00011,35000511,350
546Dressvatosm2,750,0005,750-2,250,0000505,750
547Dresadelafelixova500,000000500,000
548Dresattacante6500,000000500,000
549Drescesta500,000000500,000
550Dresdimína500,000000500,000
551Dresdoggerr500,000000500,000
552Dreshuhlal500,000000500,000
553DresLuckyBoy500,000000500,000
554Dresqwertzuiop500,000000500,000
555Dresredakles500,000000500,000
556Dresrfrolo500,000000500,000
557DresStrejc500,000000500,000
558 Zoja Sediva500,000000500,000
559DresBorovak900,000-402,50000497,500
560Dresperuan3,600,000-155,000-3,084,750134,810495,060
561DresRadbuk450,00043,00000493,000
562DresTaranka500,000-11,75000488,250
563DresDoňa Mimoňa650,000-169,65000480,350
564Dresmartas5,150,000-975,500-3,744,10048,000478,400
565DresLancelot450,00017,89800467,898
566Dresmalba1500,000-34,75000465,250
567DresBIANKA6,650,000-488,000-6,148,502449,850463,348
568DresMartinZ500,000-40,00000460,000
569Dreslanna700,000-243,75000456,250
570Dresbrunetka.k450,0005,50000455,500
571Drestrifecta400,00051,00000451,000
572Dresmiroslava450,00010000450,100
573DresBodoko450,000000450,000
574 BranyM450,000000450,000
575DresBubo450,000000450,000
576DresFILIP185450,000000450,000
577DresFrantisek1450,000000450,000
578Dresgumitekk450,000000450,000
579DresIvan450,000000450,000
580DresJoshua450,000000450,000
581Dreskoniceks450,000000450,000
582Dresleoš miler450,000000450,000
583DresLider Racing Stable450,000000450,000
584Drespepoš450,000000450,000
585DresRendy97450,000000450,000
586Dresrodb450,000-100449,999
587DresJedovachyse450,000-17000449,830
588Dresxmmmail450,000-40000449,600
589Dresempress650,000-212,50000437,500
590Dresswain600,000-163,98000436,020
591DresPetan1991400,00034,90000434,900
592DresMaki1,500,000-1,650-1,215,005141,500424,845
593DresMrkackova350,00067,00000417,000
594DresRenca Voky450,000-33,57500416,425
595Dresstáj-gabriela1,400,00086,750-1,162,00086,050410,800
596Dresjulie500,000-90,25000409,750
597Dresbookmaker400,000000400,000
598DresDvur.Zahornice400,000000400,000
599Dresenjoi400,000000400,000
600DresKonigsohn400,000000400,000
601Dreslaskonka400,000000400,000
602Dresmarquis400,000000400,000
603DresPera400,000000400,000
604DresPetr Dostal400,000000400,000
605Dresplanoaxius400,000000400,000
606Dresrades5400,000000400,000
607Dressemanik400,000000400,000
608DresVerunka400,000000400,000
609DresWBR400,000000400,000
610DreswhalerF400,000000400,000
611Dresmalemimino450,000-56,75000393,250
612DresMichelangelo4,750,000-1,322,500-3,225,000181,350383,850
613Dresstaj piskot900,000-520,00000380,000
614Dreswraja350,00024,00000374,000
615Dresbellaboy400,000-29,20000370,800
616Dreswendy800,000-439,00000361,000
617DresNinetales650,000-293,82000356,180
618Dresboda.dostal350,000000350,000
619Dreschamber350,000000350,000
620DresDarley911350,000000350,000
621DresGALUP350,000000350,000
622DresJiří Berger350,000000350,000
623Dresjokr350,000000350,000
624DresKonrad350,000000350,000
625DresKRUND350,000000350,000
626Dreslinos350,000000350,000
627Dreslucie350,000000350,000
628DresNemka350,000000350,000
629DresNikca350,000000350,000
630 tondaherzog350,000000350,000
631Dresvlawal350,000000350,000
632Dreslatwing500,000-151,50000348,500
633Dressallyk350,000-9,25000340,750
634DresDegro200,000134,62500334,625
635DresChose650,000-320,50000329,500
636DresTomáš Schühler5,050,000-1,312,500-3,590,000176,000323,500
637DresBlas400,000-80,00000320,000
638Dresvecherka450,000-130,00000320,000
639DresHonza400,000-80,25000319,750
640Dresandreaamilan450,000-134,00000316,000
641Dresblb550,000-234,55000315,450
642DresGary Stevens600,000-286,25000313,750
643DresLiman2,000,000-608,500-1,092,05112,800312,249
644DresDomkar2007450,000-144,00000306,000
645DresSaldo300,00043500300,435
646DresAdraj300,000000300,000
647DresEfix300,000000300,000
648Dresfb300,000000300,000
649DresFrantisek300,000000300,000
650Dreshajtra300,000000300,000
651Dreskkmotr300,000000300,000
652Dreskwakers300,000000300,000
653Dresmonikao300,000000300,000
654Dresnelson300,000000300,000
655DresNeptune300,000000300,000
656DrespingmasteR300,000000300,000
657Dressatan300,000000300,000
658Dresslechtis300,000000300,000
659DresStajňa MALTINETTO300,000000300,000
660DresVasa300,000000300,000
661Drestomas.dur300,000-13,55000286,450
662Dresbarbarrosa750,000-228,300-270,00033,900285,600
663Drespetr045,000,000-431,207-4,451,010157,250275,033
664Dresjokerit350,000-80,00000270,000
665Dreskarlos300,000-30,00000270,000
666DresLlanito1,000,00072,500-820,00016,750269,250
667Dresmistrr750,000-385,500-152,00039,950252,450
668DresDana250,000000250,000
669DresDonna16250,000000250,000
670DresKatkaS250,000000250,000
671DresKiirten250,000000250,000
672Dresladyanne250,000000250,000
673Dresmilan brany250,000000250,000
674Dresmiri250,000000250,000
675Dresmisha250,000000250,000
676DresMUFTI250,000000250,000
677Dresremeva250,000000250,000
678Dresrizecek250,000000250,000
679DresSajdl250,000000250,000
680Dresstepanka250,000000250,000
681DresUlrika250,000000250,000
682Dreslaibach250,000-2800249,972
683DresMagnifica250,000-27500249,725
684DresJanzid250,000-1,00000249,000
685Drescereus250,000-3,12500246,875
686DresRybarM2,850,000-1,128,750-1,500,00015,000236,250
687Drespkpf250,000-32,77000217,230
688DresJanosik100,000110,00000210,000
689Drestomstall5,900,000-545,000-5,551,000405,600209,600
690DresBecky200,000000200,000
691Dresbybop200,000000200,000
692DresCandie200,000000200,000
693Dresdenisa200,000000200,000
694DresDobrovolny200,000000200,000
695Dresfesoj200,000000200,000
696DresFrantisek Broz200,000000200,000
697Dresinnsbridge200,000000200,000
698Dresivan47200,000000200,000
699Dresjirikov200,000000200,000
700Dresjirikovas200,000000200,000
701Dresjiristrejc200,000000200,000
702DresJosef Vana200,000000200,000
703Dresjozeff200,000000200,000
704Dreskenny007200,000000200,000
705Dreskosorak200,000000200,000
706Dreskrulik200,000000200,000
707Dreslumpik01200,000000200,000
708Dresmartinh200,000000200,000
709Drespetept200,000000200,000
710DresPetka412200,000000200,000
711Drespetr jirasek200,000000200,000
712Dresrandolf200,000000200,000
713Dresrehor200,000000200,000
714Dressaintly200,000000200,000
715DresSanan200,000000200,000
716Dressymbol300,000-100,00000200,000
717DresVanerova Ivana200,000000200,000
718Dresxenofoul200,000000200,000
719 X_X_X_m.pekarek200,000000200,000
720DresZdenek200,000000200,000
721Dreszdenekz200,000000200,000
722DresMagic Light150,00040,70000190,700
723DresTRIBAL INSTINCT250,000-60,00000190,000
724DresTerezaKuzelakova300,000-111,00000189,000
725DresKašpárek Karel300,000-120,00000180,000
726Dresmicka350,000-170,00000180,000
727DresMichal Kreidl50,000125,00000175,000
728DresDDD200,000-27,25000172,750
729DresIberia200,000-30,00000170,000
730DresBlack Caviar300,000-134,68800165,312
731Dressavana13150,0005,50000155,500
732DresHighheat123200,000-49,00000151,000
733DresKlarcaTrousilova150,0007600150,076
734Dres1stein150,000000150,000
735DresAdelaFel150,000000150,000
736Dresbabicka150,000000150,000
737DresBarvinek150,000000150,000
738DresBecky12150,000000150,000
739Dresbillyeliot150,000000150,000
740Dresbohous150,000000150,000
741Dresborgio150,000000150,000
742Drescap150,000000150,000
743Dresczesion150,000000150,000
744Dresdandys150,000000150,000
745DresFergana150,000000150,000
746Dresfore150,000000150,000
747DresHarry150,000000150,000
748DresHolis150,000000150,000
749Dresjackie150,000000150,000
750Dresjberger150,000000150,000
751Dreska.117150,000000150,000
752Dreskingo72150,000000150,000
753Dreskmonda150,000000150,000
754Dreslanger150,000000150,000
755DresLiduska150,000000150,000
756DresMachL150,000000150,000
757Dresmar-bel150,000000150,000
758Dresmilanholub150,000000150,000
759Dresmistery150,000000150,000
760Dresnaslase150,000000150,000
761Drespetr150,000000150,000
762Dresrk.seznam150,000000150,000
763 schulmann150,000000150,000
764Dresshakira150,000000150,000
765Dressten357150,000000150,000
766Dresterush13150,000000150,000
767Dresupc85150,000000150,000
768 X_X_X_omar150,000000150,000
769Dresaabbcc150,000-1600149,984
770DresKlarinaTrousilova150,000-6300149,937
771DresLadySavignon150,000-22000149,780
772DresJessica150,000-60000149,400
773Dressamby150,000-95000149,050
774Dresmys150,000-1,46000148,540
775Dresxkola200150,000-3,25000146,750
776Dresjosestan150,000-4,75000145,250
777Drespaja1979150,000-5,00000145,000
778DresMiKKC50,00092,50000142,500
779Dresjancaaa150,000-7,81000142,190
780DresDavid359150,000-8,00000142,000
781DresSkippka200,000-60,50000139,500
782DresMexičan150,000-13,39000136,610
783Dresjituska350,000-219,85000130,150
784Dresstarfighter200,000-72,60000127,400
785DresLENNEY50,00075,00000125,000
786DresHonzic250,00069,592-310,000110,800120,392
787Dresbetyna200,000-85,00000115,000
788DresLibry400,000-286,00000114,000
789 piska100,00012,25000112,250
790Dresanka100,00010,00000110,000
791DresMysak150,000-42,00000108,000
792DresFunana100,0007,00000107,000
793Dres11RADIM11100,000000100,000
794DresBAGGIO100,000000100,000
795 chleba100,000000100,000
796 Dalibor100,000000100,000
797DresDalisek100,000000100,000
798Dresdannemm100,000000100,000
799DresDENULLIINKA_02100,000000100,000
800Dreset.caetera100,000000100,000
801Dresforlind100,000000100,000
802Dresgsf600s100,000000100,000
803DresJana Doktorova100,000000100,000
804Dresjana lenomarova100,000000100,000
805DresJelenovitej100,000000100,000
806Dresjenik3100,000000100,000
807DresJolca100,000000100,000
808Dreskiki13100,000000100,000
809Dreskope100,000000100,000
810DresKubaJ100,000000100,000
811DresLadavyskocilova100,000000100,000
812Dreslatmon100,000000100,000
813 lenka jenikova100,000000100,000
814DresLibint100,000000100,000
815Dresliborziegl100,000000100,000
816Dreslojzanek100,000000100,000
817DresLulinka.....100,000000100,000
818DresM-iri100,000000100,000
819Dresmajuso100,000000100,000
820 makynka100,000000100,000
821DresMarie100,000000100,000
822DresMetér100,000000100,000
823 michaljockey100,000000100,000
824 micunek100,000000100,000
825Dresmilano11100,000000100,000
826DresMilunka100,000000100,000
827Dresmino3400100,000000100,000
828Dresmiras100,000000100,000
829 Monchiii100,000000100,000
830DresMonik100,000000100,000
831 mtoto100,000000100,000
832Dresnamornikkkkkkkkkkkkk100,000000100,000
833DresNikol100,000000100,000
834Dresnova100,000000100,000
835Dresolga77100,000000100,000
836Drespapo100,000000100,000
837Drespavel12100,000000100,000
838Drespavlina kacerova100,000000100,000
839DresPecka100,000000100,000
840Drespejskova100,000000100,000
841DresPetr2323100,000000100,000
842DresPokorna100,000000100,000
843Dresprokupek100,000000100,000
844Dresrefik100,000000100,000
845DresRios100,000000100,000
846DresSANDOKAN150,000-50,00000100,000
847Dresscamp_billy100,000000100,000
848Dressonny100,000000100,000
849Dressouckova.janina100,000000100,000
850Dressportchov-rezacova100,000000100,000
851Dresstepanka.vodrazkova100,000000100,000
852DresStovajs18100,000000100,000
853DresTerracon100,000000100,000
854 tesarova100,000000100,000
855Drestheoden100,000000100,000
856Drestyna100,000000100,000
857DresVeselá bída100,000000100,000
858DresVítězslav Felix100,000000100,000
859DresVojta13100,000000100,000
860Dresvojtisek100,000000100,000
861DresVondrova100,000000100,000
862Dresweismuler100,000000100,000
863Dresxmanda100,000000100,000
864DresDUDO20100,000-1200099,880
865DresTerminala100,000-1220099,878
866DresBzumkaa100,000-7000099,300
867DresBohumil Kos100,000-1,7500098,250
868DresRadim100,000-2,0000098,000
869DresBoris100,000-2,6000097,400
870DresMairin100,000-3,5000096,500
871Dresrosendorf250,000-154,0000096,000
872DresKetlin100,000-5,0000095,000
873Dresil capitano50,00043,0000093,000
874Dressabatini100,000-8,0000092,000
875DresSarka50,00041,2500091,250
876Dresadyn100,000-10,0000090,000
877Dresturdas100,000-10,0000090,000
878Dresmartineso 07100,000-15,0000085,000
879Dresjanek58100,000-15,2250084,775
880Dresxanadu50,00031,2500081,250
881Dressnipp50,00029,0900079,090
882DresBaronsks200,000-125,2500074,750
883DresDzudzu150,000-80,0000070,000
884Drescipis50,00018,0000068,000
885Dresmajorzeman50,00013,4380063,438
886Dressavio9950,0006,4000056,400
887DresRadovan100,000-44,0000056,000
888DresLuboš100,000-45,0000055,000
889DresSupp50,0005,0000055,000
890Dreshapy.na50,0002,0000052,000
891Drestutovka50,0001,5000051,500
892DresTITITKO400,000-195,000-205,00051,25051,250
893Drespetruska50,0002900050,290
894DresKeytlin.com50,0001550050,155
895DresYennefer50,000150050,015
896 1.FC ČENON50,00000050,000
897Dres1234550,00000050,000
898 1271076850,00000050,000
899DresAdela+H50,00000050,000
900DresAdelka9250,00000050,000
901Dresambersand50,00000050,000
902Dresamigo50,00000050,000
903DresAndulka50,00000050,000
904Dresanetka baletka50,00000050,000
905Dresanicka50,00000050,000
906Dresanicka2350,00000050,000
907DresAnýsek50,00000050,000
908Dresarcaro50,00000050,000
909Dresarcenciel50,00000050,000
910DresArgo50,00000050,000
911Dresartur50,00000050,000
912DresAsprava50,00000050,000
913DresBAJA50,00000050,000
914Dresbaronial50,00000050,000
915DresBartys50,00000050,000
916DresbarunaP50,00000050,000
917 bazant50,00000050,000
918DresBendakova50,00000050,000
919Dresberan50,00000050,000
920Dresberry50,00000050,000
921Dresberunka.150,00000050,000
922Dresberuska50,00000050,000
923 Beruška50,00000050,000
924Dresbingo50,00000050,000
925Dresblankajane50,00000050,000
926Dresbobis50,00000050,000
927Dresbodl50,00000050,000
928Dresbruder50,00000050,000
929Dresbrundi50,00000050,000
930Dresbrutus50,00000050,000
931 Bubnova50,00000050,000
932DresBumba50,00000050,000
933DresCatherine50,00000050,000
934DresChanda50,00000050,000
935Dreschantal50,00000050,000
936Drescharon50,00000050,000
937DresCisar50,00000050,000
938Drescolorado50,00000050,000
939Drescomedy50,00000050,000
940DresCreola50,00000050,000
941 d6a6c6o50,00000050,000
942DresD@avids50,00000050,000
943Dresdada080950,00000050,000
944DresDAGI50,00000050,000
945DresDAN50,00000050,000
946Dresdanula750,00000050,000
947DresDARINA200,000-150,0000050,000
948Dresdavec6250,00000050,000
949DresDemon 250,00000050,000
950DresDemon250,00000050,000
951Dresdenis50,00000050,000
952DresDENULLE50,00000050,000
953DresDenzule2550,00000050,000
954DresDettori50,00000050,000
955DresDoctor50,00000050,000
956Dresdonda50,00000050,000
957DresEddie14202450,00000050,000
958Dreselenka50,00000050,000
959Dreseliot50,00000050,000
960DresEliska198050,00000050,000
961DresEnigma50,00000050,000
962Dresf.mikes50,00000050,000
963 fabian50,00000050,000
964DresFikjunior50,00000050,000
965Dresgerman50,00000050,000
966Dresggs50,00000050,000
967DresGoForWand50,00000050,000
968DresGold yellow50,00000050,000
969Dresgullap50,00000050,000
970Dresgumitek50,00000050,000
971Dreshaha50,00000050,000
972DresHana50,00000050,000
973Dreshanej50,00000050,000
974DresHanigan50,00000050,000
975 HANINI50,00000050,000
976Dreshap.na50,00000050,000
977DresHavlik50,00000050,000
978Dreshelenav50,00000050,000
979Dreshollant50,00000050,000
980 holubarova50,00000050,000
981DresHonza Beneš50,00000050,000
982Dreshopesolo50,00000050,000
983Dreshrabar50,00000050,000
984Dreshraběnka50,00000050,000
985Dresilussion150,00000050,000
986DresiMY_a.Ne.Th.Ka50,00000050,000
987DresIrena.Rosenfeld50,00000050,000
988DresIshat50,00000050,000
989DresIvanka50,00000050,000
990Dresjackdan1350,00000050,000
991Dresjana7650,00000050,000
992 JanaN50,00000050,000
993Dresjanka.blaza50,00000050,000
994DresJanulka50,00000050,000
995DresJasná50,00000050,000
996Dresjedna150,00000050,000
997DresJiraJ50,00000050,000
998Dresjirka h50,00000050,000
999Dresjohnson.kofola50,00000050,000
1000DresJohnyHans50,00000050,000
1001Dresjojo50,00000050,000
1002Dresjulian50,00000050,000
1003Dresjuve50,00000050,000
1004Dreskamil7750,00000050,000
1005 Kamila50,00000050,000
1006Dreskantkova katerina50,00000050,000
1007Dreskapricek50,00000050,000
1008Dreskarel maca50,00000050,000
1009Dreskarelr50,00000050,000
1010DresKate50,00000050,000
1011 Katka50,00000050,000
1012Dreskett50,00000050,000
1013Dreskeydee50,00000050,000
1014Dreskikihary50,00000050,000
1015Dreskirasjer50,00000050,000
1016DresKlariska50,00000050,000
1017DresKlecka50,00000050,000
1018DresKocour50,00000050,000
1019 kokot50,00000050,000
1020Dreskolousek50,00000050,000
1021Dreskooon50,00000050,000
1022Dreskoty50,00000050,000
1023Dreskoukynka4250,00000050,000
1024DresKozakevic50,00000050,000
1025Dreskristla50,00000050,000
1026Dreskrizan50,00000050,000
1027DresKruspe50,00000050,000
1028DresKubino50,00000050,000
1029DresKudla50,00000050,000
1030Dreskulisek50,00000050,000
1031Dreskwake50,00000050,000
1032Dreskypr50,00000050,000
1033DresLadik50,00000050,000
1034DresLahy50,00000050,000
1035Dreslala50,00000050,000
1036 Lanner50,00000050,000
1037Dreslentilka.2250,00000050,000
1038Dreslianhel50,00000050,000
1039Dreslibchavy50,00000050,000
1040 libor50,00000050,000
1041DresLider Lady50,00000050,000
1042Dreslojzik50,00000050,000
1043DresLucia50,00000050,000
1044Dresludvatemel50,00000050,000
1045Dreslukas 199450,00000050,000
1046Dreslze50,00000050,000
1047Dresmafiam50,00000050,000
1048Dresmafik2550,00000050,000
1049DresMaggie2150,00000050,000
1050Dresmala50,00000050,000
1051Dresmandysova50,00000050,000
1052Dresmarcel50,00000050,000
1053Dresmarcon50,00000050,000
1054 marian50,00000050,000
1055DresMarieC2850,00000050,000
1056DresMars5750,00000050,000
1057DresMartin jockey Laube50,00000050,000
1058DresMartin0250,00000050,000
1059Dresmaruska50,00000050,000
1060Dresmaruu50,00000050,000
1061DresMary50,00000050,000
1062Dresmatouskova50,00000050,000
1063Dresmavis50,00000050,000
1064Dresmdluis50,00000050,000
1065Dresmejla50,00000050,000
1066Dresmeopta50,00000050,000
1067DresMF50,00000050,000
1068DresMic50,00000050,000
1069Dresmichal3350,00000050,000
1070 Michala.Senkova50,00000050,000
1071Dresmichinn50,00000050,000
1072DresMiki50,00000050,000
1073Dresmikikiki50,00000050,000
1074 mikiw50,00000050,000
1075Dresmilan1250,00000050,000
1076Dresmilan2250,00000050,000
1077Dresmilanb50,00000050,000
1078Dresmilanek50,00000050,000
1079Dresmilano111150,00000050,000
1080Dresmilous50,00000050,000
1081Dresmilousek50,00000050,000
1082Dresminovskazuzana50,00000050,000
1083DresMisa7350,00000050,000
1084Dresmoniga50,00000050,000
1085Dresmoniole50,00000050,000
1086DresMučaču50,00000050,000
1087Dresnamornikk50,00000050,000
1088DresNATALIJA50,00000050,000
1089Dresnerabus50,00000050,000
1090Dresneznalek50,00000050,000
1091DresNicocola50,00000050,000
1092DresNicole50,00000050,000
1093DresNicole9150,00000050,000
1094Dresolgaflxv50,00000050,000
1095Dresondra4450,00000050,000
1096Dresoooooo50,00000050,000
1097Drespalinak50,00000050,000
1098Drespanchopan50,00000050,000
1099Drespatek50,00000050,000
1100Drespatrikuk50,00000050,000
1101DresPEETRS50,00000050,000
1102DresPejpal50,00000050,000
1103DresPerca50,00000050,000
1104Drespessoa50,00000050,000
1105Drespetra50,00000050,000
1106DresPetrela250,00000050,000
1107 Peťule50,00000050,000
1108Drespetulka4250,00000050,000
1109Dresplaylist138450,00000050,000
1110DresPohanka50,00000050,000
1111DresPollas50,00000050,000
1112Drespondeli50,00000050,000
1113DresPop50,00000050,000
1114Dresposledni150,00000050,000
1115Drespravejkonak50,00000050,000
1116Dresprosek50,00000050,000
1117Dresqwerty50,00000050,000
1118Dresradka50,00000050,000
1119Dresrafael50,00000050,000
1120Dresrasto50,00000050,000
1121Dresreadynka50,00000050,000
1122Dresrebi50,00000050,000
1123DresReneySolo50,00000050,000
1124DresRianna50,00000050,000
1125 ross50,00000050,000
1126Dresroupec150,00000050,000
1127Dresrubio50,00000050,000
1128DresRusty50,00000050,000
1129Dressaarka50,00000050,000
1130DresSahara50,00000050,000
1131DresSarkaperuan150,00000050,000
1132Dressberatel50,00000050,000
1133DresSeamus50,00000050,000
1134DresShaakey50,00000050,000
1135Dressharlote50,00000050,000
1136DresSherardo50,00000050,000
1137Dressheyba50,00000050,000
1138Dresshhorty50,00000050,000
1139DresShorty.50,00000050,000
1140Dressibil50,00000050,000
1141 Sideshek50,00000050,000
1142DresSikVTS50,00000050,000
1143Dressilvas50,00000050,000
1144Dressimi7350,00000050,000
1145DresSionek2150,00000050,000
1146Dressklamarek50,00000050,000
1147Dresslavka50,00000050,000
1148Dressmolivec50,00000050,000
1149DresSmoothy50,00000050,000
1150Dressmudla50,00000050,000
1151Dressoninka50,00000050,000
1152Dresstaj bartos50,00000050,000
1153DresSTAJ-GAJUS200,000-150,0000050,000
1154DresStrnad50,00000050,000
1155DresStrnadova50,00000050,000
1156Dressvobodak50,00000050,000
1157DresTanice50,00000050,000
1158Drestatanka50,00000050,000
1159Dresterezkagalliova50,00000050,000
1160Drestesiov50,00000050,000
1161 Tipps50,00000050,000
1162DresTiumen50,00000050,000
1163Drestoiletspider50,00000050,000
1164Drestommmmy50,00000050,000
1165DresTrebor2250,00000050,000
1166 triglav2100,000-50,0000050,000
1167DresTWIGGY50,00000050,000
1168Dresvachamarian50,00000050,000
1169DresVandik50,00000050,000
1170DresVandual50,00000050,000
1171Dresvanerovaivana50,00000050,000
1172Dresvanova50,00000050,000
1173 vdamec50,00000050,000
1174Dresvdede50,00000050,000
1175Dresvencapunk50,00000050,000
1176Dresvendy-p50,00000050,000
1177DresVenina50,00000050,000
1178DresVeru123150,00000050,000
1179DresViazma50,00000050,000
1180Dresvinny50,00000050,000
1181Dresviren50,00000050,000
1182Dresvitada50,00000050,000
1183Dresviunka50,00000050,000
1184Dresvlasta50,00000050,000
1185Dresvulin50,00000050,000
1186DresWildfire50,00000050,000
1187Dresxjabii50,00000050,000
1188 X_X_X_vikita50,00000050,000
1189Dreszantara50,00000050,000
1190Dreszdenka tureckova50,00000050,000
1191Dreszeli50,00000050,000
1192Dreszeman50,00000050,000
1193DresZimmerova50,00000050,000
1194DresZizej50,00000050,000
1195DresZuzanka1150,00000050,000
1196DresZuzik50,00000050,000
1197Dreszuzina50,00000050,000
1198DresZuzu1150,00000050,000
1199DresZuzu750,00000050,000
1200 _Ohne Sorge50,00000050,000
1201Dresnamornik50,000-70049,993
1202DresKory 1750,000-100049,990
1203Dresranitidin50,000-400049,960
1204DresTomas_Pce50,000-400049,960
1205Drespekac50,000-450049,955
1206Dresros1750,000-500049,950
1207Dressylvina50,000-550049,945
1208DresGavča50,000-1500049,850
1209DresMiras1050,000-1600049,840
1210DresSecret Star50,000-2900049,710
1211Dresmegc50,000-3500049,650
1212Dresfifo50,000-4000049,600
1213DresKwak50,000-4600049,540
1214Drespegudo50,000-5000049,500
1215DresNikki-Oesch50,000-6000049,400
1216Dresnikita00750,000-1,0000049,000
1217DresJezis50,000-1,1000048,900
1218Dreshurt50,000-1,9000048,100
1219DresSandipan50,000-2,0000048,000
1220 MSD50,000-2,5000047,500
1221DresBea50,000-3,5000046,500
1222Dresmaser50,000-4,0000046,000
1223Dresku1ky50,000-5,0000045,000
1224DresMaru50,000-9,0000041,000
1225DresJaras50,000-10,0000040,000
1226DresJubikman50,000-10,0000040,000
1227DresFaja50,000-14,5000035,500
1228DresFéro´Di Péro Cémbálo400,000-365,0000035,000
1229Dressalac50,000-16,0000034,000
1230DresMaryshka50,000-19,3000030,700
1231Dreshakym50,000-20,0000030,000
1232DresDavpavek50,000-22,0000028,000
1233DresMartiani50,000-22,0000028,000
1234DresVanessa100,00029,000-101,050027,950
1235Drescaalipsa50,000-23,5000026,500
1236Dreslukas50,000-33,5000016,500
1237DresJohny50,000-40,0000010,000
1238DresFilip50,000-41,000009,000
1239Dresverca200,000-196,100003,900
1240Dresemiba50,000-50,000000
1241 jura50,000-50,000000
1242DresLinekkarel50,000-50,000000
1243DresMICHAEL50,000-50,000000
1244Drespepicek50,000-50,000000
1245Dressemeles50,000-50,000000
1246Dresstaj pavlik50,000-50,000000
1247DresUrsa200,000-200,000000
1248DresVLADKO DOBROVSKÝ50,000-50,000000
1249 Wild50,000-50,000000
1250Dreswr50,000-50,000000
1251 Železník50,000-50,000000
DosTipy
2018vendys9975
2017Dobyvatel65
2013Martin170
2012Vabank67
2011Vincentvega94
2010Lalu Zica88
2009sončo pončo79
2008Lalu Zica75
2007Lalu Zica78
2006vindobona71
2005vindobona70
2004maxolon86
2003nimaima55
2002Libuse62
2001Rebeka52
Kurzové sázky
2018Winx2,312,700
2017jakobin1,850,000
2013Lincoln2,282,500
2012Eva1,592,500
2011Troska2,344,250
2010paramessi2,455,000
2009Rosela2,080,000
2008Vabank2,237,373
2007nimaima2,181,250
2006Kopejtko2,656,875
2005nimaima2,106,500
2004kozo1,885,713
2003nimaima1,566,000
2002Palkac1,686,250
Dražba
2018dom-lb624,900
2017mash1,121,500
2013afro1,391,100
2012pavelko30438,650
2011Snoopy730,350
2010Staj Mongol1,662,100
2009BARTOSml840,000
2008Libor Apel.936,150
2007staj Tabera1,578,300
2006kozo533,250
2005szabkos1,828,000
2004Maravilla771,310
2003vkmoch1,286,550
5 hvězd
2018geza110
2017sisterD103
2013Vlcek119
2012temirkanov96
2011kapicka.rosi93
2010Tomík110
2009Naguiba125
2008petan112
2007janica96
2006Safi46
2005Vita181
2004peruan129
2003urban175
2002pasina158
Bookmaker
2018JayAre3,102,927
2017Dobyvatel2,715,167
2013horsefreak5,465,272
2012horsefreak10,513,605
2011jakobin6,169,599
Vyhledání pedigree:


Kůň měsíce:
Kůň
říjen 2018MR. RIGHT
září 2018TROIZILET
srpen 2018NEAR TO BE RICH
červenec 2018DYLANKA
červen 2018BLESSED KISS
květen 2018SAGAR
duben 2018SAGAR
říjen 2017DALLY HIT
září 2017VENILLIA
srpen 2017VENILLIA
červenec 2017POLYANTA
červen 2017JOSEPH
květen 2017ALDAR
duben 2017POLYANTA
říjen 2016DALLY HIT
září 2016DALLY HIT
srpen 2016DALLY HIT
červenec 2016SEDMIKRASKA
červen 2016GONTCHAR
květen 2016LAGARO
duben 2016MONTJEU THIRD
říjen 2015AZTEK
září 2015TOUCH OF GENIUS
srpen 2015SANOK
červenec 2015AMGA RIVER
červen 2015TOUCH OF GENIUS
květen 2015DUMNONIA
duben 2015ALDAR
říjen 2014AZTEK
září 2014AZTEK
srpen 2014CHEEKY CHAPPIE
červenec 2014MARY YEATS
červen 2014CHEEKY CHAPPIE
květen 2014HONZIK CHIPERA
duben 2014ROCHES CROSS
říjen 2013TRIP TO RHODOS
září 2013DUX SCHOLAR
srpen 2013ROCHES CROSS
červenec 2013SALTANAT
červen 2013OMNIBUS
květen 2013MIKESH
duben 2013LYSYAN
říjen 2012TRIP TO RHODOS
září 2012LEO GALI
srpen 2012PEGAS
červenec 2012MERLYP
červen 2012KADYNY
květen 2012MYSTIC SWING
duben 2012ROCHES CROSS
říjen 2011GREEK WEDDING
září 2011WALLISTO
srpen 2011IRYKLON
červenec 2011STARFIGHTER
červen 2011ROCHES CROSS
květen 2011BRITTANY
duben 2011SHAMALGAN
říjen 2010MARIYDI
září 2010CORCOVADA
srpen 2010TARO
červenec 2010SHAMAL SALLY
červen 2010TALGADO
květen 2010IRYKLON
duben 2010FALCOHILL
říjen 2009MARIYDI
září 2009SHARPOUR
srpen 2009AGE OF JAPE
červenec 2009RABBIT ZAMINDAR
červen 2009AGE OF JAPE
květen 2009PUMPKIN
duben 2009IRYKLON
říjen 2008VADEONA
září 2008BLUE CORAL
srpen 2008URODOS
červenec 2008DETERMINACJA
červen 2008TULLAMORE
květen 2008KEVIN THE KNIGHT
duben 2008CERTUS
říjen 2007SCYRIS
září 2007SCYRIS
srpen 2007SAVIGNON
červenec 2007MARY LOU
červen 2007MEDEO
květen 2007H. RESERVATION
duben 2007STORMY JAIL
říjen 2006BABIE LATO
září 2006TEMPELTÄNZER
srpen 2006SCYRIS
červenec 2006VLTAVA
červen 2006LAUREAT
květen 2006DE ROBERTO
duben 2006TORLUS
říjen 2005LOUISE RAYNER
září 2005TORLUS
srpen 2005READY FOR LIFE
červenec 2005READY FOR LIFE
červen 2005READY FOR LIFE
květen 2005ECOLOGICALLY R.
duben 2005DJIBOUTI
říjen 2004ROSENSTURM
září 2004SCYRIS
srpen 2004DARSALAM
červenec 2004LLANITO
červen 2004DARSALAM
květen 2004DARSALAM
duben 2004ZAMBESI
říjen 2003ZAGON
září 2003KIFAAB
srpen 2003MONOLIT
červenec 2003KIFAAB
červen 2003OHNE SORGE
květen 2003YOKOM
duben 2003KIFAAB
říjen 2002ZAGON
září 2002PODEROSO
srpen 2002VAPETA
červenec 2002LARRIMAH
červen 2002PODEROSO
květen 2002LARRIMAH
duben 2002IXOS
říjen 2001VAPETA
září 2001BELLABOY
srpen 2001TRIBAL INSTINCT
červenec 2001VAPETA
červen 2001TRIBAL INSTINCT
květen 2001TRIBAL INSTINCT
duben 2001VAPETA
Kůň měsíce
srpen 2019
Amazing Gangster
0% (0)
Barthesa
10% (3)
Portorikos
46% (13)
Sweeticon
42% (12)
28
Jezdec měsíce
srpen 2019
Filipová P.
35% (10)
Janáček V.
50% (14)
Laube M.
10% (3)
Lukášek T.
3% (1)
28
Prosíme hlasující v anketách, aby hlasovali každý POUZE JEDNOU V KAŽDÉ KATEGORII. V případě více hlasů ze stejné IP adresy může být přístup na stránky DosTipy z této adresy zakázán! Děkujeme.
Jezdec měsíce:
Jezdec
říjen 2018Janáček V.
září 2018Murzabayev B.
srpen 2018Laube M.
červenec 2018Ferhanov B.
červen 2018Ferhanov B.
květen 2018Mitchell J.
duben 2018Liška D.
říjen 2017Liška D.
září 2017Foret P.
srpen 2017Hlubučková K.
červenec 2017Foret P.
červen 2017Palík Ji.
květen 2017Šafář J.
duben 2017Foret P.
říjen 2016Havelková M..
září 2016Murzabayev B.
srpen 2016Palík Ji.
červenec 2016Foret P.
červen 2016Verner J.
květen 2016Verner J.
duben 2016Foret P.
říjen 2015Verner J.
září 2015Demuro C.
srpen 2015Janáček V.
červenec 2015Murzabayev B.
červen 2015Murzabayev B.
květen 2015Línek J.
duben 2015Murzabayev B.
říjen 2014Murzabayev B.
září 2014Foret P.
říjen 2014Chaloupka J.
červenec 2014Rája J.
červen 2014Haveková M.
květen 2014Foret P.
duben 2014Foret P.
říjen 2013Chaloupka J.
září 2013Murzabayev B.
srpen 2013Verner J.
červenec 2013Koplík Ra.
červen 2013Chaloupka J.
květen 2013Chaloupka J.
duben 2013Šafář J.
říjen 2012Korečková V.
září 2012Šafář J.
srpen 2012Foret P.
červenec 2012Foret P.
červen 2012Chaloupka J.
květen 2012Zatloukal M.
duben 2012Foret P.
říjen 2011Šafář J.
září 2011Chaloupka J.
srpen 2011Rája J.
červenec 2011Rája J.
červen 2011Rája J.
květen 2011Zatloukal M.
duben 2011Lukášek T.
říjen 2010Janáček V.
září 2010Lukášek T.
srpen 2010Lukášek T.
červenec 2010Janáček V.
červen 2010Minařík Fi.
květen 2010Lukášek T.
duben 2010Srnec M.
říjen 2009Janáček V.
září 2009Janáček V.
srpen 2009Lopez J.P.
červenec 2009Andrés D.
červen 2009Verner J.
květen 2009Andrés D.
duben 2009Janáček V.
říjen 2008Chaloupka J.
září 2008Janáček V.
srpen 2008Srnec M.
červenec 2008Juráček R.
červen 2008Janáček V.
květen 2008Minařík Fe.
duben 2008Bartoš J.
říjen 2007Chaloupka J.
září 2007Miličková I.
srpen 2007Lukášek T.
červenec 2007Srnec M.
červen 2007Eddery P.
květen 2007Chaloupka J.
duben 2007Lukášek T.
říjen 2006Havelková M.
září 2006Havelková M.
srpen 2006Rája J.
červenec 2006Rája J.
červen 2006Janáček V.
květen 2006Rája J.
duben 2006Chaloupka J.
říjen 2005Kobzarev K.
září 2005Resulov A.
srpen 2005Rája J.
červenec 2005Rája J.
červen 2005Andrés D.
květen 2005Rája J.
duben 2005Janáček V.