Dostihový program

Dostihový program

     

Jméno:

Heslo:

Pošta
Pošta

Dostihový program


Počet přístupů od 5.3.2001
TOPlist

Konta:
DresJménoTipySázkyDražbaDotaceSuma
1DresLalu Zica17,950,000-237,901-300,000250,20017,662,299
2DresVita21,150,000624,363-4,590,113261,30017,445,550
3DresGabana17,300,000-1,013,2500016,286,750
4DresTadeas17,350,000-311,750-1,100,000286,39016,224,640
5Dresnimaima20,950,0001,734,075-7,412,669626,55015,897,956
6Dresvindobona18,400,000-381,833-3,338,600803,90015,483,467
7DresJosef17,350,000-2,369,075-301,000250,55014,930,475
8Drestonher13,950,000-119,0050013,830,995
9Drestemirkanov16,700,000-6,500-3,877,520436,00013,251,980
10DresPharlap15,200,000-412,800-2,254,422709,35013,242,128
11DresAnna12,900,00000012,900,000
12Dresjakobin13,500,000-606,2500012,893,750
13DresPEZOT12,650,00000012,650,000
14DresHucko12,350,00000012,350,000
15DresGalapiat du Mesnil16,400,000114,268-5,829,820944,46011,628,908
16Dresurban13,050,000-108,000-1,600,000267,70011,609,700
17Dresvalentina18,000,000-108,837-6,634,30354,00011,310,860
18Drescestmirkames14,100,000-443,985-2,560,023161,20011,257,192
19DresAndrea11,950,000-115,010-1,200,000188,50010,823,490
20DresNaguiba12,600,000-178,708-1,806,100205,05010,820,242
21DresLincoln13,250,000-2,610,0000010,640,000
22Dresjelen10,550,00000010,550,000
23DresTomík11,800,000-1,283,4500010,516,550
24Dresnia29911,400,000-1,418,600009,981,400
25DresArva12,150,000-240,950-2,837,400750,7509,822,400
26Dreslautaro11,050,000-1,534,750009,515,250
27DresVabank15,600,0002,180,016-10,331,0171,941,2509,390,249
28Dresalois9,550,000-196,538009,353,462
29Dreshojak9,350,0000009,350,000
30Dresafro19,550,000-582,180-12,789,5553,137,5509,315,815
31Dresnora9,100,0000009,100,000
32DresDobyvatel9,450,000-472,999008,977,001
33Dresvendys998,800,000115,803008,915,803
34Drestory8,900,0000008,900,000
35Dresciprof8,600,0000008,600,000
36DresBARTOSml11,750,000-828,700-3,200,000840,0008,561,300
37Dresmaska8,400,0000008,400,000
38DresCarotida9,500,00015,500-1,285,475140,0508,370,075
39DresRed Rum16,100,000-1,856,775-6,544,000621,2008,320,425
40DresAlma9,100,000-120,000-900,000152,0008,232,000
41Dresvaclav8,650,000-535,550008,114,450
42Dreshorsefreak7,700,000396,700008,096,700
43DresGortys15,550,000-1,221,000-7,057,015712,3007,984,285
44Dresklaudie8,000,000-42,500007,957,500
45Dresdolfi8,750,000-970,500007,779,500
46DresFechtner7,750,0000007,750,000
47DresBarad-dur16,800,000-1,288,850-8,107,100326,7007,730,750
48DresMiroslav TOMASEK7,500,0000007,500,000
49Dresshell7,500,000-22,500007,477,500
50DresHAKKINEN7,300,0000007,300,000
51Dresfabianjiri7,200,0000007,200,000
52Dresmikeš7,150,0000007,150,000
53Dreshatom7,050,0000007,050,000
54Dresschiergen8,150,000-599,500-590,00206,960,498
55DresKrokodyl17,050,000-6,624,500-3,810,125335,2006,950,575
56DresEva10,500,0001,461,250-5,300,000170,5506,831,800
57Dresvalášek7,250,000-537,000006,713,000
58DresBag6,600,0000006,600,000
59Dresanela6,450,0000006,450,000
60Dresbertikjo6,600,000-156,050006,443,950
61DresLaBella10,450,000298,750-5,814,5001,383,1506,317,400
62DresVincentvega11,750,000-428,000-5,420,000287,9506,189,950
63DresGenevile6,200,000-43,035006,156,965
64Dresstanda6,150,0000006,150,000
65Dresdon6,750,000-7,500-660,00014,4506,096,950
66DresSlavoj6,750,000-684,000006,066,000
67DresAmamarf6,150,000-84,900006,065,100
68Dresandrew6,250,00030,550-244,20006,036,350
69DresStaj Tony9,150,000-538,300-2,625,00018,0006,004,700
70Drespeter5,950,0000005,950,000
71DresLibuse6,050,000-157,500005,892,500
72Dreslexus9,450,000-1,505,688-2,348,000267,7505,864,062
73Dresdemon6,200,000-105,600-267,00005,827,400
74Drespinda7,550,000-500-2,000,000219,6005,769,100
75DresMerlin5,750,000-56,797005,693,203
76Dresjanom8,250,000385,010-3,371,666417,4505,680,794
77Dresstolo9,450,000-385,000-3,466,20035,1505,633,950
78DresFrana9,550,000-1,124,000-2,914,95099,9505,611,000
79Dreszenyatta7,850,000-2,277,000005,573,000
80DresAlex6,400,000-223,000-765,10074,0505,485,950
81DresCihelna8,500,000-3,034,100005,465,900
82DresMartin112,250,000-1,794,810-5,200,000205,7505,460,940
83DresMatony9,900,000-647,251-4,240,000393,5505,406,299
84Dreskiki5,300,0000005,300,000
85Dreszakma5,300,0000005,300,000
86Dresdownunder11,250,000-327,100-5,845,500127,2005,204,600
87Drescica5,850,000-649,000005,201,000
88Dresantonin5,200,0000005,200,000
89Drespavelko3010,700,000-601,650-5,524,500563,5505,137,400
90Dresleos.miler5,100,0000005,100,000
91Drescathys7,500,000-382,000-2,856,975804,1505,065,175
92Dresekrazit5,050,0000005,050,000
93Drespavovi5,050,0000005,050,000
94DresRudy5,050,000-1,135005,048,865
95DresZoltan17,200,000-753,649-12,533,0001,089,0105,002,361
96DresEmiliano144,900,0000004,900,000
97Dresjuraj4,900,0000004,900,000
98Dresplazer4,900,0000004,900,000
99DresVera a Ruda6,350,000-1,487,352004,862,648
100DresM.Pekarek5,150,000-326,910004,823,090
101Drescmelda5,150,000-332,200004,817,800
102Dression5,200,000-384,950004,815,050
103Dresjirisind4,800,000755004,800,755
104Dresmucha4,700,00092,500004,792,500
105Dresagro15,900,000-1,136,700004,763,300
106DresOhne Sorge6,050,000-1,310,000004,740,000
107Dresgeza12,700,000-1,393,450-7,317,000694,6004,684,150
108DresCenda4,650,0000004,650,000
109DresRosela14,850,000-4,722,000-5,676,503109,5004,560,997
110Dresodchy4,100,000364,500004,464,500
111DresAnelka6,200,000-125,650-1,940,500325,7004,459,550
112Dreserik14,900,000418,700-12,080,1111,208,6504,447,239
113Drescage12,050,000-558,000-7,426,000337,7504,403,750
114Dresdrb4,350,0000004,350,000
115Dresvalasek4,700,000-374,500004,325,500
116DresProgression21,100,000-4,440,000-15,105,2002,748,1504,302,950
117DresHHonza4,300,0000004,300,000
118Dresnajulinka5,200,000-927,370004,272,630
119Dresprkenac6,900,000859,500-3,595,00096,0004,260,500
120Dresjanica6,250,000-462,500-1,800,001247,2004,234,699
121Dreskorida11114,400,000-174,599004,225,401
122Dressvatos504,300,000-88,250004,211,750
123Dresalenastra4,200,0000004,200,000
124Drespetar15,350,000-708,000-580,000113,0004,175,000
125DresTomasso6,500,000-845,750-1,606,26394,6504,142,637
126Dresdizzy5,150,000-1,019,750004,130,250
127Dreschico4,100,0006,000004,106,000
128Dresnejpa4,050,00054,260004,104,260
129Drestoivonen4,100,000-5,500004,094,500
130DresROBI14,200,000-1,715,310-9,470,0001,036,4004,051,090
131Dresrades4,050,0000004,050,000
132Drescommissaire4,050,000-565004,049,435
133DresKopejtko2,750,0001,294,375004,044,375
134DresJayAre14,300,000-1,495,750-9,101,450338,2004,041,000
135Drespernikar4,050,000-24,000004,026,000
136Dresmorbid6,600,000-956,265-1,699,25055,5003,999,985
137Dresjunior6,050,000-150,250-2,059,000120,9003,961,650
138Dresdarja3,950,0000003,950,000
139DresPalkac8,250,000-410,300-5,644,2501,751,7503,947,200
140Dresstejskal3,900,0000003,900,000
141Dresparamessi3,250,000645,000003,895,000
142DresJana-Elina7,300,000-263,782-3,960,500810,4503,886,168
143DresLubosch3,850,00010,000003,860,000
144DresNeklan9,550,000-722,850-6,277,0001,289,5503,839,700
145DresVandalio3,950,000-117,500003,832,500
146DresVlastina13,150,000-1,508,250-8,939,4501,063,8003,766,100
147Dresanmi racing3,800,000-43,000003,757,000
148Dresakrij543,750,0000003,750,000
149DresVik5,850,000-1,577,577-587,66662,0003,746,757
150Dreshaanka3,950,000-238,010003,711,990
151Dresbezabara8,600,000-361,551-4,998,000468,7503,709,199
152Drestriglav10,150,000-1,157,148-6,080,002775,4003,688,250
153Dreshanacka5,300,0000-1,650,00035,5503,685,550
154DresAlice12,000,000-2,808,750-6,085,033560,2003,666,417
155DresLivree8,750,000-860,248-4,685,002440,2503,645,000
156DresEvina3,600,0000003,600,000
157DresVeronika13,450,000-1,491,380-9,588,4491,216,1003,586,271
158DresZELDA4,850,000-1,272,100003,577,900
159Dresanonim.cheb10,550,000-854,100-6,810,369676,3003,561,831
160Dreszdendik3,550,0000003,550,000
161DresWinx2,650,000838,950003,488,950
162Drespedro129,450,000-87,500-6,144,955236,8503,454,395
163DresTomas7,950,000-1,306,500-3,950,000759,7003,453,200
164Dresk_lukes3,450,0000003,450,000
165DresLenka3,500,000-50,000003,450,000
166DresAndysekAndysek12,450,000-1,967,455-8,525,0021,471,0503,428,593
167DresVendy3,400,0000003,400,000
168Dresvaza3,400,000-4,800003,395,200
169Dresholybull3,800,000-446,250003,353,750
170Drestlusty3,350,0000003,350,000
171DresRoman14,000,000-1,660,000-10,200,0011,194,0003,333,999
172DresStana13,100,000-3,178,800-7,562,400954,7503,313,550
173Dresmanola3,300,0000003,300,000
174Dresbobik5,050,000-785,800-1,200,000232,0003,296,200
175DresMonk3,300,000-13,000003,287,000
176Dreszdarsky3,250,00012,000003,262,000
177DresPivokrevnik3,250,0008,000003,258,000
178DresAlena3,200,0000003,200,000
179Dresmedor3,200,0000003,200,000
180Dreskouda3,150,0000003,150,000
181Dreszuza3,150,0000003,150,000
182Dresrudkaj4,800,000-1,674,750003,125,250
183DresCassidka4,000,000-177,500-1,200,000494,9003,117,400
184DresZemfira10,200,000-81,796-7,602,500598,5503,114,254
185DresEARLY4,100,000-765,250-280,00028,9003,083,650
186Drespepa4,700,000-861,750-827,00061,1003,072,350
187DresGuy Ray Gluant4,400,000-21,320-1,687,780378,7503,069,650
188Dreschalko4,600,000-1,059,400-580,000103,8503,064,450
189Dresirena3,050,0000003,050,000
190Dresvordonka3,050,0000003,050,000
191DresXenon Q4,200,000-20,545-1,329,055175,2003,025,600
192DresMechanika3,200,000-176,000003,024,000
193Dreskapicka.rosi3,400,000-113,700-500,000222,4503,008,750
194Dresjarda3,450,000-443,000003,007,000
195DresMisa.L3,000,0004,979003,004,979
196Dresmachek3,000,0000003,000,000
197DresMirecek12,600,000-2,512,475-8,092,730988,9002,983,695
198DresBigred9,600,000-105,850-6,834,017297,9502,958,083
199DresMarii9,350,000-1,532,175-5,430,003560,3502,948,172
200DresPavla4,400,000-300,000-1,300,000146,9002,946,900
201Dresmalmaz3,000,000-55,000002,945,000
202Dresmirda3,300,000-3,400-400,00047,5002,944,100
203Dresbjunt2,950,000-14,250002,935,750
204Dresmaxolon18,000,000-336,250-16,678,5011,924,8502,910,099
205Dresbolad2,900,0000002,900,000
206Dreshanina7,900,000-724,480-4,524,443200,7002,851,777
207DresBlanka2,850,0000002,850,000
208Dressh2176412,850,0000002,850,000
209Dresastary9,700,000-1,042,350-6,554,438744,5502,847,762
210Dresgabip3,050,000-220,000002,830,000
211DresMisanek2,600,000221,650002,821,650
212Dreszzzuzka3,000,0000-191,0005,1002,814,100
213DressisterD3,600,000-459,000-400,00045,0002,786,000
214Drespepino10,100,000-885,950-6,577,000120,4502,757,500
215Drestrake2,850,000-122,500002,727,500
216Dresdom-lb10,750,000-422,470-9,215,5001,614,2002,726,230
217DresSafi4,500,000-111,250-1,700,00035,2502,724,000
218Dreshlavicka3,550,000-856,000002,694,000
219DresGrim Fei Y Los Lobos2,750,000-62,500002,687,500
220DresSamanta2,950,000-110,500-170,00002,669,500
221DresKLÁTIVEJ TONDA2,150,000510,750002,660,750
222Drespedro3,850,000766,650-2,550,000553,6002,620,250
223DresMára2,650,000-30,600002,619,400
224Dresmamlas2,700,000-84,000002,616,000
225Dresondrej3,900,000-1,287,750002,612,250
226DresTroska11,550,000-309,675-9,472,405802,2002,570,120
227Dresondrejvanura3,950,000-1,385,500002,564,500
228DresChachar3,500,000-937,650002,562,350
229DresMaravilla10,100,000-742,000-8,921,4962,112,2602,548,764
230DresSaggit2,550,000-8,845002,541,155
231DresDanndy32,500,00039,585002,539,585
232DresPILÁT3,200,000-667,250002,532,750
233DresNella6,550,000-324,000-3,791,00594,9002,529,895
234DresEvizna6,100,000-215,000-3,370,00011,7002,526,700
235DresLily2,550,000-23,410002,526,590
236DresKubista11,750,000-1,348,918-8,700,502825,6502,526,230
237DresIdunn3,400,000-54,500-820,00002,525,500
238DresAxelka5,300,0007,417-3,860,0001,058,0752,505,492
239DresKub2,500,0000002,500,000
240Dresmarkota2,500,0000002,500,000
241Dresvkmoch2,150,00024,500-1,000,0001,286,5502,461,050
242DresBroz2,450,0000002,450,000
243Drescuketka2,450,0000002,450,000
244Dresfafa2,450,0000002,450,000
245DresLibor Apel.7,150,000-1,895,950-4,317,0001,508,1002,445,150
246DresIvana.K3,350,000-927,325002,422,675
247DresMarcos222,500,000-82,700002,417,300
248Dresoldik3,200,000-795,800002,404,200
249Dresalinesa2,400,0000002,400,000
250Dreskarel2332,650,000-250,000002,400,000
251Dresmaruska22,550,000-153,550002,396,450
252DresRoddenberry17,700,0001,693,500-18,648,7621,649,0502,393,788
253DresMelina2,350,00041,500002,391,500
254DresWasabi2,650,000-270,000002,380,000
255DresBony 16 2,400,000-36,250002,363,750
256DresOndra5,000,000-659,500-2,245,000256,1502,351,650
257 Majk2,350,0000002,350,000
258Drespetan14,950,000-2,943,250-10,108,000434,7002,333,450
259DresZambo4,150,000-1,726,250-120,00027,2002,330,950
260DresHyphen4,200,000-249,380-1,687,00060,3502,323,970
261DresZuzka=)3,000,000-679,200002,320,800
262DresFocusak6,350,00053,395-4,589,800493,9502,307,545
263DresLaki12,750,000-339,450-11,796,6011,691,9302,305,879
264Drespepos2,300,0000002,300,000
265Dresvocar2,300,0000002,300,000
266Dresales532,300,000-18,475002,281,525
267Dresmash12,200,000532,250-12,688,4002,206,2502,250,100
268Dresdubl2,300,000-50,000002,250,000
269DresMichal2,250,0000002,250,000
270Dreswhaler2,350,000-106,000002,244,000
271DresMarty3,200,000-879,300-136,00518,3502,203,045
272DresdeMerteuil2,200,0000002,200,000
273Dreshonza92,200,0000002,200,000
274Dresverdandi2,200,0000002,200,000
275Dresalfonsi3,000,000-828,653002,171,347
276Dresgaso zlin4,300,000-1,638,625-500,0008,0502,169,425
277Dresvaneronika4,850,000-32,030-2,700,00042,5502,160,520
278DresBertina2,150,0000002,150,000
279Dreskenzi2,200,000-50,000002,150,000
280DresRyaN2,150,0000002,150,000
281Dresvanous2,150,0000002,150,000
282DresZuzanka2,150,0000002,150,000
283Dressyrucek.jindrich2,150,000-78002,149,922
284DresBjunta2,800,000-657,804002,142,196
285Dresbartman5,350,000-1,079,500-2,270,000132,1502,132,650
286DresLukyn2,000,000109,250002,109,250
287DresAmazonka2,050,00048,500002,098,500
288Dresnica2,100,000-6,000002,094,000
289Dresdekret2,300,0000-443,000235,8502,092,850
290Drespasina6,350,000-333,250-4,933,000996,1002,079,850
291Dresdixinela4,850,00090,150-3,160,200272,4002,052,350
292DresStruhovsky2,050,0000002,050,000
293Dreskaccmud2,650,000-77,577-550,00002,022,423
294Dresyloveiou2,000,00012,535002,012,535
295DresAles6,000,000-1,737,260-2,924,000672,3002,011,040
296Dres68hacek2,000,0000002,000,000
297Dressončo pončo6,500,000-65,000-4,775,001331,1501,991,149
298DresSnoopy15,150,000-2,901,250-11,860,0631,590,4501,979,137
299DresMaxwellL.G.5,850,000-874,500-3,310,000269,5501,935,050
300DresVlcek20,550,000-376,850-20,651,0002,406,1501,928,300
301DresArganta2,150,000-234,500001,915,500
302Dresdostihak2,000,000-99,500001,900,500
303Drescerruti1,900,0000001,900,000
304Dresjara541,900,0000001,900,000
305DresLeoš1,900,0000001,900,000
306Dreslubmour1,900,000-1,000001,899,000
307DresIvana Lukaskova4,450,000-429,500-2,145,00001,875,500
308Dresnikos21,400,000-3,041,111-19,186,1222,697,5001,870,267
309Dresluciev2,050,000-190,940001,859,060
310Dresnitram1,850,0000001,850,000
311Dreszuzana1,850,0000001,850,000
312Dresdopamin1,850,000-65001,849,935
313DresGoGo13,750,000-1,429,000-11,082,000606,4501,845,450
314Dresvinklarek2,050,000-205,500001,844,500
315DresBoro7,850,000-795,000-5,406,200149,0001,797,800
316DresBLACK DAHLIA2,450,000-653,500001,796,500
317DresDS MILLI2,650,000-376,500-500,00016,7501,790,250
318DresPythia5,600,000-1,561,500-2,350,00071,9001,760,400
319Dresl-chu2,450,000-690,000001,760,000
320DresStaj Mongol11,250,000-105,500-11,424,0012,031,8001,752,299
321DresBleekota1,750,0000001,750,000
322Dresmarian packa1,750,0000001,750,000
323Dreslucka2,350,000-606,800001,743,200
324Dreskozo19,350,000-1,109,037-18,586,5002,071,8501,726,313
325Dresdedecek1,800,000-75,700001,724,300
326Dresskobis1,700,0000001,700,000
327DresHenrinho1,700,000-235001,699,765
328Dreszvjed2,850,000-360,500-818,00023,8001,695,300
329Dresoverdose6,000,000-288,000-4,223,000175,8001,664,800
330DresIjik1,650,000-5,310001,644,690
331DresJan Moravec1,600,00010,500001,610,500
332Dresjirkac1,600,0000001,600,000
333DresSoundofSaturn5,700,000-1,087,850-3,177,802145,0001,579,348
334Dresmarbela2,400,000-825,530001,574,470
335Dresszabkos12,600,000-308,430-13,593,9502,858,1001,555,720
336DresMartin Vávra3,700,000-34,000-2,200,00084,9001,550,900
337Dresmaftynka1,550,0000001,550,000
338Dresthe_carrion1,550,0000001,550,000
339Dresrotan1,850,000-325,000001,525,000
340Dresjirkada2,650,000-1,130,500001,519,500
341Dresrene meinthe2,300,000-488,400-333,33322,2501,500,517
342Dresjandejsek1,500,0000001,500,000
343DresMimi1,500,0000001,500,000
344Dresradonice1,500,0000001,500,000
345Dreszdenka1,500,000-540001,499,460
346Dresjackdan1,500,000-6,437001,493,563
347DresMarvel7,700,000-630,850-6,254,001678,2001,493,349
348DresKomteska1,950,000-208,153-261,0037,5001,488,344
349DresDarsalam4,050,000-372,000-2,220,00026,0001,484,000
350Dreslopata1,750,000-287,000001,463,000
351Dressarka.s1,600,000-138,800001,461,200
352DresMagdalena1,450,0000001,450,000
353Drespepik la1,350,00095,000001,445,000
354DresPalic1,950,000-526,000001,424,000
355Dresstaj Tabera4,150,000-777,000-3,552,1561,593,3001,414,144
356Dresvondris91,450,000-36,250001,413,750
357DresIfka1,400,0000001,400,000
358DresKamil Kelimek1,400,0000001,400,000
359Dresmarci1731,400,0000001,400,000
360Dresvorogue1,400,0000001,400,000
361DresAles Jakub1,450,000-66,250001,383,750
362DresIwka1,450,000-67,500001,382,500
363Dresneele1,650,000-285,000001,365,000
364Dresdolinak1,350,0000001,350,000
365Dresjozef1,350,0000001,350,000
366DresCOME WHITE9,850,000-563,325-9,141,1711,167,0501,312,554
367Dresmirek1,300,0000001,300,000
368Dresmobydick1,300,0000001,300,000
369Dressabotage1,300,0000001,300,000
370Dreszdenii1,300,000-123001,299,877
371Dresvalentinik1,350,000-58,780001,291,220
372Dresmartinka1,700,000-239,250-230,00033,7501,264,500
373DresBERTY RYCATEJ2,000,000-642,762-100,00001,257,238
374Dresmartina1,300,000-44,075001,255,925
375DresKata BDW1,800,000-387,833-200,00042,0001,254,167
376DresAndilek3,000,000-224,000-1,660,100135,7501,251,650
377DresRAY RAYCING3,300,000-1,308,750-981,250240,8501,250,850
378Dresgary1,400,000-151,550001,248,450
379DresHornik1,250,000-2,500001,247,500
380DresMishana5,050,000-20,740-4,100,000309,4001,238,660
381DresStaj Godlet4,600,000-550,250-3,400,000588,0001,237,750
382Dreslapo2,050,000-47,130-920,000140,6501,223,520
383Dresataman1,350,000-130,000001,220,000
384Dresveka1,250,000-40,000001,210,000
385Dreskosdidi1,250,000-40,625001,209,375
386Dresernando1,200,0000001,200,000
387Dresjofr1,200,0000001,200,000
388DresMORY1,200,0000001,200,000
389Dresnik1,200,0000001,200,000
390Dreslucka zemanova1,950,000-750,918001,199,082
391DresRed Riot950,000245,000001,195,000
392Drestuszka1,250,000-55,000001,195,000
393Dresmufik0071,300,000-56,250-50,00001,193,750
394DresBESTMATE1,050,000132,500001,182,500
395Dressarkaperuan2,500,000-149,850-1,200,00025,4501,175,600
396DresSmarty2,000,000-829,000001,171,000
397DresKačenka1,300,000-133,000001,167,000
398DresL_Fifi1,200,000-43,000001,157,000
399DresLukas Vitek1,200,000-45,750001,154,250
400Dresklukes1,150,0000001,150,000
401Dresnirlucky1,150,0000001,150,000
402Dresroupec1,150,0000001,150,000
403Dressolomon1,150,0000001,150,000
404DresVencano1,200,000-50,000001,150,000
405DresEwulka1,200,00033,500-100,00016,2501,149,750
406DresMICHAL JIRECEK1,150,000-3,501001,146,499
407DresHorváth1,500,000-356,400001,143,600
408DresKamila B1,200,000-10-100,00036,0001,135,990
409DresWlck1,300,000-188,000001,112,000
410DresGabina1,250,000-104,500-40,00001,105,500
411DresMonika Kantkova1,100,0000001,100,000
412Dresprinc1,100,0000001,100,000
413DresMirza6,000,000-665,520-4,636,000370,9501,069,430
414Drestallis1,250,00016,750-246,60046,7001,066,850
415DresBarulinesZz1,550,000-43,900-455,10101,050,999
416DresAnys1,050,0000001,050,000
417Dresarpuska1,050,0000001,050,000
418DresNora Jeane1,050,0000001,050,000
419Dresroot1,050,0000001,050,000
420DresMartina23,650,000-1,000,488-1,621,75012,1001,039,862
421Dresgeorg1,700,000-660,500001,039,500
422Dresdasakabat1,150,000-95,000-50,00029,8001,034,800
423DresBony1,000,00015,000001,015,000
424Dreswinner4,100,000-489,500-2,700,00097,9501,008,450
425DresLili1,100,000-97,100001,002,900
426Dreslopius1,000,0000001,000,000
427DresMojito7371,000,0000001,000,000
428Dresnovak1,000,000-10000999,900
429Dresmckoza1,050,000-57,10000992,900
430Dresmilan1,200,000-208,25000991,750
431Dresjanaka1,250,000128,750-535,000145,000988,750
432DresViki1,050,000-66,25000983,750
433Drespavel1,350,000-367,50000982,500
434DresSilver1,050,000-80,50000969,500
435Dreshollybull1,100,000-131,25000968,750
436Dresflash850,000115,00000965,000
437Dresartan951,000,000-47,00000953,000
438Drescermag950,000000950,000
439DresCorveta950,000000950,000
440Dresmrkef2,900,000-445,000-1,800,000285,850940,850
441DresCentirolka950,000-10,25000939,750
442DresSpeedy Diamond1,250,00071,800-450,00037,000908,800
443DresDan11900,000000900,000
444Dresjara900,000000900,000
445DresLider Racing900,000000900,000
446Drestrejtnarova900,000000900,000
447Dres8marek900,000-46000899,540
448DresMiitaa12,950,000-2,982,150-9,160,00091,500899,350
449DresLucipisek2,200,000470,850-2,000,000194,700865,550
450Dresshortgeorg950,000-87,45000862,550
451Dresreich900,000-40,00000860,000
452DresFantome850,00010000850,100
453DresPolárka850,000000850,000
454Dresvlmaceska850,000000850,000
455DresNumbersixvalverde800,00049,95000849,950
456Dresajvnajvn800,00045,65000845,650
457DresMartan850,000-42,50000807,500
458DresSantos6,350,000-689,455-5,553,401699,150806,294
459Drestribal750,00055,00000805,000
460DresDada800,000000800,000
461Dresmisulka850,000-50,00000800,000
462DresSabrina900,000-100,00000800,000
463DresWerena1,100,000-6,500-400,000103,550797,050
464Dresfabregas1,150,000-358,50000791,500
465Dresturfman1,000,000-77,800-193,00059,750788,950
466Dreskarel69850,000-62,70000787,300
467Dresharykk10,500,000-2,380,750-7,959,000618,350778,600
468Dresdraace800,000-50,00000750,000
469DresMrkáčková750,000000750,000
470Drespocahontas750,000000750,000
471DresVelkova750,000000750,000
472DresDomkar950,000-200,25000749,750
473DresAvolidaren850,000-109,55000740,450
474Dreshippodamie24,400,000-50,125-3,711,00099,400738,275
475Dresgrusa1,000,0000-271,0008,550737,550
476Dresmajitelka1,000,000-265,00000735,000
477Dreslegosz950,000-177,950-37,5000734,550
478DresMaroma4,600,000-150,600-4,110,150388,500727,750
479Dreshelena900,000-179,90000720,100
480DresStajMonello2,550,000185-1,993,113160,350717,422
481Dresaluna1,850,000-220,000-951,00034,150713,150
482DresAirin800,000-92,45000707,550
483DresMonopoly500,000205,00000705,000
484DresFormula700,000000700,000
485Dresjan.havel700,000000700,000
486DresLejci600,000100,00000700,000
487DresPaolinka700,000000700,000
488Dressamout700,000000700,000
489DresTipar700,000000700,000
490Dreszdena650,00050,00000700,000
491Dreshugo700,000-300699,997
492Dresgabrhela700,000-8,45000691,550
493DresKaterina650,00041,50000691,500
494DresNiCooLka650,00036,40800686,408
495Dresluky500,000184,00000684,000
496Dresjenson700,000-20,55000679,450
497DresBara13800,000-123,95000676,050
498DresLulan550,000125,00000675,000
499DresNumerodix8,350,000-636,000-7,438,000381,550657,550
500Dreskovanmar650,000000650,000
501Drespmatejka650,000000650,000
502Dresdimi650,000-5000649,950
503DresPonytail650,000-10,00000640,000
504DresGenius500,000131,95000631,950
505DresBaacinka650,000-22,95000627,050
506DresHekra900,000-275,00000625,000
507Dreswondrash550,00071,50000621,500
508Dreskule700,000-81,25000618,750
509Dresjosi850,000-240,00000610,000
510DresGenevelle600,0007,00000607,000
511Drestomashurt700,000-95,00000605,000
512Dresmaresova600,000000600,000
513Dresmarkse600,000000600,000
514Drespepik700,000-100,00000600,000
515Dresromanmoge650,000-52,75000597,250
516DresPRINCIPESSA800,000-210,00000590,000
517Dresemperor800,000-212,50000587,500
518Dresholy bull700,000-122,00000578,000
519DresRankaBaraDra600,000-25,00000575,000
520Drestera600,000-25,00000575,000
521Dresmarbell600,000-26,90000573,100
522DresAprilia750,000-181,15000568,850
523Dresmoon ballad1,300,000-347,500-410,00018,600561,100
524DresJHolis600,000-40,00000560,000
525DresAnnabella*600,00010-49,0000551,010
526Dreschristian550,000000550,000
527Dresgapa550,000000550,000
528DresKirung Girl550,000000550,000
529Dreskokotek550,000000550,000
530Dresma_la550,000000550,000
531Dresmonolex550,000000550,000
532DresTertulian550,000000550,000
533Dresgraham550,000-500549,995
534Dresevicka123550,000-1000549,990
535Drestgumi550,000-30000549,700
536DresFlare13550,000-1,30000548,700
537Dreslenin550,000-13,59600536,404
538DresLandaluce550,000-20,00000530,000
539Dresalcca5,150,000-642,010-4,265,700280,550522,840
540DresOskar1,350,000-827,50000522,500
541Dreskrek800,000-279,25000520,750
542Dresdiana-r550,000-32,95000517,050
543DresVikita2,100,000-16,500-1,600,00031,450514,950
544DresTobby550,000-2,780-49,65014,550512,120
545Dresrevin500,00011,35000511,350
546Dressvatosm2,750,0005,750-2,250,0000505,750
547Dresadelafelixova500,000000500,000
548Dresattacante6500,000000500,000
549Drescesta500,000000500,000
550Dresdimína500,000000500,000
551Dresdoggerr500,000000500,000
552Dreshuhlal500,000000500,000
553DresLuckyBoy500,000000500,000
554Dresqwertzuiop500,000000500,000
555Dresredakles500,000000500,000
556Dresrfrolo500,000000500,000
557DresStrejc500,000000500,000
558 Zoja Sediva500,000000500,000
559DresBorovak900,000-402,50000497,500
560Dresperuan3,600,000-155,000-3,084,750134,810495,060
561DresRadbuk450,00043,00000493,000
562DresTaranka500,000-11,75000488,250
563DresDoňa Mimoňa650,000-169,65000480,350
564Dresmartas5,150,000-975,500-3,744,10048,000478,400
565DresLancelot450,00017,89800467,898
566Dresmalba1500,000-34,75000465,250
567DresBIANKA6,650,000-488,000-6,148,502449,850463,348
568DresMartinZ500,000-40,00000460,000
569Dreslanna700,000-243,75000456,250
570Dresbrunetka.k450,0005,50000455,500
571Drestrifecta400,00051,00000451,000
572Dresmiroslava450,00010000450,100
573DresBodoko450,000000450,000
574 BranyM450,000000450,000
575DresBubo450,000000450,000
576DresFILIP185450,000000450,000
577DresFrantisek1450,000000450,000
578Dresgumitekk450,000000450,000
579DresIvan450,000000450,000
580DresJoshua450,000000450,000
581Dreskoniceks450,000000450,000
582Dresleoš miler450,000000450,000
583DresLider Racing Stable450,000000450,000
584Drespepoš450,000000450,000
585DresRendy97450,000000450,000
586Dresrodb450,000-100449,999
587DresJedovachyse450,000-17000449,830
588Dresxmmmail450,000-40000449,600
589Dresempress650,000-212,50000437,500
590Dresswain600,000-163,98000436,020
591DresPetan1991400,00034,90000434,900
592DresMaki1,500,000-1,650-1,215,005141,500424,845
593DresMrkackova350,00067,00000417,000
594DresRenca Voky450,000-33,57500416,425
595Dresstáj-gabriela1,400,00086,750-1,162,00086,050410,800
596Dresjulie500,000-90,25000409,750
597Dresbookmaker400,000000400,000
598DresDvur.Zahornice400,000000400,000
599Dresenjoi400,000000400,000
600DresKonigsohn400,000000400,000
601Dreslaskonka400,000000400,000
602Dresmarquis400,000000400,000
603DresPera400,000000400,000
604DresPetr Dostal400,000000400,000
605Dresplanoaxius400,000000400,000
606Dresrades5400,000000400,000
607Dressemanik400,000000400,000
608DresVerunka400,000000400,000
609DresWBR400,000000400,000
610DreswhalerF400,000000400,000
611Dresmalemimino450,000-56,75000393,250
612DresMichelangelo4,750,000-1,322,500-3,225,000181,350383,850
613Dresstaj piskot900,000-520,00000380,000
614Dreswraja350,00024,00000374,000
615Dresbellaboy400,000-29,20000370,800
616Dreswendy800,000-439,00000361,000
617DresNinetales650,000-293,82000356,180
618Dresboda.dostal350,000000350,000
619Dreschamber350,000000350,000
620DresDarley911350,000000350,000
621DresGALUP350,000000350,000
622DresJiří Berger350,000000350,000
623Dresjokr350,000000350,000
624DresKonrad350,000000350,000
625DresKRUND350,000000350,000
626Dreslinos350,000000350,000
627Dreslucie350,000000350,000
628DresNemka350,000000350,000
629DresNikca350,000000350,000
630 tondaherzog350,000000350,000
631Dresvlawal350,000000350,000
632Dreslatwing500,000-151,50000348,500
633Dressallyk350,000-9,25000340,750
634DresDegro200,000134,62500334,625
635DresChose650,000-320,50000329,500
636DresTomáš Schühler5,050,000-1,312,500-3,590,000176,000323,500
637DresBlas400,000-80,00000320,000
638Dresvecherka450,000-130,00000320,000
639DresHonza400,000-80,25000319,750
640Dresandreaamilan450,000-134,00000316,000
641Dresblb550,000-234,55000315,450
642DresGary Stevens600,000-286,25000313,750
643DresLiman2,000,000-608,500-1,092,05112,800312,249
644DresDomkar2007450,000-144,00000306,000
645DresSaldo300,00043500300,435
646DresAdraj300,000000300,000
647DresDonna16300,000000300,000
648DresEfix300,000000300,000
649Dresfb300,000000300,000
650DresFrantisek300,000000300,000
651DresGreta300,000000300,000
652Dreshajtra300,000000300,000
653Dreskkmotr300,000000300,000
654Dreskwakers300,000000300,000
655Dresmonikao300,000000300,000
656Dresnelson300,000000300,000
657DresNeptune300,000000300,000
658DrespingmasteR300,000000300,000
659Dressatan300,000000300,000
660Dresslechtis300,000000300,000
661DresStajňa MALTINETTO300,000000300,000
662DresVasa300,000000300,000
663Drestomas.dur300,000-13,55000286,450
664Dresbarbarrosa750,000-228,300-270,00033,900285,600
665Drespetr045,000,000-431,207-4,451,010157,250275,033
666Dresjokerit350,000-80,00000270,000
667Dreskarlos300,000-30,00000270,000
668DresLlanito1,000,00072,500-820,00016,750269,250
669Dresmistrr750,000-385,500-152,00039,950252,450
670DresDana250,000000250,000
671Dresinnsbridge250,000000250,000
672DresKatkaS250,000000250,000
673DresKiirten250,000000250,000
674Dresladyanne250,000000250,000
675Dresmilan brany250,000000250,000
676Dresmiri250,000000250,000
677Dresmisha250,000000250,000
678DresMUFTI250,000000250,000
679Dresremeva250,000000250,000
680Dresrizecek250,000000250,000
681DresSajdl250,000000250,000
682Dresstepanka250,000000250,000
683DresUlrika250,000000250,000
684Dreslaibach250,000-2800249,972
685DresMagnifica250,000-27500249,725
686DresJanzid250,000-1,00000249,000
687Drescereus250,000-3,12500246,875
688DresRybarM2,850,000-1,128,750-1,500,00015,000236,250
689Drespkpf250,000-32,77000217,230
690DresJanosik100,000110,00000210,000
691Drestomstall5,900,000-545,000-5,551,000405,600209,600
692DresBecky200,000000200,000
693Dresbybop200,000000200,000
694DresCandie200,000000200,000
695Dresdenisa200,000000200,000
696DresDobrovolny200,000000200,000
697Dresfesoj200,000000200,000
698DresFrantisek Broz200,000000200,000
699Dresivan47200,000000200,000
700Dresjirikov200,000000200,000
701Dresjirikovas200,000000200,000
702Dresjiristrejc200,000000200,000
703DresJosef Vana200,000000200,000
704Dresjozeff200,000000200,000
705Dreskenny007200,000000200,000
706Dreskosorak200,000000200,000
707Dreskrulik200,000000200,000
708Dreslumpik01200,000000200,000
709Dresmartinh200,000000200,000
710Drespetept200,000000200,000
711DresPetka412200,000000200,000
712Drespetr jirasek200,000000200,000
713Dresrandolf200,000000200,000
714Dresrehor200,000000200,000
715Dressaintly200,000000200,000
716DresSanan200,000000200,000
717Dressymbol300,000-100,00000200,000
718DresVanerova Ivana200,000000200,000
719Dresxenofoul200,000000200,000
720 X_X_X_m.pekarek200,000000200,000
721DresZdenek200,000000200,000
722Dreszdenekz200,000000200,000
723Dresjuve200,000-25000199,750
724DresMagic Light150,00040,70000190,700
725DresTRIBAL INSTINCT250,000-60,00000190,000
726DresTerezaKuzelakova300,000-111,00000189,000
727DresKašpárek Karel300,000-120,00000180,000
728Dresmicka350,000-170,00000180,000
729DresMichal Kreidl50,000125,00000175,000
730DresDDD200,000-27,25000172,750
731DresIberia200,000-30,00000170,000
732DresBlack Caviar300,000-134,68800165,312
733Dressavana13150,0005,50000155,500
734DresHighheat123200,000-49,00000151,000
735DresKlarcaTrousilova150,0007600150,076
736Dres1stein150,000000150,000
737DresAdelaFel150,000000150,000
738Dresbabicka150,000000150,000
739DresBarvinek150,000000150,000
740DresBecky12150,000000150,000
741Dresbillyeliot150,000000150,000
742Dresbohous150,000000150,000
743Dresborgio150,000000150,000
744Drescap150,000000150,000
745Dresczesion150,000000150,000
746Dresdandys150,000000150,000
747DresFergana150,000000150,000
748Dresfore150,000000150,000
749DresHarry150,000000150,000
750DresHolis150,000000150,000
751Dresjackie150,000000150,000
752Dresjberger150,000000150,000
753Dreska.117150,000000150,000
754Dreskingo72150,000000150,000
755Dreskmonda150,000000150,000
756Dreslanger150,000000150,000
757DresLiduska150,000000150,000
758DresMachL150,000000150,000
759Dresmar-bel150,000000150,000
760Dresmilanholub150,000000150,000
761Dresmistery150,000000150,000
762Dresnaslase150,000000150,000
763Drespetr150,000000150,000
764Dresrk.seznam150,000000150,000
765 schulmann150,000000150,000
766Dresshakira150,000000150,000
767Dressten357150,000000150,000
768Dresterush13150,000000150,000
769Dresupc85150,000000150,000
770 X_X_X_omar150,000000150,000
771Dresaabbcc150,000-1600149,984
772DresKlarinaTrousilova150,000-6300149,937
773DresLadySavignon150,000-22000149,780
774DresJessica150,000-60000149,400
775Dressamby150,000-95000149,050
776Dresmys150,000-1,46000148,540
777Dresxkola200150,000-3,25000146,750
778Dresjosestan150,000-4,75000145,250
779Drespaja1979150,000-5,00000145,000
780Dresil capitano200,000-57,00000143,000
781DresMiKKC50,00092,50000142,500
782Dresjancaaa150,000-7,81000142,190
783DresDavid359150,000-8,00000142,000
784DresSkippka200,000-60,50000139,500
785DresMexičan150,000-13,39000136,610
786Dresjituska350,000-219,85000130,150
787Dresstarfighter200,000-72,60000127,400
788DresLENNEY50,00075,00000125,000
789DresHonzic250,00069,592-310,000110,800120,392
790Dresbetyna200,000-85,00000115,000
791DresLibry400,000-286,00000114,000
792 piska100,00012,25000112,250
793Dresanka100,00010,00000110,000
794DresMysak150,000-42,00000108,000
795DresFunana100,0007,00000107,000
796Dresslunecnice100,0003,50000103,500
797Dres11RADIM11100,000000100,000
798DresBAGGIO100,000000100,000
799 chleba100,000000100,000
800 Dalibor100,000000100,000
801DresDalisek100,000000100,000
802Dresdannemm100,000000100,000
803DresDENULLIINKA_02100,000000100,000
804Dreset.caetera100,000000100,000
805Dresforlind100,000000100,000
806Dresgsf600s100,000000100,000
807DresJana Doktorova100,000000100,000
808Dresjana lenomarova100,000000100,000
809DresJelenovitej100,000000100,000
810Dresjenik3100,000000100,000
811DresJolca100,000000100,000
812Dreskiki13100,000000100,000
813Dreskope100,000000100,000
814DresKubaJ100,000000100,000
815DresLadavyskocilova100,000000100,000
816Dreslatmon100,000000100,000
817 lenka jenikova100,000000100,000
818DresLibint100,000000100,000
819Dresliborziegl100,000000100,000
820Dreslojzanek100,000000100,000
821DresLulinka.....100,000000100,000
822DresM-iri100,000000100,000
823Dresmajuso100,000000100,000
824 makynka100,000000100,000
825DresMarie100,000000100,000
826DresMetér100,000000100,000
827 michaljockey100,000000100,000
828 micunek100,000000100,000
829Dresmilano11100,000000100,000
830DresMilunka100,000000100,000
831Dresmino3400100,000000100,000
832Dresmiras100,000000100,000
833 Monchiii100,000000100,000
834DresMonik100,000000100,000
835 mtoto100,000000100,000
836Dresnamornikkkkkkkkkkkkk100,000000100,000
837DresNikol100,000000100,000
838Dresnova100,000000100,000
839Dresolga77100,000000100,000
840Drespapo100,000000100,000
841Drespavel12100,000000100,000
842Drespavlina kacerova100,000000100,000
843DresPecka100,000000100,000
844Drespejskova100,000000100,000
845DresPetr2323100,000000100,000
846DresPokorna100,000000100,000
847Dresprokupek100,000000100,000
848Dresrefik100,000000100,000
849DresRios100,000000100,000
850DresSANDOKAN150,000-50,00000100,000
851Dresscamp_billy100,000000100,000
852Dressonny100,000000100,000
853Dressouckova.janina100,000000100,000
854Dressportchov-rezacova100,000000100,000
855Dresstepanka.vodrazkova100,000000100,000
856DresStovajs18100,000000100,000
857DresTerracon100,000000100,000
858 tesarova100,000000100,000
859Drestheoden100,000000100,000
860Drestyna100,000000100,000
861DresVeselá bída100,000000100,000
862DresVítězslav Felix100,000000100,000
863DresVojta13100,000000100,000
864Dresvojtisek100,000000100,000
865DresVondrova100,000000100,000
866Dresweismuler100,000000100,000
867Dresxmanda100,000000100,000
868DresDUDO20100,000-1200099,880
869DresTerminala100,000-1220099,878
870DresBzumkaa100,000-7000099,300
871DresBohumil Kos100,000-1,7500098,250
872DresRadim100,000-2,0000098,000
873DresBoris100,000-2,6000097,400
874DresMairin100,000-3,5000096,500
875Dresrosendorf250,000-154,0000096,000
876DresKetlin100,000-5,0000095,000
877Dressabatini100,000-8,0000092,000
878DresSarka50,00041,2500091,250
879Dresadyn100,000-10,0000090,000
880Dresturdas100,000-10,0000090,000
881Dresmartineso 07100,000-15,0000085,000
882Dresjanek58100,000-15,2250084,775
883Dresxanadu50,00031,2500081,250
884Dressnipp50,00029,0900079,090
885DresBaronsks200,000-125,2500074,750
886DresDzudzu150,000-80,0000070,000
887Drescipis50,00018,0000068,000
888Dresmajorzeman50,00013,4380063,438
889Dressavio9950,0006,4000056,400
890DresRadovan100,000-44,0000056,000
891DresLuboš100,000-45,0000055,000
892DresSupp50,0005,0000055,000
893Dreshapy.na50,0002,0000052,000
894Drestutovka50,0001,5000051,500
895DresTITITKO400,000-195,000-205,00051,25051,250
896Drespetruska50,0002900050,290
897DresKeytlin.com50,0001550050,155
898DresYennefer50,000150050,015
899 1.FC ČENON50,00000050,000
900Dres1234550,00000050,000
901 1271076850,00000050,000
902DresAdela+H50,00000050,000
903DresAdelka9250,00000050,000
904Dresambersand50,00000050,000
905Dresamigo50,00000050,000
906DresAndulka50,00000050,000
907Dresanetka baletka50,00000050,000
908Dresanicka50,00000050,000
909Dresanicka2350,00000050,000
910DresAnýsek50,00000050,000
911Dresarcaro50,00000050,000
912Dresarcenciel50,00000050,000
913DresArgo50,00000050,000
914Dresartur50,00000050,000
915DresAsprava50,00000050,000
916DresBAJA50,00000050,000
917Dresbaronial50,00000050,000
918DresBartys50,00000050,000
919DresbarunaP50,00000050,000
920 bazant50,00000050,000
921DresBendakova50,00000050,000
922Dresberan50,00000050,000
923Dresberry50,00000050,000
924Dresberunka.150,00000050,000
925Dresberuska50,00000050,000
926 Beruška50,00000050,000
927Dresbingo50,00000050,000
928Dresblankajane50,00000050,000
929Dresbobis50,00000050,000
930Dresbodl50,00000050,000
931Dresbruder50,00000050,000
932Dresbrundi50,00000050,000
933Dresbrutus50,00000050,000
934 Bubnova50,00000050,000
935DresBumba50,00000050,000
936DresCatherine50,00000050,000
937DresChanda50,00000050,000
938Dreschantal50,00000050,000
939Drescharon50,00000050,000
940DresCisar50,00000050,000
941Drescolorado50,00000050,000
942Drescomedy50,00000050,000
943DresCreola50,00000050,000
944 d6a6c6o50,00000050,000
945DresD@avids50,00000050,000
946Dresdada080950,00000050,000
947DresDAGI50,00000050,000
948DresDAN50,00000050,000
949Dresdanula750,00000050,000
950DresDARINA200,000-150,0000050,000
951Dresdavec6250,00000050,000
952DresDemon 250,00000050,000
953DresDemon250,00000050,000
954Dresdenis50,00000050,000
955DresDENULLE50,00000050,000
956DresDenzule2550,00000050,000
957DresDettori50,00000050,000
958DresDoctor50,00000050,000
959Dresdonda50,00000050,000
960DresEddie14202450,00000050,000
961Dreselenka50,00000050,000
962Dreseliot50,00000050,000
963DresEliska198050,00000050,000
964DresEnigma50,00000050,000
965Dresf.mikes50,00000050,000
966 fabian50,00000050,000
967DresFikjunior50,00000050,000
968Dresgerman50,00000050,000
969Dresggs50,00000050,000
970DresGoForWand50,00000050,000
971DresGold yellow50,00000050,000
972Dresgullap50,00000050,000
973Dresgumitek50,00000050,000
974Dreshaha50,00000050,000
975DresHana50,00000050,000
976Dreshanej50,00000050,000
977DresHanigan50,00000050,000
978 HANINI50,00000050,000
979Dreshap.na50,00000050,000
980DresHavlik50,00000050,000
981Dreshelenav50,00000050,000
982Dreshollant50,00000050,000
983 holubarova50,00000050,000
984DresHonza Beneš50,00000050,000
985Dreshopesolo50,00000050,000
986Dreshrabar50,00000050,000
987Dreshraběnka50,00000050,000
988Dresilussion150,00000050,000
989DresiMY_a.Ne.Th.Ka50,00000050,000
990DresIrena.Rosenfeld50,00000050,000
991DresIshat50,00000050,000
992DresIvanka50,00000050,000
993Dresjackdan1350,00000050,000
994Dresjana7650,00000050,000
995 JanaN50,00000050,000
996Dresjanka.blaza50,00000050,000
997DresJanulka50,00000050,000
998DresJasná50,00000050,000
999Dresjedna150,00000050,000
1000DresJiraJ50,00000050,000
1001Dresjirka h50,00000050,000
1002Dresjohnson.kofola50,00000050,000
1003DresJohnyHans50,00000050,000
1004Dresjojo50,00000050,000
1005Dresjulian50,00000050,000
1006Dreskamil7750,00000050,000
1007 Kamila50,00000050,000
1008Dreskantkova katerina50,00000050,000
1009Dreskapricek50,00000050,000
1010Dreskarel maca50,00000050,000
1011Dreskarelr50,00000050,000
1012DresKate50,00000050,000
1013 Katka50,00000050,000
1014Dreskett50,00000050,000
1015Dreskeydee50,00000050,000
1016Dreskikihary50,00000050,000
1017Dreskirasjer50,00000050,000
1018DresKlariska50,00000050,000
1019DresKlecka50,00000050,000
1020DresKocour50,00000050,000
1021 kokot50,00000050,000
1022Dreskolousek50,00000050,000
1023Dreskooon50,00000050,000
1024Dreskoty50,00000050,000
1025Dreskoukynka4250,00000050,000
1026DresKozakevic50,00000050,000
1027Dreskristla50,00000050,000
1028Dreskrizan50,00000050,000
1029DresKruspe50,00000050,000
1030DresKubino50,00000050,000
1031DresKudla50,00000050,000
1032Dreskulisek50,00000050,000
1033Dreskwake50,00000050,000
1034Dreskypr50,00000050,000
1035DresLadik50,00000050,000
1036DresLahy50,00000050,000
1037Dreslala50,00000050,000
1038 Lanner50,00000050,000
1039Dreslentilka.2250,00000050,000
1040Dreslianhel50,00000050,000
1041Dreslibchavy50,00000050,000
1042 libor50,00000050,000
1043DresLider Lady50,00000050,000
1044Dreslojzik50,00000050,000
1045DresLucia50,00000050,000
1046Dresludvatemel50,00000050,000
1047Dreslukas 199450,00000050,000
1048Dreslze50,00000050,000
1049Dresmafiam50,00000050,000
1050Dresmafik2550,00000050,000
1051DresMaggie2150,00000050,000
1052Dresmala50,00000050,000
1053Dresmandysova50,00000050,000
1054Dresmarcel50,00000050,000
1055Dresmarcon50,00000050,000
1056 marian50,00000050,000
1057DresMarieC2850,00000050,000
1058DresMars5750,00000050,000
1059DresMartin jockey Laube50,00000050,000
1060DresMartin0250,00000050,000
1061Dresmaruska50,00000050,000
1062Dresmaruu50,00000050,000
1063DresMary50,00000050,000
1064Dresmatouskova50,00000050,000
1065Dresmavis50,00000050,000
1066Dresmdluis50,00000050,000
1067Dresmejla50,00000050,000
1068Dresmeopta50,00000050,000
1069DresMF50,00000050,000
1070DresMic50,00000050,000
1071Dresmichal3350,00000050,000
1072 Michala.Senkova50,00000050,000
1073Dresmichinn50,00000050,000
1074DresMiki50,00000050,000
1075Dresmikikiki50,00000050,000
1076 mikiw50,00000050,000
1077Dresmilan1250,00000050,000
1078Dresmilan2250,00000050,000
1079Dresmilanb50,00000050,000
1080Dresmilanek50,00000050,000
1081Dresmilano111150,00000050,000
1082Dresmilous50,00000050,000
1083Dresmilousek50,00000050,000
1084Dresminovskazuzana50,00000050,000
1085DresMisa7350,00000050,000
1086Dresmoniga50,00000050,000
1087Dresmoniole50,00000050,000
1088DresMučaču50,00000050,000
1089Dresnamornikk50,00000050,000
1090DresNATALIJA50,00000050,000
1091Dresnerabus50,00000050,000
1092Dresneznalek50,00000050,000
1093DresNicocola50,00000050,000
1094DresNicole50,00000050,000
1095DresNicole9150,00000050,000
1096Dresolgaflxv50,00000050,000
1097Dresondhor50,00000050,000
1098Dresondra4450,00000050,000
1099Dresoooooo50,00000050,000
1100Drespalinak50,00000050,000
1101Drespanchopan50,00000050,000
1102Drespatek50,00000050,000
1103Drespatrikuk50,00000050,000
1104DresPEETRS50,00000050,000
1105DresPejpal50,00000050,000
1106DresPerca50,00000050,000
1107Drespessoa50,00000050,000
1108Drespetra50,00000050,000
1109DresPetrela250,00000050,000
1110 Peťule50,00000050,000
1111Drespetulka4250,00000050,000
1112Dresplaylist138450,00000050,000
1113DresPohanka50,00000050,000
1114DresPollas50,00000050,000
1115Drespondeli50,00000050,000
1116DresPop50,00000050,000
1117Dresposledni150,00000050,000
1118Drespravejkonak50,00000050,000
1119Dresprosek50,00000050,000
1120Dresqwerty50,00000050,000
1121Dresradka50,00000050,000
1122Dresrafael50,00000050,000
1123Dresrasto50,00000050,000
1124Dresreadynka50,00000050,000
1125Dresrebi50,00000050,000
1126DresReneySolo50,00000050,000
1127DresRianna50,00000050,000
1128 ross50,00000050,000
1129Dresroupec150,00000050,000
1130Dresrubio50,00000050,000
1131DresRusty50,00000050,000
1132Dressaarka50,00000050,000
1133DresSahara50,00000050,000
1134DresSarkaperuan150,00000050,000
1135Dressberatel50,00000050,000
1136DresSeamus50,00000050,000
1137DresShaakey50,00000050,000
1138Dressharlote50,00000050,000
1139DresSherardo50,00000050,000
1140Dressheyba50,00000050,000
1141Dresshhorty50,00000050,000
1142DresShorty.50,00000050,000
1143Dressibil50,00000050,000
1144 Sideshek50,00000050,000
1145DresSikVTS50,00000050,000
1146Dressilvas50,00000050,000
1147Dressimi7350,00000050,000
1148DresSionek2150,00000050,000
1149Dressklamarek50,00000050,000
1150Dresslavka50,00000050,000
1151Dressmolivec50,00000050,000
1152DresSmoothy50,00000050,000
1153Dressmudla50,00000050,000
1154Dressoninka50,00000050,000
1155Dresstaj bartos50,00000050,000
1156DresSTAJ-GAJUS200,000-150,0000050,000
1157DresStrnad50,00000050,000
1158DresStrnadova50,00000050,000
1159Dressvobodak50,00000050,000
1160DresTanice50,00000050,000
1161Drestatanka50,00000050,000
1162Dresterezkagalliova50,00000050,000
1163Drestesiov50,00000050,000
1164 Tipps50,00000050,000
1165DresTiumen50,00000050,000
1166Drestoiletspider50,00000050,000
1167Drestommmmy50,00000050,000
1168DresTrebor2250,00000050,000
1169 triglav2100,000-50,0000050,000
1170DresTWIGGY50,00000050,000
1171Dresvachamarian50,00000050,000
1172DresVandik50,00000050,000
1173DresVandual50,00000050,000
1174Dresvanerovaivana50,00000050,000
1175Dresvanova50,00000050,000
1176 vdamec50,00000050,000
1177Dresvdede50,00000050,000
1178Dresvencapunk50,00000050,000
1179Dresvendy-p50,00000050,000
1180DresVenina50,00000050,000
1181DresVeru123150,00000050,000
1182DresViazma50,00000050,000
1183Dresvinny50,00000050,000
1184Dresviren50,00000050,000
1185Dresvitada50,00000050,000
1186Dresviunka50,00000050,000
1187Dresvlasta50,00000050,000
1188Dresvulin50,00000050,000
1189DresWildfire50,00000050,000
1190Dresxjabii50,00000050,000
1191 X_X_X_vikita50,00000050,000
1192Dreszantara50,00000050,000
1193Dreszdenka tureckova50,00000050,000
1194Dreszeli50,00000050,000
1195Dreszeman50,00000050,000
1196DresZimmerova50,00000050,000
1197DresZizej50,00000050,000
1198DresZuzanka1150,00000050,000
1199DresZuzik50,00000050,000
1200Dreszuzina50,00000050,000
1201DresZuzu1150,00000050,000
1202DresZuzu750,00000050,000
1203 _Ohne Sorge50,00000050,000
1204Dresnamornik50,000-70049,993
1205DresKory 1750,000-100049,990
1206Dresranitidin50,000-400049,960
1207DresTomas_Pce50,000-400049,960
1208Drespekac50,000-450049,955
1209Dresros1750,000-500049,950
1210Dressylvina50,000-550049,945
1211DresGavča50,000-1500049,850
1212DresMiras1050,000-1600049,840
1213DresSecret Star50,000-2900049,710
1214Dresmegc50,000-3500049,650
1215Dresfifo50,000-4000049,600
1216DresKwak50,000-4600049,540
1217Drespegudo50,000-5000049,500
1218DresNikki-Oesch50,000-6000049,400
1219Dresnikita00750,000-1,0000049,000
1220DresJezis50,000-1,1000048,900
1221Dreshurt50,000-1,9000048,100
1222DresSandipan50,000-2,0000048,000
1223 MSD50,000-2,5000047,500
1224DresBea50,000-3,5000046,500
1225Dresmaser50,000-4,0000046,000
1226Dresku1ky50,000-5,0000045,000
1227DresMaru50,000-9,0000041,000
1228DresJaras50,000-10,0000040,000
1229DresJubikman50,000-10,0000040,000
1230DresFaja50,000-14,5000035,500
1231DresFéro´Di Péro Cémbálo400,000-365,0000035,000
1232Dressalac50,000-16,0000034,000
1233DresMaryshka50,000-19,3000030,700
1234Dreshakym50,000-20,0000030,000
1235DresDavpavek50,000-22,0000028,000
1236DresMartiani50,000-22,0000028,000
1237DresVanessa100,00029,000-101,050027,950
1238Drescaalipsa50,000-23,5000026,500
1239Dreslukas50,000-33,5000016,500
1240DresJohny50,000-40,0000010,000
1241DresFilip50,000-41,000009,000
1242Dresverca200,000-196,100003,900
1243Dresemiba50,000-50,000000
1244 jura50,000-50,000000
1245DresLinekkarel50,000-50,000000
1246DresMICHAEL50,000-50,000000
1247Drespepicek50,000-50,000000
1248Dressemeles50,000-50,000000
1249Dresstaj pavlik50,000-50,000000
1250DresUrsa200,000-200,000000
1251DresVLADKO DOBROVSKÝ50,000-50,000000
1252 Wild50,000-50,000000
1253Dreswr50,000-50,000000
1254 Železník50,000-50,000000
Warning: include(dthisvys.htm): failed to open stream: No such file or directory in /DISK2/WWW/dostipy.com/www/dtxpravy.inc on line 11 Warning: include(dthisvys.htm): failed to open stream: No such file or directory in /DISK2/WWW/dostipy.com/www/dtxpravy.inc on line 11 Warning: include(): Failed opening 'dthisvys.htm' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php55/lib/php') in /DISK2/WWW/dostipy.com/www/dtxpravy.inc on line 11
Vyhledání pedigree:


Kůň měsíce:
Kůň
říjen 2018MR. RIGHT
září 2018TROIZILET
srpen 2018NEAR TO BE RICH
červenec 2018DYLANKA
červen 2018BLESSED KISS
květen 2018SAGAR
duben 2018SAGAR
říjen 2017DALLY HIT
září 2017VENILLIA
srpen 2017VENILLIA
červenec 2017POLYANTA
červen 2017JOSEPH
květen 2017ALDAR
duben 2017POLYANTA
říjen 2016DALLY HIT
září 2016DALLY HIT
srpen 2016DALLY HIT
červenec 2016SEDMIKRASKA
červen 2016GONTCHAR
květen 2016LAGARO
duben 2016MONTJEU THIRD
říjen 2015AZTEK
září 2015TOUCH OF GENIUS
srpen 2015SANOK
červenec 2015AMGA RIVER
červen 2015TOUCH OF GENIUS
květen 2015DUMNONIA
duben 2015ALDAR
říjen 2014AZTEK
září 2014AZTEK
srpen 2014CHEEKY CHAPPIE
červenec 2014MARY YEATS
červen 2014CHEEKY CHAPPIE
květen 2014HONZIK CHIPERA
duben 2014ROCHES CROSS
říjen 2013TRIP TO RHODOS
září 2013DUX SCHOLAR
srpen 2013ROCHES CROSS
červenec 2013SALTANAT
červen 2013OMNIBUS
květen 2013MIKESH
duben 2013LYSYAN
říjen 2012TRIP TO RHODOS
září 2012LEO GALI
srpen 2012PEGAS
červenec 2012MERLYP
červen 2012KADYNY
květen 2012MYSTIC SWING
duben 2012ROCHES CROSS
říjen 2011GREEK WEDDING
září 2011WALLISTO
srpen 2011IRYKLON
červenec 2011STARFIGHTER
červen 2011ROCHES CROSS
květen 2011BRITTANY
duben 2011SHAMALGAN
říjen 2010MARIYDI
září 2010CORCOVADA
srpen 2010TARO
červenec 2010SHAMAL SALLY
červen 2010TALGADO
květen 2010IRYKLON
duben 2010FALCOHILL
říjen 2009MARIYDI
září 2009SHARPOUR
srpen 2009AGE OF JAPE
červenec 2009RABBIT ZAMINDAR
červen 2009AGE OF JAPE
květen 2009PUMPKIN
duben 2009IRYKLON
říjen 2008VADEONA
září 2008BLUE CORAL
srpen 2008URODOS
červenec 2008DETERMINACJA
červen 2008TULLAMORE
květen 2008KEVIN THE KNIGHT
duben 2008CERTUS
říjen 2007SCYRIS
září 2007SCYRIS
srpen 2007SAVIGNON
červenec 2007MARY LOU
červen 2007MEDEO
květen 2007H. RESERVATION
duben 2007STORMY JAIL
říjen 2006BABIE LATO
září 2006TEMPELTÄNZER
srpen 2006SCYRIS
červenec 2006VLTAVA
červen 2006LAUREAT
květen 2006DE ROBERTO
duben 2006TORLUS
říjen 2005LOUISE RAYNER
září 2005TORLUS
srpen 2005READY FOR LIFE
červenec 2005READY FOR LIFE
červen 2005READY FOR LIFE
květen 2005ECOLOGICALLY R.
duben 2005DJIBOUTI
říjen 2004ROSENSTURM
září 2004SCYRIS
srpen 2004DARSALAM
červenec 2004LLANITO
červen 2004DARSALAM
květen 2004DARSALAM
duben 2004ZAMBESI
říjen 2003ZAGON
září 2003KIFAAB
srpen 2003MONOLIT
červenec 2003KIFAAB
červen 2003OHNE SORGE
květen 2003YOKOM
duben 2003KIFAAB
říjen 2002ZAGON
září 2002PODEROSO
srpen 2002VAPETA
červenec 2002LARRIMAH
červen 2002PODEROSO
květen 2002LARRIMAH
duben 2002IXOS
říjen 2001VAPETA
září 2001BELLABOY
srpen 2001TRIBAL INSTINCT
červenec 2001VAPETA
červen 2001TRIBAL INSTINCT
květen 2001TRIBAL INSTINCT
duben 2001VAPETA
Kůň měsíce
říjen 2019
Albatros
12% (3)
Dominique
20% (5)
Mr Right
68% (17)
Rabbit Havana
0% (0)
25
Jezdec měsíce
říjen 2019
Foret P.
27% (6)
Liška D.
0% (0)
Verner J.
72% (16)
22
Prosíme hlasující v anketách, aby hlasovali každý POUZE JEDNOU V KAŽDÉ KATEGORII. V případě více hlasů ze stejné IP adresy může být přístup na stránky DosTipy z této adresy zakázán! Děkujeme.
Jezdec měsíce:
Jezdec
říjen 2018Janáček V.
září 2018Murzabayev B.
srpen 2018Laube M.
červenec 2018Ferhanov B.
červen 2018Ferhanov B.
květen 2018Mitchell J.
duben 2018Liška D.
říjen 2017Liška D.
září 2017Foret P.
srpen 2017Hlubučková K.
červenec 2017Foret P.
červen 2017Palík Ji.
květen 2017Šafář J.
duben 2017Foret P.
říjen 2016Havelková M..
září 2016Murzabayev B.
srpen 2016Palík Ji.
červenec 2016Foret P.
červen 2016Verner J.
květen 2016Verner J.
duben 2016Foret P.
říjen 2015Verner J.
září 2015Demuro C.
srpen 2015Janáček V.
červenec 2015Murzabayev B.
červen 2015Murzabayev B.
květen 2015Línek J.
duben 2015Murzabayev B.
říjen 2014Murzabayev B.
září 2014Foret P.
říjen 2014Chaloupka J.
červenec 2014Rája J.
červen 2014Haveková M.
květen 2014Foret P.
duben 2014Foret P.
říjen 2013Chaloupka J.
září 2013Murzabayev B.
srpen 2013Verner J.
červenec 2013Koplík Ra.
červen 2013Chaloupka J.
květen 2013Chaloupka J.
duben 2013Šafář J.
říjen 2012Korečková V.
září 2012Šafář J.
srpen 2012Foret P.
červenec 2012Foret P.
červen 2012Chaloupka J.
květen 2012Zatloukal M.
duben 2012Foret P.
říjen 2011Šafář J.
září 2011Chaloupka J.
srpen 2011Rája J.
červenec 2011Rája J.
červen 2011Rája J.
květen 2011Zatloukal M.
duben 2011Lukášek T.
říjen 2010Janáček V.
září 2010Lukášek T.
srpen 2010Lukášek T.
červenec 2010Janáček V.
červen 2010Minařík Fi.
květen 2010Lukášek T.
duben 2010Srnec M.
říjen 2009Janáček V.
září 2009Janáček V.
srpen 2009Lopez J.P.
červenec 2009Andrés D.
červen 2009Verner J.
květen 2009Andrés D.
duben 2009Janáček V.
říjen 2008Chaloupka J.
září 2008Janáček V.
srpen 2008Srnec M.
červenec 2008Juráček R.
červen 2008Janáček V.
květen 2008Minařík Fe.
duben 2008Bartoš J.
říjen 2007Chaloupka J.
září 2007Miličková I.
srpen 2007Lukášek T.
červenec 2007Srnec M.
červen 2007Eddery P.
květen 2007Chaloupka J.
duben 2007Lukášek T.
říjen 2006Havelková M.
září 2006Havelková M.
srpen 2006Rája J.
červenec 2006Rája J.
červen 2006Janáček V.
květen 2006Rája J.
duben 2006Chaloupka J.
říjen 2005Kobzarev K.
září 2005Resulov A.
srpen 2005Rája J.
červenec 2005Rája J.
červen 2005Andrés D.
květen 2005Rája J.
duben 2005Janáček V.