Dostihový program

Dostihový program

Jméno:

Heslo:

Pošta
Pošta

Dostihový program


Počet přístupů od 5.3.2001
TOPlist

Konta:
DresJménoTipySázkyDražbaDotaceSuma
1DresLalu Zica16,600,000-103,901-300,000250,20016,446,299
2DresVita19,850,000855,363-4,590,113261,30016,376,550
3DresGabana17,300,000-1,013,2500016,286,750
4DresTadeas17,350,000-311,750-1,100,000286,39016,224,640
5DresJosef17,350,000-2,369,075-301,000250,55014,930,475
6Dresnimaima19,750,0001,691,575-7,412,669626,55014,655,456
7Dresvindobona17,050,000-609,333-3,338,600803,90013,905,967
8Drestonher12,600,000-219,5050012,380,495
9Drestemirkanov15,400,000-6,500-3,877,520436,00011,951,980
10DresPharlap13,850,000-412,800-2,254,422709,35011,892,128
11DresAnna11,650,00000011,650,000
12Dresurban13,050,000-108,000-1,600,000267,70011,609,700
13Dresjakobin12,200,000-606,2500011,593,750
14DresPEZOT11,400,00000011,400,000
15DresHucko11,050,00000011,050,000
16DresLincoln11,950,000-1,310,0000010,640,000
17DresGalapiat du Mesnil15,050,000248,918-5,829,820944,46010,413,558
18Drescestmirkames13,050,000-443,985-2,560,023161,20010,207,192
19Dresvalentina16,650,000-108,837-6,634,30354,0009,960,860
20DresNaguiba11,600,000-178,708-1,806,100205,0509,820,242
21DresAndrea10,800,000-221,010-1,200,000188,5009,567,490
22Dresjelen9,550,0000009,550,000
23Dresalois9,550,000-196,538009,353,462
24Dresnia29910,150,000-1,104,500009,045,500
25DresTomík10,450,000-1,601,250008,848,750
26DresArva11,000,000-86,950-2,837,400750,7508,826,400
27Dresafro18,550,000-582,180-12,244,5553,080,3508,803,615
28Dreshojak8,750,0000008,750,000
29Dresciprof8,600,0000008,600,000
30DresBARTOSml11,750,000-828,700-3,200,000840,0008,561,300
31DresCarotida9,500,00015,500-1,285,475140,0508,370,075
32DresRoman12,650,000-1,260,000-3,200,000125,0008,315,000
33Dreslautaro9,700,000-1,832,250007,867,750
34DresFechtner7,750,0000007,750,000
35Dresnora7,750,0000007,750,000
36Drestory7,650,0000007,650,000
37DresBarad-dur16,750,000-1,334,850-8,107,100326,7007,634,750
38DresDobyvatel8,100,000-473,000007,627,000
39DresVabank14,600,0001,324,416-10,331,0171,941,2507,534,649
40DresMiroslav TOMASEK7,500,0000007,500,000
41Dresmaska7,400,0000007,400,000
42Dreshorsefreak6,900,000396,700007,296,700
43Dresvendys997,450,000-246,348007,203,652
44DresRed Rum14,850,000-1,861,515-6,544,000621,2007,065,685
45Dresdolfi7,850,000-839,500007,010,500
46Dresschiergen8,150,000-599,500-590,00206,960,498
47DresAlma7,800,000-120,000-900,000152,0006,932,000
48DresGortys14,250,000-1,171,000-7,057,015712,3006,734,285
49Dresvaclav7,300,000-591,150006,708,850
50DresBag6,600,0000006,600,000
51Dresanela6,450,0000006,450,000
52DresLaBella10,450,000298,750-5,814,5001,383,1506,317,400
53DresHAKKINEN6,250,0000006,250,000
54Dresshell6,200,000-22,500006,177,500
55DresAmamarf6,150,000-84,900006,065,100
56DresVincentvega11,600,000-428,000-5,420,000287,9506,039,950
57Dresbertikjo6,150,000-156,050005,993,950
58Dresfabianjiri5,950,0000005,950,000
59DresKrokodyl15,700,000-6,299,500-3,810,125350,2005,940,575
60DresLibuse6,050,000-157,500005,892,500
61Dresmikeš5,800,0000005,800,000
62Drespinda7,550,000-500-2,000,000219,6005,769,100
63Dreshatom5,700,0000005,700,000
64Dresstanda5,700,0000005,700,000
65DresMerlin5,750,000-56,797005,693,203
66Dresjanom8,250,000385,010-3,371,666417,4505,680,794
67Dresdon6,300,000-7,500-660,00014,4505,646,950
68Dresvalášek6,050,000-417,000005,633,000
69DresFrana9,550,000-1,124,000-2,914,95099,9505,611,000
70Dreszenyatta7,850,000-2,277,000005,573,000
71Dresklaudie6,650,000-1,135,000005,515,000
72DresAlex6,400,000-223,000-765,10074,0505,485,950
73DresMatony9,900,000-647,251-4,240,000393,5505,406,299
74Dreskiki5,300,0000005,300,000
75Dreszakma5,300,0000005,300,000
76Drescica5,850,000-649,000005,201,000
77Drespeter5,200,0000005,200,000
78DresStaj Tony8,250,000-480,500-2,625,00018,0005,162,500
79Dresleos.miler5,100,0000005,100,000
80Drescathys7,500,000-382,000-2,856,975804,1505,065,175
81Drespavovi5,050,0000005,050,000
82DresZoltan17,200,000-753,649-12,533,0001,089,0105,002,361
83DresEmiliano144,900,0000004,900,000
84Dresjuraj4,900,0000004,900,000
85Dresplazer4,900,0000004,900,000
86DresVera a Ruda6,350,000-1,487,352004,862,648
87Dresprkenac5,700,000252,000-1,100,00004,852,000
88DresGenevile4,850,000-8,035004,841,965
89Drescmelda5,150,000-332,200004,817,800
90Dression5,200,000-384,950004,815,050
91Dresjirisind4,800,000755004,800,755
92Dresstolo8,550,000-330,000-3,466,20035,1504,788,950
93DresOhne Sorge6,050,000-1,310,000004,740,000
94Dresgeza11,350,000-1,692,450-5,572,000652,6004,738,150
95Dresandrew4,950,0000-244,20004,705,800
96DresM.Pekarek5,000,000-326,910004,673,090
97DresCenda4,650,0000004,650,000
98Dresdemon5,100,000-204,650-267,00004,628,350
99Dresoverdose5,850,000-288,000-1,000,00012,7504,574,750
100Dresmucha4,500,00035,000004,535,000
101DresEva9,250,000399,750-5,300,000170,5504,520,300
102Dresodchy4,100,000364,500004,464,500
103DresAnelka6,200,000-125,650-1,940,500325,7004,459,550
104DresSlavoj5,500,000-1,074,000004,426,000
105Drescage11,900,000-458,000-7,426,000337,7504,353,750
106Dresdrb4,350,0000004,350,000
107Dresvalasek4,700,000-374,500004,325,500
108Dresekrazit4,300,0000004,300,000
109DresHHonza4,300,0000004,300,000
110Dresnajulinka5,200,000-927,370004,272,630
111DresCihelna7,300,000-3,034,100004,265,900
112Dresantonin4,250,0000004,250,000
113DresMartin111,000,000-1,757,310-5,200,000205,7504,248,440
114Dresjanica6,250,000-462,500-1,800,001247,2004,234,699
115Dreskorida11114,400,000-174,599004,225,401
116Dressvatos504,300,000-88,250004,211,750
117Dresalenastra4,200,0000004,200,000
118Drespetar15,350,000-708,000-580,000113,0004,175,000
119Dresdizzy5,150,000-1,019,750004,130,250
120Dresnejpa4,050,00054,260004,104,260
121Drestoivonen4,100,000-5,500004,094,500
122Dresrades4,050,0000004,050,000
123Drescommissaire4,050,000-565004,049,435
124DresKopejtko2,750,0001,294,375004,044,375
125DresVlcek19,250,000-471,050-17,151,0002,406,1504,034,100
126Drespernikar4,050,000-24,000004,026,000
127Dresmorbid6,600,000-956,265-1,699,25055,5003,999,985
128DresRudy4,000,000-1,135003,998,865
129DresStana11,750,000-3,024,650-5,576,500837,0503,985,900
130Dresjunior6,050,000-150,250-2,059,000120,9003,961,650
131Dresdarja3,950,0000003,950,000
132Dresbezabara7,400,000-387,301-3,216,000120,7503,917,449
133Drespedro128,100,000-87,500-4,281,955181,0503,911,595
134Dreslexus8,100,000-2,423,188-1,938,000161,7003,900,512
135Dresstejskal3,900,0000003,900,000
136Dresparamessi3,250,000645,000003,895,000
137Dresdownunder9,900,000-327,100-5,845,500127,2003,854,600
138DresPalkac8,150,000-410,300-5,644,2501,751,7503,847,200
139DresTomasso6,200,000-845,750-1,606,26394,6503,842,637
140Dreserik13,650,000493,700-11,261,111954,3503,836,939
141DresVandalio3,950,000-117,500003,832,500
142DresProgression19,750,000-4,486,000-14,098,2002,626,7503,792,550
143Dresagro14,550,000-779,825003,770,175
144Dresanmi racing3,800,000-43,000003,757,000
145DresVik5,850,000-1,577,577-587,66662,0003,746,757
146Dreshaanka3,950,000-238,010003,711,990
147DresZemfira8,850,000-90,596-5,575,500526,3503,710,254
148DresRosela13,750,000-4,484,500-5,676,503109,5003,698,497
149DresLivree8,750,000-860,248-4,685,002440,2503,645,000
150DresEvina3,600,0000003,600,000
151Dreszdendik3,550,0000003,550,000
152Drestriglav9,900,000-1,078,398-6,080,002775,4003,517,000
153DresTomas7,950,000-1,306,500-3,950,000759,7003,453,200
154Dresk_lukes3,450,0000003,450,000
155DresLenka3,500,000-50,000003,450,000
156Dresvaza3,400,000-4,800003,395,200
157Drespavelko309,400,000-1,067,150-5,524,500563,5503,371,900
158DresZELDA4,150,000-778,950003,371,050
159Dreschico3,350,0006,000003,356,000
160Dresholybull3,800,000-446,250003,353,750
161Drestlusty3,350,0000003,350,000
162DresVlastina11,800,000-2,372,750-6,622,500512,2003,316,950
163Dresmash10,850,000661,250-10,390,0012,177,1503,298,399
164Dresbobik5,050,000-785,800-1,200,000232,0003,296,200
165DresMonk3,300,000-13,000003,287,000
166Dreszdarsky3,250,00012,000003,262,000
167Dresmedor3,200,0000003,200,000
168DresPivokrevnik3,150,0008,000003,158,000
169Dreskouda3,150,0000003,150,000
170Dreszuza3,150,0000003,150,000
171Dresrudkaj4,800,000-1,674,750003,125,250
172DresCassidka4,000,000-177,500-1,200,000494,9003,117,400
173Dresmartas4,700,000-909,550-674,10003,116,350
174DresAlena3,100,0000003,100,000
175DresEARLY4,100,000-765,250-280,00028,9003,083,650
176DresMirecek11,250,000-2,502,975-6,572,730900,2503,074,545
177Drespepa4,700,000-861,750-827,00061,1003,072,350
178DresGuy Ray Gluant4,400,000-21,320-1,687,780378,7503,069,650
179Dreschalko4,600,000-1,059,400-580,000103,8503,064,450
180DresLubosch3,050,00010,000003,060,000
181Dresirena3,050,0000003,050,000
182Dresvordonka3,050,0000003,050,000
183DresROBI13,100,000-1,639,850-9,470,0001,036,4003,026,550
184DresXenon Q4,200,000-20,545-1,329,055175,2003,025,600
185DresMechanika3,200,000-176,000003,024,000
186Dreskapicka.rosi3,400,000-113,700-500,000222,4503,008,750
187Dresjarda3,450,000-443,000003,007,000
188DresMisa.L3,000,0004,979003,004,979
189Dresmachek3,000,0000003,000,000
190Drespedro2,500,000487,000002,987,000
191DresMarii9,350,000-1,532,175-5,430,003560,3502,948,172
192DresPavla4,400,000-300,000-1,300,000146,9002,946,900
193Dresmalmaz3,000,000-55,000002,945,000
194Dresmirda3,300,000-3,400-400,00047,5002,944,100
195Dresastary8,550,000-966,800-5,386,438742,5502,939,312
196DresJana-Elina6,350,000-263,782-3,960,500810,4502,936,168
197Dresbjunt2,950,000-14,250002,935,750
198DresMiitaa11,700,000-2,514,650-6,360,00058,0002,883,350
199DresNeklan8,200,000-652,100-4,960,000278,4502,866,350
200DresBlanka2,850,0000002,850,000
201Dressh2176412,850,0000002,850,000
202Dresgabip3,050,000-220,000002,830,000
203Dreszzzuzka3,000,0000-191,0005,1002,814,100
204DresRoddenberry16,500,000996,000-16,307,4221,621,5502,810,128
205Dresmaxolon17,900,000-336,250-16,678,5011,924,8502,810,099
206Drespepino10,100,000-885,950-6,577,000120,4502,757,500
207Dresanonim.cheb9,550,000-660,350-6,810,369676,3002,755,581
208Drestrake2,850,000-122,500002,727,500
209Dreshlavicka3,550,000-856,000002,694,000
210DresGrim Fei Y Los Lobos2,750,000-62,500002,687,500
211DresSamanta2,950,000-110,500-170,00002,669,500
212DresKLÁTIVEJ TONDA2,150,000510,750002,660,750
213DressisterD3,450,000-459,000-400,00045,0002,636,000
214DresCOME WHITE9,150,000-573,325-6,617,171661,4002,620,904
215DresMára2,650,000-30,600002,619,400
216DresAlice10,950,000-2,808,750-6,085,033560,2002,616,417
217Dresmamlas2,700,000-84,000002,616,000
218Dresondrej3,850,000-1,237,750002,612,250
219Dresondrejvanura3,950,000-1,385,500002,564,500
220DresChachar3,500,000-937,650002,562,350
221DresMaravilla10,100,000-742,000-8,921,4962,112,2602,548,764
222DresDanndy32,500,00039,585002,539,585
223DresPILÁT3,200,000-667,250002,532,750
224DresNella6,550,000-324,000-3,791,00594,9002,529,895
225DresEvizna6,100,000-215,000-3,370,00011,7002,526,700
226DresIdunn3,400,000-54,500-820,00002,525,500
227DresAxelka5,300,0007,417-3,860,0001,058,0752,505,492
228Dresakrij542,500,0000002,500,000
229Dresbolad2,500,0000002,500,000
230DresKub2,500,0000002,500,000
231DresAndysekAndysek11,150,000-2,069,955-8,017,0021,425,3502,488,393
232Dreshanacka4,100,0000-1,650,00035,5502,485,550
233Dresvkmoch2,150,00024,500-1,000,0001,286,5502,461,050
234DresBroz2,450,0000002,450,000
235Drescuketka2,450,0000002,450,000
236Dresfafa2,450,0000002,450,000
237Dresmarkota2,450,0000002,450,000
238DresLibor Apel.7,150,000-1,895,950-4,317,0001,508,1002,445,150
239Dresdixinela4,800,00044,150-2,630,200224,5502,438,500
240DresIvana.K3,350,000-927,325002,422,675
241DresMarcos222,500,000-82,700002,417,300
242Dresoldik3,200,000-795,800002,404,200
243Dreskarel2332,650,000-250,000002,400,000
244Dresmaruska22,550,000-153,550002,396,450
245DresMelina2,350,00041,500002,391,500
246DresWasabi2,650,000-270,000002,380,000
247DresOndra5,000,000-659,500-2,245,000256,1502,351,650
248 Majk2,350,0000002,350,000
249Dreshanina6,600,000-724,480-3,744,443200,7002,331,777
250DresZambo4,150,000-1,726,250-120,00027,2002,330,950
251DresZuzka=)3,000,000-679,200002,320,800
252DresWinx1,300,0001,012,700002,312,700
253DresLaki12,750,000-339,450-11,796,6011,691,9302,305,879
254Drespepos2,300,0000002,300,000
255Dresales532,300,000-18,475002,281,525
256Dresdubl2,300,000-50,000002,250,000
257DresMichal2,250,0000002,250,000
258DresVeronika12,550,000-1,931,380-9,588,4491,216,1002,246,271
259Dreswhaler2,350,000-106,000002,244,000
260DresGoGo12,400,000-1,285,000-9,477,000568,4502,206,450
261DresMarty3,200,000-879,300-136,00518,3502,203,045
262Dreshonza92,200,0000002,200,000
263Dresalfonsi3,000,000-828,653002,171,347
264Dresgaso zlin4,300,000-1,638,625-500,0008,0502,169,425
265Dresvaneronika4,850,000-32,030-2,700,00042,5502,160,520
266DresBertina2,150,0000002,150,000
267DresRyaN2,150,0000002,150,000
268DresZuzanka2,150,0000002,150,000
269DresBjunta2,800,000-657,804002,142,196
270Dresbartman5,350,000-1,079,500-2,270,000132,1502,132,650
271DresLukyn2,000,000109,250002,109,250
272DresSafi4,000,000-231,250-1,700,00035,2502,104,000
273DresJayAre12,950,000-2,087,750-9,101,450338,2002,099,000
274DresAmazonka2,050,00048,500002,098,500
275Dresnica2,100,000-6,000002,094,000
276Dresdekret2,300,0000-443,000235,8502,092,850
277Drespasina6,350,000-333,250-4,933,000996,1002,079,850
278Dreskozo18,100,000-201,537-17,805,5001,962,4502,055,413
279DresVendy2,050,0000002,050,000
280Dresvocar2,050,0000002,050,000
281Dreskaccmud2,650,000-77,577-550,00002,022,423
282Dresyloveiou2,000,00012,535002,012,535
283DresAles6,000,000-1,737,260-2,924,000672,3002,011,040
284Dres68hacek2,000,0000002,000,000
285Dresmanola2,000,0000002,000,000
286Dressončo pončo6,500,000-65,000-4,775,001331,1501,991,149
287DresHyphen3,750,000-172,380-1,687,00060,3501,950,970
288DresMaxwellL.G.5,850,000-874,500-3,310,000269,5501,935,050
289Dresdom-lb9,700,000-175,720-9,215,5001,614,2001,922,980
290DresArganta2,150,000-234,500001,915,500
291Dresdostihak2,000,000-99,500001,900,500
292Drescerruti1,900,0000001,900,000
293Dresjara541,900,0000001,900,000
294Dressyrucek.jindrich1,900,000-78001,899,922
295Dreslubmour1,900,000-1,000001,899,000
296DresIvana Lukaskova4,450,000-429,500-2,145,00001,875,500
297Dresluciev2,050,000-190,940001,859,060
298Dresnitram1,850,0000001,850,000
299Dreszuzana1,850,0000001,850,000
300Dresdopamin1,850,000-65001,849,935
301Dresvinklarek2,050,000-205,500001,844,500
302DresBoro7,850,000-795,000-5,406,200149,0001,797,800
303DresBLACK DAHLIA2,450,000-653,500001,796,500
304DresDS MILLI2,650,000-376,500-500,00016,7501,790,250
305DresPythia5,600,000-1,561,500-2,350,00071,9001,760,400
306Dresl-chu2,450,000-690,000001,760,000
307DresBleekota1,750,0000001,750,000
308Dresmarian packa1,750,0000001,750,000
309Dreslucka2,350,000-606,800001,743,200
310Dresdedecek1,800,000-75,700001,724,300
311Drespetan14,300,000-2,918,250-10,108,000434,7001,708,450
312Dresskobis1,700,0000001,700,000
313DresHenrinho1,700,000-235001,699,765
314Dreszvjed2,850,000-360,500-818,00023,8001,695,300
315DresStaj Mongol11,150,000-105,500-11,424,0012,031,8001,652,299
316DresJan Moravec1,600,00010,500001,610,500
317DresBigred8,250,000-105,850-6,834,017297,9501,608,083
318Dresjirkac1,600,0000001,600,000
319DresSoundofSaturn5,700,000-1,087,850-3,177,802145,0001,579,348
320Dresmarbela2,400,000-825,530001,574,470
321Dresszabkos12,600,000-308,430-13,593,9502,858,1001,555,720
322DresMartin Vávra3,700,000-34,000-2,200,00084,9001,550,900
323Dresmaftynka1,550,0000001,550,000
324Dresthe_carrion1,550,0000001,550,000
325Dresrotan1,850,000-325,000001,525,000
326Dresjirkada2,650,000-1,130,500001,519,500
327DresMarvel7,200,000-701,100-5,604,001611,0001,505,899
328Dresrene meinthe2,300,000-488,400-333,33322,2501,500,517
329Dresjandejsek1,500,0000001,500,000
330Dresradonice1,500,0000001,500,000
331Dreszdenka1,500,000-540001,499,460
332Dresjackdan1,500,000-6,437001,493,563
333DresDarsalam4,050,000-372,000-2,220,00026,0001,484,000
334Dreslopata1,750,000-287,000001,463,000
335Dressarka.s1,600,000-138,800001,461,200
336DresSnoopy14,000,000-3,533,750-10,509,9061,498,8501,455,194
337DresMagdalena1,450,0000001,450,000
338Drespepik la1,350,00095,000001,445,000
339Dresnikos20,050,000-3,017,028-18,221,0102,630,5001,442,462
340DresPalic1,950,000-526,000001,424,000
341Dresstaj Tabera4,150,000-777,000-3,552,1561,593,3001,414,144
342Dresvondris91,450,000-36,250001,413,750
343DresKomteska1,800,000-143,853-261,0037,5001,402,644
344DresIfka1,400,0000001,400,000
345DresKamil Kelimek1,400,0000001,400,000
346Dresmarci1731,400,0000001,400,000
347DresAles Jakub1,450,000-66,250001,383,750
348DresIwka1,450,000-67,500001,382,500
349Dresneele1,650,000-285,000001,365,000
350Dresdolinak1,350,0000001,350,000
351Dresjozef1,350,0000001,350,000
352Dresmirek1,300,0000001,300,000
353Dresmobydick1,300,0000001,300,000
354Dresvalentinik1,350,000-58,780001,291,220
355Dresmartinka1,700,000-239,250-230,00033,7501,264,500
356DresBony 16 1,300,000-36,250001,263,750
357DresBERTY RYCATEJ2,000,000-642,762-100,00001,257,238
358DresLily1,250,0006,500001,256,500
359Dresmartina1,300,000-44,075001,255,925
360DresKata BDW1,800,000-387,833-200,00042,0001,254,167
361DresAndilek3,000,000-224,000-1,660,100135,7501,251,650
362DresRAY RAYCING3,300,000-1,308,750-981,250240,8501,250,850
363DresLeoš1,250,0000001,250,000
364Dresgary1,400,000-151,550001,248,450
365DresHornik1,250,000-2,500001,247,500
366DresFocusak5,500,000-234,505-4,478,800458,7501,245,445
367DresMishana5,050,000-20,740-4,100,000309,4001,238,660
368DresStaj Godlet4,600,000-550,250-3,400,000588,0001,237,750
369Dreslapo2,050,000-47,130-920,000140,6501,223,520
370DresKubista10,550,000-1,452,318-8,700,502825,6501,222,830
371Dresataman1,350,000-130,000001,220,000
372Dresveka1,250,000-40,000001,210,000
373Dreskosdidi1,250,000-40,625001,209,375
374Dresalinesa1,200,0000001,200,000
375Dresernando1,200,0000001,200,000
376Dresjofr1,200,0000001,200,000
377DresMimi1,200,0000001,200,000
378DresMORY1,200,0000001,200,000
379Dresnik1,200,0000001,200,000
380DresStruhovsky1,200,0000001,200,000
381Dresvorogue1,200,0000001,200,000
382DresSaggit1,200,000-320001,199,680
383Dreslucka zemanova1,950,000-750,918001,199,082
384DresIjik1,200,000-3,450001,196,550
385DresRed Riot950,000245,000001,195,000
386Drestuszka1,250,000-55,000001,195,000
387Dresmufik0071,300,000-56,250-50,00001,193,750
388DresBESTMATE1,050,000132,500001,182,500
389Dressarkaperuan2,500,000-149,850-1,200,00025,4501,175,600
390DresSmarty2,000,000-829,000001,171,000
391DresKačenka1,300,000-133,000001,167,000
392DresL_Fifi1,200,000-43,000001,157,000
393DresLukas Vitek1,200,000-45,750001,154,250
394Dresklukes1,150,0000001,150,000
395Dresnirlucky1,150,0000001,150,000
396Dresroupec1,150,0000001,150,000
397Dressolomon1,150,0000001,150,000
398DresEwulka1,200,00033,500-100,00016,2501,149,750
399DresMICHAL JIRECEK1,150,000-3,501001,146,499
400DresMisanek1,300,000-154,750001,145,250
401DresHorváth1,500,000-356,400001,143,600
402DresKamila B1,200,000-10-100,00036,0001,135,990
403DresWlck1,300,000-188,000001,112,000
404DresGabina1,250,000-104,500-40,00001,105,500
405DresMonika Kantkova1,100,0000001,100,000
406Dresprinc1,100,0000001,100,000
407DresMirza6,000,000-665,520-4,636,000370,9501,069,430
408Drestallis1,250,00016,750-246,60046,7001,066,850
409DresBarulinesZz1,550,000-43,900-455,10101,050,999
410DresAnys1,050,0000001,050,000
411Dresarpuska1,050,0000001,050,000
412DresNora Jeane1,050,0000001,050,000
413Dresroot1,050,0000001,050,000
414DresMartina23,650,000-1,000,488-1,621,75012,1001,039,862
415Dresgeorg1,700,000-660,500001,039,500
416Dresdasakabat1,150,000-95,000-50,00029,8001,034,800
417DresBony1,000,00015,000001,015,000
418Dreswinner4,100,000-489,500-2,700,00097,9501,008,450
419Dreslopius1,000,0000001,000,000
420DresMojito7371,000,0000001,000,000
421Dresnovak1,000,000-10000999,900
422Dresmckoza1,050,000-57,10000992,900
423Dresmilan1,200,000-208,25000991,750
424Dresjanaka1,250,000128,750-535,000145,000988,750
425DresViki1,050,000-66,25000983,750
426Drespavel1,350,000-367,50000982,500
427DresSilver1,050,000-80,50000969,500
428Dreshollybull1,100,000-131,25000968,750
429Dresflash850,000115,00000965,000
430Dresartan951,000,000-47,00000953,000
431Drescermag950,000000950,000
432DresCorveta950,000000950,000
433DresdeMerteuil950,000000950,000
434Dresmrkef2,900,000-445,000-1,800,000285,850940,850
435DresCentirolka950,000-10,25000939,750
436DresSpeedy Diamond1,250,00071,800-450,00037,000908,800
437DresDan11900,000000900,000
438Dresjara900,000000900,000
439DresLider Racing900,000000900,000
440Drestrejtnarova900,000000900,000
441Dresvanous900,000000900,000
442Dres8marek900,000-46000899,540
443DresLucipisek2,200,000470,850-2,000,000194,700865,550
444Dresshortgeorg950,000-87,45000862,550
445Dresreich900,000-40,00000860,000
446DresFantome850,00010000850,100
447Dreskenzi850,000000850,000
448DresPolárka850,000000850,000
449Dresverdandi850,000000850,000
450Dresvlmaceska850,000000850,000
451DresNumbersixvalverde800,00049,95000849,950
452Dreszdenii850,000-12300849,877
453Dresajvnajvn800,00045,65000845,650
454DresTroska10,550,000-1,159,675-9,372,405802,200820,120
455DresMartan850,000-42,50000807,500
456DresSantos6,350,000-689,455-5,553,401699,150806,294
457Drestribal750,00055,00000805,000
458DresDada800,000000800,000
459Dresmisulka850,000-50,00000800,000
460DresSabrina900,000-100,00000800,000
461DresWerena1,100,000-6,500-400,000103,550797,050
462Dresfabregas1,150,000-358,50000791,500
463Dresturfman1,000,000-77,800-193,00059,750788,950
464Dreskarel69850,000-62,70000787,300
465Dresdraace800,000-50,00000750,000
466DresMrkáčková750,000000750,000
467Drespocahontas750,000000750,000
468DresVelkova750,000000750,000
469DresDomkar950,000-200,25000749,750
470Dreshippodamie24,400,000-50,125-3,711,00099,400738,275
471Dresgrusa1,000,0000-271,0008,550737,550
472Dresmajitelka1,000,000-265,00000735,000
473Dreslegosz950,000-177,950-37,5000734,550
474DresMaroma4,600,000-150,600-4,110,150388,500727,750
475Dreshelena900,000-179,90000720,100
476DresStajMonello2,550,000185-1,993,113160,350717,422
477Dresaluna1,850,000-220,000-951,00034,150713,150
478DresAirin800,000-92,45000707,550
479DresMonopoly500,000205,00000705,000
480DresFormula700,000000700,000
481Dresjan.havel700,000000700,000
482DresLejci600,000100,00000700,000
483DresPaolinka700,000000700,000
484Dressamout700,000000700,000
485DresTipar700,000000700,000
486Dreszdena650,00050,00000700,000
487Dreshugo700,000-300699,997
488Dresgabrhela700,000-8,45000691,550
489DresKaterina650,00041,50000691,500
490DresNiCooLka650,00036,40800686,408
491Dresluky500,000184,00000684,000
492Dresharykk10,250,000-2,226,750-7,959,000618,350682,600
493Dresjenson700,000-20,55000679,450
494DresBara13800,000-123,95000676,050
495DresLulan550,000125,00000675,000
496DresNumerodix8,350,000-636,000-7,438,000381,550657,550
497DresAvolidaren750,000-92,55000657,450
498Dreskovanmar650,000000650,000
499Drespmatejka650,000000650,000
500Dresdimi650,000-5000649,950
501DresPonytail650,000-10,00000640,000
502DresGenius500,000131,95000631,950
503DresBaacinka650,000-22,95000627,050
504DresHekra900,000-275,00000625,000
505Dreswondrash550,00071,50000621,500
506Dreskule700,000-81,25000618,750
507Dresjosi850,000-240,00000610,000
508DresGenevelle600,0007,00000607,000
509Drestomashurt700,000-95,00000605,000
510Dresmaresova600,000000600,000
511Dresromanmoge650,000-52,75000597,250
512DresPRINCIPESSA800,000-210,00000590,000
513Dresemperor800,000-212,50000587,500
514Dresholy bull700,000-122,00000578,000
515DresRankaBaraDra600,000-25,00000575,000
516Drestera600,000-25,00000575,000
517Dresmarbell600,000-26,90000573,100
518DresAprilia750,000-181,15000568,850
519Dresmoon ballad1,300,000-347,500-410,00018,600561,100
520DresJHolis600,000-40,00000560,000
521DresAnnabella*600,00010-49,0000551,010
522Dreschristian550,000000550,000
523Dresgapa550,000000550,000
524DresKirung Girl550,000000550,000
525Dreskokotek550,000000550,000
526Dresmonolex550,000000550,000
527DresTertulian550,000000550,000
528Dresgraham550,000-500549,995
529Dresevicka123550,000-1000549,990
530Drestgumi550,000-30000549,700
531DresFlare13550,000-1,30000548,700
532Dreslenin550,000-13,59600536,404
533Dresperuan3,600,000-155,000-3,084,750174,810535,060
534DresLandaluce550,000-20,00000530,000
535Dresalcca5,150,000-642,010-4,265,700280,550522,840
536DresOskar1,350,000-827,50000522,500
537Dreskrek800,000-279,25000520,750
538Dresdiana-r550,000-32,95000517,050
539DresVikita2,100,000-16,500-1,600,00031,450514,950
540DresTobby550,000-2,780-49,65014,550512,120
541Dresrevin500,00011,35000511,350
542Dressvatosm2,750,0005,750-2,250,0000505,750
543Dresadelafelixova500,000000500,000
544Dresattacante6500,000000500,000
545Drescesta500,000000500,000
546Dresdimína500,000000500,000
547Dresdoggerr500,000000500,000
548Dreshuhlal500,000000500,000
549DresLuckyBoy500,000000500,000
550Dresma_la500,000000500,000
551Drespepik600,000-100,00000500,000
552Dresqwertzuiop500,000000500,000
553Dresredakles500,000000500,000
554Dresrfrolo500,000000500,000
555DresStrejc500,000000500,000
556 Zoja Sediva500,000000500,000
557DresBorovak900,000-402,50000497,500
558DresRadbuk450,00043,00000493,000
559DresTaranka500,000-11,75000488,250
560DresDoňa Mimoňa650,000-169,65000480,350
561DresLancelot450,00017,89800467,898
562Dresmalba1500,000-34,75000465,250
563DresBIANKA6,650,000-488,000-6,148,502449,850463,348
564DresMartinZ500,000-40,00000460,000
565Dreslanna700,000-243,75000456,250
566Dresbrunetka.k450,0005,50000455,500
567Drestrifecta400,00051,00000451,000
568Dresmiroslava450,00010000450,100
569DresBodoko450,000000450,000
570 BranyM450,000000450,000
571DresBubo450,000000450,000
572DresFILIP185450,000000450,000
573DresFrantisek1450,000000450,000
574Dresgumitekk450,000000450,000
575DresIvan450,000000450,000
576DresJoshua450,000000450,000
577Dreskoniceks450,000000450,000
578Dresleoš miler450,000000450,000
579DresLider Racing Stable450,000000450,000
580Drespepoš450,000000450,000
581DresRendy97450,000000450,000
582Dresrodb450,000-100449,999
583DresJedovachyse450,000-17000449,830
584Dresxmmmail450,000-40000449,600
585Dresempress650,000-212,50000437,500
586Dresswain600,000-163,98000436,020
587DresPetan1991400,00034,90000434,900
588DresMaki1,500,000-1,650-1,215,005141,500424,845
589DresMrkackova350,00067,00000417,000
590DresRenca Voky450,000-33,57500416,425
591Dresstáj-gabriela1,400,00086,750-1,162,00086,050410,800
592Dresjulie500,000-90,25000409,750
593Dresbookmaker400,000000400,000
594DresDvur.Zahornice400,000000400,000
595Dresenjoi400,000000400,000
596DresKonigsohn400,000000400,000
597Dreslaskonka400,000000400,000
598Dresmarquis400,000000400,000
599DresPera400,000000400,000
600DresPetr Dostal400,000000400,000
601Dresplanoaxius400,000000400,000
602Dresrades5400,000000400,000
603Dressemanik400,000000400,000
604DresVerunka400,000000400,000
605DresWBR400,000000400,000
606DreswhalerF400,000000400,000
607Dresmalemimino450,000-56,75000393,250
608DresMichelangelo4,750,000-1,322,500-3,225,000181,350383,850
609Dresstaj piskot900,000-520,00000380,000
610Dreswraja350,00024,00000374,000
611Dresbellaboy400,000-29,20000370,800
612Dreswendy800,000-439,00000361,000
613DresNinetales650,000-293,82000356,180
614Dresboda.dostal350,000000350,000
615Dreschamber350,000000350,000
616DresDarley911350,000000350,000
617DresGALUP350,000000350,000
618DresJiří Berger350,000000350,000
619Dresjokr350,000000350,000
620DresKonrad350,000000350,000
621DresKRUND350,000000350,000
622Dreslinos350,000000350,000
623Dreslucie350,000000350,000
624DresNemka350,000000350,000
625DresNikca350,000000350,000
626 tondaherzog350,000000350,000
627Dresvlawal350,000000350,000
628Dreslatwing500,000-151,50000348,500
629Dressallyk350,000-9,25000340,750
630DresDegro200,000134,62500334,625
631DresChose650,000-320,50000329,500
632DresTomáš Schühler5,050,000-1,312,500-3,590,000176,000323,500
633DresBlas400,000-80,00000320,000
634Dresvecherka450,000-130,00000320,000
635DresHonza400,000-80,25000319,750
636Dresandreaamilan450,000-134,00000316,000
637Dresblb550,000-234,55000315,450
638DresGary Stevens600,000-286,25000313,750
639DresLiman2,000,000-608,500-1,092,05112,800312,249
640DresDomkar2007450,000-144,00000306,000
641DresSaldo300,00043500300,435
642DresAdraj300,000000300,000
643DresEfix300,000000300,000
644Dresfb300,000000300,000
645DresFrantisek300,000000300,000
646Dreskkmotr300,000000300,000
647Dreskwakers300,000000300,000
648Dresmonikao300,000000300,000
649Dresnelson300,000000300,000
650DresNeptune300,000000300,000
651DrespingmasteR300,000000300,000
652Dressatan300,000000300,000
653Dresslechtis300,000000300,000
654DresStajňa MALTINETTO300,000000300,000
655DresVasa300,000000300,000
656Drestomas.dur300,000-13,55000286,450
657Dresbarbarrosa750,000-228,300-270,00033,900285,600
658Drespetr045,000,000-431,207-4,451,010157,250275,033
659Dresjokerit350,000-80,00000270,000
660Dreskarlos300,000-30,00000270,000
661DresLlanito1,000,00072,500-820,00016,750269,250
662Dresmistrr750,000-385,500-152,00039,950252,450
663DresDana250,000000250,000
664DresDonna16250,000000250,000
665DresKatkaS250,000000250,000
666DresKiirten250,000000250,000
667Dresladyanne250,000000250,000
668Dresmarkse250,000000250,000
669Dresmilan brany250,000000250,000
670Dresmiri250,000000250,000
671Dresmisha250,000000250,000
672DresMUFTI250,000000250,000
673Dresremeva250,000000250,000
674Dresrizecek250,000000250,000
675DresSajdl250,000000250,000
676Dresstepanka250,000000250,000
677DresUlrika250,000000250,000
678Dreslaibach250,000-2800249,972
679DresMagnifica250,000-27500249,725
680DresJanzid250,000-1,00000249,000
681Drescereus250,000-3,12500246,875
682DresRybarM2,850,000-1,128,750-1,500,00015,000236,250
683Drespkpf250,000-32,77000217,230
684DresJanosik100,000110,00000210,000
685Drestomstall5,900,000-545,000-5,551,000405,600209,600
686DresBecky200,000000200,000
687Dresbybop200,000000200,000
688DresCandie200,000000200,000
689Dresdenisa200,000000200,000
690DresDobrovolny200,000000200,000
691Dresfesoj200,000000200,000
692DresFrantisek Broz200,000000200,000
693Dresivan47200,000000200,000
694Dresjirikov200,000000200,000
695Dresjirikovas200,000000200,000
696Dresjiristrejc200,000000200,000
697DresJosef Vana200,000000200,000
698Dresjozeff200,000000200,000
699Dreskenny007200,000000200,000
700Dreskosorak200,000000200,000
701Dreskrulik200,000000200,000
702Dreslumpik01200,000000200,000
703Dresmartinh200,000000200,000
704Drespetept200,000000200,000
705DresPetka412200,000000200,000
706Drespetr jirasek200,000000200,000
707Dresrandolf200,000000200,000
708Dresrehor200,000000200,000
709Dressaintly200,000000200,000
710DresSanan200,000000200,000
711Dressymbol300,000-100,00000200,000
712DresVanerova Ivana200,000000200,000
713Dresxenofoul200,000000200,000
714 X_X_X_m.pekarek200,000000200,000
715DresZdenek200,000000200,000
716Dreszdenekz200,000000200,000
717DresMagic Light150,00040,70000190,700
718DresTRIBAL INSTINCT250,000-60,00000190,000
719DresTerezaKuzelakova300,000-111,00000189,000
720DresKašpárek Karel300,000-120,00000180,000
721Dresmicka350,000-170,00000180,000
722DresMichal Kreidl50,000125,00000175,000
723DresDDD200,000-27,25000172,750
724DresIberia200,000-30,00000170,000
725DresBlack Caviar300,000-134,68800165,312
726Dressavana13150,0005,50000155,500
727DresHighheat123200,000-49,00000151,000
728DresKlarcaTrousilova150,0007600150,076
729Dres1stein150,000000150,000
730DresAdelaFel150,000000150,000
731Dresbabicka150,000000150,000
732DresBarvinek150,000000150,000
733DresBecky12150,000000150,000
734Dresbillyeliot150,000000150,000
735Dresbohous150,000000150,000
736Dresborgio150,000000150,000
737Drescap150,000000150,000
738Dresczesion150,000000150,000
739Dresdandys150,000000150,000
740DresFergana150,000000150,000
741Dresfore150,000000150,000
742DresHarry150,000000150,000
743DresHolis150,000000150,000
744Dresjackie150,000000150,000
745Dresjberger150,000000150,000
746Dreska.117150,000000150,000
747Dreskingo72150,000000150,000
748Dreskmonda150,000000150,000
749Dreslanger150,000000150,000
750DresLiduska150,000000150,000
751DresMachL150,000000150,000
752Dresmar-bel150,000000150,000
753Dresmilanholub150,000000150,000
754Dresmistery150,000000150,000
755Dresnaslase150,000000150,000
756Drespetr150,000000150,000
757Dresrk.seznam150,000000150,000
758 schulmann150,000000150,000
759Dresshakira150,000000150,000
760Dressten357150,000000150,000
761Dresterush13150,000000150,000
762Dresupc85150,000000150,000
763 X_X_X_omar150,000000150,000
764Dresaabbcc150,000-1600149,984
765DresKlarinaTrousilova150,000-6300149,937
766DresLadySavignon150,000-22000149,780
767DresJessica150,000-60000149,400
768Dressamby150,000-95000149,050
769Dresmys150,000-1,46000148,540
770Dresxkola200150,000-3,25000146,750
771Dresjosestan150,000-4,75000145,250
772Drespaja1979150,000-5,00000145,000
773DresMiKKC50,00092,50000142,500
774Dresjancaaa150,000-7,81000142,190
775DresDavid359150,000-8,00000142,000
776DresSkippka200,000-60,50000139,500
777Dresjituska350,000-219,85000130,150
778Dresstarfighter200,000-72,60000127,400
779DresLENNEY50,00075,00000125,000
780DresHonzic250,00069,592-310,000110,800120,392
781Dresbetyna200,000-85,00000115,000
782DresLibry400,000-286,00000114,000
783 piska100,00012,25000112,250
784Dresanka100,00010,00000110,000
785DresMysak150,000-42,00000108,000
786DresFunana100,0007,00000107,000
787Dres11RADIM11100,000000100,000
788DresBAGGIO100,000000100,000
789 chleba100,000000100,000
790 Dalibor100,000000100,000
791DresDalisek100,000000100,000
792Dresdannemm100,000000100,000
793DresDENULLIINKA_02100,000000100,000
794Dreset.caetera100,000000100,000
795Dresforlind100,000000100,000
796Dresgsf600s100,000000100,000
797DresJana Doktorova100,000000100,000
798Dresjana lenomarova100,000000100,000
799DresJelenovitej100,000000100,000
800Dresjenik3100,000000100,000
801DresJolca100,000000100,000
802Dreskiki13100,000000100,000
803Dreskope100,000000100,000
804DresKubaJ100,000000100,000
805DresLadavyskocilova100,000000100,000
806Dreslatmon100,000000100,000
807 lenka jenikova100,000000100,000
808DresLibint100,000000100,000
809Dresliborziegl100,000000100,000
810Dreslojzanek100,000000100,000
811DresLulinka.....100,000000100,000
812DresM-iri100,000000100,000
813Dresmajuso100,000000100,000
814 makynka100,000000100,000
815DresMarie100,000000100,000
816DresMetér100,000000100,000
817 michaljockey100,000000100,000
818 micunek100,000000100,000
819Dresmilano11100,000000100,000
820DresMilunka100,000000100,000
821Dresmino3400100,000000100,000
822Dresmiras100,000000100,000
823 Monchiii100,000000100,000
824DresMonik100,000000100,000
825 mtoto100,000000100,000
826Dresnamornikkkkkkkkkkkkk100,000000100,000
827DresNikol100,000000100,000
828Dresnova100,000000100,000
829Dresolga77100,000000100,000
830Drespapo100,000000100,000
831Drespavel12100,000000100,000
832Drespavlina kacerova100,000000100,000
833DresPecka100,000000100,000
834Drespejskova100,000000100,000
835DresPetr2323100,000000100,000
836DresPokorna100,000000100,000
837Dresprokupek100,000000100,000
838Dresrefik100,000000100,000
839DresRios100,000000100,000
840DresSANDOKAN150,000-50,00000100,000
841Dresscamp_billy100,000000100,000
842Dressonny100,000000100,000
843Dressouckova.janina100,000000100,000
844Dressportchov-rezacova100,000000100,000
845Dresstepanka.vodrazkova100,000000100,000
846DresStovajs18100,000000100,000
847DresTerracon100,000000100,000
848 tesarova100,000000100,000
849Drestheoden100,000000100,000
850Drestyna100,000000100,000
851DresVeselá bída100,000000100,000
852DresVítězslav Felix100,000000100,000
853DresVojta13100,000000100,000
854Dresvojtisek100,000000100,000
855DresVondrova100,000000100,000
856Dresweismuler100,000000100,000
857Dresxmanda100,000000100,000
858DresDUDO20100,000-1200099,880
859DresTerminala100,000-1220099,878
860DresBzumkaa100,000-7000099,300
861DresBohumil Kos100,000-1,7500098,250
862DresRadim100,000-2,0000098,000
863DresBoris100,000-2,6000097,400
864DresMairin100,000-3,5000096,500
865Dresrosendorf250,000-154,0000096,000
866DresKetlin100,000-5,0000095,000
867Dressabatini100,000-8,0000092,000
868DresSarka50,00041,2500091,250
869Dresadyn100,000-10,0000090,000
870Dresturdas100,000-10,0000090,000
871Dresmartineso 07100,000-15,0000085,000
872Dresjanek58100,000-15,2250084,775
873Dresxanadu50,00031,2500081,250
874Dressnipp50,00029,0900079,090
875DresBaronsks200,000-125,2500074,750
876DresDzudzu150,000-80,0000070,000
877Drescipis50,00018,0000068,000
878Dresmajorzeman50,00013,4380063,438
879Dressavio9950,0006,4000056,400
880DresRadovan100,000-44,0000056,000
881DresLuboš100,000-45,0000055,000
882DresSupp50,0005,0000055,000
883Dreshapy.na50,0002,0000052,000
884Drestutovka50,0001,5000051,500
885DresTITITKO400,000-195,000-205,00051,25051,250
886Drespetruska50,0002900050,290
887DresKeytlin.com50,0001550050,155
888DresYennefer50,000150050,015
889 1.FC ČENON50,00000050,000
890Dres1234550,00000050,000
891 1271076850,00000050,000
892DresAdela+H50,00000050,000
893DresAdelka9250,00000050,000
894Dresambersand50,00000050,000
895Dresamigo50,00000050,000
896DresAndulka50,00000050,000
897Dresanetka baletka50,00000050,000
898Dresanicka50,00000050,000
899Dresanicka2350,00000050,000
900DresAnýsek50,00000050,000
901Dresarcaro50,00000050,000
902Dresarcenciel50,00000050,000
903DresArgo50,00000050,000
904Dresartur50,00000050,000
905DresAsprava50,00000050,000
906DresBAJA50,00000050,000
907Dresbaronial50,00000050,000
908DresBartys50,00000050,000
909DresbarunaP50,00000050,000
910 bazant50,00000050,000
911DresBendakova50,00000050,000
912Dresberan50,00000050,000
913Dresberry50,00000050,000
914Dresberunka.150,00000050,000
915Dresberuska50,00000050,000
916 Beruška50,00000050,000
917Dresbingo50,00000050,000
918Dresblankajane50,00000050,000
919Dresbobis50,00000050,000
920Dresbodl50,00000050,000
921Dresbruder50,00000050,000
922Dresbrundi50,00000050,000
923Dresbrutus50,00000050,000
924 Bubnova50,00000050,000
925DresBumba50,00000050,000
926DresCatherine50,00000050,000
927DresChanda50,00000050,000
928Dreschantal50,00000050,000
929Drescharon50,00000050,000
930DresCisar50,00000050,000
931Drescolorado50,00000050,000
932Drescomedy50,00000050,000
933DresCreola50,00000050,000
934 d6a6c6o50,00000050,000
935DresD@avids50,00000050,000
936Dresdada080950,00000050,000
937DresDAGI50,00000050,000
938DresDAN50,00000050,000
939Dresdanula750,00000050,000
940DresDARINA200,000-150,0000050,000
941Dresdavec6250,00000050,000
942DresDemon 250,00000050,000
943DresDemon250,00000050,000
944Dresdenis50,00000050,000
945DresDENULLE50,00000050,000
946DresDenzule2550,00000050,000
947DresDettori50,00000050,000
948DresDoctor50,00000050,000
949Dresdonda50,00000050,000
950DresEddie14202450,00000050,000
951Dreselenka50,00000050,000
952Dreseliot50,00000050,000
953DresEliska198050,00000050,000
954DresEnigma50,00000050,000
955Dresf.mikes50,00000050,000
956 fabian50,00000050,000
957DresFikjunior50,00000050,000
958Dresgerman50,00000050,000
959Dresggs50,00000050,000
960DresGoForWand50,00000050,000
961DresGold yellow50,00000050,000
962Dresgullap50,00000050,000
963Dresgumitek50,00000050,000
964Dreshaha50,00000050,000
965Dreshajtra50,00000050,000
966DresHana50,00000050,000
967Dreshanej50,00000050,000
968DresHanigan50,00000050,000
969 HANINI50,00000050,000
970Dreshap.na50,00000050,000
971DresHavlik50,00000050,000
972Dreshelenav50,00000050,000
973Dreshollant50,00000050,000
974 holubarova50,00000050,000
975DresHonza Beneš50,00000050,000
976Dreshopesolo50,00000050,000
977Dreshrabar50,00000050,000
978Dreshraběnka50,00000050,000
979Dresilussion150,00000050,000
980DresiMY_a.Ne.Th.Ka50,00000050,000
981DresIrena.Rosenfeld50,00000050,000
982DresIshat50,00000050,000
983DresIvanka50,00000050,000
984Dresjackdan1350,00000050,000
985Dresjana7650,00000050,000
986 JanaN50,00000050,000
987Dresjanka.blaza50,00000050,000
988DresJanulka50,00000050,000
989DresJasná50,00000050,000
990Dresjedna150,00000050,000
991DresJiraJ50,00000050,000
992Dresjirka h50,00000050,000
993Dresjohnson.kofola50,00000050,000
994DresJohnyHans50,00000050,000
995Dresjojo50,00000050,000
996Dresjulian50,00000050,000
997Dreskamil7750,00000050,000
998 Kamila50,00000050,000
999Dreskantkova katerina50,00000050,000
1000Dreskapricek50,00000050,000
1001Dreskarel maca50,00000050,000
1002Dreskarelr50,00000050,000
1003DresKate50,00000050,000
1004 Katka50,00000050,000
1005Dreskett50,00000050,000
1006Dreskeydee50,00000050,000
1007Dreskikihary50,00000050,000
1008Dreskirasjer50,00000050,000
1009DresKlariska50,00000050,000
1010DresKlecka50,00000050,000
1011DresKocour50,00000050,000
1012 kokot50,00000050,000
1013Dreskolousek50,00000050,000
1014Dreskooon50,00000050,000
1015Dreskoty50,00000050,000
1016Dreskoukynka4250,00000050,000
1017DresKozakevic50,00000050,000
1018Dreskristla50,00000050,000
1019Dreskrizan50,00000050,000
1020DresKruspe50,00000050,000
1021DresKubino50,00000050,000
1022DresKudla50,00000050,000
1023Dreskulisek50,00000050,000
1024Dreskwake50,00000050,000
1025Dreskypr50,00000050,000
1026DresLadik50,00000050,000
1027DresLahy50,00000050,000
1028Dreslala50,00000050,000
1029 Lanner50,00000050,000
1030Dreslentilka.2250,00000050,000
1031Dreslianhel50,00000050,000
1032Dreslibchavy50,00000050,000
1033 libor50,00000050,000
1034DresLider Lady50,00000050,000
1035Dreslojzik50,00000050,000
1036DresLucia50,00000050,000
1037Dresludvatemel50,00000050,000
1038Dreslukas 199450,00000050,000
1039Dreslze50,00000050,000
1040Dresmafiam50,00000050,000
1041Dresmafik2550,00000050,000
1042DresMaggie2150,00000050,000
1043Dresmala50,00000050,000
1044Dresmandysova50,00000050,000
1045Dresmarcel50,00000050,000
1046Dresmarcon50,00000050,000
1047 marian50,00000050,000
1048DresMarieC2850,00000050,000
1049DresMars5750,00000050,000
1050DresMartin jockey Laube50,00000050,000
1051DresMartin0250,00000050,000
1052Dresmaruska50,00000050,000
1053Dresmaruu50,00000050,000
1054DresMary50,00000050,000
1055Dresmatouskova50,00000050,000
1056Dresmavis50,00000050,000
1057Dresmdluis50,00000050,000
1058Dresmejla50,00000050,000
1059Dresmeopta50,00000050,000
1060DresMF50,00000050,000
1061DresMic50,00000050,000
1062Dresmichal3350,00000050,000
1063 Michala.Senkova50,00000050,000
1064Dresmichinn50,00000050,000
1065DresMiki50,00000050,000
1066Dresmikikiki50,00000050,000
1067 mikiw50,00000050,000
1068Dresmilan1250,00000050,000
1069Dresmilan2250,00000050,000
1070Dresmilanb50,00000050,000
1071Dresmilanek50,00000050,000
1072Dresmilano111150,00000050,000
1073Dresmilous50,00000050,000
1074Dresmilousek50,00000050,000
1075Dresminovskazuzana50,00000050,000
1076DresMisa7350,00000050,000
1077Dresmoniga50,00000050,000
1078Dresmoniole50,00000050,000
1079DresMučaču50,00000050,000
1080Dresnamornikk50,00000050,000
1081DresNATALIJA50,00000050,000
1082Dresnerabus50,00000050,000
1083Dresneznalek50,00000050,000
1084DresNicocola50,00000050,000
1085DresNicole50,00000050,000
1086DresNicole9150,00000050,000
1087Dresolgaflxv50,00000050,000
1088Dresondra4450,00000050,000
1089Dresoooooo50,00000050,000
1090Drespalinak50,00000050,000
1091Drespatek50,00000050,000
1092Drespatrikuk50,00000050,000
1093DresPEETRS50,00000050,000
1094DresPejpal50,00000050,000
1095DresPerca50,00000050,000
1096Drespessoa50,00000050,000
1097Drespetra50,00000050,000
1098DresPetrela250,00000050,000
1099 Peťule50,00000050,000
1100Drespetulka4250,00000050,000
1101Dresplaylist138450,00000050,000
1102DresPohanka50,00000050,000
1103DresPollas50,00000050,000
1104Drespondeli50,00000050,000
1105DresPop50,00000050,000
1106Dresposledni150,00000050,000
1107Drespravejkonak50,00000050,000
1108Dresprosek50,00000050,000
1109Dresqwerty50,00000050,000
1110Dresradka50,00000050,000
1111Dresrafael50,00000050,000
1112Dresrasto50,00000050,000
1113Dresreadynka50,00000050,000
1114Dresrebi50,00000050,000
1115DresReneySolo50,00000050,000
1116DresRianna50,00000050,000
1117 ross50,00000050,000
1118Dresroupec150,00000050,000
1119Dresrubio50,00000050,000
1120DresRusty50,00000050,000
1121Dressaarka50,00000050,000
1122DresSahara50,00000050,000
1123DresSarkaperuan150,00000050,000
1124Dressberatel50,00000050,000
1125DresSeamus50,00000050,000
1126DresShaakey50,00000050,000
1127Dressharlote50,00000050,000
1128DresSherardo50,00000050,000
1129Dressheyba50,00000050,000
1130Dresshhorty50,00000050,000
1131DresShorty.50,00000050,000
1132Dressibil50,00000050,000
1133 Sideshek50,00000050,000
1134DresSikVTS50,00000050,000
1135Dressilvas50,00000050,000
1136Dressimi7350,00000050,000
1137DresSionek2150,00000050,000
1138Dressklamarek50,00000050,000
1139Dresslavka50,00000050,000
1140Dressmolivec50,00000050,000
1141DresSmoothy50,00000050,000
1142Dressmudla50,00000050,000
1143Dressoninka50,00000050,000
1144Dresstaj bartos50,00000050,000
1145DresSTAJ-GAJUS200,000-150,0000050,000
1146DresStrnad50,00000050,000
1147DresStrnadova50,00000050,000
1148Dressvobodak50,00000050,000
1149DresTanice50,00000050,000
1150Drestatanka50,00000050,000
1151Dresterezkagalliova50,00000050,000
1152Drestesiov50,00000050,000
1153 Tipps50,00000050,000
1154DresTiumen50,00000050,000
1155Drestoiletspider50,00000050,000
1156Drestommmmy50,00000050,000
1157DresTrebor2250,00000050,000
1158 triglav2100,000-50,0000050,000
1159DresTWIGGY50,00000050,000
1160Dresvachamarian50,00000050,000
1161DresVandik50,00000050,000
1162DresVandual50,00000050,000
1163Dresvanerovaivana50,00000050,000
1164Dresvanova50,00000050,000
1165 vdamec50,00000050,000
1166Dresvdede50,00000050,000
1167Dresvencapunk50,00000050,000
1168Dresvendy-p50,00000050,000
1169DresVenina50,00000050,000
1170DresVeru123150,00000050,000
1171DresViazma50,00000050,000
1172Dresvinny50,00000050,000
1173Dresviren50,00000050,000
1174Dresvitada50,00000050,000
1175Dresviunka50,00000050,000
1176Dresvlasta50,00000050,000
1177Dresvulin50,00000050,000
1178DresWildfire50,00000050,000
1179Dresxjabii50,00000050,000
1180 X_X_X_vikita50,00000050,000
1181Dreszantara50,00000050,000
1182Dreszdenka tureckova50,00000050,000
1183Dreszeli50,00000050,000
1184Dreszeman50,00000050,000
1185DresZimmerova50,00000050,000
1186DresZizej50,00000050,000
1187DresZuzanka1150,00000050,000
1188DresZuzik50,00000050,000
1189Dreszuzina50,00000050,000
1190DresZuzu1150,00000050,000
1191DresZuzu750,00000050,000
1192 _Ohne Sorge50,00000050,000
1193Dresnamornik50,000-70049,993
1194DresKory 1750,000-100049,990
1195Dresranitidin50,000-400049,960
1196DresTomas_Pce50,000-400049,960
1197Drespekac50,000-450049,955
1198Dresros1750,000-500049,950
1199Dressylvina50,000-550049,945
1200DresGavča50,000-1500049,850
1201DresMiras1050,000-1600049,840
1202DresSecret Star50,000-2900049,710
1203Dresmegc50,000-3500049,650
1204Dresfifo50,000-4000049,600
1205DresKwak50,000-4600049,540
1206Drespegudo50,000-5000049,500
1207DresNikki-Oesch50,000-6000049,400
1208Dresnikita00750,000-1,0000049,000
1209DresJezis50,000-1,1000048,900
1210Dreshurt50,000-1,9000048,100
1211DresSandipan50,000-2,0000048,000
1212 MSD50,000-2,5000047,500
1213DresBea50,000-3,5000046,500
1214Dresmaser50,000-4,0000046,000
1215Dresku1ky50,000-5,0000045,000
1216DresMaru50,000-9,0000041,000
1217DresJaras50,000-10,0000040,000
1218DresJubikman50,000-10,0000040,000
1219DresFaja50,000-14,5000035,500
1220DresFéro´Di Péro Cémbálo400,000-365,0000035,000
1221Dressalac50,000-16,0000034,000
1222DresMaryshka50,000-19,3000030,700
1223Dreshakym50,000-20,0000030,000
1224DresDavpavek50,000-22,0000028,000
1225DresMartiani50,000-22,0000028,000
1226DresVanessa100,00029,000-101,050027,950
1227Drescaalipsa50,000-23,5000026,500
1228Dreslukas50,000-33,5000016,500
1229DresJohny50,000-40,0000010,000
1230DresFilip50,000-41,000009,000
1231Dresverca200,000-196,100003,900
1232Dresemiba50,000-50,000000
1233 jura50,000-50,000000
1234DresLinekkarel50,000-50,000000
1235DresMICHAEL50,000-50,000000
1236Drespepicek50,000-50,000000
1237Dressemeles50,000-50,000000
1238Dresstaj pavlik50,000-50,000000
1239DresUrsa200,000-200,000000
1240DresVLADKO DOBROVSKÝ50,000-50,000000
1241 Wild50,000-50,000000
1242Dreswr50,000-50,000000
1243 Železník50,000-50,000000
DosTipy
2018vendys9975
2017Dobyvatel65
2013Martin170
2012Vabank67
2011Vincentvega94
2010Lalu Zica88
2009sončo pončo79
2008Lalu Zica75
2007Lalu Zica78
2006vindobona71
2005vindobona70
2004maxolon86
2003nimaima55
2002Libuse62
2001Rebeka52
Kurzové sázky
2018Winx2,312,700
2017jakobin1,850,000
2013Lincoln2,282,500
2012Eva1,592,500
2011Troska2,344,250
2010paramessi2,455,000
2009Rosela2,080,000
2008Vabank2,237,373
2007nimaima2,181,250
2006Kopejtko2,656,875
2005nimaima2,106,500
2004kozo1,885,713
2003nimaima1,566,000
2002Palkac1,686,250
Dražba
2018dom-lb624,900
2017mash1,121,500
2013afro1,391,100
2012pavelko30438,650
2011Snoopy730,350
2010Staj Mongol1,662,100
2009BARTOSml840,000
2008Libor Apel.936,150
2007staj Tabera1,578,300
2006kozo533,250
2005szabkos1,828,000
2004Maravilla771,310
2003vkmoch1,286,550
5 hvězd
2018geza110
2017sisterD103
2013Vlcek119
2012temirkanov96
2011kapicka.rosi93
2010Tomík110
2009Naguiba125
2008petan112
2007janica96
2006Safi46
2005Vita181
2004peruan129
2003urban175
2002pasina158
Bookmaker
2018JayAre3,102,927
2017Dobyvatel2,715,167
2013horsefreak5,465,272
2012horsefreak10,513,605
2011jakobin6,169,599
Vyhledání pedigree:


Kůň měsíce:
Kůň
září 2018TROIZILET
srpen 2018NEAR TO BE RICH
červenec 2018DYLANKA
červen 2018BLESSED KISS
květen 2018SAGAR
duben 2018SAGAR
říjen 2017DALLY HIT
září 2017VENILLIA
srpen 2017VENILLIA
červenec 2017POLYANTA
červen 2017JOSEPH
květen 2017ALDAR
duben 2017POLYANTA
říjen 2016DALLY HIT
září 2016DALLY HIT
srpen 2016DALLY HIT
červenec 2016SEDMIKRASKA
červen 2016GONTCHAR
květen 2016LAGARO
duben 2016MONTJEU THIRD
říjen 2015AZTEK
září 2015TOUCH OF GENIUS
srpen 2015SANOK
červenec 2015AMGA RIVER
červen 2015TOUCH OF GENIUS
květen 2015DUMNONIA
duben 2015ALDAR
říjen 2014AZTEK
září 2014AZTEK
srpen 2014CHEEKY CHAPPIE
červenec 2014MARY YEATS
červen 2014CHEEKY CHAPPIE
květen 2014HONZIK CHIPERA
duben 2014ROCHES CROSS
říjen 2013TRIP TO RHODOS
září 2013DUX SCHOLAR
srpen 2013ROCHES CROSS
červenec 2013SALTANAT
červen 2013OMNIBUS
květen 2013MIKESH
duben 2013LYSYAN
říjen 2012TRIP TO RHODOS
září 2012LEO GALI
srpen 2012PEGAS
červenec 2012MERLYP
červen 2012KADYNY
květen 2012MYSTIC SWING
duben 2012ROCHES CROSS
říjen 2011GREEK WEDDING
září 2011WALLISTO
srpen 2011IRYKLON
červenec 2011STARFIGHTER
červen 2011ROCHES CROSS
květen 2011BRITTANY
duben 2011SHAMALGAN
říjen 2010MARIYDI
září 2010CORCOVADA
srpen 2010TARO
červenec 2010SHAMAL SALLY
červen 2010TALGADO
květen 2010IRYKLON
duben 2010FALCOHILL
říjen 2009MARIYDI
září 2009SHARPOUR
srpen 2009AGE OF JAPE
červenec 2009RABBIT ZAMINDAR
červen 2009AGE OF JAPE
květen 2009PUMPKIN
duben 2009IRYKLON
říjen 2008VADEONA
září 2008BLUE CORAL
srpen 2008URODOS
červenec 2008DETERMINACJA
červen 2008TULLAMORE
květen 2008KEVIN THE KNIGHT
duben 2008CERTUS
říjen 2007SCYRIS
září 2007SCYRIS
srpen 2007SAVIGNON
červenec 2007MARY LOU
červen 2007MEDEO
květen 2007H. RESERVATION
duben 2007STORMY JAIL
říjen 2006BABIE LATO
září 2006TEMPELTÄNZER
srpen 2006SCYRIS
červenec 2006VLTAVA
červen 2006LAUREAT
květen 2006DE ROBERTO
duben 2006TORLUS
říjen 2005LOUISE RAYNER
září 2005TORLUS
srpen 2005READY FOR LIFE
červenec 2005READY FOR LIFE
červen 2005READY FOR LIFE
květen 2005ECOLOGICALLY R.
duben 2005DJIBOUTI
říjen 2004ROSENSTURM
září 2004SCYRIS
srpen 2004DARSALAM
červenec 2004LLANITO
červen 2004DARSALAM
květen 2004DARSALAM
duben 2004ZAMBESI
říjen 2003ZAGON
září 2003KIFAAB
srpen 2003MONOLIT
červenec 2003KIFAAB
červen 2003OHNE SORGE
květen 2003YOKOM
duben 2003KIFAAB
říjen 2002ZAGON
září 2002PODEROSO
srpen 2002VAPETA
červenec 2002LARRIMAH
červen 2002PODEROSO
květen 2002LARRIMAH
duben 2002IXOS
říjen 2001VAPETA
září 2001BELLABOY
srpen 2001TRIBAL INSTINCT
červenec 2001VAPETA
červen 2001TRIBAL INSTINCT
květen 2001TRIBAL INSTINCT
duben 2001VAPETA
Kůň měsíce
říjen 2018
Be Master
33% (7)
King Archie
14% (3)
Mr Right
52% (11)
21
Jezdec měsíce
říjen 2018
Janáček V.
73% (17)
Verner J.
26% (6)
23
Prosíme hlasující v anketách, aby hlasovali každý POUZE JEDNOU V KAŽDÉ KATEGORII. V případě více hlasů ze stejné IP adresy může být přístup na stránky DosTipy z této adresy zakázán! Děkujeme.
Jezdec měsíce:
Jezdec
září 2018Murzabayev B.
srpen 2018Laube M.
červenec 2018Ferhanov B.
červen 2018Ferhanov B.
květen 2018Mitchell J.
duben 2018Liška D.
říjen 2017Liška D.
září 2017Foret P.
srpen 2017Hlubučková K.
červenec 2017Foret P.
červen 2017Palík Ji.
květen 2017Šafář J.
duben 2017Foret P.
říjen 2016Havelková M..
září 2016Murzabayev B.
srpen 2016Palík Ji.
červenec 2016Foret P.
červen 2016Verner J.
květen 2016Verner J.
duben 2016Foret P.
říjen 2015Verner J.
září 2015Demuro C.
srpen 2015Janáček V.
červenec 2015Murzabayev B.
červen 2015Murzabayev B.
květen 2015Línek J.
duben 2015Murzabayev B.
říjen 2014Murzabayev B.
září 2014Foret P.
říjen 2014Chaloupka J.
červenec 2014Rája J.
červen 2014Haveková M.
květen 2014Foret P.
duben 2014Foret P.
říjen 2013Chaloupka J.
září 2013Murzabayev B.
srpen 2013Verner J.
červenec 2013Koplík Ra.
červen 2013Chaloupka J.
květen 2013Chaloupka J.
duben 2013Šafář J.
říjen 2012Korečková V.
září 2012Šafář J.
srpen 2012Foret P.
červenec 2012Foret P.
červen 2012Chaloupka J.
květen 2012Zatloukal M.
duben 2012Foret P.
říjen 2011Šafář J.
září 2011Chaloupka J.
srpen 2011Rája J.
červenec 2011Rája J.
červen 2011Rája J.
květen 2011Zatloukal M.
duben 2011Lukášek T.
říjen 2010Janáček V.
září 2010Lukášek T.
srpen 2010Lukášek T.
červenec 2010Janáček V.
červen 2010Minařík Fi.
květen 2010Lukášek T.
duben 2010Srnec M.
říjen 2009Janáček V.
září 2009Janáček V.
srpen 2009Lopez J.P.
červenec 2009Andrés D.
červen 2009Verner J.
květen 2009Andrés D.
duben 2009Janáček V.
říjen 2008Chaloupka J.
září 2008Janáček V.
srpen 2008Srnec M.
červenec 2008Juráček R.
červen 2008Janáček V.
květen 2008Minařík Fe.
duben 2008Bartoš J.
říjen 2007Chaloupka J.
září 2007Miličková I.
srpen 2007Lukášek T.
červenec 2007Srnec M.
červen 2007Eddery P.
květen 2007Chaloupka J.
duben 2007Lukášek T.
říjen 2006Havelková M.
září 2006Havelková M.
srpen 2006Rája J.
červenec 2006Rája J.
červen 2006Janáček V.
květen 2006Rája J.
duben 2006Chaloupka J.
říjen 2005Kobzarev K.
září 2005Resulov A.
srpen 2005Rája J.
červenec 2005Rája J.
červen 2005Andrés D.
květen 2005Rája J.
duben 2005Janáček V.