Dostihový program

Dostihový program

     

Jméno:

Heslo:

Pošta
Pošta

Dostihový program

 5 650 059 
Počet přístupů od 5.3.2001
TOPlist

Konta:
DresJménoTipySázkyDražbaDotaceSuma
1Dresafro20,650,000-582,180-13,044,5553,166,85010,190,115
2Dresszabkos12,600,000-308,430-13,593,9502,858,1001,555,720
3DresProgression22,400,000-4,412,000-17,954,2002,841,1002,874,900
4Dresnikos22,700,000-3,345,952-20,498,1222,697,5001,553,426
5DresVlcek21,750,000583,850-24,579,0002,419,900174,750
6Dresmash13,500,000-250,250-15,188,4002,291,950353,300
7DresMaravilla10,100,000-742,000-8,921,4962,112,2602,548,764
8Dreskozo20,600,000-1,615,837-18,586,5002,071,8502,469,513
9DresStaj Mongol11,300,000-105,500-11,424,0012,031,8001,802,299
10DresVabank16,850,0002,130,016-10,331,0171,941,25010,590,249
11Dresmaxolon18,000,000-336,250-16,678,5011,924,8502,910,099
12DresPalkac8,250,000-410,300-5,644,2501,751,7503,947,200
13DresRoddenberry18,950,0001,531,000-21,454,7741,699,050725,276
14DresLaki12,750,000-339,450-11,796,6011,691,9302,305,879
15DresSnoopy16,350,000-2,539,250-15,097,1281,652,500366,122
16Dresdom-lb11,400,000-391,170-9,215,5001,614,2003,407,530
17Dresstaj Tabera4,150,000-777,000-3,552,1561,593,3001,414,144
18DresLibor Apel.7,150,000-1,895,950-4,317,0001,508,1002,445,150
19DresAndysekAndysek13,750,000-2,109,955-9,956,0021,501,0503,185,093
20Dreserik15,700,000418,700-14,329,1131,395,1503,184,737
21DresLaBella10,450,000298,750-5,814,5001,383,1506,317,400
22DresRoman15,300,000-1,585,000-12,607,0121,331,8002,439,788
23DresNeklan10,850,000-769,600-8,017,0001,304,6003,368,000
24Dresvkmoch2,150,00024,500-1,000,0001,286,5502,461,050
25DresVeronika14,150,000-1,041,380-9,588,4491,216,1004,736,271
26DresCOME WHITE10,300,000-563,325-9,196,1711,188,4501,728,954
27DresZoltan17,200,000-753,649-12,533,0001,089,0105,002,361
28DresVlastina14,450,000-2,148,250-13,143,3281,084,050242,472
29DresAxelka5,300,0007,417-3,860,0001,058,0752,505,492
30DresKubista12,650,000-1,314,418-10,225,8621,041,2002,150,920
31DresROBI15,150,000-1,766,310-9,470,0001,036,4004,950,090
32Dresbezabara9,700,000-381,051-8,298,0001,029,0502,049,999
33DresMirecek13,850,000-2,512,475-8,912,7301,017,1003,441,895
34Drespasina6,350,000-333,250-4,933,000996,1002,079,850
35DresStana14,400,000-2,769,800-12,584,950975,00020,250
36DresGalapiat du Mesnil17,700,000-100,907-5,829,820944,46012,713,733
37Dresanonim.cheb11,600,000-1,329,100-8,972,136921,5502,220,314
38Dresastary10,900,000-1,113,030-7,054,438870,0003,602,532
39Dresvalentina19,250,000-108,837-14,875,213865,1005,131,050
40DresBARTOSml11,750,000-828,700-3,200,000840,0008,561,300
41DresTroska12,700,000-784,675-9,504,705835,5003,246,120
42DresJana-Elina8,400,000-263,782-3,960,500810,4504,986,168
43Drescathys7,500,000-382,000-2,856,975804,1505,065,175
44Dresvindobona19,700,000-456,833-3,338,600803,90016,708,467
45Drestriglav11,150,000-1,092,148-6,080,002775,4004,753,250
46Dreslexus10,650,000-1,891,288-3,968,000762,7505,553,462
47DresTomas7,950,000-1,306,500-3,950,000759,7003,453,200
48DresArva13,350,000-158,450-2,837,400750,75011,104,900
49DresMarvel8,250,000-670,150-7,132,001712,9501,160,799
50DresGortys16,850,000-1,321,000-7,057,015712,3009,184,285
51DresPharlap16,500,000-462,800-2,254,422709,35014,492,128
52Dresgeza14,000,000-1,646,450-8,217,000703,6004,840,150
53DresSantos6,350,000-689,455-5,553,401699,150806,294
54DresAles6,000,000-1,737,260-2,924,000672,3002,011,040
55Dresnimaima22,250,0001,584,075-7,412,669626,55017,047,956
56DresRed Rum17,400,000-1,706,735-6,544,000621,2009,770,465
57Dresharykk10,650,000-2,480,750-7,959,000618,350828,600
58DresGoGo15,050,000-1,239,400-14,182,000609,450238,050
59Drespavelko3011,850,000-634,850-6,524,500605,5505,296,200
60DresZemfira11,500,000-296,971-7,602,500598,5504,199,079
61DresStaj Godlet4,600,000-550,250-3,400,000588,0001,237,750
62DresMarii9,350,000-1,532,175-5,430,003560,3502,948,172
63DresAlice13,000,000-2,808,750-6,085,033560,2004,666,417
64Drespedro5,100,000548,650-5,550,250553,600652,000
65Drespedro1210,650,000-87,500-7,005,955535,8504,092,395
66Dreshanacka6,450,0000-5,015,000518,4501,953,450
67DresFocusak6,400,0003,395-4,799,800513,1502,116,745
68DresCassidka4,000,000-177,500-1,200,000494,9003,117,400
69DresJayAre15,600,000-1,220,750-14,064,450473,750788,550
70DresBIANKA6,650,000-488,000-6,148,502449,850463,348
71DresLivree8,750,000-860,248-4,685,002440,2503,645,000
72Drestemirkanov18,000,000-6,500-4,005,520436,00014,423,980
73Drespetan15,500,000-2,993,250-10,108,000434,7002,833,450
74Dresjanom8,250,000385,010-3,371,666417,4505,680,794
75Drestomstall5,900,000-545,000-5,551,000405,600209,600
76DresMatony9,900,000-647,251-4,240,000393,5505,406,299
77DresMaroma4,600,000-150,600-4,110,150388,500727,750
78DresNumerodix8,350,000-636,000-7,438,000381,550657,550
79DresGuy Ray Gluant4,400,000-21,320-1,687,780378,7503,069,650
80DresMirza6,000,000-665,520-4,636,000370,9501,069,430
81DresBigred10,900,000-64,250-9,570,017345,6501,611,383
82Drescage13,150,000-465,500-7,426,000337,7505,596,250
83DresKrokodyl18,150,000-6,754,500-3,810,125335,2007,920,575
84Dressončo pončo6,500,000-65,000-4,775,001331,1501,991,149
85DresBarad-dur16,850,000-1,338,850-8,107,100326,7007,730,750
86DresAnelka6,200,000-125,650-1,940,500325,7004,459,550
87Dresdixinela5,150,00045,650-4,110,200320,8001,406,250
88Dresprkenac8,000,0001,534,500-5,695,000313,5004,153,000
89DresMishana5,050,000-20,740-4,100,000309,4001,238,660
90DresVincentvega11,750,000-428,000-5,420,000287,9506,189,950
91DresTadeas17,350,000-311,750-1,100,000286,39016,224,640
92Dresmrkef2,900,000-445,000-1,800,000285,850940,850
93Dresalcca5,150,000-642,010-4,265,700280,550522,840
94DresMaxwellL.G.5,850,000-874,500-3,310,000269,5501,935,050
95Dresurban13,050,000-108,000-1,600,000267,70011,609,700
96DresVita22,450,000626,863-4,590,113261,30018,748,050
97DresOndra5,000,000-659,500-2,245,000256,1502,351,650
98DresJosef17,350,000-2,369,075-301,000250,55014,930,475
99DresLalu Zica19,250,000224,599-300,000250,20019,424,799
100Dresjanica6,250,000-462,500-1,800,001247,2004,234,699
101DresRAY RAYCING3,300,000-1,308,750-981,250240,8501,250,850
102Dresdekret2,300,0000-443,000235,8502,092,850
103Dresbobik5,050,000-785,800-1,200,000232,0003,296,200
104Dreskapicka.rosi3,400,000-113,700-500,000222,4503,008,750
105Drespinda7,550,000-500-2,000,000219,6005,769,100
106DresMartin113,000,000-2,244,810-5,400,000205,7505,560,940
107DresNaguiba13,350,000-158,708-1,806,100205,05011,590,242
108Dreshanina9,100,000-724,480-4,524,443200,7004,051,777
109DresLucipisek2,200,000470,850-2,000,000194,700865,550
110DresAndrea11,950,000-115,010-1,200,000188,50010,823,490
111DresMichelangelo4,750,000-1,322,500-3,225,000181,350383,850
112DresTomáš Schühler5,050,000-1,312,500-3,590,000176,000323,500
113Dresoverdose6,500,000-302,700-4,223,000175,8002,150,100
114DresXenon Q4,200,000-20,545-1,329,055175,2003,025,600
115DresEva11,750,0002,157,000-5,300,000170,5508,777,550
116Drescestmirkames14,100,000-443,985-2,560,023161,20011,257,192
117DresStajMonello2,550,000185-1,993,113160,350717,422
118Drespetr045,000,000-431,207-4,451,010157,250275,033
119DresAlma10,400,000-200,000-900,000152,0009,452,000
120DresBoro7,850,000-795,000-5,406,200149,0001,797,800
121DresPavla4,400,000-300,000-1,300,000146,9002,946,900
122Dresjanaka1,250,000128,750-535,000145,000988,750
123DresSoundofSaturn5,700,000-1,087,850-3,177,802145,0001,579,348
124DresMaki1,500,000-1,650-1,215,005141,500424,845
125Dreslapo2,050,000-47,130-920,000140,6501,223,520
126DresCarotida9,500,00015,500-1,285,475140,0508,370,075
127DresAndilek3,000,000-224,000-1,660,100135,7501,251,650
128Dresperuan3,600,000-155,000-3,084,750134,810495,060
129Dresbartman5,350,000-1,079,500-2,270,000132,1502,132,650
130Dresdownunder12,500,000-327,100-5,845,500127,2006,454,600
131Dresjunior6,050,000-150,250-2,059,000120,9003,961,650
132Drespepino10,100,000-885,950-6,577,000120,4502,757,500
133Drespetar15,350,000-708,000-580,000113,0004,175,000
134DresHonzic250,00069,592-310,000110,800120,392
135DresRosela15,400,000-4,922,000-5,676,503109,5004,910,997
136Dreschalko4,600,000-1,059,400-580,000103,8503,064,450
137DresWerena1,100,000-6,500-400,000103,550797,050
138DresFrana9,550,000-1,124,000-2,914,95099,9505,611,000
139Dreshippodamie24,400,000-50,125-3,711,00099,400738,275
140Dreswinner4,100,000-489,500-2,700,00097,9501,008,450
141DresNella6,550,000-324,000-3,791,00594,9002,529,895
142DresTomasso6,650,000-845,750-1,606,26394,6504,292,637
143DresMiitaa13,850,000-3,712,150-9,160,00091,5001,069,350
144Dresstáj-gabriela1,400,00086,750-1,162,00086,050410,800
145DresMartin Vávra3,700,000-34,000-2,200,00084,9001,550,900
146DresLily3,850,000-19,460-1,486,00080,3002,424,840
147DresAlex6,400,000-223,000-765,10074,0505,485,950
148DresPythia5,600,000-1,561,500-2,350,00071,9001,760,400
149DresVik5,850,000-1,577,577-587,66662,0003,746,757
150Drespepa4,700,000-861,750-827,00061,1003,072,350
151DresHyphen4,300,000-179,380-1,687,00060,3502,493,970
152Dresturfman1,000,000-77,800-193,00059,750788,950
153Dresmorbid6,600,000-956,265-1,699,25055,5003,999,985
154DresTITITKO400,000-195,000-205,00051,25051,250
155Dresmartas5,150,000-975,500-3,744,10048,000478,400
156Dresmirda3,300,000-3,400-400,00047,5002,944,100
157Drestallis1,250,00016,750-246,60046,7001,066,850
158DressisterD3,650,000-459,000-400,00045,0002,836,000
159Dresvaneronika4,850,000-32,030-2,700,00042,5502,160,520
160DresKata BDW1,800,000-387,833-200,00042,0001,254,167
161Dresmistrr750,000-385,500-152,00039,950252,450
162DresSpeedy Diamond1,250,00071,800-450,00037,000908,800
163DresKamila B1,200,000-10-100,00036,0001,135,990
164DresSafi4,500,000-111,250-1,700,00035,2502,724,000
165Dresstolo9,450,000-385,000-3,466,20035,1505,633,950
166Dresaluna1,850,000-220,000-951,00034,150713,150
167Dresbarbarrosa750,000-228,300-270,00033,900285,600
168Dresmartinka1,700,000-239,250-230,00033,7501,264,500
169DresVikita2,100,000-16,500-1,600,00031,450514,950
170DresMisanek3,850,000151,650-3,001,64031,0501,031,060
171Dresdasakabat1,150,000-95,000-50,00029,8001,034,800
172DresEARLY4,100,000-765,250-280,00028,9003,083,650
173DresZambo4,150,000-1,726,250-120,00027,2002,330,950
174DresDarsalam4,050,000-372,000-2,220,00026,0001,484,000
175Dressarkaperuan2,500,000-149,850-1,200,00025,4501,175,600
176Dreszvjed2,850,000-360,500-818,00023,8001,695,300
177Dresrene meinthe2,300,000-488,400-333,33322,2501,500,517
178Dresmoon ballad1,300,000-347,500-410,00018,600561,100
179DresMarty3,200,000-879,300-136,00518,3502,203,045
180DresStaj Tony9,150,000-538,300-2,625,00018,0006,004,700
181DresDS MILLI2,650,000-376,500-500,00016,7501,790,250
182DresLlanito1,000,00072,500-820,00016,750269,250
183DresEwulka1,200,00033,500-100,00016,2501,149,750
184DresRybarM2,850,000-1,128,750-1,500,00015,000236,250
185DresTobby550,000-2,780-49,65014,550512,120
186Dresdon6,750,000-7,500-660,00014,4506,096,950
187DresLiman2,000,000-608,500-1,092,05112,800312,249
188DresMartina23,650,000-1,000,488-1,621,75012,1001,039,862
189DresEvizna6,100,000-215,000-3,370,00011,7002,526,700
190Dresholybull3,800,000-446,250-1,500,0009,2001,862,950
191Dresgrusa1,000,0000-271,0008,550737,550
192Dresgaso zlin4,300,000-1,638,625-500,0008,0502,169,425
193DresKomteska1,950,000-208,153-261,0037,5001,488,344
194Dreszzzuzka3,450,0000-191,0005,1003,264,100
195 1.FC ČENON50,00000050,000
196Dres11RADIM11100,000000100,000
197Dres1234550,00000050,000
198 1271076850,00000050,000
199Dres1stein150,000000150,000
200Dres68hacek2,000,0000002,000,000
201Dres8marek900,000-46000899,540
202Dresaabbcc150,000-1600149,984
203DresAdela+H50,00000050,000
204DresAdelaFel150,000000150,000
205Dresadelafelixova500,000000500,000
206DresAdelka9250,00000050,000
207DresAdraj300,000000300,000
208Dresadyn100,000-10,0000090,000
209Dresagro16,950,000-1,071,819005,878,181
210DresAirin800,000-92,45000707,550
211Dresajvnajvn800,00045,65000845,650
212Dresakrij545,050,0000005,050,000
213DresAlena3,350,0000003,350,000
214Dresalenastra4,200,0000004,200,000
215DresAles Jakub1,450,000-66,250001,383,750
216Dresales532,300,000-18,475002,281,525
217Dresalfonsi3,000,000-828,653002,171,347
218Dresalinesa3,400,0000003,400,000
219Dresalois9,550,000-196,538009,353,462
220DresAmamarf6,150,000-84,900006,065,100
221DresAmazonka2,050,00048,500002,098,500
222Dresambersand50,00000050,000
223Dresamigo50,00000050,000
224Dresandreaamilan450,000-134,00000316,000
225Dresandrew7,550,000-7,160-244,20007,298,640
226DresAndulka50,00000050,000
227Dresanela6,450,0000006,450,000
228Dresanetka baletka50,00000050,000
229Dresanicka50,00000050,000
230Dresanicka2350,00000050,000
231Dresanka100,00010,00000110,000
232Dresanmi racing3,800,000-43,000003,757,000
233DresAnna13,350,00000013,350,000
234DresAnnabella*600,00010-49,0000551,010
235Dresantonin5,300,0000005,300,000
236DresAnys1,050,0000001,050,000
237DresAnýsek50,00000050,000
238DresAprilia750,000-181,15000568,850
239Dresarcaro50,00000050,000
240Dresarcenciel50,00000050,000
241DresArganta2,150,000-234,500001,915,500
242DresArgo50,00000050,000
243Dresarpuska1,050,0000001,050,000
244Dresartan951,000,000-47,00000953,000
245Dresartur50,00000050,000
246DresAsprava50,00000050,000
247Dresataman1,350,000-130,000001,220,000
248Dresattacante6500,000000500,000
249DresAvolidaren850,000-109,55000740,450
250DresBaacinka650,000-22,95000627,050
251Dresbabicka150,000000150,000
252DresBag6,600,0000006,600,000
253DresBAGGIO100,000000100,000
254DresBAJA50,00000050,000
255DresBara13800,000-123,95000676,050
256Dresbaronial50,00000050,000
257DresBaronsks200,000-125,2500074,750
258DresBartys50,00000050,000
259DresBarulinesZz1,550,000-43,900-455,10101,050,999
260DresbarunaP50,00000050,000
261DresBarvinek150,000000150,000
262DresBaty50,000-1,5180048,482
263 bazant50,00000050,000
264DresBea50,000-3,5000046,500
265DresBecky200,000000200,000
266DresBecky12150,000000150,000
267Dresbellaboy400,000-29,20000370,800
268DresBendakova50,00000050,000
269Dresberan50,00000050,000
270Dresberry50,00000050,000
271Dresbertikjo7,900,000-156,050007,743,950
272DresBertina2,150,0000002,150,000
273DresBERTY RYCATEJ2,000,000-642,762-100,00001,257,238
274Dresberunka.150,00000050,000
275Dresberuska50,00000050,000
276 Beruška50,00000050,000
277DresBESTMATE1,050,000132,500001,182,500
278Dresbetyna200,000-85,00000115,000
279Dresbillyeliot150,000000150,000
280Dresbingo50,00000050,000
281Dresbjunt2,950,000-14,250002,935,750
282DresBjunta2,800,000-657,804002,142,196
283DresBlack Caviar300,000-134,68800165,312
284DresBLACK DAHLIA2,450,000-653,500001,796,500
285DresBlanka2,850,0000002,850,000
286Dresblankajane50,00000050,000
287DresBlas400,000-80,00000320,000
288Dresblb550,000-234,55000315,450
289DresBleekota1,750,0000001,750,000
290Dresbobis50,00000050,000
291Dresboda.dostal350,000000350,000
292Dresbodl50,00000050,000
293DresBodoko450,000000450,000
294Dresbohous150,000000150,000
295DresBohumil Kos100,000-1,7500098,250
296Dresbolad4,200,0000004,200,000
297DresBony1,000,00015,000001,015,000
298DresBony 16 3,250,000-36,250-700,00002,513,750
299Dresbookmaker400,000000400,000
300Dresbookmaker81100,000000100,000
301Dresborgio150,000000150,000
302DresBoris100,000-2,6000097,400
303DresBorovak900,000-402,50000497,500
304 BranyM450,000000450,000
305DresBroz2,450,0000002,450,000
306Dresbruder50,00000050,000
307Dresbrundi50,00000050,000
308Dresbrunetka.k450,0005,50000455,500
309Dresbrutus50,00000050,000
310 Bubnova50,00000050,000
311DresBubo450,000000450,000
312DresBumba50,00000050,000
313Dresbybop200,000000200,000
314DresBzumkaa100,000-7000099,300
315Drescaalipsa50,000-23,5000026,500
316DresCandie200,000000200,000
317Drescap150,000000150,000
318DresCatherine50,00000050,000
319DresCenda4,650,0000004,650,000
320DresCentirolka950,000-10,25000939,750
321Drescereus250,000-3,12500246,875
322Drescermag950,000000950,000
323Drescerruti1,900,0000001,900,000
324Drescesta500,000000500,000
325DresChachar3,500,000-937,650002,562,350
326Dreschamber350,000000350,000
327DresChanda50,00000050,000
328Dreschantal50,00000050,000
329Drescharon50,00000050,000
330Dreschico4,500,0006,000004,506,000
331 chleba100,000000100,000
332DresChose650,000-320,50000329,500
333Dreschristian550,000000550,000
334Drescica5,850,000-649,000005,201,000
335DresCihelna8,650,000-3,134,100005,515,900
336Drescipis50,00018,0000068,000
337Dresciprof8,600,0000008,600,000
338DresCisar50,00000050,000
339Drescmelda5,150,000-332,200004,817,800
340Drescolorado50,00000050,000
341Drescomedy50,00000050,000
342Drescommissaire4,050,000-565004,049,435
343DresCorveta950,000000950,000
344DresCreola50,00000050,000
345Drescuketka2,450,0000002,450,000
346Dresczesion150,000000150,000
347 d6a6c6o50,00000050,000
348DresD@avids50,00000050,000
349DresDada800,000000800,000
350Dresdada080950,00000050,000
351DresDAGI50,00000050,000
352 Dalibor100,000000100,000
353DresDalisek100,000000100,000
354DresDAN50,00000050,000
355DresDan11900,000000900,000
356DresDana250,000000250,000
357Dresdandys150,000000150,000
358DresDanndy32,500,00039,585002,539,585
359Dresdannemm100,000000100,000
360Dresdanula750,00000050,000
361DresDARINA200,000-150,0000050,000
362Dresdarja3,950,0000003,950,000
363DresDarley911350,000000350,000
364Dresdavec6250,00000050,000
365DresDavid359150,000-8,00000142,000
366DresDavpavek50,000-22,0000028,000
367DresDDD200,000-27,25000172,750
368Dresdedecek1,800,000-75,700001,724,300
369DresDegro200,000134,62500334,625
370DresdeMerteuil3,350,0000003,350,000
371Dresdemon7,400,000142,150-267,00007,275,150
372DresDemon 250,00000050,000
373DresDemon250,00000050,000
374Dresdenis50,00000050,000
375Dresdenisa200,000000200,000
376DresDENULLE50,00000050,000
377DresDENULLIINKA_02100,000000100,000
378DresDenzule2550,00000050,000
379DresDettori50,00000050,000
380Dresdiana-r550,000-32,95000517,050
381Dresdimi650,000-5000649,950
382Dresdimína500,000000500,000
383Dresdizzy5,150,000-1,019,750004,130,250
384DresDobrovolny200,000000200,000
385DresDobyvatel10,700,000-471,9990010,228,001
386DresDoctor50,00000050,000
387Dresdoggerr500,000000500,000
388Dresdolfi9,050,000-986,400008,063,600
389Dresdolinak1,350,0000001,350,000
390DresDomkar950,000-200,25000749,750
391DresDomkar2007450,000-144,00000306,000
392DresDoňa Mimoňa650,000-169,65000480,350
393Dresdonda50,00000050,000
394DresDonna16300,000000300,000
395Dresdopamin1,850,000-65001,849,935
396Dresdostihak2,000,000-99,500001,900,500
397Dresdraace800,000-50,00000750,000
398Dresdrb4,350,0000004,350,000
399Dresdubl2,500,000-50,200002,449,800
400DresDUDO20100,000-1200099,880
401DresDvur.Zahornice400,000000400,000
402DresDzudzu150,000-80,0000070,000
403DresEddie14202450,00000050,000
404DresEfix300,000000300,000
405Dresekrazit5,050,0000005,050,000
406Dreselenka50,00000050,000
407Dreseliot50,00000050,000
408DresEliska198050,00000050,000
409Dresemiba50,000-50,000000
410DresEmiliano144,900,0000004,900,000
411Dresemperor800,000-212,50000587,500
412Dresempress650,000-212,50000437,500
413DresEnigma100,000000100,000
414Dresenjoi400,000000400,000
415Dresernando1,200,0000001,200,000
416Dreset.caetera100,000000100,000
417Dresevicka123550,000-1000549,990
418DresEvina3,600,0000003,600,000
419Dresf.mikes50,00000050,000
420 fabian50,00000050,000
421Dresfabianjiri8,450,0000008,450,000
422Dresfabregas1,150,000-358,50000791,500
423Dresfafa2,450,0000002,450,000
424DresFaja50,000-14,5000035,500
425DresFantome850,00010000850,100
426Dresfb300,000000300,000
427DresFechtner7,750,0000007,750,000
428DresFergana150,000000150,000
429DresFéro´Di Péro Cémbálo400,000-365,0000035,000
430Dresfesoj200,000000200,000
431Dresfifo50,000-4000049,600
432DresFikjunior50,00000050,000
433DresFilip50,000-41,000009,000
434DresFILIP185450,000000450,000
435DresFlare13550,000-1,30000548,700
436Dresflash850,000115,00000965,000
437Dresfore150,000000150,000
438Dresforlind100,000000100,000
439DresFormula700,000000700,000
440DresFrantisek300,000000300,000
441DresFrantisek Broz200,000000200,000
442DresFrantisek1450,000000450,000
443DresFunana100,0007,00000107,000
444DresGabana17,300,000-1,013,2500016,286,750
445DresGabina1,250,000-104,500-40,00001,105,500
446Dresgabip3,050,000-220,000002,830,000
447Dresgabrhela700,000-8,45000691,550
448DresGALUP350,000000350,000
449Dresgapa550,000000550,000
450Dresgary1,400,000-151,550001,248,450
451DresGary Stevens600,000-286,25000313,750
452DresGavča50,000-1500049,850
453DresGenevelle600,0007,00000607,000
454DresGenevile7,400,000-43,035007,356,965
455DresGenius500,000131,95000631,950
456Dresgeorg1,700,000-660,500001,039,500
457Dresgerman50,00000050,000
458Dresggs50,00000050,000
459DresGoForWand50,00000050,000
460DresGold yellow50,00000050,000
461Dresgraham550,000-500549,995
462DresGreta1,600,0000001,600,000
463DresGrim Fei Y Los Lobos2,750,000-62,500002,687,500
464Dresgsf600s100,000000100,000
465Dresgullap50,00000050,000
466Dresgumitek50,00000050,000
467Dresgumitekk450,000000450,000
468Dreshaanka3,950,000-238,010003,711,990
469Dreshaha50,00000050,000
470Dreshajtra300,000000300,000
471DresHAKKINEN7,800,0000007,800,000
472Dreshakym50,000-20,0000030,000
473DresHana50,00000050,000
474Dreshanej50,00000050,000
475DresHanigan50,00000050,000
476 HANINI50,00000050,000
477Dreshap.na50,00000050,000
478Dreshapy.na50,0002,0000052,000
479DresHarry150,000000150,000
480Dreshatom8,350,0000008,350,000
481DresHavlik50,00000050,000
482DresHekra900,000-275,00000625,000
483Dreshelena900,000-179,90000720,100
484Dreshelenav50,00000050,000
485DresHenrinho1,700,000-235001,699,765
486DresHHonza4,300,0000004,300,000
487DresHighheat123200,000-49,00000151,000
488Dreshlavicka3,550,000-856,000002,694,000
489Dreshojak10,000,00000010,000,000
490DresHolis150,000000150,000
491Dreshollant50,00000050,000
492Dreshollybull1,100,000-131,25000968,750
493 holubarova50,00000050,000
494Dresholy bull700,000-122,00000578,000
495DresHonza400,000-80,25000319,750
496DresHonza Beneš50,00000050,000
497Dreshonza92,200,0000002,200,000
498Dreshopesolo50,00000050,000
499DresHornik1,250,000-2,500001,247,500
500Dreshorsefreak7,900,000396,700008,296,700
501DresHorváth1,500,000-356,400001,143,600
502Dreshrabar50,00000050,000
503Dreshraběnka50,00000050,000
504DresHucko13,600,00000013,600,000
505Dreshugo700,000-300699,997
506Dreshuhlal500,000000500,000
507Dreshurt50,000-1,9000048,100
508DresIberia200,000-30,00000170,000
509DresIdunn3,400,000-54,500-820,00002,525,500
510DresIfka1,400,0000001,400,000
511DresIjik1,650,000-5,310001,644,690
512Dresil capitano200,000-57,00000143,000
513Dresilussion150,00000050,000
514DresiMY_a.Ne.Th.Ka50,00000050,000
515Dresinnsbridge1,150,0000001,150,000
516Dresirena3,050,0000003,050,000
517DresIrena.Rosenfeld50,00000050,000
518DresIshat50,00000050,000
519DresIvan450,000000450,000
520Dresivan47200,000000200,000
521DresIvana Lukaskova4,450,000-429,500-2,145,00001,875,500
522DresIvana.K3,350,000-927,325002,422,675
523DresIvanka50,00000050,000
524DresIwka1,450,000-67,500001,382,500
525Dresjackdan1,500,000-6,437001,493,563
526Dresjackdan1350,00000050,000
527Dresjackie150,000000150,000
528Dresjakobin13,600,000-656,2500012,943,750
529DresJan Moravec1,600,00010,500001,610,500
530Dresjan.havel700,000000700,000
531DresJana Doktorova100,000000100,000
532Dresjana lenomarova100,000000100,000
533Dresjana7650,00000050,000
534 JanaN50,00000050,000
535Dresjancaaa150,000-7,81000142,190
536Dresjandejsek1,500,0000001,500,000
537Dresjanek58100,000-15,2250084,775
538Dresjanka.blaza50,00000050,000
539DresJanosik100,000110,00000210,000
540DresJanulka50,00000050,000
541DresJanzid250,000-1,00000249,000
542Dresjara900,000000900,000
543Dresjara541,900,0000001,900,000
544DresJaras50,000-10,0000040,000
545Dresjarda3,450,000-443,000003,007,000
546DresJasná50,00000050,000
547Dresjberger150,000000150,000
548Dresjedna150,00000050,000
549DresJedovachyse450,000-17000449,830
550Dresjelen10,550,00000010,550,000
551DresJelenovitej100,000000100,000
552Dresjenik3100,000000100,000
553Dresjenson700,000-20,55000679,450
554DresJessica150,000-60000149,400
555DresJezis50,000-1,1000048,900
556DresJHolis600,000-40,00000560,000
557DresJiraJ50,00000050,000
558DresJiří Berger350,000000350,000
559Dresjirikov200,000000200,000
560Dresjirikovas200,000000200,000
561Dresjirisind4,800,000755004,800,755
562Dresjiristrejc200,000000200,000
563Dresjirka h50,00000050,000
564Dresjirkac1,600,0000001,600,000
565Dresjirkada2,650,000-1,130,500001,519,500
566Dresjituska350,000-219,85000130,150
567Dresjofr1,200,0000001,200,000
568Dresjohnson.kofola50,00000050,000
569DresJohny50,000-40,0000010,000
570DresJohnyHans50,00000050,000
571Dresjojo50,00000050,000
572Dresjokerit350,000-80,00000270,000
573Dresjokr350,000000350,000
574DresJolca100,000000100,000
575DresJosef Vana200,000000200,000
576Dresjosestan150,000-4,75000145,250
577DresJoshua450,000000450,000
578Dresjosi850,000-240,00000610,000
579Dresjozef1,350,0000001,350,000
580Dresjozeff200,000000200,000
581DresJubikman50,000-10,0000040,000
582Dresjulian50,00000050,000
583Dresjulie500,000-90,25000409,750
584 jura50,000-50,000000
585Dresjuraj4,900,0000004,900,000
586Dresjuve250,000-25000249,750
587Dreska.117150,000000150,000
588Dreskaccmud2,650,000-77,577-550,00002,022,423
589DresKačenka1,300,000-133,000001,167,000
590DresKamil Kelimek1,400,0000001,400,000
591Dreskamil7750,00000050,000
592 Kamila50,00000050,000
593Dreskantkova katerina50,00000050,000
594Dreskapricek50,00000050,000
595Dreskarel maca50,00000050,000
596Dreskarel2332,650,000-250,000002,400,000
597Dreskarel69850,000-62,70000787,300
598Dreskarelr50,00000050,000
599Dreskarlos300,000-30,00000270,000
600DresKašpárek Karel300,000-120,00000180,000
601DresKate50,00000050,000
602DresKaterina650,00041,50000691,500
603 Katka50,00000050,000
604DresKatkaS250,000000250,000
605Dreskenny007200,000000200,000
606Dreskenzi3,450,000-50,000003,400,000
607DresKetlin100,000-5,0000095,000
608Dreskett50,00000050,000
609Dreskeydee50,00000050,000
610DresKeytlin.com50,0001550050,155
611DresKiirten250,000000250,000
612Dreskiki5,300,0000005,300,000
613Dreskiki13100,000000100,000
614Dreskikihary50,00000050,000
615Dreskingo72150,000000150,000
616Dreskirasjer50,00000050,000
617DresKirung Girl550,000000550,000
618Dreskkmotr300,000000300,000
619DresKlarcaTrousilova150,0007600150,076
620DresKlarinaTrousilova150,000-6300149,937
621DresKlariska50,00000050,000
622DresKLÁTIVEJ TONDA2,150,000510,750002,660,750
623Dresklaudie9,250,000-260,000008,990,000
624DresKlecka50,00000050,000
625Dresklukes1,150,0000001,150,000
626Dreskmonda150,000000150,000
627DresKocour50,00000050,000
628 kokot50,00000050,000
629Dreskokotek550,000000550,000
630Dreskolousek50,00000050,000
631Dreskoniceks450,000000450,000
632DresKonigsohn400,000000400,000
633DresKonrad350,000000350,000
634Dreskooon50,00000050,000
635Dreskope100,000000100,000
636DresKopejtko2,750,0001,294,375004,044,375
637Dreskorida11114,400,000-174,599004,225,401
638DresKory 1750,000-100049,990
639Dreskosdidi1,250,000-40,625001,209,375
640Dreskosorak200,000000200,000
641Dreskoty50,00000050,000
642Dreskouda3,150,0000003,150,000
643Dreskoukynka4250,00000050,000
644Dreskovanmar650,000000650,000
645DresKozakevic50,00000050,000
646Dreskrek800,000-279,25000520,750
647Dreskristla50,00000050,000
648Dreskrizan50,00000050,000
649Dreskrulik200,000000200,000
650DresKRUND350,000000350,000
651DresKruspe50,00000050,000
652Dresku1ky50,000-5,0000045,000
653DresKub2,500,0000002,500,000
654DresKubaJ100,000000100,000
655DresKubino50,00000050,000
656DresKudla50,00000050,000
657Dreskule700,000-81,25000618,750
658Dreskulisek50,00000050,000
659DresKwak50,000-4600049,540
660Dreskwake50,00000050,000
661Dreskwakers300,000000300,000
662Dreskypr50,00000050,000
663Dresk_lukes3,450,0000003,450,000
664Dresl-chu2,450,000-690,000001,760,000
665DresLadavyskocilova100,000000100,000
666DresLadik50,00000050,000
667Dresladyanne250,000000250,000
668DresLadySavignon150,000-22000149,780
669DresLahy50,00000050,000
670Dreslaibach250,000-2800249,972
671Dreslala50,00000050,000
672DresLancelot450,00017,89800467,898
673DresLandaluce550,000-20,00000530,000
674Dreslanger150,000000150,000
675Dreslanna700,000-243,75000456,250
676 Lanner50,00000050,000
677Dreslaskonka400,000000400,000
678Dreslatmon100,000000100,000
679Dreslatwing500,000-151,50000348,500
680Dreslautaro12,350,000-1,322,2500011,027,750
681Dreslegosz950,000-177,950-37,5000734,550
682DresLejci600,000100,00000700,000
683DresLekvar150,00000050,000
684Dreslenin550,000-13,59600536,404
685DresLenka3,500,000-50,000003,450,000
686 lenka jenikova100,000000100,000
687DresLENNEY50,00075,00000125,000
688Dreslentilka.2250,00000050,000
689Dresleos.miler5,100,0000005,100,000
690DresLeoš1,900,0000001,900,000
691Dresleoš miler450,000000450,000
692Dreslianhel50,00000050,000
693Dreslibchavy50,00000050,000
694DresLibint100,000000100,000
695 libor50,00000050,000
696Dresliborziegl100,000000100,000
697DresLibry400,000-286,00000114,000
698DresLibuse6,050,000-157,500005,892,500
699DresLider Lady50,00000050,000
700DresLider Racing900,000000900,000
701DresLider Racing Stable450,000000450,000
702DresLiduska150,000000150,000
703DresLili2,200,000-150,100002,049,900
704DresLincoln14,550,000-1,902,5000012,647,500
705DresLinekkarel50,000-50,000000
706Dreslinos350,000000350,000
707Dreslojzanek100,000000100,000
708Dreslojzik50,00000050,000
709Dreslopata1,750,000-287,000001,463,000
710Dreslopius1,000,0000001,000,000
711Dreslubmour1,900,000-1,000001,899,000
712DresLubosch4,050,00010,000004,060,000
713DresLuboš100,000-45,0000055,000
714DresLucia50,00000050,000
715Dreslucie350,000000350,000
716Dresluciev2,050,000-190,940001,859,060
717Dreslucka2,350,000-606,800001,743,200
718Dreslucka zemanova1,950,000-750,918001,199,082
719DresLuckyBoy500,000000500,000
720Dresludvatemel50,00000050,000
721Dreslukas50,000-33,5000016,500
722Dreslukas 199450,00000050,000
723DresLukas Vitek1,200,000-45,750001,154,250
724Dresluky500,000184,00000684,000
725DresLukyn2,000,000109,250002,109,250
726DresLulan550,000125,00000675,000
727DresLulinka.....100,000000100,000
728Dreslumpik01200,000000200,000
729Dreslze50,00000050,000
730DresL_Fifi1,200,000-43,000001,157,000
731DresM-iri100,000000100,000
732DresM.Pekarek5,250,000-326,910004,923,090
733Dresmachek3,000,0000003,000,000
734DresMachL150,000000150,000
735Dresmafiam50,00000050,000
736Dresmafik2550,00000050,000
737Dresmaftynka1,550,0000001,550,000
738DresMagdalena1,450,0000001,450,000
739DresMaggie2150,00000050,000
740DresMagic Light150,00040,70000190,700
741DresMagnifica250,000-27500249,725
742DresMairin100,000-3,5000096,500
743Dresmajitelka1,000,000-265,00000735,000
744 Majk2,350,0000002,350,000
745Dresmajorzeman50,00013,4380063,438
746Dresmajuso100,000000100,000
747 makynka100,000000100,000
748Dresmala50,00000050,000
749Dresmalba1500,000-34,75000465,250
750Dresmalemimino450,000-56,75000393,250
751Dresmalmaz3,000,000-55,000002,945,000
752Dresmamlas2,700,000-84,000002,616,000
753Dresmandysova50,00000050,000
754Dresmanola4,550,0000004,550,000
755Dresmar-bel150,000000150,000
756DresMára2,650,000-30,600002,619,400
757Dresmarbela2,400,000-825,530001,574,470
758Dresmarbell600,000-26,90000573,100
759Dresmarcel50,00000050,000
760Dresmarci1731,400,0000001,400,000
761Dresmarcon50,00000050,000
762DresMarcos222,500,000-82,700002,417,300
763Dresmaresova600,000000600,000
764 marian50,00000050,000
765Dresmarian packa1,750,0000001,750,000
766DresMarie100,000000100,000
767DresMarieC2850,00000050,000
768Dresmarkota2,500,0000002,500,000
769Dresmarkse600,000000600,000
770Dresmarquis400,000000400,000
771DresMars5750,00000050,000
772DresMartan850,000-42,50000807,500
773DresMartiani50,000-22,0000028,000
774DresMartin jockey Laube50,00000050,000
775DresMartin0250,00000050,000
776Dresmartina1,300,000-44,075001,255,925
777Dresmartineso 07100,000-15,0000085,000
778Dresmartinh200,000000200,000
779DresMartinZ500,000-40,00000460,000
780DresMaru50,000-9,0000041,000
781Dresmaruska50,00000050,000
782Dresmaruska22,550,000-153,550002,396,450
783Dresmaruu50,00000050,000
784DresMary50,00000050,000
785DresMaryshka50,000-19,3000030,700
786Dresmaser50,000-4,0000046,000
787Dresmaska9,250,000-29,500009,220,500
788Dresmatouskova50,00000050,000
789Dresmavis50,00000050,000
790Dresma_la550,000000550,000
791Dresmckoza1,050,000-57,10000992,900
792Dresmdluis50,00000050,000
793DresMechanika3,200,000-176,000003,024,000
794Dresmedor3,200,0000003,200,000
795Dresmegc50,000-3500049,650
796Dresmejla50,00000050,000
797DresMelina2,350,00041,500002,391,500
798Dresmeopta50,00000050,000
799DresMerlin5,750,000-56,797005,693,203
800DresMetér100,000000100,000
801DresMexičan150,000-13,39000136,610
802DresMF50,00000050,000
803DresMic50,00000050,000
804DresMICHAEL50,000-50,000000
805DresMichal2,250,0000002,250,000
806DresMICHAL JIRECEK1,150,000-3,501001,146,499
807DresMichal Kreidl50,000125,00000175,000
808Dresmichal3350,00000050,000
809 Michala.Senkova50,00000050,000
810 michaljockey100,000000100,000
811Dresmichinn50,00000050,000
812Dresmicka350,000-170,00000180,000
813 micunek100,000000100,000
814Dresmikeš8,450,0000008,450,000
815DresMiki50,00000050,000
816Dresmikikiki50,00000050,000
817 mikiw50,00000050,000
818DresMiKKC50,00092,50000142,500
819Dresmilan1,200,000-208,25000991,750
820Dresmilan brany250,000000250,000
821Dresmilan1250,00000050,000
822Dresmilan2250,00000050,000
823Dresmilanb50,00000050,000
824Dresmilanek50,00000050,000
825Dresmilanholub150,000000150,000
826Dresmilano11100,000000100,000
827Dresmilano111150,00000050,000
828Dresmilous50,00000050,000
829Dresmilousek50,00000050,000
830DresMilunka100,000000100,000
831DresMimi1,600,0000001,600,000
832Dresmino3400100,000000100,000
833Dresminovskazuzana50,00000050,000
834Dresmiras100,000000100,000
835DresMiras1050,000-1600049,840
836Dresmirek1,300,0000001,300,000
837Dresmiri250,000000250,000
838DresMiroslav TOMASEK7,500,0000007,500,000
839Dresmiroslava450,00010000450,100
840DresMisa.L3,000,0004,979003,004,979
841DresMisa7350,00000050,000
842Dresmisha250,000000250,000
843Dresmistery150,000000150,000
844Dresmisulka850,000-50,00000800,000
845Dresmobydick1,300,0000001,300,000
846DresMojito7371,000,0000001,000,000
847 Monchiii100,000000100,000
848Dresmoniga50,00000050,000
849DresMonik100,000000100,000
850DresMonika Kantkova1,100,0000001,100,000
851Dresmonikao300,000000300,000
852Dresmoniole50,00000050,000
853DresMonk3,300,000-13,000003,287,000
854Dresmonolex550,000000550,000
855DresMonopoly500,000205,00000705,000
856DresMORY1,200,0000001,200,000
857DresMrkackova350,00067,00000417,000
858DresMrkáčková750,000000750,000
859 MSD50,000-2,5000047,500
860 mtoto100,000000100,000
861Dresmucha4,750,00092,500004,842,500
862DresMučaču50,00000050,000
863Dresmufik0071,300,000-56,250-50,00001,193,750
864DresMUFTI250,000000250,000
865Dresmys150,000-1,46000148,540
866DresMysak150,000-42,00000108,000
867Dresnajulinka5,200,000-927,370004,272,630
868Dresnamornik50,000-70049,993
869Dresnamornikk50,00000050,000
870Dresnamornikkkkkkkkkkkkk100,000000100,000
871Dresnaslase150,000000150,000
872DresNATALIJA50,00000050,000
873Dresneele1,650,000-285,000001,365,000
874Dresnejpa4,050,00054,260004,104,260
875Dresnelson300,000000300,000
876DresNemka350,000000350,000
877DresNeptune300,000000300,000
878Dresnerabus50,00000050,000
879Dresneznalek50,00000050,000
880Dresnia29912,400,000-1,524,6000010,875,400
881Dresnica2,100,000-6,000002,094,000
882DresNicocola50,00000050,000
883DresNicole50,00000050,000
884DresNicole9150,00000050,000
885DresNiCooLka650,00036,40800686,408
886Dresnik1,200,0000001,200,000
887DresNikca350,000000350,000
888Dresnikita00750,000-1,0000049,000
889DresNikki-Oesch50,000-6000049,400
890DresNikol100,000000100,000
891DresNinetales650,000-293,82000356,180
892Dresnirlucky1,150,0000001,150,000
893Dresnitram1,850,0000001,850,000
894Dresnora10,350,00000010,350,000
895DresNora Jeane1,050,0000001,050,000
896Dresnova100,000000100,000
897Dresnovak1,000,000-10000999,900
898DresNumbersixvalverde800,00049,95000849,950
899Dresodchy4,100,000364,500004,464,500
900DresOhne Sorge6,050,000-1,310,000004,740,000
901Dresoldik3,200,000-795,800002,404,200
902Dresolga77100,000000100,000
903Dresolgaflxv50,00000050,000
904Dresondhor50,00000050,000
905Dresondra4450,00000050,000
906Dresondrej3,950,000-1,337,750002,612,250
907Dresondrejvanura3,950,000-1,385,500002,564,500
908Dresoooooo50,00000050,000
909DresOskar1,350,000-827,50000522,500
910Drespaja1979150,000-5,00000145,000
911DresPalic1,950,000-526,000001,424,000
912Drespalinak50,00000050,000
913Drespanchopan50,00000050,000
914DresPaolinka700,000000700,000
915Drespapo100,000000100,000
916Dresparamessi3,250,000645,000003,895,000
917Drespatek50,00000050,000
918Drespatrikuk50,00000050,000
919Drespavel1,350,000-367,50000982,500
920Drespavel12100,000000100,000
921Drespavlina kacerova100,000000100,000
922Drespavovi5,050,0000005,050,000
923DresPecka100,000000100,000
924DresPEETRS50,00000050,000
925Drespegudo50,000-5000049,500
926Drespegudos150,000000150,000
927DresPejpal50,00000050,000
928Drespejskova100,000000100,000
929Drespekac50,000-450049,955
930Drespepicek50,000-50,000000
931Drespepik700,000-100,00000600,000
932Drespepik la1,350,00095,000001,445,000
933Drespepos2,300,0000002,300,000
934Drespepoš450,000000450,000
935DresPera400,000000400,000
936DresPerca50,00000050,000
937Drespernikar4,050,000-24,000004,026,000
938Drespessoa50,00000050,000
939DresPetan1991400,00034,90000434,900
940Drespetept200,000000200,000
941Drespeter6,000,0000006,000,000
942DresPetka412200,000000200,000
943Drespetr150,000000150,000
944DresPetr Dostal400,000000400,000
945Drespetr jirasek200,000000200,000
946DresPetr2323100,000000100,000
947Drespetra50,00000050,000
948DresPetrela250,00000050,000
949Drespetruska50,0002900050,290
950 Peťule50,00000050,000
951Drespetulka4250,00000050,000
952DresPEZOT13,850,00000013,850,000
953DresPILÁT3,200,000-667,250002,532,750
954DrespingmasteR300,000000300,000
955 piska100,00012,25000112,250
956DresPivokrevnik3,250,0008,000003,258,000
957Drespkpf250,000-32,77000217,230
958Dresplanoaxius400,000000400,000
959Dresplaylist138450,00000050,000
960Dresplazer4,900,0000004,900,000
961Drespmatejka650,000000650,000
962Drespocahontas750,000000750,000
963DresPohanka50,00000050,000
964DresPokorna100,000000100,000
965DresPolárka850,000000850,000
966DresPollas50,00000050,000
967Drespondeli50,00000050,000
968DresPonytail650,000-10,00000640,000
969DresPop50,00000050,000
970Dresposledni150,00000050,000
971Drespravejkonak50,00000050,000
972Dresprinc1,100,0000001,100,000
973DresPRINCIPESSA800,000-210,00000590,000
974Dresprokupek100,000000100,000
975Dresprosek50,00000050,000
976Dresqwerty50,00000050,000
977Dresqwertzuiop500,000000500,000
978DresRadbuk450,00043,00000493,000
979Dresrades4,050,0000004,050,000
980Dresrades5400,000000400,000
981DresRadim100,000-2,0000098,000
982Dresradka50,00000050,000
983Dresradonice1,500,0000001,500,000
984DresRadovan100,000-44,0000056,000
985Dresrafael50,00000050,000
986Dresrandolf200,000000200,000
987Dresranitidin50,000-400049,960
988DresRankaBaraDra600,000-25,00000575,000
989Dresrasto50,00000050,000
990Dresreadynka50,00000050,000
991Dresrebi50,00000050,000
992DresRed Riot950,000245,000001,195,000
993Dresredakles500,000000500,000
994Dresrefik100,000000100,000
995Dresrehor200,000000200,000
996Dresreich900,000-40,00000860,000
997Dresremeva250,000000250,000
998DresRenca Voky450,000-33,57500416,425
999DresRendy97450,000000450,000
1000DresReneySolo50,00000050,000
1001Dresrevin500,00011,35000511,350
1002Dresrfrolo500,000000500,000
1003DresRianna50,00000050,000
1004DresRios100,000000100,000
1005Dresrizecek250,000000250,000
1006Dresrk.seznam150,000000150,000
1007Dresrodb450,000-100449,999
1008Dresromanmoge650,000-52,75000597,250
1009Dresroot1,050,0000001,050,000
1010Dresros1750,000-500049,950
1011Dresrosendorf250,000-154,0000096,000
1012 ross50,00000050,000
1013Dresrotan1,850,000-325,000001,525,000
1014Dresroupec1,150,0000001,150,000
1015Dresroupec150,00000050,000
1016Dresrubio50,00000050,000
1017Dresrudkaj4,800,000-1,674,750003,125,250
1018DresRudy6,200,000-1,135006,198,865
1019DresRusty50,00000050,000
1020DresRyaN2,150,0000002,150,000
1021Dressaarka50,00000050,000
1022Dressabatini100,000-8,0000092,000
1023Dressabotage2,600,0000002,600,000
1024DresSabrina900,000-100,00000800,000
1025DresSaggit3,800,000-42,772003,757,228
1026DresSahara50,00000050,000
1027Dressaintly200,000000200,000
1028DresSajdl250,000000250,000
1029Dressalac50,000-16,0000034,000
1030DresSaldo300,00043500300,435
1031Dressallyk350,000-9,25000340,750
1032DresSamanta2,950,000-110,500-170,00002,669,500
1033Dressamby150,000-95000149,050
1034Dressamout700,000000700,000
1035DresSanan200,000000200,000
1036DresSandipan50,000-2,0000048,000
1037DresSANDOKAN250,000-34,00000216,000
1038DresSarka50,00041,2500091,250
1039Dressarka.s1,600,000-138,800001,461,200
1040DresSarkaperuan150,00000050,000
1041Dressatan300,000000300,000
1042Dressavana13150,0005,50000155,500
1043Dressavio9950,0006,4000056,400
1044Dressberatel50,00000050,000
1045Dresscamp_billy100,000000100,000
1046Dresschiergen8,150,000-599,500-590,00206,960,498
1047 schulmann150,000000150,000
1048DresSeamus50,00000050,000
1049DresSecret Star50,000-2900049,710
1050Dressemanik400,000000400,000
1051Dressemeles50,000-50,000000
1052Dressh2176412,850,0000002,850,000
1053DresShaakey50,00000050,000
1054Dresshakira150,000000150,000
1055Dressharlote50,00000050,000
1056Dresshell8,700,000-22,500008,677,500
1057DresSherardo50,00000050,000
1058Dressheyba50,00000050,000
1059Dresshhorty50,00000050,000
1060Dresshortgeorg950,000-87,45000862,550
1061DresShorty.50,00000050,000
1062Dressibil50,00000050,000
1063 Sideshek50,00000050,000
1064DresSikVTS50,00000050,000
1065Dressilvas50,00000050,000
1066DresSilver1,050,000-80,50000969,500
1067Dressimi7350,00000050,000
1068Dression5,200,000-384,950004,815,050
1069DresSionek2150,00000050,000
1070DresSkippka200,000-60,50000139,500
1071Dressklamarek50,00000050,000
1072Dresskobis1,700,0000001,700,000
1073Dresslavka50,00000050,000
1074DresSlavoj7,050,000-684,000006,366,000
1075Dresslechtis300,000000300,000
1076Dresslunecnice100,0003,50000103,500
1077DresSmarty2,000,000-829,000001,171,000
1078Dressmolivec50,00000050,000
1079DresSmoothy50,00000050,000
1080Dressmudla50,00000050,000
1081Dressnipp50,00029,0900079,090
1082Dressolomon1,150,0000001,150,000
1083Dressoninka50,00000050,000
1084Dressonny100,000000100,000
1085Dressouckova.janina100,000000100,000
1086Dressportchov-rezacova100,000000100,000
1087Dresstaj bartos50,00000050,000
1088Dresstaj pavlik50,000-50,000000
1089Dresstaj piskot900,000-520,00000380,000
1090DresSTAJ-GAJUS200,000-150,0000050,000
1091DresStajňa MALTINETTO300,000000300,000
1092Dresstanda6,150,0000006,150,000
1093Dresstarfighter200,000-72,60000127,400
1094Dresstejskal3,900,0000003,900,000
1095Dressten357150,000000150,000
1096Dresstepanka250,000000250,000
1097Dresstepanka.vodrazkova100,000000100,000
1098DresStovajs18150,000-18,70000131,300
1099DresStrejc500,000000500,000
1100DresStrnad50,00000050,000
1101DresStrnadova50,00000050,000
1102DresStruhovsky2,900,0000002,900,000
1103DresSupp50,0005,0000055,000
1104Dressvatos504,300,000-88,250004,211,750
1105Dressvatosm2,750,0005,750-2,250,0000505,750
1106Dressvobodak50,00000050,000
1107Dresswain600,000-163,98000436,020
1108Dressylvina50,000-550049,945
1109Dressymbol300,000-100,00000200,000
1110Dressyrucek.jindrich2,150,000-78002,149,922
1111DresTanice50,00000050,000
1112DresTaranka500,000-11,75000488,250
1113Drestatanka50,00000050,000
1114Drestera600,000-25,00000575,000
1115DresTerezaKuzelakova300,000-111,00000189,000
1116Dresterezkagalliova50,00000050,000
1117Dresterka50,00000050,000
1118DresTerminala100,000-1220099,878
1119DresTerracon100,000000100,000
1120DresTertulian550,000000550,000
1121Dresterush13150,000000150,000
1122 tesarova100,000000100,000
1123Drestesiov50,00000050,000
1124Drestgumi550,000-30000549,700
1125Drestheoden100,000000100,000
1126Dresthe_carrion1,550,0000001,550,000
1127DresTipar700,000000700,000
1128 Tipps50,00000050,000
1129DresTiumen50,00000050,000
1130Drestlusty3,350,0000003,350,000
1131Drestoiletspider50,00000050,000
1132Drestoivonen4,100,000-5,500004,094,500
1133Drestomas.dur300,000-13,55000286,450
1134Drestomashurt700,000-95,00000605,000
1135DresTomas_Pce50,000-400049,960
1136DresTomík13,050,000-1,215,2000011,834,800
1137Drestommmmy50,00000050,000
1138 tondaherzog350,000000350,000
1139Drestonher15,250,000-60,0050015,189,995
1140Drestory10,150,00000010,150,000
1141Drestrake2,850,000-122,500002,727,500
1142DresTrebor2250,00000050,000
1143Drestrejtnarova900,000000900,000
1144Drestribal750,00055,00000805,000
1145DresTRIBAL INSTINCT250,000-60,00000190,000
1146Drestrifecta400,00051,00000451,000
1147 triglav2100,000-50,0000050,000
1148Dresturdas100,000-10,0000090,000
1149Drestuszka1,250,000-55,000001,195,000
1150Drestutovka50,0001,5000051,500
1151DresTWIGGY50,00000050,000
1152Drestyna100,000000100,000
1153DresUlrika250,000000250,000
1154Dresupc85150,000000150,000
1155DresUrsa200,000-200,000000
1156Dresvachamarian50,00000050,000
1157Dresvaclav9,950,000-584,050009,365,950
1158Dresvalasek4,700,000-374,500004,325,500
1159Dresvalášek8,450,000-974,500007,475,500
1160Dresvalentinik1,350,000-58,780001,291,220
1161DresVandalio3,950,000-117,500003,832,500
1162DresVandik50,00000050,000
1163DresVandual50,00000050,000
1164DresVanerova Ivana200,000000200,000
1165Dresvanerovaivana50,00000050,000
1166DresVanessa100,00029,000-101,050027,950
1167Dresvanous3,100,0000003,100,000
1168Dresvanova50,00000050,000
1169DresVasa300,000000300,000
1170Dresvaza3,400,000-4,800003,395,200
1171 vdamec50,00000050,000
1172Dresvdede50,00000050,000
1173Dresvecherka450,000-130,00000320,000
1174Dresveka1,250,000-40,000001,210,000
1175DresVelkova750,000000750,000
1176DresVencano2,200,000-50,000002,150,000
1177Dresvencapunk50,00000050,000
1178DresVendy4,700,0000004,700,000
1179Dresvendy-p50,00000050,000
1180Dresvendys999,950,000266,8030010,216,803
1181DresVenina50,00000050,000
1182DresVera a Ruda6,350,000-1,487,352004,862,648
1183Dresverca200,000-196,100003,900
1184Dresverdandi3,300,0000003,300,000
1185DresVeru123150,00000050,000
1186DresVerunka400,000000400,000
1187DresVeselá bída100,000000100,000
1188DresViazma50,00000050,000
1189DresViki1,050,000-66,25000983,750
1190Dresvinklarek2,050,000-205,500001,844,500
1191Dresvinny50,00000050,000
1192Dresviren50,00000050,000
1193Dresvitada50,00000050,000
1194DresVítězslav Felix100,000000100,000
1195Dresviunka50,00000050,000
1196DresVLADKO DOBROVSKÝ50,000-50,000000
1197Dresvlasta50,00000050,000
1198Dresvlawal350,000000350,000
1199Dresvlmaceska850,000000850,000
1200Dresvocar2,350,0000002,350,000
1201DresVojta13100,000000100,000
1202Dresvojtisek100,000000100,000
1203Dresvondris91,450,000-36,250001,413,750
1204DresVondrova100,000000100,000
1205Dresvordonka3,050,0000003,050,000
1206Dresvorogue1,400,0000001,400,000
1207Dresvulin50,00000050,000
1208DresWasabi2,650,000-270,000002,380,000
1209DresWBR400,000000400,000
1210Dresweismuler100,000000100,000
1211Dreswendy800,000-439,00000361,000
1212Dreswhaler2,350,000-106,000002,244,000
1213DreswhalerF400,000000400,000
1214 Wild50,000-50,000000
1215DresWildfire50,00000050,000
1216DresWinx3,700,000438,950004,138,950
1217DresWlck1,300,000-188,000001,112,000
1218Dreswondrash550,00071,50000621,500
1219Dreswr50,000-50,000000
1220Dreswraja350,00024,00000374,000
1221Dresxanadu50,00031,2500081,250
1222Dresxenofoul200,000000200,000
1223Dresxjabii50,00000050,000
1224Dresxkola200150,000-3,25000146,750
1225Dresxmanda100,000000100,000
1226Dresxmmmail450,000-40000449,600
1227 X_X_X_m.pekarek200,000000200,000
1228 X_X_X_omar150,000000150,000
1229 X_X_X_vikita50,00000050,000
1230DresYennefer50,000150050,015
1231Dresyloveiou2,000,00012,535002,012,535
1232Dreszakma5,300,0000005,300,000
1233Dreszantara50,00000050,000
1234Dreszdarsky3,250,00012,000003,262,000
1235Dreszdena650,00050,00000700,000
1236Dreszdendik3,550,0000003,550,000
1237DresZdenek200,000000200,000
1238Dreszdenekz200,000000200,000
1239Dreszdenii1,350,000-123001,349,877
1240Dreszdenka1,500,000-540001,499,460
1241Dreszdenka tureckova50,00000050,000
1242DresZELDA5,050,000-1,472,100003,577,900
1243Dreszeli50,00000050,000
1244Dreszeman50,00000050,000
1245Dreszenyatta7,850,000-2,277,000005,573,000
1246DresZimmerova50,00000050,000
1247DresZizej50,00000050,000
1248 Zoja Sediva500,000000500,000
1249Dreszuza3,150,0000003,150,000
1250Dreszuzana1,850,0000001,850,000
1251DresZuzanka2,150,0000002,150,000
1252DresZuzanka1150,00000050,000
1253DresZuzik50,00000050,000
1254Dreszuzina50,00000050,000
1255DresZuzka=)3,000,000-679,200002,320,800
1256DresZuzu1150,00000050,000
1257DresZuzu750,00000050,000
1258 Železník50,000-50,000000
1259 _Ohne Sorge50,00000050,000
DosTipy
2020tonher55
2019Lalu Zica69
2018vendys9975
2017Dobyvatel65
2013Martin170
2012Vabank67
2011Vincentvega94
2010Lalu Zica88
2009sončo pončo79
2008Lalu Zica75
2007Lalu Zica78
2006vindobona71
2005vindobona70
2004maxolon86
2003nimaima55
2002Libuse62
2001Rebeka52
Kurzové sázky
2020Vlcek2,160,700
2019klaudie2,442,500
2018Winx2,312,700
2017jakobin1,850,000
2013Lincoln2,282,500
2012Eva1,592,500
2011Troska2,344,250
2010paramessi2,455,000
2009Rosela2,080,000
2008Vabank2,237,373
2007nimaima2,181,250
2006Kopejtko2,656,875
2005nimaima2,106,500
2004kozo1,885,713
2003nimaima1,566,000
2002Palkac1,686,250
Dražba
2020valentina811,100
2019Roman1,069,000
2018dom-lb624,900
2017mash1,121,500
2013afro1,391,100
2012pavelko30438,650
2011Snoopy730,350
2010Staj Mongol1,662,100
2009BARTOSml840,000
2008Libor Apel.936,150
2007staj Tabera1,578,300
2006kozo533,250
2005szabkos1,828,000
2004Maravilla771,310
2003vkmoch1,286,550
5 hvězd
2020ROBI104
2019Tomík105
2018geza110
2017sisterD103
2013Vlcek119
2012temirkanov96
2011kapicka.rosi93
2010Tomík110
2009Naguiba125
2008petan112
2007janica96
2006Safi46
2005Vita181
2004peruan129
2003urban175
2002pasina158
Bookmaker
2020JayAre2,460,393
2019pedro125,550,232
2018JayAre3,102,927
2017Dobyvatel2,715,167
2013horsefreak5,465,272
2012horsefreak10,513,605
2011jakobin6,169,599
Vyhledání pedigree:

Kůň měsíce:
Kůň
listopad 2020VIVIENNE WELLS
září 2020OPASAN
srpen 2020MR RIGHT
červenec 2020OPASAN
červen 2020RATE
květen 2020IGNACIUS REILLY
říjen 2019MR RIGHT
září 2019WIRELESS
srpen 2019SWEETICON
červenec 2019FALCON BABY
červen 2019PACIFIC HILL
květen 2019IGNACIUS REILLY
duben 2019BLACK CANYON
říjen 2018MR RIGHT
září 2018TROIZILET
srpen 2018NEAR TO BE RICH
červenec 2018DYLANKA
červen 2018BLESSED KISS
květen 2018SAGAR
duben 2018SAGAR
říjen 2017DALLY HIT
září 2017VENILLIA
srpen 2017VENILLIA
červenec 2017POLYANTA
červen 2017JOSEPH
květen 2017ALDAR
duben 2017POLYANTA
říjen 2016DALLY HIT
září 2016DALLY HIT
srpen 2016DALLY HIT
červenec 2016SEDMIKRASKA
červen 2016GONTCHAR
květen 2016LAGARO
duben 2016MONTJEU THIRD
říjen 2015AZTEK
září 2015TOUCH OF GENIUS
srpen 2015SANOK
červenec 2015AMGA RIVER
červen 2015TOUCH OF GENIUS
květen 2015DUMNONIA
duben 2015ALDAR
říjen 2014AZTEK
září 2014AZTEK
srpen 2014CHEEKY CHAPPIE
červenec 2014MARY YEATS
červen 2014CHEEKY CHAPPIE
květen 2014HONZIK CHIPERA
duben 2014ROCHES CROSS
říjen 2013TRIP TO RHODOS
září 2013DUX SCHOLAR
srpen 2013ROCHES CROSS
červenec 2013SALTANAT
červen 2013OMNIBUS
květen 2013MIKESH
duben 2013LYSYAN
říjen 2012TRIP TO RHODOS
září 2012LEO GALI
srpen 2012PEGAS
červenec 2012MERLYP
červen 2012KADYNY
květen 2012MYSTIC SWING
duben 2012ROCHES CROSS
říjen 2011GREEK WEDDING
září 2011WALLISTO
srpen 2011IRYKLON
červenec 2011STARFIGHTER
červen 2011ROCHES CROSS
květen 2011BRITTANY
duben 2011SHAMALGAN
říjen 2010MARIYDI
září 2010CORCOVADA
srpen 2010TARO
červenec 2010SHAMAL SALLY
červen 2010TALGADO
květen 2010IRYKLON
duben 2010FALCOHILL
říjen 2009MARIYDI
září 2009SHARPOUR
srpen 2009AGE OF JAPE
červenec 2009RABBIT ZAMINDAR
červen 2009AGE OF JAPE
květen 2009PUMPKIN
duben 2009IRYKLON
říjen 2008VADEONA
září 2008BLUE CORAL
srpen 2008URODOS
červenec 2008DETERMINACJA
červen 2008TULLAMORE
květen 2008KEVIN THE KNIGHT
duben 2008CERTUS
říjen 2007SCYRIS
září 2007SCYRIS
srpen 2007SAVIGNON
červenec 2007MARY LOU
červen 2007MEDEO
květen 2007H. RESERVATION
duben 2007STORMY JAIL
říjen 2006BABIE LATO
září 2006TEMPELTÄNZER
srpen 2006SCYRIS
červenec 2006VLTAVA
červen 2006LAUREAT
květen 2006DE ROBERTO
duben 2006TORLUS
říjen 2005LOUISE RAYNER
září 2005TORLUS
srpen 2005READY FOR LIFE
červenec 2005READY FOR LIFE
červen 2005READY FOR LIFE
květen 2005ECOLOGICALLY R.
duben 2005DJIBOUTI
říjen 2004ROSENSTURM
září 2004SCYRIS
srpen 2004DARSALAM
červenec 2004LLANITO
červen 2004DARSALAM
květen 2004DARSALAM
duben 2004ZAMBESI
říjen 2003ZAGON
září 2003KIFAAB
srpen 2003MONOLIT
červenec 2003KIFAAB
červen 2003OHNE SORGE
květen 2003YOKOM
duben 2003KIFAAB
říjen 2002ZAGON
září 2002PODEROSO
srpen 2002VAPETA
červenec 2002LARRIMAH
červen 2002PODEROSO
květen 2002LARRIMAH
duben 2002IXOS
říjen 2001VAPETA
září 2001BELLABOY
srpen 2001TRIBAL INSTINCT
červenec 2001VAPETA
červen 2001TRIBAL INSTINCT
květen 2001TRIBAL INSTINCT
duben 2001VAPETA
Kůň měsíce
duben 2021
Devoir Rien
15% (5)
Mandarin
12% (4)
Mr Right
50% (16)
Rate
21% (7)
32
Jezdec měsíce
duben 2021
Hrouda M.
11% (2)
Janáčková Koplíková I.
0% (0)
Verner J.
88% (16)
18
Prosíme hlasující v anketách, aby hlasovali každý POUZE JEDNOU V KAŽDÉ KATEGORII. V případě více hlasů ze stejné IP adresy může být přístup na stránky DosTipy z této adresy zakázán! Děkujeme.
Jezdec měsíce:
Jezdec
listopad 2020Pietsch A.
září 2020Koplík Ra.
srpen 2020Verner J.
červenec 2020Havelková M.
červen 2020Zatloukal M.
květen 2020Lukášek T.
říjen 2019Verner J.
září 2019Soumillon C.
srpen 2019Janáček V.
červenec 2019Liška D.
červen 2019Palík Ji.
květen 2019Šafář J.
duben 2019Verner J.
říjen 2018Janáček V.
září 2018Murzabayev B.
srpen 2018Laube M.
červenec 2018Ferhanov B.
červen 2018Ferhanov B.
květen 2018Mitchell J.
duben 2018Liška D.
říjen 2017Liška D.
září 2017Foret P.
srpen 2017Hlubučková K.
červenec 2017Foret P.
červen 2017Palík Ji.
květen 2017Šafář J.
duben 2017Foret P.
říjen 2016Havelková M..
září 2016Murzabayev B.
srpen 2016Palík Ji.
červenec 2016Foret P.
červen 2016Verner J.
květen 2016Verner J.
duben 2016Foret P.
říjen 2015Verner J.
září 2015Demuro C.
srpen 2015Janáček V.
červenec 2015Murzabayev B.
červen 2015Murzabayev B.
květen 2015Línek J.
duben 2015Murzabayev B.
říjen 2014Murzabayev B.
září 2014Foret P.
říjen 2014Chaloupka J.
červenec 2014Rája J.
červen 2014Haveková M.
květen 2014Foret P.
duben 2014Foret P.
říjen 2013Chaloupka J.
září 2013Murzabayev B.
srpen 2013Verner J.
červenec 2013Koplík Ra.
červen 2013Chaloupka J.
květen 2013Chaloupka J.
duben 2013Šafář J.
říjen 2012Korečková V.
září 2012Šafář J.
srpen 2012Foret P.
červenec 2012Foret P.
červen 2012Chaloupka J.
květen 2012Zatloukal M.
duben 2012Foret P.
říjen 2011Šafář J.
září 2011Chaloupka J.
srpen 2011Rája J.
červenec 2011Rája J.
červen 2011Rája J.
květen 2011Zatloukal M.
duben 2011Lukášek T.
říjen 2010Janáček V.
září 2010Lukášek T.
srpen 2010Lukášek T.
červenec 2010Janáček V.
červen 2010Minařík Fi.
květen 2010Lukášek T.
duben 2010Srnec M.
říjen 2009Janáček V.
září 2009Janáček V.
srpen 2009Lopez J.P.
červenec 2009Andrés D.
červen 2009Verner J.
květen 2009Andrés D.
duben 2009Janáček V.
říjen 2008Chaloupka J.
září 2008Janáček V.
srpen 2008Srnec M.
červenec 2008Juráček R.
červen 2008Janáček V.
květen 2008Minařík Fe.
duben 2008Bartoš J.
říjen 2007Chaloupka J.
září 2007Miličková I.
srpen 2007Lukášek T.
červenec 2007Srnec M.
červen 2007Eddery P.
květen 2007Chaloupka J.
duben 2007Lukášek T.
říjen 2006Havelková M.
září 2006Havelková M.
srpen 2006Rája J.
červenec 2006Rája J.
červen 2006Janáček V.
květen 2006Rája J.
duben 2006Chaloupka J.
říjen 2005Kobzarev K.
září 2005Resulov A.
srpen 2005Rája J.
červenec 2005Rája J.
červen 2005Andrés D.
květen 2005Rája J.
duben 2005Janáček V.