Dostihový program Vendabar

Dostihový program

     

Jméno:

Heslo:


Pošta
Pošta

Dostihový program

 14 705 071 
Počet přístupů od 5.3.2001
TOPlist

Konta:
DresJménoTipySázkyDražbaDotaceSuma
1DresProgression26,900,000-4,716,200-22,053,2004,532,2504,662,850
2Dresafro21,300,000-582,180-15,004,5553,217,9508,931,215
3Dresnikos27,200,000-4,343,232-24,026,9262,914,1001,743,942
4Dresszabkos12,600,000-308,430-13,593,9502,858,1001,555,720
5DresVlcek26,200,000-244,350-28,429,0002,737,600264,250
6DresRoddenberry23,500,0003,147,000-27,741,8772,511,5501,416,673
7Dresmash17,850,000-2,037,750-15,883,7002,472,8002,401,350
8DresAndysekAndysek18,150,000-2,217,355-15,766,0022,440,0502,606,693
9DresMaravilla10,100,000-742,000-8,921,4962,112,2602,548,764
10Dreskozo25,100,000-1,244,337-19,187,0012,107,7506,776,412
11DresVabank20,950,0002,124,016-13,053,1302,088,25012,109,136
12DresStaj Mongol11,300,000-105,500-11,424,0012,031,8001,802,299
13Dresmaxolon18,000,000-336,250-16,678,5011,924,8502,910,099
14DresPalkac8,250,000-410,300-5,644,2501,751,7503,947,200
15DresSnoopy20,550,000-3,747,750-16,866,3471,723,6501,659,553
16DresLaki12,750,000-339,450-11,796,6011,691,9302,305,879
17DresMirecek17,750,000-2,758,555-14,207,4301,650,3002,434,315
18DresBony 16 7,150,000-36,250-6,583,7501,640,0002,170,000
19Dresdom-lb13,800,000-642,170-9,215,5001,614,2005,556,530
20Dresstaj Tabera4,150,000-777,000-3,552,1561,593,3001,414,144
21DresLibor Apel.7,150,000-1,895,950-4,317,0001,508,1002,445,150
22DresNeklan15,300,000-892,100-11,538,0011,504,9004,374,799
23DresRoman19,800,000-409,500-16,268,0121,443,7504,566,238
24Dreserik15,700,000418,700-14,329,1131,395,1503,184,737
25DresLaBella10,450,000298,750-5,814,5001,383,1506,317,400
26DresGalapiat du Mesnil21,900,000-418,657-14,937,8201,332,9607,876,483
27Dresvkmoch2,150,00024,500-1,000,0001,286,5502,461,050
28Dresvalentina22,850,000-108,837-21,231,8911,268,5002,777,772
29Drestriglav14,900,000-1,548,883-9,890,0021,252,9004,714,015
30DresCOME WHITE10,700,000-643,775-10,307,1711,222,950972,004
31DresVeronika14,350,000-1,241,380-10,358,4491,222,1003,972,271
32Dresastary15,050,000-1,466,050-10,808,4581,204,4003,979,892
33DresVlastina18,900,000-1,750,500-17,244,3301,169,5501,074,720
34DresJana-Elina12,650,000-313,782-9,760,5001,143,7003,719,418
35Dresbezabara12,450,000-426,051-12,048,0001,139,6001,115,549
36DresStana15,300,000-2,908,300-12,584,9501,131,000937,750
37DresKubista13,600,000-1,539,418-11,825,8621,109,6001,344,320
38DresZoltan17,200,000-753,649-12,533,0001,089,0105,002,361
39DresAxelka5,300,0007,417-3,860,0001,058,0752,505,492
40Dresanonim.cheb12,200,000-1,356,600-8,972,1361,040,8502,912,114
41DresROBI15,200,000-1,766,310-9,470,0001,036,4005,000,090
42Drespedro1213,200,000-187,500-9,118,8421,016,8504,910,508
43Dresgeza18,150,000-1,703,950-11,232,0001,005,9506,220,000
44Drespasina6,350,000-333,250-4,933,000996,1002,079,850
45DresTroska14,850,000-1,217,175-13,264,705978,7001,346,820
46DresMisanek8,350,000-473,300-8,556,400891,750212,050
47DresJayAre20,100,000-519,250-18,477,000883,2501,987,000
48DresBARTOSml11,750,000-828,700-3,200,000840,0008,561,300
49Drescathys7,500,000-382,000-2,856,975804,1505,065,175
50Dresvindobona24,150,000-1,601,833-3,338,600803,90020,013,467
51Dreshanacka10,700,0000-8,921,000763,0502,542,050
52Dreslexus13,750,000-2,052,788-3,968,000762,7508,491,962
53DresMarvel9,250,000-655,750-8,362,001760,850993,099
54DresTomas7,950,000-1,306,500-3,950,000759,7003,453,200
55DresArva17,050,000-264,350-2,837,400750,75014,699,000
56Drespavelko3015,450,000-1,090,550-10,524,500743,5504,578,500
57DresGortys21,350,000-1,471,000-7,057,015712,30013,534,285
58DresPharlap21,000,000-665,300-2,254,422709,35018,789,628
59DresSantos7,550,000-575,455-5,553,401699,1502,120,294
60Drestemirkanov22,450,000-6,500-5,539,522693,50017,597,478
61DresGoGo19,450,000-1,285,100-18,217,050681,950629,800
62DresAles6,000,000-1,737,260-2,924,000672,3002,011,040
63DresZemfira15,700,000-614,721-10,402,502651,1505,333,927
64DresBigred15,300,00096,150-13,190,072640,4002,846,478
65Dresnimaima26,450,0001,584,075-7,412,669626,55021,247,956
66DresRed Rum21,650,000-1,933,795-6,544,000621,20013,793,405
67Dresharykk10,700,000-2,480,750-7,959,000618,350878,600
68Drespedro9,550,0001,047,950-10,745,000615,350468,300
69DresStaj Godlet4,600,000-550,250-3,400,000588,0001,237,750
70Dresprkenac12,250,0001,953,000-8,498,000586,0006,291,000
71DresMarii9,350,000-1,532,175-5,430,003560,3502,948,172
72DresAlice16,850,000-2,726,250-6,085,033560,2008,598,917
73DresFocusak6,500,000-96,605-5,120,800516,2501,798,845
74DresCassidka4,000,000-177,500-1,200,000494,9003,117,400
75DresBarad-dur19,950,000-1,565,755-11,167,100456,7007,673,845
76DresBIANKA6,650,000-488,000-6,148,502449,850463,348
77DresLivree8,750,000-860,248-4,685,002440,2503,645,000
78Drespetan16,400,000-3,053,250-10,108,000434,7003,673,450
79Dresjanom8,250,000385,010-3,371,666417,4505,680,794
80Drestomstall5,900,000-545,000-5,551,000405,600209,600
81DresMatony9,900,000-647,251-4,240,000393,5505,406,299
82DresLily7,150,000-50,310-1,486,000391,8006,005,490
83DresMaroma4,600,000-150,600-4,110,150388,500727,750
84DresNumerodix8,350,000-636,000-7,438,000381,550657,550
85DresGuy Ray Gluant4,400,000-21,320-1,687,780378,7503,069,650
86DresMirza6,000,000-665,520-4,636,000370,9501,069,430
87Dresdixinela5,450,0004,150-4,460,200340,8001,334,750
88Drescage13,450,000-515,500-7,426,000337,7505,846,250
89DresKrokodyl18,600,000-6,924,500-3,810,125335,2008,200,575
90Dressončo pončo6,500,000-65,000-4,775,001331,1501,991,149
91DresAnelka6,200,000-125,650-1,940,500325,7004,459,550
92DresMishana5,050,000-20,740-4,100,000309,4001,238,660
93DresVincentvega11,800,000-428,000-5,420,000287,9506,239,950
94DresTadeas17,350,000-311,750-1,100,000286,39016,224,640
95Dresmrkef2,900,000-445,000-1,800,000285,850940,850
96Dresalcca5,150,000-642,010-4,265,700280,550522,840
97DresMaxwellL.G.5,850,000-874,500-3,310,000269,5501,935,050
98Dresurban13,050,000-108,000-1,600,000267,70011,609,700
99DresVita26,900,000903,863-4,590,113261,30023,475,050
100DresOndra5,000,000-659,500-2,245,000256,1502,351,650
101DresJosef17,350,000-2,369,075-301,000250,55014,930,475
102DresLalu Zica23,750,000261,099-300,000250,20023,961,299
103Dresjanica6,250,000-462,500-1,800,001247,2004,234,699
104DresRAY RAYCING3,300,000-1,308,750-981,250240,8501,250,850
105Dresdekret2,300,0000-443,000235,8502,092,850
106Dresbobik5,050,000-785,800-1,200,000232,0003,296,200
107DresMartin115,000,000-2,833,810-7,550,000227,8504,844,040
108Dreshanina11,100,000-724,480-7,844,494225,5502,756,576
109Dreskapicka.rosi3,400,000-113,700-500,000222,4503,008,750
110Drespinda7,550,000-500-2,000,000219,6005,769,100
111DresAlma14,900,000-200,000-3,500,000215,07511,415,075
112Dresholybull4,700,000-471,650-1,500,000206,9002,935,250
113DresNaguiba17,650,000-175,708-1,806,100205,05015,873,242
114DresLucipisek2,200,000470,850-2,000,000194,700865,550
115DresAndrea11,950,000-115,010-1,200,000188,50010,823,490
116DresMichelangelo4,750,000-1,322,500-3,225,000181,350383,850
117DresTomáš Schühler5,050,000-1,312,500-3,590,000176,000323,500
118Dresoverdose7,700,000-169,250-4,223,000175,8003,483,550
119Dresvanous7,300,0000-6,440,000175,8001,035,800
120DresXenon Q4,200,000-20,545-1,329,055175,2003,025,600
121DresEva15,250,0002,340,250-5,300,000170,55012,460,800
122Drescestmirkames14,100,000-443,985-2,560,023161,20011,257,192
123DresStajMonello2,550,000185-1,993,113160,350717,422
124Drespetr045,450,000-434,102-4,451,010157,250722,138
125DresBoro7,850,000-795,000-5,406,200149,0001,797,800
126DresPavla4,400,000-300,000-1,300,000146,9002,946,900
127Dresjanaka1,250,000128,750-535,000145,000988,750
128DresSoundofSaturn5,700,000-1,087,850-3,177,802145,0001,579,348
129DresMaki1,500,000-1,650-1,215,005141,500424,845
130Dreslapo2,050,000-47,130-920,000140,6501,223,520
131DresCarotida9,500,00015,500-1,285,475140,0508,370,075
132DresAndilek3,000,000-224,000-1,660,100135,7501,251,650
133Dresperuan3,600,000-155,000-3,084,750134,810495,060
134DresMiitaa18,250,000-4,605,150-11,516,520132,2002,260,530
135Dresbartman5,350,000-1,079,500-2,270,000132,1502,132,650
136Dresdownunder12,550,000-327,100-5,845,500127,2006,504,600
137Drescicuska2,300,000-14,000-1,590,000125,200821,200
138DresNella6,950,000-472,250-4,021,006124,8502,581,594
139Dresjunior6,050,000-150,250-2,059,000120,9003,961,650
140Drespepino10,100,000-885,950-6,577,000120,4502,757,500
141Drespetar15,350,000-708,000-580,000113,0004,175,000
142DresHonzic250,00069,592-310,000110,800120,392
143DresRosela19,650,000-4,827,000-5,676,503109,5009,255,997
144Dreschalko4,600,000-1,059,400-580,000103,8503,064,450
145DresWerena1,100,000-6,500-400,000103,550797,050
146DresFrana9,550,000-1,124,000-2,914,95099,9505,611,000
147Dreshippodamie24,400,000-50,125-3,711,00099,400738,275
148Dreswinner4,100,000-489,500-2,700,00097,9501,008,450
149DresTomasso6,750,000-845,750-1,606,26394,6504,392,637
150Dresstáj-gabriela1,400,00086,750-1,162,00086,050410,800
151DresMartin Vávra3,700,000-34,000-2,200,00084,9001,550,900
152DresAlex6,400,000-223,000-765,10074,0505,485,950
153DresPythia5,600,000-1,561,500-2,350,00071,9001,760,400
154Dresagro19,500,000-909,414-4,550,49470,8004,110,892
155DresVik5,850,000-1,577,577-587,66662,0003,746,757
156Drespepa4,700,000-861,750-827,00061,1003,072,350
157DresHyphen7,150,000-350,080-1,687,00060,3505,173,270
158Dresturfman1,000,000-77,800-193,00059,750788,950
159Dresmartas6,450,000-1,278,750-4,084,10057,4001,144,550
160Dresmorbid6,600,000-956,265-1,699,25055,5003,999,985
161DresTITITKO400,000-195,000-205,00051,25051,250
162Dresmirda3,300,000-3,400-400,00047,5002,944,100
163Drestallis1,250,00016,750-246,60046,7001,066,850
164DressisterD3,650,000-459,000-400,00045,0002,836,000
165Dresvaneronika4,850,000-32,030-2,700,00042,5502,160,520
166DresKata BDW1,800,000-387,833-200,00042,0001,254,167
167Dresmistrr750,000-385,500-152,00039,950252,450
168DresSpeedy Diamond1,250,00071,800-450,00037,000908,800
169DresKamila B1,200,000-10-100,00036,0001,135,990
170DresSafi4,500,000-111,250-1,700,00035,2502,724,000
171Dresstolo9,450,000-385,000-3,466,20035,1505,633,950
172Dresaluna1,850,000-220,000-951,00034,150713,150
173Dreszzzuzka3,800,0000-302,11134,1003,531,989
174Dresbarbarrosa750,000-228,300-270,00033,900285,600
175Dresmartinka1,700,000-239,250-230,00033,7501,264,500
176DresVikita2,100,000-16,500-1,600,00031,450514,950
177Dresdasakabat1,150,000-95,000-50,00029,8001,034,800
178DresEARLY4,100,000-765,250-280,00028,9003,083,650
179DresGreta6,050,00032,050-570,00027,4505,539,500
180DresZambo4,150,000-1,726,250-120,00027,2002,330,950
181DresDarsalam4,050,000-372,000-2,220,00026,0001,484,000
182Dressarkaperuan2,500,000-149,850-1,200,00025,4501,175,600
183Dreszvjed2,850,000-360,500-818,00023,8001,695,300
184Dresrene meinthe2,300,000-488,400-333,33322,2501,500,517
185Dresmoon ballad1,300,000-347,500-410,00018,600561,100
186DresMarty3,200,000-879,300-136,00518,3502,203,045
187DresStaj Tony9,150,000-538,300-2,625,00018,0006,004,700
188DresDS MILLI2,650,000-376,500-500,00016,7501,790,250
189DresLlanito1,000,00072,500-820,00016,750269,250
190DresEwulka1,200,00033,500-100,00016,2501,149,750
191DresRybarM2,850,000-1,128,750-1,500,00015,000236,250
192DresTobby550,000-2,780-49,65014,550512,120
193Dresdon6,750,000-7,500-660,00014,4506,096,950
194Dresdemon11,200,000-717,715-2,217,00014,4008,279,685
195DresLiman2,000,000-608,500-1,092,05112,800312,249
196DresMartina23,650,000-1,000,488-1,621,75012,1001,039,862
197DresEvizna6,100,000-215,000-3,370,00011,7002,526,700
198Dresgrusa1,000,0000-271,0008,550737,550
199Dresgaso zlin4,300,000-1,638,625-500,0008,0502,169,425
200DresKomteska1,950,000-208,153-261,0037,5001,488,344
201Dressabotage7,100,0000-2,300,0006,0004,806,000
202Dreskatharina600,0006,300-42,0002,000566,300
203 1.FC ČENON50,00000050,000
204Dres11RADIM11100,000000100,000
205Dres1234550,00000050,000
206 1271076850,00000050,000
207Dres1stein150,000000150,000
208Dres68hacek2,000,0000002,000,000
209Dres8marek900,000-46000899,540
210Dresaabbcc150,000-1600149,984
211DresAdela+H50,00000050,000
212DresAdelaFel150,000000150,000
213Dresadelafelixova500,000000500,000
214DresAdelka9250,00000050,000
215Dresadematmar22950,00000050,000
216DresAdraj300,000000300,000
217Dresadvice450,000000450,000
218Dresadyn100,000-10,0000090,000
219DresAirin800,000-92,45000707,550
220Dresajvnajvn800,00045,65000845,650
221Dresakrij549,500,0000009,500,000
222DresAlena3,400,0000003,400,000
223Dresalenastra4,200,0000004,200,000
224DresAles Jakub1,450,000-66,250001,383,750
225Dresales532,300,000-18,475002,281,525
226Dresalfonsi3,000,000-828,653002,171,347
227Dresalinesa6,700,0000006,700,000
228Dresalois9,550,000-196,538009,353,462
229DresAmamarf6,150,000-84,900006,065,100
230DresAmazonka2,050,00048,500002,098,500
231Dresambersand50,00000050,000
232Dresamigo50,00000050,000
233Dresandreaamilan450,000-134,00000316,000
234Dresandrew11,850,0008,183-606,200011,251,983
235DresAndulka50,00000050,000
236Dresanela6,450,0000006,450,000
237Dresanetka baletka50,00000050,000
238Dresanicka50,00000050,000
239Dresanicka2350,00000050,000
240Dresanka100,00010,00000110,000
241Dresanmi racing3,800,000-43,000003,757,000
242DresAnna13,350,00000013,350,000
243DresAnnabella*600,00010-49,0000551,010
244Dresantonin8,200,0000008,200,000
245DresAnys1,050,0000001,050,000
246DresAnýsek50,00000050,000
247DresAprilia750,000-181,15000568,850
248Dresarcaro50,00000050,000
249Dresarcenciel50,00000050,000
250DresArganta2,150,000-234,500001,915,500
251DresArgo50,00000050,000
252Dresarpuska1,050,0000001,050,000
253Dresartan951,000,000-47,00000953,000
254Dresartur50,00000050,000
255DresAsprava50,00000050,000
256Dresataman1,350,000-130,000001,220,000
257Dresattacante6500,000000500,000
258DresAvolidaren1,000,000-109,55000890,450
259DresBaacinka650,000-22,95000627,050
260Dresbabicka150,000000150,000
261DresBag6,600,0000006,600,000
262DresBAGGIO100,000000100,000
263DresBAJA50,00000050,000
264DresBara13800,000-123,95000676,050
265Dresbaronial50,00000050,000
266DresBaronsks200,000-125,2500074,750
267DresBartys50,00000050,000
268DresBarulinesZz1,550,000-43,900-455,10101,050,999
269DresbarunaP50,00000050,000
270DresBarvinek150,000000150,000
271DresBaty50,000-1,5180048,482
272 bazant50,00000050,000
273DresBea50,000-3,5000046,500
274DresBecky200,000000200,000
275DresBecky12150,000000150,000
276Dresbellaboy400,000-29,20000370,800
277DresBendakova50,00000050,000
278Dresberan50,00000050,000
279Dresberry50,00000050,000
280Dresbertikjo12,250,000-156,0500012,093,950
281DresBertina2,150,0000002,150,000
282DresBERTY RYCATEJ2,000,000-642,762-100,00001,257,238
283Dresberunka.150,00000050,000
284Dresberuska50,00000050,000
285 Beruška50,00000050,000
286DresBESTMATE1,050,000132,500001,182,500
287Dresbetyna200,000-85,00000115,000
288Dresbillyeliot150,000000150,000
289Dresbingo50,00000050,000
290Dresbjunt2,950,000-14,250002,935,750
291DresBjunta2,800,000-657,804002,142,196
292DresBlack Caviar300,000-134,68800165,312
293DresBLACK DAHLIA2,450,000-653,500001,796,500
294DresBlanka2,850,0000002,850,000
295Dresblankajane50,00000050,000
296DresBlas400,000-80,00000320,000
297Dresblb550,000-234,55000315,450
298DresBleekota1,750,0000001,750,000
299Dresbobis50,00000050,000
300Dresboda.dostal350,000000350,000
301Dresbodl50,00000050,000
302DresBodoko450,000000450,000
303Dresbohous150,000000150,000
304DresBohumil Kos100,000-1,7500098,250
305Dresbolad8,500,0000008,500,000
306DresBony1,000,00015,000001,015,000
307Dresbookmaker400,000000400,000
308Dresbookmaker81100,000000100,000
309Dresborgio150,000000150,000
310DresBoris100,000-2,6000097,400
311DresBorovak900,000-402,50000497,500
312 BranyM450,000000450,000
313DresBroz2,450,0000002,450,000
314Dresbruder50,00000050,000
315Dresbrundi50,00000050,000
316Dresbrunetka.k450,0005,50000455,500
317Dresbrutus50,00000050,000
318 Bubnova50,00000050,000
319DresBubo450,000000450,000
320DresBumba50,00000050,000
321Dresbybop200,000000200,000
322DresBzumkaa100,000-7000099,300
323Drescaalipsa50,000-23,5000026,500
324DresCandie200,000000200,000
325Drescap150,000000150,000
326DresCatherine50,00000050,000
327DresCenda4,650,0000004,650,000
328DresCentirolka950,000-10,25000939,750
329Drescereus250,000-3,12500246,875
330Drescermag950,000000950,000
331Drescerruti1,900,0000001,900,000
332Drescesta500,000000500,000
333DresChachar3,500,000-937,650002,562,350
334Dreschamber350,000000350,000
335DresChanda50,00000050,000
336Dreschantal50,00000050,000
337Drescharon50,00000050,000
338Dreschico4,500,0006,000004,506,000
339 chleba100,000000100,000
340DresChose650,000-320,50000329,500
341Dreschristian550,000000550,000
342Drescica5,850,000-649,000005,201,000
343DresCihelna11,350,000-3,239,100008,110,900
344Drescipis50,00018,0000068,000
345Dresciprof8,600,0000008,600,000
346DresCisar50,00000050,000
347Drescmelda5,150,000-332,200004,817,800
348Drescolorado50,00000050,000
349Drescomedy50,00000050,000
350Drescommissaire4,050,000-565004,049,435
351DresCorveta950,000000950,000
352DresCreola50,00000050,000
353Drescuketka2,450,0000002,450,000
354Dresczesion150,000000150,000
355 d6a6c6o50,00000050,000
356DresD@avids50,00000050,000
357DresDada800,000000800,000
358Dresdada080950,00000050,000
359DresDAGI50,00000050,000
360 Dalibor100,000000100,000
361DresDalisek100,000000100,000
362DresDAN50,00000050,000
363DresDan11900,000000900,000
364DresDana250,000000250,000
365Dresdandys150,000000150,000
366DresDanndy32,500,00039,585002,539,585
367Dresdannemm100,000000100,000
368Dresdanula750,00000050,000
369DresDARINA200,000-150,0000050,000
370Dresdarja3,950,0000003,950,000
371DresDarley911350,000000350,000
372Dresdavec6250,00000050,000
373DresDavid359150,000-8,00000142,000
374DresDavpavek50,000-22,0000028,000
375DresDDD200,000-27,25000172,750
376Dresdedecek1,800,000-75,700001,724,300
377DresDegro200,000134,62500334,625
378DresdeMerteuil7,500,000-2,500007,497,500
379DresDemon 250,00000050,000
380DresDemon250,00000050,000
381Dresdenis50,00000050,000
382Dresdenisa200,000000200,000
383DresDENULLE50,00000050,000
384DresDENULLIINKA_02100,000000100,000
385DresDenzule2550,00000050,000
386DresDettori50,00000050,000
387Dresdiana-r550,000-32,95000517,050
388Dresdimi650,000-5000649,950
389Dresdimína500,000000500,000
390Dresdizzy5,150,000-1,019,750004,130,250
391DresDobrovolny200,000000200,000
392DresDobyvatel15,050,000-446,9990014,603,001
393DresDoctor50,00000050,000
394Dresdoggerr500,000000500,000
395Dresdolfi9,050,000-986,400008,063,600
396Dresdolinak1,350,0000001,350,000
397DresDomiNat550,00042,50000592,500
398DresDomkar950,000-200,25000749,750
399DresDomkar2007450,000-144,00000306,000
400DresDoňa Mimoňa650,000-169,65000480,350
401Dresdonda50,00000050,000
402DresDonna16300,000000300,000
403Dresdopamin1,850,000-65001,849,935
404Dresdostihak2,000,000-99,500001,900,500
405Dresdraace800,000-50,00000750,000
406Dresdrb4,350,0000004,350,000
407Dresdubl3,550,000-50,200003,499,800
408DresDUDO20100,000-1200099,880
409DresDvur.Zahornice400,000000400,000
410DresDzudzu150,000-80,0000070,000
411DresEddie14202450,00000050,000
412DresEfix300,000000300,000
413Dresekrazit5,050,0000005,050,000
414Dreselenka50,00000050,000
415Dreseliot50,00000050,000
416DresEliska198050,00000050,000
417Dresemiba50,000-50,000000
418DresEmiliano144,900,0000004,900,000
419Dresemperor800,000-212,50000587,500
420Dresempress650,000-212,50000437,500
421DresEnigma100,000000100,000
422Dresenjoi400,000000400,000
423Dresernando1,200,0000001,200,000
424Dreset.caetera100,000000100,000
425Dresevicka123550,000-1000549,990
426DresEvina3,600,0000003,600,000
427Dresf.mikes50,00000050,000
428 fabian50,00000050,000
429Dresfabianjiri12,950,00000012,950,000
430Dresfabregas1,150,000-358,50000791,500
431Dresfafa2,450,0000002,450,000
432DresFaja50,000-14,5000035,500
433DresFantome850,00010000850,100
434Dresfb300,000000300,000
435DresFechtner7,750,0000007,750,000
436DresFergana150,000000150,000
437DresFéro´Di Péro Cémbálo400,000-365,0000035,000
438Dresfesoj200,000000200,000
439Dresfifo50,000-4000049,600
440DresFikjunior50,00000050,000
441DresFilip50,000-41,000009,000
442DresFILIP185450,000000450,000
443DresFlare13550,000-1,30000548,700
444Dresflash850,000115,00000965,000
445Dresfore150,000000150,000
446Dresforlind100,000000100,000
447DresFormula700,000000700,000
448Dresfp.elektro50,000-80049,992
449DresFrantisek300,000000300,000
450DresFrantisek Broz200,000000200,000
451DresFrantisek1450,000000450,000
452DresFunana100,0007,00000107,000
453DresGabana17,300,000-1,013,2500016,286,750
454DresGabina1,250,000-104,500-40,00001,105,500
455Dresgabip3,050,000-220,000002,830,000
456Dresgabrhela700,000-8,45000691,550
457DresGALUP350,000000350,000
458Dresgapa550,000000550,000
459Dresgary1,400,000-151,550001,248,450
460DresGary Stevens600,000-286,25000313,750
461DresGavča50,000-1500049,850
462DresGenevelle600,0007,00000607,000
463DresGenevile11,900,00028,5650011,928,565
464DresGenius500,000131,95000631,950
465Dresgeorg1,700,000-660,500001,039,500
466Dresgerman50,00000050,000
467Dresggs50,00000050,000
468DresGoForWand50,00000050,000
469DresGold yellow50,00000050,000
470Dresgraham550,000-500549,995
471DresGrim Fei Y Los Lobos2,750,000-62,500002,687,500
472Dresgsf600s100,000000100,000
473Dresgullap50,00000050,000
474Dresgumitek50,00000050,000
475Dresgumitekk450,000000450,000
476Dreshaanka7,000,000-397,010006,602,990
477Dreshaha50,00000050,000
478Dreshajtra300,000000300,000
479DresHAKKINEN7,850,0000007,850,000
480Dreshakym50,000-20,0000030,000
481DresHana50,00000050,000
482Dreshanej50,00000050,000
483DresHanigan100,00050,00000150,000
484 HANINI50,00000050,000
485Dreshap.na50,00000050,000
486Dreshapy.na50,0002,0000052,000
487DresHarry150,000000150,000
488Dreshatom12,600,00000012,600,000
489DresHavlik50,00000050,000
490DresHekra900,000-275,00000625,000
491Dreshelena900,000-179,90000720,100
492Dreshelenav50,00000050,000
493DresHenrinho1,700,000-235001,699,765
494DresHHonza4,300,0000004,300,000
495DresHighheat123200,000-49,00000151,000
496Dreshlavicka3,550,000-856,000002,694,000
497Dreshojak10,200,00000010,200,000
498DresHolis150,000000150,000
499Dreshollant50,00000050,000
500Dreshollybull1,100,000-131,25000968,750
501 holubarova50,00000050,000
502Dresholy bull700,000-122,00000578,000
503DresHonza400,000-80,25000319,750
504DresHonza Beneš50,00000050,000
505Dreshonza92,200,0000002,200,000
506Dreshopesolo50,00000050,000
507DresHornik1,250,000-2,500001,247,500
508Dreshorsefreak8,950,000396,700009,346,700
509DresHorváth1,500,000-356,400001,143,600
510Dreshrabar50,00000050,000
511Dreshraběnka50,00000050,000
512DresHucko17,800,00000017,800,000
513Dreshugo700,000-300699,997
514Dreshuhlal500,000000500,000
515Dreshurt50,000-1,9000048,100
516DresIberia200,000-30,00000170,000
517DresIdunn3,400,000-54,500-820,00002,525,500
518DresIfka1,400,0000001,400,000
519DresIjik1,650,000-5,310001,644,690
520Dresil capitano200,000-57,00000143,000
521Dresilussion150,00000050,000
522DresiMY_a.Ne.Th.Ka50,00000050,000
523Dresinnsbridge1,550,0000001,550,000
524Dresirena3,050,0000003,050,000
525DresIrena.Rosenfeld50,00000050,000
526DresIshat50,00000050,000
527DresIvan450,000000450,000
528Dresivan47200,000000200,000
529DresIvana Lukaskova4,450,000-429,500-2,145,00001,875,500
530DresIvana.K3,350,000-927,325002,422,675
531DresIvanka50,00000050,000
532DresIwka1,450,000-67,500001,382,500
533Dresjackdan1,500,000-6,437001,493,563
534Dresjackdan1350,00000050,000
535Dresjackie150,000000150,000
536Dresjakobin17,700,000-256,2500017,443,750
537DresJan Moravec1,600,00010,500001,610,500
538Dresjan.havel700,000000700,000
539DresJana Doktorova100,000000100,000
540Dresjana lenomarova100,000000100,000
541Dresjana7650,00000050,000
542 JanaN50,00000050,000
543Dresjancaaa150,000-7,81000142,190
544Dresjandejsek1,500,0000001,500,000
545Dresjanek58100,000-15,2250084,775
546Dresjanka.blaza50,00000050,000
547DresJanosik100,000110,00000210,000
548DresJansou9050,00000050,000
549DresJanulka50,00000050,000
550DresJanzid250,000-1,00000249,000
551Dresjara900,000000900,000
552Dresjara541,900,0000001,900,000
553DresJaras50,000-10,0000040,000
554Dresjarda3,450,000-443,000003,007,000
555DresJasná50,00000050,000
556Dresjberger150,000000150,000
557Dresjedna150,00000050,000
558DresJedovachyse450,000-17000449,830
559Dresjelen11,750,00000011,750,000
560DresJelenovitej100,000000100,000
561Dresjenik3100,000000100,000
562Dresjenson700,000-20,55000679,450
563DresJessica150,000-60000149,400
564DresJezis50,000-1,1000048,900
565DresJHolis600,000-40,00000560,000
566DresJiraJ50,00000050,000
567DresJiří Berger350,000000350,000
568Dresjirikov200,000000200,000
569Dresjirikovas200,000000200,000
570Dresjirisind4,800,000755004,800,755
571Dresjiristrejc200,000000200,000
572Dresjirka h50,00000050,000
573Dresjirkac1,600,0000001,600,000
574Dresjirkada2,650,000-1,130,500001,519,500
575Dresjituska350,000-219,85000130,150
576Dresjofr1,200,0000001,200,000
577Dresjohnson.kofola50,00000050,000
578DresJohny50,000-40,0000010,000
579DresJohnyHans50,00000050,000
580Dresjojo50,00000050,000
581Dresjokerit350,000-80,00000270,000
582Dresjokr350,000000350,000
583DresJolca100,000000100,000
584DresJosef Vana200,000000200,000
585Dresjosestan150,000-4,75000145,250
586DresJoshua450,000000450,000
587Dresjosi850,000-240,00000610,000
588Dresjozef1,350,0000001,350,000
589Dresjozeff200,000000200,000
590DresJubikman50,000-10,0000040,000
591DresJudva50,00000050,000
592DresJulcis1,100,000187,500001,287,500
593Dresjulian50,00000050,000
594Dresjulie500,000-90,25000409,750
595 jura50,000-50,000000
596Dresjuraj4,900,0000004,900,000
597Dresjuve250,000-25000249,750
598Dreska.117150,000000150,000
599Dreskaccmud2,650,000-77,577-550,00002,022,423
600DresKačenka1,450,000-133,000001,317,000
601DresKamil Kelimek1,400,0000001,400,000
602Dreskamil7750,00000050,000
603 Kamila50,00000050,000
604Dreskantkova katerina50,00000050,000
605Dreskapricek50,00000050,000
606Dreskarel maca50,00000050,000
607Dreskarel2332,650,000-250,000002,400,000
608Dreskarel69850,000-62,70000787,300
609Dreskarelr50,00000050,000
610Dreskarlos300,000-30,00000270,000
611DresKašpárek Karel300,000-120,00000180,000
612DresKate50,00000050,000
613DresKaterina650,00041,50000691,500
614 Katka50,00000050,000
615DresKatkaS250,000000250,000
616Dreskenny007200,000000200,000
617Dreskenzi7,950,000-50,000007,900,000
618DresKetlin100,000-5,0000095,000
619Dreskett50,00000050,000
620Dreskeydee50,00000050,000
621DresKeytlin.com50,0001550050,155
622DresKiirten250,000000250,000
623Dreskiki5,300,0000005,300,000
624Dreskiki13100,000000100,000
625Dreskikihary50,00000050,000
626Dreskingo72150,000000150,000
627Dreskirasjer50,00000050,000
628DresKirung Girl550,000000550,000
629Dreskkmotr300,000000300,000
630DresKlarcaTrousilova150,0007600150,076
631DresKlarinaTrousilova150,000-6300149,937
632DresKlariska50,00000050,000
633DresKLÁTIVEJ TONDA2,150,000510,750002,660,750
634Dresklaudie13,800,000-253,0000013,547,000
635DresKlecka50,00000050,000
636Dresklukes1,150,0000001,150,000
637Dreskmonda150,000000150,000
638DresKocour50,00000050,000
639 kokot50,00000050,000
640Dreskokotek550,000000550,000
641Dreskolousek50,00000050,000
642Dreskoniceks450,000000450,000
643DresKonigsohn400,000000400,000
644DresKonrad350,000000350,000
645Dreskooon50,00000050,000
646Dreskope100,000000100,000
647DresKopejtko2,750,0001,294,375004,044,375
648Dreskorida11114,400,000-174,599004,225,401
649DresKory 1750,000-100049,990
650Dreskosdidi1,250,000-40,625001,209,375
651Dreskosorak200,000000200,000
652Dreskoty50,00000050,000
653Dreskouda3,150,0000003,150,000
654Dreskoukynka4250,00000050,000
655Dreskovanmar650,000000650,000
656DresKozakevic50,00000050,000
657Dreskrek800,000-279,25000520,750
658Dreskristla50,00000050,000
659Dreskrizan50,00000050,000
660Dreskrulik200,000000200,000
661DresKRUND600,000000600,000
662DresKruspe50,00000050,000
663Dresku1ky50,000-5,0000045,000
664DresKub2,500,0000002,500,000
665DresKubaJ100,000000100,000
666DresKubino50,00000050,000
667DresKudla50,00000050,000
668Dreskule700,000-81,25000618,750
669Dreskulisek50,00000050,000
670DresKwak50,000-4600049,540
671Dreskwake50,00000050,000
672Dreskwakers300,000000300,000
673Dreskypr50,00000050,000
674Dresk_lukes3,450,0000003,450,000
675Dresl-chu2,450,000-690,000001,760,000
676DresLadavyskocilova100,000000100,000
677DresLadik50,00000050,000
678Dresladyanne250,000000250,000
679DresLadySavignon150,000-22000149,780
680DresLahy50,00000050,000
681Dreslaibach250,000-2800249,972
682Dreslala50,00000050,000
683DresLancelot450,00017,89800467,898
684DresLandaluce550,000-20,00000530,000
685Dreslanger150,000000150,000
686Dreslanna700,000-243,75000456,250
687 Lanner50,00000050,000
688Dreslaskonka400,000000400,000
689Dreslatmon100,000000100,000
690Dreslatwing500,000-151,50000348,500
691Dreslautaro16,850,000-1,341,2500015,508,750
692Dreslegosz950,000-177,950-37,5000734,550
693DresLejci600,000100,00000700,000
694DresLekvar150,00000050,000
695Dreslenin550,000-13,59600536,404
696DresLenka3,500,000-50,000003,450,000
697 lenka jenikova100,000000100,000
698DresLENNEY50,00075,00000125,000
699Dreslentilka.2250,00000050,000
700Dresleos.miler5,100,0000005,100,000
701DresLeoš1,900,0000001,900,000
702Dresleoš miler450,000000450,000
703Dreslianhel50,00000050,000
704Dreslibchavy50,00000050,000
705DresLibint100,000000100,000
706 libor50,00000050,000
707Dresliborziegl100,000000100,000
708DresLibry400,000-286,00000114,000
709DresLibuse6,050,000-157,500005,892,500
710DresLider Lady50,00000050,000
711DresLider Racing900,000000900,000
712DresLider Racing Stable450,000000450,000
713DresLiduska150,000000150,000
714DresLili3,550,000-150,100003,399,900
715DresLincoln19,050,000-1,909,3500017,140,650
716DresLinekkarel50,000-50,000000
717Dreslinos350,000000350,000
718Dreslojzanek100,000000100,000
719Dreslojzik50,00000050,000
720Dreslopata1,750,000-287,000001,463,000
721Dreslopius1,000,0000001,000,000
722Dreslubmour1,900,000-1,000001,899,000
723DresLubosch4,050,00010,000004,060,000
724DresLuboš100,000-45,0000055,000
725DresLucia50,00000050,000
726Dreslucie350,000000350,000
727Dresluciev2,050,000-190,940001,859,060
728Dreslucka2,350,000-606,800001,743,200
729Dreslucka zemanova1,950,000-750,918001,199,082
730DresLuckyBoy500,000000500,000
731DresLuckyDan750,000-102,62500647,375
732Dresludvatemel50,00000050,000
733Dreslukas50,000-33,5000016,500
734Dreslukas 199450,00000050,000
735DresLukas Vitek1,200,000-45,750001,154,250
736Dresluky500,000184,00000684,000
737DresLukyn2,000,000109,250002,109,250
738DresLulan550,000125,00000675,000
739DresLulinka.....100,000000100,000
740Dreslumpik01200,000000200,000
741Dreslze50,00000050,000
742DresL_Fifi1,200,000-43,000001,157,000
743DresM-iri100,000000100,000
744DresM.Pekarek5,250,000-326,910004,923,090
745Dresmachek3,000,0000003,000,000
746DresMachL150,000000150,000
747Dresmafiam50,00000050,000
748Dresmafik2550,00000050,000
749Dresmaftynka1,550,0000001,550,000
750DresMagdalena1,450,0000001,450,000
751DresMaggie2150,00000050,000
752DresMagic Light150,00040,70000190,700
753DresMagnifica250,000-27500249,725
754DresMairin550,00095,20000645,200
755Dresmajitelka1,000,000-265,00000735,000
756 Majk2,350,0000002,350,000
757Dresmajorzeman50,00013,4380063,438
758Dresmajuso100,000000100,000
759 makynka100,000000100,000
760Dresmala50,00000050,000
761Dresmalba1500,000-34,75000465,250
762Dresmalemimino450,000-56,75000393,250
763Dresmalmaz3,000,000-55,000002,945,000
764Dresmalvy1,000,000-36000999,640
765Dresmamlas2,700,000-84,000002,616,000
766Dresmandysova50,00000050,000
767Dresmanola8,350,0000008,350,000
768Dresmar-bel150,000000150,000
769DresMára2,650,000-30,600002,619,400
770Dresmarbela2,400,000-825,530001,574,470
771Dresmarbell600,000-26,90000573,100
772Dresmarcel50,00000050,000
773Dresmarci1731,400,0000001,400,000
774Dresmarcon50,00000050,000
775DresMarcos222,500,000-82,700002,417,300
776Dresmaresova600,000000600,000
777 marian50,00000050,000
778Dresmarian packa1,750,0000001,750,000
779DresMarie100,000000100,000
780DresMarieC2850,00000050,000
781Dresmarkota2,500,0000002,500,000
782Dresmarkse600,000000600,000
783Dresmarquis400,000000400,000
784DresMars5750,00000050,000
785DresMartan850,000-42,50000807,500
786DresMartiani50,000-22,0000028,000
787DresMartin jockey Laube50,00000050,000
788DresMartin Kotáb850,000-30000849,700
789DresMartin0250,00000050,000
790Dresmartina1,300,000-44,075001,255,925
791Dresmartineso 07100,000-15,0000085,000
792Dresmartinh200,000000200,000
793DresMartinZ500,000-40,00000460,000
794DresMaru50,000-9,0000041,000
795Dresmaruska50,00000050,000
796Dresmaruska22,550,000-153,550002,396,450
797Dresmaruu50,00000050,000
798DresMary50,00000050,000
799DresMary Anne3,200,000-155,770-550,00002,494,230
800DresMaryshka50,000-19,3000030,700
801Dresmaser50,000-4,0000046,000
802Dresmaska10,900,000-29,5000010,870,500
803Dresmaskac_balony50,00000050,000
804Dresmatouskova50,00000050,000
805Dresmatyas50,000-50,000000
806Dresmavis50,00000050,000
807Dresma_la550,000000550,000
808Dresmckoza1,050,000-57,10000992,900
809Dresmdluis50,00000050,000
810DresMechanika3,200,000-176,000003,024,000
811Dresmedor3,200,0000003,200,000
812Dresmegc50,000-3500049,650
813Dresmejla50,00000050,000
814DresMelina2,350,00041,500002,391,500
815Dresmeopta50,00000050,000
816DresMerlin5,850,000-56,797005,793,203
817DresMetér150,000-25000149,750
818DresMexičan200,000-63,39000136,610
819DresMF50,00000050,000
820DresMic50,00000050,000
821DresMICHAEL50,000-50,000000
822DresMichal2,250,0000002,250,000
823DresMICHAL JIRECEK1,150,000-3,501001,146,499
824DresMichal Kreidl50,000125,00000175,000
825Dresmichal3350,00000050,000
826 Michala.Senkova50,00000050,000
827 michaljockey100,000000100,000
828Dresmichinn50,00000050,000
829Dresmicka350,000-170,00000180,000
830 micunek100,000000100,000
831Dresmikeš12,650,00000012,650,000
832DresMiki50,00000050,000
833Dresmikikiki50,00000050,000
834 mikiw50,00000050,000
835DresMiKKC50,00092,50000142,500
836Dresmilan1,200,000-208,25000991,750
837Dresmilan brany250,000000250,000
838Dresmilan1250,00000050,000
839Dresmilan2250,00000050,000
840Dresmilanb50,00000050,000
841Dresmilanek50,00000050,000
842Dresmilanholub150,000000150,000
843Dresmilano11100,000000100,000
844Dresmilano111150,00000050,000
845Dresmilous50,00000050,000
846Dresmilousek50,00000050,000
847DresMilunka100,000000100,000
848DresMimi1,650,0000001,650,000
849Dresmino3400100,000000100,000
850Dresminovskazuzana50,00000050,000
851Dresmiras100,000000100,000
852DresMiras1050,000-1600049,840
853Dresmirek1,300,0000001,300,000
854Dresmiri250,000000250,000
855DresMiroslav TOMASEK7,500,0000007,500,000
856Dresmiroslava450,00010000450,100
857DresMisa.L3,000,0004,979003,004,979
858DresMisa7350,00000050,000
859Dresmisha250,000000250,000
860Dresmistery150,000000150,000
861Dresmisulka850,000-50,00000800,000
862Dresmobydick1,300,0000001,300,000
863DresMojito7371,000,0000001,000,000
864 Monchiii100,000000100,000
865Dresmoniga50,00000050,000
866DresMonik100,000000100,000
867DresMonika Kantkova1,100,0000001,100,000
868Dresmonikao300,000000300,000
869Dresmoniole50,00000050,000
870DresMonk3,300,000-13,000003,287,000
871Dresmonolex550,000000550,000
872DresMonopoly500,000205,00000705,000
873DresMORY1,200,0000001,200,000
874DresMrkackova350,00067,00000417,000
875DresMrkáčková750,000000750,000
876 MSD50,000-2,5000047,500
877 mtoto100,000000100,000
878Dresmucha4,750,00092,500004,842,500
879DresMučaču50,00000050,000
880Dresmufik0071,300,000-56,250-50,00001,193,750
881DresMUFTI250,000000250,000
882Dresmys150,000-1,46000148,540
883DresMysak150,000-42,00000108,000
884DresNaja500,000-57,96000442,040
885Dresnajulinka5,200,000-927,370004,272,630
886Dresnamornik50,000-70049,993
887Dresnamornikk50,00000050,000
888Dresnamornikkkkkkkkkkkkk100,000000100,000
889Dresnaslase150,000000150,000
890DresNATALIJA50,00000050,000
891Dresneele1,650,000-285,000001,365,000
892Dresnejpa4,050,00054,260004,104,260
893Dresnelson300,000000300,000
894DresNemka350,000000350,000
895DresNeptune300,000000300,000
896Dresnerabus50,00000050,000
897Dresneznalek50,00000050,000
898Dresnia29916,550,000-2,327,4000014,222,600
899Dresnica2,100,000-6,000002,094,000
900DresNicocola50,00000050,000
901DresNicole50,00000050,000
902DresNicole9150,00000050,000
903DresNiCooLka650,00036,40800686,408
904Dresnik1,200,0000001,200,000
905DresNikca350,000000350,000
906Dresnikita00750,000-1,0000049,000
907DresNikki-Oesch50,000-6000049,400
908DresNikol100,000000100,000
909DresNinetales650,000-293,82000356,180
910Dresnirlucky1,150,0000001,150,000
911Dresnitram1,850,0000001,850,000
912Dresnora14,900,00000014,900,000
913DresNora Jeane1,050,0000001,050,000
914Dresnova100,000000100,000
915Dresnovak1,000,000-10000999,900
916DresNumbersixvalverde800,00049,95000849,950
917Dresodchy4,100,000364,500004,464,500
918DresOhne Sorge6,200,000-1,410,000004,790,000
919Dresoldik3,200,000-795,800002,404,200
920Dresolga77100,000000100,000
921Dresolgaflxv50,00000050,000
922Dresondhor1,450,00027,000001,477,000
923Dresondra4450,00000050,000
924Dresondrej3,950,000-1,337,750002,612,250
925Dresondrejvanura3,950,000-1,385,500002,564,500
926Dresoooooo50,00000050,000
927Dresopasan50,00000050,000
928DresOskar1,350,000-827,50000522,500
929Drespaja1979150,000-5,00000145,000
930DresPalic1,950,000-526,000001,424,000
931Drespalinak50,00000050,000
932Drespanchopan50,00000050,000
933DresPaolinka700,000000700,000
934Drespapo100,000000100,000
935Dresparamessi3,250,000645,000003,895,000
936Drespatek50,00000050,000
937Drespatrikuk50,00000050,000
938Drespavel1,350,000-367,50000982,500
939Drespavel12100,000000100,000
940Drespavlina kacerova100,000000100,000
941Drespavovi5,050,0000005,050,000
942DresPecka100,000000100,000
943DresPEETRS50,00000050,000
944Drespegudo50,000-5000049,500
945Drespegudos150,000000150,000
946DresPejpal50,00000050,000
947Drespejskova100,000000100,000
948Drespekac50,000-450049,955
949Drespepicek50,000-50,000000
950Drespepik700,000-100,00000600,000
951Drespepik la1,350,00095,000001,445,000
952Drespepos2,300,0000002,300,000
953Drespepoš450,000000450,000
954DresPera400,000000400,000
955DresPerca50,00000050,000
956Drespernikar4,050,000-24,000004,026,000
957Drespessoa50,00000050,000
958DresPetan1991400,00034,90000434,900
959Drespetept200,000000200,000
960Drespeter6,000,0000006,000,000
961DresPetka412200,000000200,000
962Drespetr150,000000150,000
963DresPetr Dostal400,000000400,000
964Drespetr jirasek200,000000200,000
965DresPetr2323100,000000100,000
966Drespetra50,00000050,000
967DresPetrela250,00000050,000
968Drespetruska50,0002900050,290
969 Peťule50,00000050,000
970Drespetulka4250,00000050,000
971DresPEZOT18,000,00000018,000,000
972DresPILÁT3,200,000-667,250002,532,750
973DrespingmasteR300,000000300,000
974 piska100,00012,25000112,250
975DresPivokrevnik3,250,0008,000003,258,000
976Drespkpf250,000-32,77000217,230
977Dresplanoaxius400,000000400,000
978Dresplaylist138450,00000050,000
979Dresplazer4,900,0000004,900,000
980Drespmatejka650,000000650,000
981Drespocahontas750,000000750,000
982DresPohanka50,00000050,000
983DresPokorna100,000000100,000
984DresPolárka850,000000850,000
985DresPollas50,00000050,000
986Drespondeli50,00000050,000
987DresPontos50,000-50,000000
988DresPonytail650,000-10,00000640,000
989DresPop50,00000050,000
990Dresposledni150,00000050,000
991Drespravejkonak50,00000050,000
992Dresprinc1,100,0000001,100,000
993DresPRINCIPESSA800,000-210,00000590,000
994Dresprokupek100,000000100,000
995Dresprosek50,00000050,000
996DresQueenmery50,00000050,000
997Dresqwerty50,00000050,000
998Dresqwertzuiop500,000000500,000
999DresRadbuk450,00043,00000493,000
1000Dresrades4,050,0000004,050,000
1001Dresrades5400,000000400,000
1002DresRadim100,000-2,0000098,000
1003Dresradka50,00000050,000
1004Dresradonice1,500,0000001,500,000
1005DresRadovan100,000-44,0000056,000
1006Dresrafael50,00000050,000
1007DresRalfoo200,000000200,000
1008Dresrandolf200,000000200,000
1009Dresranitidin50,000-400049,960
1010DresRankaBaraDra600,000-25,00000575,000
1011Dresrasto50,00000050,000
1012Dresreadynka50,00000050,000
1013Dresrebi50,00000050,000
1014DresRed Riot950,000245,000001,195,000
1015Dresredakles500,000000500,000
1016Dresrefik100,000000100,000
1017Dresrehor200,000000200,000
1018Dresreich900,000-40,00000860,000
1019Dresremeva250,000000250,000
1020DresRenca Voky450,000-33,57500416,425
1021DresRendy97450,000000450,000
1022DresReneySolo50,00000050,000
1023Dresrevin500,00011,35000511,350
1024Dresrfrolo500,000000500,000
1025DresRianna50,00000050,000
1026DresRios100,000000100,000
1027Dresrizecek250,000000250,000
1028Dresrk.seznam150,000000150,000
1029Dresrodb450,000-100449,999
1030Dresromanmoge650,000-52,75000597,250
1031Dresroot1,050,0000001,050,000
1032Dresros1750,000-500049,950
1033Dresrosendorf250,000-154,0000096,000
1034 ross50,00000050,000
1035Dresrotan1,850,000-325,000001,525,000
1036Dresroupec1,150,0000001,150,000
1037Dresroupec150,00000050,000
1038Dresrubio50,00000050,000
1039Dresrudkaj4,800,000-1,674,750003,125,250
1040DresRudy6,250,000-1,135006,248,865
1041DresRusty50,00000050,000
1042DresRyaN2,150,0000002,150,000
1043Dressaarka50,00000050,000
1044Dressabatini100,000-8,0000092,000
1045DresSabrina900,000-100,00000800,000
1046DresSaggit8,200,000-17,481008,182,519
1047DresSahara50,00000050,000
1048Dressaintly200,000000200,000
1049DresSajdl250,000000250,000
1050Dressalac50,000-16,0000034,000
1051DresSaldo300,00043500300,435
1052Dressallyk350,000-9,25000340,750
1053DresSamanta2,950,000-110,500-170,00002,669,500
1054Dressamby150,000-95000149,050
1055Dressamout700,000000700,000
1056DresSanan200,000000200,000
1057DresSandipan50,000-2,0000048,000
1058DresSANDOKAN250,000-34,00000216,000
1059DresSarka50,00041,2500091,250
1060Dressarka.s1,600,000-138,800001,461,200
1061DresSarkaperuan150,00000050,000
1062Dressatan300,000000300,000
1063Dressavana13150,0005,50000155,500
1064Dressavio9950,0006,4000056,400
1065Dressberatel50,00000050,000
1066Dresscamp_billy100,000000100,000
1067Dresschiergen8,150,000-599,500-590,00206,960,498
1068 schulmann150,000000150,000
1069DresSeamus50,00000050,000
1070DresSecret Star50,000-2900049,710
1071Dressemanik400,000000400,000
1072Dressemeles50,000-50,000000
1073Dressh2176412,850,0000002,850,000
1074DresShaakey50,00000050,000
1075Dresshakira150,000000150,000
1076Dressharlote50,00000050,000
1077Dresshell13,200,000-22,5000013,177,500
1078DresSherardo50,00000050,000
1079Dressheyba50,00000050,000
1080Dresshhorty50,00000050,000
1081Dresshortgeorg950,000-87,45000862,550
1082DresShorty.50,00000050,000
1083Dressibil50,00000050,000
1084 Sideshek50,00000050,000
1085DresSikVTS50,00000050,000
1086DresSilubon3,350,000133,500003,483,500
1087Dressilvas50,00000050,000
1088DresSilver1,050,000-80,50000969,500
1089Dressimi7350,00000050,000
1090Dression5,200,000-384,950004,815,050
1091DresSionek2150,00000050,000
1092DresSkippka200,000-60,50000139,500
1093Dressklamarek50,00000050,000
1094Dresskobis1,700,0000001,700,000
1095DresSlavek7150,0001,2100051,210
1096Dresslavka50,00000050,000
1097DresSlavoj7,250,000-701,750006,548,250
1098Dresslechtis300,000000300,000
1099Dresslunecnice100,0003,50000103,500
1100DresSmarty2,000,000-829,000001,171,000
1101Dressmolivec50,00000050,000
1102DresSmoothy50,00000050,000
1103Dressmudla50,00000050,000
1104Dressnipp50,00029,0900079,090
1105Dressolomon1,150,0000001,150,000
1106Dressoninka50,00000050,000
1107Dressonny100,000000100,000
1108Dressouckova.janina100,000000100,000
1109Dressportchov-rezacova100,000000100,000
1110Dresstaj bartos50,00000050,000
1111Dresstaj pavlik50,000-50,000000
1112Dresstaj piskot900,000-520,00000380,000
1113DresSTAJ-GAJUS200,000-150,0000050,000
1114DresStajňa MALTINETTO300,000000300,000
1115Dresstanda6,150,0000006,150,000
1116Dresstarfighter200,000-72,60000127,400
1117Dresstejskal3,900,0000003,900,000
1118Dressten357150,000000150,000
1119Dresstepanka250,000000250,000
1120Dresstepanka.vodrazkova100,000000100,000
1121DresStovajs18200,000-18,70000181,300
1122DresStrejc500,000000500,000
1123DresStrnad50,00000050,000
1124DresStrnadova50,00000050,000
1125DresStruhovsky2,900,0000002,900,000
1126DresSupp50,0005,0000055,000
1127Dressvatos504,300,000-88,250004,211,750
1128Dressvatosm2,750,0005,750-2,250,0000505,750
1129Dressvobodak50,00000050,000
1130Dresswain600,000-163,98000436,020
1131Dressylvina50,000-550049,945
1132Dressymbol300,000-100,00000200,000
1133Dressyrucek.jindrich2,150,000-78002,149,922
1134DresTanice50,00000050,000
1135DresTaranka500,000-11,75000488,250
1136Drestatanka50,00000050,000
1137Drestera600,000-25,00000575,000
1138DresTerezaKuzelakova300,000-111,00000189,000
1139Dresterezkagalliova50,00000050,000
1140Dresterka50,00000050,000
1141DresTerminala100,000-1220099,878
1142DresTerracon100,000000100,000
1143DresTertulian550,000000550,000
1144Dresterush13150,000000150,000
1145 tesarova100,000000100,000
1146Drestesiov50,00000050,000
1147Drestgumi550,000-30000549,700
1148Drestheoden100,000000100,000
1149Dresthe_carrion1,550,0000001,550,000
1150DresTipar700,000000700,000
1151 Tipps50,00000050,000
1152DresTiumen50,00000050,000
1153Drestlusty3,400,0000003,400,000
1154Drestoiletspider50,00000050,000
1155Drestoivonen4,100,000-5,500004,094,500
1156Drestomas.dur300,000-13,55000286,450
1157Drestomashurt700,000-95,00000605,000
1158DresTomas_Pce50,000-400049,960
1159DresTomík17,500,000-3,011,1100014,488,890
1160Drestommmmy50,00000050,000
1161 tondaherzog350,000000350,000
1162Drestonher19,750,00038,9950019,788,995
1163Drestory14,450,00000014,450,000
1164Drestrake2,850,000-122,500002,727,500
1165DresTrebor2250,00000050,000
1166Drestrejtnarova900,000000900,000
1167Drestribal750,00055,00000805,000
1168DresTRIBAL INSTINCT250,000-60,00000190,000
1169Drestrifecta400,00051,00000451,000
1170 triglav2100,000-50,0000050,000
1171Dresturdas100,000-10,0000090,000
1172Drestuszka1,250,000-55,000001,195,000
1173Drestutovka50,0001,5000051,500
1174DresTWIGGY50,00000050,000
1175Drestyna100,000000100,000
1176DresUlrika250,000000250,000
1177Dresupc85150,000000150,000
1178DresUrsa200,000-200,000000
1179Dresvachamarian50,00000050,000
1180Dresvaclav14,400,000-1,082,2500013,317,750
1181Dresvalasek4,700,000-374,500004,325,500
1182Dresvalášek11,800,000-2,037,000009,763,000
1183Dresvalentinik1,350,000-58,780001,291,220
1184DresVandalio3,950,000-117,500003,832,500
1185DresVandik50,00000050,000
1186DresVandual50,00000050,000
1187DresVanerova Ivana200,000000200,000
1188Dresvanerovaivana50,00000050,000
1189DresVanessa100,00029,000-101,050027,950
1190Dresvanova50,00000050,000
1191DresVasa300,000000300,000
1192Dresvaza3,400,000-4,800003,395,200
1193 vdamec50,00000050,000
1194Dresvdede50,00000050,000
1195Dresvecherka450,000-130,00000320,000
1196Dresveka1,250,000-40,000001,210,000
1197DresVelkova750,000000750,000
1198DresVencano2,800,000-50,000-455,00002,295,000
1199Dresvencapunk50,00000050,000
1200DresVendy9,150,0000009,150,000
1201Dresvendy-p50,00000050,000
1202Dresvendys9914,300,000856,6030015,156,603
1203DresVenina50,00000050,000
1204DresVera a Ruda6,350,000-1,487,352004,862,648
1205Dresverca200,000-196,100003,900
1206Dresverdandi3,750,0000003,750,000
1207DresVeru123150,00000050,000
1208DresVerunka400,000000400,000
1209DresVeselá bída100,000000100,000
1210DresViazma50,00000050,000
1211DresViki1,050,000-66,25000983,750
1212Dresvinklarek2,050,000-205,500001,844,500
1213Dresvinny50,00000050,000
1214Dresviren50,00000050,000
1215Dresvitada50,00000050,000
1216DresVítězslav Felix150,000000150,000
1217Dresviunka50,00000050,000
1218DresVLADKO DOBROVSKÝ50,000-50,000000
1219Dresvlasta50,00000050,000
1220Dresvlawal350,000000350,000
1221Dresvlmaceska850,000000850,000
1222Dresvocar2,350,0000002,350,000
1223DresVojta13100,000000100,000
1224Dresvojtisek100,000000100,000
1225Dresvondris91,450,000-36,250001,413,750
1226DresVondrova100,000000100,000
1227Dresvordonka3,050,0000003,050,000
1228Dresvorogue1,450,0000001,450,000
1229Dresvulin50,00000050,000
1230DresWasabi2,650,000-270,000002,380,000
1231DresWBR400,000000400,000
1232Dresweismuler100,000000100,000
1233Dreswendy800,000-439,00000361,000
1234Dreswhaler2,350,000-106,000002,244,000
1235DreswhalerF400,000000400,000
1236 Wild50,000-50,000000
1237DresWildfire50,00000050,000
1238DresWinx3,700,000438,950004,138,950
1239DresWlck1,300,000-188,000001,112,000
1240Dreswondrash550,00071,50000621,500
1241Dreswr50,000-50,000000
1242Dreswraja350,00024,00000374,000
1243Dresxanadu50,00031,2500081,250
1244Dresxenofoul200,000000200,000
1245Dresxjabii50,00000050,000
1246Dresxkola200150,000-3,25000146,750
1247Dresxmanda100,000000100,000
1248Dresxmmmail450,000-40000449,600
1249 X_X_X_m.pekarek200,000000200,000
1250 X_X_X_omar150,000000150,000
1251 X_X_X_vikita50,00000050,000
1252DresYennefer50,000150050,015
1253Dresyloveiou2,000,00012,535002,012,535
1254Dreszakma5,300,0000005,300,000
1255Dreszantara50,00000050,000
1256Dreszdarsky3,250,00012,000003,262,000
1257Dreszdena650,00050,00000700,000
1258Dreszdendik3,550,0000003,550,000
1259DresZdenek200,000000200,000
1260Dreszdenekz200,000000200,000
1261Dreszdenii4,350,000-25,123004,324,877
1262Dreszdenka1,500,000-540001,499,460
1263Dreszdenka tureckova50,00000050,000
1264DresZELDA8,300,000-2,231,750006,068,250
1265Dreszeli50,00000050,000
1266Dreszeman50,00000050,000
1267Dreszenyatta7,850,000-2,277,000005,573,000
1268DresZimmerova50,00000050,000
1269DresZIMZALABIM1,750,000-285,050001,464,950
1270DresZizej50,00000050,000
1271 Zoja Sediva500,000000500,000
1272Dreszuza3,150,0000003,150,000
1273Dreszuzana1,850,0000001,850,000
1274DresZuzanka2,150,0000002,150,000
1275DresZuzanka1150,00000050,000
1276DresZuzik50,00000050,000
1277Dreszuzina50,00000050,000
1278DresZuzka=)3,000,000-679,200002,320,800
1279DresZuzu1150,00000050,000
1280DresZuzu750,00000050,000
1281 Železník50,000-50,000000
1282 _Ohne Sorge50,00000050,000
DosTipy
2023pedro67
2022vendys9982
2021Neklan66
2020tonher55
2019Lalu Zica69
2018vendys9975
2017Dobyvatel65
2013Martin170
2012Vabank67
2011Vincentvega94
2010Lalu Zica88
2009sončo pončo79
2008Lalu Zica75
2007Lalu Zica78
2006vindobona71
2005vindobona70
2004maxolon86
2003nimaima55
2002Libuse62
2001Rebeka52
Kurzové sázky
2023Vlastina1,949,750
2022pedro2,207,200
2021Roddenberry2,602,500
2020Vlcek2,160,700
2019klaudie2,442,500
2018Winx2,312,700
2017jakobin1,850,000
2013Lincoln2,282,500
2012Eva1,592,500
2011Troska2,344,250
2010paramessi2,455,000
2009Rosela2,080,000
2008Vabank2,237,373
2007nimaima2,181,250
2006Kopejtko2,656,875
2005nimaima2,106,500
2004kozo1,885,713
2003nimaima1,566,000
2002Palkac1,686,250
Dražba
2023AndysekAndysek449,150
2022Bony 16 1,397,000
2021Progression1,331,450
2020valentina811,100
2019Roman1,069,000
2018dom-lb624,900
2017mash1,121,500
2013afro1,391,100
2012pavelko30438,650
2011Snoopy730,350
2010Staj Mongol1,662,100
2009BARTOSml840,000
2008Libor Apel.936,150
2007staj Tabera1,578,300
2006kozo533,250
2005szabkos1,828,000
2004Maravilla771,310
2003vkmoch1,286,550
5 hvězd
2023temirkanov66
2022kozo151
2021Galapiat du Mesnil94
2020ROBI104
2019Tomík105
2018geza110
2017sisterD103
2013Vlcek119
2012temirkanov96
2011kapicka.rosi93
2010Tomík110
2009Naguiba125
2008petan112
2007janica96
2006Safi46
2005Vita181
2004peruan129
2003urban175
2002pasina158
Bookmaker
2023JayAre3,712,500
2022JayAre2,669,100
2021jakobin2,694,449
2020JayAre2,460,393
2019pedro125,550,232
2018JayAre3,102,927
2017Dobyvatel2,715,167
2013horsefreak5,465,272
2012horsefreak10,513,605
2011jakobin6,169,599
Vyhledání pedigree:

Kůň měsíce:
Kůň
duben 2024HIDDENCOLONY
říjen 2023MAGIC MERLIN
září 2023CLASSA
srpen 2023PONNTOS
červenec 2023CLASSA
červen 2023ABHA
květen 2023JARDIN MICHELET
duben 2023ZARIYANNKA
říjen 2022VERT LIBERTE
září 2022GASPARINI
srpen 2022VIGNETTA
červenec 2022REX OF THUNDER
červen 2022QUEEN OF BEAUFAY
květen 2022ZAMICO
duben 2022JIR SUN
říjen 2021LADY IN PINK
září 2021WELLUNCA
srpen 2021PONNTOS
červenec 2021DAKOTA
červen 2021HAZARDER
květen 2021HAZARDER
duben 2021MR RIGHT
listopad 2020VIVIENNE WELLS
září 2020OPASAN
srpen 2020MR RIGHT
červenec 2020OPASAN
červen 2020RATE
květen 2020IGNACIUS REILLY
říjen 2019MR RIGHT
září 2019WIRELESS
srpen 2019SWEETICON
červenec 2019FALCON BABY
červen 2019PACIFIC HILL
květen 2019IGNACIUS REILLY
duben 2019BLACK CANYON
říjen 2018MR RIGHT
září 2018TROIZILET
srpen 2018NEAR TO BE RICH
červenec 2018DYLANKA
červen 2018BLESSED KISS
květen 2018SAGAR
duben 2018SAGAR
říjen 2017DALLY HIT
září 2017VENILLIA
srpen 2017VENILLIA
červenec 2017POLYANTA
červen 2017JOSEPH
květen 2017ALDAR
duben 2017POLYANTA
říjen 2016DALLY HIT
září 2016DALLY HIT
srpen 2016DALLY HIT
červenec 2016SEDMIKRASKA
červen 2016GONTCHAR
květen 2016LAGARO
duben 2016MONTJEU THIRD
říjen 2015AZTEK
září 2015TOUCH OF GENIUS
srpen 2015SANOK
červenec 2015AMGA RIVER
červen 2015TOUCH OF GENIUS
květen 2015DUMNONIA
duben 2015ALDAR
říjen 2014AZTEK
září 2014AZTEK
srpen 2014CHEEKY CHAPPIE
červenec 2014MARY YEATS
červen 2014CHEEKY CHAPPIE
květen 2014HONZIK CHIPERA
duben 2014ROCHES CROSS
říjen 2013TRIP TO RHODOS
září 2013DUX SCHOLAR
srpen 2013ROCHES CROSS
červenec 2013SALTANAT
červen 2013OMNIBUS
květen 2013MIKESH
duben 2013LYSYAN
říjen 2012TRIP TO RHODOS
září 2012LEO GALI
srpen 2012PEGAS
červenec 2012MERLYP
červen 2012KADYNY
květen 2012MYSTIC SWING
duben 2012ROCHES CROSS
říjen 2011GREEK WEDDING
září 2011WALLISTO
srpen 2011IRYKLON
červenec 2011STARFIGHTER
červen 2011ROCHES CROSS
květen 2011BRITTANY
duben 2011SHAMALGAN
říjen 2010MARIYDI
září 2010CORCOVADA
srpen 2010TARO
červenec 2010SHAMAL SALLY
červen 2010TALGADO
květen 2010IRYKLON
duben 2010FALCOHILL
říjen 2009MARIYDI
září 2009SHARPOUR
srpen 2009AGE OF JAPE
červenec 2009RABBIT ZAMINDAR
červen 2009AGE OF JAPE
květen 2009PUMPKIN
duben 2009IRYKLON
říjen 2008VADEONA
září 2008BLUE CORAL
srpen 2008URODOS
červenec 2008DETERMINACJA
červen 2008TULLAMORE
květen 2008KEVIN THE KNIGHT
duben 2008CERTUS
říjen 2007SCYRIS
září 2007SCYRIS
srpen 2007SAVIGNON
červenec 2007MARY LOU
červen 2007MEDEO
květen 2007H. RESERVATION
duben 2007STORMY JAIL
říjen 2006BABIE LATO
září 2006TEMPELTÄNZER
srpen 2006SCYRIS
červenec 2006VLTAVA
červen 2006LAUREAT
květen 2006DE ROBERTO
duben 2006TORLUS
říjen 2005LOUISE RAYNER
září 2005TORLUS
srpen 2005READY FOR LIFE
červenec 2005READY FOR LIFE
červen 2005READY FOR LIFE
květen 2005ECOLOGICALLY R.
duben 2005DJIBOUTI
říjen 2004ROSENSTURM
září 2004SCYRIS
srpen 2004DARSALAM
červenec 2004LLANITO
červen 2004DARSALAM
květen 2004DARSALAM
duben 2004ZAMBESI
říjen 2003ZAGON
září 2003KIFAAB
srpen 2003MONOLIT
červenec 2003KIFAAB
červen 2003OHNE SORGE
květen 2003YOKOM
duben 2003KIFAAB
říjen 2002ZAGON
září 2002PODEROSO
srpen 2002VAPETA
červenec 2002LARRIMAH
červen 2002PODEROSO
květen 2002LARRIMAH
duben 2002IXOS
říjen 2001VAPETA
září 2001BELLABOY
srpen 2001TRIBAL INSTINCT
červenec 2001VAPETA
červen 2001TRIBAL INSTINCT
květen 2001TRIBAL INSTINCT
duben 2001VAPETA
Kůň měsíce
květen 2024
Cheeky Boy
4% (1)
Ignacius Reilly
63% (14)
Napajev
4% (1)
San Sebastian
22% (5)
Totally Gold
0% (0)
Vermelho
4% (1)
22
Jezdec měsíce
květen 2024
Andrésová J.
0% (0)
Demo M.
10% (2)
Laube M.
5% (1)
Liška D.
35% (7)
Lukášek T.
50% (10)
20
Prosíme hlasující v anketách, aby hlasovali každý POUZE JEDNOU V KAŽDÉ KATEGORII. V případě více hlasů ze stejné IP adresy může být přístup na stránky DosTipy z této adresy zakázán! Děkujeme.
Jezdec měsíce:
Jezdec
duben 2024Lukášek T.
říjen 2023Laube M.
září 2023Fialová L.
srpen 2023Foret P.
červenec 2023Fialová L.
červen 2023Liška D.
květen 2023Foret P.
duben 2023Foret P.
říjen 2022Foret P.
září 2022Palík J.
srpen 2022Liška D.
červenec 2022Demo M.
červen 2022Foret P.
květen 2022Foret P.
duben 2022Foret P.
září 2021Fialová L.
září 2021Fresu A.
srpen 2021Línek J.
červenec 2021Chaloupka J.
červen 2021Janáček V.
květen 2021Verner J.
duben 2021Verner J.
listopad 2020Pietsch A.
září 2020Koplík Ra.
srpen 2020Verner J.
červenec 2020Havelková M.
červen 2020Zatloukal M.
květen 2020Lukášek T.
říjen 2019Verner J.
září 2019Soumillon C.
srpen 2019Janáček V.
červenec 2019Liška D.
červen 2019Palík Ji.
květen 2019Šafář J.
duben 2019Verner J.
říjen 2018Janáček V.
září 2018Murzabayev B.
srpen 2018Laube M.
červenec 2018Ferhanov B.
červen 2018Ferhanov B.
květen 2018Mitchell J.
duben 2018Liška D.
říjen 2017Liška D.
září 2017Foret P.
srpen 2017Hlubučková K.
červenec 2017Foret P.
červen 2017Palík Ji.
květen 2017Šafář J.
duben 2017Foret P.
říjen 2016Havelková M..
září 2016Murzabayev B.
srpen 2016Palík Ji.
červenec 2016Foret P.
červen 2016Verner J.
květen 2016Verner J.
duben 2016Foret P.
říjen 2015Verner J.
září 2015Demuro C.
srpen 2015Janáček V.
červenec 2015Murzabayev B.
červen 2015Murzabayev B.
květen 2015Línek J.
duben 2015Murzabayev B.
říjen 2014Murzabayev B.
září 2014Foret P.
říjen 2014Chaloupka J.
červenec 2014Rája J.
červen 2014Haveková M.
květen 2014Foret P.
duben 2014Foret P.
říjen 2013Chaloupka J.
září 2013Murzabayev B.
srpen 2013Verner J.
červenec 2013Koplík Ra.
červen 2013Chaloupka J.
květen 2013Chaloupka J.
duben 2013Šafář J.
říjen 2012Korečková V.
září 2012Šafář J.
srpen 2012Foret P.
červenec 2012Foret P.
červen 2012Chaloupka J.
květen 2012Zatloukal M.
duben 2012Foret P.
říjen 2011Šafář J.
září 2011Chaloupka J.
srpen 2011Rája J.
červenec 2011Rája J.
červen 2011Rája J.
květen 2011Zatloukal M.
duben 2011Lukášek T.
říjen 2010Janáček V.
září 2010Lukášek T.
srpen 2010Lukášek T.
červenec 2010Janáček V.
červen 2010Minařík Fi.
květen 2010Lukášek T.
duben 2010Srnec M.
říjen 2009Janáček V.
září 2009Janáček V.
srpen 2009Lopez J.P.
červenec 2009Andrés D.
červen 2009Verner J.
květen 2009Andrés D.
duben 2009Janáček V.
říjen 2008Chaloupka J.
září 2008Janáček V.
srpen 2008Srnec M.
červenec 2008Juráček R.
červen 2008Janáček V.
květen 2008Minařík Fe.
duben 2008Bartoš J.
říjen 2007Chaloupka J.
září 2007Miličková I.
srpen 2007Lukášek T.
červenec 2007Srnec M.
červen 2007Eddery P.
květen 2007Chaloupka J.
duben 2007Lukášek T.
říjen 2006Havelková M.
září 2006Havelková M.
srpen 2006Rája J.
červenec 2006Rája J.
červen 2006Janáček V.
květen 2006Rája J.
duben 2006Chaloupka J.
říjen 2005Kobzarev K.
září 2005Resulov A.
srpen 2005Rája J.
červenec 2005Rája J.
červen 2005Andrés D.
květen 2005Rája J.
duben 2005Janáček V.