Dostihový program

Dostihový program

     

Jméno:

Heslo:

Pošta
Pošta

Dostihový program

 5 650 071 
Počet přístupů od 5.3.2001
TOPlist

Konta:
DresJménoTipySázkyDražbaDotaceSuma
1DresLalu Zica19,250,000224,599-300,000250,20019,424,799
2DresVita22,450,000626,863-4,590,113261,30018,748,050
3Dresnimaima22,250,0001,584,075-7,412,669626,55017,047,956
4Dresvindobona19,700,000-456,833-3,338,600803,90016,708,467
5DresGabana17,300,000-1,013,2500016,286,750
6DresTadeas17,350,000-311,750-1,100,000286,39016,224,640
7Drestonher15,250,000-60,0050015,189,995
8DresJosef17,350,000-2,369,075-301,000250,55014,930,475
9DresPharlap16,500,000-462,800-2,254,422709,35014,492,128
10Drestemirkanov18,000,000-6,500-4,005,520436,00014,423,980
11DresPEZOT13,850,00000013,850,000
12DresHucko13,600,00000013,600,000
13DresAnna13,350,00000013,350,000
14Dresjakobin13,600,000-656,2500012,943,750
15DresGalapiat du Mesnil17,700,000-100,907-5,829,820944,46012,713,733
16DresLincoln14,550,000-1,902,5000012,647,500
17DresTomík13,050,000-1,215,2000011,834,800
18Dresurban13,050,000-108,000-1,600,000267,70011,609,700
19DresNaguiba13,350,000-158,708-1,806,100205,05011,590,242
20Drescestmirkames14,100,000-443,985-2,560,023161,20011,257,192
21DresArva13,350,000-158,450-2,837,400750,75011,104,900
22Dreslautaro12,350,000-1,322,2500011,027,750
23Dresnia29912,400,000-1,524,6000010,875,400
24DresAndrea11,950,000-115,010-1,200,000188,50010,823,490
25DresVabank16,850,0002,130,016-10,331,0171,941,25010,590,249
26Dresjelen10,550,00000010,550,000
27Dresnora10,350,00000010,350,000
28DresDobyvatel10,700,000-471,9990010,228,001
29Dresvendys999,950,000266,8030010,216,803
30Dresafro20,650,000-582,180-13,044,5553,166,85010,190,115
31Drestory10,150,00000010,150,000
32Dreshojak10,000,00000010,000,000
33DresRed Rum17,400,000-1,706,735-6,544,000621,2009,770,465
34DresAlma10,400,000-200,000-900,000152,0009,452,000
35Dresvaclav9,950,000-584,050009,365,950
36Dresalois9,550,000-196,538009,353,462
37Dresmaska9,250,000-29,500009,220,500
38DresGortys16,850,000-1,321,000-7,057,015712,3009,184,285
39Dresklaudie9,250,000-260,000008,990,000
40DresEva11,750,0002,157,000-5,300,000170,5508,777,550
41Dresshell8,700,000-22,500008,677,500
42Dresciprof8,600,0000008,600,000
43DresBARTOSml11,750,000-828,700-3,200,000840,0008,561,300
44Dresfabianjiri8,450,0000008,450,000
45Dresmikeš8,450,0000008,450,000
46DresCarotida9,500,00015,500-1,285,475140,0508,370,075
47Dreshatom8,350,0000008,350,000
48Dreshorsefreak7,900,000396,700008,296,700
49Dresdolfi9,050,000-986,400008,063,600
50DresKrokodyl18,150,000-6,754,500-3,810,125335,2007,920,575
51DresHAKKINEN7,800,0000007,800,000
52DresFechtner7,750,0000007,750,000
53Dresbertikjo7,900,000-156,050007,743,950
54DresBarad-dur16,850,000-1,338,850-8,107,100326,7007,730,750
55DresMiroslav TOMASEK7,500,0000007,500,000
56Dresvalášek8,450,000-974,500007,475,500
57DresGenevile7,400,000-43,035007,356,965
58Dresandrew7,550,000-7,160-244,20007,298,640
59Dresdemon7,400,000142,150-267,00007,275,150
60Dresschiergen8,150,000-599,500-590,00206,960,498
61DresBag6,600,0000006,600,000
62Dresdownunder12,500,000-327,100-5,845,500127,2006,454,600
63Dresanela6,450,0000006,450,000
64DresSlavoj7,050,000-684,000006,366,000
65DresLaBella10,450,000298,750-5,814,5001,383,1506,317,400
66DresRudy6,200,000-1,135006,198,865
67DresVincentvega11,750,000-428,000-5,420,000287,9506,189,950
68Dresstanda6,150,0000006,150,000
69Dresdon6,750,000-7,500-660,00014,4506,096,950
70DresAmamarf6,150,000-84,900006,065,100
71DresStaj Tony9,150,000-538,300-2,625,00018,0006,004,700
72Drespeter6,000,0000006,000,000
73DresLibuse6,050,000-157,500005,892,500
74Dresagro16,950,000-1,071,819005,878,181
75Drespinda7,550,000-500-2,000,000219,6005,769,100
76DresMerlin5,750,000-56,797005,693,203
77Dresjanom8,250,000385,010-3,371,666417,4505,680,794
78Dresstolo9,450,000-385,000-3,466,20035,1505,633,950
79DresFrana9,550,000-1,124,000-2,914,95099,9505,611,000
80Drescage13,150,000-465,500-7,426,000337,7505,596,250
81Dreszenyatta7,850,000-2,277,000005,573,000
82DresMartin113,000,000-2,244,810-5,400,000205,7505,560,940
83Dreslexus10,650,000-1,891,288-3,968,000762,7505,553,462
84DresCihelna8,650,000-3,134,100005,515,900
85DresAlex6,400,000-223,000-765,10074,0505,485,950
86DresMatony9,900,000-647,251-4,240,000393,5505,406,299
87Dresantonin5,300,0000005,300,000
88Dreskiki5,300,0000005,300,000
89Dreszakma5,300,0000005,300,000
90Drespavelko3011,850,000-634,850-6,524,500605,5505,296,200
91Drescica5,850,000-649,000005,201,000
92Dresvalentina19,250,000-108,837-14,875,213865,1005,131,050
93Dresleos.miler5,100,0000005,100,000
94Drescathys7,500,000-382,000-2,856,975804,1505,065,175
95Dresakrij545,050,0000005,050,000
96Dresekrazit5,050,0000005,050,000
97Drespavovi5,050,0000005,050,000
98DresZoltan17,200,000-753,649-12,533,0001,089,0105,002,361
99DresJana-Elina8,400,000-263,782-3,960,500810,4504,986,168
100DresROBI15,150,000-1,766,310-9,470,0001,036,4004,950,090
101DresM.Pekarek5,250,000-326,910004,923,090
102DresRosela15,400,000-4,922,000-5,676,503109,5004,910,997
103DresEmiliano144,900,0000004,900,000
104Dresjuraj4,900,0000004,900,000
105Dresplazer4,900,0000004,900,000
106DresVera a Ruda6,350,000-1,487,352004,862,648
107Dresmucha4,750,00092,500004,842,500
108Dresgeza14,000,000-1,646,450-8,217,000703,6004,840,150
109Drescmelda5,150,000-332,200004,817,800
110Dression5,200,000-384,950004,815,050
111Dresjirisind4,800,000755004,800,755
112Drestriglav11,150,000-1,092,148-6,080,002775,4004,753,250
113DresOhne Sorge6,050,000-1,310,000004,740,000
114DresVeronika14,150,000-1,041,380-9,588,4491,216,1004,736,271
115DresVendy4,700,0000004,700,000
116DresAlice13,000,000-2,808,750-6,085,033560,2004,666,417
117DresCenda4,650,0000004,650,000
118Dresmanola4,550,0000004,550,000
119Dreschico4,500,0006,000004,506,000
120Dresodchy4,100,000364,500004,464,500
121DresAnelka6,200,000-125,650-1,940,500325,7004,459,550
122Dresdrb4,350,0000004,350,000
123Dresvalasek4,700,000-374,500004,325,500
124DresHHonza4,300,0000004,300,000
125DresTomasso6,650,000-845,750-1,606,26394,6504,292,637
126Dresnajulinka5,200,000-927,370004,272,630
127Dresjanica6,250,000-462,500-1,800,001247,2004,234,699
128Dreskorida11114,400,000-174,599004,225,401
129Dressvatos504,300,000-88,250004,211,750
130Dresalenastra4,200,0000004,200,000
131Dresbolad4,200,0000004,200,000
132DresZemfira11,500,000-296,971-7,602,500598,5504,199,079
133Drespetar15,350,000-708,000-580,000113,0004,175,000
134Dresprkenac8,000,0001,534,500-5,695,000313,5004,153,000
135DresWinx3,700,000438,950004,138,950
136Dresdizzy5,150,000-1,019,750004,130,250
137Dresnejpa4,050,00054,260004,104,260
138Drestoivonen4,100,000-5,500004,094,500
139Drespedro1210,650,000-87,500-7,005,955535,8504,092,395
140DresLubosch4,050,00010,000004,060,000
141Dreshanina9,100,000-724,480-4,524,443200,7004,051,777
142Dresrades4,050,0000004,050,000
143Drescommissaire4,050,000-565004,049,435
144DresKopejtko2,750,0001,294,375004,044,375
145Drespernikar4,050,000-24,000004,026,000
146Dresmorbid6,600,000-956,265-1,699,25055,5003,999,985
147Dresjunior6,050,000-150,250-2,059,000120,9003,961,650
148Dresdarja3,950,0000003,950,000
149DresPalkac8,250,000-410,300-5,644,2501,751,7503,947,200
150Dresstejskal3,900,0000003,900,000
151Dresparamessi3,250,000645,000003,895,000
152DresVandalio3,950,000-117,500003,832,500
153DresSaggit3,800,000-42,772003,757,228
154Dresanmi racing3,800,000-43,000003,757,000
155DresVik5,850,000-1,577,577-587,66662,0003,746,757
156Dreshaanka3,950,000-238,010003,711,990
157DresLivree8,750,000-860,248-4,685,002440,2503,645,000
158Dresastary10,900,000-1,113,030-7,054,438870,0003,602,532
159DresEvina3,600,0000003,600,000
160DresZELDA5,050,000-1,472,100003,577,900
161Dreszdendik3,550,0000003,550,000
162DresTomas7,950,000-1,306,500-3,950,000759,7003,453,200
163Dresk_lukes3,450,0000003,450,000
164DresLenka3,500,000-50,000003,450,000
165DresMirecek13,850,000-2,512,475-8,912,7301,017,1003,441,895
166Dresdom-lb11,400,000-391,170-9,215,5001,614,2003,407,530
167Dresalinesa3,400,0000003,400,000
168Dreskenzi3,450,000-50,000003,400,000
169Dresvaza3,400,000-4,800003,395,200
170DresNeklan10,850,000-769,600-8,017,0001,304,6003,368,000
171DresAlena3,350,0000003,350,000
172DresdeMerteuil3,350,0000003,350,000
173Drestlusty3,350,0000003,350,000
174Dresverdandi3,300,0000003,300,000
175Dresbobik5,050,000-785,800-1,200,000232,0003,296,200
176DresMonk3,300,000-13,000003,287,000
177Dreszzzuzka3,450,0000-191,0005,1003,264,100
178Dreszdarsky3,250,00012,000003,262,000
179DresPivokrevnik3,250,0008,000003,258,000
180DresTroska12,700,000-784,675-9,504,705835,5003,246,120
181Dresmedor3,200,0000003,200,000
182DresAndysekAndysek13,750,000-2,109,955-9,956,0021,501,0503,185,093
183Dreserik15,700,000418,700-14,329,1131,395,1503,184,737
184Dreskouda3,150,0000003,150,000
185Dreszuza3,150,0000003,150,000
186Dresrudkaj4,800,000-1,674,750003,125,250
187DresCassidka4,000,000-177,500-1,200,000494,9003,117,400
188Dresvanous3,100,0000003,100,000
189DresEARLY4,100,000-765,250-280,00028,9003,083,650
190Drespepa4,700,000-861,750-827,00061,1003,072,350
191DresGuy Ray Gluant4,400,000-21,320-1,687,780378,7503,069,650
192Dreschalko4,600,000-1,059,400-580,000103,8503,064,450
193Dresirena3,050,0000003,050,000
194Dresvordonka3,050,0000003,050,000
195DresXenon Q4,200,000-20,545-1,329,055175,2003,025,600
196DresMechanika3,200,000-176,000003,024,000
197Dreskapicka.rosi3,400,000-113,700-500,000222,4503,008,750
198Dresjarda3,450,000-443,000003,007,000
199DresMisa.L3,000,0004,979003,004,979
200Dresmachek3,000,0000003,000,000
201DresMarii9,350,000-1,532,175-5,430,003560,3502,948,172
202DresPavla4,400,000-300,000-1,300,000146,9002,946,900
203Dresmalmaz3,000,000-55,000002,945,000
204Dresmirda3,300,000-3,400-400,00047,5002,944,100
205Dresbjunt2,950,000-14,250002,935,750
206Dresmaxolon18,000,000-336,250-16,678,5011,924,8502,910,099
207DresStruhovsky2,900,0000002,900,000
208DresProgression22,400,000-4,412,000-17,954,2002,841,1002,874,900
209DresBlanka2,850,0000002,850,000
210Dressh2176412,850,0000002,850,000
211DressisterD3,650,000-459,000-400,00045,0002,836,000
212Drespetan15,500,000-2,993,250-10,108,000434,7002,833,450
213Dresgabip3,050,000-220,000002,830,000
214Drespepino10,100,000-885,950-6,577,000120,4502,757,500
215Drestrake2,850,000-122,500002,727,500
216DresSafi4,500,000-111,250-1,700,00035,2502,724,000
217Dreshlavicka3,550,000-856,000002,694,000
218DresGrim Fei Y Los Lobos2,750,000-62,500002,687,500
219DresSamanta2,950,000-110,500-170,00002,669,500
220DresKLÁTIVEJ TONDA2,150,000510,750002,660,750
221DresMára2,650,000-30,600002,619,400
222Dresmamlas2,700,000-84,000002,616,000
223Dresondrej3,950,000-1,337,750002,612,250
224Dressabotage2,600,0000002,600,000
225Dresondrejvanura3,950,000-1,385,500002,564,500
226DresChachar3,500,000-937,650002,562,350
227DresMaravilla10,100,000-742,000-8,921,4962,112,2602,548,764
228DresDanndy32,500,00039,585002,539,585
229DresPILÁT3,200,000-667,250002,532,750
230DresNella6,550,000-324,000-3,791,00594,9002,529,895
231DresEvizna6,100,000-215,000-3,370,00011,7002,526,700
232DresIdunn3,400,000-54,500-820,00002,525,500
233DresBony 16 3,250,000-36,250-700,00002,513,750
234DresAxelka5,300,0007,417-3,860,0001,058,0752,505,492
235DresKub2,500,0000002,500,000
236Dresmarkota2,500,0000002,500,000
237DresHyphen4,300,000-179,380-1,687,00060,3502,493,970
238Dreskozo20,600,000-1,615,837-18,586,5002,071,8502,469,513
239Dresvkmoch2,150,00024,500-1,000,0001,286,5502,461,050
240DresBroz2,450,0000002,450,000
241Drescuketka2,450,0000002,450,000
242Dresfafa2,450,0000002,450,000
243Dresdubl2,500,000-50,200002,449,800
244DresLibor Apel.7,150,000-1,895,950-4,317,0001,508,1002,445,150
245DresRoman15,300,000-1,585,000-12,607,0121,331,8002,439,788
246DresLily3,850,000-19,460-1,486,00080,3002,424,840
247DresIvana.K3,350,000-927,325002,422,675
248DresMarcos222,500,000-82,700002,417,300
249Dresoldik3,200,000-795,800002,404,200
250Dreskarel2332,650,000-250,000002,400,000
251Dresmaruska22,550,000-153,550002,396,450
252DresMelina2,350,00041,500002,391,500
253DresWasabi2,650,000-270,000002,380,000
254DresOndra5,000,000-659,500-2,245,000256,1502,351,650
255 Majk2,350,0000002,350,000
256Dresvocar2,350,0000002,350,000
257DresZambo4,150,000-1,726,250-120,00027,2002,330,950
258DresZuzka=)3,000,000-679,200002,320,800
259DresLaki12,750,000-339,450-11,796,6011,691,9302,305,879
260Drespepos2,300,0000002,300,000
261Dresales532,300,000-18,475002,281,525
262DresMichal2,250,0000002,250,000
263Dreswhaler2,350,000-106,000002,244,000
264Dresanonim.cheb11,600,000-1,329,100-8,972,136921,5502,220,314
265DresMarty3,200,000-879,300-136,00518,3502,203,045
266Dreshonza92,200,0000002,200,000
267Dresalfonsi3,000,000-828,653002,171,347
268Dresgaso zlin4,300,000-1,638,625-500,0008,0502,169,425
269Dresvaneronika4,850,000-32,030-2,700,00042,5502,160,520
270DresKubista12,650,000-1,314,418-10,225,8621,041,2002,150,920
271Dresoverdose6,500,000-302,700-4,223,000175,8002,150,100
272DresBertina2,150,0000002,150,000
273DresRyaN2,150,0000002,150,000
274DresVencano2,200,000-50,000002,150,000
275DresZuzanka2,150,0000002,150,000
276Dressyrucek.jindrich2,150,000-78002,149,922
277DresBjunta2,800,000-657,804002,142,196
278Dresbartman5,350,000-1,079,500-2,270,000132,1502,132,650
279DresFocusak6,400,0003,395-4,799,800513,1502,116,745
280DresLukyn2,000,000109,250002,109,250
281DresAmazonka2,050,00048,500002,098,500
282Dresnica2,100,000-6,000002,094,000
283Dresdekret2,300,0000-443,000235,8502,092,850
284Drespasina6,350,000-333,250-4,933,000996,1002,079,850
285Dresbezabara9,700,000-381,051-8,298,0001,029,0502,049,999
286DresLili2,200,000-150,100002,049,900
287Dreskaccmud2,650,000-77,577-550,00002,022,423
288Dresyloveiou2,000,00012,535002,012,535
289DresAles6,000,000-1,737,260-2,924,000672,3002,011,040
290Dres68hacek2,000,0000002,000,000
291Dressončo pončo6,500,000-65,000-4,775,001331,1501,991,149
292Dreshanacka6,450,0000-5,015,000518,4501,953,450
293DresMaxwellL.G.5,850,000-874,500-3,310,000269,5501,935,050
294DresArganta2,150,000-234,500001,915,500
295Dresdostihak2,000,000-99,500001,900,500
296Drescerruti1,900,0000001,900,000
297Dresjara541,900,0000001,900,000
298DresLeoš1,900,0000001,900,000
299Dreslubmour1,900,000-1,000001,899,000
300DresIvana Lukaskova4,450,000-429,500-2,145,00001,875,500
301Dresholybull3,800,000-446,250-1,500,0009,2001,862,950
302Dresluciev2,050,000-190,940001,859,060
303Dresnitram1,850,0000001,850,000
304Dreszuzana1,850,0000001,850,000
305Dresdopamin1,850,000-65001,849,935
306Dresvinklarek2,050,000-205,500001,844,500
307DresStaj Mongol11,300,000-105,500-11,424,0012,031,8001,802,299
308DresBoro7,850,000-795,000-5,406,200149,0001,797,800
309DresBLACK DAHLIA2,450,000-653,500001,796,500
310DresDS MILLI2,650,000-376,500-500,00016,7501,790,250
311DresPythia5,600,000-1,561,500-2,350,00071,9001,760,400
312Dresl-chu2,450,000-690,000001,760,000
313DresBleekota1,750,0000001,750,000
314Dresmarian packa1,750,0000001,750,000
315Dreslucka2,350,000-606,800001,743,200
316DresCOME WHITE10,300,000-563,325-9,196,1711,188,4501,728,954
317Dresdedecek1,800,000-75,700001,724,300
318Dresskobis1,700,0000001,700,000
319DresHenrinho1,700,000-235001,699,765
320Dreszvjed2,850,000-360,500-818,00023,8001,695,300
321DresIjik1,650,000-5,310001,644,690
322DresBigred10,900,000-64,250-9,570,017345,6501,611,383
323DresJan Moravec1,600,00010,500001,610,500
324DresGreta1,600,0000001,600,000
325Dresjirkac1,600,0000001,600,000
326DresMimi1,600,0000001,600,000
327DresSoundofSaturn5,700,000-1,087,850-3,177,802145,0001,579,348
328Dresmarbela2,400,000-825,530001,574,470
329Dresszabkos12,600,000-308,430-13,593,9502,858,1001,555,720
330Dresnikos22,700,000-3,345,952-20,498,1222,697,5001,553,426
331DresMartin Vávra3,700,000-34,000-2,200,00084,9001,550,900
332Dresmaftynka1,550,0000001,550,000
333Dresthe_carrion1,550,0000001,550,000
334Dresrotan1,850,000-325,000001,525,000
335Dresjirkada2,650,000-1,130,500001,519,500
336Dresrene meinthe2,300,000-488,400-333,33322,2501,500,517
337Dresjandejsek1,500,0000001,500,000
338Dresradonice1,500,0000001,500,000
339Dreszdenka1,500,000-540001,499,460
340Dresjackdan1,500,000-6,437001,493,563
341DresKomteska1,950,000-208,153-261,0037,5001,488,344
342DresDarsalam4,050,000-372,000-2,220,00026,0001,484,000
343Dreslopata1,750,000-287,000001,463,000
344Dressarka.s1,600,000-138,800001,461,200
345DresMagdalena1,450,0000001,450,000
346Drespepik la1,350,00095,000001,445,000
347DresPalic1,950,000-526,000001,424,000
348Dresstaj Tabera4,150,000-777,000-3,552,1561,593,3001,414,144
349Dresvondris91,450,000-36,250001,413,750
350Dresdixinela5,150,00045,650-4,110,200320,8001,406,250
351DresIfka1,400,0000001,400,000
352DresKamil Kelimek1,400,0000001,400,000
353Dresmarci1731,400,0000001,400,000
354Dresvorogue1,400,0000001,400,000
355DresAles Jakub1,450,000-66,250001,383,750
356DresIwka1,450,000-67,500001,382,500
357Dresneele1,650,000-285,000001,365,000
358Dresdolinak1,350,0000001,350,000
359Dresjozef1,350,0000001,350,000
360Dreszdenii1,350,000-123001,349,877
361Dresmirek1,300,0000001,300,000
362Dresmobydick1,300,0000001,300,000
363Dresvalentinik1,350,000-58,780001,291,220
364Dresmartinka1,700,000-239,250-230,00033,7501,264,500
365DresBERTY RYCATEJ2,000,000-642,762-100,00001,257,238
366Dresmartina1,300,000-44,075001,255,925
367DresKata BDW1,800,000-387,833-200,00042,0001,254,167
368DresAndilek3,000,000-224,000-1,660,100135,7501,251,650
369DresRAY RAYCING3,300,000-1,308,750-981,250240,8501,250,850
370Dresgary1,400,000-151,550001,248,450
371DresHornik1,250,000-2,500001,247,500
372DresMishana5,050,000-20,740-4,100,000309,4001,238,660
373DresStaj Godlet4,600,000-550,250-3,400,000588,0001,237,750
374Dreslapo2,050,000-47,130-920,000140,6501,223,520
375Dresataman1,350,000-130,000001,220,000
376Dresveka1,250,000-40,000001,210,000
377Dreskosdidi1,250,000-40,625001,209,375
378Dresernando1,200,0000001,200,000
379Dresjofr1,200,0000001,200,000
380DresMORY1,200,0000001,200,000
381Dresnik1,200,0000001,200,000
382Dreslucka zemanova1,950,000-750,918001,199,082
383DresRed Riot950,000245,000001,195,000
384Drestuszka1,250,000-55,000001,195,000
385Dresmufik0071,300,000-56,250-50,00001,193,750
386DresBESTMATE1,050,000132,500001,182,500
387Dressarkaperuan2,500,000-149,850-1,200,00025,4501,175,600
388DresSmarty2,000,000-829,000001,171,000
389DresKačenka1,300,000-133,000001,167,000
390DresMarvel8,250,000-670,150-7,132,001712,9501,160,799
391DresL_Fifi1,200,000-43,000001,157,000
392DresLukas Vitek1,200,000-45,750001,154,250
393Dresinnsbridge1,150,0000001,150,000
394Dresklukes1,150,0000001,150,000
395Dresnirlucky1,150,0000001,150,000
396Dresroupec1,150,0000001,150,000
397Dressolomon1,150,0000001,150,000
398DresEwulka1,200,00033,500-100,00016,2501,149,750
399DresMICHAL JIRECEK1,150,000-3,501001,146,499
400DresHorváth1,500,000-356,400001,143,600
401DresKamila B1,200,000-10-100,00036,0001,135,990
402DresWlck1,300,000-188,000001,112,000
403DresGabina1,250,000-104,500-40,00001,105,500
404DresMonika Kantkova1,100,0000001,100,000
405Dresprinc1,100,0000001,100,000
406DresMirza6,000,000-665,520-4,636,000370,9501,069,430
407DresMiitaa13,850,000-3,712,150-9,160,00091,5001,069,350
408Drestallis1,250,00016,750-246,60046,7001,066,850
409DresBarulinesZz1,550,000-43,900-455,10101,050,999
410DresAnys1,050,0000001,050,000
411Dresarpuska1,050,0000001,050,000
412DresNora Jeane1,050,0000001,050,000
413Dresroot1,050,0000001,050,000
414DresMartina23,650,000-1,000,488-1,621,75012,1001,039,862
415Dresgeorg1,700,000-660,500001,039,500
416Dresdasakabat1,150,000-95,000-50,00029,8001,034,800
417DresMisanek3,850,000151,650-3,001,64031,0501,031,060
418DresBony1,000,00015,000001,015,000
419Dreswinner4,100,000-489,500-2,700,00097,9501,008,450
420Dreslopius1,000,0000001,000,000
421DresMojito7371,000,0000001,000,000
422Dresnovak1,000,000-10000999,900
423Dresmckoza1,050,000-57,10000992,900
424Dresmilan1,200,000-208,25000991,750
425Dresjanaka1,250,000128,750-535,000145,000988,750
426DresViki1,050,000-66,25000983,750
427Drespavel1,350,000-367,50000982,500
428DresSilver1,050,000-80,50000969,500
429Dreshollybull1,100,000-131,25000968,750
430Dresflash850,000115,00000965,000
431Dresartan951,000,000-47,00000953,000
432Drescermag950,000000950,000
433DresCorveta950,000000950,000
434Dresmrkef2,900,000-445,000-1,800,000285,850940,850
435DresCentirolka950,000-10,25000939,750
436DresSpeedy Diamond1,250,00071,800-450,00037,000908,800
437DresDan11900,000000900,000
438Dresjara900,000000900,000
439DresLider Racing900,000000900,000
440Drestrejtnarova900,000000900,000
441Dres8marek900,000-46000899,540
442DresLucipisek2,200,000470,850-2,000,000194,700865,550
443Dresshortgeorg950,000-87,45000862,550
444Dresreich900,000-40,00000860,000
445DresFantome850,00010000850,100
446DresPolárka850,000000850,000
447Dresvlmaceska850,000000850,000
448DresNumbersixvalverde800,00049,95000849,950
449Dresajvnajvn800,00045,65000845,650
450Dresharykk10,650,000-2,480,750-7,959,000618,350828,600
451DresMartan850,000-42,50000807,500
452DresSantos6,350,000-689,455-5,553,401699,150806,294
453Drestribal750,00055,00000805,000
454DresDada800,000000800,000
455Dresmisulka850,000-50,00000800,000
456DresSabrina900,000-100,00000800,000
457DresWerena1,100,000-6,500-400,000103,550797,050
458Dresfabregas1,150,000-358,50000791,500
459Dresturfman1,000,000-77,800-193,00059,750788,950
460DresJayAre15,600,000-1,220,750-14,064,450473,750788,550
461Dreskarel69850,000-62,70000787,300
462Dresdraace800,000-50,00000750,000
463DresMrkáčková750,000000750,000
464Drespocahontas750,000000750,000
465DresVelkova750,000000750,000
466DresDomkar950,000-200,25000749,750
467DresAvolidaren850,000-109,55000740,450
468Dreshippodamie24,400,000-50,125-3,711,00099,400738,275
469Dresgrusa1,000,0000-271,0008,550737,550
470Dresmajitelka1,000,000-265,00000735,000
471Dreslegosz950,000-177,950-37,5000734,550
472DresMaroma4,600,000-150,600-4,110,150388,500727,750
473DresRoddenberry18,950,0001,531,000-21,454,7741,699,050725,276
474Dreshelena900,000-179,90000720,100
475DresStajMonello2,550,000185-1,993,113160,350717,422
476Dresaluna1,850,000-220,000-951,00034,150713,150
477DresAirin800,000-92,45000707,550
478DresMonopoly500,000205,00000705,000
479DresFormula700,000000700,000
480Dresjan.havel700,000000700,000
481DresLejci600,000100,00000700,000
482DresPaolinka700,000000700,000
483Dressamout700,000000700,000
484DresTipar700,000000700,000
485Dreszdena650,00050,00000700,000
486Dreshugo700,000-300699,997
487Dresgabrhela700,000-8,45000691,550
488DresKaterina650,00041,50000691,500
489DresNiCooLka650,00036,40800686,408
490Dresluky500,000184,00000684,000
491Dresjenson700,000-20,55000679,450
492DresBara13800,000-123,95000676,050
493DresLulan550,000125,00000675,000
494DresNumerodix8,350,000-636,000-7,438,000381,550657,550
495Drespedro5,100,000548,650-5,550,250553,600652,000
496Dreskovanmar650,000000650,000
497Drespmatejka650,000000650,000
498Dresdimi650,000-5000649,950
499DresPonytail650,000-10,00000640,000
500DresGenius500,000131,95000631,950
501DresBaacinka650,000-22,95000627,050
502DresHekra900,000-275,00000625,000
503Dreswondrash550,00071,50000621,500
504Dreskule700,000-81,25000618,750
505Dresjosi850,000-240,00000610,000
506DresGenevelle600,0007,00000607,000
507Drestomashurt700,000-95,00000605,000
508Dresmaresova600,000000600,000
509Dresmarkse600,000000600,000
510Drespepik700,000-100,00000600,000
511Dresromanmoge650,000-52,75000597,250
512DresPRINCIPESSA800,000-210,00000590,000
513Dresemperor800,000-212,50000587,500
514Dresholy bull700,000-122,00000578,000
515DresRankaBaraDra600,000-25,00000575,000
516Drestera600,000-25,00000575,000
517Dresmarbell600,000-26,90000573,100
518DresAprilia750,000-181,15000568,850
519Dresmoon ballad1,300,000-347,500-410,00018,600561,100
520DresJHolis600,000-40,00000560,000
521DresAnnabella*600,00010-49,0000551,010
522Dreschristian550,000000550,000
523Dresgapa550,000000550,000
524DresKirung Girl550,000000550,000
525Dreskokotek550,000000550,000
526Dresma_la550,000000550,000
527Dresmonolex550,000000550,000
528DresTertulian550,000000550,000
529Dresgraham550,000-500549,995
530Dresevicka123550,000-1000549,990
531Drestgumi550,000-30000549,700
532DresFlare13550,000-1,30000548,700
533Dreslenin550,000-13,59600536,404
534DresLandaluce550,000-20,00000530,000
535Dresalcca5,150,000-642,010-4,265,700280,550522,840
536DresOskar1,350,000-827,50000522,500
537Dreskrek800,000-279,25000520,750
538Dresdiana-r550,000-32,95000517,050
539DresVikita2,100,000-16,500-1,600,00031,450514,950
540DresTobby550,000-2,780-49,65014,550512,120
541Dresrevin500,00011,35000511,350
542Dressvatosm2,750,0005,750-2,250,0000505,750
543Dresadelafelixova500,000000500,000
544Dresattacante6500,000000500,000
545Drescesta500,000000500,000
546Dresdimína500,000000500,000
547Dresdoggerr500,000000500,000
548Dreshuhlal500,000000500,000
549DresLuckyBoy500,000000500,000
550Dresqwertzuiop500,000000500,000
551Dresredakles500,000000500,000
552Dresrfrolo500,000000500,000
553DresStrejc500,000000500,000
554 Zoja Sediva500,000000500,000
555DresBorovak900,000-402,50000497,500
556Dresperuan3,600,000-155,000-3,084,750134,810495,060
557DresRadbuk450,00043,00000493,000
558DresTaranka500,000-11,75000488,250
559DresDoňa Mimoňa650,000-169,65000480,350
560Dresmartas5,150,000-975,500-3,744,10048,000478,400
561DresLancelot450,00017,89800467,898
562Dresmalba1500,000-34,75000465,250
563DresBIANKA6,650,000-488,000-6,148,502449,850463,348
564DresMartinZ500,000-40,00000460,000
565Dreslanna700,000-243,75000456,250
566Dresbrunetka.k450,0005,50000455,500
567Drestrifecta400,00051,00000451,000
568Dresmiroslava450,00010000450,100
569DresBodoko450,000000450,000
570 BranyM450,000000450,000
571DresBubo450,000000450,000
572DresFILIP185450,000000450,000
573DresFrantisek1450,000000450,000
574Dresgumitekk450,000000450,000
575DresIvan450,000000450,000
576DresJoshua450,000000450,000
577Dreskoniceks450,000000450,000
578Dresleoš miler450,000000450,000
579DresLider Racing Stable450,000000450,000
580Drespepoš450,000000450,000
581DresRendy97450,000000450,000
582Dresrodb450,000-100449,999
583DresJedovachyse450,000-17000449,830
584Dresxmmmail450,000-40000449,600
585Dresempress650,000-212,50000437,500
586Dresswain600,000-163,98000436,020
587DresPetan1991400,00034,90000434,900
588DresMaki1,500,000-1,650-1,215,005141,500424,845
589DresMrkackova350,00067,00000417,000
590DresRenca Voky450,000-33,57500416,425
591Dresstáj-gabriela1,400,00086,750-1,162,00086,050410,800
592Dresjulie500,000-90,25000409,750
593Dresbookmaker400,000000400,000
594DresDvur.Zahornice400,000000400,000
595Dresenjoi400,000000400,000
596DresKonigsohn400,000000400,000
597Dreslaskonka400,000000400,000
598Dresmarquis400,000000400,000
599DresPera400,000000400,000
600DresPetr Dostal400,000000400,000
601Dresplanoaxius400,000000400,000
602Dresrades5400,000000400,000
603Dressemanik400,000000400,000
604DresVerunka400,000000400,000
605DresWBR400,000000400,000
606DreswhalerF400,000000400,000
607Dresmalemimino450,000-56,75000393,250
608DresMichelangelo4,750,000-1,322,500-3,225,000181,350383,850
609Dresstaj piskot900,000-520,00000380,000
610Dreswraja350,00024,00000374,000
611Dresbellaboy400,000-29,20000370,800
612DresSnoopy16,350,000-2,539,250-15,097,1281,652,500366,122
613Dreswendy800,000-439,00000361,000
614DresNinetales650,000-293,82000356,180
615Dresmash13,500,000-250,250-15,188,4002,291,950353,300
616Dresboda.dostal350,000000350,000
617Dreschamber350,000000350,000
618DresDarley911350,000000350,000
619DresGALUP350,000000350,000
620DresJiří Berger350,000000350,000
621Dresjokr350,000000350,000
622DresKonrad350,000000350,000
623DresKRUND350,000000350,000
624Dreslinos350,000000350,000
625Dreslucie350,000000350,000
626DresNemka350,000000350,000
627DresNikca350,000000350,000
628 tondaherzog350,000000350,000
629Dresvlawal350,000000350,000
630Dreslatwing500,000-151,50000348,500
631Dressallyk350,000-9,25000340,750
632DresDegro200,000134,62500334,625
633DresChose650,000-320,50000329,500
634DresTomáš Schühler5,050,000-1,312,500-3,590,000176,000323,500
635DresBlas400,000-80,00000320,000
636Dresvecherka450,000-130,00000320,000
637DresHonza400,000-80,25000319,750
638Dresandreaamilan450,000-134,00000316,000
639Dresblb550,000-234,55000315,450
640DresGary Stevens600,000-286,25000313,750
641DresLiman2,000,000-608,500-1,092,05112,800312,249
642DresDomkar2007450,000-144,00000306,000
643DresSaldo300,00043500300,435
644DresAdraj300,000000300,000
645DresDonna16300,000000300,000
646DresEfix300,000000300,000
647Dresfb300,000000300,000
648DresFrantisek300,000000300,000
649Dreshajtra300,000000300,000
650Dreskkmotr300,000000300,000
651Dreskwakers300,000000300,000
652Dresmonikao300,000000300,000
653Dresnelson300,000000300,000
654DresNeptune300,000000300,000
655DrespingmasteR300,000000300,000
656Dressatan300,000000300,000
657Dresslechtis300,000000300,000
658DresStajňa MALTINETTO300,000000300,000
659DresVasa300,000000300,000
660Drestomas.dur300,000-13,55000286,450
661Dresbarbarrosa750,000-228,300-270,00033,900285,600
662Drespetr045,000,000-431,207-4,451,010157,250275,033
663Dresjokerit350,000-80,00000270,000
664Dreskarlos300,000-30,00000270,000
665DresLlanito1,000,00072,500-820,00016,750269,250
666Dresmistrr750,000-385,500-152,00039,950252,450
667DresDana250,000000250,000
668DresKatkaS250,000000250,000
669DresKiirten250,000000250,000
670Dresladyanne250,000000250,000
671Dresmilan brany250,000000250,000
672Dresmiri250,000000250,000
673Dresmisha250,000000250,000
674DresMUFTI250,000000250,000
675Dresremeva250,000000250,000
676Dresrizecek250,000000250,000
677DresSajdl250,000000250,000
678Dresstepanka250,000000250,000
679DresUlrika250,000000250,000
680Dreslaibach250,000-2800249,972
681Dresjuve250,000-25000249,750
682DresMagnifica250,000-27500249,725
683DresJanzid250,000-1,00000249,000
684Drescereus250,000-3,12500246,875
685DresVlastina14,450,000-2,148,250-13,143,3281,084,050242,472
686DresGoGo15,050,000-1,239,400-14,182,000609,450238,050
687DresRybarM2,850,000-1,128,750-1,500,00015,000236,250
688Drespkpf250,000-32,77000217,230
689DresSANDOKAN250,000-34,00000216,000
690DresJanosik100,000110,00000210,000
691Drestomstall5,900,000-545,000-5,551,000405,600209,600
692DresBecky200,000000200,000
693Dresbybop200,000000200,000
694DresCandie200,000000200,000
695Dresdenisa200,000000200,000
696DresDobrovolny200,000000200,000
697Dresfesoj200,000000200,000
698DresFrantisek Broz200,000000200,000
699Dresivan47200,000000200,000
700Dresjirikov200,000000200,000
701Dresjirikovas200,000000200,000
702Dresjiristrejc200,000000200,000
703DresJosef Vana200,000000200,000
704Dresjozeff200,000000200,000
705Dreskenny007200,000000200,000
706Dreskosorak200,000000200,000
707Dreskrulik200,000000200,000
708Dreslumpik01200,000000200,000
709Dresmartinh200,000000200,000
710Drespetept200,000000200,000
711DresPetka412200,000000200,000
712Drespetr jirasek200,000000200,000
713Dresrandolf200,000000200,000
714Dresrehor200,000000200,000
715Dressaintly200,000000200,000
716DresSanan200,000000200,000
717Dressymbol300,000-100,00000200,000
718DresVanerova Ivana200,000000200,000
719Dresxenofoul200,000000200,000
720 X_X_X_m.pekarek200,000000200,000
721DresZdenek200,000000200,000
722Dreszdenekz200,000000200,000
723DresMagic Light150,00040,70000190,700
724DresTRIBAL INSTINCT250,000-60,00000190,000
725DresTerezaKuzelakova300,000-111,00000189,000
726DresKašpárek Karel300,000-120,00000180,000
727Dresmicka350,000-170,00000180,000
728DresMichal Kreidl50,000125,00000175,000
729DresVlcek21,750,000583,850-24,579,0002,419,900174,750
730DresDDD200,000-27,25000172,750
731DresIberia200,000-30,00000170,000
732DresBlack Caviar300,000-134,68800165,312
733Dressavana13150,0005,50000155,500
734DresHighheat123200,000-49,00000151,000
735DresKlarcaTrousilova150,0007600150,076
736Dres1stein150,000000150,000
737DresAdelaFel150,000000150,000
738Dresbabicka150,000000150,000
739DresBarvinek150,000000150,000
740DresBecky12150,000000150,000
741Dresbillyeliot150,000000150,000
742Dresbohous150,000000150,000
743Dresborgio150,000000150,000
744Drescap150,000000150,000
745Dresczesion150,000000150,000
746Dresdandys150,000000150,000
747DresFergana150,000000150,000
748Dresfore150,000000150,000
749DresHarry150,000000150,000
750DresHolis150,000000150,000
751Dresjackie150,000000150,000
752Dresjberger150,000000150,000
753Dreska.117150,000000150,000
754Dreskingo72150,000000150,000
755Dreskmonda150,000000150,000
756Dreslanger150,000000150,000
757DresLiduska150,000000150,000
758DresMachL150,000000150,000
759Dresmar-bel150,000000150,000
760Dresmilanholub150,000000150,000
761Dresmistery150,000000150,000
762Dresnaslase150,000000150,000
763Drespegudos150,000000150,000
764Drespetr150,000000150,000
765Dresrk.seznam150,000000150,000
766 schulmann150,000000150,000
767Dresshakira150,000000150,000
768Dressten357150,000000150,000
769Dresterush13150,000000150,000
770Dresupc85150,000000150,000
771 X_X_X_omar150,000000150,000
772Dresaabbcc150,000-1600149,984
773DresKlarinaTrousilova150,000-6300149,937
774DresLadySavignon150,000-22000149,780
775DresJessica150,000-60000149,400
776Dressamby150,000-95000149,050
777Dresmys150,000-1,46000148,540
778Dresxkola200150,000-3,25000146,750
779Dresjosestan150,000-4,75000145,250
780Drespaja1979150,000-5,00000145,000
781Dresil capitano200,000-57,00000143,000
782DresMiKKC50,00092,50000142,500
783Dresjancaaa150,000-7,81000142,190
784DresDavid359150,000-8,00000142,000
785DresSkippka200,000-60,50000139,500
786DresMexičan150,000-13,39000136,610
787DresStovajs18150,000-18,70000131,300
788Dresjituska350,000-219,85000130,150
789Dresstarfighter200,000-72,60000127,400
790DresLENNEY50,00075,00000125,000
791DresHonzic250,00069,592-310,000110,800120,392
792Dresbetyna200,000-85,00000115,000
793DresLibry400,000-286,00000114,000
794 piska100,00012,25000112,250
795Dresanka100,00010,00000110,000
796DresMysak150,000-42,00000108,000
797DresFunana100,0007,00000107,000
798Dresslunecnice100,0003,50000103,500
799Dres11RADIM11100,000000100,000
800DresBAGGIO100,000000100,000
801Dresbookmaker81100,000000100,000
802 chleba100,000000100,000
803 Dalibor100,000000100,000
804DresDalisek100,000000100,000
805Dresdannemm100,000000100,000
806DresDENULLIINKA_02100,000000100,000
807DresEnigma100,000000100,000
808Dreset.caetera100,000000100,000
809Dresforlind100,000000100,000
810Dresgsf600s100,000000100,000
811DresJana Doktorova100,000000100,000
812Dresjana lenomarova100,000000100,000
813DresJelenovitej100,000000100,000
814Dresjenik3100,000000100,000
815DresJolca100,000000100,000
816Dreskiki13100,000000100,000
817Dreskope100,000000100,000
818DresKubaJ100,000000100,000
819DresLadavyskocilova100,000000100,000
820Dreslatmon100,000000100,000
821 lenka jenikova100,000000100,000
822DresLibint100,000000100,000
823Dresliborziegl100,000000100,000
824Dreslojzanek100,000000100,000
825DresLulinka.....100,000000100,000
826DresM-iri100,000000100,000
827Dresmajuso100,000000100,000
828 makynka100,000000100,000
829DresMarie100,000000100,000
830DresMetér100,000000100,000
831 michaljockey100,000000100,000
832 micunek100,000000100,000
833Dresmilano11100,000000100,000
834DresMilunka100,000000100,000
835Dresmino3400100,000000100,000
836Dresmiras100,000000100,000
837 Monchiii100,000000100,000
838DresMonik100,000000100,000
839 mtoto100,000000100,000
840Dresnamornikkkkkkkkkkkkk100,000000100,000
841DresNikol100,000000100,000
842Dresnova100,000000100,000
843Dresolga77100,000000100,000
844Drespapo100,000000100,000
845Drespavel12100,000000100,000
846Drespavlina kacerova100,000000100,000
847DresPecka100,000000100,000
848Drespejskova100,000000100,000
849DresPetr2323100,000000100,000
850DresPokorna100,000000100,000
851Dresprokupek100,000000100,000
852Dresrefik100,000000100,000
853DresRios100,000000100,000
854Dresscamp_billy100,000000100,000
855Dressonny100,000000100,000
856Dressouckova.janina100,000000100,000
857Dressportchov-rezacova100,000000100,000
858Dresstepanka.vodrazkova100,000000100,000
859DresTerracon100,000000100,000
860 tesarova100,000000100,000
861Drestheoden100,000000100,000
862Drestyna100,000000100,000
863DresVeselá bída100,000000100,000
864DresVítězslav Felix100,000000100,000
865DresVojta13100,000000100,000
866Dresvojtisek100,000000100,000
867DresVondrova100,000000100,000
868Dresweismuler100,000000100,000
869Dresxmanda100,000000100,000
870DresDUDO20100,000-1200099,880
871DresTerminala100,000-1220099,878
872DresBzumkaa100,000-7000099,300
873DresBohumil Kos100,000-1,7500098,250
874DresRadim100,000-2,0000098,000
875DresBoris100,000-2,6000097,400
876DresMairin100,000-3,5000096,500
877Dresrosendorf250,000-154,0000096,000
878DresKetlin100,000-5,0000095,000
879Dressabatini100,000-8,0000092,000
880DresSarka50,00041,2500091,250
881Dresadyn100,000-10,0000090,000
882Dresturdas100,000-10,0000090,000
883Dresmartineso 07100,000-15,0000085,000
884Dresjanek58100,000-15,2250084,775
885Dresxanadu50,00031,2500081,250
886Dressnipp50,00029,0900079,090
887DresBaronsks200,000-125,2500074,750
888DresDzudzu150,000-80,0000070,000
889Drescipis50,00018,0000068,000
890Dresmajorzeman50,00013,4380063,438
891Dressavio9950,0006,4000056,400
892DresRadovan100,000-44,0000056,000
893DresLuboš100,000-45,0000055,000
894DresSupp50,0005,0000055,000
895Dreshapy.na50,0002,0000052,000
896Drestutovka50,0001,5000051,500
897DresTITITKO400,000-195,000-205,00051,25051,250
898Drespetruska50,0002900050,290
899DresKeytlin.com50,0001550050,155
900DresYennefer50,000150050,015
901 1.FC ČENON50,00000050,000
902Dres1234550,00000050,000
903 1271076850,00000050,000
904DresAdela+H50,00000050,000
905DresAdelka9250,00000050,000
906Dresambersand50,00000050,000
907Dresamigo50,00000050,000
908DresAndulka50,00000050,000
909Dresanetka baletka50,00000050,000
910Dresanicka50,00000050,000
911Dresanicka2350,00000050,000
912DresAnýsek50,00000050,000
913Dresarcaro50,00000050,000
914Dresarcenciel50,00000050,000
915DresArgo50,00000050,000
916Dresartur50,00000050,000
917DresAsprava50,00000050,000
918DresBAJA50,00000050,000
919Dresbaronial50,00000050,000
920DresBartys50,00000050,000
921DresbarunaP50,00000050,000
922 bazant50,00000050,000
923DresBendakova50,00000050,000
924Dresberan50,00000050,000
925Dresberry50,00000050,000
926Dresberunka.150,00000050,000
927Dresberuska50,00000050,000
928 Beruška50,00000050,000
929Dresbingo50,00000050,000
930Dresblankajane50,00000050,000
931Dresbobis50,00000050,000
932Dresbodl50,00000050,000
933Dresbruder50,00000050,000
934Dresbrundi50,00000050,000
935Dresbrutus50,00000050,000
936 Bubnova50,00000050,000
937DresBumba50,00000050,000
938DresCatherine50,00000050,000
939DresChanda50,00000050,000
940Dreschantal50,00000050,000
941Drescharon50,00000050,000
942DresCisar50,00000050,000
943Drescolorado50,00000050,000
944Drescomedy50,00000050,000
945DresCreola50,00000050,000
946 d6a6c6o50,00000050,000
947DresD@avids50,00000050,000
948Dresdada080950,00000050,000
949DresDAGI50,00000050,000
950DresDAN50,00000050,000
951Dresdanula750,00000050,000
952DresDARINA200,000-150,0000050,000
953Dresdavec6250,00000050,000
954DresDemon 250,00000050,000
955DresDemon250,00000050,000
956Dresdenis50,00000050,000
957DresDENULLE50,00000050,000
958DresDenzule2550,00000050,000
959DresDettori50,00000050,000
960DresDoctor50,00000050,000
961Dresdonda50,00000050,000
962DresEddie14202450,00000050,000
963Dreselenka50,00000050,000
964Dreseliot50,00000050,000
965DresEliska198050,00000050,000
966Dresf.mikes50,00000050,000
967 fabian50,00000050,000
968DresFikjunior50,00000050,000
969Dresgerman50,00000050,000
970Dresggs50,00000050,000
971DresGoForWand50,00000050,000
972DresGold yellow50,00000050,000
973Dresgullap50,00000050,000
974Dresgumitek50,00000050,000
975Dreshaha50,00000050,000
976DresHana50,00000050,000
977Dreshanej50,00000050,000
978DresHanigan50,00000050,000
979 HANINI50,00000050,000
980Dreshap.na50,00000050,000
981DresHavlik50,00000050,000
982Dreshelenav50,00000050,000
983Dreshollant50,00000050,000
984 holubarova50,00000050,000
985DresHonza Beneš50,00000050,000
986Dreshopesolo50,00000050,000
987Dreshrabar50,00000050,000
988Dreshraběnka50,00000050,000
989Dresilussion150,00000050,000
990DresiMY_a.Ne.Th.Ka50,00000050,000
991DresIrena.Rosenfeld50,00000050,000
992DresIshat50,00000050,000
993DresIvanka50,00000050,000
994Dresjackdan1350,00000050,000
995Dresjana7650,00000050,000
996 JanaN50,00000050,000
997Dresjanka.blaza50,00000050,000
998DresJanulka50,00000050,000
999DresJasná50,00000050,000
1000Dresjedna150,00000050,000
1001DresJiraJ50,00000050,000
1002Dresjirka h50,00000050,000
1003Dresjohnson.kofola50,00000050,000
1004DresJohnyHans50,00000050,000
1005Dresjojo50,00000050,000
1006Dresjulian50,00000050,000
1007Dreskamil7750,00000050,000
1008 Kamila50,00000050,000
1009Dreskantkova katerina50,00000050,000
1010Dreskapricek50,00000050,000
1011Dreskarel maca50,00000050,000
1012Dreskarelr50,00000050,000
1013DresKate50,00000050,000
1014 Katka50,00000050,000
1015Dreskett50,00000050,000
1016Dreskeydee50,00000050,000
1017Dreskikihary50,00000050,000
1018Dreskirasjer50,00000050,000
1019DresKlariska50,00000050,000
1020DresKlecka50,00000050,000
1021DresKocour50,00000050,000
1022 kokot50,00000050,000
1023Dreskolousek50,00000050,000
1024Dreskooon50,00000050,000
1025Dreskoty50,00000050,000
1026Dreskoukynka4250,00000050,000
1027DresKozakevic50,00000050,000
1028Dreskristla50,00000050,000
1029Dreskrizan50,00000050,000
1030DresKruspe50,00000050,000
1031DresKubino50,00000050,000
1032DresKudla50,00000050,000
1033Dreskulisek50,00000050,000
1034Dreskwake50,00000050,000
1035Dreskypr50,00000050,000
1036DresLadik50,00000050,000
1037DresLahy50,00000050,000
1038Dreslala50,00000050,000
1039 Lanner50,00000050,000
1040DresLekvar150,00000050,000
1041Dreslentilka.2250,00000050,000
1042Dreslianhel50,00000050,000
1043Dreslibchavy50,00000050,000
1044 libor50,00000050,000
1045DresLider Lady50,00000050,000
1046Dreslojzik50,00000050,000
1047DresLucia50,00000050,000
1048Dresludvatemel50,00000050,000
1049Dreslukas 199450,00000050,000
1050Dreslze50,00000050,000
1051Dresmafiam50,00000050,000
1052Dresmafik2550,00000050,000
1053DresMaggie2150,00000050,000
1054Dresmala50,00000050,000
1055Dresmandysova50,00000050,000
1056Dresmarcel50,00000050,000
1057Dresmarcon50,00000050,000
1058 marian50,00000050,000
1059DresMarieC2850,00000050,000
1060DresMars5750,00000050,000
1061DresMartin jockey Laube50,00000050,000
1062DresMartin0250,00000050,000
1063Dresmaruska50,00000050,000
1064Dresmaruu50,00000050,000
1065DresMary50,00000050,000
1066Dresmatouskova50,00000050,000
1067Dresmavis50,00000050,000
1068Dresmdluis50,00000050,000
1069Dresmejla50,00000050,000
1070Dresmeopta50,00000050,000
1071DresMF50,00000050,000
1072DresMic50,00000050,000
1073Dresmichal3350,00000050,000
1074 Michala.Senkova50,00000050,000
1075Dresmichinn50,00000050,000
1076DresMiki50,00000050,000
1077Dresmikikiki50,00000050,000
1078 mikiw50,00000050,000
1079Dresmilan1250,00000050,000
1080Dresmilan2250,00000050,000
1081Dresmilanb50,00000050,000
1082Dresmilanek50,00000050,000
1083Dresmilano111150,00000050,000
1084Dresmilous50,00000050,000
1085Dresmilousek50,00000050,000
1086Dresminovskazuzana50,00000050,000
1087DresMisa7350,00000050,000
1088Dresmoniga50,00000050,000
1089Dresmoniole50,00000050,000
1090DresMučaču50,00000050,000
1091Dresnamornikk50,00000050,000
1092DresNATALIJA50,00000050,000
1093Dresnerabus50,00000050,000
1094Dresneznalek50,00000050,000
1095DresNicocola50,00000050,000
1096DresNicole50,00000050,000
1097DresNicole9150,00000050,000
1098Dresolgaflxv50,00000050,000
1099Dresondhor50,00000050,000
1100Dresondra4450,00000050,000
1101Dresoooooo50,00000050,000
1102Drespalinak50,00000050,000
1103Drespanchopan50,00000050,000
1104Drespatek50,00000050,000
1105Drespatrikuk50,00000050,000
1106DresPEETRS50,00000050,000
1107DresPejpal50,00000050,000
1108DresPerca50,00000050,000
1109Drespessoa50,00000050,000
1110Drespetra50,00000050,000
1111DresPetrela250,00000050,000
1112 Peťule50,00000050,000
1113Drespetulka4250,00000050,000
1114Dresplaylist138450,00000050,000
1115DresPohanka50,00000050,000
1116DresPollas50,00000050,000
1117Drespondeli50,00000050,000
1118DresPop50,00000050,000
1119Dresposledni150,00000050,000
1120Drespravejkonak50,00000050,000
1121Dresprosek50,00000050,000
1122Dresqwerty50,00000050,000
1123Dresradka50,00000050,000
1124Dresrafael50,00000050,000
1125Dresrasto50,00000050,000
1126Dresreadynka50,00000050,000
1127Dresrebi50,00000050,000
1128DresReneySolo50,00000050,000
1129DresRianna50,00000050,000
1130 ross50,00000050,000
1131Dresroupec150,00000050,000
1132Dresrubio50,00000050,000
1133DresRusty50,00000050,000
1134Dressaarka50,00000050,000
1135DresSahara50,00000050,000
1136DresSarkaperuan150,00000050,000
1137Dressberatel50,00000050,000
1138DresSeamus50,00000050,000
1139DresShaakey50,00000050,000
1140Dressharlote50,00000050,000
1141DresSherardo50,00000050,000
1142Dressheyba50,00000050,000
1143Dresshhorty50,00000050,000
1144DresShorty.50,00000050,000
1145Dressibil50,00000050,000
1146 Sideshek50,00000050,000
1147DresSikVTS50,00000050,000
1148Dressilvas50,00000050,000
1149Dressimi7350,00000050,000
1150DresSionek2150,00000050,000
1151Dressklamarek50,00000050,000
1152Dresslavka50,00000050,000
1153Dressmolivec50,00000050,000
1154DresSmoothy50,00000050,000
1155Dressmudla50,00000050,000
1156Dressoninka50,00000050,000
1157Dresstaj bartos50,00000050,000
1158DresSTAJ-GAJUS200,000-150,0000050,000
1159DresStrnad50,00000050,000
1160DresStrnadova50,00000050,000
1161Dressvobodak50,00000050,000
1162DresTanice50,00000050,000
1163Drestatanka50,00000050,000
1164Dresterezkagalliova50,00000050,000
1165Dresterka50,00000050,000
1166Drestesiov50,00000050,000
1167 Tipps50,00000050,000
1168DresTiumen50,00000050,000
1169Drestoiletspider50,00000050,000
1170Drestommmmy50,00000050,000
1171DresTrebor2250,00000050,000
1172 triglav2100,000-50,0000050,000
1173DresTWIGGY50,00000050,000
1174Dresvachamarian50,00000050,000
1175DresVandik50,00000050,000
1176DresVandual50,00000050,000
1177Dresvanerovaivana50,00000050,000
1178Dresvanova50,00000050,000
1179 vdamec50,00000050,000
1180Dresvdede50,00000050,000
1181Dresvencapunk50,00000050,000
1182Dresvendy-p50,00000050,000
1183DresVenina50,00000050,000
1184DresVeru123150,00000050,000
1185DresViazma50,00000050,000
1186Dresvinny50,00000050,000
1187Dresviren50,00000050,000
1188Dresvitada50,00000050,000
1189Dresviunka50,00000050,000
1190Dresvlasta50,00000050,000
1191Dresvulin50,00000050,000
1192DresWildfire50,00000050,000
1193Dresxjabii50,00000050,000
1194 X_X_X_vikita50,00000050,000
1195Dreszantara50,00000050,000
1196Dreszdenka tureckova50,00000050,000
1197Dreszeli50,00000050,000
1198Dreszeman50,00000050,000
1199DresZimmerova50,00000050,000
1200DresZizej50,00000050,000
1201DresZuzanka1150,00000050,000
1202DresZuzik50,00000050,000
1203Dreszuzina50,00000050,000
1204DresZuzu1150,00000050,000
1205DresZuzu750,00000050,000
1206 _Ohne Sorge50,00000050,000
1207Dresnamornik50,000-70049,993
1208DresKory 1750,000-100049,990
1209Dresranitidin50,000-400049,960
1210DresTomas_Pce50,000-400049,960
1211Drespekac50,000-450049,955
1212Dresros1750,000-500049,950
1213Dressylvina50,000-550049,945
1214DresGavča50,000-1500049,850
1215DresMiras1050,000-1600049,840
1216DresSecret Star50,000-2900049,710
1217Dresmegc50,000-3500049,650
1218Dresfifo50,000-4000049,600
1219DresKwak50,000-4600049,540
1220Drespegudo50,000-5000049,500
1221DresNikki-Oesch50,000-6000049,400
1222Dresnikita00750,000-1,0000049,000
1223DresJezis50,000-1,1000048,900
1224DresBaty50,000-1,5180048,482
1225Dreshurt50,000-1,9000048,100
1226DresSandipan50,000-2,0000048,000
1227 MSD50,000-2,5000047,500
1228DresBea50,000-3,5000046,500
1229Dresmaser50,000-4,0000046,000
1230Dresku1ky50,000-5,0000045,000
1231DresMaru50,000-9,0000041,000
1232DresJaras50,000-10,0000040,000
1233DresJubikman50,000-10,0000040,000
1234DresFaja50,000-14,5000035,500
1235DresFéro´Di Péro Cémbálo400,000-365,0000035,000
1236Dressalac50,000-16,0000034,000
1237DresMaryshka50,000-19,3000030,700
1238Dreshakym50,000-20,0000030,000
1239DresDavpavek50,000-22,0000028,000
1240DresMartiani50,000-22,0000028,000
1241DresVanessa100,00029,000-101,050027,950
1242Drescaalipsa50,000-23,5000026,500
1243DresStana14,400,000-2,769,800-12,584,950975,00020,250
1244Dreslukas50,000-33,5000016,500
1245DresJohny50,000-40,0000010,000
1246DresFilip50,000-41,000009,000
1247Dresverca200,000-196,100003,900
1248Dresemiba50,000-50,000000
1249 jura50,000-50,000000
1250DresLinekkarel50,000-50,000000
1251DresMICHAEL50,000-50,000000
1252Drespepicek50,000-50,000000
1253Dressemeles50,000-50,000000
1254Dresstaj pavlik50,000-50,000000
1255DresUrsa200,000-200,000000
1256DresVLADKO DOBROVSKÝ50,000-50,000000
1257 Wild50,000-50,000000
1258Dreswr50,000-50,000000
1259 Železník50,000-50,000000
DosTipy
2020tonher55
2019Lalu Zica69
2018vendys9975
2017Dobyvatel65
2013Martin170
2012Vabank67
2011Vincentvega94
2010Lalu Zica88
2009sončo pončo79
2008Lalu Zica75
2007Lalu Zica78
2006vindobona71
2005vindobona70
2004maxolon86
2003nimaima55
2002Libuse62
2001Rebeka52
Kurzové sázky
2020Vlcek2,160,700
2019klaudie2,442,500
2018Winx2,312,700
2017jakobin1,850,000
2013Lincoln2,282,500
2012Eva1,592,500
2011Troska2,344,250
2010paramessi2,455,000
2009Rosela2,080,000
2008Vabank2,237,373
2007nimaima2,181,250
2006Kopejtko2,656,875
2005nimaima2,106,500
2004kozo1,885,713
2003nimaima1,566,000
2002Palkac1,686,250
Dražba
2020valentina811,100
2019Roman1,069,000
2018dom-lb624,900
2017mash1,121,500
2013afro1,391,100
2012pavelko30438,650
2011Snoopy730,350
2010Staj Mongol1,662,100
2009BARTOSml840,000
2008Libor Apel.936,150
2007staj Tabera1,578,300
2006kozo533,250
2005szabkos1,828,000
2004Maravilla771,310
2003vkmoch1,286,550
5 hvězd
2020ROBI104
2019Tomík105
2018geza110
2017sisterD103
2013Vlcek119
2012temirkanov96
2011kapicka.rosi93
2010Tomík110
2009Naguiba125
2008petan112
2007janica96
2006Safi46
2005Vita181
2004peruan129
2003urban175
2002pasina158
Bookmaker
2020JayAre2,460,393
2019pedro125,550,232
2018JayAre3,102,927
2017Dobyvatel2,715,167
2013horsefreak5,465,272
2012horsefreak10,513,605
2011jakobin6,169,599
Vyhledání pedigree:

Kůň měsíce:
Kůň
listopad 2020VIVIENNE WELLS
září 2020OPASAN
srpen 2020MR RIGHT
červenec 2020OPASAN
červen 2020RATE
květen 2020IGNACIUS REILLY
říjen 2019MR RIGHT
září 2019WIRELESS
srpen 2019SWEETICON
červenec 2019FALCON BABY
červen 2019PACIFIC HILL
květen 2019IGNACIUS REILLY
duben 2019BLACK CANYON
říjen 2018MR RIGHT
září 2018TROIZILET
srpen 2018NEAR TO BE RICH
červenec 2018DYLANKA
červen 2018BLESSED KISS
květen 2018SAGAR
duben 2018SAGAR
říjen 2017DALLY HIT
září 2017VENILLIA
srpen 2017VENILLIA
červenec 2017POLYANTA
červen 2017JOSEPH
květen 2017ALDAR
duben 2017POLYANTA
říjen 2016DALLY HIT
září 2016DALLY HIT
srpen 2016DALLY HIT
červenec 2016SEDMIKRASKA
červen 2016GONTCHAR
květen 2016LAGARO
duben 2016MONTJEU THIRD
říjen 2015AZTEK
září 2015TOUCH OF GENIUS
srpen 2015SANOK
červenec 2015AMGA RIVER
červen 2015TOUCH OF GENIUS
květen 2015DUMNONIA
duben 2015ALDAR
říjen 2014AZTEK
září 2014AZTEK
srpen 2014CHEEKY CHAPPIE
červenec 2014MARY YEATS
červen 2014CHEEKY CHAPPIE
květen 2014HONZIK CHIPERA
duben 2014ROCHES CROSS
říjen 2013TRIP TO RHODOS
září 2013DUX SCHOLAR
srpen 2013ROCHES CROSS
červenec 2013SALTANAT
červen 2013OMNIBUS
květen 2013MIKESH
duben 2013LYSYAN
říjen 2012TRIP TO RHODOS
září 2012LEO GALI
srpen 2012PEGAS
červenec 2012MERLYP
červen 2012KADYNY
květen 2012MYSTIC SWING
duben 2012ROCHES CROSS
říjen 2011GREEK WEDDING
září 2011WALLISTO
srpen 2011IRYKLON
červenec 2011STARFIGHTER
červen 2011ROCHES CROSS
květen 2011BRITTANY
duben 2011SHAMALGAN
říjen 2010MARIYDI
září 2010CORCOVADA
srpen 2010TARO
červenec 2010SHAMAL SALLY
červen 2010TALGADO
květen 2010IRYKLON
duben 2010FALCOHILL
říjen 2009MARIYDI
září 2009SHARPOUR
srpen 2009AGE OF JAPE
červenec 2009RABBIT ZAMINDAR
červen 2009AGE OF JAPE
květen 2009PUMPKIN
duben 2009IRYKLON
říjen 2008VADEONA
září 2008BLUE CORAL
srpen 2008URODOS
červenec 2008DETERMINACJA
červen 2008TULLAMORE
květen 2008KEVIN THE KNIGHT
duben 2008CERTUS
říjen 2007SCYRIS
září 2007SCYRIS
srpen 2007SAVIGNON
červenec 2007MARY LOU
červen 2007MEDEO
květen 2007H. RESERVATION
duben 2007STORMY JAIL
říjen 2006BABIE LATO
září 2006TEMPELTÄNZER
srpen 2006SCYRIS
červenec 2006VLTAVA
červen 2006LAUREAT
květen 2006DE ROBERTO
duben 2006TORLUS
říjen 2005LOUISE RAYNER
září 2005TORLUS
srpen 2005READY FOR LIFE
červenec 2005READY FOR LIFE
červen 2005READY FOR LIFE
květen 2005ECOLOGICALLY R.
duben 2005DJIBOUTI
říjen 2004ROSENSTURM
září 2004SCYRIS
srpen 2004DARSALAM
červenec 2004LLANITO
červen 2004DARSALAM
květen 2004DARSALAM
duben 2004ZAMBESI
říjen 2003ZAGON
září 2003KIFAAB
srpen 2003MONOLIT
červenec 2003KIFAAB
červen 2003OHNE SORGE
květen 2003YOKOM
duben 2003KIFAAB
říjen 2002ZAGON
září 2002PODEROSO
srpen 2002VAPETA
červenec 2002LARRIMAH
červen 2002PODEROSO
květen 2002LARRIMAH
duben 2002IXOS
říjen 2001VAPETA
září 2001BELLABOY
srpen 2001TRIBAL INSTINCT
červenec 2001VAPETA
červen 2001TRIBAL INSTINCT
květen 2001TRIBAL INSTINCT
duben 2001VAPETA
Kůň měsíce
duben 2021
Devoir Rien
15% (5)
Mandarin
12% (4)
Mr Right
50% (16)
Rate
21% (7)
32
Jezdec měsíce
duben 2021
Hrouda M.
11% (2)
Janáčková Koplíková I.
0% (0)
Verner J.
88% (16)
18
Prosíme hlasující v anketách, aby hlasovali každý POUZE JEDNOU V KAŽDÉ KATEGORII. V případě více hlasů ze stejné IP adresy může být přístup na stránky DosTipy z této adresy zakázán! Děkujeme.
Jezdec měsíce:
Jezdec
listopad 2020Pietsch A.
září 2020Koplík Ra.
srpen 2020Verner J.
červenec 2020Havelková M.
červen 2020Zatloukal M.
květen 2020Lukášek T.
říjen 2019Verner J.
září 2019Soumillon C.
srpen 2019Janáček V.
červenec 2019Liška D.
červen 2019Palík Ji.
květen 2019Šafář J.
duben 2019Verner J.
říjen 2018Janáček V.
září 2018Murzabayev B.
srpen 2018Laube M.
červenec 2018Ferhanov B.
červen 2018Ferhanov B.
květen 2018Mitchell J.
duben 2018Liška D.
říjen 2017Liška D.
září 2017Foret P.
srpen 2017Hlubučková K.
červenec 2017Foret P.
červen 2017Palík Ji.
květen 2017Šafář J.
duben 2017Foret P.
říjen 2016Havelková M..
září 2016Murzabayev B.
srpen 2016Palík Ji.
červenec 2016Foret P.
červen 2016Verner J.
květen 2016Verner J.
duben 2016Foret P.
říjen 2015Verner J.
září 2015Demuro C.
srpen 2015Janáček V.
červenec 2015Murzabayev B.
červen 2015Murzabayev B.
květen 2015Línek J.
duben 2015Murzabayev B.
říjen 2014Murzabayev B.
září 2014Foret P.
říjen 2014Chaloupka J.
červenec 2014Rája J.
červen 2014Haveková M.
květen 2014Foret P.
duben 2014Foret P.
říjen 2013Chaloupka J.
září 2013Murzabayev B.
srpen 2013Verner J.
červenec 2013Koplík Ra.
červen 2013Chaloupka J.
květen 2013Chaloupka J.
duben 2013Šafář J.
říjen 2012Korečková V.
září 2012Šafář J.
srpen 2012Foret P.
červenec 2012Foret P.
červen 2012Chaloupka J.
květen 2012Zatloukal M.
duben 2012Foret P.
říjen 2011Šafář J.
září 2011Chaloupka J.
srpen 2011Rája J.
červenec 2011Rája J.
červen 2011Rája J.
květen 2011Zatloukal M.
duben 2011Lukášek T.
říjen 2010Janáček V.
září 2010Lukášek T.
srpen 2010Lukášek T.
červenec 2010Janáček V.
červen 2010Minařík Fi.
květen 2010Lukášek T.
duben 2010Srnec M.
říjen 2009Janáček V.
září 2009Janáček V.
srpen 2009Lopez J.P.
červenec 2009Andrés D.
červen 2009Verner J.
květen 2009Andrés D.
duben 2009Janáček V.
říjen 2008Chaloupka J.
září 2008Janáček V.
srpen 2008Srnec M.
červenec 2008Juráček R.
červen 2008Janáček V.
květen 2008Minařík Fe.
duben 2008Bartoš J.
říjen 2007Chaloupka J.
září 2007Miličková I.
srpen 2007Lukášek T.
červenec 2007Srnec M.
červen 2007Eddery P.
květen 2007Chaloupka J.
duben 2007Lukášek T.
říjen 2006Havelková M.
září 2006Havelková M.
srpen 2006Rája J.
červenec 2006Rája J.
červen 2006Janáček V.
květen 2006Rája J.
duben 2006Chaloupka J.
říjen 2005Kobzarev K.
září 2005Resulov A.
srpen 2005Rája J.
červenec 2005Rája J.
červen 2005Andrés D.
květen 2005Rája J.
duben 2005Janáček V.