Dostihový program

Dostihový program

     

Jméno:

Heslo:

Pošta
Pošta

Dostihový program

 5 650 069 
Počet přístupů od 5.3.2001
TOPlist

Konta:
DresJménoTipySázkyDražbaDotaceSuma
1Dresnikos22,700,000-3,345,952-20,498,1222,697,5001,553,426
2DresVita22,450,000626,863-4,590,113261,30018,748,050
3DresProgression22,400,000-4,412,000-17,954,2002,841,1002,874,900
4Dresnimaima22,250,0001,584,075-7,412,669626,55017,047,956
5DresVlcek21,750,000583,850-24,579,0002,419,900174,750
6Dresafro20,650,000-582,180-13,044,5553,166,85010,190,115
7Dreskozo20,600,000-1,615,837-18,586,5002,071,8502,469,513
8Dresvindobona19,700,000-456,833-3,338,600803,90016,708,467
9DresLalu Zica19,250,000224,599-300,000250,20019,424,799
10Dresvalentina19,250,000-108,837-14,875,213865,1005,131,050
11DresRoddenberry18,950,0001,531,000-21,454,7741,699,050725,276
12DresKrokodyl18,150,000-6,754,500-3,810,125335,2007,920,575
13Dresmaxolon18,000,000-336,250-16,678,5011,924,8502,910,099
14Drestemirkanov18,000,000-6,500-4,005,520436,00014,423,980
15DresGalapiat du Mesnil17,700,000-100,907-5,829,820944,46012,713,733
16DresRed Rum17,400,000-1,706,735-6,544,000621,2009,770,465
17DresJosef17,350,000-2,369,075-301,000250,55014,930,475
18DresTadeas17,350,000-311,750-1,100,000286,39016,224,640
19DresGabana17,300,000-1,013,2500016,286,750
20DresZoltan17,200,000-753,649-12,533,0001,089,0105,002,361
21DresBarad-dur16,850,000-1,338,850-8,107,100326,7007,730,750
22DresGortys16,850,000-1,321,000-7,057,015712,3009,184,285
23DresVabank16,850,0002,130,016-10,331,0171,941,25010,590,249
24DresPharlap16,500,000-462,800-2,254,422709,35014,492,128
25DresSnoopy16,350,000-2,539,250-15,097,1281,652,500366,122
26Dreserik15,700,000418,700-14,329,1131,395,1503,184,737
27DresJayAre15,600,000-1,220,750-14,064,450473,750788,550
28Drespetan15,500,000-2,993,250-10,108,000434,7002,833,450
29DresRosela15,400,000-4,922,000-5,676,503109,5004,910,997
30DresRoman15,300,000-1,585,000-12,607,0121,331,8002,439,788
31Drestonher15,250,000-60,0050015,189,995
32DresROBI15,150,000-1,766,310-9,470,0001,036,4004,950,090
33DresGoGo15,050,000-1,239,400-14,182,000609,450238,050
34DresLincoln14,550,000-1,902,5000012,647,500
35DresVlastina14,450,000-2,148,250-13,143,3281,084,050242,472
36DresStana14,400,000-2,769,800-12,584,950975,00020,250
37DresVeronika14,150,000-1,041,380-9,588,4491,216,1004,736,271
38Drescestmirkames14,100,000-443,985-2,560,023161,20011,257,192
39Dresgeza14,000,000-1,646,450-8,217,000703,6004,840,150
40DresMiitaa13,850,000-3,712,150-9,160,00091,5001,069,350
41DresMirecek13,850,000-2,512,475-8,912,7301,017,1003,441,895
42DresPEZOT13,850,00000013,850,000
43DresAndysekAndysek13,750,000-2,109,955-9,956,0021,501,0503,185,093
44DresHucko13,600,00000013,600,000
45Dresjakobin13,600,000-656,2500012,943,750
46Dresmash13,500,000-250,250-15,188,4002,291,950353,300
47DresAnna13,350,00000013,350,000
48DresArva13,350,000-158,450-2,837,400750,75011,104,900
49DresNaguiba13,350,000-158,708-1,806,100205,05011,590,242
50Drescage13,150,000-465,500-7,426,000337,7505,596,250
51DresTomík13,050,000-1,215,2000011,834,800
52Dresurban13,050,000-108,000-1,600,000267,70011,609,700
53DresAlice13,000,000-2,808,750-6,085,033560,2004,666,417
54DresMartin113,000,000-2,244,810-5,400,000205,7505,560,940
55DresLaki12,750,000-339,450-11,796,6011,691,9302,305,879
56DresTroska12,700,000-784,675-9,504,705835,5003,246,120
57DresKubista12,650,000-1,314,418-10,225,8621,041,2002,150,920
58Dresszabkos12,600,000-308,430-13,593,9502,858,1001,555,720
59Dresdownunder12,500,000-327,100-5,845,500127,2006,454,600
60Dresnia29912,400,000-1,524,6000010,875,400
61Dreslautaro12,350,000-1,322,2500011,027,750
62DresAndrea11,950,000-115,010-1,200,000188,50010,823,490
63Drespavelko3011,850,000-634,850-6,524,500605,5505,296,200
64DresBARTOSml11,750,000-828,700-3,200,000840,0008,561,300
65DresEva11,750,0002,157,000-5,300,000170,5508,777,550
66DresVincentvega11,750,000-428,000-5,420,000287,9506,189,950
67Dresanonim.cheb11,600,000-1,329,100-8,972,136921,5502,220,314
68DresZemfira11,500,000-296,971-7,602,500598,5504,199,079
69Dresdom-lb11,400,000-391,170-9,215,5001,614,2003,407,530
70DresStaj Mongol11,300,000-105,500-11,424,0012,031,8001,802,299
71Drestriglav11,150,000-1,092,148-6,080,002775,4004,753,250
72Dresastary10,900,000-1,113,030-7,054,438870,0003,602,532
73DresBigred10,900,000-64,250-9,570,017345,6501,611,383
74DresNeklan10,850,000-769,600-8,017,0001,304,6003,368,000
75DresDobyvatel10,700,000-471,9990010,228,001
76Dresharykk10,650,000-2,480,750-7,959,000618,350828,600
77Dreslexus10,650,000-1,891,288-3,968,000762,7505,553,462
78Drespedro1210,650,000-87,500-7,005,955535,8504,092,395
79Dresjelen10,550,00000010,550,000
80DresLaBella10,450,000298,750-5,814,5001,383,1506,317,400
81DresAlma10,400,000-200,000-900,000152,0009,452,000
82Dresnora10,350,00000010,350,000
83DresCOME WHITE10,300,000-563,325-9,196,1711,188,4501,728,954
84Drestory10,150,00000010,150,000
85DresMaravilla10,100,000-742,000-8,921,4962,112,2602,548,764
86Drespepino10,100,000-885,950-6,577,000120,4502,757,500
87Dreshojak10,000,00000010,000,000
88Dresvaclav9,950,000-584,050009,365,950
89Dresvendys999,950,000266,8030010,216,803
90DresMatony9,900,000-647,251-4,240,000393,5505,406,299
91Dresbezabara9,700,000-381,051-8,298,0001,029,0502,049,999
92Dresalois9,550,000-196,538009,353,462
93DresFrana9,550,000-1,124,000-2,914,95099,9505,611,000
94DresCarotida9,500,00015,500-1,285,475140,0508,370,075
95Dresstolo9,450,000-385,000-3,466,20035,1505,633,950
96DresMarii9,350,000-1,532,175-5,430,003560,3502,948,172
97Dresklaudie9,250,000-260,000008,990,000
98Dresmaska9,250,000-29,500009,220,500
99DresStaj Tony9,150,000-538,300-2,625,00018,0006,004,700
100Dreshanina9,100,000-724,480-4,524,443200,7004,051,777
101Dresdolfi9,050,000-986,400008,063,600
102DresLivree8,750,000-860,248-4,685,002440,2503,645,000
103Dresshell8,700,000-22,500008,677,500
104DresCihelna8,650,000-3,134,100005,515,900
105Dresciprof8,600,0000008,600,000
106Dresfabianjiri8,450,0000008,450,000
107Dresmikeš8,450,0000008,450,000
108Dresvalášek8,450,000-974,500007,475,500
109DresJana-Elina8,400,000-263,782-3,960,500810,4504,986,168
110Dreshatom8,350,0000008,350,000
111DresNumerodix8,350,000-636,000-7,438,000381,550657,550
112Dresjanom8,250,000385,010-3,371,666417,4505,680,794
113DresMarvel8,250,000-670,150-7,132,001712,9501,160,799
114DresPalkac8,250,000-410,300-5,644,2501,751,7503,947,200
115Dresschiergen8,150,000-599,500-590,00206,960,498
116Dresprkenac8,000,0001,534,500-5,695,000313,5004,153,000
117DresTomas7,950,000-1,306,500-3,950,000759,7003,453,200
118Dresbertikjo7,900,000-156,050007,743,950
119Dreshorsefreak7,900,000396,700008,296,700
120DresBoro7,850,000-795,000-5,406,200149,0001,797,800
121Dreszenyatta7,850,000-2,277,000005,573,000
122DresHAKKINEN7,800,0000007,800,000
123DresFechtner7,750,0000007,750,000
124Dresandrew7,550,000-7,160-244,20007,298,640
125Drespinda7,550,000-500-2,000,000219,6005,769,100
126Drescathys7,500,000-382,000-2,856,975804,1505,065,175
127DresMiroslav TOMASEK7,500,0000007,500,000
128Dresdemon7,400,000142,150-267,00007,275,150
129DresGenevile7,400,000-43,035007,356,965
130DresLibor Apel.7,150,000-1,895,950-4,317,0001,508,1002,445,150
131DresSlavoj7,050,000-684,000006,366,000
132Dresagro16,950,000-1,071,819005,878,181
133Dresdon6,750,000-7,500-660,00014,4506,096,950
134DresBIANKA6,650,000-488,000-6,148,502449,850463,348
135DresTomasso6,650,000-845,750-1,606,26394,6504,292,637
136DresBag6,600,0000006,600,000
137Dresmorbid6,600,000-956,265-1,699,25055,5003,999,985
138DresNella6,550,000-324,000-3,791,00594,9002,529,895
139Dresoverdose6,500,000-302,700-4,223,000175,8002,150,100
140Dressončo pončo6,500,000-65,000-4,775,001331,1501,991,149
141Dresanela6,450,0000006,450,000
142Dreshanacka6,450,0000-5,015,000518,4501,953,450
143DresAlex6,400,000-223,000-765,10074,0505,485,950
144DresFocusak6,400,0003,395-4,799,800513,1502,116,745
145Drespasina6,350,000-333,250-4,933,000996,1002,079,850
146DresSantos6,350,000-689,455-5,553,401699,150806,294
147DresVera a Ruda6,350,000-1,487,352004,862,648
148Dresjanica6,250,000-462,500-1,800,001247,2004,234,699
149DresAnelka6,200,000-125,650-1,940,500325,7004,459,550
150DresRudy6,200,000-1,135006,198,865
151DresAmamarf6,150,000-84,900006,065,100
152Dresstanda6,150,0000006,150,000
153DresEvizna6,100,000-215,000-3,370,00011,7002,526,700
154Dresjunior6,050,000-150,250-2,059,000120,9003,961,650
155DresLibuse6,050,000-157,500005,892,500
156DresOhne Sorge6,050,000-1,310,000004,740,000
157DresAles6,000,000-1,737,260-2,924,000672,3002,011,040
158DresMirza6,000,000-665,520-4,636,000370,9501,069,430
159Drespeter6,000,0000006,000,000
160Drestomstall5,900,000-545,000-5,551,000405,600209,600
161Drescica5,850,000-649,000005,201,000
162DresMaxwellL.G.5,850,000-874,500-3,310,000269,5501,935,050
163DresVik5,850,000-1,577,577-587,66662,0003,746,757
164DresMerlin5,750,000-56,797005,693,203
165DresSoundofSaturn5,700,000-1,087,850-3,177,802145,0001,579,348
166DresPythia5,600,000-1,561,500-2,350,00071,9001,760,400
167Dresbartman5,350,000-1,079,500-2,270,000132,1502,132,650
168Drespetar15,350,000-708,000-580,000113,0004,175,000
169Dresantonin5,300,0000005,300,000
170DresAxelka5,300,0007,417-3,860,0001,058,0752,505,492
171Dreskiki5,300,0000005,300,000
172Dreszakma5,300,0000005,300,000
173DresM.Pekarek5,250,000-326,910004,923,090
174Dresnajulinka5,200,000-927,370004,272,630
175Dression5,200,000-384,950004,815,050
176Dresalcca5,150,000-642,010-4,265,700280,550522,840
177Drescmelda5,150,000-332,200004,817,800
178Dresdixinela5,150,00045,650-4,110,200320,8001,406,250
179Dresdizzy5,150,000-1,019,750004,130,250
180Dresmartas5,150,000-975,500-3,744,10048,000478,400
181Dresleos.miler5,100,0000005,100,000
182Drespedro5,100,000548,650-5,550,250553,600652,000
183Dresakrij545,050,0000005,050,000
184Dresbobik5,050,000-785,800-1,200,000232,0003,296,200
185Dresekrazit5,050,0000005,050,000
186DresMishana5,050,000-20,740-4,100,000309,4001,238,660
187Drespavovi5,050,0000005,050,000
188DresTomáš Schühler5,050,000-1,312,500-3,590,000176,000323,500
189DresZELDA5,050,000-1,472,100003,577,900
190DresOndra5,000,000-659,500-2,245,000256,1502,351,650
191Drespetr045,000,000-431,207-4,451,010157,250275,033
192DresEmiliano144,900,0000004,900,000
193Dresjuraj4,900,0000004,900,000
194Dresplazer4,900,0000004,900,000
195Dresvaneronika4,850,000-32,030-2,700,00042,5502,160,520
196Dresjirisind4,800,000755004,800,755
197Dresrudkaj4,800,000-1,674,750003,125,250
198DresMichelangelo4,750,000-1,322,500-3,225,000181,350383,850
199Dresmucha4,750,00092,500004,842,500
200Drespepa4,700,000-861,750-827,00061,1003,072,350
201Dresvalasek4,700,000-374,500004,325,500
202DresVendy4,700,0000004,700,000
203DresCenda4,650,0000004,650,000
204Dreschalko4,600,000-1,059,400-580,000103,8503,064,450
205DresMaroma4,600,000-150,600-4,110,150388,500727,750
206DresStaj Godlet4,600,000-550,250-3,400,000588,0001,237,750
207Dresmanola4,550,0000004,550,000
208Dreschico4,500,0006,000004,506,000
209DresSafi4,500,000-111,250-1,700,00035,2502,724,000
210DresIvana Lukaskova4,450,000-429,500-2,145,00001,875,500
211DresGuy Ray Gluant4,400,000-21,320-1,687,780378,7503,069,650
212Dreshippodamie24,400,000-50,125-3,711,00099,400738,275
213Dreskorida11114,400,000-174,599004,225,401
214DresPavla4,400,000-300,000-1,300,000146,9002,946,900
215Dresdrb4,350,0000004,350,000
216Dresgaso zlin4,300,000-1,638,625-500,0008,0502,169,425
217DresHHonza4,300,0000004,300,000
218DresHyphen4,300,000-179,380-1,687,00060,3502,493,970
219Dressvatos504,300,000-88,250004,211,750
220Dresalenastra4,200,0000004,200,000
221Dresbolad4,200,0000004,200,000
222DresXenon Q4,200,000-20,545-1,329,055175,2003,025,600
223Dresstaj Tabera4,150,000-777,000-3,552,1561,593,3001,414,144
224DresZambo4,150,000-1,726,250-120,00027,2002,330,950
225DresEARLY4,100,000-765,250-280,00028,9003,083,650
226Dresodchy4,100,000364,500004,464,500
227Drestoivonen4,100,000-5,500004,094,500
228Dreswinner4,100,000-489,500-2,700,00097,9501,008,450
229Drescommissaire4,050,000-565004,049,435
230DresDarsalam4,050,000-372,000-2,220,00026,0001,484,000
231DresLubosch4,050,00010,000004,060,000
232Dresnejpa4,050,00054,260004,104,260
233Drespernikar4,050,000-24,000004,026,000
234Dresrades4,050,0000004,050,000
235DresCassidka4,000,000-177,500-1,200,000494,9003,117,400
236Dresdarja3,950,0000003,950,000
237Dreshaanka3,950,000-238,010003,711,990
238Dresondrej3,950,000-1,337,750002,612,250
239Dresondrejvanura3,950,000-1,385,500002,564,500
240DresVandalio3,950,000-117,500003,832,500
241Dresstejskal3,900,0000003,900,000
242DresLily3,850,000-19,460-1,486,00080,3002,424,840
243DresMisanek3,850,000151,650-3,001,64031,0501,031,060
244Dresanmi racing3,800,000-43,000003,757,000
245Dresholybull3,800,000-446,250-1,500,0009,2001,862,950
246DresSaggit3,800,000-42,772003,757,228
247DresMartin Vávra3,700,000-34,000-2,200,00084,9001,550,900
248DresWinx3,700,000438,950004,138,950
249DresMartina23,650,000-1,000,488-1,621,75012,1001,039,862
250DressisterD3,650,000-459,000-400,00045,0002,836,000
251DresEvina3,600,0000003,600,000
252Dresperuan3,600,000-155,000-3,084,750134,810495,060
253Dreshlavicka3,550,000-856,000002,694,000
254Dreszdendik3,550,0000003,550,000
255DresChachar3,500,000-937,650002,562,350
256DresLenka3,500,000-50,000003,450,000
257Dresjarda3,450,000-443,000003,007,000
258Dreskenzi3,450,000-50,000003,400,000
259Dresk_lukes3,450,0000003,450,000
260Dreszzzuzka3,450,0000-191,0005,1003,264,100
261Dresalinesa3,400,0000003,400,000
262DresIdunn3,400,000-54,500-820,00002,525,500
263Dreskapicka.rosi3,400,000-113,700-500,000222,4503,008,750
264Dresvaza3,400,000-4,800003,395,200
265DresAlena3,350,0000003,350,000
266DresdeMerteuil3,350,0000003,350,000
267DresIvana.K3,350,000-927,325002,422,675
268Drestlusty3,350,0000003,350,000
269Dresmirda3,300,000-3,400-400,00047,5002,944,100
270DresMonk3,300,000-13,000003,287,000
271DresRAY RAYCING3,300,000-1,308,750-981,250240,8501,250,850
272Dresverdandi3,300,0000003,300,000
273DresBony 16 3,250,000-36,250-700,00002,513,750
274Dresparamessi3,250,000645,000003,895,000
275DresPivokrevnik3,250,0008,000003,258,000
276Dreszdarsky3,250,00012,000003,262,000
277DresMarty3,200,000-879,300-136,00518,3502,203,045
278DresMechanika3,200,000-176,000003,024,000
279Dresmedor3,200,0000003,200,000
280Dresoldik3,200,000-795,800002,404,200
281DresPILÁT3,200,000-667,250002,532,750
282Dreskouda3,150,0000003,150,000
283Dreszuza3,150,0000003,150,000
284Dresvanous3,100,0000003,100,000
285Dresgabip3,050,000-220,000002,830,000
286Dresirena3,050,0000003,050,000
287Dresvordonka3,050,0000003,050,000
288Dresalfonsi3,000,000-828,653002,171,347
289DresAndilek3,000,000-224,000-1,660,100135,7501,251,650
290Dresmachek3,000,0000003,000,000
291Dresmalmaz3,000,000-55,000002,945,000
292DresMisa.L3,000,0004,979003,004,979
293DresZuzka=)3,000,000-679,200002,320,800
294Dresbjunt2,950,000-14,250002,935,750
295DresSamanta2,950,000-110,500-170,00002,669,500
296Dresmrkef2,900,000-445,000-1,800,000285,850940,850
297DresStruhovsky2,900,0000002,900,000
298DresBlanka2,850,0000002,850,000
299DresRybarM2,850,000-1,128,750-1,500,00015,000236,250
300Dressh2176412,850,0000002,850,000
301Drestrake2,850,000-122,500002,727,500
302Dreszvjed2,850,000-360,500-818,00023,8001,695,300
303DresBjunta2,800,000-657,804002,142,196
304DresGrim Fei Y Los Lobos2,750,000-62,500002,687,500
305DresKopejtko2,750,0001,294,375004,044,375
306Dressvatosm2,750,0005,750-2,250,0000505,750
307Dresmamlas2,700,000-84,000002,616,000
308DresDS MILLI2,650,000-376,500-500,00016,7501,790,250
309Dresjirkada2,650,000-1,130,500001,519,500
310Dreskaccmud2,650,000-77,577-550,00002,022,423
311Dreskarel2332,650,000-250,000002,400,000
312DresMára2,650,000-30,600002,619,400
313DresWasabi2,650,000-270,000002,380,000
314Dressabotage2,600,0000002,600,000
315Dresmaruska22,550,000-153,550002,396,450
316DresStajMonello2,550,000185-1,993,113160,350717,422
317DresDanndy32,500,00039,585002,539,585
318Dresdubl2,500,000-50,200002,449,800
319DresKub2,500,0000002,500,000
320DresMarcos222,500,000-82,700002,417,300
321Dresmarkota2,500,0000002,500,000
322Dressarkaperuan2,500,000-149,850-1,200,00025,4501,175,600
323DresBLACK DAHLIA2,450,000-653,500001,796,500
324DresBroz2,450,0000002,450,000
325Drescuketka2,450,0000002,450,000
326Dresfafa2,450,0000002,450,000
327Dresl-chu2,450,000-690,000001,760,000
328Dresmarbela2,400,000-825,530001,574,470
329Dreslucka2,350,000-606,800001,743,200
330 Majk2,350,0000002,350,000
331DresMelina2,350,00041,500002,391,500
332Dresvocar2,350,0000002,350,000
333Dreswhaler2,350,000-106,000002,244,000
334Dresales532,300,000-18,475002,281,525
335Dresdekret2,300,0000-443,000235,8502,092,850
336Drespepos2,300,0000002,300,000
337Dresrene meinthe2,300,000-488,400-333,33322,2501,500,517
338DresMichal2,250,0000002,250,000
339Dreshonza92,200,0000002,200,000
340DresLili2,200,000-150,100002,049,900
341DresLucipisek2,200,000470,850-2,000,000194,700865,550
342DresVencano2,200,000-50,000002,150,000
343DresArganta2,150,000-234,500001,915,500
344DresBertina2,150,0000002,150,000
345DresKLÁTIVEJ TONDA2,150,000510,750002,660,750
346DresRyaN2,150,0000002,150,000
347Dressyrucek.jindrich2,150,000-78002,149,922
348Dresvkmoch2,150,00024,500-1,000,0001,286,5502,461,050
349DresZuzanka2,150,0000002,150,000
350Dresnica2,100,000-6,000002,094,000
351DresVikita2,100,000-16,500-1,600,00031,450514,950
352DresAmazonka2,050,00048,500002,098,500
353Dreslapo2,050,000-47,130-920,000140,6501,223,520
354Dresluciev2,050,000-190,940001,859,060
355Dresvinklarek2,050,000-205,500001,844,500
356Dres68hacek2,000,0000002,000,000
357DresBERTY RYCATEJ2,000,000-642,762-100,00001,257,238
358Dresdostihak2,000,000-99,500001,900,500
359DresLiman2,000,000-608,500-1,092,05112,800312,249
360DresLukyn2,000,000109,250002,109,250
361DresSmarty2,000,000-829,000001,171,000
362Dresyloveiou2,000,00012,535002,012,535
363DresKomteska1,950,000-208,153-261,0037,5001,488,344
364Dreslucka zemanova1,950,000-750,918001,199,082
365DresPalic1,950,000-526,000001,424,000
366Drescerruti1,900,0000001,900,000
367Dresjara541,900,0000001,900,000
368DresLeoš1,900,0000001,900,000
369Dreslubmour1,900,000-1,000001,899,000
370Dresaluna1,850,000-220,000-951,00034,150713,150
371Dresdopamin1,850,000-65001,849,935
372Dresnitram1,850,0000001,850,000
373Dresrotan1,850,000-325,000001,525,000
374Dreszuzana1,850,0000001,850,000
375Dresdedecek1,800,000-75,700001,724,300
376DresKata BDW1,800,000-387,833-200,00042,0001,254,167
377DresBleekota1,750,0000001,750,000
378Dreslopata1,750,000-287,000001,463,000
379Dresmarian packa1,750,0000001,750,000
380Dresgeorg1,700,000-660,500001,039,500
381DresHenrinho1,700,000-235001,699,765
382Dresmartinka1,700,000-239,250-230,00033,7501,264,500
383Dresskobis1,700,0000001,700,000
384DresIjik1,650,000-5,310001,644,690
385Dresneele1,650,000-285,000001,365,000
386DresGreta1,600,0000001,600,000
387DresJan Moravec1,600,00010,500001,610,500
388Dresjirkac1,600,0000001,600,000
389DresMimi1,600,0000001,600,000
390Dressarka.s1,600,000-138,800001,461,200
391DresBarulinesZz1,550,000-43,900-455,10101,050,999
392Dresmaftynka1,550,0000001,550,000
393Dresthe_carrion1,550,0000001,550,000
394DresHorváth1,500,000-356,400001,143,600
395Dresjackdan1,500,000-6,437001,493,563
396Dresjandejsek1,500,0000001,500,000
397DresMaki1,500,000-1,650-1,215,005141,500424,845
398Dresradonice1,500,0000001,500,000
399Dreszdenka1,500,000-540001,499,460
400DresAles Jakub1,450,000-66,250001,383,750
401DresIwka1,450,000-67,500001,382,500
402DresMagdalena1,450,0000001,450,000
403Dresvondris91,450,000-36,250001,413,750
404Dresgary1,400,000-151,550001,248,450
405DresIfka1,400,0000001,400,000
406DresKamil Kelimek1,400,0000001,400,000
407Dresmarci1731,400,0000001,400,000
408Dresstáj-gabriela1,400,00086,750-1,162,00086,050410,800
409Dresvorogue1,400,0000001,400,000
410Dresataman1,350,000-130,000001,220,000
411Dresdolinak1,350,0000001,350,000
412Dresjozef1,350,0000001,350,000
413DresOskar1,350,000-827,50000522,500
414Drespavel1,350,000-367,50000982,500
415Drespepik la1,350,00095,000001,445,000
416Dresvalentinik1,350,000-58,780001,291,220
417Dreszdenii1,350,000-123001,349,877
418DresKačenka1,300,000-133,000001,167,000
419Dresmartina1,300,000-44,075001,255,925
420Dresmirek1,300,0000001,300,000
421Dresmobydick1,300,0000001,300,000
422Dresmoon ballad1,300,000-347,500-410,00018,600561,100
423Dresmufik0071,300,000-56,250-50,00001,193,750
424DresWlck1,300,000-188,000001,112,000
425DresGabina1,250,000-104,500-40,00001,105,500
426DresHornik1,250,000-2,500001,247,500
427Dresjanaka1,250,000128,750-535,000145,000988,750
428Dreskosdidi1,250,000-40,625001,209,375
429DresSpeedy Diamond1,250,00071,800-450,00037,000908,800
430Drestallis1,250,00016,750-246,60046,7001,066,850
431Drestuszka1,250,000-55,000001,195,000
432Dresveka1,250,000-40,000001,210,000
433Dresernando1,200,0000001,200,000
434DresEwulka1,200,00033,500-100,00016,2501,149,750
435Dresjofr1,200,0000001,200,000
436DresKamila B1,200,000-10-100,00036,0001,135,990
437DresLukas Vitek1,200,000-45,750001,154,250
438DresL_Fifi1,200,000-43,000001,157,000
439Dresmilan1,200,000-208,25000991,750
440DresMORY1,200,0000001,200,000
441Dresnik1,200,0000001,200,000
442Dresdasakabat1,150,000-95,000-50,00029,8001,034,800
443Dresfabregas1,150,000-358,50000791,500
444Dresinnsbridge1,150,0000001,150,000
445Dresklukes1,150,0000001,150,000
446DresMICHAL JIRECEK1,150,000-3,501001,146,499
447Dresnirlucky1,150,0000001,150,000
448Dresroupec1,150,0000001,150,000
449Dressolomon1,150,0000001,150,000
450Dreshollybull1,100,000-131,25000968,750
451DresMonika Kantkova1,100,0000001,100,000
452Dresprinc1,100,0000001,100,000
453DresWerena1,100,000-6,500-400,000103,550797,050
454DresAnys1,050,0000001,050,000
455Dresarpuska1,050,0000001,050,000
456DresBESTMATE1,050,000132,500001,182,500
457Dresmckoza1,050,000-57,10000992,900
458DresNora Jeane1,050,0000001,050,000
459Dresroot1,050,0000001,050,000
460DresSilver1,050,000-80,50000969,500
461DresViki1,050,000-66,25000983,750
462Dresartan951,000,000-47,00000953,000
463DresBony1,000,00015,000001,015,000
464Dresgrusa1,000,0000-271,0008,550737,550
465DresLlanito1,000,00072,500-820,00016,750269,250
466Dreslopius1,000,0000001,000,000
467Dresmajitelka1,000,000-265,00000735,000
468DresMojito7371,000,0000001,000,000
469Dresnovak1,000,000-10000999,900
470Dresturfman1,000,000-77,800-193,00059,750788,950
471DresCentirolka950,000-10,25000939,750
472Drescermag950,000000950,000
473DresCorveta950,000000950,000
474DresDomkar950,000-200,25000749,750
475Dreslegosz950,000-177,950-37,5000734,550
476DresRed Riot950,000245,000001,195,000
477Dresshortgeorg950,000-87,45000862,550
478Dres8marek900,000-46000899,540
479DresBorovak900,000-402,50000497,500
480DresDan11900,000000900,000
481DresHekra900,000-275,00000625,000
482Dreshelena900,000-179,90000720,100
483Dresjara900,000000900,000
484DresLider Racing900,000000900,000
485Dresreich900,000-40,00000860,000
486DresSabrina900,000-100,00000800,000
487Dresstaj piskot900,000-520,00000380,000
488Drestrejtnarova900,000000900,000
489DresAvolidaren850,000-109,55000740,450
490DresFantome850,00010000850,100
491Dresflash850,000115,00000965,000
492Dresjosi850,000-240,00000610,000
493Dreskarel69850,000-62,70000787,300
494DresMartan850,000-42,50000807,500
495Dresmisulka850,000-50,00000800,000
496DresPolárka850,000000850,000
497Dresvlmaceska850,000000850,000
498DresAirin800,000-92,45000707,550
499Dresajvnajvn800,00045,65000845,650
500DresBara13800,000-123,95000676,050
501DresDada800,000000800,000
502Dresdraace800,000-50,00000750,000
503Dresemperor800,000-212,50000587,500
504Dreskrek800,000-279,25000520,750
505DresNumbersixvalverde800,00049,95000849,950
506DresPRINCIPESSA800,000-210,00000590,000
507Dreswendy800,000-439,00000361,000
508DresAprilia750,000-181,15000568,850
509Dresbarbarrosa750,000-228,300-270,00033,900285,600
510Dresmistrr750,000-385,500-152,00039,950252,450
511DresMrkáčková750,000000750,000
512Drespocahontas750,000000750,000
513Drestribal750,00055,00000805,000
514DresVelkova750,000000750,000
515DresFormula700,000000700,000
516Dresgabrhela700,000-8,45000691,550
517Dresholy bull700,000-122,00000578,000
518Dreshugo700,000-300699,997
519Dresjan.havel700,000000700,000
520Dresjenson700,000-20,55000679,450
521Dreskule700,000-81,25000618,750
522Dreslanna700,000-243,75000456,250
523DresPaolinka700,000000700,000
524Drespepik700,000-100,00000600,000
525Dressamout700,000000700,000
526DresTipar700,000000700,000
527Drestomashurt700,000-95,00000605,000
528DresBaacinka650,000-22,95000627,050
529DresChose650,000-320,50000329,500
530Dresdimi650,000-5000649,950
531DresDoňa Mimoňa650,000-169,65000480,350
532Dresempress650,000-212,50000437,500
533DresKaterina650,00041,50000691,500
534Dreskovanmar650,000000650,000
535DresNiCooLka650,00036,40800686,408
536DresNinetales650,000-293,82000356,180
537Drespmatejka650,000000650,000
538DresPonytail650,000-10,00000640,000
539Dresromanmoge650,000-52,75000597,250
540Dreszdena650,00050,00000700,000
541DresAnnabella*600,00010-49,0000551,010
542DresGary Stevens600,000-286,25000313,750
543DresGenevelle600,0007,00000607,000
544DresJHolis600,000-40,00000560,000
545DresLejci600,000100,00000700,000
546Dresmarbell600,000-26,90000573,100
547Dresmaresova600,000000600,000
548Dresmarkse600,000000600,000
549DresRankaBaraDra600,000-25,00000575,000
550Dresswain600,000-163,98000436,020
551Drestera600,000-25,00000575,000
552Dresblb550,000-234,55000315,450
553Dreschristian550,000000550,000
554Dresdiana-r550,000-32,95000517,050
555Dresevicka123550,000-1000549,990
556DresFlare13550,000-1,30000548,700
557Dresgapa550,000000550,000
558Dresgraham550,000-500549,995
559DresKirung Girl550,000000550,000
560Dreskokotek550,000000550,000
561DresLandaluce550,000-20,00000530,000
562Dreslenin550,000-13,59600536,404
563DresLulan550,000125,00000675,000
564Dresma_la550,000000550,000
565Dresmonolex550,000000550,000
566DresTertulian550,000000550,000
567Drestgumi550,000-30000549,700
568DresTobby550,000-2,780-49,65014,550512,120
569Dreswondrash550,00071,50000621,500
570Dresadelafelixova500,000000500,000
571Dresattacante6500,000000500,000
572Drescesta500,000000500,000
573Dresdimína500,000000500,000
574Dresdoggerr500,000000500,000
575DresGenius500,000131,95000631,950
576Dreshuhlal500,000000500,000
577Dresjulie500,000-90,25000409,750
578Dreslatwing500,000-151,50000348,500
579DresLuckyBoy500,000000500,000
580Dresluky500,000184,00000684,000
581Dresmalba1500,000-34,75000465,250
582DresMartinZ500,000-40,00000460,000
583DresMonopoly500,000205,00000705,000
584Dresqwertzuiop500,000000500,000
585Dresredakles500,000000500,000
586Dresrevin500,00011,35000511,350
587Dresrfrolo500,000000500,000
588DresStrejc500,000000500,000
589DresTaranka500,000-11,75000488,250
590 Zoja Sediva500,000000500,000
591Dresandreaamilan450,000-134,00000316,000
592DresBodoko450,000000450,000
593 BranyM450,000000450,000
594Dresbrunetka.k450,0005,50000455,500
595DresBubo450,000000450,000
596DresDomkar2007450,000-144,00000306,000
597DresFILIP185450,000000450,000
598DresFrantisek1450,000000450,000
599Dresgumitekk450,000000450,000
600DresIvan450,000000450,000
601DresJedovachyse450,000-17000449,830
602DresJoshua450,000000450,000
603Dreskoniceks450,000000450,000
604DresLancelot450,00017,89800467,898
605Dresleoš miler450,000000450,000
606DresLider Racing Stable450,000000450,000
607Dresmalemimino450,000-56,75000393,250
608Dresmiroslava450,00010000450,100
609Drespepoš450,000000450,000
610DresRadbuk450,00043,00000493,000
611DresRenca Voky450,000-33,57500416,425
612DresRendy97450,000000450,000
613Dresrodb450,000-100449,999
614Dresvecherka450,000-130,00000320,000
615Dresxmmmail450,000-40000449,600
616Dresbellaboy400,000-29,20000370,800
617DresBlas400,000-80,00000320,000
618Dresbookmaker400,000000400,000
619DresDvur.Zahornice400,000000400,000
620Dresenjoi400,000000400,000
621DresFéro´Di Péro Cémbálo400,000-365,0000035,000
622DresHonza400,000-80,25000319,750
623DresKonigsohn400,000000400,000
624Dreslaskonka400,000000400,000
625DresLibry400,000-286,00000114,000
626Dresmarquis400,000000400,000
627DresPera400,000000400,000
628DresPetan1991400,00034,90000434,900
629DresPetr Dostal400,000000400,000
630Dresplanoaxius400,000000400,000
631Dresrades5400,000000400,000
632Dressemanik400,000000400,000
633DresTITITKO400,000-195,000-205,00051,25051,250
634Drestrifecta400,00051,00000451,000
635DresVerunka400,000000400,000
636DresWBR400,000000400,000
637DreswhalerF400,000000400,000
638Dresboda.dostal350,000000350,000
639Dreschamber350,000000350,000
640DresDarley911350,000000350,000
641DresGALUP350,000000350,000
642DresJiří Berger350,000000350,000
643Dresjituska350,000-219,85000130,150
644Dresjokerit350,000-80,00000270,000
645Dresjokr350,000000350,000
646DresKonrad350,000000350,000
647DresKRUND350,000000350,000
648Dreslinos350,000000350,000
649Dreslucie350,000000350,000
650Dresmicka350,000-170,00000180,000
651DresMrkackova350,00067,00000417,000
652DresNemka350,000000350,000
653DresNikca350,000000350,000
654Dressallyk350,000-9,25000340,750
655 tondaherzog350,000000350,000
656Dresvlawal350,000000350,000
657Dreswraja350,00024,00000374,000
658DresAdraj300,000000300,000
659DresBlack Caviar300,000-134,68800165,312
660DresDonna16300,000000300,000
661DresEfix300,000000300,000
662Dresfb300,000000300,000
663DresFrantisek300,000000300,000
664Dreshajtra300,000000300,000
665Dreskarlos300,000-30,00000270,000
666DresKašpárek Karel300,000-120,00000180,000
667Dreskkmotr300,000000300,000
668Dreskwakers300,000000300,000
669Dresmonikao300,000000300,000
670Dresnelson300,000000300,000
671DresNeptune300,000000300,000
672DrespingmasteR300,000000300,000
673DresSaldo300,00043500300,435
674Dressatan300,000000300,000
675Dresslechtis300,000000300,000
676DresStajňa MALTINETTO300,000000300,000
677Dressymbol300,000-100,00000200,000
678DresTerezaKuzelakova300,000-111,00000189,000
679Drestomas.dur300,000-13,55000286,450
680DresVasa300,000000300,000
681Drescereus250,000-3,12500246,875
682DresDana250,000000250,000
683DresHonzic250,00069,592-310,000110,800120,392
684DresJanzid250,000-1,00000249,000
685Dresjuve250,000-25000249,750
686DresKatkaS250,000000250,000
687DresKiirten250,000000250,000
688Dresladyanne250,000000250,000
689Dreslaibach250,000-2800249,972
690DresMagnifica250,000-27500249,725
691Dresmilan brany250,000000250,000
692Dresmiri250,000000250,000
693Dresmisha250,000000250,000
694DresMUFTI250,000000250,000
695Drespkpf250,000-32,77000217,230
696Dresremeva250,000000250,000
697Dresrizecek250,000000250,000
698Dresrosendorf250,000-154,0000096,000
699DresSajdl250,000000250,000
700DresSANDOKAN250,000-34,00000216,000
701Dresstepanka250,000000250,000
702DresTRIBAL INSTINCT250,000-60,00000190,000
703DresUlrika250,000000250,000
704DresBaronsks200,000-125,2500074,750
705DresBecky200,000000200,000
706Dresbetyna200,000-85,00000115,000
707Dresbybop200,000000200,000
708DresCandie200,000000200,000
709DresDARINA200,000-150,0000050,000
710DresDDD200,000-27,25000172,750
711DresDegro200,000134,62500334,625
712Dresdenisa200,000000200,000
713DresDobrovolny200,000000200,000
714Dresfesoj200,000000200,000
715DresFrantisek Broz200,000000200,000
716DresHighheat123200,000-49,00000151,000
717DresIberia200,000-30,00000170,000
718Dresil capitano200,000-57,00000143,000
719Dresivan47200,000000200,000
720Dresjirikov200,000000200,000
721Dresjirikovas200,000000200,000
722Dresjiristrejc200,000000200,000
723DresJosef Vana200,000000200,000
724Dresjozeff200,000000200,000
725Dreskenny007200,000000200,000
726Dreskosorak200,000000200,000
727Dreskrulik200,000000200,000
728Dreslumpik01200,000000200,000
729Dresmartinh200,000000200,000
730Drespetept200,000000200,000
731DresPetka412200,000000200,000
732Drespetr jirasek200,000000200,000
733Dresrandolf200,000000200,000
734Dresrehor200,000000200,000
735Dressaintly200,000000200,000
736DresSanan200,000000200,000
737DresSkippka200,000-60,50000139,500
738DresSTAJ-GAJUS200,000-150,0000050,000
739Dresstarfighter200,000-72,60000127,400
740DresUrsa200,000-200,000000
741DresVanerova Ivana200,000000200,000
742Dresverca200,000-196,100003,900
743Dresxenofoul200,000000200,000
744 X_X_X_m.pekarek200,000000200,000
745DresZdenek200,000000200,000
746Dreszdenekz200,000000200,000
747Dres1stein150,000000150,000
748Dresaabbcc150,000-1600149,984
749DresAdelaFel150,000000150,000
750Dresbabicka150,000000150,000
751DresBarvinek150,000000150,000
752DresBecky12150,000000150,000
753Dresbillyeliot150,000000150,000
754Dresbohous150,000000150,000
755Dresborgio150,000000150,000
756Drescap150,000000150,000
757Dresczesion150,000000150,000
758Dresdandys150,000000150,000
759DresDavid359150,000-8,00000142,000
760DresDzudzu150,000-80,0000070,000
761DresFergana150,000000150,000
762Dresfore150,000000150,000
763DresHarry150,000000150,000
764DresHolis150,000000150,000
765Dresjackie150,000000150,000
766Dresjancaaa150,000-7,81000142,190
767Dresjberger150,000000150,000
768DresJessica150,000-60000149,400
769Dresjosestan150,000-4,75000145,250
770Dreska.117150,000000150,000
771Dreskingo72150,000000150,000
772DresKlarcaTrousilova150,0007600150,076
773DresKlarinaTrousilova150,000-6300149,937
774Dreskmonda150,000000150,000
775DresLadySavignon150,000-22000149,780
776Dreslanger150,000000150,000
777DresLiduska150,000000150,000
778DresMachL150,000000150,000
779DresMagic Light150,00040,70000190,700
780Dresmar-bel150,000000150,000
781DresMexičan150,000-13,39000136,610
782Dresmilanholub150,000000150,000
783Dresmistery150,000000150,000
784Dresmys150,000-1,46000148,540
785DresMysak150,000-42,00000108,000
786Dresnaslase150,000000150,000
787Drespaja1979150,000-5,00000145,000
788Drespegudos150,000000150,000
789Drespetr150,000000150,000
790Dresrk.seznam150,000000150,000
791Dressamby150,000-95000149,050
792Dressavana13150,0005,50000155,500
793 schulmann150,000000150,000
794Dresshakira150,000000150,000
795Dressten357150,000000150,000
796DresStovajs18150,000-18,70000131,300
797Dresterush13150,000000150,000
798Dresupc85150,000000150,000
799Dresxkola200150,000-3,25000146,750
800 X_X_X_omar150,000000150,000
801Dres11RADIM11100,000000100,000
802Dresadyn100,000-10,0000090,000
803Dresanka100,00010,00000110,000
804DresBAGGIO100,000000100,000
805DresBohumil Kos100,000-1,7500098,250
806Dresbookmaker81100,000000100,000
807DresBoris100,000-2,6000097,400
808DresBzumkaa100,000-7000099,300
809 chleba100,000000100,000
810 Dalibor100,000000100,000
811DresDalisek100,000000100,000
812Dresdannemm100,000000100,000
813DresDENULLIINKA_02100,000000100,000
814DresDUDO20100,000-1200099,880
815DresEnigma100,000000100,000
816Dreset.caetera100,000000100,000
817Dresforlind100,000000100,000
818DresFunana100,0007,00000107,000
819Dresgsf600s100,000000100,000
820DresJana Doktorova100,000000100,000
821Dresjana lenomarova100,000000100,000
822Dresjanek58100,000-15,2250084,775
823DresJanosik100,000110,00000210,000
824DresJelenovitej100,000000100,000
825Dresjenik3100,000000100,000
826DresJolca100,000000100,000
827DresKetlin100,000-5,0000095,000
828Dreskiki13100,000000100,000
829Dreskope100,000000100,000
830DresKubaJ100,000000100,000
831DresLadavyskocilova100,000000100,000
832Dreslatmon100,000000100,000
833 lenka jenikova100,000000100,000
834DresLibint100,000000100,000
835Dresliborziegl100,000000100,000
836Dreslojzanek100,000000100,000
837DresLuboš100,000-45,0000055,000
838DresLulinka.....100,000000100,000
839DresM-iri100,000000100,000
840DresMairin100,000-3,5000096,500
841Dresmajuso100,000000100,000
842 makynka100,000000100,000
843DresMarie100,000000100,000
844Dresmartineso 07100,000-15,0000085,000
845DresMetér100,000000100,000
846 michaljockey100,000000100,000
847 micunek100,000000100,000
848Dresmilano11100,000000100,000
849DresMilunka100,000000100,000
850Dresmino3400100,000000100,000
851Dresmiras100,000000100,000
852 Monchiii100,000000100,000
853DresMonik100,000000100,000
854 mtoto100,000000100,000
855Dresnamornikkkkkkkkkkkkk100,000000100,000
856DresNikol100,000000100,000
857Dresnova100,000000100,000
858Dresolga77100,000000100,000
859Drespapo100,000000100,000
860Drespavel12100,000000100,000
861Drespavlina kacerova100,000000100,000
862DresPecka100,000000100,000
863Drespejskova100,000000100,000
864DresPetr2323100,000000100,000
865 piska100,00012,25000112,250
866DresPokorna100,000000100,000
867Dresprokupek100,000000100,000
868DresRadim100,000-2,0000098,000
869DresRadovan100,000-44,0000056,000
870Dresrefik100,000000100,000
871DresRios100,000000100,000
872Dressabatini100,000-8,0000092,000
873Dresscamp_billy100,000000100,000
874Dresslunecnice100,0003,50000103,500
875Dressonny100,000000100,000
876Dressouckova.janina100,000000100,000
877Dressportchov-rezacova100,000000100,000
878Dresstepanka.vodrazkova100,000000100,000
879DresTerminala100,000-1220099,878
880DresTerracon100,000000100,000
881 tesarova100,000000100,000
882Drestheoden100,000000100,000
883 triglav2100,000-50,0000050,000
884Dresturdas100,000-10,0000090,000
885Drestyna100,000000100,000
886DresVanessa100,00029,000-101,050027,950
887DresVeselá bída100,000000100,000
888DresVítězslav Felix100,000000100,000
889DresVojta13100,000000100,000
890Dresvojtisek100,000000100,000
891DresVondrova100,000000100,000
892Dresweismuler100,000000100,000
893Dresxmanda100,000000100,000
894 1.FC ČENON50,00000050,000
895Dres1234550,00000050,000
896 1271076850,00000050,000
897DresAdela+H50,00000050,000
898DresAdelka9250,00000050,000
899Dresambersand50,00000050,000
900Dresamigo50,00000050,000
901DresAndulka50,00000050,000
902Dresanetka baletka50,00000050,000
903Dresanicka50,00000050,000
904Dresanicka2350,00000050,000
905DresAnýsek50,00000050,000
906Dresarcaro50,00000050,000
907Dresarcenciel50,00000050,000
908DresArgo50,00000050,000
909Dresartur50,00000050,000
910DresAsprava50,00000050,000
911DresBAJA50,00000050,000
912Dresbaronial50,00000050,000
913DresBartys50,00000050,000
914DresbarunaP50,00000050,000
915DresBaty50,000-1,5180048,482
916 bazant50,00000050,000
917DresBea50,000-3,5000046,500
918DresBendakova50,00000050,000
919Dresberan50,00000050,000
920Dresberry50,00000050,000
921Dresberunka.150,00000050,000
922Dresberuska50,00000050,000
923 Beruška50,00000050,000
924Dresbingo50,00000050,000
925Dresblankajane50,00000050,000
926Dresbobis50,00000050,000
927Dresbodl50,00000050,000
928Dresbruder50,00000050,000
929Dresbrundi50,00000050,000
930Dresbrutus50,00000050,000
931 Bubnova50,00000050,000
932DresBumba50,00000050,000
933Drescaalipsa50,000-23,5000026,500
934DresCatherine50,00000050,000
935DresChanda50,00000050,000
936Dreschantal50,00000050,000
937Drescharon50,00000050,000
938Drescipis50,00018,0000068,000
939DresCisar50,00000050,000
940Drescolorado50,00000050,000
941Drescomedy50,00000050,000
942DresCreola50,00000050,000
943 d6a6c6o50,00000050,000
944DresD@avids50,00000050,000
945Dresdada080950,00000050,000
946DresDAGI50,00000050,000
947DresDAN50,00000050,000
948Dresdanula750,00000050,000
949Dresdavec6250,00000050,000
950DresDavpavek50,000-22,0000028,000
951DresDemon 250,00000050,000
952DresDemon250,00000050,000
953Dresdenis50,00000050,000
954DresDENULLE50,00000050,000
955DresDenzule2550,00000050,000
956DresDettori50,00000050,000
957DresDoctor50,00000050,000
958Dresdonda50,00000050,000
959DresEddie14202450,00000050,000
960Dreselenka50,00000050,000
961Dreseliot50,00000050,000
962DresEliska198050,00000050,000
963Dresemiba50,000-50,000000
964Dresf.mikes50,00000050,000
965 fabian50,00000050,000
966DresFaja50,000-14,5000035,500
967Dresfifo50,000-4000049,600
968DresFikjunior50,00000050,000
969DresFilip50,000-41,000009,000
970DresGavča50,000-1500049,850
971Dresgerman50,00000050,000
972Dresggs50,00000050,000
973DresGoForWand50,00000050,000
974DresGold yellow50,00000050,000
975Dresgullap50,00000050,000
976Dresgumitek50,00000050,000
977Dreshaha50,00000050,000
978Dreshakym50,000-20,0000030,000
979DresHana50,00000050,000
980Dreshanej50,00000050,000
981DresHanigan50,00000050,000
982 HANINI50,00000050,000
983Dreshap.na50,00000050,000
984Dreshapy.na50,0002,0000052,000
985DresHavlik50,00000050,000
986Dreshelenav50,00000050,000
987Dreshollant50,00000050,000
988 holubarova50,00000050,000
989DresHonza Beneš50,00000050,000
990Dreshopesolo50,00000050,000
991Dreshrabar50,00000050,000
992Dreshraběnka50,00000050,000
993Dreshurt50,000-1,9000048,100
994Dresilussion150,00000050,000
995DresiMY_a.Ne.Th.Ka50,00000050,000
996DresIrena.Rosenfeld50,00000050,000
997DresIshat50,00000050,000
998DresIvanka50,00000050,000
999Dresjackdan1350,00000050,000
1000Dresjana7650,00000050,000
1001 JanaN50,00000050,000
1002Dresjanka.blaza50,00000050,000
1003DresJanulka50,00000050,000
1004DresJaras50,000-10,0000040,000
1005DresJasná50,00000050,000
1006Dresjedna150,00000050,000
1007DresJezis50,000-1,1000048,900
1008DresJiraJ50,00000050,000
1009Dresjirka h50,00000050,000
1010Dresjohnson.kofola50,00000050,000
1011DresJohny50,000-40,0000010,000
1012DresJohnyHans50,00000050,000
1013Dresjojo50,00000050,000
1014DresJubikman50,000-10,0000040,000
1015Dresjulian50,00000050,000
1016 jura50,000-50,000000
1017Dreskamil7750,00000050,000
1018 Kamila50,00000050,000
1019Dreskantkova katerina50,00000050,000
1020Dreskapricek50,00000050,000
1021Dreskarel maca50,00000050,000
1022Dreskarelr50,00000050,000
1023DresKate50,00000050,000
1024 Katka50,00000050,000
1025Dreskett50,00000050,000
1026Dreskeydee50,00000050,000
1027DresKeytlin.com50,0001550050,155
1028Dreskikihary50,00000050,000
1029Dreskirasjer50,00000050,000
1030DresKlariska50,00000050,000
1031DresKlecka50,00000050,000
1032DresKocour50,00000050,000
1033 kokot50,00000050,000
1034Dreskolousek50,00000050,000
1035Dreskooon50,00000050,000
1036DresKory 1750,000-100049,990
1037Dreskoty50,00000050,000
1038Dreskoukynka4250,00000050,000
1039DresKozakevic50,00000050,000
1040Dreskristla50,00000050,000
1041Dreskrizan50,00000050,000
1042DresKruspe50,00000050,000
1043Dresku1ky50,000-5,0000045,000
1044DresKubino50,00000050,000
1045DresKudla50,00000050,000
1046Dreskulisek50,00000050,000
1047DresKwak50,000-4600049,540
1048Dreskwake50,00000050,000
1049Dreskypr50,00000050,000
1050DresLadik50,00000050,000
1051DresLahy50,00000050,000
1052Dreslala50,00000050,000
1053 Lanner50,00000050,000
1054DresLekvar150,00000050,000
1055DresLENNEY50,00075,00000125,000
1056Dreslentilka.2250,00000050,000
1057Dreslianhel50,00000050,000
1058Dreslibchavy50,00000050,000
1059 libor50,00000050,000
1060DresLider Lady50,00000050,000
1061DresLinekkarel50,000-50,000000
1062Dreslojzik50,00000050,000
1063DresLucia50,00000050,000
1064Dresludvatemel50,00000050,000
1065Dreslukas50,000-33,5000016,500
1066Dreslukas 199450,00000050,000
1067Dreslze50,00000050,000
1068Dresmafiam50,00000050,000
1069Dresmafik2550,00000050,000
1070DresMaggie2150,00000050,000
1071Dresmajorzeman50,00013,4380063,438
1072Dresmala50,00000050,000
1073Dresmandysova50,00000050,000
1074Dresmarcel50,00000050,000
1075Dresmarcon50,00000050,000
1076 marian50,00000050,000
1077DresMarieC2850,00000050,000
1078DresMars5750,00000050,000
1079DresMartiani50,000-22,0000028,000
1080DresMartin jockey Laube50,00000050,000
1081DresMartin0250,00000050,000
1082DresMaru50,000-9,0000041,000
1083Dresmaruska50,00000050,000
1084Dresmaruu50,00000050,000
1085DresMary50,00000050,000
1086DresMaryshka50,000-19,3000030,700
1087Dresmaser50,000-4,0000046,000
1088Dresmatouskova50,00000050,000
1089Dresmavis50,00000050,000
1090Dresmdluis50,00000050,000
1091Dresmegc50,000-3500049,650
1092Dresmejla50,00000050,000
1093Dresmeopta50,00000050,000
1094DresMF50,00000050,000
1095DresMic50,00000050,000
1096DresMICHAEL50,000-50,000000
1097DresMichal Kreidl50,000125,00000175,000
1098Dresmichal3350,00000050,000
1099 Michala.Senkova50,00000050,000
1100Dresmichinn50,00000050,000
1101DresMiki50,00000050,000
1102Dresmikikiki50,00000050,000
1103 mikiw50,00000050,000
1104DresMiKKC50,00092,50000142,500
1105Dresmilan1250,00000050,000
1106Dresmilan2250,00000050,000
1107Dresmilanb50,00000050,000
1108Dresmilanek50,00000050,000
1109Dresmilano111150,00000050,000
1110Dresmilous50,00000050,000
1111Dresmilousek50,00000050,000
1112Dresminovskazuzana50,00000050,000
1113DresMiras1050,000-1600049,840
1114DresMisa7350,00000050,000
1115Dresmoniga50,00000050,000
1116Dresmoniole50,00000050,000
1117 MSD50,000-2,5000047,500
1118DresMučaču50,00000050,000
1119Dresnamornik50,000-70049,993
1120Dresnamornikk50,00000050,000
1121DresNATALIJA50,00000050,000
1122Dresnerabus50,00000050,000
1123Dresneznalek50,00000050,000
1124DresNicocola50,00000050,000
1125DresNicole50,00000050,000
1126DresNicole9150,00000050,000
1127Dresnikita00750,000-1,0000049,000
1128DresNikki-Oesch50,000-6000049,400
1129Dresolgaflxv50,00000050,000
1130Dresondhor50,00000050,000
1131Dresondra4450,00000050,000
1132Dresoooooo50,00000050,000
1133Drespalinak50,00000050,000
1134Drespanchopan50,00000050,000
1135Drespatek50,00000050,000
1136Drespatrikuk50,00000050,000
1137DresPEETRS50,00000050,000
1138Drespegudo50,000-5000049,500
1139DresPejpal50,00000050,000
1140Drespekac50,000-450049,955
1141Drespepicek50,000-50,000000
1142DresPerca50,00000050,000
1143Drespessoa50,00000050,000
1144Drespetra50,00000050,000
1145DresPetrela250,00000050,000
1146Drespetruska50,0002900050,290
1147 Peťule50,00000050,000
1148Drespetulka4250,00000050,000
1149Dresplaylist138450,00000050,000
1150DresPohanka50,00000050,000
1151DresPollas50,00000050,000
1152Drespondeli50,00000050,000
1153DresPop50,00000050,000
1154Dresposledni150,00000050,000
1155Drespravejkonak50,00000050,000
1156Dresprosek50,00000050,000
1157Dresqwerty50,00000050,000
1158Dresradka50,00000050,000
1159Dresrafael50,00000050,000
1160Dresranitidin50,000-400049,960
1161Dresrasto50,00000050,000
1162Dresreadynka50,00000050,000
1163Dresrebi50,00000050,000
1164DresReneySolo50,00000050,000
1165DresRianna50,00000050,000
1166Dresros1750,000-500049,950
1167 ross50,00000050,000
1168Dresroupec150,00000050,000
1169Dresrubio50,00000050,000
1170DresRusty50,00000050,000
1171Dressaarka50,00000050,000
1172DresSahara50,00000050,000
1173Dressalac50,000-16,0000034,000
1174DresSandipan50,000-2,0000048,000
1175DresSarka50,00041,2500091,250
1176DresSarkaperuan150,00000050,000
1177Dressavio9950,0006,4000056,400
1178Dressberatel50,00000050,000
1179DresSeamus50,00000050,000
1180DresSecret Star50,000-2900049,710
1181Dressemeles50,000-50,000000
1182DresShaakey50,00000050,000
1183Dressharlote50,00000050,000
1184DresSherardo50,00000050,000
1185Dressheyba50,00000050,000
1186Dresshhorty50,00000050,000
1187DresShorty.50,00000050,000
1188Dressibil50,00000050,000
1189 Sideshek50,00000050,000
1190DresSikVTS50,00000050,000
1191Dressilvas50,00000050,000
1192Dressimi7350,00000050,000
1193DresSionek2150,00000050,000
1194Dressklamarek50,00000050,000
1195Dresslavka50,00000050,000
1196Dressmolivec50,00000050,000
1197DresSmoothy50,00000050,000
1198Dressmudla50,00000050,000
1199Dressnipp50,00029,0900079,090
1200Dressoninka50,00000050,000
1201Dresstaj bartos50,00000050,000
1202Dresstaj pavlik50,000-50,000000
1203DresStrnad50,00000050,000
1204DresStrnadova50,00000050,000
1205DresSupp50,0005,0000055,000
1206Dressvobodak50,00000050,000
1207Dressylvina50,000-550049,945
1208DresTanice50,00000050,000
1209Drestatanka50,00000050,000
1210Dresterezkagalliova50,00000050,000
1211Dresterka50,00000050,000
1212Drestesiov50,00000050,000
1213 Tipps50,00000050,000
1214DresTiumen50,00000050,000
1215Drestoiletspider50,00000050,000
1216DresTomas_Pce50,000-400049,960
1217Drestommmmy50,00000050,000
1218DresTrebor2250,00000050,000
1219Drestutovka50,0001,5000051,500
1220DresTWIGGY50,00000050,000
1221Dresvachamarian50,00000050,000
1222DresVandik50,00000050,000
1223DresVandual50,00000050,000
1224Dresvanerovaivana50,00000050,000
1225Dresvanova50,00000050,000
1226 vdamec50,00000050,000
1227Dresvdede50,00000050,000
1228Dresvencapunk50,00000050,000
1229Dresvendy-p50,00000050,000
1230DresVenina50,00000050,000
1231DresVeru123150,00000050,000
1232DresViazma50,00000050,000
1233Dresvinny50,00000050,000
1234Dresviren50,00000050,000
1235Dresvitada50,00000050,000
1236Dresviunka50,00000050,000
1237DresVLADKO DOBROVSKÝ50,000-50,000000
1238Dresvlasta50,00000050,000
1239Dresvulin50,00000050,000
1240 Wild50,000-50,000000
1241DresWildfire50,00000050,000
1242Dreswr50,000-50,000000
1243Dresxanadu50,00031,2500081,250
1244Dresxjabii50,00000050,000
1245 X_X_X_vikita50,00000050,000
1246DresYennefer50,000150050,015
1247Dreszantara50,00000050,000
1248Dreszdenka tureckova50,00000050,000
1249Dreszeli50,00000050,000
1250Dreszeman50,00000050,000
1251DresZimmerova50,00000050,000
1252DresZizej50,00000050,000
1253DresZuzanka1150,00000050,000
1254DresZuzik50,00000050,000
1255Dreszuzina50,00000050,000
1256DresZuzu1150,00000050,000
1257DresZuzu750,00000050,000
1258 Železník50,000-50,000000
1259 _Ohne Sorge50,00000050,000
DosTipy
2020tonher55
2019Lalu Zica69
2018vendys9975
2017Dobyvatel65
2013Martin170
2012Vabank67
2011Vincentvega94
2010Lalu Zica88
2009sončo pončo79
2008Lalu Zica75
2007Lalu Zica78
2006vindobona71
2005vindobona70
2004maxolon86
2003nimaima55
2002Libuse62
2001Rebeka52
Kurzové sázky
2020Vlcek2,160,700
2019klaudie2,442,500
2018Winx2,312,700
2017jakobin1,850,000
2013Lincoln2,282,500
2012Eva1,592,500
2011Troska2,344,250
2010paramessi2,455,000
2009Rosela2,080,000
2008Vabank2,237,373
2007nimaima2,181,250
2006Kopejtko2,656,875
2005nimaima2,106,500
2004kozo1,885,713
2003nimaima1,566,000
2002Palkac1,686,250
Dražba
2020valentina811,100
2019Roman1,069,000
2018dom-lb624,900
2017mash1,121,500
2013afro1,391,100
2012pavelko30438,650
2011Snoopy730,350
2010Staj Mongol1,662,100
2009BARTOSml840,000
2008Libor Apel.936,150
2007staj Tabera1,578,300
2006kozo533,250
2005szabkos1,828,000
2004Maravilla771,310
2003vkmoch1,286,550
5 hvězd
2020ROBI104
2019Tomík105
2018geza110
2017sisterD103
2013Vlcek119
2012temirkanov96
2011kapicka.rosi93
2010Tomík110
2009Naguiba125
2008petan112
2007janica96
2006Safi46
2005Vita181
2004peruan129
2003urban175
2002pasina158
Bookmaker
2020JayAre2,460,393
2019pedro125,550,232
2018JayAre3,102,927
2017Dobyvatel2,715,167
2013horsefreak5,465,272
2012horsefreak10,513,605
2011jakobin6,169,599
Vyhledání pedigree:

Kůň měsíce:
Kůň
listopad 2020VIVIENNE WELLS
září 2020OPASAN
srpen 2020MR RIGHT
červenec 2020OPASAN
červen 2020RATE
květen 2020IGNACIUS REILLY
říjen 2019MR RIGHT
září 2019WIRELESS
srpen 2019SWEETICON
červenec 2019FALCON BABY
červen 2019PACIFIC HILL
květen 2019IGNACIUS REILLY
duben 2019BLACK CANYON
říjen 2018MR RIGHT
září 2018TROIZILET
srpen 2018NEAR TO BE RICH
červenec 2018DYLANKA
červen 2018BLESSED KISS
květen 2018SAGAR
duben 2018SAGAR
říjen 2017DALLY HIT
září 2017VENILLIA
srpen 2017VENILLIA
červenec 2017POLYANTA
červen 2017JOSEPH
květen 2017ALDAR
duben 2017POLYANTA
říjen 2016DALLY HIT
září 2016DALLY HIT
srpen 2016DALLY HIT
červenec 2016SEDMIKRASKA
červen 2016GONTCHAR
květen 2016LAGARO
duben 2016MONTJEU THIRD
říjen 2015AZTEK
září 2015TOUCH OF GENIUS
srpen 2015SANOK
červenec 2015AMGA RIVER
červen 2015TOUCH OF GENIUS
květen 2015DUMNONIA
duben 2015ALDAR
říjen 2014AZTEK
září 2014AZTEK
srpen 2014CHEEKY CHAPPIE
červenec 2014MARY YEATS
červen 2014CHEEKY CHAPPIE
květen 2014HONZIK CHIPERA
duben 2014ROCHES CROSS
říjen 2013TRIP TO RHODOS
září 2013DUX SCHOLAR
srpen 2013ROCHES CROSS
červenec 2013SALTANAT
červen 2013OMNIBUS
květen 2013MIKESH
duben 2013LYSYAN
říjen 2012TRIP TO RHODOS
září 2012LEO GALI
srpen 2012PEGAS
červenec 2012MERLYP
červen 2012KADYNY
květen 2012MYSTIC SWING
duben 2012ROCHES CROSS
říjen 2011GREEK WEDDING
září 2011WALLISTO
srpen 2011IRYKLON
červenec 2011STARFIGHTER
červen 2011ROCHES CROSS
květen 2011BRITTANY
duben 2011SHAMALGAN
říjen 2010MARIYDI
září 2010CORCOVADA
srpen 2010TARO
červenec 2010SHAMAL SALLY
červen 2010TALGADO
květen 2010IRYKLON
duben 2010FALCOHILL
říjen 2009MARIYDI
září 2009SHARPOUR
srpen 2009AGE OF JAPE
červenec 2009RABBIT ZAMINDAR
červen 2009AGE OF JAPE
květen 2009PUMPKIN
duben 2009IRYKLON
říjen 2008VADEONA
září 2008BLUE CORAL
srpen 2008URODOS
červenec 2008DETERMINACJA
červen 2008TULLAMORE
květen 2008KEVIN THE KNIGHT
duben 2008CERTUS
říjen 2007SCYRIS
září 2007SCYRIS
srpen 2007SAVIGNON
červenec 2007MARY LOU
červen 2007MEDEO
květen 2007H. RESERVATION
duben 2007STORMY JAIL
říjen 2006BABIE LATO
září 2006TEMPELTÄNZER
srpen 2006SCYRIS
červenec 2006VLTAVA
červen 2006LAUREAT
květen 2006DE ROBERTO
duben 2006TORLUS
říjen 2005LOUISE RAYNER
září 2005TORLUS
srpen 2005READY FOR LIFE
červenec 2005READY FOR LIFE
červen 2005READY FOR LIFE
květen 2005ECOLOGICALLY R.
duben 2005DJIBOUTI
říjen 2004ROSENSTURM
září 2004SCYRIS
srpen 2004DARSALAM
červenec 2004LLANITO
červen 2004DARSALAM
květen 2004DARSALAM
duben 2004ZAMBESI
říjen 2003ZAGON
září 2003KIFAAB
srpen 2003MONOLIT
červenec 2003KIFAAB
červen 2003OHNE SORGE
květen 2003YOKOM
duben 2003KIFAAB
říjen 2002ZAGON
září 2002PODEROSO
srpen 2002VAPETA
červenec 2002LARRIMAH
červen 2002PODEROSO
květen 2002LARRIMAH
duben 2002IXOS
říjen 2001VAPETA
září 2001BELLABOY
srpen 2001TRIBAL INSTINCT
červenec 2001VAPETA
červen 2001TRIBAL INSTINCT
květen 2001TRIBAL INSTINCT
duben 2001VAPETA
Kůň měsíce
duben 2021
Devoir Rien
15% (5)
Mandarin
12% (4)
Mr Right
50% (16)
Rate
21% (7)
32
Jezdec měsíce
duben 2021
Hrouda M.
11% (2)
Janáčková Koplíková I.
0% (0)
Verner J.
88% (16)
18
Prosíme hlasující v anketách, aby hlasovali každý POUZE JEDNOU V KAŽDÉ KATEGORII. V případě více hlasů ze stejné IP adresy může být přístup na stránky DosTipy z této adresy zakázán! Děkujeme.
Jezdec měsíce:
Jezdec
listopad 2020Pietsch A.
září 2020Koplík Ra.
srpen 2020Verner J.
červenec 2020Havelková M.
červen 2020Zatloukal M.
květen 2020Lukášek T.
říjen 2019Verner J.
září 2019Soumillon C.
srpen 2019Janáček V.
červenec 2019Liška D.
červen 2019Palík Ji.
květen 2019Šafář J.
duben 2019Verner J.
říjen 2018Janáček V.
září 2018Murzabayev B.
srpen 2018Laube M.
červenec 2018Ferhanov B.
červen 2018Ferhanov B.
květen 2018Mitchell J.
duben 2018Liška D.
říjen 2017Liška D.
září 2017Foret P.
srpen 2017Hlubučková K.
červenec 2017Foret P.
červen 2017Palík Ji.
květen 2017Šafář J.
duben 2017Foret P.
říjen 2016Havelková M..
září 2016Murzabayev B.
srpen 2016Palík Ji.
červenec 2016Foret P.
červen 2016Verner J.
květen 2016Verner J.
duben 2016Foret P.
říjen 2015Verner J.
září 2015Demuro C.
srpen 2015Janáček V.
červenec 2015Murzabayev B.
červen 2015Murzabayev B.
květen 2015Línek J.
duben 2015Murzabayev B.
říjen 2014Murzabayev B.
září 2014Foret P.
říjen 2014Chaloupka J.
červenec 2014Rája J.
červen 2014Haveková M.
květen 2014Foret P.
duben 2014Foret P.
říjen 2013Chaloupka J.
září 2013Murzabayev B.
srpen 2013Verner J.
červenec 2013Koplík Ra.
červen 2013Chaloupka J.
květen 2013Chaloupka J.
duben 2013Šafář J.
říjen 2012Korečková V.
září 2012Šafář J.
srpen 2012Foret P.
červenec 2012Foret P.
červen 2012Chaloupka J.
květen 2012Zatloukal M.
duben 2012Foret P.
říjen 2011Šafář J.
září 2011Chaloupka J.
srpen 2011Rája J.
červenec 2011Rája J.
červen 2011Rája J.
květen 2011Zatloukal M.
duben 2011Lukášek T.
říjen 2010Janáček V.
září 2010Lukášek T.
srpen 2010Lukášek T.
červenec 2010Janáček V.
červen 2010Minařík Fi.
květen 2010Lukášek T.
duben 2010Srnec M.
říjen 2009Janáček V.
září 2009Janáček V.
srpen 2009Lopez J.P.
červenec 2009Andrés D.
červen 2009Verner J.
květen 2009Andrés D.
duben 2009Janáček V.
říjen 2008Chaloupka J.
září 2008Janáček V.
srpen 2008Srnec M.
červenec 2008Juráček R.
červen 2008Janáček V.
květen 2008Minařík Fe.
duben 2008Bartoš J.
říjen 2007Chaloupka J.
září 2007Miličková I.
srpen 2007Lukášek T.
červenec 2007Srnec M.
červen 2007Eddery P.
květen 2007Chaloupka J.
duben 2007Lukášek T.
říjen 2006Havelková M.
září 2006Havelková M.
srpen 2006Rája J.
červenec 2006Rája J.
červen 2006Janáček V.
květen 2006Rája J.
duben 2006Chaloupka J.
říjen 2005Kobzarev K.
září 2005Resulov A.
srpen 2005Rája J.
červenec 2005Rája J.
červen 2005Andrés D.
květen 2005Rája J.
duben 2005Janáček V.