Dostihový program Vendabar

Dostihový program

     

Jméno:

Heslo:


Pošta
Pošta

Dostihový program

 14 705 265 
Počet přístupů od 5.3.2001
TOPlist

Dražba 2024 - pořadí:
Poř.DresJménoPočet koníCelková cenaDotace%
1.DresGalapiat du Mesnil29,108,000.-388,500.-4.27
2.Dreshanacka13,000,000.-234,250.-7.81
3.DresBarad-dur33,060,000.-130,000.-4.25
4.DresTroska33,300,000.-128,000.-3.88
5.Dresvanous54,270,000.-102,100.-2.39
6.DresRoddenberry31,050,504.-77,100.-7.34
7.DresAndysekAndysek71,800,000.-75,800.-4.21
8.Dresastary4980,000.-69,900.-7.13
9.DresKubista31,600,000.-68,400.-4.28
10.DresMirecek101,954,000.-66,250.-3.39
11.Dresbezabara8800,000.-61,950.-7.74
12.DresVabank21,510,002.-60,500.-4.01
13.Dresafro41,960,000.-51,100.-2.61
14.Drespedro122402,000.-50,800.-12.64
15.Dresgeza1301,000.-41,100.-13.65
16.DresCOME WHITE11,111,000.-34,500.-3.11
17.DresVlastina13,000,002.-31,500.-1.05
18.Dreskozo1100,501.-29,900.-29.75
19.Dreszzzuzka1111,111.-29,000.-26.10
20.DresBigred11,000,005.-27,500.-2.75
21.DresSnoopy41,346,158.-27,100.-2.01
22.Dresnikos2423,237.-26,600.-6.28
23.DresMarvel2530,000.-22,900.-4.32
24.Drespedro23,614,750.-22,000.-0.61
25.Drestemirkanov3813,001.-20,500.-2.52
26.DresRoman261,000.-18,050.-29.59
27.DresAlma41,350,000.-16,500.-1.22
28.Dreshanina23,100,051.-14,250.-0.46
29.DresGoGo21,500,000.-10,500.-0.70
30.Dresmartas2340,000.-9,400.-2.76
31.DresMisanek12,592,139.-7,000.-0.27
32.Dressabotage21,200,000.-6,000.-0.50
33.Dresmash2695,300.-3,850.-0.55
34.Dreskatharina142,000.-2,000.-4.76
35.Dresvalentina1100,501.-0.-0.00
36.DresBony 16 1120,000.-0.-0.00
37.DresMary Anne1550,000.-0.-0.00
38.DresVlcek11,400,000.-0.-0.00
Celkem 389860,196,262.-1,964,800.-3.26

DosTipy
Kurzové sázky
Dražba
5 hvězd
Bookmaker
Vyhledání pedigree:

Kůň měsíce:
Kůň měsíce
květen 2024
Cheeky Boy
4% (1)
Ignacius Reilly
63% (14)
Napajev
4% (1)
San Sebastian
22% (5)
Totally Gold
0% (0)
Vermelho
4% (1)
22
Jezdec měsíce
květen 2024
Andrésová J.
0% (0)
Demo M.
10% (2)
Laube M.
5% (1)
Liška D.
35% (7)
Lukášek T.
50% (10)
20
Prosíme hlasující v anketách, aby hlasovali každý POUZE JEDNOU V KAŽDÉ KATEGORII. V případě více hlasů ze stejné IP adresy může být přístup na stránky DosTipy z této adresy zakázán! Děkujeme.
Jezdec měsíce: