Dostihový program

Dostihový program
Želivárna Vendabar

     

Jméno:

Heslo:


Pošta
Pošta

Dostihový program

 47 167 401 
Počet přístupů od 5.3.2001
TOPlist

Bookmaker 2026 - Stav konta - pořadí:
Poř.DresJménoVypsáno Vsazeno Suma
1.Dresdixinela2,920,470.00-140,000.002,780,470.00
2.DresZIMZALABIM1,992,209.00379,600.002,371,809.00
3.DresZoltan-120,000.00729,400.00609,400.00
4.DresOhne Sorge1,000.00499,000.00500,000.00
5.DresTomík104,000.00-23,000.0081,000.00
6.DresVita20,000.000.0020,000.00
7.DresMisanek26,000.00-15,350.0010,650.00
8.Dreskatharina200.000.00200.00
9.DresFocusak0.00-1,000.00-1,000.00
10.DresVeronika0.00-1,000.00-1,000.00
11.DresVlastina8,000.00-10,000.00-2,000.00
12.DresRed Rum0.00-11,200.00-11,200.00
13.Dresdom-lb0.00-11,800.00-11,800.00
14.Dresnikos-111,000.000.00-111,000.00
15.DresArva-64,000.00-60,000.00-124,000.00
16.DresDobyvatel-196,000.000.00-196,000.00
17.Dreskozo21,100.00-275,550.00-254,450.00
18.Dresmash-100,000.00-386,600.00-486,600.00
19.Dresjakobin-610,000.00-442,000.00-1,052,000.00
20.DresJayAre-456,410.00-1,528,469.00-1,984,879.00
21.DresLuckyDan-79,900.00-2,057,700.00-2,137,600.00
DosTipy
2025Vita90
2024Vlastina67
Kurzové sázky
2025Misanek79,100
2024Galapiat du Mesnil48,000
Dražba
2025AndysekAndysek961,800
5 hvězd
2025Vlastina80
Bookmaker
2025dixinela28,090
2024nikos4,750
Vyhledání pedigree:

Kůň roku:
Kůň
2025GOLIATH
2024PALLADIUM
Kůň roku
září 2026
Breizh Sky
19% (4)
Devil's Kiss
4% (1)
Gasparini
33% (7)
Grecian Storm
0% (0)
Klermont
4% (1)
Madam Secretary
0% (0)
Portal
38% (8)
Viktorie Anna
0% (0)
21
Jezdec roku
září 2026
Florian A.
26% (4)
Foret P.
60% (9)
Palík Ji.
13% (2)
Verner J.
0% (0)
Zatloukal M.
0% (0)
15
Prosíme hlasující v anketách, aby hlasovali každý POUZE JEDNOU V KAŽDÉ KATEGORII. V případě více hlasů ze stejné IP adresy může být přístup na stránky DosTipy z této adresy zakázán! Děkujeme.
Jezdec roku:
Jezdec
2025Hammer-Hansen T.
2024Murzabayev B.