Dostihový program

Dostihový program

     

Jméno:

Heslo:

Pošta
Pošta

Dostihový program

 5 649 691 
Počet přístupů od 5.3.2001
TOPlist

Jak na to:

Obecně

   DosTipy.com pořádají každoročně pro příznivce Dostihového sportu 4 soutěže:
DosTipy: tipovací soutěž na vítěze dostihů vybraného mítinku. Tipovací příležitosti jsou vypisovány každý týden po dobu trvání dostihové sezony. Kurzové sázky: soutěž v sázení na vítěze dostihů vybraného mítinku. Kurzy jsou vypisovány každý týden po dobu trvání dostihové sezony. Dražba: soutěž majitelů tříletých koní, které mají účastníci možnost 'nakoupit' před zahájením dostihové sezony 5 hvězd: soutěž účastníků ve výběru pěti tříletých koní pro dostihovou sezonu

DosTipy

   Účastník tipuje vítěze dostihů vybraného mítinku. Začátek tipování je po oznámení oficiálních startovních listin vybraného mítinku (většinou v úterý odpoledne) a konec bývá stanoven 1 hodinu před startem prvního dostihu (většinou neděle, 13:00) Za vložený tip získá účastník 50,000 VIK, které může použít jednak pro soutěž Kurzové sázky, jednak pro soutěž Dražba v další sezoně.

Kurzové sázky

   Účastník vybírá vítěze dostihů (maximálně 8 v jedno mítinku) a sází na jejich vítězství libovolnou částku VIK (maximálně 50,000 VIK). Podmínkou pro přijetí sázky je dostatečný počet VIK na účastníkově kontě. Začátek sázení je po oznámení oficiálních kurzů pro vybraný mítink (většinou čtvrtek odpoledne) a konec bývá stanoven 1 hodinu před startem prvního dostihu (většinou neděle, 13:00) Pořadatel může rozhodnout o úpravě jakéhokoliv kurzu, vždy však nejpozději před vložením první sázky. V případě vítězství vsazeného koně přibyde na konto účastníka odpovídající počet vyhraných VIK. Vyhrané VIKy může účastník použít jednak pro soutěž Kurzové sázky, jednak pro soutěž Dražba v další sezoně.

Dostihové Startovní listiny a formy

    Server DosTipy.com poskytuje účastníkům Startovní listiny a formy dostihů v ČR a na Slovensku. Tyto formy jsou pro účastníky ke stažení ze seznamu v levém sloupci pod hlavním menu. Ke stažení musí být účastník přihlášen (tedy registrován) a mít zadané tipy na nejbližší vypsaný dostihový mítink.

Registrace

   Základní podmínkou pro účast v soutěži je registrace. Registrovat se můžete v sekci Registrace, kde vyplníte uživatelské jméno, heslo, potvrzení hesla a e-mailovou adresu. Všechny tyto položky jsou povinné. Doporučujeme NEPOUŽÍVAT českou diakritiku, jméno i heslo si po registraci zapsat. POZOR ! Systém ROZLIŠUJE malá a velká písmena, to znamená, pokud zadáte heslo velkými, musíte ho tak zadávat i při přihlášení. E-mail vyplňujte pečlivě, jeho pomocí bude probíhat komunikace mezi účastníkem a pořadatelem. Maximální délka uživatelského jména je omezena na 20 znaků, heslo na 10 znaků. Kotrolu zaregistrování může účastník provést v sekci Účastníci. Pořadatel si vyhrazuje právo vyřadit účastníky, kteří nesplní podmínky registrace.

Zadávání tipů

   Tipy se zadávají v sekci Tip. Při zadávání tipů je třeba, aby se účastník nejprve přihlásit svým uživatelským jménem a heslem. Pokud nejsou připraveny žádné tipy, systém na to upozorní. Po přihlášení účastník natipuje vypsané dostihy a odešle. Systém mu pak tip zobrazí pro možnost vytištění. Systém v současné době AUTOMATICKY sleduje uzávěrku tipů před začátkem dostihového dne (konec tipování je stanoven většinou 1 hodinu před startem prvního dostihu).

Pořadí účastníků

   Pořadí účastníků v jednotlivých soutěžích je zobrazováno v sekci Pořadí, systém umožňuje třídit pořadí podle jména, počtu tipů, bodů a procentuální úspěšnosti. Změna třídění se provádi kliknutím na odkaz v záhlaví sloupce.

Výsledky

   Výsledky jednotlivých dnů je možno procházet v sekci Výsledky. Výběr se provede v roletce dostihových dnů a potvrdí tlačítkem Zobrazit.

Ceny

   Ceny jsou vypisovány průběžně podle zájmu sponzorů. Více pod odkazem Ceny.
Na žádnou z cen nevzniká účastníkům právní nárok.

Technické zázemí

   Systém pracuje v rámci placeného hostingu na databázi MySQL, která je provozována na serveru poskytovatele PIPNI.CZ. Aplikace v současné verzi umožňuje uživatelům své tipy po zadání nejen prohlížet, ale i měnit až do uzávěrky, třídit pořadí, atd.

Reklamní okno

   Po přechodu na placený hosting bylo zrušeno

Problémy

Nemohu se přihlásit
   Pravděpodobně zadáváte chybné uživatelské jméno či heslo. Jméno i heslo musí být zadáno přesně tak, jak bylo zadáno při registraci. Systém ROZLIŠUJE malá a velká písmena; PETR, Petr, petr jsou tři různá jména. Zkontrolujte si své uživatelské jméno v sekci Uživatelé.
Zapomněl jsem heslo
   Byla zprovozněna volba: Zaslání hesla na e-mail, která Vám po zadání Vašeho uživatelského jména zašle Vaše heslo na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli úpři registraci.
Jaké mám heslo po přenesení ze starého systému
   Hesla uživatelů, přenesených ze starého systému byla vygenerována jako levá část e-mailové adresy před znakem "@", která byla zadána při registraci. Pokud byla tato část delší, než 10 znaků, byla zkrácena na 10 znaků zleva. Pozor, i zde je nutno rozlišovat malá a velká písmena.

DosTipy
2020Bigred23
2019Vlastina38
Kurzové sázky
2020pedro18,640
2019lautaro36,580
Dražba
2020erik10,045
5 hvězd
2020Lily73
2019temirkanov74
Bookmaker
2020nikos27,966
2019pedro1218,714
Vyhledání pedigree:

Kůň měsíce:
Kůň
říjen 2020TROOP COMMNDER
září 2020BARTHESA
srpen 2020ETERNITY
červenec 2020KILWORD
červen 2020QUEEN OPERA
říjen 2019O'FFENSIVE
září 2019ARCTURUS
srpen 2019PALMERA
červenec 2019ARCTURUS
červen 2019RYONY
květen 2019ARCTURUS
duben 2019MOOREEN
Kůň měsíce
duben 2021
Devoir Rien
15% (5)
Mandarin
12% (4)
Mr Right
50% (16)
Rate
21% (7)
32
Jezdec měsíce
duben 2021
Hrouda M.
11% (2)
Janáčková Koplíková I.
0% (0)
Verner J.
88% (16)
18
Prosíme hlasující v anketách, aby hlasovali každý POUZE JEDNOU V KAŽDÉ KATEGORII. V případě více hlasů ze stejné IP adresy může být přístup na stránky DosTipy z této adresy zakázán! Děkujeme.
Jezdec měsíce:
Jezdec
říjen 2020Lukášek T.
září 2020Janáček V.
srpen 2020Lukášek T.
červenec 2020Palík J.
červen 2020Filipová P.
říjen 2019Krowicki P.
září 2019Florian A.
srpen 2019Florian A.
červenec 2019Šmída Z.
červen 2019Línek J.
květen 2019Mazur S.
duben 2019Línek J.